Poburski Dachtechnik
3 30 32 5 1
Nino Nowy wpis

@MS Zawsze można zmienić pracę nikt przecież nie będzie trzymał na siłę w dobrej firmie!!

Jerzy Nowy wpis

Takie posty niewiele wnoszą, jednak domyślam się że nie zgadzasz się z Nino. Może powiesz jak z Twojej perspektywy wygląda praca w Poburski Dachtechnik? Ciekaw jestem kwestii zarobków i atmosfery w firmie, jeśli wiesz coś na ten temat to daj znać koniecznie.

YNOJ Nowy wpis

Zakład dla oblakanych biało kaskowce większość nie dorównuje nawet treglodycie najlepszy wielbladzia warga, robota dla ludkow bez kręgosłupa bo jak jesteś samodzielny nasz swoje zdanie niemasz co tam szukać bo cię bead chcieli zniszczyć. Lepiej odejść z podniesiona głową i mieć swoje zdanie

MS Nowy wpis

Omijać wielkim łukiem. Praca dla osób bez honoru .

Tak2Nie1

były fachowiec

Pracowałem w tej firmie w początkach jej działalnosci i spotkałem tam kilku ludzi którzy na pewno zrobili by prawdziwą kariere w SS to K.K ponoć już nie pracuje potem M.SZ,nastepnie K.M i M.S kto pracował ten wie o kim pisze.Szczególnie tych dwóch pierwszych ludzi mieli za nic a M.SZ nadal ma i sie za wszystko na nich wyżywa

@były fachowiec

Marcin Sz. Tomasz P inni jak to mówią w firmie sprawdzony i uczciwi Majster - konfidenci i (usunięte przez administratora) ( wała firmę na kasę aż przykro patrzeć )

@MS

Majster i strategia działania ?! Śmieszne . Raczej relaks, sen i robienie zdjęć dla prezesa W.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
jeden.z.majstrów.

Tylko słupek mmoże takie głupoty wypisywać. Jak się nie podoba to proszę bardzo się zwolnić i poszukać sobie innej pracy. Tam nikt na siłę nie trzyma. Ciekawe ... znam kilkanascie osób , pracowników tej firmy co rozwijają się i złego słowa nie powiedzą. To są moi pracownicy.:-) Tak to prawda majstrowie przesiadują w barakach socjalnych ale nie poto by oglądać kabarety tylko omawiaja plan dalszych działań. No ale co taki słupek może o tym wiedzieć. Problemem Słupka jest co on kupi na kolację , ile do tej kolacji ma dokupić piw. No i ostatnim problemem jest sprawa zaliczki , czy majster da zaliczkę pod koniec miesiąca. Zenada i dziecinada. Co niektórych to bym z powrotem do przedszkola wysłał. A co do tych zarobków to powiem kruciutko tak jak uczciwie pracujecie , tak uczciwie macie płacone.... :-)

TakNie1

@jeden.z.majstrów.

Przestań tyle obciagac i podlizywać się prezesom , dyrektorowi i Jerzemu bo Ci nic z mózgu nie zostanie .

stefan

to co wszyscy piszą o firmie poburski to prawda ja już tam pracuję parę lat i to wszystko prawda jebią na kasie na godzinach na urlopach przed świętami odciągają po 200 zł i różnie a potem niby że dawają na święta z naszych godzin i myślą że ludzie są głupi i nie umieją liczyć a brygadziści jak to brygadziści zawsze bronią firmę i maja w dupie swoich pracowników myślą tylko o sobie dla nich liczą się tylko metry a nie zdrowie pracownika jak się przyjmowaliśmy obiecywali że w deszczu nie pracujemy a my czy deszcz czy mróz czy wichura zapierdalamy z metrami inne firmy z nas się śmieją że my zapierdalamy za 2800 z sobotami to jest chory koszmar nie polecam tym którzy chcieliby tu pracować nie dziwie się że ludzie z tej firmy uciekają w poszukiwaniu lepszych zarobków

Tak12Nie
@stefan

(usunięte przez administratora) i już . Co tu dużo pisać

kier. robót

W tej firmie rządzi Pan W. Jaka się jemu ktoś nie spodoba ( czytaj, jak ktoś nie podlizuje sie Panu W. tylko ma własne zdanie to nie ma po co sie pchać w szeregi firmy Poburski) . Od 3 lat szukają kierownika robót i nik sie albo nie nadaje ( według PDtechnik albo nie wytrzymuje) . Niby zaufani pracownicy ( majster itp.) to zwykli konfidenci ( sprzedali by nawet własną matkę, odbijają piłeczkę tak aby tylko oni nie dostali po (usunięte przez administratora) ) . Pieniądze takie sobie , nie wartko za nie sprzedać własną duszę.

Tak2Nie

ładowaka teleskopowa

praca ładowaka teleskopowa nie polecam nieszanujom tam pacownikow omijajcie z daleka tom firme. Moje sugestie dla Poburski Dachtechnik: duze. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: dyc normalnnym.

Iza
@ładowaka teleskopowa

@ładowaka teleskopowa, piszesz, że nie polecasz pracy w Poburski Dachtechnik, ale nie zamieszczasz żadnych przykładów czy też argumentów na potwierdzenie swojej wypowiedzi. Zawsze warto pisać jak najbardziej konkretnie. Rozumiem, że pracowałeś w Poburski Dachtechnik, ale już nie jesteś pracownikiem tej firmy, tak?

TakNie

Podałby ktoś z Was jakieś sugestie odnośnie rekrutacji w Poburski Dachtechnik? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Iza

@Pan mateo - czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Poburski Dachtechnik? Jak oceniasz kwestię wynagrodzenia? Każda merytoryczna odpowiedź pomoże w podjęciu decyzji osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Poburski Dachtechnik

Pan mateo

PRaca jak to praca Pieniadze słabe TRzeba na kazdego donoscic Udawac ze sie pracuje Lizac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] majstrowi A szczegulnie dać soba pomiatac A wtedy bedziesz miał te 3500 jak szef bedzie miał dobry humor

mejk

faktycznie jakiś czas temu poszukiwali pracownika na takie stanowisko, choć trzeba przyznać, że było ono całkiem odpowiedzialne, ponieważ przygotowywanie ofert i znajomość tych wszystkich przetargowych procedur nie jest wcale łatwa :) może złóż swoje cv bezpośrednio do firmy?

siwy

Mati jest dobrym pracownikiem a to co gadasz na mateusza to niewiesz nic robi robote chcialbym zeby byl majstrem

Tak1Nie

Akurat tu rzescie się pomylili bo nie wiece jak jest, ja pracuję z tym człowiekiem już 8 lat i jesteście w błędzie. Bo Mateusz jest akurat w porządku i pomógł w tej firmie już nie jednej osobie a ty jak nie wiesz słupku to się nie wypowiadaj, a ty jak może Góra rok pracowales to nawet nie masz co się wypowiadać. Pocałujta w tyłek wujta

TakNie1

Wytrwały

Pracuje w tej firmie dość długo i dziwie sie tym wszystkim negatywnym opiniom, komu chce sie pracowac ma pieniążki i poważanie u przełozonych. Brygadziści i majstrowie są różni,ale da sie wyczymać.Ci którzy piszą te głupie opinie nie moga zniesc myśli ze im sie powiodło mają zaufanie i uznanie nie tylko szefa ,ale i kierowników budów na których prowadzą prace.A te opinie piszą nygusy którzy chcieli by pieniedzy za to że są i za pisanie esek w czasie pracy.Łatwo kogoś obsmarowac na forum ale to z bezsilności i zazdrosci. Wszyscy którzy chcą pracowac i utożsamiać sie z firmą napewno sie niezawiodą i będą docenieni. Pozdrawiam.

majstersloniu

To co tu opisujecie to prawdziwa żenady . Muza się lasuje. Obiecałem i muszę napisać. O dwóch najlepszy pracownikach. Jest to Mati (mateusz) i jego wuja Marianek . W 2008r to byli pracownicy roku.:-) Maniek jak twoja żona to przeczyta to będzie z ciebie dumna. :-) Pozdrawiam wszystkich no i czekam na jakieś komentarze odnośnie tych pracowników.

Tak6Nie

iwan2343
@majstersloniu

som naprawde dobrzy a szczegulnie mateuszek ale w donoszeniu

niuniu

zgadzam się z opiniami tymi najgorszymi jedno pijaństwo a knur cię nie nauczy nic więcej jak tylko waty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w upale Marcin jedzie do domu służbowym samochodem kiedy mu się podoba Zero odpoczynku na robocie jeszcze czego musisz narzędzia po starych (usunięte przez administratora) znieść do baraku bo oni wielce fachowcy bez szkoły

jurunia

Dziwie ci sie kwiatek bo juz nie pracujesz a prawdy nie piszesz.O ILE SOBIE PRZYPOMINAM TO ĆWIARTKI KUPOWALIŚMY NA ZMIANE I NA SPÓŁE JE DOILIŚMY,ALE PRAWDZIWEGO CZADU DAWALIŚMY NA HOTELU. PAMIĘTASZ. Może dlatego zas nie wiedziałes co podpisujesz. Nie wiem też o co tobie chodzi z tą kasa,więcej czasu spedzałeś na pisaniu esek z żoną i ta niunia z KUTNA niz na pracy.JAK BEDE WE WRZESNI TO CIE ODWIEDZE.

gosc
@jurunia

witam czy warto sie przyjac do tej firmy jakie zarobki iwg?

TakNie

Jak ktoś przychodzi do pracy po to żeby być a nie po to żeby pracować i coś osiągnąć to potem wypisuje takie bzdury.

dawid

Banda pijaków i złodziei nie warto tam pracować a pracownicy sami donoszą np Knur świnia i najlepszy jurek co udaje że nie pije a wali na dachu malpki

michał k
@dawid

masz racje ze banda pijakow i do tego nieudacznikow!! firma kroi kazdy grosz pracownikowi,podsuwaja kartki urlopowe bez powiadomienia co to jest bo nie ma pracy.Marcinek brygadzista jaki i reszta tej calej bandy kierowniczkow ujezdzaja na firmowym paliwie gdzie chca,w dni wolne biora lewizny z materialow które ukradną z budowy. chamy za zadne nadgodziny nie placa,caly czas jedna stawka leci a podwyzka ktora dali to 40 gr wstyd !! pijanych z dachow sciaga nadzorca bhp bo idioci udawaja ze nie widza a tam promile takie ze szok i jeszzce rosnace.... firma zwalnia tych pijakow a po miesiacu robia z powrotem.zima przyszla to brygadzisci z barakow nie wychodza bo musza kabarety na tabletach ogladac!Wspolczuje wszystkim któzy pracuja tam i nie maja odwagi ani zadnych innych perspektyw tylko praca w tym gownie. nie dziwiac sie ludzie z okolic opola nie maja innej pracy bo tam albo poburski albo zagranica.

Tak2Nie

niewolnik

powiem krótko wstyd i żenada kroją na kasie jak tylko moga a (usunięte przez administratora) na swieta dali po 150zł

Tak1Nie

Ogolnie to w porzo,ale mogliby sie postarac o lepsze obiady,tzn.o wieksza porcje,bo tyle co daja to dziecko sie nie naje.

Tak1Nie

droga kasiu ! co ty możesz wiedzieć ja [usunięte przez moderatora] jak głupek, owszem wypłacają na czas, praca w upały przy 40 st, na dachu , wykorzystywanie pracowników i traktowanie godne polecenia to żart, i wielkie pijaństwo!

Zostaw opinię o Poburski Dachtechnik - Opole

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie