Opinie o Auto Spectrum Tomasz Morawski w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Auto Spectrum Tomasz Morawski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Spectrum Tomasz Morawski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Spectrum Tomasz Morawski w Opole

Kasia Nowy wpis

Można w firmie bez problemu zgłosić urlop na żądanie ?

PAWEŁ CHRYNKIEWICZ Nowy wpis

Witam , choć już nie wierzyłem że kupie auto w Polsce to po 4 miesiącach wycieczek po "perełkach " w polskich komisach nareszcie trafiłem na Pana Tomasza który ( nie dowiary ) przedstawił auto w 100 % zgodnie z rzeczywistością ( audi a4 2013 rok ) Auto spisuje się świetnie - DZIĘKUJEMY AUTO SPECTRUM

Henry Nowy wpis

Jak firma dba o klientów to zbiera dobre opinie i chcą tu pracować dobrzy fachowcy. To cała prawda.

Jarek Nowy wpis

Audi A4 2.0 benzyna 2006 rok . Kupione rok temu. Do dzisiaj jeździ bezproblemowo. Komplet opon letnich i zimowych na kołach. I co najważniejsze bezwypadkowe, oryginalny lakier i dobre wyposażenie. Jeśli ktos chce kupić dobre auto i w dobrej cenie to polecam Pana Tomasza. To już drugie auto kupione w tej firmie i pełne zadowolenie. Polecam

Aplikowałeś do firmy Auto Spectrum Tomasz Morawski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Witold

Czy to, że firma jest super spowodowało taka cisze na forum? Szkoda, szukam pracy i opinii pracowników.

ROKSANA

SZCZERZE POLECAM PANA TOMASZA, WSZYSTKO SZYBKO ZAŁATWIONE , AUTO ZGODNE Z WCZEŚNIEJSZYM OPISEM , ŻADNYCH NIESPODZIANEK , BMW PREZENTUJE SIĘ SUPER LEPIEJ JAK NA ZDJĘCIACH . PRZEDE WSZYSTKIM UCZCIWE PODEJŚCIE DO KLIENTA .

MARISZ WROCŁAW

Witam, To już drugie auto które zostało przez nas kupione w Firmie AUTO SPECTRUM ( AUDI A4 1. TURBO 2006 ROK ) I po raz kolejny jesteśmy bardzo zadowolenii z zakupu oraz pełnej uczciwości podczas informowania o samochodzie. Przy wizycie u naszego stałego mechankia tylko potwierdził stan samochodu o którym mówił Pan Tomasz. POLECAMY ZDECYDOWANIE !

Andrzej K.

Zgadzam się w pełni, wiadomo że auto używane nie jest jak nowe jednak Pan Morawski poinformował nas o wszystkich mankamentach podczas rozmowy telefonicznej i na miejscu wszystko się zgadzało a do tego miła i fachowa obsługa. polecam !!!

klientka z Opola

Polecam, samochodzik igła zarówno w środku jak i z zewnątrz. Silniczek do dzisiaj działa bez zarzutu mimo że to już 5 lat od kiedy go kupiliśmy a teraz właśnie finalizujemy kolejna transakcję. Pan Tomek zna się na samochodach z zagranicy jak mało kto.

Jarek

Pełne zadowolenie. Auto bezwypadkowe z oryginalnym małym przebiegiem, po wymianie rozrządu i kompletem czterech kół. Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Dobre wyposażenie jak na skodę Fabię i bardzo dobra cena. Żona zadowolona jeździ autem bezproblemowo od roku czasu. Polecam kupno auta u Pana Tomasza.

MACHEROXXX

JA TAKŻE POLECEM AUTO MOŻE NIE BYŁO IDEALNE ALE NAPEWNO UCZCIWIE PRZEDSTAWIONE I O WSZYSTKIM DOWIEDZIAŁEM SIĘ JUŻ PRZEZ TELEFON WIĘC NA MIEJSCU ZERO NIESPODZIANEK A I CENA ZADOWALAJĄCA. DUŻY PLUS ZA UCZCIWOŚĆ !

Adek

Kupiłem u Pana Tomasza auto które w pełni zgadza sie z tym czego oczekiwałem i co mi zaoferowano.Szczerze polecam.

Auto Spectrum

Jeśli poczuła się Pani żle potraktowana to jest mi przykro ( z tego co pamiętam obużyła się Pani na mnie za to że raczyłem wysłać ofertę na auto z automatyczną skrzynią biegów a Pani chciała manuala więc powiedziałem że moge nie wysyłać żadnych ofert ot całe złe potraktowanie ), "ustalenia" dotyczyły samochodu który panią interesował jednak my nie jesteśmy w stanie konkurować cenowo z autami wystawianymi w PLESZEWIE,GNIEŹNIE CZY GUBINIE i to nie nasza wina że nie udało się zrealizować Pani zamówienia , a problem polegał w budżecie. Ja też bym chciał kupić bezwypadkowe Audi A4 w sedanie z niemiec po opłatach i małym przebiegiem z 2011 roku za 47.000 pln jednak jest to NIE MOŻLIWE !

marzenka65

Ja zamówiłam samochód w Auto spectrum i wszystkie ustalenia zostały zrealizowane po ok.2 tygodniach, autkiem jeżdże już ponad rok i jestem bardzo zadowolona,a mechanik który je serwisuję powiedział że trafił mi się bardzo dobrze utrzymany egzemplarz więc jak najbardziej polecam!!!

Klient

Auto Spectrum rzekomo cieszy sie dobrą opinią a w rzeczywistości nie dba o klienta i nie wyzwiazuje sie z ustaleń odnośnie samochodu. Na początku mila obsluga naobiecuje niewiadomo co, mija czas i na ustaleniach sie skończyło, a na dodatek na sam koniec zostalam źle potraktowana. Uważam, że stracilam swój cenny czas... Taka jest moja jak najbardziej subiwktywna opinia

michał

Ja też nie zawiodłem się na kupnie auta w tej firmie i polecam wszystkim !

kaufer

jedno z nielicznych chyba w polsce miejsc gdzie auta nie przyjeżdżają po bombach i mają oryginalne przebiegi, polecam

mario

zgadzam się w poszukiwaniu auta zjeździłem pół polski i to pierwsze miejsce w którym wszystko się zgadzało, a właściciel pan tomek widać że żyje motoryzacją i jest to jego pasja

Martino17

Szczerze polecam kupno samochodu u Pana Tomasza. Kupiliśmy już u niego 3 samochody i wszystkie są w super stanie, z orginalnym przebiegiem.

mechanik80

polecam, jeden z nielicznych chyba sprzedawców samochodów używanych gdzie oferowane pojazdy są takie jak w opisie.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Spectrum Tomasz Morawski - Opole

Auto Spectrum Tomasz Morawski