counter
3 2 10 5 1
Miro Nowy wpis

Trzy lata w firmie to już prehistoria więc szkoda czasu na pisanie. Ważne jak teraz się pracuje w firmie.?

Były pracownik Nowy wpis

Jako były pracownik oddziału w Kaplitynach mogę podzielić się swoją opinią. Sytuacja sprzed trzech lat. Mechanik, początek pracy 1900netto, po dwóch latach pracy 2100netto. dodatkowo płatne nadgodziny, 100zł po uzbieraniu 8h. Premie (w przypadku pracowników którzy nie "liżą") raczej fikcja lub ochłapy. Dodatkowe pieniądze na święta BN. Kierownik/Mistrz warsztatu nie za bardzo nadaje się na to stanowisko, lubi "liżących", mało kompetentny (mało kto zostaje kierownikiem po OHP). System pracy dwuzmianowy 6-14, 14-22, soboty-każdy pracownik po kolei + brygadzista. Praca ogólnie spokojna bez większej presji i stresu. Jedyne co denerwuje to niektórzy pracownicy warsztatu i dyspozytorzy. Polecam dla osób którym nie zależy żeby zarabiać jakieś lepsze pieniądze

ziomek Nowy wpis

szkoda gadac zero kultury i podejścia do klienta nie polecam

szczytno Nowy wpis

nie polecam kierownik warsztatu czy tam mistrz trochę dziwny pacjent nie do do gadania się oszust i kłamcą w dodatku kabinator

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy Bus-Service Sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

busyy

nie polecam drogo i mało dokładnie zostały zrobione naprawy a co ważne weryfikację usterek

Co powiecie o zarobkach w Bus-Service Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

piotr

niby nowy serwis a już syf i brud znaczy przepraszam to nie serwis tylko kuźnia bo nie mają autoryzacji tylko w Opolu mają a to co tam jest to szkoda gadać a osoba co kieruje warsztatem szgoda gadać po prostu robią auta własnej floty nie robią a wymieniają wymieniacze nawet nie ma nikogo co by robił poważne roboty

aws

nie polecam szczególnie oddział w kaplitynach jest tam taki kierownik Piotr K co się nie zna zbyt dobrze w pantofelkach i nie świeżym oddechem działa na zasadzie wymiany na nowe w ten sposób naprawia nowe na nowe do stopnia kierownika dużo mu brakuje nigdy więcej nie postawie tam autokaru

Pracowałeś w firmie Bus-Service Sp. z o.o.? Chcesz o tym opowiedzieć? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Bus-Service Sp. z o.o. - Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad