Opinie o GMF Sp z o.o. sp.k w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GMF Sp z o.o. sp.k. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GMF Sp z o.o. sp.k o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GMF Sp z o.o. sp.k w Opole

Iksik

Firma jest jak najbardziej OK póki co. Rotacja kierowców jest duża, ale to taka branża. Wśród kierowców panuje dziwna atmosfera, fakt. Problem ma koordynator, bo nie ma kim rotować. A jak już się trafią jacyś normalni ludzie, to są tępieni przez pseudokierowców. Może trochę odbiega to od tematu, ale pracodawca jest naprawdę OK, więc bez sensu bić pianę. Ciekawostka, to zatrudnianie na Flixbusie osób z komunikacji miejskiej lub podmiejskiej. To jest kula u nogi dotychczasowej obsady. Umiejętności prowadzenia auta mają marne, ale za to przemądrzałość na 100%. Ostatnio jakiś oszołom rozesłał kierowcom zdjęcie PLAKA i opisał, że można go kupić za punkty na BP. Kretyństwo i brak koleżeństwa. Już zaczęły się zakazy tankowania na granicy...

@alibaba

Cześć, a teraz jak już masz to doświadczenie i wdrożyłeś się w obowiązki, to stawka taka sama? Czy firma ci coś dorzuciła? Z kierownikiem nadal taki problem? Czy może jakieś zmiany zaszły? Jak w ogole wyglądają kwestie z mieszkaniem np? Firma je finansuje?

GMF

Czy ktoś kto obecnie pracuję jako kierowca może się wypowiedzieć czy nadal na mieszkaniach jest (usunięte przez administratora) i chamstwo i po 15 na 1 łazienkę czy coś się zmieniło lub nigdy tak nie było ?? poważnie zastanawiam się nad tą pracą ale jestem bardzo zniechęcony tymi opiniami .. to strach nawet jeździć z takimi co tu są opisani kierowcy ..

@ kierowca
@GMF

Jeśli kierowcy zachowują się chamsko na mieszkaniach to niestety nikt będąc tu nie jest w stanie na odległość pilnować kierowców ...wielu kierowców musi zacząć od siebie , żeby poprawić sytuację na mieszkaniu a nie mieć pretensje o wszystko ..

Kierowca

Jak czytam niektóre opinie to mi się brzydko mówiąc flaki przewracają . Jaka ta firma jest " be" ale nikt nie weźmie pod uwagę , że wszystko w dużej mierze zależy od ludzi ...nie ważne , że są kierowcy , którzy nadużywają alkoholu, robią rozruby na mieszkaniu , handlują czym się da , niszczą na mieszkaniach wyposażenie , nie stosują się do obowiązujących tam przepisów. Mieszkania dostają umeblowane , czyste , zadbane . Wyposażone w sprzęt codziennego użytku. Wszystko ok nie pasuje ale od siebie nie dadzą nic . Wielu powinno wylecieć z piskiem i tylko ludzkiemu podejściu szefa firmy i pracującym tam osobom pracują nadal bo dano im kolejne szanse. Łatwo się narzeka ...trudniej zauważa błędy popełniane przez samego siebie . Pracowałem w tej firmie kiedyś , potem miałem przerwę ze względów osobistych i wróciłem ponownie . Bo wiem że warto . Zanim zaczniecie krytykować pomyślcie trochę . Pozdrawiam

Ddc

Bo taka prawda

GMF

Adrian
@GMF

Czemu akurat ich wybrałeś skoro mają takie opinie?

Gmf
@Adrian

Wybrałem zanim przeczytałem opinie :) ze względu na zarobki, system 2/1 i pracę na lini a nie turystykę

Jolanta
@Gmf

Ja to teraz ciekawa jestem jaka decyzja padła, bo w sumie to nikt Ci nie odpowiedział. :/

Gmf
@Jolanta

Dlaczego usuwają wpisy ?! zrezygnowałem po co ryzykować jest wiele innych firm ;)

@Gmf

A co było w usuniętych wpisach? Może były niezgodne z regulaminem portalu i dlatego sie nie pojawiły?

@GMF

Nic nie tracisz. Polecam poszukać innej roboty

Weronika
@Gmf

Czyli kierowałeś się zarobkami, normalne Można wiedzieć ile zarabiałeś? Ciekawa jestem ile realnie wyciąga początkujący.

@ kierowca Nowy wpis

Wiktoria Nowy wpis

Mój tata znalazł ofertę pracy dla kierowcy kat. D z widełkami 10 500 - 14 500 zł / mies. brutto. Czy doświadczony kierowca naprawdę może liczyć na zarobki w górnej granicy widełek?:)

Kierowca

***
@Kierowca

Kolega tu opisał samą prawdę-najprawdziwszą .

Ddc Nowy wpis

Bo taka prawda

Wiem że to już nieaktualne bo z marca ale tak się zastanawiam, bo to ogłoszenie co patrzyłem na koordynatora ds rynków międzynarodowych to było zamieszczone na stronie urzędu pracy. Ciekawe, czy jest szansa w ogóle na pracę bezpośrednio przez firmę, bo nie wiem jak to działa w sumie. Ale słyszałem o jakichś stażach z urzędu pracy i nie chciałbym raczej w to iść.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GMF Sp z o.o. sp.k. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Driver

Czy wie ktoś czy GMF Opole płaci kierowcy za dojazd do miejsca pracy gdzie go delegują np z Polski do Berlina czy Amsterdamu, wówczas czy ten dzień wliczony jest jako dzień pracy i dostajesz za ten dzień normalną wypłate jak byłbys dzień w pracy??? tak jak robi to Sindbad.Czy może wysyłają tam i z powrotem, dojazd i powrót i masz dwa dni w plecy?

wiśnia67
@Driver

Oczywiście,firma płaci normalną dniówkę za dojad do i z pracy.Polecam kontakt z biurem aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Jest wakat dla kierowcy międzynarodowego w systemie 2/1, przybliżyli zarobki w ofercie, ale różnica jest taka między kwotami ze sam nie wiem na ile mogę liczyć (10 500 - 14 500 zł / mies. brutto) Ile trzeba mieć doświadczenia żeby zarobić górną granicę? 2 lata wystarcza za kołkiem czy to za mało? Znam angielski i francuski, to coś pomoże w negocjacjach? Dwa ktoś wspomniał, że rotacja wsrod kierowców jest bardzo duża. Nadal się utrzymuje? Jak sprawy zakwaterowania? Dbają o porządne warunki?

Iksik

Mikołaj
@Iksik

Atmosfera w pracy jest bardzo ważna i jeżeli nie jest koleżeńska nie wpływa to dobrze na zgranie zespołu i motywację do pracy. Myślałeś jak można by ją poprawić? Może jakieś wspólne integracyjne wyjście zmieniłoby wzajemne relacje? Dobrze, że praca Ci odpowiada, a zatrudnienie sprawia Ci satysfakcję. Taka opinia na pewno pomoże przyszłym pracownikom w podjęciu decyzji o złożeniu CV.

Kordiam
@Mikołaj

A może wybrać się wszyscy do baru w Amsterdamie zwolac tam Chmare aukraincow i impreza do rana .popołudniu do autobusów i jedziemy na lille

@Iksik

co ty masz do kierowców z komunikacji miejskiej??? może powiesz że nie umiemy jeździć ?? spróbuj pojeździć po centrum 20 metrowym autobusem spuchniesz po pierwszej godzinie :)

beny
@Adam

niw spuchnie tylko po 10 minutach jazdy przgubem z umiłowanymi wszechwiedzącymi pasażerami po prostu wysiadzie

Wojtek
@Adam

Jeździłem na długich trasach teraz jeżdżę po centrum Edinburgh oczy trzeba mieć wszędzie. Różnica jest taka że po mieści jeździ się wolno na trasie szybko ale to ciągle jazdaautobusem

Mila
@Wojtek

Powiesz coś więcej o warunkach zatrudnienia? Jaka jest pensja i jakie trzeba mieć minimalne doświadczenie? Umowa od pierwszych dni obowiązuje?

alibaba
@Mila

Zero doświadczenia. Najważniejsze chęci, brak wysokich oczekiwań finansowych oraz dyspozycyjność 7 dni w tygodniu. Z zasady oczekują że będziesz wykorzystywał 10h jazdy, robił pauzy 9h i pracował po 15h. Umowa standard. Początkowo czas określony, później stała. Atmosfera jednak bardzo nieciekawa. Kierownik logistyki przemądrzały do granic absurdu. Zjadł wszystkie rozumy. Nawet jak się ciebie o coś pyta to sam sobie odpowiada.

@alibaba

Ogłoszenie na Koordynator do GMF Sp z o.o. sp.k pojawiało się w InfoPraca.pl, polecacie aplikować?

Khaan @Pracodawca

Po tym co tutaj przeczytałem nie zamierzam rozpoczynać współpracy. Praca kierowcy jest bardzo odpowiedzialna, trzeba być wysłanym, a jak po 10 osób na mieszkaniu siedzi to nie ma opcji wypocząć.

Stefan

Siema. Ktoś wie, czy na kierowcę autobusu przyjmują też osoby bez doświadczenia? Jak tak to pierwsze dni pracy ktoś z nami jeździ i koryguje błędy/podpowiada, czy od razu na głęboką wodę rzucają? Mam prawko na D i szukam roboty teraz. Jak to tu jest?

Przemek

Witam czy jest zapotrzebowanie teraz na kierowcę kat d

Opos

Dlaczego usuwacie komentarze gdy ktoś pisze prawdę? To pewnie robią to Ci którzy śpią po 20stu w jednym pokoju i razem wódę chleją po przyjeździe. Żal mi Was i tego że nie potraficie sobie normalnej roboty znaleźć. Porażka. Nie polecam

Patryk Ferenc
@Opos

To jest portal GoWork.pl, oni wszystko co złe usuwają, tutaj można tylko same superlatywy pisać.

Adrian
@Patryk Ferenc

Jasne że możesz pisać też negatywne rzeczy, byle nie łamać regulaminu ;) To co masz do powiedzenia o firmie?

zwykly kierowca

praca w gmf nie jest trudna,raczej trudne warunki mieszkaniowe,szczegolnie z pijacymi kierowcami,niestety jak kazda prywatna firma pilnuje tylko swego interesu ,nas kierowcow widzi tylko jak jestesmy potrzebni,a w warunkach epidemii wypiela sie na nas radze sie powaznie zastanowic nad praca w tej firmie,plus to kasa na czas

KierowcaDdd
@zwykly kierowca

Chętnie się z tobą zamienię. Jeśli tobie tak źle. Pozdrawiam. Byłem pracownikiem w tej firmie i bardzo chwalę sobie tą firmę.

Czy GMF Sp z o.o. sp.k zatrudnia studentów?

Kierownik wycieczek

Tak...bez prawa jazdy też.

Zdenek Smetana

Witam, czy firma przyjmuje kierowców? Opinie znajomych kierowców są bardzo przychylne, więc może warto ...?

Agata

@Hmm mówisz o kierowniczce kierowców?

Hmm
@Agata

Nie wiem czy awansowała na kierowniczkę czy nadal jest kierowcą.

Hmm

No cóż... Atmosfera iście kolezenska... I Pani Kierowczyni która nawiązuje zażyłe relacje z Panami Kierowcami... Pani bez skrupułów i morali a Panowie tacy sami, którym widocznie taka sytuacja będąc poza domem pasuje... W domu natomiast pozostaje telefon i korespondencja. Zapewne istnieją tacy którzy na zaloty są odporni, ale jak już wiadomo nie wszyscy...

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w GMF Sp z o.o. sp.k?

Kierownik wycieczek

Wystarczy się "głupio " uśmiechać jakby Pan nie wiedział co powiedzieć haha..I speak very well

Adam E

Firma powinna zdrapać napis GMF z drzwi Flixbusa. Dlaczego? A to proste. Bo przez swoich kierowców, będą mieli duży problem. Już mówię, dlaczego. Żeby było jasne, kontaktowałem się już z Flixbusem. Jadę sobie, bodajże 2 tygodnie temu do Berlina. Autobus opóźniony. Na granicy postój około 25 min. Schonefeld opóźniony ponad godzinę. Jakim cudem mam mówić dobrze o tej firmie? Powrót za kilka dni. Wracam i znowu to samo. Tankowanie, kolacja i 30min kolejne w plecy. Czy to normalne? Gdy pytałem kierowcę, o której godzinie będziemy we Wrocławiu, powiedział, że max 22:50. Przyjechaliśmy o 23:20. Pusta droga, korków brak. No i kierowca, który załatwia interesy przez telefon bez słchawki, jąkając się niemiłosiernie.

@Adam E

nie masz pojęcia o tej pracy ...pełna droga czy pusta...NIE MA ZNACZENIA !!! Jest coś takiego jak dopuszczalna max prędkość prowadzenia pojazdu , jest czas pracy kier. Jest coś takiego jak pauzy po przejechanym czasie ciągłego prowadzenia pojazdu ....kolego, nie kompromituj się

Kamil G
@Adam E

Witam dużo podróżuje po Europie i juz widziałem Gmf na Flix busie .Eurolines i Bla bla bus. Wiec co się dziwisz ze nie utrzymują komfortu podróżowania jak są wszędzie .A jak ktoś robi wszystko to nie potrafi robić Nic . POZDRAWIAM.

Olek
@Piotr

Tuuutuh tutttu jaja z drutu jazdy dojeżdża tylko nie wy

Kazimierz
@Piotr

Masz rację, kierowcy mają kontrolowany czas pracy poprzez tachografy i muszą robić przerwy, jednak jest to zapewne wpisane w rozkład jazdy. Pracujesz w firmie i mógłbyś dodać w jaki sposób jest układany grafik pracy i czy jest w miarę elastyczny?

Seeer
@Kazimierz

Jezdzilem w flix w niemieckiej firmie przerwy nie Sa uwzglednione w rozkladzie jazdy i to jest wlasnie paranoja

Tymek
@Adam E

I firma będzie mieć problemy z powodu tego co jeden buc zrobił na A4 czyli nie przepuścił karetki

Przerażony klient Flixbusa

Kierowcy tej firmy blokują karetki na autostradzie na A4.

Zostaw merytoryczną opinię o GMF Sp z o.o. sp.k - Opole

• Jak się pracuje w GMF Sp z o.o. sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy GMF Sp z o.o. sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

GMF Sp z o.o. sp.k
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.

GMF Sp z o.o. sp.k