Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ada Henryka Węgrzynowska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ada Henryka Węgrzynowska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ada Henryka Węgrzynowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ada Henryka Węgrzynowska w Opole

O zakresie obowiązków młodszej księgowej też byście napisali od razu? Pokazywała mi się wcześniejsza oferta łamana na administrację. Zakres zadań może być więc mieszany? Czy ktoś pracuje oceni? Ciekawi mnie czy będzie więcej miejsc na dziale?

Rick Nowy wpis

widzę, że szukają handlowca a w opisie pracy typowe zadania dla magazyniera. Czy to normalne w tej firmie czy doszło do pomyłki?

Inga Nowy wpis

Z tego co czytam to niby faktycznie ktoś nie polecał pracy jako handlowiec ale było to parę lat temu. Wiecie może czy przez taki okres czasu w jaki sposób zmieniały się warunki pracy? i co powiecie o zatrudnieniu jako młodsza księgowa? Wcześniej wyświetlała mi się oferta. Jaka jest atmosfera na dziale? i ile można zarobić?

Krul

Na każdym stanowisku lipa, lipa i jeszcze raz lipa. Czy to magazynier,kierowca czy przedstawiciel handlowy. Nie polecam nikomu pracy w tym januszexie.

Ph Nowy wpis
@Krul

Czemu nie polecasz

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ada Henryka Węgrzynowska w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko POMOC KSIĘGOWEJ. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ada Henryka Węgrzynowska poszukiwała pracowników na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Mirosław

Z jakiego powodu? Bo ja co prawda wrogiem Twoim nie jestem, ale myślałem o aplikowaniu hehe. Nie no ale tak serio, co tam takiego jest złego? Wyjaśnij mi, bo nie wiem, jak to rozumieć. Są tu jakieś narzekania ale bez konkretów więc może rzucisz światło?

Xyz
@Mirosław

Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować?

Jerzy
@Xyz

Z tego co widziałem to była jakiś czas temu dostępna praca na magazynie. Płacili wtedy premie i nadgodziny. Nadal można zostawać dłużej w pracy żeby sobie dorobić? Wiesz może kiedy będzie teraz rekrutacja na magazyniera?

kandydat

Czy w hurtowni Ada są przestrzegane zasady BHP, czau pracy, wypłaty wynagrodzeń czy zapewnia pracownikom narzędzia pracy oraz stroje robocze (ochronne)?

Julia
@kandydat

Czemu pytasz? Czyżby jakaś rekrutacja była na hurtownię? Podpowiesz gdzie ogłoszenie znajdę i jakie mają wymagania?

kandydat
@Julia

Znalazłem na olx o tu: https://www.olx.pl/d/oferty/uzytkownik/RWpqT/

Porażka

Brak szacunku do ludzi, w życiu nie widziałem takiego poniżania pracowników jak w tej PRLowskiej firmie. Moja rada, to omijać z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ada Henryka Węgrzynowska - Opole

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ada Henryka Węgrzynowska?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ada Henryka Węgrzynowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ada Henryka Węgrzynowska
  • Niemodlińska 79