Opinie o Albedum Agnieszka Szulc Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Albedum Agnieszka Szulc Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Albedum Agnieszka Szulc Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albedum Agnieszka Szulc Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe w Opole

Ktoś niedawno tutaj napisał, że firma szuka magazyniera z aluzją o płacy za najniższą krajową i przeciążonej pracy bez możliwości korzystania z wózka widłowego. Ja znalazłem tylko ogłoszenie sprzed 3 lat, gdzie wspominano o wózkach widłowych. Ktoś powie jak wyglądają realia? Skoro w ogłoszeniach jest mowa o wózkach to są one normalnie dostępne do pracy? No i co za tym idzie-czy każdy kandydat musi mieć na nie uprawnienia?

Pracownik Nowy wpis

Wózek widłowy jest jeden na magazynie.

Do dziś ten sam? Też kiedyś widziałem tamtą ofertę sprzed 3 lat, o której wspomniano, on stale jest na chodzie? Szkolą z tego czy raczej jeden Pracownik ma przywilej korzystania z niego? Po ile lat tu się ludzie zatrudniają, miałbym zapewnione stale miejsce pracy?

Borys Makarenko Nowy wpis

Dlaczego cały czas firma szuka Magazyniera? Nadal najniższa krajowa i dużo ciężkiej pracy bez wózka widłowego?

wr

Stabilna, ciągle rozwijająca się firma, działająca w niełatwej branży, stawiająca na samodzielność pracowników. Docenia wartościowych pracowników. Zapewnia pewną pracę i wynagrodzenie, co dzisiejszych niełatwych czasach należy docenić.

Wieloletni pracownik
@wr

Dokładnie tak jak piszesz, jak komuś chce się pracować i wykazać inicjatywę to jest doceniony. Jak ktoś ma wymagania i zapał do pracy Ferdka Kiepskiego to będzie rozczarowany ????

Agnieszka
@Wieloletni pracownik

może zależy to od sytuacji po prostu? co do samej pracy oraz wykazywaniu inicjatywy to jakie elementy związane z motywacją są wykorzystywane wobec tego? jakiś system premiowy może występuje? lub inna forma dodatkowego wynagradzania za pracę?

Zosia

Firma z dużym potencjałem. Stawia na rozwój i samodzielność pracowników. Dobra atmosfera, fajni ludzie. Pracuję tu już kilka lat, mam możliwość rozwoju i nauki nowych rzeczy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Albedum Agnieszka Szulc Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. eksportu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Ciekawe rzeczy kolega chyba już nie pracujący opowiada . Fajnie tak pisać takie głupoty ? pracuję w tej firmie od nie dawna i nie mogę narzekać.Wszystko jest zgodnie z ustaleniami i przede wszystkim czas pracy to 8 godzin a nie jakiś 16 ( zegarek do wymiany) Zakładam że kolega już u nas nie pracuje i pewnie teraz siedzi na zasiłku .Powodzenie dla malkontentów co tylko szykanują a sami nic nie potrafią zrobić dla siebie i swojej rodziny.

Igun

Bardzo dobry klimat i możliwości rozwoju

Czy firma Albedum Agnieszka Szulc Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe oferuje elastyczne godziny pracy?

Mundek

Tak godziny są bardzo elastyczne, rozciągliwe, pracujesz 16 godzin dziennie ale zapłacone masz za 8 godzin. I to znaczy że godziny pracy są elastyczne

Bożena
@Mundek

O jakie stanowisko chodzi? Biurowe czy przy produkcji katalogów? Może jest szansa jakoś odebrać te nadgodziny innego dnia?

Aga
@Mundek

Pracujemy od poniedziałku do piątku od godz 8 - 16, oczywiście czasem zdaża się że trzeba chwilkę zostać, bo kurier nie przyjedzie na czas po odbiór pączek, lub klient poprosi o zaczekanie paru minut bo nie dojedzie do 16, ale każda taka sytuacja jest uzgadniana z pracownikami i odnotowywana na liście obecności, a co za tym idzie są wypłacane nadgodziny

Ada
@Aga

Miało być oczywiście- zdarza się i odbiór paczek

Info

Praca jest od 8-16 , od pon-pt Nadgodziny płatne zgodnie z prawem i kodeksem pracy . Firmie zależy na dobrej atmosferze, rozwoju

Info
@Bożena

I.
@Aga

Bardzo dobra Firma z możliwościami rozwoju. Firma płaci pieniądze, które się należą pracownikom, zgodnie z prawem. Zawsze idzie się dogadać i wyjaśnić problemy, jeżeli są. Polecam.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Albedum Agnieszka Szulc Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe?

nicki

nic sie tam nie dzieje, brak benefitów

Mundek

Są masaże rekreacyjne aby zwiększyć wydajność

Józio
@Mundek

Pracuje się od 8-16 bez sobót i niedziel . W czasie wolnym wszyscy musza sobie radzić sami …

dt95

Witam, jestem umówiony na rozmowę w sprawie pracy na stanowisko magazyniera. Może ktoś mniej więcej opisac jak wygląda praca i czy warto się starać? Pozdzdawiam

Hej, czy obecnie w Albedum pracujecie w weekendy? Szczególnie mam na myśli tutaj soboty, czy są one też dniem pracującym w firmie. Przy okazji też, jeżeli ktoś postanowi odpowiedzieć, to możecie też napisać o tym, ile godzin dziennie się pracuje. Za każdą informację z góry bardzo dziękuję.

@Ewa

Nie radzę się tam pchać

Pracownik nr 50

Tak to wygląda, jak dialog miedzy dwoma osobami pod rożnymi nazwami.... Gdyby tutaj była uczciwa weryfikacja osób piszących opinię, byłaby też większa odpowiedzialność za nie... Pozdrawiam dwie osoba - 3 osoba:)

Zupełnie nie rozumiem części opinii tutaj. Rotacji na większości stanowisk nie ma, ewentualnie dochodzą nowi pracownicy. Reszta w granicach normy, nikt nie pracuje za karę, atmosfera jest dobra. Większość opinii tutaj w ogóle nie wygląda jak pisana przez pracowników. Firma w polu? Przecież jest jakieś 3 km od centrum. Opinie wyglądają jakby pisała je ta sama osoba w kółko

Inny pracownik

Pewnie komuś na złej opinii Albedum bardzo zależy. Rozwijamy się...Dzieje się ;)

Odpowiedź

To tak samo wygląda jakby pozytywne opinie również pisała jedna i ta sama osoba ;)

Katalog

Pracownice roznych dzialow maja czas na wieczna kawe oraz plotki ,tylko czasu na prace nie maja, czesc osob zadufana jest w sobie ,tam nie ma atmosfery jest jeden wielki (usunięte przez administratora) ktory panuje , kazdy tam chce pokazac swoja charyzme a pokazuja ci ludzie (usunięte przez administratora)zachowania! z ogloszeniami jest tak, bywaja momenty w ktorych co tydzien pojawiaja sie , pozniej cisza i znow z powrotem mozna sie natnac na ich ogloszenia mogliby zmienic chociaz ze panuje tam bardzo zla atmosfera wynika to z tego ze niektorym sie wydaje ze sa lepsi w koncu pracuja w tak zaszczytnej firmie gdzies w polu

Praca w tej rzekomo wspanialej firmie to jedna wielka porazka ,ogloszenia pojawiaja sie co troche na portalach z praca , nie wyglada juz tak wspaniale pracujac z innymi moze to z powodu zbyt duzej frustracji i niedowartosciowanych zyciowo ludzi bo zachowanie niektorych nie wyglada na dojrzale

Jola

A ja myśle, ze nie jest tak zle, choć zawsze mogłoby być lepiej. Ogólnie fajne dziewczyny, tylko dużo pracy i wszystko trzeba skończyć na czas. Rzadko w tej firmie zwalnia się ktoś sam! Chyba, ze przeprowadzka, chęć robienia czegoś innego. Z tego co wiem, to nie potrzebują ludzi na produkcję. Moja koleżanka się pytała i jej nie chcieli.

Meagment

Mam rozumieć, że osoby szczere i byłe pracownice same się zwolniły z pracy z powodu złej atmosfery? Obecnie posiadają satysfakcjonująca pracę i czas poświęcony na ostrzeżenia właściciela firmy wynika z uczciwości i troski o Albedum? Wszystkie wpisy zostały przekazane osobą decyzyjnym. Obiecujemy przyjrzeć się sytuacji i zweryfikować poruszane tu zagadnienia. Życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze w obliczu pandemii i związanych z tym problemów. Oby wszystko dobrze się skończyło!

Nie polecam pracy na produkcji wręcz w calej tej firmie. Atmosfera jest niemiła, udawanie dobrych koleżanek, a za plecami ciągłe obgadywanie. (usunięte przez administratora)

Szczery pracownik

Całkowita prawda... Wiedzą dobrze o tym byli pracownicy. Te opinie sa prawdziwe. Nic nie jest zakłamane jak sugeruje pewnie ta sama osoba, która najwięcej mąci w firmie i ma jakas tam mała wladze i zaufanie szefowej... Nic się nie zmieni, dopuki ta osoba będzie tam pracować. Opinia wciąż będzie negatywna i pokrywajaca się z wieloma komentarzami, bylych pracowników. Zamiast tutaj negowac i wmawiać słabość i żal bylych pracowników, warto by sie przyjrzeć temu kto jest winny tych złych opini

Zainteresowana

To tutaj można pisać, co 20 min? Mozne tutaj jedna osoba używać różnych nazw? A skąd o tym wiesz?

Kropka

Jesli by bylo wspaniale w tej formie to nie bylo by takiej rotacji jaka jest i co chwile nowego ogloszenia w sprawie pracy, a ten co napisał komentarze dnia 10.03 dziwnym trafem co około 20 minut wstawiał i próbował uratować opinie firmy . Przypadek? Nie sądzę. Pewnie pisała to ta sama osoba i to pewnie wyższa polka w tej firmie albo po prostu osoba która tam pracuję żeby nie wyglądało to tak źle.

Przecinek
@Kropka

Masz racje! Tylko nie znalazłem żadnego ogłoszenia do tej firmy...pewnie się zamykają. Dziękuje za informacje. Ciekawe co tam robiłaś? Szkoda mi Ciebie. Dobrze, ze odeszłaś... napewno znajdziesz lepsza prace ;) Z ciekawości tam pójdę .

Tu można napisać co się chce! Bez żadnej odpowiedzialności. Proponuje samemu sprawdzić i porozmawiać. Przecież są umowy o prace i szereg prawnych rozwiązań. Czesto negatwne opine piszą osoby slabe, ktore się mszczą, za to ze Firma nie przedłużyła Umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Albedum Agnieszka Szulc Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Opole

• Jak się pracuje w Albedum Agnieszka Szulc Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy Albedum Agnieszka Szulc Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albedum Agnieszka Szulc Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Albedum Agnieszka Szulc Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wschodnia 17
    45-449 Opole