Opinie o GMF Sp z o.o. sp.k w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GMF Sp z o.o. sp.k. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GMF Sp z o.o. sp.k o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GMF Sp z o.o. sp.k w Opole

rafal

Witam wszystkich podzielam swoja opinie dosc negatywna bo to co sie dzieje to przerasta w firmie nie potrafia zorganizowac dobrego miejsca spania dla ludzi ktorzy pracuja od rana do wieczora rotacja pracownikow duza nawet bez doswiadczenia zeby liczyl sie papier da pan sobie rade wystarczy sie usmiechac a gdzie bepieczenstwo w takiej firmie kazdy Kowalski ukonczy kurs moze jezdzic juz nie wspomne o higienie warunkach ktore panuja na mieszkaniach po 15 osob jedna lazienka lozka pietrowe jak nie chrapanie to imprezowanie i krzyki to jak burdelo boom boom dlaczego z firmy nie przyjedzie Pani Agnieszka czy pan Jacek niech sprawdzi na zywo .Warunki jakie powinny byc to 4 osoby w mieszkaniu a nie po 10 osob jak na ukrainie ginie jedzenie ciuchy itp. bo nie wiadomo tak naprawde kto z kim przebywa jak na poczekalnii Pkp. brakuje tylko szona rury i parada show podziwiam tych ktorzy pracuja moze nie maja wysjcia bo alimenty albo krzyczaca zona w domu dla mnie to koszmar dobrze ze pracuje u niemca obecnie latwo nie bylo sie dostac ale polecam u przeowznika niemieckiego warunki ok i w euro sie zarabia plus swieta platne plus dodatki . i wozy serwisowane na czas .pozdrawiam brygade ktora nie bawem tez zniknie z pola walki .

Autor1
@rafal

Nie ufam nikomu, kto nie stawia przecinków. Poza tym takiego tekstu nie sposób zrozumieć.

@Autor1

Ten kto pracował lub pracuje zrozumie bez problemu.Pozdrawiam

Kierowca tyra

Najlepsza firma GMF Pracowałem tam 5 lat.

Marcin Rz

Jest tu jakis kierowca co by powiedzial jak wyglada praca w tej firmie w praktyce? Dzwonilem do biura i wypytalem o wszystko ale jeszcze chcialbym pogadac z kims kto tam pracuje. Odpisz dam kontakt na siebie i pogadamy

@Marcin Rz

Pod blablabusem przeważnie same nocki i tam w większości są braki w kierowcach. Podwójne załogi, ale dwa tygodnie same noce to trochę krzywda.

@Zainteresowany

A jak z wypłata? Wyplacaja w terminie czy te pare dni spoznienia sie zdarza? I faktycznie ten tydzien jest wolny? Bo wiesz w niektorych firmach tydzien jest o wiele krotszy niz mowia a to dla mnie dosc wazne. Wez moze zadzwon jak jestes kierowca i porozmawiamy bo od stycznia planuje isc do tej firmy. 535786247

Zaintetesowany
@Marcin Rz

Info mam od kierowcy, który tam jeździ. Wypłata jest na czas, tylko nie pamiętam czy całość na konto jednego dnia czy podzielone najpierw podstawa później delegacje. Jesteś pełne 6 dni w domu. Na dojazd i powrót do pracy trzeba liczyć do 24h. Jak jesteś z zachodniej Polski to twój dojazd/powrot automatycznie ulegnie skróceniu. Kierowca, z którym rozmawiałem dojeżdża do Amsterdamu ze środkowo wschodniej Polski. Dojazdy odbywają się flixbusem po Polsce, a z Berlina juz autobusami blablabus wykonywanymi przez Gmf.

@Zaintetesowany

Ok dzięki za info. Pzdr

Czy w firmie GMF Sp z o.o. sp.k są regularne szkolenia pracownicze?

Gryzon

Szkolenia nie było jak ja pracuje poprostu jezdzisz i tyle .A na co Ci szkolenie ?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GMF Sp z o.o. sp.k. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Medalion

Witam Firma jest ok... ale wystarczy zobaczyć od kiedy zaczęły pojawiać się negatywne opinie ? W firmie jest za dużo kierowców przez co innym brakuje dni pracy. 90% komentarzy to słowa pisane przez ludzi którzy właśnie mają przerwę w prowadzeniu pojazdu w GMF. Jednym słowem donoszą sami na siebie bo liczą , że "kolegę" przez to zwolnią z pracy. A tym samym w przyszłym miesiącu będą oni mieli więcej godzin. Takie małe Polskie piekiełko co do pracy jest ok zarobki są ok . A ludzie no cóż... tacy jak wszędzie... Nie mają odwagi powiedzieć czegoś prosto w twarz to wypisują tutaj takie rzeczy bo są życiowo sfrustrowani. Pozdrawiam i wracamy do pracy szerokiej drogi

Arkadiusz

Firma ok.planowanie dno załoga trzeba uważać gumowe trucle. Wieści do biura dochodzą szybciej niż paczki DHL.

Irena

Jechalem dziś do polski flixsem był już opóźniony na samym początku trasy,berlin korki rozumiem ale ciężko mi zrozumieć jak taka firma jak flixsbus pozwala na to aby kierowca okradal firmę mianowicie jak woził pasażerów którzy nie mają biletu i brał kasę do kieszeni, sama byłam świadkiem takiej sytuacji jak po skasowania klienta cieszył się ze do drugiego kierowcy ze zarobili dziś znowu po 25 euro dziwie się taka firma jak gmf która jeździ dla blabla i eurolinsa pozwala na to ze psuje reputacjie kierowca które się niesamowicie jaka .firma może i dobra ale brak dyscypliny

Bartek
@Irena

Porządny kierowca nie zostawia ludzi na przystanku.

Wałęsa
@Irena

Idź ty matole wszyscy nas okradają cala Polskę okradają i ty tez kradnie a tu wypisujesz Irena ty matole

KOLO

Pracował w tej Firmie a teraz juz nie

Panowie, jakie linie jeździcie pod bla....? Jakie warunki mieszkaniowe tzn. hotel czy mieszkanie prywatne? Jeśli mieszkanie, czy można normalnie odpocząć po kursie? W jakich miastach macie odpoczynki dobowe i tygodniowe? Czy dużo nocnych kursów?

@Zainteresowany

Numer do biura znajdziesz w ogłoszeniach na olx zadzwoń i zapytaj, tutaj większość Ci powie że nie ma lekko i dziadostwo jest z mieszkaniami bo tutaj to każdy może napisać nawet ten którego wyrzucili za alkohol i chce się zemścić :) radzę zadzwonić do biura pojechać w kurs i się wszystkiego dowiesz sam i wtedy ocenisz :) pozdro

@Perwerdrajwer

Dzwoniłem do firmy, zapomniałem dopytać czy to są dzienne czy nocne kursy. Dlaczego myślałem, ze tutaj otrzymam dodatkowe odpowiedzi o co zapytałem wyżej, ale tylko rzetelne i prawdziwe ;)

@Zainteresowany

Są i dzienne i nocne kursy, zależy jak Cię planista usytuuje na grafiku.

Misiek
@Perwerdrajwer

A ty co nie pijący Ormo za komuny?

Gimbe
@Perwerdrajwer

A plamistka to ustawi Cie tak ze oszalejesz z radości . Prawdę powie jak się pomyli.

@Misiek

Jasne że lubię wypić Ale kiedy jeździsz to musisz być trzeźwy w dzień wyjazdu A nie że kolega za Ciebie dmucha w alkomat w autobusie albo nie wyłączacie prądu żeby alkomatu nie uruchamiać. Dla mnie słabe jesteś alkoholikiem to idź się leczyć jak pisałem już wcześniej zrobiłem dwa kolka i podziękowalem chcą pić i zatrudniać alkoholików to proszę bardzo, robię teraz w Niemczech pod flixem umowa niemiecka meldunek itp i 2400netto podstawy

Spioch
@Zainteresowany

Linie to berlin amsterdam Paryż Amsterdam może coś dojdzie lecz zero serów i zero.bagaży a co to za kierowca jak.nie ma nawet na kawe .złotówa w największym zadupiu Polski zarobi nawt na kawe .

Kolego mozesz dac namiary na dobra niemiecka firme na flixa?

Dzony walker
@Marek

Pks Ostrołęka.

Grzegorz

Moja opinia robie 2 gie kółko podziękuję za współpracę.

@Grzegorz

Czemu, tak tam źle ??

Grzegorz
@Piotr

Weź wy chyba nie wiecie co to jest wypoczynek i praca w normalnych warunkach a jak macie kredyty itp itd za zapieprzac za trzech ludzie ocknijcie się .

Kamila

Ostatni raz bla bla busem jeszcze z Polakami co borute robia nawet z bagazami przerwy brak jazda jak z trzoda oby jak najszybciej dojechać żenada.

Jan

Podzielę się opinią. Niedziela, Berlin-Katowice, linia 1361. W Legnicy wsiada dziewczyna, okazuje się, że to kierowca. Cała drogę do Wrocławia marudzi, jak to jej źle, jak to się boi jechać ta trasa sama. Jedzie pierwszy raz. We Wrocławiu siada za kierownicą i po przejechaniu 1km wjeżdża pod wiadukt kolejowy. Zakaz dla autobusów i 3.3 wysokości... Zablokowana droga i płacz Bałem się, że nas pozabija i nie dotrę do domu. Strach. Kogo oni zatrudniają? !

@Jan

Witam.Moje zdanie jest takie..Jeżeli nie zna trasy to nie powinna sama jechać i tyle w temacie.

Kierownik wycieczek

GMF najlepsza firma!Pozdro dla załogi

Krzysztof O
@Kierownik wycieczek

Zgadzam się z tobą super sprawa.

Helena
@Kierownik wycieczek

To super, że jesteś zadowolony z pracy w firmie GMF Sp. z o.o. Może opowiesz coś więcej na temat warunków zatrudnienia? Jestem ciekawa jak wyglądają godziny pracy? Czy jest szansa na wolne weekendy?

Jurki
@Helena

Helena nie idź tam bo tam dużo chłopów a jedną juz tam po lozku skacze non stop wyspać się nie da

Kamil

Jeździłem w GMF jakiś czas temu. Zwolniłem się. Nie dało się pracować z tymi ludźmi. Nie mówię tu o szefostwo czy koordynatora. Starzy kierowcy to w większości ludzie, którzy dnia bez piwa nie przeżyją, przez co strach z nimi jeździć. Zależało mi na Flixie, ale kasa była marna. Potem obsady z głąbami. Prawda jest taka, że jeśli ktoś żyje jak taki firmowy jąkała, to będzie tu do śmierci. Darmowe obiadki, kasa na BP za tankowanie i co najlepsze robienie kurierki czy lewe bilety, wszystko za 20 euro. Mało tu normalnych.

@Kamil

Możesz napisać coś o poziomie wynagrodzeń, który oferuje firma GMF? Mimo że jesteś niezadowolony z innych rzeczy, to mam nadzieję, że wynagrodzenie było adekwatne do ilości obowiązków, które miałeś. Czy właśnie tak było?

Kamil
@Stefan

No tu jest problem. Obiecywali 230zł / 1 dzień. Czyli ponad 5000zł... Oczywiście za mało dni roboczych dają, żeby wyrobić 5000...

@Kamil

To średnio ile dni roboczych wychodzi jeżdżąc jako kierowca w firmie GMF? Ciekawi mnie również, czy pracodawca zapewnia ewentualne dodatki do pensji np. za ekonomiczną jazdę? Liczę na Twoją dalszą aktywność.

Ktoś
@Stefan

Kami - proszę o wypowiedz po Stefanie . Akurat mam pojęcie o systemie płacy tej firmy i może powiesz ile weekendów w miesiącu zarzyles sobie wolnych ? Śmiechu warte są te wszystkie wypowiedzi i tyle ! Weźcie się lepiej wszyscy do roboty a GMF napewno doceni i tyle ! Lezerzy i reszta ludzi /przedszkolaków - Dorośnięcie

@Ktoś

Nie chcę od początku żadnych wolnych dni! Planowanie to dno!

Mily

Jestem nowy w gmfie przyjechałem na mieszkanie do jakiegoś mieszkania w Amsterdamie a tu jakieś cyrki sprawdzanie alkomatem przed i po pracy wszyscy patrzą na siebie z byka . Ruszyłem w trase odrazu po przyjeździe do Amsterdamu po całym dniu i nocy spędzonej w autobusie jako pasażer . Przebrałalem się tylko umylen i pojechalem na parking odebrać autobus .ruszamy na Paryz pozbieralismy ludzi i śmigamy bla bla busem. Bez przerw bez sika nią itp przyjazd do Paryża i nawrotka po 2 godz czyli znowu cala noc za moimi plecami na jednym siedzeniu bo komplet ludzi znowu bez posiłku a przerw prawie nie na bo kierowca z którym jeżdżę mówi iż nie ma czasu chce iść spać bo ruszamy juz popołudniu z powrotem. Dojechałem na mieszkanie znowu do Amsterdamu a tam znowu wszystkie łóżka zajęte tu jest jakaś masakra .zawsze się ktos koluje na mieszkaniu nie da się wypocząć .Nie wiem co mnie dalej tu czeka ale już się boje .

Krzysiek O

Dodam coś od siebie jeździłem widziałem zdobyłem nowe doświadczenie .każdy kto tam przyjdzie będzie miał swoje zdanie i swoją drogę w tym zjawiskomym klimacie robota jak robota zawsze jest gorzej i lepiej..pozdro dobre dusze.

Perwerdrajwer

Pracowałem tam pół roku, ostatnio się zwolnilem bo znalazłem lepszą pracę. Ale ostatnio już takie cyrki były na mieszkaniach służbowych że szefostwo przyjeżdżalo z alkomatem i sprawdzali kto jest pod wpływem nawet na pauzie, co jest trochę ingerencją w prywatność. Mieszkania przepełnione jak noclegownie zero tolerancji dla osób śpiących i odpoczywajacych bo przecież materiał jest najważniejszy. I wiecznie madrzenie się starych kierowców co to nie oni. Podziękowalem i pożegnalem się z tą pseudo firmą.

Kolega z ktorym kiedys pracowalem ostrzegal mie zebym omijal szerokim lukiem ta firme...

Pasi brzuch

Pozdrowienia dla oposa niech więcej słoików z bigosem wpie..... Do lodówki jeden z największych trolów i kierowników w jednej osobie a pracuje raptem 2 miesiace

Driver81
@Pasi brzuch

Mam pytanie jak wygląda praca pod względem logistycznym, jaki system pracy/wolnego itd. Czy kierowcy są z całej Polski czy tylko dolnego śląska? Jakie linie obsługują dla flixa?

Zostaw merytoryczną opinię o GMF Sp z o.o. sp.k - Opole

• Jak się pracuje w GMF Sp z o.o. sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy GMF Sp z o.o. sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

GMF Sp z o.o. sp.k
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.

GMF Sp z o.o. sp.k