counter
2 8 20 5 1
Skryba Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Czy dobrze jest pracować w RV Metal? Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduje maszyny, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić… marchew.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Wiecie czy w Rv Metal Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

TakNie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Rv Metal Sp. z o.o.?

TakNie2
Somebody Nowy wpis
@Pytanie

Na bardzo niskim poziomie. Pani A.wraz z V.V. uważają się za najlepszych fachowców. Buractwo,chamstwo,brak kultury i klamanie w żywe oczy - to opisuje trafnie firme RV METAL. T.W. juz nadaje sie na emeryturę.

Tak2Nie
TwojaStara Nowy wpis
@Somebody

Dobrze wiedzieć, że pomimo biegu lat, tradycja trwa...

Tak1Nie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Rv Metal Sp. z o.o.?

Administracja
@Pytanie

Tak, osoby bez doświadczenia mogą starać się o pracę w Firmie RV Metal.

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Hanna

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Jakieś wskazówki?

@Hanna

TAK, na dodatek firma kupuje robot do spawania - programista- technolog-spawalnik będzie potrzebny .

zdzisek

A jak wygląda praca programisty CNC, widziałem na stronie ogłoszenie i ciekawy jestem. Warto aplikować ?

Programista Technolog
@zdzisek

ProgramistaCNC to nie tylko osoba która generuje programy na laser, ale też Technolog który w 100% obsługuje klienta. Przyjęcie zamówienia, często zmiany technologiczne/konstrukcyjne, negocjacje, wycena, ofertowanie, praca w systemie ERP, często logistyka dostaw, wyjazdy oraz fakturowanie. Można się dużo nauczyć, nabyć sporo doświadczenia, ale trzeba szybko się uczyć, mieć twardy charakter, nerwy ze stali i jaja do samej ziemi ;) To świat laserów i stali, nie dla "miękkich piczek". Ja nauczyłem się dużo i pomimo sporego piętna na swoich nerwach, nie żałuję i miło wspominam towarzyszy niedoli ;) ekipa i pracownicy (w tym "Mr. T") trzymają się razem chociaż zdarza się warknąć, ale warunki ciągłego stresu i nerwówki niestety sprzyjają spinom. Szybko rozchodzi się po kościach. RV to chrzest ognia i jednostka specjalna w świecie stali, ale po niemal 3 latach czuję się jak weteran i nie mam problemu z zatrudnieniem (dobrze płatnym) w branży. Każdy w promieniu 100 km wie, że to piekiełko i najtwardsi którzy zostają, dostają bardzo dobrze płatne zatrudnienie ... gdzie indziej ;)

Tak2Nie
@zdzisek

Programista technolog - można spróbować . Jeżeli zna się dobrze AutoCad (2D) lub podobne (DraftSight,..) ,w 3D SolidWorks lub podobne (Inventor), a na dodatek masz "smykalkę" do projektowania i konstruowania - to cię załoga szybko zaakceptuje. Co dotyczy maszyn, które programują - lasery do blach (system TOPs), lasery do rur (TruTopsTube , ARTtube,TubeDesign), prasy krawędziowe (TruTopsBend), giętarki do rur (MACRI).

Miły człowiek

Szukają kierowcy. Kto może napisać coś o tym stanowisku. Czy zachowane są przepisy kodeksu pracy , czy wynagrodzenie jest na czas , czy firma posiada fundusz socjalny, a jeśli nie to czy ma czym przyciągnąć pracownika. Może paczki dla dzieci na Mikołaja ,albo inne imprezy firmowe ? Może karta MULTISPORT. Napiszcie coś na ten temat.

Tak6Nie

Milszy czlowiek
@Miły człowiek

Kierowca który został zatrudniony zwalnia się po miesiącu lub dwóch pracy.... Jedno mu obiecane dostał drugie, pracuje jako kierowca magazynier itd itd. Przepisy tak, są zachowane. Wynagrodzenie jest zawsze 10go chyba że to niedziela wtedy jest 8go ale zdarzyło się że zapomniano przelać wypłaty niektórym pracownikom. Fundusz socialny? Zapomnij. Nie ma żadnych imprez integracyjnych bo po co? Brak premii świątecznych, paczek dla dzieci itp. Multisport? A komu to potrzebne?

Tak5Nie

@Miły człowiek

Tak, firma szuka kierowcy- magazyniera , ze względu na to,że nie jesteśmy firmą transportową i prowadzimy transport wyrobów własnych do naszych klientów lub transport materiału do produkcji. Wszystko to się mieści w 9 godzinach czasu pracy. Ze względu na fakt, że samym " podróżowaniem" nie jesteśmy w stanie zapełnić pełny etat , zainteresowany jest częściowo magazynierem. Za to oferujemy od 19 do 20 zł netto za godziny za "kółkiem", od 17 do 18 zł netto za godzinę prace na magazynie. Stosunek godzin jak na razie 1 :1 . Fundusz socjalny - brak, imprezy firmowe brak, karta MULTISPORT brak , paczki dla dzieci na Mikołaja brak. Jeżeli jest kandydat zainteresowany pracą w nie pełnym etacie ( na przykład "młody emeryt") - można zrezygnować s pracy magazyniera i się dogadywać jedynie na pracy kierowcy . Samochód DAF +przyczepa - 5 1/2 letni .

TakNie

Słowa "BHP? Nie słyszałem" idealnie opisują sytuację w firmie. Wszechobecny (usunięte przez administratora) bałagan i (usunięte przez administratora) Pracownicy szlifują blachy bez okularów, na wózkach połowa jeździ bez uprawnień, widziałem nawet jak pracownik podnosił wózek widłowy z blachami na widlach za pomocą wózka widłowego, każdy może wejść na hale produkcyjna, wygląd terenu przed firma doskonale opisuje to co dzieje się w niej. Ludzie bardzo fajni ale wlasciciel- porażka. Wprowadzanie niepotrzebnej stresującej atmosfery na porządku dziennym, ciągłe braki pracowników przez właściciela - niektórzy zwalniają się już po miesiącu pracy. Ci którzy pracują tam dłużej - podziwiam. Rozmowy o jakiejkolwiek podwyżce kończą się zawsze na godzinnym kazaniu właściciela na tematy różne i różniste. Kompletny brak szacunku do pracownika od strony szefostwa, jedynie Pan T. Jest jedyną konkretną osoba szanującą pracownika z którą można cokolwiek ustalić odnośnie podwyżki itp. Wymagania szefa wygórowane jak by to była nie wiadomo jaka firma ale rzeczywistość weryfikuje wszystko. Po złożeniu wypowiedzenia jak już do szefa dotrze że pracownik się zwalnia zaczyna się robić ciekawie - wieczne krzyki, problemy i pretensje o wszystko co tylko się da można to śmiało nazwać mobbingiem bo niestety ale atmosfera z pracy bardzo wpływa na życie prywatne bo człowiek nie wytrzymuje takiej ilości stresu. Serdecznie nie polecam i odradzam pracę w tej firmie!

Tak6Nie

TwojaStara

Gięcie blach na laserze, jest moc! Nie szkoda wam dysz na takie cuda? Szef ma coś z rolnika - wszystkich wyzywa od buraków. Brakuje wam żelaza we krwi? RV przjdzie z pomocą, wystarczy tydzień w uzdrawiającej atmosferze hali produkcyjnej, żeby uzupełnić niedobór wszelkich pierwiastków. Masz niskie ciśnienie? Obniżone standardy BHP, oraz wszystko na "cito" skutecznie zwalczą również tą dolegliwość. Firma szkoli wysokiej klasy specjalistów, szkoda że zostało ich tam tylko kilku. Ogółem polecam, firma - sztos. 2/10 Ps. Za P.Sz. było lepiej!

Tak11Nie

Nick

To po co im prasa krawędziowa jak gięcie odbywa się za pomocą lasera :)

Tak5Nie

Czesław

Rv Metal jest firmą zajmującą się głównie kompleksową obróbką metalu - w szczególności cięciami laserowymi blach i rur - oraz gięciem blach przy użyciu maszyn laserowych o dużej mocy. Obecnie na swojej stronie: http://www.rvmetal.pl/praca poszukuje: spawacza, operatora lasera i zgniatarki, magazyniera i programisty maszyn CNC. Praca w systemie trzy zmianowym. Czy ktoś z Was jest zainteresowany tą rekrutacją i będzie aplikował?

mike

Krotko pracowałem nie polecam firmy ludzie w porządku ogółem ale Czech jak każdy Czech to prawdziwy gnoj

Tak54Nie

Zostaw opinię o Rv Metal Sp. z o.o. - Opole

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad