Rv Metal Sp. z o.o.

Opinie o Rv Metal Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

zdzisek
 Opinia

A jak wygląda praca programisty CNC, widziałem na stronie ogłoszenie i ciekawy jestem. Warto aplikować ?

Programista Technolog
@zdzisek 06.05.2019 10:13

ProgramistaCNC to nie tylko osoba która generuje programy na laser, ale też Technolog który w 100% obsługuje klienta. Przyjęcie zamówienia, często zmiany technologiczne/konstrukcyjne, negocjacje, wycena, ofertowanie, praca w systemie ERP, często logistyka dostaw, wyjazdy oraz fakturowanie. Można się dużo nauczyć, nabyć sporo doświadczenia, ale trzeba szybko się uczyć, mieć twardy charakter, nerwy ze stali i jaja do samej ziemi ;) To świat laserów i stali, nie dla "miękkich piczek". Ja nauczyłem się dużo i pomimo sporego piętna na swoich nerwach, nie żałuję i miło wspominam towarzyszy niedoli ;) ekipa i pracownicy (w tym "Mr. T") trzymają się razem chociaż zdarza się warknąć, ale warunki ciągłego stresu i nerwówki niestety sprzyjają spinom. Szybko rozchodzi się po kościach. RV to chrzest ognia i jednostka specjalna w świecie stali, ale po niemal 3 latach czuję się jak weteran i nie mam problemu z zatrudnieniem (dobrze płatnym) w branży. Każdy w promieniu 100 km wie, że to piekiełko i najtwardsi którzy zostają, dostają bardzo dobrze płatne zatrudnienie ... gdzie indziej ;)

Tak1Nie
Czech
Nazwa działu: Produkcja
@zdzisek 06.05.2019 10:13

Programista technolog - można spróbować . Jeżeli zna się dobrze AutoCad (2D) lub podobne (DraftSight,..) ,w 3D SolidWorks lub podobne (Inventor), a na dodatek masz "smykalkę" do projektowania i konstruowania - to cię załoga szybko zaakceptuje. Co dotyczy maszyn, które programują - lasery do blach (system TOPs), lasery do rur (TruTopsTube , ARTtube,TubeDesign), prasy krawędziowe (TruTopsBend), giętarki do rur (MACRI).

Tak1Nie
Miły człowiek
 Opinia

Szukają kierowcy. Kto może napisać coś o tym stanowisku. Czy zachowane są przepisy kodeksu pracy , czy wynagrodzenie jest na czas , czy firma posiada fundusz socjalny, a jeśli nie to czy ma czym przyciągnąć pracownika. Może paczki dla dzieci na Mikołaja ,albo inne imprezy firmowe ? Może karta MULTISPORT. Napiszcie coś na ten temat.

Tak6Nie
Milszy czlowiek
@Miły człowiek 11.02.2019 20:30

Kierowca który został zatrudniony zwalnia się po miesiącu lub dwóch pracy.... Jedno mu obiecane dostał drugie, pracuje jako kierowca magazynier itd itd. Przepisy tak, są zachowane. Wynagrodzenie jest zawsze 10go chyba że to niedziela wtedy jest 8go ale zdarzyło się że zapomniano przelać wypłaty niektórym pracownikom. Fundusz socialny? Zapomnij. Nie ma żadnych imprez integracyjnych bo po co? Brak premii świątecznych, paczek dla dzieci itp. Multisport? A komu to potrzebne?

Tak4Nie
Czech
Nazwa działu: Produkcja
@Miły człowiek 11.02.2019 20:30

Tak, firma szuka kierowcy- magazyniera , ze względu na to,że nie jesteśmy firmą transportową i prowadzimy transport wyrobów własnych do naszych klientów lub transport materiału do produkcji. Wszystko to się mieści w 9 godzinach czasu pracy. Ze względu na fakt, że samym " podróżowaniem" nie jesteśmy w stanie zapełnić pełny etat , zainteresowany jest częściowo magazynierem. Za to oferujemy od 19 do 20 zł netto za godziny za "kółkiem", od 17 do 18 zł netto za godzinę prace na magazynie. Stosunek godzin jak na razie 1 :1 . Fundusz socjalny - brak, imprezy firmowe brak, karta MULTISPORT brak , paczki dla dzieci na Mikołaja brak. Jeżeli jest kandydat zainteresowany pracą w nie pełnym etacie ( na przykład "młody emeryt") - można zrezygnować s pracy magazyniera i się dogadywać jedynie na pracy kierowcy . Samochód DAF +przyczepa - 5 1/2 letni .

Opinia

Słowa "BHP? Nie słyszałem" idealnie opisują sytuację w firmie. Wszechobecny (usunięte przez administratora) bałagan i (usunięte przez administratora) Pracownicy szlifują blachy bez okularów, na wózkach połowa jeździ bez uprawnień, widziałem nawet jak pracownik podnosił wózek widłowy z blachami na widlach za pomocą wózka widłowego, każdy może wejść na hale produkcyjna, wygląd terenu przed firma doskonale opisuje to co dzieje się w niej. Ludzie bardzo fajni ale wlasciciel- porażka. Wprowadzanie niepotrzebnej stresującej atmosfery na porządku dziennym, ciągłe braki pracowników przez właściciela - niektórzy zwalniają się już po miesiącu pracy. Ci którzy pracują tam dłużej - podziwiam. Rozmowy o jakiejkolwiek podwyżce kończą się zawsze na godzinnym kazaniu właściciela na tematy różne i różniste. Kompletny brak szacunku do pracownika od strony szefostwa, jedynie Pan T. Jest jedyną konkretną osoba szanującą pracownika z którą można cokolwiek ustalić odnośnie podwyżki itp. Wymagania szefa wygórowane jak by to była nie wiadomo jaka firma ale rzeczywistość weryfikuje wszystko. Po złożeniu wypowiedzenia jak już do szefa dotrze że pracownik się zwalnia zaczyna się robić ciekawie - wieczne krzyki, problemy i pretensje o wszystko co tylko się da można to śmiało nazwać mobbingiem bo niestety ale atmosfera z pracy bardzo wpływa na życie prywatne bo człowiek nie wytrzymuje takiej ilości stresu. Serdecznie nie polecam i odradzam pracę w tej firmie!

Tak5Nie
TwojaStara
 Opinia

Gięcie blach na laserze, jest moc! Nie szkoda wam dysz na takie cuda? Szef ma coś z rolnika - wszystkich wyzywa od buraków. Brakuje wam żelaza we krwi? RV przjdzie z pomocą, wystarczy tydzień w uzdrawiającej atmosferze hali produkcyjnej, żeby uzupełnić niedobór wszelkich pierwiastków. Masz niskie ciśnienie? Obniżone standardy BHP, oraz wszystko na "cito" skutecznie zwalczą również tą dolegliwość. Firma szkoli wysokiej klasy specjalistów, szkoda że zostało ich tam tylko kilku. Ogółem polecam, firma - sztos. 2/10 Ps. Za P.Sz. było lepiej!

Tak10Nie
Nick
 Opinia

To po co im prasa krawędziowa jak gięcie odbywa się za pomocą lasera :)

Tak5Nie
Czesław
 Opinia

Rv Metal jest firmą zajmującą się głównie kompleksową obróbką metalu - w szczególności cięciami laserowymi blach i rur - oraz gięciem blach przy użyciu maszyn laserowych o dużej mocy. Obecnie na swojej stronie: http://www.rvmetal.pl/praca poszukuje: spawacza, operatora lasera i zgniatarki, magazyniera i programisty maszyn CNC. Praca w systemie trzy zmianowym. Czy ktoś z Was jest zainteresowany tą rekrutacją i będzie aplikował?

mike
 Opinia

Krotko pracowałem nie polecam firmy ludzie w porządku ogółem ale Czech jak każdy Czech to prawdziwy gnoj

Tak53Nie

Zostaw opinię o Rv Metal Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rv Metal Sp. z o.o.