Opinie o Laser - Stal Sp. z o.o. w Konin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Laser - Stal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Laser - Stal Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laser - Stal Sp. z o.o. w Konin

Zainteresowany Nowy wpis

Jakie zarobki miesięcznie można dostać w tej firmie?

Xxxx Nowy wpis

Banda (usunięte przez administratora) z kierownikiem na czele!

Jolanta Nowy wpis

Wciąż czekam na odpowiedź na moje wcześniejsze pytanie. A brzmiało ono - czy premia w Laser-Stal jest zależna od wyrobionej normy, czy jeszcze inne rzeczy decydują o tym, kto ją dostaje? Piszę jeszcze raz i mam nadzieję na odpowiedź

"DETAL" - Andrzej Jędrzejczak...

przerzuciliśmy razem z LASER-STAL grubo za ponad bańkę roboty i całkiem nieźle to poszło...więc pewnie przerzucimy za następnych parę...ceny na dobrym rynkowo poziomie idzie się dogadać i dlatego można się przy nich rozwijać...czasem się coś opóźni, ale komu się dzisiaj nic nie spóźnia...ja zajmuje się układaniem roboty dla kilku firm w tym zakresie i wszyscy są zadowoleni, więc te opóźnienia jakoś żeśmy zamortyzowali swoją organizacją i nie wpłynęły znacząco na procesy produkcyjne...zresztą zwiększyli moce przerobowe, więc ten problem mają już za sobą... ja puszczam u nich w przerób na chwilę obecną ponad 100 ton stali rocznie... przerób na poziomie kilkuset tysięcy złotych i zamierzam zwiększyć go w tym roku o następne 20-30 ton i śmiało mogę stwierdzić, że na pewno będziemy współpracować jeszcze długo, ponieważ bazując na moim zawodowym doświadczeniu wiem, że w zakresie laserowej obróbki stali mają jedną z najlepszych ekip w POLSCE... a dla potwierdzenia, że wiem o czym mówię, pod spodem zamieszczam link potwierdzający moje doświadczenie w tym zakresie i to, że wiem o czym mówię... https://www (usunięte przez administratora) com/watch?v=8vbSv-KPb6c https://www (usunięte przez administratora) com/watch?v=Vjbdeoi76YY&list=PLAO69mdNxsy9Nt1XpeooN9RMMltobhxcx

mlody Nowy wpis
@"DETAL" - Andrzej Jędrzejczak...

dobrze gadasz, pozdawia mlody adrian z czasow 2013 roku ;)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Laser - Stal Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
???

czy ktoś z obecnych może powiedzieć jak się pracuje?

Wojtek
@???

Atmosfera ok, może zarobki mogły być wyższe. Kierownik spokojny nie drze ryja. Z biurem też idzie się dogadać, Jak pracujesz i się nie obijasz to możesz liczyć na premię.

Jolanta
@Wojtek

Dziękuję Ci za tę opinię. Czy premia w Laser-Stal jest zależna od wyrobionej normy, czy jeszcze inne rzeczy decydują o tym, kto ją dostaje? Będę wdzięczna, jeśli odpowiesz. Widzę też, że w sieci brak ogłoszeń o pracę u nich, ciekawe, czy zatrudniają bezpośrednio, bez ogłaszania się w Internecie.

Mistrz

Jakość obsługi klientów na poziomie płyty chodnikowej. Terminy wykonania usług liczone w tygodniach/miesiącach. Firma, którą w dzisiejszych czasach chcesz omijać szerokim łukiem.

julek
@Mistrz

a jak zarobki w porownaniu ze stal-polem?

kubasek

Teraz może ogarną ale jak przyjdzie do wypłaty to są pretensje, że niesprawiedliwie?

Gości

I co nie się echo po firmie ale wiem co i jak A i A są tacy mądrzy i wielce koledzy to niech ogarnuają wszystko.

Kostek lubi dacie i rondo

Praca nie jest zła kierownik w miarę ogarnięty tylko jeden od programów czuje się wyżej i próbuje rządzić ludźmi (K) każdy wie o kogo chodzi . Tylko za dużo Ukraińców którzy auta rozbijają % i nie pojętych młodych co nic nie robią byle być i włączyć maszynę a po za tym niech się dzieje co chce . Docenić dobrych pracowników którzy dbają o dobro firmy i renomę. Pozdro

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w LASER-STAL SP. Z O.O.. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

xyz

Jest super!!! Zarabiamy po 10tyś zł na miesiąc, firma funduje 2 razy w roku wakacje, np: latem wczasy na wyspie rozpusty UMTA-TUMTA, a zimą (usunięte przez administratora) wspinaczkowy na K-2. W robocie jest lżej niż podczas snu, zatrudnili tanich imigrantów, więc teraz my starzy wprowadziliśmy falę jak w wojsku i nowi noszą nas w lektykach po zakładzie. W przerwie na śniadanie dziewczyny tańczą na rurkach i polewają wino, oczywiście bezalkoholowe. Kadra kierownicza ma najlepiej pracuje zaocznie i krążą pogłoski, że mają przejść na system korespondencyjny, żeby mniej energii zużywali ze względu na smog. My robotnicy pracujemy na miejscu, ale za to mamy po 10 latach przejść na wcześniejszą emeryturę. Tak nam przynajmniej obiecali jak zapiszemy się do partii, tylko już nie pamiętam której, zresztą czy to ważne, skoro jest tak super...A najlepiej ma sprzątaczka, jak przychodzi do roboty, to od razu załącza latającą miotłę, która robi całą robotę, a sama idzie do SPA. No, bo mamy też na szatni zainstalowane solanki, wanny z hydromasażem, saunę i solarium. Normalnie mówię Wam, jest full wypas, max automatik, nigdzie lepiej nie ma!!!

Niki

Firma jak firma praca lekka 3 zmiany i śmieszne zarobki 2tys... Nadgodziny do banku godzin

ABC
@Niki

Nie przesadzaj, PREZES zarabia dobrze.

przem

Obsługa fatalna

admin

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy LASER-STAL SP. Z O.O.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Laser - Stal Sp. z o.o. - Konin

Laser - Stal Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Brunatna 35
    62-510 Konin