Laser - Stal Sp. z o.o.

Konin

Laser - Stal Sp. z o.o.
2 9

Opinie o Laser - Stal Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w LASER-STAL SP. Z O.O.? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi ciekawostkami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w LASER-STAL SP. Z O.O.. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

xyz
@Administrator 25.02.2018 10:56

Jest super!!! Zarabiamy po 10tyś zł na miesiąc, firma funduje 2 razy w roku wakacje, np: latem wczasy na wyspie rozpusty UMTA-TUMTA, a zimą (usunięte przez administratora) wspinaczkowy na K-2. W robocie jest lżej niż podczas snu, zatrudnili tanich imigrantów, więc teraz my starzy wprowadziliśmy falę jak w wojsku i nowi noszą nas w lektykach po zakładzie. W przerwie na śniadanie dziewczyny tańczą na rurkach i polewają wino, oczywiście bezalkoholowe. Kadra kierownicza ma najlepiej pracuje zaocznie i krążą pogłoski, że mają przejść na system korespondencyjny, żeby mniej energii zużywali ze względu na smog. My robotnicy pracujemy na miejscu, ale za to mamy po 10 latach przejść na wcześniejszą emeryturę. Tak nam przynajmniej obiecali jak zapiszemy się do partii, tylko już nie pamiętam której, zresztą czy to ważne, skoro jest tak super...A najlepiej ma sprzątaczka, jak przychodzi do roboty, to od razu załącza latającą miotłę, która robi całą robotę, a sama idzie do SPA. No, bo mamy też na szatni zainstalowane solanki, wanny z hydromasażem, saunę i solarium. Normalnie mówię Wam, jest full wypas, max automatik, nigdzie lepiej nie ma!!!

Niki

Firma jak firma praca lekka 3 zmiany i śmieszne zarobki 2tys... Nadgodziny do banku godzin

ABC
@Niki 11.11.2017 03:17

Nie przesadzaj, PREZES zarabia dobrze.

"DETAL" - Andrzej Jędrzejczak...

przerzuciliśmy razem z LASER-STAL grubo za ponad bańkę roboty i całkiem nieźle to poszło...więc pewnie przerzucimy za następnych parę...ceny na dobrym rynkowo poziomie idzie się dogadać i dlatego można się przy nich rozwijać...czasem się coś opóźni, ale komu się dzisiaj nic nie spóźnia...ja zajmuje się układaniem roboty dla kilku firm w tym zakresie i wszyscy są zadowoleni, więc te opóźnienia jakoś żeśmy zamortyzowali swoją organizacją i nie wpłynęły znacząco na procesy produkcyjne...zresztą zwiększyli moce przerobowe, więc ten problem mają już za sobą... ja puszczam u nich w przerób na chwilę obecną ponad 100 ton stali rocznie... przerób na poziomie kilkuset tysięcy złotych i zamierzam zwiększyć go w tym roku o następne 20-30 ton i śmiało mogę stwierdzić, że na pewno będziemy współpracować jeszcze długo, ponieważ bazując na moim zawodowym doświadczeniu wiem, że w zakresie laserowej obróbki stali mają jedną z najlepszych ekip w POLSCE... a dla potwierdzenia, że wiem o czym mówię, pod spodem zamieszczam link potwierdzający moje doświadczenie w tym zakresie i to, że wiem o czym mówię... https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=8vbSv-KPb6c https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=Vjbdeoi76YY&list=PLAO69mdNxsy9Nt1XpeooN9RMMltobhxcx

przem

Obsługa fatalna

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy LASER-STAL SP. Z O.O.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o Laser - Stal Sp. z o.o. - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laser - Stal Sp. z o.o.