LASER-STAL SP. Z O.O.

Konin

Opinie o LASER-STAL SP. Z O.O.

Niki

Firma jak firma praca lekka 3 zmiany i śmieszne zarobki 2tys... Nadgodziny do banku godzin

ABC
@Niki 11.11.2017 03:17

Nie przesadzaj, PREZES zarabia dobrze.

"DETAL" - Andrzej Jędrzejczak...

przerzuciliśmy razem z LASER-STAL grubo za ponad bańkę roboty i całkiem nieźle to poszło...więc pewnie przerzucimy za następnych parę...ceny na dobrym rynkowo poziomie idzie się dogadać i dlatego można się przy nich rozwijać...czasem się coś opóźni, ale komu się dzisiaj nic nie spóźnia...ja zajmuje się układaniem roboty dla kilku firm w tym zakresie i wszyscy są zadowoleni, więc te opóźnienia jakoś żeśmy zamortyzowali swoją organizacją i nie wpłynęły znacząco na procesy produkcyjne...zresztą zwiększyli moce przerobowe, więc ten problem mają już za sobą... ja puszczam u nich w przerób na chwilę obecną ponad 100 ton stali rocznie... przerób na poziomie kilkuset tysięcy złotych i zamierzam zwiększyć go w tym roku o następne 20-30 ton i śmiało mogę stwierdzić, że na pewno będziemy współpracować jeszcze długo, ponieważ bazując na moim zawodowym doświadczeniu wiem, że w zakresie laserowej obróbki stali mają jedną z najlepszych ekip w POLSCE... a dla potwierdzenia, że wiem o czym mówię, pod spodem zamieszczam link potwierdzający moje doświadczenie w tym zakresie i to, że wiem o czym mówię... https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=8vbSv-KPb6c https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=Vjbdeoi76YY&list=PLAO69mdNxsy9Nt1XpeooN9RMMltobhxcx

przem

Obsługa fatalna

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy LASER-STAL SP. Z O.O.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o LASER-STAL SP. Z O.O. - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LASER-STAL SP. Z O.O.