Opinie o JKJ Metal Sp. z o.o. w Kożuchów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JKJ Metal Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w JKJ Metal Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JKJ Metal Sp. z o.o. w Kożuchów

przyszly pracownik Nowy wpis

jak z zarobkami w firmie i atmosfera? widze ogloszenie na brygadziste produkcji, polecacie czy odradzacie?

Wiktoria Nowy wpis
@przyszly pracownik

Dziwię się, że nie biorą na to stanowisko kogoś od środka, ciekawe dlaczego? I zastanawiam się nad powodem odejścia, napisze ktoś?

Jola Nowy wpis
@Wiktoria

Czasami powodem odejścia jest emerytura.

Ciekawy

Witam Jak bonusy, premię w firmie ? Socjal jest ??

Sylwia Nowy wpis
@Ciekawy

A pytasz o jakie stanowisko tak generalnie? Bo to jednak może mieć znaczenie.

rocki

firma nie nadaje sie do przyjmowania ludzi do pracy co sie tam dzieje to jest parodia w nie ktorych przypadktach nie robia szkolen na maszyny ludzia nie polecam pracy

@rocki

Rocki - Zawsze tak jest jak się nie chce pracować, szkolić później się zgania że pracownik został źle wyszkolony. Moje zdanie jest takie jak ktoś ma chęci do pracy i jest solidną osobą która lubi wyzwania to w JKJ METAL na pewno sprosta i nie będzie narzekać. Ale jak ktoś przychodzi do pracy aby ściemniać i rozmawiać sobie z innymi o (usunięte przez administratora) marynie to niestety !!! Tłocznia nie jest dla takich osób !!!

Ala
@Marcin

Zawsze jest tak jak ktoś przychodzi do pracy jako konfident o małym rozwiniętym stopniu inteligencji to marnie kończy????za Pana B+dawno już byłbyś zwolniony ????Pozdrawiam.

Rocki
@Ala

Że ty jesteś przy dupasem prezesowej to to jesteś przegrywem i wszystkich (usunięte przez administratora)

Czarny
@rocki

Zwierzęta traktują lepiej niż ludzi. W zimie zimno na lato upał. (usunięte przez administratora)Dziki zachód, żałują na środki czystośći!!! (usunięte przez administratora) Nie polecam

Czarek

Słyszałem, że w sierpniu 2019 r. spółka JKM Metal ze Świdnicy została przejęta przez JKJ Metal w Kożuchowie. Jak teraz się pracuje , coś się zmieniło?

@Czarek

Dobrze słyszałeś firma się rozrasta i podnosi sobie poprzeczkę teraz jest fajnych parę projektów i będzie jeszcze więcej. Dodam tylko że już nie ma starego kierownika (B), i całkiem jest inaczej na tłoczni. Jak jesteś osobą ambitną na pewno sobie poradzisz !!!

A
@Czarek

Powoli zmienia się na lepsze, choć dużo pracy przed wszystkimi.

Firma JKJ Metal Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Ślusarz narzędziowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Уникайте трагедії. Експлуатація. Не людські умови

Rufi

Ekstremalne warunki pracy, każdy dzień do walka o przetrwanie. Hala zaraz runie. Zarobki minimalne, wymagania ponad siły człowieka. Kierownik produkcji pozbawiony człowieczeństwa, totalnie nie nadaje się na to stanowisko. Brak z nim kontaktu, działa w amoku. Za jakiś czas będzie posunie się do plucia na pracowników. Jestem w szoku że takie zakłady istnieją a inspekcja pracy totalnie zlewa to co się tam dzieje. Byłem tam 3 dni, uraz zostanie do końca życia.

Zostaw merytoryczną opinię o JKJ Metal Sp. z o.o. - Kożuchów

• Jak się pracuje w JKJ Metal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JKJ Metal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

JKJ Metal Sp. z o.o.