Opinie o Nowavent sp. z o.o. w Nowa Sól

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowavent sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nowavent sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowavent sp. z o.o. w Nowa Sól

Mialem okazje pracowac w tej firmie no i musze powiedziec Najgorsza firma w jakiej można pracować .. Nikt nie wytłumaczy dobrze co dokładnie robić jak robić po prostu porażka do tego brygadzista Łukasz W. bardzo źle traktuje pracowników jak lubi pracownika to pracownik ma luz jak nie lubi to jest zły pracownik źle pracuje do niczego się nie nadaje tylko jego pupilki są tacy super No i jego żonka z którą tylko siedzi w kantorku przez pół godziny i się opierdzielają bo przecież im można.....i tak co chwile ten zakład jest po prostu dziwny nikt nie sprawdza na kamerach wogole co tam się dzieje a ustawiacz Radosław z nocki to wogole nie wiem do czego tam jest ruszą się jak żółw nic nie robi za co on ma płacone za stanie i obijanie się..? ???? nie polecam tej firmy

Ciekawa

a jak jest na kontroli jakości bo sie zastanawiam ?

Joasia
@Prezes

I na każdym dziale tak jest czy to zależy od oceniającego? Jeszcze w marcu była opinia na temat jakichś masowych zwolnień, czy te sugestie były słuszne? Jest połowa czerwca i ciekawa jestem jak mogło się to rozwinąć

Monter tu u was zarabia od 5 000 zł, a przynajmniej tak jest napisane w ofercie, która teraz jest widoczna w sieci. widzę jednak ze dopisany jest w niej okres próbny i tak kminię czy on nie będzie właśnie na tej piątce a jak już by się przedłużyło to można wtedy negocjować coś więcej?

@Patka

O podwyżce można zapomnieć a co dopiero o umowie na stałe.Przepracowałem w tej firmie 2,5 roku i zdecydowałem się zwolnić.

..... Nowy wpis

Gdzie widnieje ogłoszenie?

Patka Nowy wpis
@.....

My z chłopakiem widzieliśmy na studentnews, ma datę ważności do końca kwietnia. My to ciekawi jesteśmy co byłoby po tym okresie próbnym. Nie wiecie przypadkiem kiedy dają już umowy na stałe?

Anonim Nowy wpis

Monter na rękę ma 3700 zł.

Anonim Nowy wpis
@Patka

Hania

Nie wiecie czasem czy młodszych operatorów tu nie biorą? chodzi o to, że widzieliśmy z chłopakiem wcześniejsze ogłoszenie na CNC i było w nim napisane, że niestety 2 lata doświadczenia trzeba mieć. On by się dopiero przyuczał. Do zakładu mamy blisko, dlatego się interesujemy

Jest może ktoś bardziej zagłębiony w temacie zarobków? napisano teraz niedawno, że są beznadziejne ale po pierwsze nie mam pojęcia o które kwoty chodzi ani o które stanowisko. jeszcze we wrześniu szukano juniora do działu IT. nie wiecie czy jeszcze taka oferta nie powróci? Jest tez szansa na ocenę rozwoju, samej pracy i wynagrodzenia?

Czy w Nowavent sp. z o.o. pracownicy na niższych szczeblach mają możliwości awansu ?

Firma Nowavent sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Księgowy / Księgowa. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Duch

Wszyscy w tym zakładzie mają IQ poniżej przeciętnej, obiecują hocki klocki a później ściema że nic takiego nie było. Cały czas tylko każą zasuwać szybciej i więcej a sami siedzą i (usunięte przez administratora) robią. Zadzwonię do Belgi to was wszystkich (usunięte przez administratora) na ulice mordeczki.

Krysia

Czy ktoś w lipcu sugerował jakieś masowe zwolnienia? O co mogło chodzić i z jakich ewentualnych przyczyn? mieszkam niedaleko Motoryzacyjnej i chyba wstępnie chciałabym przyjąć się na obsługę klienta, widziałam ze taka oferta kiedyś wisiała w internecie. Jaka jest aktualna atmosfera? mało kto się do niej odnosi a dla mnie to ważne. Co z zarobkami? Były lub będą podwyżki?

Duch

Witam Miałem okazję pracować w Firmie Nowavent praca nie jest zła Fakt wypłaty nędzne,jeszcze jak są tam (usunięte przez administratora) do kierowników sorry Mistrzów co wchodzą pod biurko w tych ich niebieskich kontenerach i dobrze ogarną temat to szacun jest do takiego pracownika,(usunięte przez administratora) Marcin Mistrz na papierosa może wychodzić bo jak to mówił jest na innych warunkach w Firmie jak i ma w umowie o Pracę a IQ zerowe.Bardzo dużo mogę napisać a osoba co dodała poprzednią opinię na temat Firmy i oczywiście ludzi popieram.

Jakie są warunki zatrudnienia w Nowavent sp. z o.o.?

polak

Witam, co się dzieje w Nowavencie,przyjmują na ta chwilę do pracy czy są masowe zwolnienia?

Ciekawa

a jak jest na kontroli jakości bo sie zastanawiam ?

Me

Bardzo fajnie

Trolllik
@Ciekawa

Tak na kontroli jakości się chodzi z recami w kieszeni i nic się nie robi...

Sara
@Trolllik

A sprawdzanie olx i szerzenie plot to też praca?? ładnie to tak ?? P.s pamietaj o ładowarce;)

Zohan
@Me

W gratisie zaszczyt obcowania z ludźmi którzy uważają że wiedzą wszystko najlepiej

Irena
@Me

A coś więcej na ten temat? Jak zarobki, atmosfera pracy? Chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej odnośnie tego stanowiska w Nowavencie :) Jak nowa osoba jest przyjmowana przez współpracowników i jakiego wynagrodzenia na start można się spodziewać?

Weteran
@Irena

Na start najniższa krajowa plus atrakcyjne premie XD i później dalej to samo :) ludzie w pracy hmmm coraz więcej patologii szkoda czasu i marnowania lat na pracę w tej firmie

No
@Zohan

Hahaha, co niektórzy na kontroli to wyzej sraja niż d*pe maja, pewny osobnik nawet ustawić maszyn nie potrafi, meczy się pół dnia żeby cokolwiek ustawić a się uważa nie wiadomo za kogo, spuść łeb w dół i wyjmij kij z tylka bo za Bardzo gwiazdorzysz, pępku świata ;)

Kardiolog
@No

Serce boli? Zapraszam na wizytę .

Antoni
@Weteran

A jakie to są premie? Ile można miesięcznie dorobić? ;D I co powiesz o podejściu do pracownika w Nowavent?

I
@No

A co ma kj do ustawiania maszyn …? Od tego to chyba ustawiacz jest lub UR.

Kicia
@Ciekawa

Praca spoko, odpowiedzialna dość, ale wydaje się ok.

Ullala
@No

He he a co ma ustawianie maszyn z kontrolą jakości to chyba zadania ustawiaczy lub UR a na pewno nie kj .

Mars

Hahahhahah wielkie mi UR - poziom młotek i przecinak !!!

Prezes
@Ciekawa

Na kontroli jakości fajna ekipa, pomocni i sympatyczni ludzie, nie ma co narzekać :)

Joasia
@Prezes

Czy w Nowavent sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Cddxxx

Te masowe zwolnienia pracowników to od kiedy?

Wladyslawa
@Cddxxx

od 15.03.2023

Novawentka
@Cddxxx

Od 1.03

@Novawentka

I tak w sumie co się teraz w firmie dzieje? niby taka sugestia padła a widzę, że jest grupo po terminie, o miesiąc jakby nie patrzeć... nic nie działo się jednak szczególnego i pracowało się jak zawsze?

Asassjzj

Nowavent to najlepsza firma na świecie !!!!! Żadna tak nie potrafi obrzydzić atmosfery i roboty jak nowavent !!!

Honorata
@Asassjzj

Wow wyczuwam sarkazm. Ale mnie interesuje właśnie atmosfera w firmie. Bo mieli niedawno ofertę na posadę Specjalista ds. obsługi klienta i tam było podane, że firma oferuje spotkania integracyjne dla budowania atmosfery. Faktycznie takie spotkania istnieją i pracownicy biorą w tym udział? Jakieś info o takich spotkaniach?

hej
@Asassjzj

miało być lepiej. nic się nie zmieniło po rotacjach menagerów ?

Hyh
@hej

Nic się nie zmieni, bo problem tkwi w ludziach pracujących na hali, a nie w tych którzy siedzą po cichu w biurze.

Heh
@Hyh

Atmosfera budowana jest od górnych szczebli. Kiedyś spotkania integracyjne były organizowane typu zabawy lub wigilia zakładowa. Teraz został dzień otwarty , ale jak będzie dalej nie od nas zależy .

Mikro
@Hyh

W jakich ludziach na produkcji. Wszędzie pracują podobni ludzie. Bez obrazy, ale myślę że tutaj jest problem w zarzadzaniu.

Heh
@Heh

Zgadzam się. Dawniej to i wyjścia działami były finansowane. Ale czasy się zmieniają jak i zarządzajacy. Po nie których to i odetchnął nie jeden. A gdzie się kiero zaszył? Obiecał czwartkowe spotkania z pracownikami. Taki chętny był do ludzi, że nikt go ani razu na obiecanych spotkaniach nie widział. Kolejna pusta obietnica. WSTYD

Stary pracownik
@Heh

Był w zeszły czwartek od 14. Rozmawiałem z nim. Mówił że jest zawsze w pierwszy i drugi czwartek od 14. Byłem również u niego i poprosił żebym przyszedł za godzinę i miał dala mnie czas.

Szczerba
@Stary pracownik

Szybka reakcja, jaj zwykle manipulacja. Wstyd Kierowniku bądź dla ludzi, PR kurz powoli opada.

Poker Face

Niech każdy robi swoje , wykonuje powierzone zadania . Wtedy może coś z tego będzie.

Teresa

7 lat te same? jak warunki zatrudnienia takich osób wyglądają na papierze? stawki mnie interesują po tylu latach współpracy z firmą. a te pozostałe warunki, które zostały opisane typu łatane ubrania etc... jak góra to komentuje? ludzie bezpośrednio się skarżą?

Marzenka
@Teresa

Każdy tak narzeka to idźcie do innej pracy.Ta firma jest ok tylko ludzie którzy w niej pracują są nie normalni.Kazdy chodzi i Gada .Dajmy przykład z wczoraj pewna pani poszła do Majstra i powiedziała że chłopak jest pod wpływem alkoholu. I ciągle je cukierki.I co policja przyjechała i był ok .Brak słów (usunięte przez administratora)

Witaminka
@Marzenka

Chyba lepiej że zgłosiła niż miałoby się coś stać??! Jak ta firma jest ok to niech się nie lansuje na taką ę ą!! Bo jej daleko. Tylko niech nie kłamie bo ludzi się (usunięte przez administratora)

Snak

Jakie teraz są zarobki w firmie? Znajomy twierdzi, że między 3300 a 3600 na rękę zwykły pracownik. Może ktoś coś napisać. Zastanawiam się nad przyjęciem ale przeglądam komentarze i seks mi dęba staje.

1,2,3
@Snak

Ten zakład to coś w rodzaju( pis) czyli ogromne dzielenie ludz ,w tym przypadku na mniej zarabiających i więcej zarabiających,nie ma tu znaczenia jak długo pracujesz i jak się starasz.a 3300 a już 3600 to tak zarobisz jak przed pracą albo po pracy będziesz składać długopisy albo obierać cebulę.

Roxette
@Snak

Ja zarobię tyle, jeszcze jak są soboty to jest dobrze :)

Guma

Chyba brutto

Dominika
@Guma

Serio? A są tu jakieś premie lub nadgodziny, którymi można by tę stawkę podbić? Czemu ludzie są dzieleni, od czego to zależy skoro nie od stażu i starań?

misio

Pracowałem w nowavencie lata temu, ze względu na sentyment czasem zaglądam i czytam opinie i stwierdzam jedno: ludziom się w głowach poprzewracało, ciągle to samo, ciągle lament jak jest źle, jaki to dyrektor niedobry, to się w końcu zwolnijcie, dajcie przestrzeń dla ludzi, którzy faktycznie chcą pracować, a nie wiecznie tylko narzekacie. jaki jest nowavent ? normalny. to jest zakład produkcyjny, który ma za zadanie przynosić zyski, a nie napędzać i utrzymywać (usunięte przez administratora) nigdy nie rozumiałem, dlaczego jak jest tak źle nie pójdziecie gdzie indziej. ktoś na to odpowie ?

Joahim
@misio

Misiek sam niewierzysz w to co piszesz .Jeśli nie jest tak źle to dlaczego się zwolniłeś? Chcesz pogadać?

@Joahim

Witam, ale o czym chcesz gadać. zwolniłem się z przyczyn niezależnych od nowaventu jak już tak bardzo Cie to interesuje. tak jak napisałem, źle Ci to się zwolnij. powiem inaczej, nadal musi tam być super, skoro tylu niezadowolonych pracowników mimo to tam pracuje. chcesz o tym pogadać? dlaczego pracujesz w miejscu, które Ci nie pasuje ? brak ambicji, brak chęci zmian, brak perspektyw, a może fakt, że w innym zakładzie szybko przejrzeli by ile jesteś wart i po miesiącu out za brame. niestety wszędzie trzeba pracować, a nie zbijać bąki leniu.

@misio

Swój sentyment sobie włóż do kieszeni ,zakład to ludzie i oni to wszystko ciągną .Nie będzie dobrze to pójdą do innych firm tak jak Ty zresztą :) a nie jest dobrze i raczej nie będzie ,trzyma tu ludzi kwestia zmian ,że są dwie ,nie ty będziesz mówić co kto ma robić albo oceniać kto jest lewusem a kto nie :) Co do chętnych do pracy w zamian za ,,nas ,, proszę Cię :) gdzie te tłumy ...za kase poniżej godności ludzkiej .Nie pozdrawiam

Siedzący na widlaku

Mówisz dwa razy tyle ?? Czyżby??Nie pozdrawiam!!

Hania

Ty prosty człowieku ,ty piszesz o sytuacji na Ukrainie i mieszasz w to sytuację w firmie ????kogo ty mijasz na ulicy z starej ekipy co pracują :) dawno nie ma tych ludzi tu ...dla twojej informacji w firmach obok pracują ludzie jak to nazwałeś ,,bez uprawnień ,,i mają pieniądze większe ,szacunek i zrozumienie ! Ps nie strasz Ukraińcami a w sumie racja może oni przyjdą ...jedyni

@Siedzący na widlaku

Racja

@Hania

To dlaczego tam nie pójdziesz skoro płacą lepiej? dlaczego zajmujesz miejsce komuś, kto chce naprawdę pracować i się rozwijać, a nie tylko 8 godzin, fajeczka, ploteczki, telefonik i do domku plotkować dalej. Zadam jedno proste pytanie, abyś zrozumiała, czy był przypadek w nowavencie, że ktoś kto miał ambicje i chciał się rozwinąć to dostał taką szansę czy nie ? po raz kolejny napiszę, źle Ci to zmień pracę, skoro jesteś taka wspaniała i pracowita. nikt nikogo na siłę nie trzyma, tych co chcieli zatrzymać to to zrobili odpowiednio "motywując".

@Siedzący na widlaku

to pokaż kwity, no chyba że jesteś jednym z tych "wolniejszych", za kórych pozostali na magazynie muszą odwalać robotę. mistrz kamuflarzu między regałami.

@misio

A ty z akwarium czy z biura z lornetką ,że tak ludzi wypytujesz o kwalifikacje .Nie twoja sprawa co robię :) zajmij się lepiej swoim nosem adwokacie ????

Koala
@misio

To widocznie nie byłeś a tyle dobry że cię nie zatrzymali. Czytam twoje wypwiedzi i widzę że masz dużo do powiedzenia chociaż nie wiesz jak tu teraz jest i to jest słabe. Daruj sobie te mądrości i dobre dary bo takimi pieknlo jest wybrukowane. A nie stety jest w tym zakładzie coraz gorzej więcej rządzących którzy tylko wprowadzą zament.

@Koala

to pytam po raz kolejny, skoro tak źle dlaczego się nie zwolnicie. dlaczego nie macie odwagi mi na to odpowiedzieć. lamenciarze za 5 złotych. ciągle czytam jak tam źle, okropnie to po co się męczycie? odpowiedź jest banalna, bo w żadnym innym zakładzie nie będziecie miec tyle szansy na obijanie się. nawet tutaj parę mc wstecz można poczytac jak między sobą się zagryzacie, szczujecie jeden na drugiego, bo tylko to wam pozostało.

Bla bla
@misio

Może dlatego, że ludzie potrzebują teraz jakiejkolwiek pracy? Może dlatego, że rosną raty kredytów i coraz gorzej się żyje? Może dlatego, że ludzie mają rodziny i dzieci i muszą na nie zarobić? Idź pracuj sobie tam gdzie pracujesz i zajmij się sobą, a nie zaglądasz komuś do kwalifikacji i portfela. Nie mów innym co mają robić. Po prostu się odwal. Skoro już tutaj nie pracujesz to się nie interesuj, albo złóż CV ponownie i wróć. Z tą motywacją to też raczej ciężko, ale widzę, że ty mocno zmotywowany to wracaj.

@Bla bla

No to skoro nie macie alternatywy, skoro nie możecie iść do zakładów na strefie, z różnych przyczyn, czy to z powodu kwalifikacji, czy z powodu specyfiki zakładu, to proponuje szanować pracę gdzie się jest i nie jątrzyć po kątach, bo wasze lenistwo odbija się na wszystkich w zakładzie, nie rozumiecie tego ? nie sądziłem, że na hali moje wpisy zrobiły aż takie poruszenie :D weźcie się do pracy, bo nie mogę patrzeć na te kółeczka po 3 osoby i ciągłe dyskutowanie. jeszcze się nie spotkałem w Nowej Soli z pozytywną opinią o jakimkolwiek zakładzie, który jest w okolicach, ale to takie typowe, jak Polak nie popluje jadem na pracodawcę to byłby chory. i nie nie odwale się, dopóki będziecie pisać takie głupoty, ja będę odpisywał, bo mam do tego takie same prawo jako pracownik( oo jakie zaskoczenie) jak Wy . i przestańcie szukać i się domyślać kim jestem, bo ze śmiechu już mi się maszyna grzeje :D skupcie się na robocie. pozdrawiam tych co pracują, reszcie życzę rozwolnienia.

Nooom
@misio

Niestety nikogo nic nie poruszyło co piszesz:)bardziej śmieszy jakie brednie wypisujesz,nawet nie chce mi się odpisywać na te bzdury ty fachuro od 7 boleści :)

Królowa
@misio

Misio Jeszcze może napisz Ze na moje miejsce znajdzie się 10 Ukraińców to pierdolne barana w ścianę xD Ludzie oczekują normalnych, człowieczych warunków pracy, a to ze ty wcześniej napierdalales w jaskini i to są dla ciebie spoko warunki pracy to już twój biznes ????

Królowa
@misio

Fajki???? Telefony??? Zejdź na ziemie chłopak, fajkę w mordzie to ja mam jedynie przed praca, chyba ze porównujesz siebie do nas, spoko można i tak

@Królowa

Księżniczko, normalnych warunków? a co dla Ciebie, tak ciężko pracującej są normalne i człowiecze warunki, bo w tym momencie sugerujesz, że firma nie dba o pracownika na żadnej płaszczyźnie, w takim razie szybciutko zgłoś do odpowiednich służb, na miejscu zakładu za takie oskarżenia przetargałbym Cię po sądach. nie bój się, prędzej zakład sięgnie po kolejną automatyzacje, albo kooperacje i zastąpi Cię robotem, przynajmniej robot nie pójdzie do kibla oddając się pewnym czynnościom.(wybacz, nie zniżę się do Twojego wulgarnego podwóreczka).

Koala
@misio

Człowieku i tym wpisem potwierdziłeś, że jesteś (usunięte przez administratora) a takich tu lubią skoro sam wymysłach i piszesz kłamstwa Skoro nie wiesz gdzie i od kiedy pracujesz to z pewnością leser z ciebie a i czy takie poruszenie zrobiłeś na zakładzie to nie wiem bo nikt nic nie mówił ale widzę że lubisz lać wodę masz większe ego niż rozum słabe

@Koala

zaczynasz na drugą zmianę czy chowasz się w toalecie aby napisać post? bo o 9 przerwy nie ma leserku, porównają na kamerkach godzinę wpisu z osobami siedzącymi na telefoniku i kolejny do odstrzału :D poruszenie zrobione, zwłaszcza u dwóch takich plotkarek. pozdrawiam kobietki ;) dlatego zamiast wylewać gorzkie żale i narzekać na swoją niedolę, ruszcie się do roboty, a jak wam źle to się zwolnijcie to jest naprawdę bardzo proste. każdy jest kowalem własnego losu a D.J. nie jest z caritasu aby utrzymywać leni.

Bzyk

A właśnie że jest przerwa o 9. Kłamcą i bajkopisarz

@Bzyk

nie no wiadomo, przerwę masz cały dzień :D

@misio

Bo tak mówią ludzie, których to nie dotyczy. Ludzie mają prawo do lepszego tu na miejscu a nie mają zmieniać pracę bo jakiś baran im tak mówi

Teresa

w zasadzie to w trakcie pracy już jak często miałeś z nią styczność, że aż tak Cię to cieszy?

Novawentka

Widać ze do szkoły miałeś daleko????

Haha
@Teresa

Ta. Zryla mnie wielokrotnie. Do bólu. Dopiero kiero załatwił sprawę. I bylo lepiej. Czepiała się co drugi dzień i na wszyski skarżyła. To moja I moich koleżanek ocena.

Pedro

Teraz to się zacznie a może cicha myszka na wieży podkuli ogon. Ten kto jest od zawsze ten wie o kogo chodzi. Powodzenia nam wszystkim, pora zmienić kolory bo statek tonie. Bul bul bul

Bik

Słuchaj (usunięte przez administratora) . Jesteś odważny to przyjdź do kiera i to mu powiedz w twarz . (usunięte przez administratora) to ty jesteś bo kryjomu odważny Jesteś. Stan przed nim ja on przed nami. A jak ci się w Nowavent nie podoba to spadaj . Takich odważnych nie chcemy.

Bik

Jeszcze jedno pierdół. Nie słuchałeś kiera. Powiedział że najpierw tłumaczy później wymaga i ściga. Glupi jesteś. On jest mądry.

Gnu
@Bik

Ty Bik pierdół? To chyba zobacz rano w lustro. Co tu słuchać średniaka co udaje że jest kiero a jest mały. Jedno mówi drugie robi, broni tylko swoich i manipuluje nami jak chce.

Mich
@Gnu

Haha. Jak ci się szef nie podoba to zmień robotę. Powiedział co wiedział.

Stary pracownik
@Gnu

Dokładnie. Daj kierowi spokój. Jest dla wszystkich taki sam.

Arza
@Mich

Byle nie tam. Co za praca.....z daleka od tego (usunięte przez administratora)

Smerfetka
@Arza

Zarobki to wegetacja, rqczej nie nazrkam i nigdy tytaj nie pisalam, ale odkadmoje dzieci chodzące do szkoły muszą dorabiać bo nie stać nas na dotrzymanie do końca miesiąca na poziomie bez szału to płakać sie mi chce. Minimalna bez niczego, człowiek pracuje ciężko, dobrze że razem dojeżdżamy do pracy bo bym chleb z wodą jadła. Coraz gorzej się dzieje,atmosfera bardzo średnia, nie to co kiedyś, szkoda.

Radek

Dobry wieczór, widzę, że firma poszukuje do działu kadr i płac. Jakie są warunki na tym stanowisku? Warto aplikować do tej firmy? Będę wdzięczny za plusy i minusy tego działu .

Honorata
@Radek

Hej mnie też właśnie zaciekawiła ta oferta na Specjalistę ds kadr i płac. Wiesz już coś o firmie? Dołączam się do pytania. I dorzucam od siebie pytanie o atmosferę. Jaka jest atmosfera i w całej firmie i w tym dziale? Jest dość przyjaźnie?

Lipka

Chciałem zapytać czy 4500 pln na rękę jest realna. Pracowałem wiele lat temu i zastanawiam się nad powrotem. Ważne dla mnie jest 4 tyś na początek, na rękę, bez nadgodzin. Moim zdaniem to teraz minimum dochodowe. Pozdrawiam i proszę o kontakt.

Mała
@Lipka

Jak będzie robić 2 zmiany ,to będzie nawet koło 5 tysięcy;))

Eleonora
@Lipka

Niestety nie jest realne, odpowiedz szczera bez ukrytych motywów.

@Eleonora

można się dowiedzieć z czego to wynika? tutaj poważnie nie ma czym sobie stawkę podbić? A na nowy rok jak warunki się zapowiadają?

Atencjusz

To co się wyrabia na tej firmie to przechodzi ludzkie pojęcie. Każdy na każdego donosi, jak by mógł to by nóż w plecy wbił. Z jeden strony do ciebie się uśmiecha, a zaraz dup.e ci obrobi... jak się tego słucha to aż włos się jeży... co jest z wami ludzie. Więcej uśmiechu i pogody ducha, co wam to da że jeden drugiego będzie gnoic. Szanujmy kolegów i koleżanki tak jak my byśmy byli chcieli aby nas szanowali.

@Atencjusz

Piszesz z własnego doświadczenia z kolegami z pracy?

Premium
@Atencjusz

I co Ci da takie pisanie? Ludzie się nie będą szanować bo nie chcą się szanować nawzajem. Proste. Lepiej i łatwiej kogoś objechać za plecami niż z kimś coś wyjaśnić

Atencjusz
@Teresa

Piszę bo obserwowałem ludzi na jeden i drugiej zmianie, ale dobrze ze juz nie pracuje w tej firmie

@Premium

A to akurat słabe podejście... Nie powinien tu być przypadkiem jakiś przełożony, który by to towarzystwo troszkę uspokoił? Może większy nacisk na integrację by się przydał po prostu?

Zostaw merytoryczną opinię o Nowavent sp. z o.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Nowavent sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowavent sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowavent sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nowavent sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Motoryzacyjna 2
    67-100 Nowa Sól