Opinie o Nowavent sp. z o.o. w Nowa Sól

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowavent sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nowavent sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowavent sp. z o.o. w Nowa Sól

Zawiedziona ????

Bardzo się zawiodłam na tej firmie. Zwalniają bez podania przyczyny

Weteran.

To nie praca jest męcząca ale kur...stowo niektórych ludzi .

Bożena
@Weteran.

Tylko spokojnie. Pamiętaj, że na forum publicznym używamy kulturalnego słownictwa. I tak naprawdę nie wiem, do czego odnosi się Twoja wypowiedź. Ale z chęcią dowiem się czegoś od Ciebie na temat pracy w Nowavent, bo w sieci nie ma wielu informacji o tej firmie. Zatrudniają tam może osoby z orzeczeniem?

Maryla Rodowicz

Nie wiem skąd te ciągłe narzekania i negatywne opinie, kilka osób chyba czerpie satysfakcje z wylewania pomyj na Nowavent. Na prawdę praca nie jest ciężka, nie ma akordu, pośpiechu czy jakiś kosmicznych wymagań. Kobiety traktowane są na równi z mężczyznami również zajmują wyższe stanowiska. Kasa jest zawsze na czas lub nawet przed, pieniądze są przyzwoite. Co roku podwyżki, sowita premia świąteczna. Atmosfera w pracy jest ok. Brak stresu, przychodzisz robisz swoje w 8h, wychodzisz. Nie wiem skąd te niepochlebne opinie. (usunięte przez administratora)

Zenek Martyniuk
@Maryla Rodowicz

Widzę, że biuro prężnie działa w kierunku ocieplenia wizerunku :)

Nowosolanin

W Nowavencie pracuję kilka lat. Życie miałem nieciekawe i ciągnie się za mną to że byłem głupi. Można zarabiać więcej, ja mam jeszcze komornika więc nie jest łatwo, ale to przez moja głupotę, a nie nowaventu dostaję jeszcze mniej na konto. Kiedyś tez narzekałem, ale całkiem niedawno to w nowavencie sami z siebie pomogli mi z czymś bardzo dla mnie ważnym. Ludzie piszą tylko te złe rzeczy a o dobrych zapominają. Ja się ciesze.bo mam pe pracę, wypłate na czas a długi powoli się spłacają i wiem ze jak będę czegos potrzebowal to mogę przyjść porozmawiać.

Ramona
@Nowosolanin

Kali zje banana..Kali zadowolony..Kali odstaw używki ,szkodzą ci oj szkodzą.

Firma Nowavent sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Księgowy / Księgowa. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Karo

Pracowałam w różnych firmach, praca tutaj jest lekka, nie ma taśmy i tempa jak u sąsiadów na strefie i praca na 2 zmiany co przy dzieciach jest super. Mi odpowiada i jak wszędzie ludzie są różni i fajni i tacy co jak komuś nie pasuje to będzie narzekał.

Przeciętniak

Nie rozumiem tych utyskiwań. W prawdzie nie pracuję długo, bo tylko kilka miesięcy, ale nie narzekam. W porównaniu z poprzednią firmą na strefie, w której pracowałem, to Novawencie mam sielankę.Pracuję tylko w nocy - to kwestia wyboru. Fizycznie nie przemęczam się. Co miesiąc i to z wyprzedzeniem w kieszeni mam trójkę. Mało? Narzekają tylko ci, którym nie chce się pracować i chcą zarabiać miliony. Ja już nie z jednego pieca chleb jadłem i pracę szanuję. Nie spóźniam się, nie obijam, robię swoje. Nikt mnie nie goni i to jest najważniejsze. Jest tylko problem z paleniem, bo trzeba czekać do przerwy, ale da się wytrzymać. Polecam tę firmę, a narzekającym podpowiadam, że zawsze mają możliwość założenia swojej firmy, bycie w niej dyrektorem i zarabiać krocie.

szuka pracy

na jaki dział najlepiej się zatrudnić, który lider i dział są w miarę ludzcy dla kobiety ?

Dżinks
@szuka pracy

Tylko i wyłącznie trojniki.

Trojniki
@Dżinks

Tak jest 3500 brutto z dwoma sobotami i premia świąteczna

Czy w firmie Nowavent sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

My

Jakie szkolenia otwórz oczy. Szkolą starzy pracownicy których została tylko garstka a i oni już są zmęczeni ta rotacja na zakładzie. Widać że coraz mniej mają cierpliwości bo ile razy można szkolić kogoś na dane stanowisko a i tak ta osoba odchodzi i znowu ma nowo to jest czas i nerwy oraz obniżona wydajność pracownika

Świeżak cebula

Gdzie iść na dział żeby zarobić 3000-3500 cebulaków polskich

Mała

Do biura;))

Wróżka Matylda
@Świeżak cebula

Otwórz oczy przestań marzyć. Na tym polu takie ilości cebuli nie uswiadczysz .A buraków to i owszem.

Ewka
@Świeżak cebula

A na którym dzialemożna tyle wyciągnąć to też pójdę?

Pomidorczak

Gdzie są jakieś fajne kobitki na dziale

Ada

Widzę że ktoś się poczuł urażony. Na innych fajnie jechać? Trafiłam widocznie w czuły punkt. A wy sami tacy,, fer" jesteście.? O uwagi o telefon urażeni. U NAS NIE MA O TYM MOWY. Chyba że po kryjomu i to rzadkość. ????POZDRAWIAM tę Panią na którą jechane było. Bądź babką z,, jajami".

Ada

Skoro tak tam źle to co jeszcze tam robicie? Nikt was na siłę nie trzyma. Nie broniąc nikogo, bo nie znam ludzi, skoro są złymi liderami, to dlaczego jeszcze nimi są? Wiem że za przełożonym się nie przepada ale z drugiej strony popatrzeć, to pomyślcie czy wy sami byście chcieli być na ich miejscu? Ja na szczęście mam fajnych przełożonych. A skoro o nich piszecie to są to interesujące osoby. A czytając opinie to w pracy i tak luzik macie. Przyjdźcie do gedii tu zobaczycie. Pozdrawiam

Kokojjgv

Pani brygadzistka hahaha zachowuje się tak jak by była stanowisko wyżej od dyrektora .Nie żyje dobrze z ludźmi to i ludzie nie będą żyć dobrze z nią.....

Q

Serdecznie pozdrawiam panią pseudo brygadzistke która umoralnia wszystkich którzy rozmawiają w pracy a sama chodzi plotkuje i uważa się za pępek świata. Lepiej niech się weźmie za umoralnianie własnej rodziny. Ps czy wszyscy w pracy mają zaskaz korzystania z telefonu? Raczej nie tyczy się to pani brygadzistki która w czasie pracy komentuje zdjęcia swoich najbliższych na portalach społecznościowych.

Anonimowa
@Q

Ludzie ludziom zgotowali ten los .Wyżuć ,wypluć i zdeptać za całkowite poświęcenie i 120 % zaangażowania by wszystko grało jak należy .Niestety najgorsze moje doświadczenie w dotychczasowej karierze zawodowej kończące się poważnym uszczerbkiem na zdrowiu fizycznym i psychicznym .

misio

Pytanko. czy w zakładzie jest dział personalny ? ilekroć próbuje się dodzwonić to nikt nie odbiera, albo Kadrowej (usunięte przez administratora) nie ma na miejscu, tylko jest na wyjeździe służbowym.? w jakich dniach ona przyjmuje ?

Zdenek
@misio

W przerwach pracy utrzymania ruchu

Pysio
@misio

Jeżeli tym pytaniem, chcesz się dowiedzieć, czy pani kadrowa odchodzi.Bo takie plotki, chodzą po zakładzie. To mam dla Ciebie, bardzo dobrą wiadomość, nie;))

Rada dla zarządu

Panią odpowiedzialną za pierwszy kontakt potencjalnego pracownika z firmą albo zwolnić, albo zastąpić panią Renią od BHP (jakże miła i przyjemna kobieta!), a na pewno udzielić jakiejś reprymendy. Rozmowa kwalifikacyjna wyglada jak przesłuchanie, odnosi się wrażenie, że Nowavent robi łaskę, bo chce kogoś zatrudnić, gdy sytuacja jest zgoła inna. Połowa obsady firmy potwierdza zdanie swiezaka odnośnie tej niemiłej osoby, ale boją się odezwać z powodu przewidywanych niemiłych konsekwencji. Owa miła inaczej pani szasta zwolnieniami na prawo i lewo, jeśli coś się komuś nie podoba. Rotacja pracowników ogromna, nie mają kim robić, a ta pani szuka winnych zaistniałej sytuacji nie w sobie, warunkach na hali i sprzęcie, a wśród pracowników, którzy wkładają resztki serca i chęci w swoje obowiązki. A produkcja? Szkoda gadać, stare pracownice patrzą spode łba na świeży, chętny (i niczego nieświadomy) narybek. Niby jęczą, że brak im rąk do pomocy, a jak dostają pracowników to nie chcą ich dobrze uczyć. Źle patrzą, czekają na moment, aż nowy popełni błąd. Dramat. Niby dwie zmiany albo same nocki, proponowane warunki płacy akceptowalne, ale jak się wchodzi na halę, to się odechciewa. Szacunek dla NORMALNYCH stałych wyjadaczy, ze mimo tej chujni dalej tam tkwią i pracują z serduchem. Czapki z głów dla Was, trzymam kciuki!

@Rada dla zarządu

"jak dostają pracowników to nie chcą ich dobrze uczyć" bo ile razy można się angażować i uczyć kolejnego "nowego",a uczeń ulatnia się jak duch. Dodatkowo jest przyjęte, że za naukę nowych pracowników możemy tylko otrzymać reprymendę, że mało zrobione. A jak mamy uczyć i dużo robić. Moim zdaniem w okresie gdy uczymy nowego przynajmniej powinna być podwójna premia. Kolejny nowy pracownik to dodatkowy złom, złom, złom i marnotrawstwo materiału. Może tak pomyśleć o dodatku za wysługę do pensji. Doświadczony pracownik nie generuje złomu i nie marnotrawi materiału. Taki dodatek był by motywacją by z tą firmą wiązać się na lata, a nie co kilka lat zmieniać firmę bo tam akurat więcej zaczęli płacić.

Rada dla zarządu

Nie wiedziałem nic o Waszych ewentualnych dodatkach lub ich braku, ale fakt, powinniście coś dostać ekstra. Nie patrzcie spod byka na narybek, większość ucieka z powodu atmosfery czy osobistych odczuć, a nie warunków pracy i płacy (byłoby to słabe, przecież wiadomo, na co się godzili). Pozdrawiam!

OlaKarola
@Rada dla zarządu

Robienie (usunięte przez administratora) burzy w szklance wody to ma byc6 opinia?. Załóż sobie klub malkontenta i rób to co potrafisz najlepiej.

Dziewczyna z tatuażem
@OlaKarola

@OlaKarola Ilość pozytywnych łapek pod tą opinią nie wzięła się znikąd, także wsadź sobie swoją światłą radę głębooooko w kieszeń, biegnij do akwarium pożalić się, że w Internetach szkalują, a później wróć do swoich zajęć łykając łzy :)

Kik

????

smutna

Novawent dziwny zakład. W tej firmie mają najlepiej Ci którzy są mistrzami ściemniania i opiera...się pod okiem kamer i za przyzwoleniem ludzi z akwarium- w tym miejscu pozdrowienia dla nich-wręcz są pod ich parasolem i kuratelą więc zostaje zacząć tak robić albo ogolić się na łyso????ale to nic ludzie taka mała refleksja poprostu nie dajmy się zwariować ....

Bożena
@smutna

@smutna Trudno mi zrozumieć Twoją wypowiedź. Mogłabyś ją trochę rozwinąć? Jakie warunki zatrudnienia proponuje Nowavent sp. z o.o.? Prowadzą obecnie rekrutacje na wolne stanowiska pracy?

Sokół
@Bożena

Jeżeli szanujesz siebie to nie polecam chyba ze brakuje ci już na chleb .Układ 2zm.masakra.Jak się uprą to nie odpuszczą i zniszczą człowieka .Wielu niekompetentnych ,dziwnych ludzi ma tu za duży wpływ i to jest dramat w tej firmie niestety.

Monia
@Bożena

Ile ludzi tyle opinie. Schemat zawsze ten sam :Cudze i pod lasem widzi A swojego pod nosem nie zauważa. Niestety.

Radzio radzi .
@smutna

Jednych zwalniają, przyjmują drugich czy to się firmie opłaca?Zdaje się odczuć, że nikt nie patrzy na to jak stare cwaniary,które same na początku długo nie dawały rady na obecnych stanowiskach ,wchodziły liderowi w cztery litery, biegały po produkcji ,odchodzily czesto od swych maszyn, szukały cholera wie czego dziś są bardzo nieprzychylne i opryskliwe dla nowych .Może państwo z biura zanim wręczy wypowiedzenie( nowym, nieprzedłuzajacym umowę) porozmawia z tym pracownikiem ,może wtedy się dowiedzą panstwo jak jedzie się po nowych, jak im się utrudnia w zaklimatyzowaniu się w nowej pracy. Ci nowi zawsze mają ciężej .Stare wyzeraczki,sciemniaczki często farbowane blendi powinny też znać dyscyplinę a nie dominują nad innymi to nie jest wporzadku. Jak nic z tym nie zrobicie to zakład będzie nadal zyskał złe imię nieustannej rotacji ze względu na zły klimat.

Bunia

Firma schodzi na psy. Dzięki nowej wspaniałej kadrowej.

Kolo
@Bunia

Nowa Sól Pani(usunięte przez administratora) wprowadza bardzo niedobrą atmosferę...... pracuje od niedawna, a panoszy się jakby była od powstania tej firmy..... nie zna się na produkcji, magazynie, a przede wszystkim na ludziach.....a na siłę próbuje wszystko zmieniać..... z tego co wiem nawet ma udział przy zabieraniu premii.... brak jej empatii.....z tego co wiem w poprzedniej firmie , po jej odejściu polały się szampany.... trzymajcie się ludzie..... nie damy się

Bunia
@Kolo

Pani Żenada... Nic dodać nic ująć

Obserwujący
@Bunia

Antypatyczna kobieta zachowująca się jakby była jedyną osobą znającą się na sprawach kadrowych a w rzeczywistości jest inaczej ....jak ktoś się zna na wszystkim to znaczy że nie wie o niczym.Wszystko musi być po jej myśli z byle czym robi każdemu pod górkę proste sprawy musi zagmatwać tylko po to że ma być pod jej dyktando,naszczescie odliczam dni kiedy już uwolnie się z tego kabaretu bo do zakładu ciężko to porównać .

Lobelia
@Bunia

Takich żenad jest więcej w tej firmie niestety. Szkoda ,że szef faworyzuje te fałszywe ,toksyczne osoby. Wiele wartościowych osób odeszło z firmy przez te egoistyczne osoby.

Nicky
@Lobelia

Takie osoby są potrzebne bo właśnie odwalają taka brudna robotę, stad przyzwolenie. I wilk syty i owca cała.

Rajmund
@Nicky

(usunięte przez administratora)podobno jest niedopuszczalny. Kiedyś ktoś w końcu wniesie sprawę do Sądu I przestaną praktykować takie zachowania ci Państwo spod parasola bo ileż można szargac czlowiekiem ,który chce spokojnie I uczciwie pracować.Nie jedna osoba właśnie z tego powodu odeszła psychicznie już wykonczona tym wszystkim ,tymi fałszywymi gierkami ,intrygami.

Igor
@Rajmund

Jak pracować w tej firmie to tylko u Pana Tyraka na zmianie .Ten człowiek docenia dobrego pracownia.Na drugiej zm.bajkopisarze w uchu prezesa.

Homosapiens
@Bunia

Ta firma to stan umysłu .

Dron
@Bunia

Wcześniej zeszła firma na te psy za innej kadrowej takiej figo fago pamiętasz jak jechała po szefie na zebraniach przy kierowniku, nie można było jej ufać.Te rządy wiele zepsuły w firmie to się mści do dzisiaj niestety.

13 Piątek
@Bunia

Płace!!!!Premie!!! Komu ile???? Według jakich zasad???Według widzi misie!!!! Podwyżki na jakich zasadach???? W zakładzie powinny być przejrzyste płace, każdy na danym stanowisku powinien wiedzieć ile może zarobić , jaką premie może otrzymać, a nie wielkie tajemnice wynagrodzeń, które i tak po jakimś czasie stają się tajemnicą "poliszynela" i wtedy pracownik się zastanawia czy ma szukać nowej pracy, gdzie jego praca zostanie doceniona i prawidłowa wynagrodzona. Odbieranie chęci do pracy i zaangażowania, to przepaści w płacach na danych stanowiskach!!!! Jak można rozgraniczać na podobnych stanowiskach, za podobną pracę wynagrodzenie według widzimisię???? A może kto więcej ...........sami sobie dopowiedzcie.

Omg
@Kolo

Człowieku nie masz pojęcia jak ta Pani była szanowna w naszej firmie to nie piernicze głupot widzę że żal ci ściska tylek że nie jesteś taki inteligentny jak ona. Szampany wcale się nie lały bardzo nam jej brakuje.

jak sie pościelisz tak się wyś
@Lobelia

Siedliście na jedną osobę i się mówi o niej tylko a inne osoby są tutaj inkognito? Każdy dział ma swoją żenadę albo kogoś na wzór Judasza. Od omerow przez lokery do magazynu.....

Aśka
@jak sie pościelisz tak się wyś

Zapraszam na gumy tu wszystkie idealne

Były pracownik ????

Potraficie tylko narzekać. Pisaniem w necie niczego nie zmienicie.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowavent sp. z o.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Nowavent sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowavent sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowavent sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nowavent sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Motoryzacyjna 2
    67-100 Nowa Sól