Opinie o Nowavent sp. z o.o. w Nowa Sól

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowavent sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nowavent sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowavent sp. z o.o. w Nowa Sól

Czy polecacie pracę na nockach? Ile płacą? Dzięki

Guma

Powiem że to jest (usunięte przez administratora) Firma bo kiedyś tam pracowałem i tam jest brygadzista (usunięte przez administratora)Adrian który (usunięte przez administratora) dziewczyny i nie chce dawać urlopy

Ja.

I jaka opinia o zwolnieniu Dyra. Opinie bardzo pozytywne na zmianie Tyraka a jak u Tchira?

Ka1
@Ja.

Ponoć coś przeskrobał. Chyba wiadomo co. Kto po nim?

@Ka1

Wiadomo? A dasz info dla niewtajemniczonych?

@Ja.

Dajcie spokój dyrektorowi, każdy wie ile się zarabia w Novawencie. Chłop napewno ledwo od 10 do 10 ciągnął .Jak większość pracowników. Nie bądź (usunięte przez administratora) bądź jak dyro;)))

Marzenka
@Mała

Posłuchajcie Dajcie już spokój z tym dyrektorem.Waszych pieniędzy nie zabierał zajmijcie się swoim życiem a nie tylko plotkujecie.Tak sama z Panią Żaneta ,wcale nie jest taka zła trzeba rozmawiać z nią normalnie a nie z ryjem i nie czepiajcie się jej syna to nie wasza sprawa jak go wychowuje.Polowa ludzi w Novawencie nie powiem jak swoje dzieci traktuje .Tak samo gadacie o panu brygadziscie z magazynu nie rozumiem was normalny człowiek a dziewczyny normalnie traktuje a że może z którąś nie rozmawia i nie mówi część to jego sprawa Może to napisała dziewczyna na którą nie zwraca uwagi bo jest zwykłą wieśniara.A nie oszukujmy się jest przystojny.Wiec albo tam będziecie pracować albo się zamknijcie i nie piszcie takich głupot.Bo tylko za plecami umiecie gadać .Nie potraficie w prost powiedzieć.Chodzicie tylko do tej toalety i która tu obgadac .Widzę że nudne macie życie skoro tak robicie .Zajmijcie się sobą bo połowa tam dziewczyn to same wieśniary.Takie mądre a słoma z butów wystaje .

@Marzenka

Po sposobie twojej wypowiedzi wnioskuje że największą wiesniara jesteś ty sama,ludzie komentują wydarzenia, które ich dotyczą .

misio
@Tekla

dawno mnie nie było, ale jak czytam te wypociny to mi się chce płakać ze śmiechu. po pierwsze - sprawy rodzinne kadrowej WAS NIE DOTYCZĄ, po drugie byłbym bardzo ostrożny w ocenie sytuacji z dyrektorem bo nikt tak naprawdę nie ma zielonego pojęcia jaki był powód i przyczyna, wszyscy tylko gdybają i się nakręcają i oby się nie skończyło tym, że dyro wytoczy wam proces o zniesławienie, dowodów ma wiele to raz, dwa aby kogoś oskarżać lub oczerniać potrzeba faktów a nie domysłów i to kolejna rzecz która nas nie dotyczy trzeba pracować, a nie zajmować się ploteczkami, zresztą już o tym kiedyś pisałem i jak widać miałem racje. :D obiboki.

Tym
@misio

Jak to za co, źenił firmę na kasę a tym samym nas. I co był królem o jest kim?...... A kadrowa to ta sama krew. Byle kierownik został taki jaki jest.

Margaretta
@Tym

Nigdy nie był królem, raczej.... miał takie mniemanie o sobie. Ale poznasz człowieka po czynach jego, także poznaliśmy :)

John Wick
@Tym

Mądrego to i warto czasem posłuchać polać Tymowi.

John Wick
@Margaretta

Brawo!!!!!

@Margaretta

To prawda ludzi z produkcji miał za nic. Budził postrach szczególnie wśród liderów.Nie potrafił zadbać o potrzeby pracowników, ale o swoje to już tak!!!

omerki
@Tym

kierownik jest tyle wart co reszta tej świty.

@omerki

Nie zgadzam się. To wykształcony człowiek i wie co mowi. Przekonasz się. Zapytaj ludzi z których prowadzi z bliska.

My .

A kierownik jest ok. Jesteśmy przekonane ze dobrze wie co robi. I potrafi z ludźmi rozmawiać. To widać. Dla wszystkich jest taki sam I rowno traktuję. Myślimy ze będzie dobrze. I nikt nie powie że jest inaczej. A pracować trzeba wszędzie i to normalne. Więc wesmy się do roboty A nie do gadania.

Redzio
@My .

To prawda. Jest lajt z nim.

Pat
@Redzio

Jest ok. Ale wymaga tyle ile trzeba zrobić. No ale pracować trzeba i dla niego można 100% robić. I zawsze stara się pomóc i wytłumaczyć. Wsumie taki powinien być szef. Ludzki ale wymagający. I niech taki zostanie. Wiem że wszyscy będziemy robić to100% dajmy mu 6 miesięcy. W Jost tak było jak nikt mu nie przeszkadzał. Wiem od znajomych. I oni by chcieli żeby wrócił.

Nana
@Pat

Ktoś kiedyś powiedział : Dobrego człowieka poznasz po jego czynach nie po sposobie jego bycia....miał rację?????

Luno
@Nana

Ha ......... oj miał. Dobrze napisane.

Xpo
@Pat

Jak się jest kolegą a nie szefem to wiadomo że tak będzie.

@Luno

Odnosicie to do kogoś konkretnego? ;p

Dok
@Xpo

Takm koleżeństwo nic nie daje. Tam się wymaga rezultatów na 100% i tak będzie wszędzie. Bądźcie pewni. Jeśli mówicie o kierowniku. Najpierw praca i 100% a później może być coś więcej.

Mich
@Nana

Masz rację. Coś w tym jest. Niby są równi, ale po cichu są równiejsi. Wszyscy to widzą kierowniku. Piękne przemowy nic nie dadzą. Bez obrazy. Ale tak jest.

Tek
@Mich

Chłopie nie masz pojęcia co mówisz igo nie znasz. Na tym sonvzny. Jak odejdzie to będzie dopiero (usunięte przez administratora) i nie wiem czy to da się pozbierać. Nigdy nikogo nie obraził i jest sprawiedliwy. A Ty wes się do roboty to będziesz mógł pogadac

Mik
@Tek

No to teraz bomba. On odejdzie. Wiem od znajomego z firmy na strefie i nie jes to Jost. Od października go nie będzie. Teraz macie i co będzie. Przyjdzie jakiś młot który będzie nas wali w łby.

Mich
@Tek

Ja nie kieru. On jest ok. Ja o liderach.

Bacha
@Mik

To bardzo źle może odejść. Lidzie z nowej firmy od kamperow już się cieszą. Tam podobno idzie sporo ludzi z jost i gedi a oni go znają. Mój znajomy z HR firmy Erwin Hymer mówi że kierownik Tkaczyk ma być tam szefem. Decyzja ma być do końca sierpnia, ale oni go bardzo chcą.

Bik
@Bacha

To prawda. Ja idę z nim. Bedziec tu bez niego ciekawe i.pomieszanie. Pomyślcie że jego ludzie idą z nim. Takie są pogłoski w środowisku nowej firmy. Co wy na to? Bez Tkaczyk będzie źle. Pozdrawiam Kaśkę z Omer.

Stary pracownik
@Bik

Kierownik obiecał że z nami zostanie i my mu wierzymy. Na specjalnych, lockerach trójnikach i uszczelkach. Obiecał jak rozdawał umowy. Dajcie już spokuj. On zostanie. Pozdrawiam.

Jo
@Pat

W Jost to był kierownikiem ur a tu jest produkcji , co ma jedno do drugiego , inne obszary , ale jedno trzeba napisać że człowiekiem jest ok , kierownicy produkcji to zazwyczaj nakręceni wariaci.

Mili
@Stary pracownik

A niech robi co chce to jego sprawa i nic nikomu do tego nie ma ludzi nie zastąpionych . Te domniemania sà bez sensu , ten powiedział, a tamten wie , chyba sam kiero nie wie tego co Wy wiecie . Skończcie już ten temat .

tototamto
@Mili

Dokładnie. Nie ma ludzi niezastąpionych. Te komentarze wyglądają jakby je sam pisał. Warunki pracy i tak nie zależą od niego ani od nikogo z biura tylko od górki. A atmosfera na hali też od nas samych. Czekamy się danych siebie za bardzo.

Pinko
@tototamto

Na strefie tyle fabryk, nie jeden odchodził nie jeden przychodził, tak już jest czy to wyżej czy niżej. Jak chce skakać z kwiatka na kwiatek to każdego sprawa. Na pewno pracować trzeba wszędzie, a u nas nie jest źle i wyżej i niżej. Dbajmy o atmosferę wokół siebie a ogólnie będzie lepiej i milej.

Tek
@tototamto

Ludzie. Dajcie spokój. To bardzo Ok osoba i jeśli odejdzie to jego sprawa ale będzie nasza strata. Nic nie wiemy o jego planach i co będzie. Skończmy te polemiki.

Alicja
@Stary pracownik

Ja tak z innej beczki, ale skoro mowa o umowach... To na jaką umowę się pracuje w tej firmie? O pracę?

Firma Nowavent sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Księgowy / Księgowa. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Jak oceniacie pracę na stanowisku Kosztorysant w firmie Nowavent sp. z o.o.?

Byłam ale się zmyłam.

Tam jest takie stanowisko ?

Hej, przemyślcie proszę o dłuższa chociaż o 5 minut przerwę dla nas wszystkich, przydałaby się, trzeba chapać to jedzenie a potem brzuchy bolą! :)

Trujniki

Problem jest inny. Dotyczy kadrowej. Takie osoby nie powinny mieć kontaktu z ludźmi. Biedny office. Wszystkich straszy. Ciekawe jak radzi sobie kierownik. Czy ona jest jego szefem? Tak mówi. Jem bardz ciekawa.

@Trujniki

Kadrowa i tak jest miła, ja bym połowę na jej miejscu (usunięte przez administratora)

siwy
@Mała

popieram ;) i zapraszam do fabryk obok. zobaczycie co to praca i może zastanowicie sie co gadacie

tiger
@Trujniki

Coś widzę, że skończyła się epoka układów z dyrem i pora się wziąć do roboty office zamiast na fajeczki i ploty chodzić :)

I

????

Pozdrawiamy

Serdeczne pozdrowienia dla Dzonego od Jadzki

Danio

A kiedy będzie nowy dyro? No i kto to będzie?

Pat
@Danio

Lepiej jak najdłużej beż. Nie wiadomo kto się trafi. A najlepiej jak Tkaczyk będzie tak nami rządził. Widać że produkcja idzie i jest spokuj.

Trujniki
@Danio

No właśnie. Racja. Niech tak będzie Równy facet. Niech tylko HR za nim nie łazi.

Igor
@Trujniki

Równy facet nie opowiada co jemu wygodnie. Może w końcu zapamieta nasze imiona bo chyba po takim czasie wypada.

Aśka
@Pat

Ludzie i atmosfera też jest dobra.

Aśka
@Trujniki

Dla mnie jeden i drugi jest wporzadku. Pan Radek sie stara. Na pewno odkąd jest Pani Żaneta brygadzisci mniej wyzywają się na ludziach.

@Igor

A Ty pamiętasz? Proste pytania. Jak ma na imię dziewczyn co pracuje na automatach u Marcina. Ta co jest tam liderem? Zapamiętaj 300 osób. Nasze zna .

MAGDA

Zamierzam aplikować na kontrolera jakości.Jakie są plusy? Minusy ? Prosze o opinię. MAGDA

Frania

Witam, z wylaniem dyrektora powinni wymienić całą kadrę. Liderów głównych , liderów działów bo za długo siedzą na swoich stołkach. Wszędzie są rodziny , kuzyni , znajomi , koleżanki, mówiąc krótko jedna wielka (usunięte przez administratora) Jedni mogą stać i rozmawiać a drudzy muszą bez przerwy pracować i nikt tego nie widzi. Jeżeli są kamery na zakładzie to dlaczego nie widzą tych co stoją i rozmawiają , taka praca będzie im cały czas odpowiadać. Temat podwyżek to jest jak walka z wiatrakami. Inne zakłady dążą do tego by zatrzymać dobrego pracownika, a my pracujemy za (usunięte przez administratora) Zakład od siebie nic nie dał a pracy coraz więcej. Obywatele Ukrainy mają lepsze przywileje niż Polacy , rozumiem sytuację w ich kraju , ale my w obcym kraju musimy ciężko pracować a nie którzy z nich sprawiają wrażenie jakby chcieli mieć wszystko podane na tacy. Nie chce wrzucać wszystkich od jednego worka ale nie można ich głaskać i obchodzić się jak z jajkiem tylko dlatego że mają taką sytuacje w kraju a nie inną. Wszyscy chwalą kierownika ale on jest jak widmo. Interesuje go tylko dział robotów. Pani kadrowa niech też prowadzi rozmowy z pracownikami a nie tylko z biurem.

Dok
@Frania

Co do liderów. Nie możesz zmienić wszystko od razu. Krok po kroku. Zmiany pewnie będą. Porozmawiamy za trzy, cztery miesiące. Jestem pewna że będzie dobrze. Autmaty są cały czas pod obserwacją i rozliczane co do kolanka. Pewnie za jakiś czas wszystko tak będzie kontrolować. Myślę że to będzie dobry czas

Majka
@Frania

Faktycznie jedna wielka klika, niektórym się patrzy na ręce ale tym lazikom trzymającym je w kieszeni to już nie

@Dok

Ciekawy co robiłeś gdy Ci Liderzy tworzyli tę firmę od "O", to ich praca pozwoliła, że firma rozrosła się z małej chałtury do obecnego zakładu dają wielu ludziom pracę. Najlepiej na wszystko narzekać i opluwać. " Woły zrobiły swoje to na obuj"

Hgsh

Nie zgadzam się, liderzy przynajmniej u nas na zmianie są całkiem w porządku. Pamiętajcie ze to tez tylko ludzie. Może chcieliby lepiej, ale nad nimi tez ktoś stoi i nie mogą sami decydować o niektórych rzeczach.

kandydat

Zaproszono mnie na rozmowę. Na jaką pensję mogę liczyć? Tak realnie poproszę bym mógł porównać waszą opinię z ofertą.

Rybak
@kandydat

3100 na rękę

@kandydat

3010 zł

@Rybak

3100 na rękę i coś jeszcze? Np premia? Czy to wszystko?

@Nowy

Czy skoro nikt nie odpisał to znaczy, że jednak wszystko?

......

I jak tam się pracuje za 3010zł?Biedny dyrek zakupił sobie dużo nieruchomości za waszą pracę a wy dalej nic, nie potraficie się postawić, no ale tak to już jest lepiej pogadać sobie po kontach.Ale pamiętajcie jedno teraz będziecie mieli lepiej jak Żanetka Was dojedzie do końca.Ale zawsze można się wygadać Właścicielą w Belgi.Dla odważnych e-mail do Właścicieli waszej firmy info@vento.be tam piszcie ale po angielsku jak byście mieli problemy z językiem to istnieje taki program na Google co to przetłumaczy pozdrowienia i powodzenia co potrafią walczyć o Siebie.

......

obserwatorko wiem że prawda boli ale nic na to nie poradzisz.......jak myślisz że mnie zabolał twój komentarz to muszę Ciebie zasmucić......

Obserwator
@......

Popraw zaległości z języka polskiego kolego!

@Obserwator

Powiem tak wszystko w życiu można poprawić ale pustej głowy się niestety nie naprawi co występuje w twoim przypadku, ale pomimo pustej głowy życzę miłego dnia.........

Obserwator
@......

Do zobaczenia w poniedziałek, miłego dnia.

@Obserwator

Do zobaczenia.........

Piękny

Pozdrawiam Mariolę ze zgrzewarki punktowej. ????

Xxl

Coraz nieciekawej się robi w tym zakładzie od produkcji po magazyn, przybywa coraz to więcej kierowników i tzw.brygadzistów... Zostają nimi ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia jak rozmawiać z pracownikami i z nimi współpracować bardzo szybko zmieniają punkt widzenia z punktu siedzenia zapominając o Tym że sami jeszcze niedawno byli szarakami tak jak my kwestia magazynu zostawia wiele do życzenia. Kierownik magaznu chyba w wielu kwestiach zapomina że pracuje z ludźmi i należy się im szacunek szczególnie kobietom, które jak zauważyłem patrząc z boku niemają lekkiej pracy, z ludźmi trzeba potrafić rozmawiać i chcieć ich zrozumieć a nie wygląda Pan na osobę która te cechy posiada.Trzeba być ludzkim proszę Pana odrobina zrozumienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła:)

@Xxl

Chcesz przez to powiedzieć, że aktualni kierownicy to wasi koledzy i nagle w ten sposób was traktują? A co konkretnie wobec tych kobiet się tutaj dzieje, skoro tak to podkreślasz?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Nowavent sp. z o.o.?

Bzyk

Atmosfera dobra?Hm? Kiedyś tak, teraz odkąd zmieniła się osoba z HR, to wszystko się zmieniło. Czasami się na wrażenie że jest ważniejsza od dyrektora. A nawet częściej niż czasami. Kobieta bez serca. Współczuję jej dziecku, jeśli je traktuje tak samo jak pracowników.

Kamil
@Bzyk

Co takiego się dzieje że nie możesz się dogadać z HR-em? Pracujesz w tym dziale bo jak w innym to kontakty z nim są raczej sporadyczne, nie?

Lola

PATRUCZKU POZDRAWIAM

Kiedy nam zrobicie na lepsze? Póki co wbijacie nam kolejne noże w plecy, boli :)

Halina
@125

A o czym mówisz? Jakieś cięcia w wypłatach macie, czy o co konkretnie chodzi? Może jak coś Wam nie pasuje to warto pogadać z kierownictwem? :)

kontroler biznesowy

Dzień Dobry w ostatnim czasie pojawiła się oferta na pracuj.pl na stanowisko kontrolera biznesowego? jakie są wasze opinie o o tym stanowisku pracy? na co można liczyć ? jakie są widełki ? ktoś mógłby się wypowiedzieć? z góry dziękuje.

nikt vol 2.

Witamy w Nowavencie, zakładzie pracy w którym zgnoją cię za wyrażanie własnego zdania, dawania własnych pomysłów i proszenie o podwyżki. Zakładzie pracy w którym liczy się żebyś zapierdzielał i nie marudził, a jak coś Ci nie pasuje, wiesz gdzie są drzwi, bo w końcu tyle ludzi się dobija drzwiami i oknami żeby tutaj pracować. Lepiej jest zatrudnić kogoś nowego niż docenić starego pracownika, ludzi, którzy robią tutaj po kilka lat i dostają ochłapy i wieczne pretensje, ktoś kto przychodzi nowy ma tyle samo co pracownik z 5-7 letnim stażem. A wy drodzy ludzie Nowaventu, nie miejcie pretensji, że ktoś dostaje "wyrównanie" płacy do najniższej krajowej, bo owa najniższa nam WSZYSTKIM się należy jak psu miska, chcecie zarabiać więcej? Dobrze! Obiecali premie dodatkowe, gdzie są? Nie ma ????Wiecie gdzie leży problem i dobrze wiecie co z tym robić. Państwo "z góry" zapraszamy na produkcję, mało wiecie o pracy fizycznej, ale do wypowiadania się na ten temat jesteście pierwsi. Próbujecie tylko skłócić ze sobą ludzi, plujecie na każdy dział jadem, według was jedni pracują inni siedzą i drapią się po brzuchu ???? a wy dobrze wiecie jak to sprawdzić, prawda? (usunięte przez administratora) chyba nie jest wam obcy, ciekawe czy od takiego ciągłego oglądania kamer nie bolą was oczka, kupcie sobie kropelki jak zabierzecie komuś premie???? Ciągłym robieniem zdjęć, poganianiem i zastraszaniem naszej pracy nie przyśpieszycie, wręcz przeciwnie ???? Może zaczniemy pisać liściki do kamery "Mogę siku? Przepraszam ale muszę" Pan kierownik pojawia się i znika, a znacznie częściej go nie ma niż jest. Zapraszamy na rozmowy, obiecał Pan na zebraniach, że będzie chodził po działach i rozmawiał z ludźmi, ciągle czekamy, chcemy wiedzieć jakie firma ma plany na przyszłość i plany względem swoich pracowników ???? Same "roboty" na ten zakład nie pracują, są jeszcze inni. A z drugiej strony, nawet mi Pana szkoda, może chce Pan dobrze, ale nie może. Ale jak to ujął pewien nałogowy (usunięte przez administratora) z naszej firmy... Kim my jesteśmy żeby z nami dyskutować ???? Soboty dla chętnych nie zrobicie żeby zarobić, wolicie zrobić nocki, nie kalkuluje się wam zapłacić za sobotę lepiej ludzi wymęczyć i zniechęcić do pracy. Ktoś wyżej w komentarzach napisał, że te nocki są dla chętnych... Ludzie nic takiego nie słyszeli???? Zróbcie te wiatę dla osób dojeżdżających rowerem, bo aż wstyd na to patrzeć. Wy myślicie, że ludzie dostają te rowery za darmo? Muszą na nie zarobić, co w tej firmie po opłaceniu rachunków wcale takie łatwe nie jest. A no i zainwestujcie w portiera, bo aż wstyd żeby majstrowie się zrywali i otwierali bramę z rana???? Ps. Pan od BHP niech ogarnie ubrania, bo ludzie chodzą i sami je łatają, albo wcale ich nie mają. Człowiek pracuje w zakładzie i nie może doprosić się o kawałek porządnej (usunięte przez administratora) Ps 2. I zapraszamy z aneksami, bo z tego co wiem nie wszyscy jeszcze je dostali, miejcie chociaż odrobinę przyzwoitości i szacunku do swoich pracowników. Nie ukrywajcie się z aneksami i tak swoje wiemy ???? Ps 3. Proponuję zmianę mechaników, bo bez tego nic nie ruszy dalej. Niech się szkolą i starannie naprawiają maszyny.

Tylkodusza
@nikt vol 2.

Cała prawda. Ogarnijcie się mordeczki, bo trochę zbłądziliscie , a fama na mieście idzie szybko

@nikt vol 2.

To może i premie dla wszyskich podnieście do 350 zł., Bo nie ważne jaki dział ale każdy się stara i każdy jest ,,monterem". Będzie chociaż z czego ucinać i zostanie więcej niż 20 zł na uszczelkach dla co niektórych. Ciekawe czy te osoby odpowiedzialne za taki przepływ ludzi też są tak skrupulatnie rozliczane i przeglądane na big braderze?. A może ich premia zależna jest od ilości zbitych pionków z planszy?

Lalka
@nikt vol 2.

Dział utrzymania ruchu hmmmm....Panowie zatrzymali się na etapie napraw młotkiem i przecinakiem reszta to czarna magia .

Nowa
@Lalka

Do naprawy tego złomu, to czarodzieja potrzeba. A nie mechanika

Zdolna

Praca stojąca przy taśmie czy siedziąca?

Księżniczka
@Zdolna

Leżącą, leżysz i ryczysz

Antoni
@Księżniczka

Ryczysz przez pensję? :D A tak na poważnie to pytanie jest na serio, stoicie czy siedzicie w trakcie pracy?

@Antoni

To zależy na którym dziale. Praca stojąca ,czasami siedząca

@Zdolna

Praca w zależności od działu, stosunkowa łatwa do nauki dla każdego, są stanowiska z siedzącą pracą i takie gdzie nie posiedzisz jak również rotacyjne na siedząco i stojąc, można też na magazyn tam jak masz uprawnienia na wózek widłowy to posiedzisz rozwożąc towar widlakiem lub wypełniając dokumentację. Praca na dwie zmiany od 6.00 - 14.00 i 14.00 - 22.00 dla chętnych w niektórych okresach gdzie jest więcej zamówień jest praca tylko na na nocki. W soboty czasami odrabiamy dni dodatkowo wolne, oraz dla chętnych czasami pracujące soboty. Pensja w większości to najniższa krajowa 3010 zł.( są działy gdzie są wymagane większe umiejętności i większa możliwość narażenia się na wypadek i tam płacą trochę więcej) + premia frekwencyjna 350zł. i premia uznaniowa od 150 do 350 w zależności od działu. Są premie wakacyjne i świąteczna uzależniona od stażu pracy, są też paczki dla dzieci na święta. Jak pracujesz na magazynie możesz liczyć na więcej. Atmosfera w pracy tak jak wszędzie gdzie pracują ludzie są fajni i ........., ale tego nie unikniesz. Reasumując największy pozytyw to praca na dwie zmiany minus to niestety wynagrodzenie co skutkuje dużą rotacją pracowników.

Tekla

Lepiej bym tego nie ujęła, pięknie opisane

Luna

Na którym dziale jest premia 350zł- uznaniowa, bo pierwsze słyszę?

@Luna

Na specjalnych , nie dla wszystkich ale są oraz dla nielicznych na magazynie.

Mikołaj

????????Pracowałem tam 4 lata temu i tez było 350, czyli nic się nie zmieniło, dalej robicie za mała kasę. A Jaskulski śmieje się wam w twarz i remontuje kolejne kamienice ????❤️❤️

Antoni

I co, zależy od widzimisię kierownika? Przecież przy tak małej podstawie to ta premia powinna być przyznawana każdemu...

@Antoni

A teraz zaczęła się inwigilacja pracowników i wytykanie im nieróbstwa bo śmiali upomnieć się o większe pensje,czyli jedna wielka żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Nowavent sp. z o.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Nowavent sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowavent sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowavent sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nowavent sp. z o.o.