Opinie o Nowavent sp. z o.o. w Nowa Sól

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowavent sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nowavent sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowavent sp. z o.o. w Nowa Sól

Obibok

Pokorne ciele dwie matki ssie nie ma cie co robić!!!! Wszędzie trzeba robić za darmo nic nie ma raz lepiej raz gorzej a praca jest!

Dido
@Obibok

Jakie pokorne ciele chyba dwulicowy człowiek o ile można człowiekiem go jeszcze nazwać .

Kolo

Ja trochę z innej beczki. Kilka słów o nowym "kierowniku" na magazynie.... Gość chodzi z założonymi rękami i przesiaduje w kontenerze nic nie robiąc, lub przebywa u kierownika "uprzejmie donosząc. Cała robotę spycha na innych....

Goka
@Kolo

To tak jak nasz Playboy i cyganka z mag .gość już wie ,że bycie konfidentem tu się opłaca bardziej niż bycie dobrym pracownikiem .Nic dziwnego, że ludzie nie chcą pracować w takim klimacie z Judaszami na plecach .Co żeście zrobili z tym zakładem ?

Baton
@Goka

Widze ze magazyn to punkt zapalny !!! Moja propozycją wymienic caly zespoł na nowy.Niech wszyscy wezmą się do uczciwej pracy a nie ploty i pomówienia siać.

Boss
@Baton

Moja propozycja jest lepsza .Niech wszyscy CI co pracowali w Zielonej Gorze staną przy maszynach i pokażą jak się pracuje.Wiemy dobrze ,że w Zielonej nikt nie zapiepszał tak jak tu się wymaga ponad siły ,cwaniacy. Resztę ludzi uwolnić niech znajdą sobie pracę gdzieś gdzie będzie normalnie z poszanowaniem pracownika i dobrze płatne.Dziękuję miłego dnia życzę.

Dżoana
@Boss

Każą zapiepszać? Nie szanują ? Mało płacą? Jest tak strasznie źle A Ty nadal tam pracujesz?...Przestań szerzyć demagogię i weś się do roboty albo zmień wkoncu pracę !!!

Boss
@Dżoana

Właśnie zmieniam.Pozdrawiam.

Ta niepasująca.
@Baton

Witam chce poinformować tych ,którzy może tego nie wiedzą ale w tej firmie można być liderem dwu osobowego zespołu w którym dane było mi pracować . Podobno wymóg by zostać liderem to powyżej 5 osób pod sobą ale jak widać to jest zakład podwójnych standardów sa równi i równiejsi.Nie pozdrawiam papierowych nominantek pseudoliderki.Karma wraca ,co siejesz to zbierasz.

Baton
@Ta niepasująca.

???? buźki uśmiechnięte pod moim postem mowią same za siebie. Przypadek ? Nie sadze..

Tutemon
@Baton

Kamizelka z napisem Pomocnik Magazynowy oznacza (pracownik fizyczny działu jakim jest magazyn) a nie LIDER.

A ja lubię Danka bardzo❤❤❤❤

Lubiedanka
@Karolina

Podpis: Sandra ????

Zniesmaczona :(

Pozdrawiam fałszywe osoby które tylko donoszą aby mieć lepiej dla siebie. Pamiętajcie z karma wraca i wróci też do was.

Firma Nowavent sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Księgowy / Księgowa. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Danek

Pozdrawiam panowie z ekipy /Danek hahahahaha

Incognito

Apropo magazynu to (usunięte przez administratora),był jaki był, ale pomagał PRACOWAŁ!!!! Poniedziałek do pięt mu nie dorasta!

Kolegakola

W końcu ktoś się odważył napisać prawdę(usunięte przez administratora) P.s. Nie lubię poniedziałków

Joachim

@Bunia Możesz rozwinąć swoją opinię. Słyszałem o firmie dobre opinie.

Lamus
@Joachim

Tak były dobre opinie i świetni oddani pracy pracownicy w 2014 -2017 .

Kowalscy

Podsumowując rok pracy naprawdę jest okay, zatrudnione są tu małrzeństwa, matki z corkami, matki z synami, ojcowie z corkami, ojcowie z synami, itp. a firma daje szansę młodym na ich pierwszą pracę. Gdy komuś się nie podoba podobno wszędzie brakuje rąk do pracy ale zasuwać wszedzie trzeba. Pozdrowienia Kowalscy.

Snięty Mikołaj.

Przyjmowanie po znajomości tak się właśnie kończy .Wszyscy odpierniczaja masową manianę i tworzy się spychologia wrazie kłopotów.Wesołych Świąt ludziska.

Karolinę

Praca w zakładzie całkiem spoko tylko aby troszkę wiecej płacili byłoby Ok :) Jedyny minus to ze pracownik nie ma swojego stanowiska ciagle jest ganiany z jednego miejsca na drugie

Małgosia
@Karolinę

Karolina, to nie jest firma z typową taśma produkcyjna , masz więc więcej swobody jak stojąc przy linii. Jest wiele rożnych pojedyńczych maszyn (oprócz działu uszczelek) gdzie obsługujesz je sama lub w dwie osoby, dodatkowo na różnych działach niektóre maszyny się powtarzają. Urochomili zmianę nocną gdzie zarobki są b. dobre ale nie każdemu pasują takie godz. pracy. Jestem zatrudniona już 4 lata i co roku są lekkie podwyżki. Pozdrawiam Małgosia

Była pracownica.

Witam serdecznie jakiś czas temu pracowałam w tej firmie i złego słowa na szefa nie powiem bo człowiek wspaniały ,wyrozumiały jakiego daleko szukać.Zauważyłam ,że niektórzy zaczęli to wykorzystywać a najgorsze jest to ,że krytyczni wobec szefa byli ci którym szef dał i zapewnił fajną posadkę po bliższej ,starej znajomości te fale krytyki wychodzące z ich ust budziły mój niesmak.Zasada ograniczonego zaufania, nikomu nie można ufać bo wbiją z zazdrości i zawiści Panu nóż w plecy jak mi .Pozdrawiam ,życzę powodzenia i dalszych sukcesów w rozwoju firmy Nowavent, niech Wam się wiedzie.

Jak dla mnie praca jest okay, wypłata zawsze na czas oraz dodatkowo premia. Jak ktoś mieszka w Kożuchowie, N. Miasteczku czy okolicy Nowej Soli to nie ma co narzekać. Ogólnie jak szukałam zatrudnienia to dla kobiet nie ma wcale za dużo ofert, chyba ze ktoś do krasnali lub w agencjach pracy tymczasowej szuka. Podsumowując "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"

uwolniona od Nowaventu:)

A ja się uwolnilam z tego zakładu. Cieszę się, bo z tego co piszecie to jest tam coraz gorzej. Pracowałam już w innych zakładach, ale takiego traktowania ludzi jeszcze nie widziałam. Jeśli ktoś nie szanuje Was to szanujcie się sami siebie. Nie warto się męczyć. Dziwi mnie tylko, że Dyrektor na to wszystko pozwala... Długo ten zaklad nie pociągnie z takim traktowaniem pracowników. Pozdrawiam wszystkich

@uwolniona od Nowaventu:)

Szczęściara !

13 Piątek
@uwolniona od Nowaventu:)

"Długo ten zaklad nie pociągnie z takim traktowaniem pracowników." Następny PROROK " Nie warto się męczyć." Czyli plotkować i narzekać jak to źle w tym NOWAVENT!!! Nikogo nie zmuszają do pracy w tym OKROPNYM NOWAVENCIE. JAK KTOŚ SOBIE POZWALA TAK MA.

Hanna

@Gocha, składałaś CV, ale nie zdecydowałaś się na pracę? Na jakie stanowisko aplikowałaś? Jak obecnie wygląda kondycja firmy? Może mógłby wypowiedzieć się obecny pracownik firmy o warunkach zatrudnienia u tego pracodawcy? Pojawiło się nowe ogłoszenie o pracę na stanowisku magazyniera. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie, możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu magazynowania i logistyki, atrakcyjny system premiowy.

Zoska
@Hanna

Jakie poszerzania wiedzy, żadnych szkoleń firma nie robi, każdy uczy się od każdego na magazynie (usunięte przez administratora) i ubustwo, ci z magazynu nic nie robią, bo cała produkcja stoi i jest tego coraz więcej.... Praca w tej firmie to jest porażka współczuję osoba które tu pracują....

@Hanna

Oczywiscie, że dla nowych kobiet oferują uszczelki tak się dowiedziałyśmy. Pracy nie podjęłam bo jeszcze mam umowę z obecnym zakladem .Szukam pracy w nowoczesnym i czystym zakładzie gdzie nie ma równych i równiejszych i każdy pracownik ma swobodę wypowiedzi i nie jest szykanowany . Cenię swoje zdrowie bo jest jedno a zakładów chcących zatrudnić ludzi jest naprawdę sporo.W tym zakładzie jest wiele do zyczenia.

Monia
@Zoska

Zaklad gdzie pracusie prędzej czy później zostaja upokorzeni przez wpływowych leni chorych z zawiści nie mogących zniesc tego, że ktoś uczciwie pracuje i bardzo sie stara.W koncu ktoś zglosi to Belgom i sie skończy takie traktowanie ludzi.

Heniek
@Zoska

Nie pozdrawiam wiekowej pracownicy z wydań magazynowych. Kultury i szacunku do innych się naucz kobieto spod parasola, nie przesladuj ludzi zajmij się swoja pracą I wyjmij ręce z kieszeni.

@Gocha

Proponuję założyć własną firmę!!! Będzie czysta i będziesz sama sobie równa. Niestety w każdym zakładzie są i będą starzy doświadczeni i młodzi którzy na początku generują buble zanim się nauczą. Chyba że skład się nie zmienia, ale takich firm niema. A jeszcze się taki nie narodził by wszystkim Polakom dogodził.

Gocha

Tak też uczynię mały ZUS dla firm od nowego roku zachęca do założenia własnej firmy.

Tom.
@Zoska

To prawda to co dzieje się na produkcji i to co przekazuje się szefowi jak jest to dwie rożne wersję.Tak jest wszystko kreowane od dawna by laury zbierali liderzy i kontro.(sami siebie chwalą na wzajem do szefa )a nie ludzie pracy ,którzy wykonują mrówczą pracę .Ludzie tu tak wszystko potrafią zrobić ,że żaden kontroler tu nie jest potrzebny dać tych z kontro na magazyn tam sa braki w ludziach przecież uprawnienia mają WJO.

Rafael

Nie jestem młody pracuje tu już piąty rok i chyba już do emerytury będę młodym w tym zakładzie.

Anioł stróż.

Amen.

Justa
@Heniek

Postać okropna, paskudna charakterem.

@Monia

Czekam na to aż tak się stanie

Smerfetka

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę...Taka jedna czy druga dała by sobie p...e na łyso ogolić dla kasy. Nie jedna,więcej tam jest takich pań i panów... Pozdrawiam fajnych ludzi,bo takich też tam jest całkiem dużo !

Kamil
@Smerfetka

Z Twojej wypowiedzi wynika, że nie jesteś zadowolona z atmosfery w pracy. Myślisz, że można by ją w jakiś sposób poprawić? Praca w przyjaznym otoczeniu jest bardziej motywująca dla pracownika. Czy rywalizacja o wyższą pensję i premie jest tak duża jak piszesz? Masz informacje na temat aktualnych rekrutacji. Ja nie znalazłem żadnych ofert pracy. Takie wiadomości przydadzą się innym użytkownikom forum, którzy szukają zatrudnienia.

Zoska
@Kamil

@Kamil Nowavent już nie potrzebuje ludzi do pracy teraz będzie zwalniać bo jest za dużo osób i szukają każdy możliwy sposób aby uwalic premie i jak człowiek ma żyć za 2 tysiące

Margaret

Zapraszamy nowe osoby na uszczelki liderka da wycisk ostry i uwali premie jak to ciągle robi jakby z własnej kieszeni to wypłacala,ale to chodzi o to że trzeba się podlizywac do kierownika,z tego jest znana od dawna,żal mi jej i żal biednych dziewczyn

agnes
@Margaret

racja aż się nie chce jutro tam iść więc nowe przybywajcie!!!!!! Chodzcie do nas !!!!

BYŁA

ważne jest to ze liderzy są spoko

Kika
@BYŁA

Ta...... każda pliszka swuj ogonek chwali .W każdym innym zakładzie lider ma stanowisko pracy i pracuje fizycznie na równi jak inni pracownicy ,tu raczej się nie przepracowują zbytnio co niektórzy oczywiście, jedynie nogi od łażenia ich bolą nie ręce od pracy .Żyć nie umierać ,zakład przyjazny liderom mniej ludziom pracy.

@Kika

Nie zapominajmy, że dzisiaj na rynku mamy zapotrzebowanie na dobrego pracownika ,operatora ,montera to jego praca wzbogaca firmę a nie szwędacze, którzy i tak wrazie nieprawidłowości winę zwalają na pracownika.Tak być nie może.

@Jeno

Dla jasności Dyro zabronił im pracy, mają się "szwendać" i obserwować. " Pańskie oko konia tuczy".

Bina

Obserwować ale co niebo gwieździste , zachód słońca czy spadający meteoryt ?Może jak fajkę palą za barkiem u nas na wydaniach czy nikt nie widzi,nie nadchodzi .Bo ludzi chyba nie, bo każdy wie co ma robić, nie trzeba nad nami stać bo takie prześladowanie zbytnie to już pod mobbingu podchodzi.

@Bina

Bina na pewno była byś lepszym Liderem, przecież obserwować i plotkować umiesz najlepiej, powiedział bym do roboty zamiast plotkować, ale to już mobbing!!!!!

Inna
@Jeno

Są tez tacy liderzy którzy winę biorą na siebie, nawet nie swoją winę ...

@Inna

Nie wątpię w to .

@Inna

Lider za to bierze duże pieniądze bo jest i ma być odpowiedzialny za produkcję a nie za to ,że ma tytuł Lidera .On nie bierze czegoś na siebie dla jasności on odpowiada za wszystko na swojej zmianie .Więc nie mówcie, że coś wziął na siebie prawda jest taka ,że to on czegoś nie dopilnował.Boże jaka spychologia w tym zakładzie aż dziwne ,że jeszcze to wszystko funkcjonuje.

Gruncie.
@Jeno

Nawet 1500 kg miedzi w zwitku,które zginęło to kobiety w torebce wyniosły ,normalnie hit .Wstyd ,wstyd jak tak można tak upokarzać ludzi a zwłaszcza kobiety a to nie jeden taki wybryk gdzie winny jest zwykły ,szary pracownik .

Gocha

Poskladałysmy z koleżankami CV na strefach i również w w tej firmie ale po zobaczeniu produkcji wielkie rozczarowanie,chyba to ostatnia firma w której musiałabym pracować .

Serdeczna

Niektórym musi palca uciąć żeby zrozumieli w jakim (usunięte przez administratora) pracują.Ja składam wymówienie wkrótce

Zostaw merytoryczną opinię o Nowavent sp. z o.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Nowavent sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowavent sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowavent sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nowavent sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Motoryzacyjna 2
    67-100 Nowa Sól