Opinie o ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól w Nowa Sól

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól w Nowa Sól

Wiecie, czy ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Czym ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól zachęcają? Jakie mają dodatki?

q Nowy wpis

Firma upadła,prezes wyleciał za machloje.

Ania Nowy wpis

@magda masz takie info?

Magda

Firma upadła?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Herr Flick

Żyjecie tam jeszcze czy już kaput?

W związku z rozwiązaniem umowy o pracę z przyczyn leżących wyłącznie po stronie pracodawcy odprawa powinna być wypłacona najpóźniej z upływem ostatniego dnia trwania stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi u pracodawcy wewnętrznymi zasadami wypłaty wynagrodzenia.

Zuzanna

Dawno nikt nie pisał nic na temat pracy w ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól. Jest tu ktoś, kto wie coś na temat obecnej sytuacji w firmie? Zachęcam do dyskusji!

Pioter
@Zuzanna

Nie polecam.

Szymon
@Pioter

A możesz dokładniej napisać dlaczego nie polecasz pracy w ALU-DRUCKGUSS? Może wymienisz przykłady tego, co dzieje się w firmie, a co sprawia, że odradzasz aplikowanie? Dzięki.

@Zuzanna

Nie warto odpowiadać na gowork bo wpisy są kasowane.

Julia80
@Pioter

A co jest przyczyną, że nie polecasz? W każdym zakładzie trzeba pracować. Chodzi o kadrę, wynagrodzenia ?

@P
@Julia80

Np.to ze wynagrodzenie stoi w miejscu,brak socjalu,zeby dostac premie trzeba wyrabiac wyśrubowane normy.Niepewna sytuacja firmy,brak informacji ze strony szefa.Trzymanie ludzi w ciagłej niepewności.Maszyny w bardzo złym stanie technicznym,Brak utrzymania ruchu.Wystarczy?

Szymon
@@P

Brak podwyżek i dodatków socjalnych to faktycznie niedogodność. Czy można wnioskować o szkolenia, które pozwalają się rozwijać i dzięki nim można zdobyć nowe uprawnienia? To także wartość dodana, która zaprocentuje w przyszłości.

@P
@Szymon

Nie ma żadnych szkoleń. Jedyne wnioski to prośby o papier toaletowy i mydło. Zresztą tej firmy już nie ma.

Kiker

Pan prezes nawija na zebraniu że firma nie będzie zwalniać pracowników a za tydzień pozbywa się ludzi którzy przepracowali po 15 lat bez żadnego wyjaśnienia przecież to jest (usunięte przez administratora) Żenada

Radek

Jeśli ktoś ma podstawy do zarzucania firmie niewłaściwych działań ,to nie rozumiem dlaczego się nie podpisze?

Anonimowy

Jeśli masz zobowiązania finansowe, które musisz opłacać w danym miesiącu to nie polecam tej firmy z uwagi na to, że wypłata jest przelewana z opóźnieniem i to notorycznie. Wstyd!

Ktos

Hej, i jak sytuacja w Polsce w Alu? Cos slychac, zamykają, zostają? Moze na nowo sie otworza w Niemczech?

PYTAJĄCY

Czy może ktoś podać nr telefonu do firmy pod którym można się dodzwonić,bo ten z zielonogórskiej nieodpowiadające.

@PYTAJĄCY

Biuro 68 42 21 936

PYTAJĄCY
@Obserwator

Ten numer w ogóle nie odpowiada

@PYTAJĄCY

Może myślą,że dzwoni komornik!!

@Obserwator

Sytuacja w firmie jest juz stabilna,bez przesady.

Obserwator

To w takim razie,nie wypada nie odbierać telefonu.

Cześć, jak sytuacja w firmie? Warto składać CV? Ostatnio coś słyszałem, że firma ma się zamknąć, ale widzę, że działacie dalej.

Admin
@Paweł

Kolego nie warto cisza jak makiem zasiał kadra miczy i pustka w powietrzu co dalej nikt nie wie co dalej i jak będzie i czy coś ruszy wielką niewiadoma

@Paweł

Nie warto, nic się nie zmienilo. Dalej biuro ciągnie kaskę plus profity a produkcja klepie biedę...

Bolo

Niedługo święta, ciekawe czy nasza firma się tym razem postara Będzie karpiowe czy nie będzie.

Dr who
@Bolo

Ta, paczki za 50 zł śmiechu warte.

Karpia to wszyscy zrobią

@Bolo

I co dostałes karpiowe?Czy kierownictwo zrobiło jak zwykle impreze tylko dla siebie?Wesołych Swiat :-)

Admin

I tak jak zawsze nic się nie zmieni tylko sobie a zwykły pracownik zawsze jest zerem

Elemele

Przyjdzie nam się żegnać koledzy i koleżanki. Dychamy do końca miesiąca a potem ariwederczi.

@Elemele

Nie tak szybko,nie wiesz ze złego diabli nie biorą?

@ja

Firmq fuknkcjonuje? Bo w niemczech zamknęli bez zadnych informacji wczesniejszych. Ludzie poprzychodzili na zmiane wczoraj nic ni3 świadomi i zastali zamknięta firme ???????? z biura rozdawali kartki do biura pracy. W Polsce alu jeszcze dycha?

@Elemele

myślę że tak jest wielka nie wiadoma zbliża się kres i koniec kto utrzyma tą firmę na jednym dwóch detali trzeba być realistą myślę ten wózek daleko nie zajedzie

@Elemele

myślę daleko nie zajedzie firma z takim postępowaniem i wielka niewiadoma jest od nośnie inwestora kto będzie chciał utrzymać taką firmę dla jednego detalu

@Ktos

Jak to bez informacji? Przecież nawet u nas było wiadomo że działacie do 1 grudnia. Alu w Polsce kupiła inna niemiecka firma, teraz czekamy co dalej bo nasze kierownictwo ma w zwyczaju nie informować nas o niczym. Później są zdziwieni że ludzie się denerwują i odchodzą.

Ktos

Tak to nie wiadomo, ze od pazdziernika robili 2 spotkania i wmawiali nam, ze przejmuje Nas nowy inwestor prawdopodbnie od 1grudnia wlasnie. I ze trzeba czekac jeszcze listopad bank bedzie placil a pozniej zobaczymy. I tak inwestor to wzial, ze sie zamknęli, a ludzie czekali ze bedzie praca i nowy właściciel..

@admin

Ludzie stosujcie znaki interpunkcyjne bo sie tego czytac nie da.

Admin II
@admin

Przed "bo" stawia się przecinek. ;)

Strefa Nowa Sól

W każdej firmie dają kase na święta, paczki dla dzieci, nie wiem co was tam ludzie jeszcze trzyma, przecież inne zakłady szukają nowych pracowników i na start daja lepsze pieniadze.

@Strefa Nowa Sól

Boją się, że gdzie indziej trzeba będzie na prawdę pracować, a nie bąki zbijać jak w Alu.

@123

Baki to sie zbija w alu ale przy korytku,na produkcji nie ma zmiłuj.Szef kaze wysyłac wadliwe czesci a potem z radoscia informuja o reklamacji i zabranych premiach.Takie rzeczy tylko u nas,zapraszamy.

@123

Widać,że jesteś w grupie "wybitnych fachowców"i masz taki mądry pogląd na pracę w tym przybytku!! Zwykli robotnicy muszą jednak ciężko doginać i w dodatku trawić niekompetencję pracowników biura i pseudopionów Qs i Ur!!!Haos jaki tworzycie z tym swoim "niemieckim szefem" męczy bardziej niż co kolejek.

Kati

Witam. Czy ktoś wie co z wyplatami?

Luca
@Kati

Jest problem.Opoznienie jest tygodniowe a moze uda sie 50% w tym tygodniu jeszcze :(

DraKula
@Kati

Po prostu mi sie wydaje po prostu po prostu ze po prostu bedzie ale po prostu ja nie wiem czy jutro bo piatek czy po prostu w piatek ale za tydzien po prostu.

Nefertiti
@DraKula

POMOCY!!!! Z głodu nie mogę pracować.....

B
@DraKula

To będą te wypłaty czy nie ?

@B

Ja pracuje w alu w Niemczech. Wyplaty zawsze byly 12 kazdego miesiaca. W tamtym miesiącu wyplata przyszla 15 a w tym do tej pory nie ma. Nie wiem czy wiecie, ale w Niemczech firma sie wali. Oglosili upadlosc i Mymamy dopiero o co sie martwic. Platnosc wyplat przejal juz za nich bank i to tylko do konca pazdziernika, a dalej cisza! nie wiem jaak sytuacja alu w Polsce oprocz spoznie ia wyplat....

q
@Kamila

Wydaje sie ze u nas jest troche lepiej.Przynajmniej tak twierdzi pani kierownik,większość czeka do przyszłego tygodnia i jesli sytuacja sie nie unormuje to bedziemy odchodzic.Nie mamy po prostu wyjscia.

@q

Ktoś jest tak naiwny,że wierzy kierownik!!!Ona kłamie szybciej niż oddycha!!! Może być tak że zostaniemy bez kasy!! Niemożliwe? A ja twierdzę,że możliwe!!! Dla ścisłości składki ZUS też nieopłacone !!! Nieprawda ?????Ta firma nie ma prawie nic do zajęcia,żeby pokryć roszczenia wierzycieli. Jak zaczną wywozić sprzęty to po imprezie!!!UWAGA najrozsądniej byłoby grupowo złożyć wniosek o upadłość.Jak się zawiną to nawet nie będziemy mogli zarejestrować sie w up

@q

Nam pierwszy raz w lipcu wywiesili kartke, ze dostaniemy moze 75% wyplaty, bo firma ma spoznienia paltnosci klientow. Wyplata zawsze byla 12. Zwiazek zawodowy narobil halasu i jednak 100% bylo wyplacone ale 5 dni po terminie. W sierpniu znowu ta sama gadka, ze klienci nie placa itd i ze problemy z płatnościami. A nagle zebranie, ze zostala ogloszona upadlosc. Mam nadzieję, ze w Polsce to samo nie nastapi, bo widze ze zaczyna sie podobnie. Stresu co niemiara, bo nikt nie mowi co dalej, a firma pustoszeje. Maszyny stoja, ludzi prawie nie w widac. Co madrzejszy z biura i sie dowiedzial to poodchodzil do lipca... Ogolnie firma nie jest zla firma, nie ma co narzekac, mimo ze np My nie mamy zadnych paczek na Swieta, zadnych premii, zadnej kasy urlopowej, ani zadnych firmowych imprez, czym niektore firmy moga sie pochwalic. Teraz dopiero zdarzaja sie problemy z kasa, wczesniej bez zastrzezen

Kamila

Maszyny od Nas zabierali z Niemiec juz dawno po trochu. Mowili, ze do Polski do Alu wywoza, czy do was faktycznie trafily maszyny jakies z Niemiec? Czy to moze juz ktos je zajal i mieli wymowke Polska?

@Kamila

Tak, trafiło dużo maszyn do nas

F
@Kamila

Jak długo pracowałaś w alu?

@F

Pracuje dalej 1,5 roku

F
@Kamila

My tu nie wiemy nawet kto teraz tym zarządza ,czy niemiecka firma w ogóle coś produkuje ?Prezes i kierownik mają niby odejść ,niby nie.Tu hala jest pełna maszyn a produkcja prawie nie idzie.Ludzie już są po rozmowach w innych firmach,bo nie chcą zostać na lodzie.Może to jakaś gra,ale tu nie ma związków.i nas kręcą jak chcą.

@F

U Nas od sierpnia pracy bardzo malo. We wrzesniu i teraz to juz w ogole co trzecia maszyna chodzi. Ciagle obiecuja ze powiedza co dalej z firma, ale odwlekaja to w czasie. Mieli juz mowic na początku października, dalej jak pytam to cisza. W firmie raz na jakis czas kreca sie kolesie w garniturach w grupach. W ttm tyg mialo byc zebranie co dalej i dalej cisza o zebraniu, a upadlosc do konca pazdziernika. Ani wypowiedzen ani dobrych wiesci. Chyba to nic z tego nie bedzie. Pewnie nie chcą juz powiedziex, bo wszysxy pojda na zwolnienia chorobowe na te 3 ostatnie tygodnie. A tak poki co coa tam ciagna

@Luca

Ale chociaż w tym miesiącu udalo się zapłacić na czas, brawo firma robi postepy może dostaniemy coś na święta?

abcde...

Znowu ucieli wyplaty. Najniższa krajowa i brak socjalu. To najgorsza firma w Nowej Soli nie ma co ukrywać. Teraz szukaja nowych pracowników bo starzy uciekli, nie dajcie sie nabrać jeśli szukacie pracy.

Najlepszy jest elektryk !

Krzysztof P.

Chyba Ty!

Staszek M
@Krzysztof P.

Widzę ,że atmosfera w zakładzie jest (usunięte przez administratora)

Waldemar S.
@Krzysztof P.

A wlasnie ze nie bo ja i tylko ja

Pani Gosia K.

A właśnie, że ja jestem naj.....

Pracuś

Weźcie się ludzie puknijcie w głowy. Akurat (usunięte przez administratora) jako jedyny lider w naszej firmie jest naprawdę w porządku. Zero sodówy, zero panoszenia się. Swój człowiek! Komuś widoczne żal tyłek ścisnął.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól - Nowa Sól

• Jak się pracuje w ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól?

Zobacz opinie na temat firmy ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól
3.2/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Zielonogórska
    Nowa Sól