Opinie o Nadodrze Sp. z o.o. w Bytom Odrzański

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nadodrze Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Nadodrze Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nadodrze Sp. z o.o. w Bytom Odrzański

Xxx

Żyjemy w wolnym kraju.Szczepienia są DOBROWOLNE!!!!!!! Nikt nie może nas zmusić do zaszczepienia się. Ludzie nie chcą się szczepić ponieważ obawiają się o swoje życie i zdrowie dlaczego Prezes tego nie rozumie. Osoby zaszczepione też mogą zarażać!!!!

K.W.
@Leszek

Jak będą pytali, to znak, że trza zwiewać stąd jak najszybciej. Nie życzę nowemu pracy w tym zakładzie. Obłuda i pomówienia. Zero miłej atmosfery

Bonzo

Super atmosfera, wysokie zarobki, polecam z całego serca

Romek
@Bonzo

Chciałbym zapytać a podwyżki kiedy ? Bo przecież inflacja jest... w tym roku raczej juz coś w lipcu powinno być...

Zakład DYSKRYMINUJE OSOBY niezaszczepione przecież covid19 osoby zaszczepione dostaną 1000zł po okazaniu certyfikatu zobaczymy dalej czy będą w jakikolwiek sposób przymuszać resztę osób niezaszczepionychdo eksperymentu medycznego jeżeli tak nagłośnimy sprawę

stary23

jakby co, to jestem w dalszym ciągu w posiadaniu nagrania dyskryminacji, gdzie stary mówi o nie zaszczepionych. Więc niech tam się za bardzo nie panoszą, bo to się może dla nich źle skończyć.

Ktoś Nowy wpis

No właśnie też widziałem to info, że można się kontaktować z Nimi przez formularz jak brak jest ogłoszeń. To ja bym chciał wiedzieć czy są szanse na pracę na produkcji? Bo to przecież firma typowo produkcyjna. Miałbym pytanie odnośnie przerw na papierosa; można sobie robić ich więcej, ale krótsze jak ktoś pali?

Widziałem ofertę w zakładce kariera dla stanowiska technolog – konstruktor. W ogłoszeniu było napisane, że wszelkie warunki zatrudnienia będą omawiane na spotkaniu rekrutacyjnym. Chciałbym się jednak dowiedzieć jak z płacą w firmie? Jakieś widełki tego stanowiska ktoś zna i jest w stanie je przedstawić? Umowy o pracę czy zlecenie? Może są jakieś dodatki dla pracowników? Premie, bony świąteczne, karty sportowe? Zawsze to jakiś nadprogramowy dodatek ;)

Dlaczego spalone, możesz to uzasadnić? Nie ma już takiego stanowiska we firmie czy chodzi o coś innego? Tak w ogóle to kobiety też są zatrudniane na takie stanowiska technologiczne, oczywiście z odpowiednimi kwalifikacjami?

F1

Ile można to czytać… Technolog Konstruktor… Stanowisko dramat za najniższą krajową. :-D Być Technologiem w tej firmie to chyba desperacja. Podpowiadałem uczyłem przestrzegałem ale młody swoje… a teraz nie ma kim pracować. Jeden 50 na 50 drugi nie chce komentować trzeci to samo po prostu tak się nie robi. Chciałeś mnie 10 lat temu zniszczyć to cię rozegrałem

Technolog i najniższa krajowa? Wymagania w pracy są dopasowane według Ciebie do zarobku? Czy jednak są tu jakieś systemy motywujące ludzi do dawania z siebie więcej?

stary2

Masz odpowiednie wykształcenie ? Tam byle kogo nie przyjmują. To "światowa firma". Wszystko na poziomie trzeba mieć :) :) :)

@stary2

Odpowiednie wykształcenie, czyli jakie trzeba mieć? Poza tym wymagają wcześniejszego doświadczenia na tym stanowisku? Jestem ciekawy jakie konkretnie trzeba spełnić wymagania.

W.B Nowy wpis

Takie, które pozwoli ci pracować dobrze na danym stanowisku. Ale powiem ci z własnego doświadczenia, ze Twoje wykształcenie to oni maja to gdzieś. Robiłem również na CNC i w żadne sposób nikt nie docenił mojej pracy. Przejęli to potem inni i (usunięte przez administratora) z tego wyszło. Więc nie warto

A na dzień dzisiejszy nie ma żadnych ogłoszeń, ale za to na ich stronie można wypełnić formularz. Można go podesłać mimo braku ofert i wtedy firma dopasowuje etat? Gdyby ktoś się znalazł, kto dostał w ten sposób pracę to dajcie znać jak długo czekaliście za jakimś feedbackiem.

Marysia pyta

Podwyrzki kiedy będą ? Czy firma czeka na efekt domina tak jak to miało miejsce w meblach ostatnie 2 lata to ogromna inflacja od nowego roku najniższa znów w górę I w połowie roku nadal za chwilę nas dogoni

@Marysia pyta

Podwyżek W Bytomiu nie ma i nie będzie. Czy to Nadodrze czy EP Solvo. Podwyżki są tylko dla zaufanych i lizusów. Chcesz podwyżek, uderzaj na strefę nowosolską itp. Od tych 2 zakładów uciekaj.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Nadodrze Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Bytom Odrzański
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownik do wykładania towarów w drogerii kosmetycznej
Bytom Odrzański
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Czy Nadodrze Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

WB

no pewnie. Jeszcze opieka medyczna całodobowo ;)

@WB

A tak serio? Bo wyczuwam trochę ironię. Rzeczywiście są dofinansowania zajęć sportowych? Dobrze by się złożyło, bo chcę aplikować na dniach, a niedawno zapisałem się na siłownię :) Z tą opieką medyczną to nie kojarzę żeby były pakiety całodobowe. Ale można liczyć na jakiś podstawowy pakiet dla pracowników?

SS

Jeśli nie masz grupy, to żadnych korzyści tam nie będziesz miał. Jedynie jakiś socjal dostaniesz na swięta i tyle

@SS

Kilka lat temu widziałem ogłoszenie do działu produkcji. Wśród wymagań była umiejętność obsługi wózków widłowych. Czy firma organizuje może dla chętnych kursy umożliwiające zdobycie tych uprawnień? A jeśli nie, to może jakieś inne możliwości rozwoju zawodowego?

eks

Oni nie mają co z kasą robić i wymyślają bezsensowne konkursy. Powinni ją przeznaczyć na bardziej potrzebniejsze cele, niż to, że jak ktoś się zaszczepi, to dostanie kasę. Gdzie my żyjemy (porażka). Zakład dał d...y na calej linii

I juz prezes straszy osoby niezaszczepione że nie przedłuży umowy jak się nie zaszczepisz łamiąc przy tym prawo także do sądu pracy i sprawa wygrana

stary

dokładnie. Dopóki szczepienie jest dobrowolne, to może wszystkim naskoczyć. Za takie zagrywki, jak dostanie pismo z sądu, to 2 razy się zastanowi, gdy następnym razem znowu z czymś takim wywali

@stary

I dalej stary przymusza do szczepień ale już mamy dowody w postaci nagrań jak stary i kadry przymuszają nielegalnie sprawa trafi niedługo do sądu pracy i jesteśmy w kontakcie z mediami wRealu24 oj będzie się działo he he

Kiedy idziecie do tego sądu? Bo to już czas najwyższy. To jest jawna dyskryminacja, to co z nami robią w zakładzie

nick

Brawo ! tak trzymać ,prawda, ingerują i straszą ,bezprawnie pytania zadają w spr szczepień , to jest nie etyczne i nie moralne !!! przede wszystkim bezprawne !!!

@nick

widzę, że 2 opinie zostały usunięte. Ubodły prezesa? Ciekawe

@pracownik

Zadna nowosc zawsze był prezesem ktury nie lubiąl krytyki

stary23

Maniek
@Xxx

Święta racja. Prędzej się zwolnię niż się zaszczepię

Zaszczepiony
@Maniek

I nikt po was płakać nie będzie. ????

Supermario
@Zaszczepiony

Jak zostaniesz zarażony, to zrozumiesz o co chodzi. Tylko dla Ciebie to będzie wtedy za późno

Misiek
@Maniek

Jak narazie zaszczepieni chorują, haha :)

Johnson
@Supermario

Nie, nie zrozumie.

Maniek

Kto pytał

Zaszczepiony
@Misiek

Chorują, ale bez powikłań. Tak, że nie zaszczepieni, zapiąć pasy będzie jazda.

Pracowmieć
@Zaszczepiony

Zobaczymy jakie Ty będziesz mieć powikłania po szczepieniu cwaniaczku coraz więcej ludzi choruje po tym eksperymencie na serce i nie tylko także zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni

@Zaszczepiony

Powikłania to ty będziesz miał po szprycy także będzie jazda bo trochę jest tych baranów co się poddali eksperymentowi i myśleli że raz przyjmą i będzie koniec

@Pracowmieć

Dokładnie, a później będzie płacz i rozpacz jak będą mieli powikłania po tym eksperymencie.

@Supermario

Pewnie nie wiesz ale zaszczepieni też się zarażają, lądują w szpitalu, umierają a do tego mają jeszcze powikłania po szczepionce. Wiec powodzenia panie zaszczepiony zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni.

@Zaszczepiony

Nie wiem w jakim ty świecie i kto naopowiadał ci takich bajek. Widocznie na dobranoc oglądasz TVP. Radzę zmienić kanał bo jazdę to ty będziesz miał poczekaj jaszcze trochę

Ziel
@Xxx

A co, zmuszają do szczepienia się ?

Leszek
@Ziel

Nikogo nie mogą zmuszać. Nie weszła ustawa która pozwala pracodawcy weryfikować szczepienia. Wydaje mi się że nawet na rozmowie rekrutacyjnej nie powinni pytać ale do końca nie wiem jak jest. Jakbyś coś wiedział to napisz.

K.W.
@Leszek

Ooo

Znalazłem ogłoszenie na stanowisko technolog – konstruktor. Co do tego co oferuje firma, napisane jest w treści, że ustalone to zostanie na rozmowie rekrutacyjnej. Może jednak ktoś się orientuje czego się w ogóle spodziewać w kwestii wynagrodzenia, umowy, dodatków? Ktoś cokolwiek wie?

Stary
@Ooo

Wiesz firma generalnie nie jest jakas zla. Fakt wyplaty sa na czas, troche kiepskie szczegolnie w dzialach tech, ale sa. Gora nie rozumie pewnych rzeczy i to jest problem. Jest paru ludzi tak zwanych (usunięte przez administratora)ale w kazdej tacy sie znajda. Problem jest ze odeszly trzy kluczowe osoby z dzialu tech. Na forum nawet jednego wymieniono (negatywnie) ale mlody w zyciu sie nie przyzna ze popelnil blad (ego) Wazniejsze bylo sie wyzyc, pokazac co to nie my. Problem jest ze firma mogla zlapac lukratywny kontrakt i sie ryplo. Nie wiadomo teraz na ile zawalili technolodzy skoro nie wypalilo a przeciez napisano, od nich wszystko sie zaczyna. Tego sie niestety nie dowiemy. Jezeli chcesz to probuj ale jak masz wiedze doswiadczenie i sie wykazesz to jest ryzyko ze wszystko spadnie tobie na glowe bo nowy dzial to rumunia... niestety. Narazie pracujemy zobaczymy co bedzie dalej...

@Stary

Przylacze sie do tego wpisu i dodam ze nie tylko odeszli ludzie ktorzy naprawde byli ok i mieli wiedze ale nawet z produkcji odeszly osoby ktore byly podpora firmy a ze nie przyjely stanowiska to trzeba bylo (usunięte przez administratora) bo sprzeciwu nie ma tak ?

...

Widze ze dyskusja wre wiec sie przylacze. Firma do najgorszych nie nalezy na pewno ma potencjal tylko ostatnio widac ze pikujemy w dol. Moge podpowiedziec tym z gory niestety macie zly oglad wszystkiego albo sie ogarniecie albo ? To juz naprawde nie sa przelewki gdzie te zamowienia z przed roku co? Dwa lata temu to naprawde bylo super i produkcja wysoka i zarobki lepsze a teraz ? Inflacja , mniej pracy = maly zarobek a wszystko drozeje

Ty ja i my
@Ooo

Daruj sobie skoro to ogloszenie wisi od lat to pomysl kogo szukaja. Inteligentny zobaczy ogloszenie poczyta komentarze i bedzie wiedzal ze nie warto

Norbi

Mylisz sie ta firma nigdy nie byla ok dla ludzi pod wzgledem finansowym. Chodzi o to ze plany spolki byly najprawdopodobniej szyte od wielu lat a ludzie byli tak dobierani zeby poparli ten projekt. Chodzi o to ze potrzebuja ludzi bardzo wydajnych madrych i zaangazowanych. Klika ma miec dobrze a inni maja na to (usunięte przez administratora) problem ! Tam jest z roku na rok coraz gorzej. Jezeli chodzi o dzialy techniczne to np jak prezes zatrudnil by swojego ziecia technicznego np do tech. To nagle okazuje sie ze to najwazniejszy dzial i trzeba placic to jest problem. Ktos napisal cukrem ze wspanialy pracodawca i rozwoj murowany jak cos potrafisz... hahaha smiech na sali to czemu sie trzech zwolnilo ? Skoro taki rozwoj. Przeciez zaden z nich sie nie kryl ile zarabiali jak odchodzili. A wiesz czemu podwyzki poszly dla nowych rok temu ? Bo chcieli pokazac starym srodkowy palec a zrobili biznas zycia. Jak podsumowac to ile szkolen wala ile to kosztuje a brak efektow i ze musieli podniesc place nowym bez doswiadczenia swiadczy o ich metalnosci a nie dbaniu o firme. W mojej opini udzialowcy powinni ich z tego rozliczyc. Nie dojdzie do tego z oczywistych wzgledow. Do nowego dzialu wzieli wszystkich sila a nie bo chcieli. Ten od drewna woli wrocic do konserwatorow bo tam nic nie robil (usunięte przez administratora) pisal na kolegow i (usunięte przez administratora) kase. Ten dzial to tragedia daj spokoj. Tak wszyscy tam wala ze ogloszenie 2 lata wisi i nic !

Nobody
@Norbi

obecnie dział technologiczny nie ma ani jednego fachowca. Niech mi ktoś powie, kto tam się nadaje na technologa ? Nikt, bo żaden ani nie zrobił w tym kierunku studiów ani nie ma przeszkolenia bądź doświadczenia. Dopóki nie przyjdzie tam ktoś porządny, to ten dział będzie kulał i będzie tylko coraz gorzej. To taka prawda jest. P.S A i kierownictwo powinno się też zmienić, bo firma na przydupasach itp nie będzie nigdy poprawnie funkcjonować

@Nobody

Czyli zatrudniają tutaj osoby bez doświadczenia czy odpowiedniego wykształcenia? Z jakiego powodu akurat takim osobom udaje się dostać do pracy? Chodzi o kwestie finansowe? No i jeszcze odnośnie braku kompetencji - nie prowadzą żadnych szkoleń pracowników?

qwerty
@Xxx

bez odpowiedniego wykształcenia. Kwestie finansowe w tym zakładzie to temat rzeka. Kto umie kablować itd, to ma dobre wynagrodzenia. Uczciwy i rzetelny pracownik jest w (usunięte przez administratora) kopany, jeśli chodzi o kasę. Szkolenia może i są, ale kto tam niby wynosi coś z tych szkoleń ? Jedynie co to może długopisy ;) i nic poza tym. Firma cieńko przędzie, więc nie polecam tam składania papierów

@qwerty

Na tyle cieńko, że nie ma podwyżek, czy na tyle cieńko, że są zwolnienia? I czy te szkolenia, to kończą się jakimiś certyfikatami, powszechnie na rynku pracy uznanymi i szanowanymi? Wiesz, żeby ta wiedza faktycznie i w innych miejscach mogła się przydać?

Bonzo

Super atmosfera, wysokie zarobki, polecam z całego serca

Żarty sobie robisz

nasa
@Bonzo

jakie to są wysokie zarobki wg Ciebie?

Novy
@Bonzo

Bonzo nie pij dykty bo bzdury wypisujesz. Super atmosfera? Normalnie leżę i płaczę ze śmiechu:) A o zarobkach to się nie wypowiadam. Do pierwszego każdego miesiąca jakoś wystarcza jak się pasa przyciśnie. Zaznaczam, że "wypłata" jest dziesiątego:)

Elżbieta
@Novy

A to ile wynoszą zarobki w takim razie? :P Może jakieś widełki. No i czemu atmosfera taka zła? chodzi o szefostwo czy współpracowników?

Novy
@Elżbieta

A od kiedy to szefostwo nie zalicza się do współpracowników? Jedni i drudzy ciągną ten sam wózek. Różnica polega na tym, że jedni pchają ten wózek z górki, a innym rzuca się przeszkody pod koła...

była
@Elżbieta

powiem Ci. Widełki są między 3000 a 3700 dla pracowników biurowych, z tym ,że celowałbym bym bardziej w tez niższe progi. Do portfela się nie zagląda, ale co nieco się czasami widziało

@była

Czyli jeśli o biuro chodzi to tu i tak nie ma jak sobie jakoś więcej dorobić na czymkolwiek?

@Zuzanna

można sobie dorobić jako kurier to znaczy donosiciel:)

Bo tam pracowalem

Zuzanna

Haha o proszę, a na tym ile idzie ugrać? ;p

@Zuzanna

jak chcesz tak pracować to powodzenia. Długo nie zagrasz. Już widac, jak pracownicy się zwalniają, szczególnie Ci biurowi. To znaczy, że coś jest nie tak. Domyslam się, że chodzi o zarobki. Stanowczo za małe. Zobaczymy co się stanie za kilka miesięcy. Dojdzie do jakiegoś powstania? ;) ;) ;)

@stary

W sensie, że chodzi Ci o strajk? A był już jakiś?

@Zuzanna

był, ale się (usunięte przez administratora) z tego zrobił. Teraz poszło już na grubo - zwolnienia na własną rękę. Nie można tolerować takiego stanu rzeczy. Zakład żyje jeszcze (usunięte przez administratora) i takie ma zasady. Czas się obudzić. Albo coś za tym pójdzie, albo obudzą się z reką w nocniku i to dla nich będzie już za późno. Nie doceniali pracowników i dalej nie doceniają. Nie można cały czas wykonywać takiej pracy za tak małą stawkę, gdzie średnia krajowa w województwie jest dużo dużo wyższa. Skończyło się. Czas na rewolucje

Zuzanna

To pewnie od nowego roku już coś wprowadzą jeśli o zmiany chodzi? Zwłaszcza, że wtedy i stawki się zmieniają to zawsze jakiś bodziec?

Myszka

A kto się w ostatnim czasie pozwalniał?

@Myszka

Czyli za Twoich czasów tego typu rzeczy jeszcze nie miały miejsca, skoro nie wiesz? Kiedy jeszcze tutaj pracowałaś? I czemu odeszłaś tak w sumie?

@Zuzanna

Coś tam słyszałam. Chciałam się tylko upewnić czy to prawda co słyszałam. Za moich czasów każdy bał się o pracę a teraz są inne czasy. Młodzi mają możliwości których my nie mieliśmy. Jeżeli jest prawdą to co słyszałam to jestem w szoku.

@Myszka

Pozwalniali się z działu technologicznego. Płaca nie była proporcjonalna do wymagań. Średnia krajowa na takim stanowisku była dużo dużo powyżej, więc o czym my tu mówimy. Za takie śmieszne pieniądze w tej firmie nikt nie będzie pracował. Nie podnieśli płacy, to trzeba było poszukać innej roboty

młody
@stary

pozwalniali sie bo sie dogadac nie mogli z ludzmi. i robic im sie nie chcialo. sami kiedys na produkcji pracowali a potem ludzi mieli za nic. sami niewiele nie umieli. teraz młoda krew gotowa do pracy. i podwyżki poszły.

@młody

No jeśli jakieś podwyżki wleciały to na pewno motywujące, a jakie konkretnie były?

@stary

Czyli pracowałeś w dziale Technologicznym?

Stary2
@młody

Pozwalniali się, bo prezes technologow miał za nic i płacili niskie stawki w porównaniu do innych, gdzie te stawki były dużo większe. Chyba nie wiesz co piszesz o robieniu. Młoda krew ? Wez bo nie mogę. Ludzie z produkcji to młoda krew ? Ktos tam ma studia w ogóle ? Dobrzy odeszli, bo góra miała ich za nic. Wieczność nie można tam siedzieć. Podwyżki poszły? A jakie to podwyżki ? 500 więcej ? 800 ? A wymagania 2 razy więcej. Daj spokój, bo juz słuchać tego nie mogę

Dr Smart
@stary

Po co wypowiadasz sie za technologów? Po co się podszywasz? Co chcesz tym osiągnąć? Coś cię boli? Odeszli na swoich warunkach, tak jak chcieli, nie robiąc firmie pod górę, zachowując okres wypowiedzenia, który ich obowiązywał. Jeżeli uważasz, że odeszli, bo chodziło o wynagrodzenie, to tym bardziej świadczy o tym, że nic nie wiesz i potwierdza to moje zarzuty. Nie pisz, zostaw ich w spokoju! Odeszli nie ma ich już, za chwilę ostani pójdzie. Tak jak napisano, są nowi, jest super i tego należy życzyć.

stary2
@Dr Smart

widzę, że jesteś na bieżąco. Czy nowi są super? bardzo wątpię, ale skoro wiesz lepiej, to fajnie

Dr smart
@stary2

Ciągle usuwany jest mój wpis, najprawdopodobniej celowo. Wykupiona subskrypcja na komentarze? :D Czy nowi są super? Tego nie napisałem. Napisałem natomiast, że historię z byłymi technologami należy zamknąć i do tego nie wracać. Prawda obroni się sama ;) Powodzenia!

@Dr smart

Nareszcie współpraca z technologami uległa poprawie. Jeszcze tylko jeden i będzie tak jak być powinno. Praca z poprzednimi to był jakiś dramat. Na szczęście się pozwalniali. Ich obowiązki polegające na programowaniu przejął inny dział i w końcu zaczęło to funkcjonować. Tak że prawda już się obroniła. Trzeba robić swoje a nie strzelać fochy.

Xxx

Jeżeli znasz zasady panujące w firmie to wiesz że dział technologiczny stoi na początku każdego procesu, od nich się wszystko zaczyna. Jeżeli ten dział kuleje cierpi cała firma. Prawda jest taka że W.B. nie potrafił nic oprócz skłócania wszystkich dookoła siebie. TAKA JEST PRAWDA.

Kuryja
@Xxx

Też tak sądzę byli technolodzy to dramat... Nowi pokazują kunszt jakiego ta firma nie widziała. W.B. tylko kłócił innych. Teraz na smartach jest porządek. Oby tak dalej nadodrze. W końcu firma ma ogrom zleceń, pracy i zapytań ofertowych. Nowy dział TT robi różnicę :-) Teraz bardzo dużo pracy, zyski rekordowe, nadodze go go...

Taki tam
@młody

Ty pszyszedłeś bez doświadczenia, wykształcenia i dostałeś więcej jak oni. Ciesz sie z tego. Świadczy to o tym w jakiej sytuacji się znaleźli.

To on?
@Taki tam

W jakiej sytuacji się znaleźli ? Przecież oni byli chodzi mi o byłych beznadziejni. Poprosiłeś o pomoc technologa i nigdy jej nie było. Pamietam jak w nocy dzwoniliśmy do technologów z pomocą bo na smartach problemy były i nikt nie pomógł. Zadzwoniłeś do konserwatorów i zawsze pomocna dłoń a jak czegoś nie wiedzieli to drektor zawsze sie zjawial. Goń sie

Ty.... jak ci tam ? Bolec stol
@Kuryja

Nowi to robia robote a ze stazy byli jacy byli. Teraz akordy ida do gory podwyzki na kazdym dziale Nie gadaj jest lepiej...

XXX
@Xxx

Uległa poprawie i zaczelo to funkcjonowac... to ja sie zapytam po co zjawia sie pan z firmy zewnetrznej i przeprowadza szkolenie skoro zaczelo to funkcjonowac? :-D szczyt obludy

Romek
@Bonzo

Czy pracownicy Nadodrze Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Anula

Czyli co? Ok, rozumiem,że form integracji nie ma. Ktoś też pisał, że nie ma szkoleń. A okres wdrożenia jak wygląda? Można chociaż na pomoc współpracowników liczyć?

Makaron
@Anula

Czyli to ze jak chcesz sie dowiedziec cokolwiek o firmie to popytaj u zrudla. Nadodrze ma tradycje rodzinne ale nie w pozytywnym znaczeniu tego slowa. To nie jest firma szanujaca ludzi. Nie uswiadczysz osoby na stanowisku kierowniczym z zasadami moralnymi. Wyscig szczurow i tyle. Ci na gorze dostaja informacje od tych na dole takie jakie chca slyszec a ci na dole to wiedza za to tym na gorze to pasuje. Taka sytuacja

Paula
@Makaron

Ale jak nie szanują ludzi? Czyli co robią? Płacą chociaz adekwatnie do obowiązków? Jak to oceniasz?

Jaro

Wyglada to tak ze prawie rok temu doszlo do wymiany kadry technologicznej. Niestety ale starzy nie dawali rady i sie pozwalniali. Teraz zamiataja chodniki i prosza sie o powrot. Jezeli masz studia np wyzsza szkola krawiecka albo polityczne stosunki miedzykontynentalne to spoko startuj. Najlepiej jak bys miala kierunek Zabawa i Popcorn. Poniewaz takie studia ma pan dyrektor i one sa najlepsze. Mamy tez fajny wajb tutaj bo sa imprezy integracyjne. Zegnamy czule starych pracownikow ktorzy odchodza na emeryture. Bawimy sie na salach. Jest tez pan ktory poklocil sie z maszynka do golenia jakies 30 lat temu i jego zadaniem jest dac na prezent dla takich osob a potem pytac sie kiedy wreczamy. Niestety imprezy sa poza nim on ma dac kase :-) potem sie bawimy przychodzi pan ktory przedluza sobie wlosy i jest fajnie. Jezeli mialbym to podsumowac to orzechy banany rodzynki i mieta :-) wal smialo czekamy ;-D

Karol
@Jaro

Pracowalem tam doslownie chwile, zwolnilem sie z poprzedniej pracy a tutaj po okresie probnym nie przdluzyli umowy. Bylem ok nie chodzilem na L4, szkolilem sie sluchalem. Sama sobie odpowiedz czy warto, bo ja zaluje

Tak to wahaja :-)

Jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad podjęciem współpracy z firmą Nadodrze, chciałbym z góry uczulić. Firma z kilkudziesięcioletnią tradycją, posiadająca w swoich szeregach pracowników, którzy podchodzą do swojej pracy z ogromną pasją. Firma, która zawsze na czas wypłaca wynagrodzenie. W moim odczuciu fantastyczny pracodawca, zawsze walczący o swoje i na pierwszym miejscu stawiający zadowolenie klienta i swoch pracowników. Firma organizująca wycieczki, spotkania integracyjne. Prezes Krzysztof, to człowiek dusza, który podchodzi do swojej pracy jak do własnego dziecka, po prostu z miłością... Dyrektor Dariusz, to bardzo wrażliwy człowiek, wyczulony na problemy innych pracowników. We dwoje zawsze dbają o tych, którzy wykazują ponadprzeciętne zaangażowanie. Jeżeli ktokolwiek się waha, to uprzedzam, że nie ma się czego bać. Lepszego pracodawcy w promieniu 50 km nie znajdziesz. Większość negatywnych opini, to wypowiedzi bardzo prymitywne, które nic nie wnoszą a wręcz szkodzą firmie, która daje szansę pracy i rozwoju dosłownie każdemu. Na narzędziowni 2 postacie, Pan P.M. i M.A. Fachowców wiekszych nie ma, pomimo tego, że ich kierownik sie do nich nie umywa ;-D Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości, to naprawdę są one nieuzasadnione. Warto spróbować, a na koniec taki rodzynek, prezes R, to człowiek podchodzący z ogromną pasją do ludzi. Zawsze porozmawia, wyslucha... Naprawdę warto spróbować. Nie czytajcie tego hejtu na GoWork, bo 99% opini to czysty hejt i zawiść. Pan A.M. pozdrawiam, bo to mój sąsiadinio ;D

Maja
@Tak to wahaja :-)

Piszesz, że dbają o pracowników ale ja tu kilka opinii z narzekaniem na zarobki przeczytałam. Więc można dorobić do tej podstawy jakimiś premiami czy bonusami? Jak często można na takie coś liczyć?

@Tak to wahaja :-)

Odnośnie tej wypowiedzi zapomniano wspomnieć o kierownikach i mistrzach wydziałów - oni nadzorują produkcję i są bliżej ludzi, więcej rozumieją i starają się w miarę możliwości wysłuchać pracowników. Co do wycieczek, to raczej powinno się napisać , że w ciągu roku jest góra jedna . Ogólnie atmosfera w zakładzie jest dobra i wypłaty są na czas, co jest na plus .

Maja
@:)

A co z kwestią tego rozwoju? Bo napisano tam jeszcze, że firma daje możliwość rozwoju każdemu. Jak ten rozwój wygląda? Jakieś szkolenia - i kto może na nie liczyć? Awansować można?

Estera

Ale lepszego pracodawcę się znajdzie? Czy kogo? Tu jesteś pracownikiem? Możesz dać od siebie jakieś argumenty czy polecasz czy nie? Będę wdzięczna

Lidia

Na stronie firmy widzę ogloszenie o pracę na stanowisko Technolog-Konstruktor. Nie ma za dużo informacji na temat wymagań. Na tym stanowisku, powinno się mieć minimum rok doświadczenia oraz wykształcenie techniczne. Czy mogłabym się dowiedzieć, dlaczego to stanowisko jest wolne i jakie jeszcze wymagania powinien spełniać kandydat aby mieć szanse na zatrudnienie? Czy firma szkoli na początku zatrudnienia swojego pracownika i tłumaczy na czym polaga praca?

esap
@Lidia

firma w ogóle nie szkoli. Może i tłumaczy, ale to i tak pracownik musi się zagłębić w tą firmę. Kandydat musi być odporny na stres, poniżanie, gnębienie. Brak podwyżek dla działu technologicznego to norma. Wymagania duże, a zarobek bardzo niski. Bez studiów to tam nie ruszaj. Potrzebują wykształconych, a nie głąbów po maturze. Więc jeśli Ci to odpowiada, to uderzaj :) ;)

Agnieszka
@esap

Ten niski zarobek o którym piszesz to ile to jest? Zastanawiam się też na jakiej umowie tutaj pracujecie. Można liczyć na umowę o pracę chociaż?

Gabriela

A obowiązki te same? Plus zauważyłam, że porównujesz stawkę sprzed roku z aktualną, tak? No a przecież się zmienia minimalna ostatnio każdego roku. Trzymają się tego?

number five
@Agnieszka

umiesz się podlizywać, to i masz większą kasę. Nowi trzepią kasę za nazwisko i plecy. Poza tym żadnych umiejętności. BM'ka czy inne fajne rzeczy nie świadczą o umiejętnościach. Nowi to żenada. Nie jeden dobry by pokazał, jak się rysuje, ale takich firma nie zatrudnia, bo musi byś kolesiostwo. Niedługo 2 głównych odejdzie i ciekawe jak to się dalej potoczy. To się kiedyś sypnie, bo nic tam nie chodzi jak trzeba, jak dobrzy odeszli.

Rysiek
@number five

Jak tych dwóch starych odejdzie to raczej dla firmy na plus. Jeden pijak a drugi broda to bez komentarza. Szkoda pisac bo cale zycie sie slizga i przypisuje sobie wszystkie sukcesy. W kontroli jak kierownikiem byl to tylko gnojenie na kazdym kroku Teraz siedzi juz cichutko bo wie ze jego czas minal Mlody przjmie schede bo nikogo innego nie maja. Trzeba sie modlic zeby jakos to szlo bo to co ostatnio sie dzieje (brak zamowien) to dramat. Moze w koncu ruszy bo wyplaty mizerne.

NowCan

Stary odchodzi, a nowy zostaje. I to mieszanka wybuchowa. Jak nic tam nie pier…, to będą mieli szczęście

Tak to wahaja :-)

Proszę aby do mojego wpisu podchodzić z pewną rezerwą i dystansem. Jeżeli chodzi o kwestię rozwoju, to na bank jest to temat jak najbardziej otwarty. Każdy pracownik w moim odczuciu ma szansę i na pewno zostanie dostrzeżony. Proszę nie zrozumieć mnie źle, ale jest przykrą sytuacją, kiedy czyta się tak negatywne opinie a w moim odczuciu tak niesłuszne w kwestii firmy. Proszę pamiętać, że w latach 90, wiele firm w naszym kraju upadło i nikt na dzień dzisiejszy już tego nie pamięta. To, że firma istnieje do dnia dzisiejszego, jest w moim odczuciu pewnym fenomenem a na pewno przykładaem dobrego a wręcz wybitnego zarządzania. Drodzy współpracownicy, proszę o jedno, jeżeli chcecie się wypowiadać negatywnie, to proszę pamiętać, że w zasadzie wasz hejt nic nikomu nie da. Proszę tylko o pewną refleksję. Z Bogiem...

Finish
@Tak to wahaja :-)

W firmie nie ma żadnych wartości. Dlatego lizusy i (usunięte przez administratora) maja tam dobrze.

Emilia

Jakie zarobki pracodawca oferuje dla stanowiska technolog – konstruktor? Widziałam że takie ogłoszenie mają na swojej stronie ale bez szczegółów. Można liczyć tu na jakieś szkolenia branżowe i benefity pracownicze?

stand
@Emilia

3 to max

SZCZERZE - NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE. ŻENUJĄCO NISKIE STAWKI W ZAMIAN ZA BAAARDZO WYSOKIE WYMAGANIA I TO JESZCZE CORAZ WIĘCEJ ICH DOKŁADANIE. ATMOSFERA PRACY NIE PRZYJAZNA, CO CHWILĘ POMÓWIENIA. TAK SIĘ PRACOWAĆ NIE DA. TO JUŻ CHYBA JEDYNA FIRMA W TEJ OKOLICY, GDZIE PŁACĄ FAKTYCZNIE NA TYLE MAŁO PIENIĘDZY, ŻE NIE WARTO TAM SIĘ PCHAĆ.

Maria
@były pracownik

Czyli ile się tam zarabia, najniższa? Rotacja pracowników jest duża z tego powodu?

polokokta

Zabieranie pracownikom prawie całego urlopu w połowie roku kalendarzowego to jest (usunięte przez administratora) sprawiedliwe ,w miesiącu czerwcu 2022 roku większość pracowników niema już wogule urlopu ,co mamy zrobić jak mam umuwioną wizytę u lekarza 3 razy do końca roku , ale prezesa to nie obchodzi ,inne zakłady dają pracownikom postój płatny ale nie w naszym zakładzie ,lepiej zabrać cały urlop pracownikom produkcyjnym ,a reszta zakładu pracuje ,liczy się tylko akord jak najwięcej wymusić od ludzi .

Elżbieta
@polokokta

A nie ma w firmie żadnych związków zaowodowych, które by poruszyły ten problem? No bo bez przesady, faktycznie tak nie powinno być..

Jakie wartości są cenione w Nadodrze Sp. z o.o.?

Emeryt

Być donosicielem do prezesa awas murowony

Julia
@Emeryt

A jest ktoś taki w firmie i otrzymał awans? Jeśli tak to ile?

ciągłe donoszenie i zwalanie na innych, pokazanie, że ja jestem "OK" Atmosfera całkowicie rozwalona, nie idzie pracować

ALE TO TY DZWONISZ
@pracownik

NAPISAŁ LEŃ I OBIBOK, BO KTOŚ ZAUWAŻYŁ JEGO "ZAANGAŻOWANIE"

Emilia
@ALE TO TY DZWONISZ

Właśnie. Chyba nie donosi się na uczciwych pracowników... Dużo tam takich leni macie?

nowy
@Emilia

jak widać faktycznie prawda boli - skasowano komentarz, więc prawdy zakład nie lubi. Żałosne

Lidia
@pracownik

Ja rozumiem że może być źle, atmosfera nie pasować... ale co się tam aż takiego dzieje, że niby się nie da pracować?

@Lidia

siedzą te stare pryki i pracować nie można, bo ciągle tylko układy i układy. Niech to się wreszcie skończy, to może wtedy i będzie można pracować i pieniądze będą lepsze

Kiedy będą podwyżki w końcu? Te zarobki to już jakiś śmiech na sali

Julia

A ile one wynoszą?

@Julia

zależy o jakie stanowisko pytasz

Zostaw merytoryczną opinię o Nadodrze Sp. z o.o. - Bytom Odrzański

• Jak się pracuje w Nadodrze Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nadodrze Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nadodrze Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nadodrze Sp. z o.o.
  • Sadowa 4