Opinie o Nadodrze Sp. z o.o. w Bytom Odrzański

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nadodrze Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Nadodrze Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nadodrze Sp. z o.o. w Bytom Odrzański

Kiedy będą podwyżki w końcu? Te zarobki to już jakiś śmiech na sali

Julia
@pracownik

A ile one wynoszą?

@Julia

zależy o jakie stanowisko pytasz

No w końcu firma coś dała od siebie. Oczywiście lepiej by było, jakby to były podwyżki, ale są pieniądze i nie ma na co narzekać.

@Nowy

Ciekawe czy będą podwyżki w tym roku.

Leszek
@Nowy

Myślisz że będą? Zapowiadali coś czy to tylko plotki? Jak podwyższają to procentowo wszystkim tyle samo, czy jest inny system?

K.W.
@Leszek

Myślę, że będą, tylko nie wszystkim naraz. Stopniowo każdy dostanie coś dla siebie ;P ;P ;P

nowy

gdzie nie spojrzeć, prawie wszędzie negatyw. Żadna firma, zakład itp nie posiada tylko zalet - normalka. Ale tutaj prawie same wady. Czy jest aż tak źle, jak tu piszą ? Nie wydaje mi się

@nowy

A ja wiem ze w tym zakładzie jest wszystko możliwe pracowałem prawie dwadzieścia lat

Kolejny

produkcja czy administracja?

@kolejny

A co ci to da powinno Ci wystarczyć ze pracowałem ponst 23 lata

@Emeryt

tak chciałem wiedzieć z ciekawości, kto był niewygodny dla firmy

@były pracownik

Było nas paru nawet nie musieli być na wypowiedzeniu dawał zwolnie za porozumieniem stron aby. Się nojszybciej pozbyć

@nowy

To jesteś w będzie bo tak było i jest jak widze

Pracownik produkcji

Praca w tym zakładzie z dnia na dzień jest coraz gorsza, żeby coś zarobić trzeba się nie żle na tyrać, jeśli ktoś ma jakieś ograniczenia to nic ich to nie obchodzi mimo że jest to zakład pracy chronionej który jest tylko z nazwy ważne aby im się kwota zgadzała. Prezes ma gdzieś pracowników jak coś powie to jest święte. Jak jest wysoki sezon to każą ludziom pracować po godzinach a póżniej ucinają stawki bo Według nich za dużo zarabiają. Chory zakład z chorym prezesem na czele.

Sasha Lopes
@Pracownik produkcji

(usunięte przez administratora)Nikt nikogo nie zmusza do nadgodzin???? Jak sie chce to sie zarobi a jak sie jest leserem to sie nie zarobi ,takie uroki akordu. Wez sie za robote a nie wymyslasz

@Pracownik produkcji

Zbliża się wolne czas wywalić tego chorego prezesa i szczerze mówiąc czas na zmianę rady ale to zależy od załogi kogo wybiorą, na walne pozdrawiam ma nadzieję że wreszcie się wam uda wywalić tego cwaniaka

@Sasha Lopes

Ciekawe gdzie się podział wpis od byłego pracownika chyba trafił w dziesiątkę jesteś pod pantoflem prezesa

Małgorzata
@Emeryt

@Emeryt A Tobie jak się pracuje w Nadodrze? Wymień mi pozytywne strony zatrudnienia w tej firmie?

@Małgorzata

Jak sam NIK wskazuję już tam nie pracuje ale za mojej kadecji NIKt nemogl nas zmusić do pracy po godzinach nato sam pszepisy w kodeksie pracy raz próbowano ale się nie udano. Byliśmy bardziej zgrani Jak widzę. Napisz czy dalej prezesem jest Woźniak

Były
@Emeryt

Dalej jest prezesem. Myślisz, że czas na zmianę?

@Były

Powinno to nostopnic już dawno

@Sasha Lopes

Nikt nie wymyśla weźmiesz że za robotę to Ci przyjdą i obetną stawki takie są realia a jeżeli ktoś twierdzi inaczej to znaczy że nie pracuje na produkcji tylko w biurze i jest kolesiem prezesa bądź z jego rodziny

@Pracownik produkcji

Szczera prawda coraz gorzej tylko rodzinka prezesa trzyma się dobrze zwykły pracownik produkcji ma coraz gorzej na każdym kroku obniżają stawki a ludzi mają za nic

najlepsze/najgorsze jest to, że Ci na produkcji (i nie tylko) czasami trzepią większą kasę, niż Ci w biurze

nick
@Sasha Lopes

bzdury! zmuszają szantażem !

@Sasha Lopes

Ciekawe gdzie pracujesz chyba pod b....... Prezesa bo jesteś taki sam jakon jak widze

@Pracownik produkcji

A gdzie pefronu można zgłosić i nie będzie dotacji a zresztą można skierować sprawę do sądu pracy jak wiadomo czas pracy w zakładzie pracy chronionej to 140 godzin miesięcznie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Nadodrze Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Odkąd zakład przekształcili w spółkę wszystko zaczęło się sypać nie szanują pracowników a osoby niepełnosprawne to już całkiem mają za nic zakład pracy chronionej już tylko z nazwy Prezes stworzył swój prywatny folwark wszystkie wysokie stanowiska obsadzone rodzinką kolesiami a ludzi na produkcji golą jak baranów jedyny zakład który kara pracownika za ciężką pracę ludzie ciężko pracują niektórzy nawet na przerwy nie chodzą żeby tylko zarobić to zaraz przyjdą i stawki w dół a co do samego prezesa to szkoda gadać jeden prezes stary siedzi i bierze tylko pieniądze i ma gdzieś ludzi ciężko pracujących drugi prezes młody syn starego jeszcze gorszy

pracownik 3

Pracowników nie szanowali nawet przed spółką (to jest właśnie problem), ale natomiast stanowiska (wysokie i nie tylko) są nie tyle poobsadzane rodzinką (chociaż tu się też zgodzę), ale poobsadzane nie właściwymi ludźmi, którzy nie mają właściwej wiedzy do kierowania/zarządzania/prowadzenia zajmowanego stanowiska

a teraz gdy są szczepienia, stary "szantażuje" nie zaszczepionych. Za takie coś niech się nie zdziwi, że w końcu dostanie pismo z sądu

Janusz
@pracownik

Już osoby bez szczepienia poleciały, koniec umowy i czesc.

90% zaszczepionych. Podziękowali IM. SERIO ??? Co tu się odpier…

Poprostu jak to ktoś kiedyś powiedział - chory zakład z chorym prezesem na czele. Tyle w temacie

Jak ktoś chce się przyjąć do Nadodrze to niech się dobrze zastanowi bo za najniższą krajową to można wszędzie dostać prace.

Emeryt

I jak po walnym pogonieni zostali prezes i jego synek. Cz jak zwykle potraficie tylko narzekać pozdrawiam ktoś otpisz

Po pierwsze zarobki, niestety nie adekwatne do stanowiska ( a również wykształcenia) - różnice są niestety dość duże. Pod drugie - w obecnej sytuacji pandemii COVID-19, zakład nie ma prawa wysyłać pracownika na urlop (chyba, że pracownik zawnioskuje). Ale co robi w tym przypadku NADODRZE? Bezprawnie wysyła ludzi na ich zaplanowane urlopy bez jakichkolwiek obopólnych porozumień, a później jeszcze domaga się zawnioskowania na ten urlop. No proszę Państwa tak się nie robi. Są zasady i trzeba je przestrzegać - widocznie tu ich nie ma, mimo że pięknie napisane są na papierze (z tego widać, nieprzestrzegane).

Emeryt

Zawsze tak było i widzę że się nic nie zmienia czas na zmiany gdzi kontrola z pefronu

uczciwy

przecież ty nie byłeś na urlopie! tylko wykorzystałeś opiekę! zarobki są adekwatne do wykonanej pracy, za zaangażowanie, nie za stanowisko. Ludzie akceptują urlopy bo orientują się w sytuacji na świecie (jak widać nie wszyscy). Wiedzą że jest to mniejsze zło dla nich niż późniejsze zwolnienia. ale jak widać nie wszyscy widzą coś poza ich nosem.

@uczciwy

To są pomówienia. Zgłaszam to do prokuratury

oldschool'owiec
@uczciwy

to ciekawe - jeśli zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy i za zaangażowanie (a nie stanowisko a powinno być to połączone w jakiś tam sposób) to znaczy że ten system nie działa tak jak powinien wg ciebie

uczciwy.
@uczciwy

a ty coś taki wszechwiedzący?

Dwie rodziny zrobiły sobie tam prywatny folwark i obsadzają najlepsze stanowiska.

twoj stary
@uczciwy

a co ty możesz wiedzieć o urlopie..... ciągle praca i praca i nie masz gdzie wyjechać

Emeryt

Tam nigdy nie było zasad a teraz jak widzę jest jeszcze gorzej czs nna zmiany

Miśka

@Pracownik to stawka spada w trakcie pracy??

Jej nie wiem skąd te opinię ludzie pracowałem tam 6 lat na początku zarabiałem 2500 a Tera zarabiam 1700 dbanie o pracownika proszę was gnojenie na każdym kroku praca od poniedziałku do niedzieli i niema że nie mogę a zabramą jest 15 osób na twoje miejsce jak ktoś ma prawo jazdy to odrazu odsyłam na strefę do soli tam są możliwości ale jak ktoś chce być popychadłem za najniższą to proszę bardzo jedyna zaleta to że jest na miejscu

Zgadzam się colkowicie

Małgorzata

Naprawdę zarobki w Nadodrzu zamiast rosnąć, to tak drastycznie spadły? Też miałeś taką sytuację? Ogólnie zastanawiam się, czy wysyłać aplikację.

@Małgorzata

Czy zarobki w Nadodrze kiedykolwiek rosły? Może i tak, ale tylko dla niektórych, wybranych grupy ludzi. Na pewnych stanowiskach rosną sukcesywnie, a na niektórych - zero. A obecnie to niestety pospadało wszystkim, ale cóż się dziwić - obecna sytuacja jest jaka jest i dobrze, że ma się pracę, bo niektórzy to mają mniej szczęścia

Trump
@Małgorzata

coś mi się wydaje, że tam pracujesz i świadomie swoją wypowiedzią podpuszczasz innych

Tonik

Od dawna nikt nie pisał. Zastanawiam się dlaczego a ponieważ chcę złożyć cv więc szukam informacji.

beldos
@Tonik

A co tu pisać? Większość rzeczy nie funkcjonuje poprawnie, pewne rzeczy powinny zostać zmienione, niektórzy piastują nie te stanowiska, co powinni - prawie wszystko nie działa jak powinno, więc pisać można,,,,, ale na pewno nie o dobrych rzeczach

Zatrudniają osoby które są niepełnosprawne?

Modlik69

Dobry zakład pracy który dba o swoich pracowników i jakość produktów, ale oczywiście ludziom zawsze źle. Najlepiej jakby zarabiali po 3000 zł. na rękę przy tym nic nie umiejąc i nie mając żadnych kwalifikacji. Darcie mordy o zarobkach na porządku dziennym, choć najniższych krajowych raczej nie zarabiają.

paz
@Modlik69

Za ciężką pracę !

CD
@Modlik69

A ci, którzy coś mają i wiedzą, to nawet 3000 nie mają

qwerty

Firma dba o pracowników jak żadna inna, aczkolwiek zarobki na poziomie jak wszędzie, taki kraj. Jak ktoś nie ma wysokich wymagań to bardzo dobry pracodawca.

qwertz
@qwerty

dbanie o pracownika? dajże spokój, nie ośmieszaj się

Jak długo czekaliście na odzew z Nadodrze Spółdzielnia Niewidomych Zakład Pracy Chronionej? Oddzwaniają zawsze?

odpowiedź

to zależy w jakiej sprawie dzwonisz

Zgadzam się w 100%

pracownik 2

Ale z czym?

Zibi

Trudno znaleźć opinie o samej pracy w firmie. Tak dobrze się pracuje i stąd taki spokój?

JSon
@Zibi

Pracuje się, bo się pracuje, ale czy dobrze, to kwestia sporna. Pewne stanowiska poobsadzane "swoimi" ludźmi; wynagrodzenia niestety nie adekwatne do objętych stanowisk. Chcesz coś zmienić, poprawić (bo widzisz niezgodność) ? - raczej niemożliwe do uzyskania

Widze że po tylu latach nic się nie zmieniło prezes zafsze lubiąl ludzi którzy mu ulegli ten zakład jak widzę traktuje jak śwoj nawet synka ustawił ale to załoga jest temu wina prezes powinien już dawno wylecieć i to zwielkim hukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Nadodrze Sp. z o.o. - Bytom Odrzański

• Jak się pracuje w Nadodrze Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nadodrze Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nadodrze Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nadodrze Sp. z o.o.