Opinie o Nowima Sp. z o.o. w Nowa Sól

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nowima Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Nowima Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowima Sp. z o.o. w Nowa Sól

Niezrozumiałe Nowy wpis
Inne

Cały proces rekrutacyjny trwał 9 minut z zegarkiem w dłoni i był nagrywany, chociaż na rozmowę była zarezerwowana godzina zegarowa. Nic więcej nie było. Rozmowa nie miała żadnego związku z warunkami pracy, ani tym bardziej z określeniem stawki wynikającej z ustalenia jakichkolwiek warunków, ani z kompetencjami formalnymi. Nie było żadnych ustaleń i żadnych konkluzji. Jedynie były komunały typu "co wg ciebie pitu pitu...". Nie mam pojęcia, jak na podstawie takiej rozmowy ktoś chce cokolwiek ugrać.

Beata Nowy wpis
@Niezrozumiałe

Jak rozmowa mogła nie mieć nic wspólnego z pracą? Mam nadzieję że jednak on cię potraktowali mój poprzedni szef zadawał pytania o ciążę itp tak nie powinno być! Tu chyba takich akcji nie ma aż i w miarę szanują człowieka?

Ewka
Inne

Wciskają tu zlecenie czy raczej na spokojnie bierzesz umowę o pracę jeśli chcesz i niczego nie narzucają? po prostu dwa typy są podane w ofertach i wole mieć już pewność

Zostaw merytoryczną opinię o Nowima Sp. z o.o. - Nowa Sól

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma Nowima Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Specjalista ds. obsługi klienta - rynek zagraniczny, Wrocław - Czerwiec 2024
  • Młodszy specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim, Wrocław - Czerwiec 2024
  • Specjalista ds. eksportu z językiem francuskim, Wrocław - Czerwiec 2024
  • Młodszy specjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim, Wrocław - Czerwiec 2024
  • specjalista ds. procesów i procedur, Wrocław - Czerwiec 2024
  • Kierownik Działu Sprzedaży, Wrocław - Maj 2024
  • Pracownik Działu Zaopatrzenia, Wrocław - Maj 2024
  • Elektryk, Gandawa - Maj 2024
  • Monter-Mechanik Konstrukcji Stalowych, Douzy - Kwiecień 2024
  • Spawacz, Zielona Góra - Kwiecień 2024

Czy pracujesz w firmie Nowima Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Nowima Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.