Meb Technical Group

Opole

Opinie o Meb Technical Group

generał

czytam te opinie o tej firmie jest to zenujace pracowałem ja i prucuje mój syn ija nie nazekałem isyn nie nazeka

Grzesiek

Jak szukasz serio dobrej pracy to polecam obecną w której pracuje. Naprawdę dobra płaca miła atmosfera ogólnie jest bardzo fajnie

tomm

też się naciąłem po czasie . jak chciałem jakiś czas temu prosić o więcej pieniedzy to odmówili i jak zacząłem szukać innej lepiej płatnej pracy w Niemczech to mnie bez pytania zwolnili ! tak się nie postępuje z ludźmi . ODRADZAM

miki

od 7 euro ?? a mieszkanie i dojazd ?

ala

pokrywają ci mieszkanie i dojazd . ale za to masz od 7 Euro na rękę . Ukraińcy mają więcej płacone !

Bob

Nie polecam nie wypłacają pensji pracownikom jedno wielkie oszustwo . Oszukują na dodatkowo płatnych godzinach i godzinach w pracy nocnej . Szczerze odradzam ! kontakt z Meb z Opola banda Cwaniaczków !!!!

Tadek

Powiem tak firma ta znaczy co się w niej dzieje to tragedia pracowałem w wielu firmach elektrycznych i ta była najgorsza z nich wszystkich obecnie pracuje w firmie Elektrolino i jestem bardzo zadowolny zarobki bardzo dobre jednym słowem zależy im na pracowniku

Miki

Witam czy ktoś napisze mamy wyjechać jako brygada do Niemiec z tej firmy jako Monterzy wentylacji czy warto się angażować ??

tomm

Napiszę ktos jakie są tutaj zarobki przy wentylacji ?

jaa

czy warto od nich jechac do pracy jako elektryk?

maniek

firma Mob Technical poszukuje elektromontera i monterów różnych specjalności, dała ogłoszenie na swojej stronie, ale nic konkretnego o warunkach zatrudnienia nie podała. może odezwie sie pracownik tej firmy i pomoże?

elektryk

to teraz ja tez sie zastanawiam czy jestem ubezpieczony. wie ktos jak to sprawdzic czy mnie firma MEB ubezpieczyla ???

chudy

ja też niestety nie polecam..

Elci

Nie wiem kto się tu wypowiada :P ale ja oceniam firmę bardzo pozytywnie :) wszystko jak było ustalone tak było :)

Zostaw opinię o Meb Technical Group - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meb Technical Group