Meb Technical GMBH Sp. z o.o.

Opinie o Meb Technical GmbH Sp. z o.o. (NIEMCY) oddział w Polsce

Witam chciałbym się dowiedzieć dokładniej coś o tej pracy przed rozmową....jaki rodzaj jest to pracy czy budowa korytem kablowych czy jakieś oświetlenie itd??

Luk

Witam jak teraz wyglada praca jako pomocnik.elektryka jaka jest srednia wyplata? Pozdro

Nie wazne

Brak świadectwa pracy po mimo upominania sie o nie 3 miesiące i nic dalej brak odzewu. A przeciez sa na to paragrafy w KP?!

Izabela

Twoja opinia jest niepokojąca, ale też bardzo ogólna. Możesz sprecyzować, co masz na myśli? Chodzi o niewypłacanie pensji na czas, niedomówienia odnośnie nadgodzin czy coś innego? Mam nadzieję, że sprawę udało się wyjaśnić.

Maniek

Witam, jestem kierowcą w MEBie i dostaję zawsze więcej niż na pasku ! To osoby wypozyczające auta dostają pieniądze na te auta, na paliwo i na mieszkania dla calej grupy jadącej w aucie. Innym nie chce sie chodzić do biura, ale zawsze są życzliwi „koledzy“ którzy nie chcą widzieć że firma płaci za każdy przejechany dla firmy kilometr i za wynajęcie auta i za mieszkania, nawet za winiety z autostrady. Zero wdzięczności dla kolegów którzy im wszystko załatwiają w biurze. Oni w ostatnich latach tylko dwa razy spóźnili się z wypłatą wypłat o 1 albo dwa dni, normalnie płacą nawet dzień wcześniej. A później porównywanie stawek na rękę z firmami nie opłacających renty i ściągającymi z drugiej strony opłaty za wszystko. Ja mam kredyt na mieszkanie i nie mam zamiaru zmieniać tej firmy i ryzykować gdzieś indziej.

Ktos
@Maniek

Nie kłam! Jesli dobrze wiem to powinno sie dostwac na 4 osobo za paliwo i auto a nie tylko jedna. Dostajesz 200 euro na dwa tygodnie o. le tyle dostajesz i nic grosza wiecej. Nie ma czegos takiego jak kierowca w firmie MEB... W tej firmie za kazdy km placa 0.10 cent przy takich stawkach to pewnie jeszcze musisz dopłacać do tego interesu. Ludzie jestescie naiwni myśląc zs tak dobrze płacą. Patrz tylko gdzie oszukać i spozniaja sie notorycznie z wyplatami.. Na pasku 2500 moze więcej a na koncie 1450..to kto tutaj nie umie liczyc ja czy kto.. A ni chyba ze cieple kluchy co liza w biurze to maja więcej

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Meb Technical GmbH Sp. z o.o. (NIEMCY) oddział w Polsce kandydat na stanowisko Elektryk ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
pablo1583

Witam ,jaka stawka dla elektryka w Austrii bez języka ?

Jarek z Radomia
@pablo1583

Stawki mają podobne jak wszędzie, po rozliczeniu mieszkania, auta i paliwa zostaje dla nowicjuszy okolo 10€ na rekę. Jesli ktoś jst dłużej i nie ma niego skarg to stawka z czasem rośnie. Nie wysyłają nikogo do pracy kogo osobiście nie widzieli, wiec stawki ustala sie w czasie wizyty w biurze. Trzeba sie nastawić na badanie lekarskie w Opolu i testy z bhp. Ale w tej firmie to nie stawka trzyma ludzi, to według mnie jedna z niewielu firm które nie „gubią“ godzin pracy i urlopu, wyplaty zawsze na czas i opłacana renta niemiecka. A jesli ktoś ma problemy z tego powodu że pracuje na niemeckim ubezpieczeniu to panie z biura pomagają załatwic sprawy. Pensjonaty też są załatwiane wcześniej poprzez firmę, wystarczy pojechać i myśleć tylko o pracy. Mam kolegów którzy pracują tu już od 10 lat i sobie chwalą, mówią że tu nie ma żadnych przestojów zimowych. A jeśli chodzi o stawki w Austrii to teraz ogólnie duże firmy mają tam mało budów, bo rząd austriacki wszystko blokuje i szuka oszczedności. W Niemczech praca od zaraz i za lepsze stawki.

Jarek z Radomia
@Jarek z Radomia

No, ja przeliczałem i jak sobie policzyłem ile bym musiał sam wydać na samochód, paliwo i pensjonat to tu przy 10-ciu na reke musiałbym dostać gdzieś indziej 14-ście euro zeby zostało te 10 i sam sie stresować załatwianiem wszystkiego. A tu pełny serwis. Słyszałem, że im dłużej jesteś lub jeśli nauczycz się trochę niemieckiego to można pytać o wyższe stawki.

Tomasz z Tworoga

Troche duzo tu papierologii, ale trzymaja sie mocno w dobrych firmach i robia glownie przemyslowke, przez to maja prace caly rok. Mi sie podoba, godziny sie nie "gubia" i zaczeli podnosic stawki, mimo ze odprowadzaja wszystkie skladki i wszyscy sa na ubezpieczeniu i rencie niemieckiej. zawsze mogloby byc lepiej, ale porownujac z innymi firmami to tu chyba najwiekszy porzadek.

MEB Group

Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym zatrzymany został przez opolską policję Pan Kamil N., który publikował opinie także pod pseudonimem "Kozik". Po zatrzymaniu został natychmiast skierowany na badania psychiatryczne na oddział zamknięty szpitala psychiatrycznego. Sprawą obecnie zajmuje się także prokuratura w Opolu. Za wszelkie nieprzyjemności wynikłe w związku z niniejszą sprawą przepraszamy. Pozdrawiamy MEB Group

Byku
@MEB Group

Nieprzyjemności chyba teraz sami będziecie mieć. Bo chłopak nie ubezpieczony, umowa prawnie nie rozwiązana, bałagan w papierach.

Nie wierze w to
@MEB Group

Ciekawe jakim sposobem wysłalibyście niewinną osobe do psychiatryka? Łapówka dla szpitala...

Znajomy
@Nie wierze w to

Niewinna osobe ? Na filmikach ktore dodawal na roznych stronach, na roznych portalach spolecznosciowych widac, ze nie jest niewinny. Osoba ktora w samochodzie o godzinie 02:30 wypija na raz dwa piwa, nastepnie rusza samochodem i jezdzi po miescie 100 km/h to normalne ? Na autostradzie jedzie ponad 200km/h trzymajac jedna reka telefon a druga wymachuje przed kamera (nie trzymajac kierownicy) to normalne ? Na szczescie nie spowodowal wypadku, nie zabil nikogo (nie)umyslnie... To raczej jednoznaczne znaki, ze ta osoba potrzebuje pomocy emocjonalnej, psychicznej. Zreszta: nie chodzi tu o to by teraz tu opisywac osobe, tylko to strona dla osob ktore chca dowiedziec sie cos na temat firmy-kto jest chociaz w kilku procentach kumaty zorientuje sie, ze te komentarze pochodzace od "kozik" itp nie sa do konca zrozumiale, pomocne. Pozdrawiam

KOZIK
@Znajomy

Pierwsze jeździł A potem wypił A to chyba różnica. Pozdrawiam zza krat

Robert Kluczbork

Witam chciałbym polecić firmę M. E. B gdyż nie mam od czterech lat żadnych złych wspomnień oraz jak na pracę za granicą to bardzo często jestem w domu można połączyć przyjemne z pożytecznym pozdrawiam

Barbara

@KOZIK TEAM, rozumiem, że możesz mieć niemiłe doświadczenia z firmą Meb Technical Group. Używanie jednak takich słów jak "oszust" jest niedozwolone na naszym forum (https://www.gowork.pl/regulamin ). Czy możesz nakreślić swoją sytuację? @SZCZECIN TEAM, czyli na rozmowie rekrutacyjnej przedstawiane są inne warunki niż te, które później realnie mają miejsce?

Życzliwy.szczecin@o3.pl
@Barbara

Do Barbara. Jak Ci się coś nie podoba napisz do administratora. Jeżeli mówisz, że portal jest Twój. Ok Ale pisz jako administrator. Nie poddawaj się pod właściciela serwisu gowork.pl. bo znajdę Twoje ip i wyśle to do administratora. Pewno jesteś od tych cwaniaków co oszukują ludzi. Firma MEB group OPOLE. ........ Daj sobie spokój bo Kozik zniszczy waszą firmę. A to dobry kolega więc mu pomogę. Pozdrawiam. Wesołych świąt.

Olka

Proszę Sandra o kontakt olakwiatkowska8@o2.pl, w sprawie Kamila, to ważne.

Knknkn
@Olka

Najbliższe tzn upoważnione osoby wiedzą jak sie ma Kamil i tylko my wiemy jakie ma problemy. Wszystkie sandry itd nie róbcie zamieszania i wtrącajcie się w nie swoje sprawy.

Jojo

Nędzne stawki. Za narzędzia i kurki trzeba płaci. Pokoje przeludnione, zdezelowane samochody z wypożyczalni. No i pan Jacek Z. Jedyny niepowtarzalny a przede wszystkim nie omylny. Nie toleruje sprzeciwu, innego zdania, wszystko załatwia krzykiem i taki ktoś jest kierownikiem tej firmy a to zwykły prostak.

SZCZECIN TEAM

To się przedstaw pajacu. .....

Elci

Nie wiem kto się tu wypowiada :P ale ja oceniam firmę bardzo pozytywnie :) wszystko jak było ustalone tak było :)

SZCZECIN TEAM
@Elci

A wiesz o Tym, że podają Ci kwotę netto. A potem w wypłatę wliczają nieopodatkowane pieniądze czyli diety, kilometry, nawet kasę za mieszkanie. A wiadomo że mieszkanie dają sami..... Obudzisz się jak przyjdzie czas emerytury. Chyba, że mówisz że nie dozyjesz no to Ok. Pozdrawiam.

chlopSPODopola
@SZCZECIN TEAM

cześć szczecin, możesz rozwinąć temat? jak nie tutaj to prosze odezwij sie na maila, trudno.90@o2.pl

generał

czytam te opinie o tej firmie jest to zenujace pracowałem ja i prucuje mój syn ija nie nazekałem isyn nie nazeka

Mariusz78
@generał

No pewnie dostał polecenie od szefa ze ma takie głupoty rozpisywać znam to bo sam takie coś robiłem jak tam pracowałem naprawdę sytuacja i atmosfera w firmie jest tragiczna źle się tam pracuje znam dużo lepsze firmy obecna w której pracuje jest najlpesza i nie zmienię jej za żadne skarby polecam także innym

Robert z Jaworzna
@generał

Ostatnio zwolniono z "MEB-u" szesciu pracownikow za picie alkoholu w pracy. Dostali kary po 200 € i niektorym zatrzymano wartosc nieoddanych narzedzi. teraz wszyscy marudza na tym portalu. A zadowoleni nie szukaja nowej pracy. To firma z tradycja od 2009 roku i sa tacy jak ja ktorzy sa od poczatku. Wyplata zawsze na czas, jak nie podpadniesz za picie to wszystko jest w porzadku, a nawet lepiej niz u innych.

Martyna

Jak człowiek przykłada się do pracy to zawsze ma dobrze i nie problemów!!!

Grzesiek

Jak szukasz serio dobrej pracy to polecam obecną w której pracuje. Naprawdę dobra płaca miła atmosfera ogólnie jest bardzo fajnie

tomm

też się naciąłem po czasie . jak chciałem jakiś czas temu prosić o więcej pieniedzy to odmówili i jak zacząłem szukać innej lepiej płatnej pracy w Niemczech to mnie bez pytania zwolnili ! tak się nie postępuje z ludźmi . ODRADZAM

miki

od 7 euro ?? a mieszkanie i dojazd ?

ala

pokrywają ci mieszkanie i dojazd . ale za to masz od 7 Euro na rękę . Ukraińcy mają więcej płacone !

Tadek

Powiem tak firma ta znaczy co się w niej dzieje to tragedia pracowałem w wielu firmach elektrycznych i ta była najgorsza z nich wszystkich obecnie pracuje w firmie Elektrolino i jestem bardzo zadowolny zarobki bardzo dobre jednym słowem zależy im na pracowniku

Miki

Witam czy ktoś napisze mamy wyjechać jako brygada do Niemiec z tej firmy jako Monterzy wentylacji czy warto się angażować ??

tomm

Napiszę ktos jakie są tutaj zarobki przy wentylacji ?

Zostaw merytoryczną opinię o Meb Technical GmbH Sp. z o.o. (NIEMCY) oddział w Polsce - Opole

• Jak się pracuje w Meb Technical GmbH Sp. z o.o. (NIEMCY) oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Meb Technical GmbH Sp. z o.o. (NIEMCY) oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meb Technical GmbH Sp. z o.o. (NIEMCY) oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meb Technical GmbH Sp. z o.o. (NIEMCY) oddział w Polsce