Opinie o SBA Euro w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SBA Euro. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SBA Euro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SBA Euro w Opole

greg

Witam Tez tam pracowalem 1999 przez 3 lata

Nigdywięcej

Chcesz stracić czas i pieniądze?Jedź. Gorszego syfu niż ta agencja nie widziałem. W ogóle jechać do NL to głupota,bardzo ciężko o pracę,a Polaków mnóstwo. SBA kłamie,że jest praca.Po przyjeździe czekaj sobie na telefon,że masz iść do pracy. Ja czekałem 3 tygodnie i bez odzewu. Nie wiem,w jakim celu SBA ściąga Polaków,skoro pracy NIE DOSTAJĄ. Ale oni majá to w d...

Reset

Witam, piszę tego posta żeby każdy kto chce podjąć pracę w NL przez tę firmę wiedział, że po prostu nie warto.. W Polsce w biurze, wszystko było w porządku - zapewnienia itd. ogólnie wszystko 'cacy'.. Zaczęło się od tego, że robotę miałem zacząć zaraz po przyjeździe a w końcu czekałem tydzień, miałem mieszkać w Tilburgu i pracę też mieć w tym mieście, mieszkam 120km od zakładu w którym pracuje żeby być na 7 rano muszę po 5 wyjechać.. Mieszkam w lesie, w 'hotelu pracowniczym' (usunięte przez administratora) Jestem dorosłym człowiekiem, a gniotę się w pokoju z kumplem - mamy piętrowe łóżko i dwie wnęki bo szafami tego nazwać nie można - co najlepsze są bez drzwi.. Przyjechaliśmy żeby pracować przy 'mleku w proszku' a robimy całkiem przy czymś innym a wymagają od nas dużo pracujemy prawie jak nieludzie... Kary jakie chcą nakładać na ludzi np. za 'pozostawienie otwartego okna na dłużej niż 30 min' są co najmniej śmieszne.. Podam przykład pewnego chłopaka - wstaje o 5 żeby na 7 być w zakładzie w Helmond, pracuje do 20;15 - powrót 2 godz i o 23 ma jechać prawie 2 godz na rozładunek UPS w Tilburgu! (usunięte przez administratora) Godzin miało być 38-40 a ucinają tak, że dojazd do pracy zajmuje nam więcej niż sama praca - np. od poniedziałku do środy od 16;30 do 20;15 (11h w 3 dni) z tego dojazd w dwie strony zajmuje nam ponad 3,5 godziny (dłużej jedziemy niż pracujemy)! (usunięte przez administratora) Naprawdę nie polecam tej firmy, odradzam w 99%!!

Kasia i Tomek

Wszyscy którzy wybierają się do pracy przy mięsie w miejscowości Boxtel szczerze odradzam! Warunki mieszkaniowe straszne, syf, kila i mogiła. Wspólne łazienki, toaleta i kuchnia. Praca do (usunięte przez administratora) ciężko coś odłożyć, pracowaliśmy we dwoje, ale ciężko było coś odłożyć, na dwóch nasze przelew to ok 200 euro tygodniowo. Tragedia, oszukują na godzinach i ściągają za byle co z tygodniowe, niby pomylkowo ale potem trzeba się prosić i korektę. Nie polecam i odradzam.

PIOTR
@Kasia i Tomek

żadnej pracy niema po 2 do 3 dni w tygodniu ściągają wszystkich aby zarobić na sofi kasę i utrzymać Hotel maja ludzi za śmieci zapytasz się coś jesteś do wyrzucenia

logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Opiekunka seniorki
Opole
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik na produkcji krążników
Kopalmat Marcin Baka
mm

Dostałam z chłopakiem ofertę pracy dotyczącą pracy przy mięsie na produkcji. Mógłby ktoś napisać czy faktycznie ta praca jest? Czy po przyjeździe okaże się, że będziemy bezsensownie siedzieć bezrobotni? Po przeczytaniu wyżej zamieszczonych postów, nie uśmiecha się wyjeżdżać więc proszę o jakieś bieżące informacje co się dzieje w tym Tilburgu?

Przemo121

Nie polecam tej firmy mój kumpel był to miał przewalone, około 30 osób przyjechało na miejsce z czego około 25 zaczęło pracę w 2 tygodniu pobytu po 2-3 dni tygodniowo. Kumpel szybko się zmył i znalazł pracę na własną rękę ale znał język angielski bardzo dobrze i średnio niemiecki. Jeżeli nie znacie języka w stopniu dobrym to nawet nie myślcie o wyjeździe przez tą firmę.

rambo

Mam pretensje bo sciagaja ludzi do pracy a potem juz na miejscu okazuje sie z tej pracy niema lub trzeba czekac 2-3 tyg z czego pracujesz 2-3 dni w ciagu tygodnia i pracujesz tylko na klasztor czy to jest normalne chyba nie.

maly1

Witam mam pracowac jako spawacz prosze o jakis wpis czy warto przez sba tam pracowac

rambo

Porazka sciagaja ludzi z pl i ludzie siedza bez pracy zestresowani w tym klastorze jak dla mnie jedna wielka porazka.

Anthony

Jarek mozesz ogarnac prace w tej Bawarii??

jarek

pracowałem dla sba 3 lata 2007-2010 to były dobre lata, samochody jeszcze bez czipów gps i ogolnie w miare dobra atmosfera, nie liczac wybaczcie -odpadów -ktore przyjechały aby pic, palic i awanturowac sie ale przezyłem i jednak z biegiem czasu miło wspominam ten czas.Teraz jednak od 3 lat pracuje w Bawarii na bardzo przyzwoitych, dobrych warunkach,czyli dobra pensja i samodzielne mieszkanie plus auto firmowe do pracy i do domu.Zatem przemyslcie dwa razy czy nie warto za pracą isc do Bawarii? moim zdaniem warto zarobki wieksze, koszty utrzymania zdecydowanie nizsze a i jedzenie zdecydowanie lepsze.

adam
@jarek

nie mają transpotru znaczy swojego, mają kogoś kto wozi ale to nie ich firma transportowa więc transport samemu lepiej ogarnąć

ufo

Proszę o opinie o pracy w neijmegen aalten

Pilotto

Pracowałem tam sporo i jak, ktoś zaciśnie pasa to przetrwa. Z pracą to loteria, jak jesteś normalny to raczej coś znajdziesz. A jak masz 2 lewe ręce, alko cały dzień we krwi, jarasz przed robotą to już jest gorzej. Loenen tragedia, jeśli chodzi o warunki. Dzicz, z bardzo niskim standardem. Zresztą inne lokacje też syf. Jak ktoś ma wyebane to niech jedzie. No i sporo jest cwaniactwa w tej Holi, gangsterzy z Polski przyjechali, pseudoprawilniaki, połowa uciekła z kraju.

wb

Brawo przyjezdzajci tu wlasnie czekaja na takich (usunięte przez administratora) z Polski,Kase robia na mieszkaniach-klasztorach wydzierzawili za grosze a teraz lupia kase ,dadza 2 dni roboty po to zeby tylko potracic za mieszkanie. Jak widac glupkow nie brakuje co tydzien przyjezdza 30 osob,maja duzo pokoi wiec i kase robia. POWODZENIA

wb

KaczoR

Witam, nie będę się dużo rozpisywał, ale w moim przypadku było katastroficznie mianowicie, obiecali że mam dojechać do kolegi który wyjechał tydzień wcześniej, Gdy już byłem w Tilburgu podpisywać w ich głównym biurze umowę przypomniałem im że ja do Pana Piotra mieszkać oni tak wiemy i kierwoca Frimy Mikołaj odwiezie Cie tam do niego taką odpowiedz otrzymałem po 2 godzinach jazdy Mikołaj mówi a tam twój kolega piotrek mieszka pokazując z autostrady boczne miasteczko, ja mówie ale miałem jechac do niego a on że aaa tam im się coś pozmieniało, i trafiłem d samych ćpunów i pijaków, następnie robili mi wała na kase mieszkając z ludzmi ktorzy byli młodsi ode mnie mieli nawet mniej godzin pacy co za tym idzie mniejsza stawka za godzinę zarabiałem po 40 nawet 60 euro tygodniowo mniej, a biuro umywało ręce od tego i mowili ze jest wsztsyko ok, i jak za 3cim razem zadzwoniłem do koorynatrokki z tym to powiedziała zebym już z tym nie wydzwaniał bo sięspakuje i pojadę do domu, taka była moja historia przez to biuro, akurat ja trafiłem na kozła ofiarnego i się moim kosztem zabawili, nie wszyscy mielis źle, ale są też tacy co ja którzy zostali "WYRUCHANI" przez nich, POZDRAWIAM.

gz

witam, podczas wakacji w 2014 roku wyjechałem do Holandi do pracy przez agencję sba euro do tilburga do pracy w zakładzie encebe vleesvaren obok firmy vion boxtel przy pakowaniu mięsa. Praca bardzo ciężka po 11, 12 godzin w chłodnych warunkach. odnośnie zakwaterowania w mieście tilburg w byłym klasztorze to bardzo złe warunki, pokój prywatny dzieli się z drugą osobą, bardzo mały, niestety miałem na parterze, gdzie są najgorsze pokoje. w nocy często były imprezy , krzyki , śpiewy upitych ludzi. jeśli chodzi o finanse to za każdy tydzień płaci sie za ubezpieczenie niecałe 20 euro, zakwaterowanie to zależy jaki wiek, jak ma sie mniej niż 23 lata to niecałe 50 euro tygodniowo, a jeśli ponad 23 to 82 euro tygodniowoaaa, no i dojazd do pracy samochodem to 3 euro dziennie, z pracą od poniedziałku do piątku to było różnie, ja ją miałem, gdyż dogadywałem się po angielsku, z kolei faceci co nie znają języka obcego już zdecydowanie trudniej, np. przyjechało dwóch nowych do pracy z Polski i przez pierwsze 2 tygodnie nie mieli pracy. natomiast z kobietami to jeszcze gorzej, znajoma która miała pracować przy kanapkach, tej pracy nie miała tylko bodajże 2 dni w tygodniu poszła do pakowania skarpet.Reasumując było ciężko , ale czy opłacalnie to już raczej nie. teraz pracuję sobie rzecz jasna w Polsce w hurtowni spożywczej i jestem bardzo szczęśliwy.

JANEK

Witam wszystkich czy mogli byś cie mi powiedzieć jak jest naprawdę z pracą i warunkami za pośrednictwem tej firmy a mianowicie co jest grane jeżeli chodzi o prace jako spawacz czy ktoś miał do czynienia w tym kierunku bardzo bym prosił o info

karolina

Witam agencja oferuje pracę na magazynie przy pakowaniu i metkowaniu skarpetek. Czy ktoś się orientuje jak to jest i ile godzin pracy zapewniają??

Ewela
@karolina

Agencja ktorys raz z kolei wstawia to ogloszenie. W sumie w niewielkim odstepie czasu wiec nie wiem czy to bubel czy nie ja osobiscie wysylalam cv ale odezwu zadnego nie bylo;-/

pezet

cisnie ktos 19 do Tilburga moze ze szczecina ?

Zostaw merytoryczną opinię o SBA Euro - Opole

• Jak się pracuje w SBA Euro?

Zobacz opinie na temat firmy SBA Euro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SBA Euro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SBA Euro?

Kandydaci do pracy w SBA Euro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SBA Euro