3 Dodaj opinię
counter
3 522 1510 5 1

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Karola Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Witam. Planuję wyjechać za granicę bez znajomości języka bynajmniej znajomość podstawowa czy może ktoś coś polecić? Jakaś firmę bądź też gdzie pracował i było w miarę komfortowo bez zdzierstwa. To moja pierwsza praca za granicą. Proszę o kontakt na Email (usunięte przez administratora)

Żaneta
Nazwa działu: Handlowy

Hej mam zamiar jechać w maju .Jakieś świeże opinie są ?

Aneta
@Żaneta

Hej ja też chcę jechać na zabawki, kosmetyki lub ubrania z początkiem maja:) Też jestem ciekawa jak wygląda sytuacja na miejscu i zarobki oraz czy wszystko jest zgodne z tym co ogłaszają;)

@Aneta

Czesc Zamierzam wkrotce tez wyjechac do pracy na produkcji. Prosze napisz jakie sa tam warunki:mieszkanie itd. Monika

@Żaneta

Ja też ale na ciastka. Monika

agi Nowy wpis
@Aneta

witam wyjechałaś może już ? (usunięte przez administratora)

Bbbbb

Nie polecam. Godziny pracy nie są pewne. Nie wiedza co się w ogóle dzieje w firmie w której pracujemy. Podam przypadek osoby z którą razem wyjechaliśmy. Po 2 tygodniach mój lokator z pokoju dzwoni do koordynatora zapytać czemu nie ma w planie pracy, a oni odpowiadają ze zaraz powinno być. Mija jeden dzień, a następnego znowu nie ma w planie pracy. Dzwoni kolejny raz i znów słyszy to samo. Dzwoni 3 dnia, a oni mówią, że nie wiedzą co się dzieje, piszą maile i czekają na odpowiedz. Dzwoni 4 dnia, a oni mówią ze od 4 dni jest zwolniony i jest w systemie na tzw. Bębnie ( czyli jak trafi się jakakolwiek praca to dostanie ). Dlaczego jeden twierdzi, ze nie wie dlaczego nie ma pracy, a drugi mówi ze od 4 dni jest zwolniony ? Później przenieśli nas do Oss w celu dostania pracy tam na miejscu. Jak się okazało wysyłali go fo pracy na dzień albo dwa w celu zarobienia na mieszkanie. Po pytaniu Czy jak pójdzie na ten jeden czy dwa dni do pracy zabiorą mu te pieniądze, odpowiedzieli ze tak bo tak jest zapisane i nie da się tego zmienić- wniosek ? Tania siła robocza. Potrafią załatwić prace tylko po to żeby zwróciło im się mieszkanie (?) raczej pokoik za 400 euro gdzie w Holandii za 500 euro jest mieszkanie z 2 pokojami. Łazienka i kuchnia. Podziękował im współpracy i wrócił do Polski. Oni do dziś nie wiedza jaki był powód Zwolenia. Ja się dowiadywałem na własna rękę co było powodem.(usunięte przez administratora)

Jaaaa
@Bbbbb

W Holandii pokoj prywatnie jest srednio .bo 450euro .Rozumiem Twoje rozgoryczenie,ale nie koloryzuj. Sama agencja nie jest zla,zalezy gdzie sie trafi a godziny zaleza nie od agencji przeciez a od danej firmy.Owszem czesto agencje biora za duzo ludzi albo ludzie robia norme .ale w koncu to praca tymczasowa. Jak na razie ja polecam Work Force i patrzac co sie dzieje w Polsce, planuje wybrac sie z nimi znowu

TakNie1
agi Nowy wpis
@Bbbbb

widzę że wszędzie jest ta sama wujnia ja pracowałam przez mc doit w zimie poza może okresem przedświątecznym pracy brak jak ktoś miał 3 dni to było spoko ale i tak starali się dawać te 3 dni bo przy dwóch nie mogli pobierać za mieszkanie :) więc lepiej się opłacało pracować dwa dni w tygodniu niż trzy a już najlepiej na zwolnieniu większe pieniądze za 2 tyg niż za pracę cały miesiąc po 3 dni w tyg ale za zwolnienie oczywiści wyrzucają nie ważne że ktoś był cały czas porządny, zawsze się stawiał na wezwanie do pracy pracodawcy nie mieli zastrzeżeń itd. i tylko raz naprawdę zachorował. Kontakt z biurem był ok ale co z tego skoro w pl kłamali, że praca będzie a jej nie było, w sezonie było ok o ile im fasolka nie zgniła bo wtedy duży zakład warzywny nie miał co przerabiać, mieszkania były spoko o ile ludzie dbali, wiadomo...kaucje zwracali przy powrocie do pl, z dojazdami nie było problemów bo kierowca zazwyczaj pracował z daną grupą za jazdę płacili 150 ale to było zwykle ok 100 km więc czasem i dwie h z życia zadowoleni byli chyba tylko ludzie po znajomości, długotrwali pracownicy, kierowcy i ich dziewczyny...także nie polecam jedyny plus spokojne miasteczko bliskość sklepów jak ktoś sobie chce posiedzieć to ok ( o ile dostanie te min 500 euro to przeżyje).

Maciek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Witam był ktoś z państwa na pakowaniu zabawek ?

anna.ziemianska38@interia.pl

Witam Czekam. Na wyjazd pakowanie ciastek, może jest jakas kobietka która też planuje w najbliższych dniach jechać, ja z Krakowa jadę Mail podany, proszę pisać Pozdrawiam

Tak1Nie1
Renata
@anna.ziemianska38@interia.pl

Dzień dobry, wyjechała Pani już do pracy? Jak kontaktowała się Pani z tą firmą? Odezwałam się do niech i do tej pory zero odzewu.

andziulas
@anna.ziemianska38@interia.pl

Jestem na ciastkach z tej firmy. Jest ok, praca fajna, nie jestem przemeczona, spoko ludzie na miejscu. Firma wszystko zapewnie - mieszkanie i dojazd do pracy. Jestem bardzo zadowolona :) polecam!

Tak5Nie1
jaaa
@andziulas

a ile na czysto tygodniowo wychodzi?sa teraz godziby?;)

chodaczynska1@gmail.com
@andziulas

Cześć.Nazywam się Marlena.Moje pytanie brzmi Gdzie mieszkasz i pracujesz tylko szczerze bo mam zamiar podjąć pracę w Niderlanden.Proszę o szybką odp.Pozdrawiam.

ruda
@anna.ziemianska38@interia.pl

Nie widzę twojego maila ja więć podam swój magdalenakaczmarek13@gmail.com mam w planach jechać

@anna.ziemianska38@interia.pl

Czesc:) czy jestes juz w Holandii I masz prace -pakowanie ciastek? Wkrotce tez sie wybieram. Prosze napisz jak tam jest czy sa dobre mieszkania itd. Monika

@andziulas

Witam wybieram sie na ciastka.prosze napisac szczerze jakie sa mieszkanie czy hotel czy dom, czy jest zapewniony transport do pracy a nie me rowerze , czy blisko sklepy itd. Monika

Gość 1
 Rekomendacja

Ja zawsze bałam się wyjeżdżać z której kolwiek agencji ale załatwił mi znajomych znajomy jechałam w ciemno jak narazie jest ok zobaczymy jak będzie z wypłata i też bym proponowala bezpośrednio A nie przez agencję

Grapi
@Gość 1

Gość 1 czy możesz dać namiar na firmę o której piszesz grazynawilczewska@op.pl

Milena
@Gość 1

Możesz podać namiary tam gdzie jedziesz .. planuje wyjechać i strach mnie ogarnia jak czytam niektóre komentarze. (usunięte przez administratora)

Pakowacz
Nazwa działu: Produkcja

Witam, bylem pracownikiem zakladu. Stanowisko inpack. Niepewne godziny. Ciastka zapierdalaly na tasmie a moim zadaniem bylo je wrzucac do skrzynek po 6sztuk. Tempo dosyc szybkie. Wytrzymalem niecale 2dni. Drugiego dnia wrzucalem 2 tuskawki na torciki. Duzo holendrow tam pracuje. Lokacja weeze, byle koszary. Warunki mieszkaniowe na propsie.

@Pakowacz

Lokację Weeze to miało Otto Work Force a nie Work Force . Ludzie nie wiedza w której firmie pracują :)

@jaaaaaa

Lokacje na Weeze miały różne agencje pracy, takie jak tempo team, addeco, cova, i wiele innych tak dla informacji

aaa oki, wiem ,ze te koszary mieli zamknąć w grudniu 2019 r. Nie wiem jak teraz

Anonim

Witam Opowiem z perspektywy jak jest na początku. Wszystkie formalności są załatwione profesjonalnie i jest ciągły kontakt z biurem mail oraz przez telefon. Niestety to tyle pozytywów. Dojeżdżając do hotelu który został mi podany w mailu byłem zadowolony, ponieważ było ładnie schludno czysto i wygodnie, jedyny minus to taki że trzeba było pałacic 5.5 euro za tydzień internetu który podobno nie działał( podobno tylko w niektórych miejscach).Niestety po jednym dniu przychodzi do nas opiekun i mówi mi że mam się przeprowadzić. Nie mając wyboru tak zrobiłem wtrącili nas do hotelu o znacznie gorszych warunkach wspólnych łazienkach itp. Niestety zero pokoi jednoosobowych. Na temat ludzi jacy tam się udają się nie wypowiadam bo ludzie są różni jeden jest spko drugi może byc niebezpieczny tego nigdy nie wiemy na kogo trafimy. A więc przeprowadziliśmy się i poszliśmy do pracy. Wszytko informacje były opisane w aplikacji P4f, gdzie i kiedy i co będziesz robić. Większość osób pojechała na order pickera niestety agencja dała im stanowisko rozładunku kontenerów z paczek itp. Ja jak jedyny dostałem stanowisko order pickera w firmie leen bakker. Także jedziecie na dane stanowisko ale firma da was na inne. Brak słów. Nikt w biurze nie mówi że codzienny dojazd do pracy to prawie 50 min i trzeba wstawać o 4 rano ok. Nie ma także gwarantowanych godzin 40/tydzień, jest 37. Czasem się udadzą nadgodziny ale to nie zależy od was. Na początku jak ktoś wziol darmowy przejazd na dług 80 euro do tego 25 euro za badziewne koszulki za które trzeba zapłacić nie ma się wyjścia oraz 50 euro za czipy klucze itp. Bardzo ciężko skontaktować się z koordynatorem czasami odbierze czasami nie. Wyplaty są co tydzień. Muszę jeszcze przypomnieć o bardzo fajnej opłacie którą nazwali opłata za udogodnienia 60 euro msc za nic.( Chyba za to że można pogadać z koordynatorem , a przynajmniej tak przypuszczam) pracowałem dwa tygodnie i dostałem tak naprawdę 80 euro za 32 godizny pracy po odliczeniach. Inni mówili mi że zacznę normalnie zarabiać dopiero gdzieś po miesiącu. Jeśli chodzi o pracę to jest na order picker dość ciężka bo trzeba się streszczać żeby wyrobić normę a szef jest niecierpliwy. Na rozładunku jest różnie czasami bardzo ciężkie rzeczy czasami lekkie. W pracy jest za darmo kawa i czasami owoce. Firma pomaga załatwić numer sofi. Jeśli chodzi o organizację to czasem jest tragiczna. Zdarzyło mi się czekać na busa 3.5 h skończyłem o 15 byłem w hotelu gdzieś w ok 20. Więc to jest skandal i to wszyscy mówili że zdarza się dość często. To jest moja subiektywna opinia niestety albo stety byłem tam krótko alę jeśli ktoś chce pracować na order picker w mieście oss w firmie leen bakker powinien to przyczytać. Pozdrawiam

Tak5Nie
Mikołaj
@Anonim

Za te koszulki i chip trzeba zapłacić gotówką czy odtrącają z wypłaty?

mamut
@Mikołaj

odtrącają z wypłaty

Gisc
@Mikołaj

Odtrącają z wypłaty ale po kilku miesiącach, nie pamiętam, chyba po 6 zwracają te pieniądze za koszulki

Kamila

Mnie również interesuje komisjonowanie odzieży w Amsterdamie ktoś może sie wypowiedzieć?

Gisc
@Kamila

Praca przy zbieraniu zamówień, przyjmowaniu zwrotów, przyjmowaniu towaru i inne prace magazynowe jak sprzątanie. Ubrania plus size. Praca nie jest zła, nie narobisz się tam, system jest baaardzo prosty. W wakacje godziny zawsze są, nawet nadgodziny, gorzej na zimę, wtedy nawet po 20 godzin może być.

Ews

Witam..czy wybiera się jakaś kobieta z pomorskiego z początkiem maja .do pakowania ciastek?

Ewa

Czy wybiera się ktoś z początkiem maja . z pomorskiego przez tą firmę na pakowanie ciastek?

Doris
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Witam . Czy ktoś pracował z firmą Work Force przy pakowaniu odzieży i zabawek w Amsterdamie, ciastka w Panningen, kosmetyki W RAVENSTEIN. Jak jest naprawę? warunki pracy, mieszkania i dojazdy do pracy. Proszę o opinie tylko tych osób które pracowały przy tych pracach

jaaaaaa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Ktoś wie jak teraz z godzinami przy pakowaniu ciastek w Panningen albo np pakowanie mięsa/szaszlyki w Beście? ile mozna wyciagnac na tydzien na czysto poza wiekówką ? i czy jest jedna zmiana czy 2?

Krzysztof 1989

Witam, starałem się na koordynatora, nie polecam, brak kontaktu, za długa rekrutacja, dostałem tylko jeden telefon i kilka e-maili, na pozostałe oferty nie ma żadnej odpowiedzi

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy można się dogadać z kierownictwem w Work Force Sp. z o.o.? Chcę aplikować do pracy jako Pakowacz, dodali 8 kwietnia kilka fajnych ogłoszeń na http://GoWork.pl

Nano77
Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.

Hej. Jedzie ktos przez ta agencje w ten weekend, albo ew. przyszly? Mam oferte na orderpickera, ale nawet nie mam podanej miejscowosci :)

Lis

Chciałem zapytać czy agencja work force jest godna polecenia???

@Lis

Zależy o co dokładnie pytasz, można trafić gorzej

@Michał

jak praca, warunki itp? jest praca caly czas czy jak juz tu ktos napisal 2-3 dni w tygodniu...

@rob

Warunki przyzwoite, sporo potrącają ale to wiadomo już przy podpisaniu umowy, albo się godzisz albo szukasz innej. Praca to zależy gdzie, ja robiłem na chłodni to sezon jest latem ale roboty powinno być coraz więcej także 3-4 powinieneś mieć na początek.

Zainteresowana

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy work force gwarantuje godziny pracy i ile one wynoszą? czy warto jechać przez tą agencję? I jakie są warunki mieszkaniowe?

Tak1Nie

A co do warunkow mieszkaniowych to zalezy gdzie trafisz . Za wszystkie lokacje biora te same pieniadze gdzie miedzy najgorsza a "najlepsza" jest mega przepasc. Najgorsza jest w oss . Koedukacyjne lazienki i wc (usunięte przez administratora) Wszystko zalezy od tego gdzie trafisz

Tak2Nie
Karola
@Pracownik

3 razy w tygodniu masz sprzątany pokój w hotelu w Maarsbergen. Świetna sprawa, pod warunkiem że lubisz jak ktoś obcy wchodzi do Twojego pokoju. Jak lubisz mieć do najbliższego sklepu 3 km to też polecam tamten hotel. W hotelu w Oss kiedyś było gorzej, teraz da się żyć. Luksusów nie ma, ale niestety to zasługa mieszkańców. W pokojach są nowe panele, mają mniej więcej pół roku, a niektóre już wyglądają tragicznie. Najgorzej śmierdzi nie w łazience po weekendzie, tylko w konkretnych pokojach, bo czuć nawet na korytarzu. Jeśli ludzie nie szanują swojej prywatnej przestrzeni jaką jest ich pokój, to tym bardziej nie uszanują wspólnej kuchni czy łazienki. I naprawdę są dużo gorsze lokacje niż osławiony hotel w Oss.

@Pracownik

czyli mozna wnioskowac ze w oss jest tylko hotel ?

Aga1234

Hej pracowałam z chłopakiem ponad rok przez flexa. Z początku trafiliśmy na hotel w Oss ( nie polecam) dwa piętra na pierwszym masz lodówkę w pokoju ale do kuchni drepczesz na piętro wyżej. Jeśli jedziesz samochodem swoim licz się z opłatą za parkowanie na terenie hotelu 5€/doba jeśli nic się nie zmieniło. Internet wykupujesz co poniedziałek w recepcji budynku 5€/ tydzień ale tylko na jedno urządzenie. Wyjeżdżasz, wjeżdżasz musisz dzwonić na numer żeby brama się otworzyła, ale to jest loteria bo nam nie zawsze działało i czasami musieliśmy czekać 10min. Później trafiliśmy na mieszkanie w kamienicy, warunki nawet dobre. Praca nam się trafiła bardzo dobra. Z wypłatami nie mieliśmy problemów (chłopakowi dwa razy nie wypłacili ale w nast tygodniu miał wyrównanie) kontakt z koordynatorami brak słów. Na szczęście z agencją mieliśmy kontakt rzadko. Ogólnie nie mogliśmy narzekać. Dużo zależy od lokacji na jaką trafisz.

@Aga1234

mam oferte pracy w oss czy mozesz cos wiecej powiedziec o tym hotelu i czy to kolejne zakwaterowanie bylo tez w oss?

TakNie

Nie polecam. Godziny pracy nie są pewne. Nie wiedza co się w ogóle dzieje w firmie w której pracujemy. Podam przypadek osoby z którą razem wyjechaliśmy. Po 2 tygodniach mój lokator z pokoju dzwoni do koordynatora zapytać czemu nie ma w planie pracy, a oni odpowiadają ze zaraz powinno być. Mija jeden dzień, a następnego znowu nie ma w planie pracy. Dzwoni kolejny raz i znów słyszy to samo. Dzwoni 3 dnia, a oni mówią, że nie wiedzą co się dzieje, piszą maile i czekają na odpowiedz. Dzwoni 4 dnia, a oni mówią ze od 4 dni jest zwolniony i jest w systemie na tzw. Bębnie ( czyli jak trafi się jakakolwiek praca to dostanie ). Dlaczego jeden twierdzi, ze nie wie dlaczego nie ma pracy, a drugi mówi ze od 4 dni jest zwolniony ? Później przenieśli nas do Oss w celu dostania pracy tam na miejscu. Jak się okazało wysyłali go fo pracy na dzień albo dwa w celu zarobienia na mieszkanie. Po pytaniu Czy jak pójdzie na ten jeden czy dwa dni do pracy zabiorą mu te pieniądze, odpowiedzieli ze tak bo tak jest zapisane i nie da się tego zmienić- wniosek ? Tania siła robocza. Potrafią załatwić prace tylko po to żeby zwróciło im się mieszkanie (?) raczej pokoik za 400 euro gdzie w Holandii za 500 euro jest mieszkanie z 2 pokojami. Łazienka i kuchnia. Podziękował im współpracy i wrócił do Polski. Oni do dziś nie wiedza jaki był powód Zwolenia. Ja się dowiadywałem na własna rękę co było powodem. (usunięte przez administratora)

@Były pracownik

ciekaw jestem gdzie w holandii masz mieszkanie za 500e ...? a poza tym tym moze ktos cos wiecej powiedziec o zaktwaterowaniu w oss ... z tego co czytam jest tam jedynie hotel czy moze jakies domki tez sa?

Bylem zobaczylem spier....
Nazwa działu: Produkcja

Omijajcie ta agencje szerokim lukiem. Przez ta agencje wysylaja was do innej, niejakiej flexspecialisten ktore samo sie nie oglasza bo ma zbyt zszargana opinie. Obiecuja normalne stawki i zakwaterowanie w hotelu po czym w trakcie drogi na miejsce zmieniaja zakwaterowanie na jakas meline z patologicznymi lokatorami ktorzy chleja i jaraja do poznej nocy i to na tygodniu. Na "mieszkaniu" nie ma internetu przez co nie mozna sprawdzic planu pracy. Na czysto wychodzi ok 4e na godzine. Brak klamek w drzwiach. Jeden klucz do domku. Jedna lodowka na 13!! osob. Po kuchni lataja myszy, smrod taki ze ciezko cokolwiek tam zjesc. Swinie w chlewie maja lepsze warunki. Szkoda ze nie mozna tu wrzucac zdjec i video bo bym pokazal jak to wyglada. Bylem juz w holandii przez rozne agencje (usunięte przez administratora)

Tak3Nie
@Bylem zobaczylem spier....

mozna wiedziec o jakiej miejscowosci mowa?

Angie Poznan

Postanowiłam napisać, gdyż widać rzadko komu się chce coś opowiedzieć. Poprzez Work Force Bydgoszcz jestem drugi tydzień w Oss, tutaj pod opieką agencji Flexspecjalisten i pracuję w firmie Padifood. Na tą chwilę nie mam żadnych negatywnych doświadczeń i zastrzeżeń. Zakwaterowanie ok, hotelik, fajne towarzystwo rodaków, praca ok, również bez zastrzeżeń i również fajna ekipa. Proponuję zaryzykować i przyjechać. Warto a gdyby coś komuś nie pasowało, to zawsze można na miejscu zmienić pracę lub... wrócić. Pensje tyg, na czas i bardzo uczciwe. Pozdrawiam

Tak17Nie5
@Angie Poznan

Bardzo fajna treściwa i pomocna opinia. A czy można wiedzieć co robisz w Oss? Możesz napisać na goku.kali90@gmail.com jeśli wolisz :)

JACK
@Angie Poznan

A mozesz napisac co to za praca, a nawet jakieś namiary,bo tez planuje wyjechac,szukam coś sprawdzonego

sabina
@Angie Poznan

nie no spoko opinia, pensje zawsze na czas i uczciwe.A skąd to wiesz skoro raptem drugi tydzień pracujesz?

Tak3Nie
Hahs
@sabina

Bo to są tygodniówki to chyba logiczne, że może napisać opinię po 2 pensjach

nono
@Hahs

w zasadzie to dostała dopiero pierwszą tygodniówkę także raczej nie bardzo jednak moze wiedziec..????

@Angie Poznan

w oss jest tylko hotel czy jakies domki posiadaja rowniez?

rob
Użytkownicy czekają na odpowiedź 80 dni.

Witam widzę od jakiegoś czasu ofertę pracy prze te biuro w oss . zastanawiam się nad zmiana pracy, Może ktoś wie jak tam wygląda sytuacja czy warto, nie warto... ? czytając opinie widzę mniej więcej 50/50. Może ktoś ma jednak więcej informacji na ten temat.

Emilka
Nazwa działu: Produkcja

Do NL z Work Force wyjeżdżałam 3 razy w ciągu ostatnich 3lat. Pracowaliśmy z chłopakiem, a w kolejnych latach także że znajomymi w różnych zakładach, począwszy od pakowania mięsa, skończywszy na zbieraniu zamówień w magazynie odzieżowym. Są plusy i minusy wyjazdu z tą agencja, ale jeżeli ktoś wyjeżdża by zarobić to da się przetrwać. Jedyne czego odradzam to bycia kierowcą- duża odpowiedzialność, korzyści żadne. W tym roku zastanawiamy się nad kolejnym wyjazdem. Polecam p. Karolinę z biura w Białymstoku, bardzo rzeczowa i jednocześnie pomocna osoba, dzięki niej nasze trzy ostatnie wyjazdy przebiegły niemalże bez większych problemów.

Gaba
@Emilka

Hej, mam zamiar jechać z koleżanką z ta firma, jestem z Białegostoku czy mogłabym się z Tobą skontaktować aby dopytać się o parę rzeczy nie ukrywam, że mam obawy, w szkole skutecznie nas starszyli takimi wyjazdami. Może mailowo?

Mani
@Gaba

Hej. I co odezwała się do Ciebie dziewczyna powyżej ? Masz namiar do tej Karoliny z Białegostoku?

Gaba
@Mani

Jeszcze nie

Emilka
@Mani

Pani Karolina nie pracuje już w tej firmie, byliśmy z chłopakiem w ostatnim tygodniu w biurze w Białymstoku. Są dwie zupełnie nowe osoby, więc nie mogę czegokolwiek o nich powiedzieć. My na razie myślimy nad wyjazdem, ale dopiero od lipca więc jest jeszcze sporo czasu.

Nowy

Jadę w najbliższy weekend do Jumbo Raalte, ktoś może opowiedzieć o pracy i mieszkaniu tam?

Niwy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 83 dni.

Witam. W najbliższy weekend jadę do Jumbo Raalte, może ktoś opowiedzieć jak wygląda praca i mieszkanie tam?

ewa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 83 dni.

haj mam pytanie czy ktos wybiera sie 22 marca do pracy przy pakowaniu miesa do Beilent .Jakie sa warunki pracy czy sa stabilne godziny pracy i jak zakwaterowanie. Prosze odpisz z gory dziekuje.

majle

Pakowanie zabawek Amsterdam- ktoś coś wie? jak wygląda praca, wypłacalność, godziny?

@majle

Jeśli chodzi o wypłacanie trzeba sobie bardzo dokładnie pilnować kiedy powinni wypłacić 150% czy 125% bo lubia policzyć jako 100%. Trzeba tez sobie pilnować przepracowane godziny bo Lubia wypłacić pieniądze za np. 30 godzin mimo iż przepracowaliśmy 38 i trzeba się upominać. Zgonią i tak wszystko na system a nie celowe ich działanie. Wypłata zawsze na czas

ohajo

Mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda pakowanie ciastek w panningen? Warto? Jak z zakwaterowaniem, wypłatą i dojazdem do pracy? Opłaca się? Ludzie w porządku? Nie ma żadnych problemów?

Może pracownik
@ohajo

Też chciałbym wiedzieć co i jak więc się podłączam pod pytanie

Krystian
Użytkownicy czekają na odpowiedź 94 dni.

Witam wybiera sie ktos moze do pracy ? Zastanawiam sie czy jechac. A wiadomo z kims lepiej

Zostaw opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

Chcę opublikować: