Opinie o HR Consulting w Poznań

Jesteśmy firmą Doradztwa Personalnego i Agencją Pracy Tymczasowej z centralą w Poznaniu. Działa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Consulting w Poznań

Czy firma ma jakieś potrzeby pracownicze?

dawid

Ja bardzo chętnie sie podzielę opinią. Obecnie pracuję przy pakowani rolet, jestem zatrudniony przez hr cosulting- bardzo dobre warunki pracy, pozytywnie nastawieni ludzi, zawsze mila atmosfera. Agencja natomiast oferuje wysoką stawkę. Wcześniej pracowałem przy waflach, również polecam. Wynagrodzenie zawsze na czas. Duży wypór ofert pracy dla każdego. Agencja znajduje się w centrum wiec łatwo i szybko można trafić.Oferują pracę nawet od zaraz jeśli takiej poszukujesz. Pozdrawiam

Lidia

Na ten moment HR Consulting prowadzi kilka rekrutacji. Myślę, że poszukujących pracy powinno to zainteresować: http://hrconsulting.com.pl/dla-pracownikow/ogloszenia-o-prace/. Czy ktoś zamierza aplikować? A może jest na forum obecny ktoś kto posiada doświadczenie na podobnych stanowiskach?

Robert

a ja właśnie kończę prace w tej agencji ponieważ wyjeżdżam z Poznania. Bardzo miło było współpracować z paniami z biura.:) Polecam zainteresowanym

Pracownik Produkcji

Żart

Żadnych prawie

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kola

Ja również słyszałem, że agencja ma bardzo dobre notowania jako pracodawca i jak czytam opinie to jesteście zadowoleni, super

Natalka

super firma. to wlasnie oni staraja sie zapewnic ci prace. a ze czasem klenci kreca, no coż wysokie stawki rekempensuja krotkie przestoje

Basia

dobra praca dla pań przez agencje na Naramowicach w Poznaniu, mają najwyższą stawkę , wiem bo porównywałam z innymi agencjami , sama praca ok , lekka i z elastycznym grafikiem. Polecam i pozdrawiam koleżanki :)

Biuro może i ok ale atmosfera w pracy na produkcji fatalna odechciewa się pracy ,brygadzistki jakby rozumu pojadly. Fatalna sprawa tylko uciekać.

Dodam że na czekoladkach produkcja . Powinny być kary za brak kultury u pań z czerwonymi beretami

...
@anonymous

spróbuj pakowania czekolady na Szczepankowie. tam atmosfera jest super :)

Z pewnościa zadna agencja w poznaniu nie ma tyle ciekawych ofert pracy co hr consulting, dodam ze stawki sa najwyzsze z jakimi sie spotkalam!

Wiki

Myślę, że zawsze można znaleźć coś nieprawidłowego ale generalnie agencja jest bardzo dobra!!

Robert

Pracuja za posrednictwem agrncji hr przy kompletacji towaru na magazynie, bardzi wysokie stawki!! Polecam studentom , praca lekka elastyczne godziny pracy i mozna bardzo duzo zarobic !! Nigdy nie wierzylem w agencje i sposob ich dzialania. Hr cosulting to porzadna agencja !!

Patryk

Czy agencja potrzebuje ludzi do pracy z doświadczeniem?

jerzy

Współpracuje z hr consulting już od kilku lat, bardzo dobra agencja, to co ich wyróżnia to indywidualne podejście do pracownika, jeśli komuś zależny na pracy to panie z biura zawsze znajdą ofertę.

Mati

Zgadza sie hr to najwyzsze stawki w poznaniu, duzy wybor ofert, sa dobrze zorganizowani, wyplaty na czas

Damian

Agencja inna niz wszystkie szczegolnie przez indywidualne podejscie do pracownika, panie z hr rozmawiaja bardzo długo z potencjalnym pracownikiem po to by zaproponowac najlepszą ofertę. W moim Przypadku sprawdzilo sie do idelanie- praca blisko miejsca zamieszkania,dobra stawka i umowa o pracę. w innych agencjach nikt nie proponował mi takich warunków pracy. Pozdrawiam i polecam Damian

Justyna

Słyszałam o HR Consulting , że to bardzo dobry pracodawca. Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja i jakie mają wymagania?

Roman

Bardzo dobra agencja oferuje rowniez umowy o prace i to calkiem duzy wybor. Zdecydowanie nie ma w Poznaniu wyzszych stawek niz te, ktore zapewnia hr. Pracuje tam dopiero 2 miesiace , ale moge polecic innym szukajacym.

Alex

również polecam agencje hr cosnulting Pozdrawiam wszystkich pracujących przy waflach ryżowych!

Monia

Polecam pracę przy słodyczach na szczepankowie. Bardzo fajna atmosfera. Praca lekka. Ogólnie wielki pozytyw

Dorota

Bardzo dobra agencja , wyróżnia się zdecydowanie stawkami , które chyba ma najwyższe w Poznaniu! Super podejście i obsługa pracownika, panie bardzo miłe i sympatyczne pomagają jak się da. Nie oszukają, mówią jak faktycznie będzie wyglądała praca. Zapewniają stała pracę ,a o to bardzo ciężko w agencjach. Zatrudniają na umowę o pracę , bezpłatny dowóz do zakładu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Consulting - Poznań

• Jak się pracuje w HR Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy HR Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 40 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Consulting?

Kandydaci do pracy w HR Consulting napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Consulting