Staff Partners Kaliszuk Sp. J.

Opinie o Staff Partners Kaliszuk Sp. J.

ZORRO

Wieka ostrożność i uwaga na oferty pracy "Rzemieślnik / Pracownik Fizyczny" miejsce pracy:Gdynia. Ciężka , prosta i brudna praca za b. marne pieniądze. Nie warto.

Bolo

Trzeba uważać na w/w agencję. Inne wynagrodzenie oferują na wstępie podczas rekrutacji,a przy podpisaniu umowy już jest ono inne /niższe niż wcześniej umówione/. np.Umówione słownie 2400 zł Brutto, na umowie jest jedynie 2200 zł.Brutto. Po podpisaniu umowy w ogóle nie odpowiadają na e-maile w sprawach administracyjno-finansowych, odpowiedzą może być wypowiedzenie umowy o pracę..... Nie polecam.

mee

na świadectwo pracy czekałam 2 miesiące... nie polecam agencji!

ola

Ja mam kasę na czas, a stawki lepsze niż jak pracowałam w dużej agencji.

violawaw

Są OK. Płacą na czas i dają umowę o pracę. Nie słyszałam aby ktoś z całej naszej ekipy miał z nimi problem.

oszukana

Sz. Państwo, pracując dla w/w agencji proszę zwracać uwagę czy odprowadza ona wszelkie należne składki do ZUS wynikające z zawartej z Państwem umowy o pracę.

marcin

odpowiedź.Ogólnie nie polecam tej Agencji z jednej prostej przyczyny.Po prostu pobiera bardzo duże prowizję ,;pracownik do ręki dostaje bardzo mało. Co do Pana, który pisał o wypłacie i wpływie na konto to wybaczy Pan ale to zwykła kpina z pana strony, ponieważ pieniądze na koncie zawsze są do 10-go dnia każdego miesiąca.Każdy wie na co się pisze i za ile będzie pracował więc jak to kiedyś mówili, trzeba było się uczyć i rozwijać a nie teraz narzekać, pozdr

amokaczi

Witam, Dlaczego pisze opinię. Bo od jakoegoś czasu notorycznie nie wypłacają należnych środków na czas - np do 10tego każdego miesiąca. Jeżeli 10ty wypada np. w piątek to dobrze będzie jak pieniążki będą w poniedziałek lub wtorek rano. Dzisiaj mamy poniedziałek 13ty - środków brak. w dniu jutrzejszym mam ustawione zlecenie stałe w banku na pobranie raty. Rozumiem, że tłumaczyć w banku będzie się staffpartners czemu nie zapłaciłem z nie swojej winy. Czy w takim wypadku (jeżeli poniosę z tego tytułu jakiekolwiek straty) mogę dochodzić swoich praw na drodze prawnej? Pozdrawiam XX Już jakieś czas jestem zatrudniony przez firmę Staffpartners.

Zostaw opinię o Staff Partners Kaliszuk Sp. J. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Staff Partners Kaliszuk Sp. J.