HR Consulting

Poznań

Opinie o HR Consulting

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w HR Consulting? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Patryk

Czy agencja potrzebuje ludzi do pracy z doświadczeniem?

Nick

Biuro może i ok ale atmosfera w pracy na produkcji fatalna odechciewa się pracy ,brygadzistki jakby rozumu pojadly. Fatalna sprawa tylko uciekać.

anonymous
@Nick 12.03.2018 09:48

Dodam że na czekoladkach produkcja . Powinny być kary za brak kultury u pań z czerwonymi beretami

jerzy

Współpracuje z hr consulting już od kilku lat, bardzo dobra agencja, to co ich wyróżnia to indywidualne podejście do pracownika, jeśli komuś zależny na pracy to panie z biura zawsze znajdą ofertę.

Mati

Zgadza sie hr to najwyzsze stawki w poznaniu, duzy wybor ofert, sa dobrze zorganizowani, wyplaty na czas

Damian

Agencja inna niz wszystkie szczegolnie przez indywidualne podejscie do pracownika, panie z hr rozmawiaja bardzo długo z potencjalnym pracownikiem po to by zaproponowac najlepszą ofertę. W moim Przypadku sprawdzilo sie do idelanie- praca blisko miejsca zamieszkania,dobra stawka i umowa o pracę. w innych agencjach nikt nie proponował mi takich warunków pracy. Pozdrawiam i polecam Damian

Pomorzanka

Jestem zatrudniona w Pomorzance liczylam ze dolozycie do wyplaty po 100 zl na Święta a tu nic totalna klapa Wesolych Spokojnych Świąt

K040901
@Pomorzanka 08.12.2017 10:59

O której są szkolenia BHP w Pomorzance?

Justyna

Słyszałam o HR Consulting , że to bardzo dobry pracodawca. Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja i jakie mają wymagania?

Roman

Bardzo dobra agencja oferuje rowniez umowy o prace i to calkiem duzy wybor. Zdecydowanie nie ma w Poznaniu wyzszych stawek niz te, ktore zapewnia hr. Pracuje tam dopiero 2 miesiace , ale moge polecic innym szukajacym.

Alex

również polecam agencje hr cosnulting Pozdrawiam wszystkich pracujących przy waflach ryżowych!

Monia

Polecam pracę przy słodyczach na szczepankowie. Bardzo fajna atmosfera. Praca lekka. Ogólnie wielki pozytyw

Dorota

Bardzo dobra agencja , wyróżnia się zdecydowanie stawkami , które chyba ma najwyższe w Poznaniu! Super podejście i obsługa pracownika, panie bardzo miłe i sympatyczne pomagają jak się da. Nie oszukają, mówią jak faktycznie będzie wyglądała praca. Zapewniają stała pracę ,a o to bardzo ciężko w agencjach. Zatrudniają na umowę o pracę , bezpłatny dowóz do zakładu pracy.

Eliasz

Co jak co... ale stawki najwyższe. 16,00 zł netto rzadko się spotyka

Hanna

Ja jestem zatrudniona przez tę agencję właśnie na umowę o pracę, praca bardzo fajna , lekka przy produkcji chrupek. Na umowę o pracę w agencji mają dużo ofert, ja wybrałam akurat ta ponieważ pracuje tam moja koleżanka. Pracuje już pół roku , nie ma żadnych zwolnień , czy redukcji etatów, praca jest cały czas. Wynagrodzenie bardzo dobre w porównaniu z innymi ofertami. Jeśli ktoś szuka stałej pracy to polecam.

Kacper

ja po przerwie wakacyjnej znowu wracam do pracy przez hr consulting , panie bardzo mocno mnie zaskoczyły stawkami jakie teraz mają w firmach, chyba żadna agencja w Poznaniu takich nie posiada:) a ofert tyle , że nie wiadomo co wybrać ! polecam

Lidia

@Barbara a w jakiej lokalizacji pracujesz? Wszystkie ostatnie komentarze są bardzo zachęcające - zarówno perspektywa dalszego zatrudnienia, jak i umowa o prace to gwarancja stabilnego zatrudnienia. W przypadku wyjazdu poza granice kraju to bardzo ważne. Jakie lokalizacje wchodzą w grę?

Barbara

Bardzo dobra agencja pracy, zatrudniają również na umowę o pracę. Gwarantują zatrudnienie na dłuższy okres z możliwością przejścia bezpośrednio do firmy. Ja pracuję razem z córką. Nie mają ograniczeń wiekowych co jest dużym plusem bo pracę mają dla wszystkich a nie tylko dla studentów. Poza tym wysokie stawki w porównaniu do innych agencji

Kamil

tydzień temu rozpocząłem swoją pierwsza pracę , ponieważ od października będę studentem pierwszego roku. Pracuję przy pakowaniu czekoladek, praca ekstra a wynagrodzenie jeszcze lepsze!!!! Osoby , które szukają pracy od zaraz zgłoście się do HR , szukają bardzo dużo osób. Z tego co zdążyłem się zorientować , można pracować przez cały sezon i jest możliwość przejścia do pracy bezpośrednio do firmy.

Lidia

Dobrze to słyszeć @Karolina s, w poprzednich postach pytałam o możliwość awansu i zatrudnienia, ale niestety nikt się do tego nie odniósł. Skoro Ty posiadasz o HR Consulting taką opinię to może mogłabyś coś napisać też w tym temacie dla innych zainteresowanych?

Karolina s

wbrew panującym negatywnym opiniom o agencjach ja również polecam hr consulting,- to jedna z niewielu agencji , która dba o swoich pracowników sama się o tym przekonałam , pracowałam przez ich agencje przez kilka lat moich studiów - bardzo dziękuję paniom z agencji , że nigdy nie postałam bez pracy;) dodam , że oferują elastyczny czas pracy, wysokie stawki a nawet bardzooo w porównaniu do innych agencji umowę zlecenie lub umowę o pracę , wynagrodzenie zawsze na czas. ps. Pozdrawiam koleżanki i kolegów z produkcji czekoladek!:)

Lidia

@Zuzanna czyli już po okresie pięciu miesięcy udało się zmienić swój status zatrudnienia? To bardzo dobre wieści. Czy znasz podobne przypadki w twojej firmie?

Zuzanna

moja firma również przejmuje pracowników, przez hr pracowałam 5 miesięcy i potem już podpisałam umowę bezpośrednio. Pracuję przy pakowaniu herbaty. Bardzo fajna praca z elastycznym grafikiem. Panie z hru bardzo miłe i pomocne , nigdy nie miałam z nimi problemu. Wypłata była na czas co dla mnie było najważniejsze. Wiem , że agencja nadal szuka pracowników do tej firmy , polecam zainteresowanym.

Ryszrad

nie wiem jak jest w innych firmach , ale moja przejmuje pracowników do siebie , także warto trochę popracować przez agencję

Lidia

Dziękuję za wypowiedź @Ryszard, miło słyszeć, że istnieją jeszcze agencje, na które pracownicy nie narzekają. Zapytam jeszcze w takim razie, jak jest ze szkoleniami i możliwościami rozwoju w firmach, w których HR Consulting pomógł wam znaleźć pracę?

ADAM

Zaczynając prace w agencji byłem nastawiony dość negatywnie na współpracę głownie ze względu na to, że większość agencji nie cieszy się dobrymi opiniami. W przypadku tej agencji było zupełnie inaczej;)! Na spotkaniu rekrutacyjnym pani przedstawiła mi kilka ofert - ja oczywiście wybrałem tą ,która jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania i najlepiej płatna. Pani rekruterka nie wciskała mi pierwszej lepszej pracy za co duży plus! Dostałem prace w firmie która produkuje zdrowe batony owocowe - polecam wszystkim ! super atmosfera pracy, można poznać ciekawych ludzi , kierownik ok. Bardzo proste i jasne zasady współpracy, agencja otwarta długo więc po pracy można coś załatwić jeśli jest taka potrzeba. Pracuje już tam 6 miesięcy i nie mogę na nic narzekać. Pozdrawiam panie dzięki którym mam pracę! Osoby , które wahają się nad współpraca - bez problemu możecie zgłosić się o nich. Tak powinna działać każda agencja :)

Lidia

@Ela czy stabilna praca oznacza dla Ciebie umowę i bezpośrednie zatrudnienie? Dla wielu osób zatrudnienie przez agencję wiąże się z nadziejami na kontrakt od pracodawcy. Czy w HR Consulting można na to liczyć?

Zz
@Ryszard 16.08.2017 08:10

Jesli masz bezplatny dojazd i umowe o to chyba pracujemy w tej samej firmie ;) Ja juz od 2 lat! Pozdrawiam !

Ela

Agencja oferuje nie tylko praca dla studentów i uczniów, ja jestem zatrudniona na umowę o pracę przy pakowaniu chrupek -super praca, bardzo miła atmosfera! Poleciłam już pracę kilku znajomym. Teraz mam stałe zatrudnienie i spokojną pracę od poniedziałku do piątku. Jeśli ktoś jest zainteresowany to z pewnością nie będzie żałował swojego wyboru:)

Uczen

Jezeli ktos chce pracować i zależy mu na pracy to polecam hr consulting, dziewczyny znajdą ofertę dla kazdego , mozna dopasowac dni pracy i godziny pod szkole a teraz w wakacje praca na pelen etat jesli ktos chce. Poza tym mają dobre stawki.

kamila

w hr idealna praca na wakacje , zatrudniają dużo studentów , można też zostać po wakacjach, każdy ustala grafik według swoich możliwości, dobre stawki i oferty w porównaniu z innymi agencjami , polecam

Lidia

@sebastian możesz napisać o jakich stawkach jest mowa na rozmowie rekrutacyjnej i na jakich warunkach odbywa się zatrudnienie u nich?

Zostaw opinię o HR Consulting - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR Consulting