HR Consulting

Poznań

HR Consulting
4 621

Opinie o HR Consulting

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Witek

Słyszałem, że to bardzo dobra firma i na forum również dobrze piszecie. Potrzebują ludzi?

zuzia
@Witek 03.07.2018 11:40

w hr zawsze jest praca także śmiało możesz do nich jechać i zapytać albo dzwonić przez telefon panie również opowiadają o ofertach pracy.

Kasia

mogę tylko potwierdzić poniższe opinie, firma zapewnia stała pracę ( to ty wybierasz czy cały etat czy pół) , wynagrodzenie odpowiednie do wykonywanej pracy, zapewniają również dojazd dla pracowników! jasne warunki współpracy, miła atmosfera. Chyba niczego więcej nie trzeba :) Pozdrawiam, Katarzyna

Lidia

@ania, a jakie warunki zatrudnienia otrzymałaś? Jak oceniasz pośrednictwo firmy HR Consulting w poszukiwaniu pracy? Zachęcam również innych obecnych na forum do podzielenia się swoim doświadczeniem związanym ze współpracą z nią.

ania

Też pracuję przy roletach ! Bardzo fajna praca! Wiem ,że mają jeszcze dużo innych ofert pracy szczególnie teraz w sezonie wakacyjnym. Wszystkie dostępne oferty przedstawione są na facebooku jeśli ktoś nie wiem gdzie szukać.

Zainteresowany

Czy firma ma jakieś potrzeby pracownicze?

dawid

Ja bardzo chętnie sie podzielę opinią. Obecnie pracuję przy pakowani rolet, jestem zatrudniony przez hr cosulting- bardzo dobre warunki pracy, pozytywnie nastawieni ludzi, zawsze mila atmosfera. Agencja natomiast oferuje wysoką stawkę. Wcześniej pracowałem przy waflach, również polecam. Wynagrodzenie zawsze na czas. Duży wypór ofert pracy dla każdego. Agencja znajduje się w centrum wiec łatwo i szybko można trafić.Oferują pracę nawet od zaraz jeśli takiej poszukujesz. Pozdrawiam

Lidia

Na ten moment HR Consulting prowadzi kilka rekrutacji. Myślę, że poszukujących pracy powinno to zainteresować: http://hrconsulting.com.pl/dla-pracownikow/ogloszenia-o-prace/. Czy ktoś zamierza aplikować? A może jest na forum obecny ktoś kto posiada doświadczenie na podobnych stanowiskach?

Robert

a ja właśnie kończę prace w tej agencji ponieważ wyjeżdżam z Poznania. Bardzo miło było współpracować z paniami z biura.:) Polecam zainteresowanym

Kola

Ja również słyszałem, że agencja ma bardzo dobre notowania jako pracodawca i jak czytam opinie to jesteście zadowoleni, super

Natalka

super firma. to wlasnie oni staraja sie zapewnic ci prace. a ze czasem klenci kreca, no coż wysokie stawki rekempensuja krotkie przestoje

Basia

dobra praca dla pań przez agencje na Naramowicach w Poznaniu, mają najwyższą stawkę , wiem bo porównywałam z innymi agencjami , sama praca ok , lekka i z elastycznym grafikiem. Polecam i pozdrawiam koleżanki :)

Nick

Biuro może i ok ale atmosfera w pracy na produkcji fatalna odechciewa się pracy ,brygadzistki jakby rozumu pojadly. Fatalna sprawa tylko uciekać.

...
@anonymous 12.03.2018 09:49

spróbuj pakowania czekolady na Szczepankowie. tam atmosfera jest super :)

Ania

Z pewnościa zadna agencja w poznaniu nie ma tyle ciekawych ofert pracy co hr consulting, dodam ze stawki sa najwyzsze z jakimi sie spotkalam!

Wiki

Myślę, że zawsze można znaleźć coś nieprawidłowego ale generalnie agencja jest bardzo dobra!!

Robert

Pracuja za posrednictwem agrncji hr przy kompletacji towaru na magazynie, bardzi wysokie stawki!! Polecam studentom , praca lekka elastyczne godziny pracy i mozna bardzo duzo zarobic !! Nigdy nie wierzylem w agencje i sposob ich dzialania. Hr cosulting to porzadna agencja !!

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w HR Consulting? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Patryk

Czy agencja potrzebuje ludzi do pracy z doświadczeniem?

jerzy

Współpracuje z hr consulting już od kilku lat, bardzo dobra agencja, to co ich wyróżnia to indywidualne podejście do pracownika, jeśli komuś zależny na pracy to panie z biura zawsze znajdą ofertę.

Mati

Zgadza sie hr to najwyzsze stawki w poznaniu, duzy wybor ofert, sa dobrze zorganizowani, wyplaty na czas

Damian

Agencja inna niz wszystkie szczegolnie przez indywidualne podejscie do pracownika, panie z hr rozmawiaja bardzo długo z potencjalnym pracownikiem po to by zaproponowac najlepszą ofertę. W moim Przypadku sprawdzilo sie do idelanie- praca blisko miejsca zamieszkania,dobra stawka i umowa o pracę. w innych agencjach nikt nie proponował mi takich warunków pracy. Pozdrawiam i polecam Damian

Pomorzanka

Jestem zatrudniona w Pomorzance liczylam ze dolozycie do wyplaty po 100 zl na Święta a tu nic totalna klapa Wesolych Spokojnych Świąt

K040901
@Pomorzanka 08.12.2017 10:59

O której są szkolenia BHP w Pomorzance?

Justyna

Słyszałam o HR Consulting , że to bardzo dobry pracodawca. Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja i jakie mają wymagania?

Roman

Bardzo dobra agencja oferuje rowniez umowy o prace i to calkiem duzy wybor. Zdecydowanie nie ma w Poznaniu wyzszych stawek niz te, ktore zapewnia hr. Pracuje tam dopiero 2 miesiace , ale moge polecic innym szukajacym.

Alex

również polecam agencje hr cosnulting Pozdrawiam wszystkich pracujących przy waflach ryżowych!

Monia

Polecam pracę przy słodyczach na szczepankowie. Bardzo fajna atmosfera. Praca lekka. Ogólnie wielki pozytyw

Dorota

Bardzo dobra agencja , wyróżnia się zdecydowanie stawkami , które chyba ma najwyższe w Poznaniu! Super podejście i obsługa pracownika, panie bardzo miłe i sympatyczne pomagają jak się da. Nie oszukają, mówią jak faktycznie będzie wyglądała praca. Zapewniają stała pracę ,a o to bardzo ciężko w agencjach. Zatrudniają na umowę o pracę , bezpłatny dowóz do zakładu pracy.

Eliasz

Co jak co... ale stawki najwyższe. 16,00 zł netto rzadko się spotyka

Hanna

Ja jestem zatrudniona przez tę agencję właśnie na umowę o pracę, praca bardzo fajna , lekka przy produkcji chrupek. Na umowę o pracę w agencji mają dużo ofert, ja wybrałam akurat ta ponieważ pracuje tam moja koleżanka. Pracuje już pół roku , nie ma żadnych zwolnień , czy redukcji etatów, praca jest cały czas. Wynagrodzenie bardzo dobre w porównaniu z innymi ofertami. Jeśli ktoś szuka stałej pracy to polecam.

Kacper

ja po przerwie wakacyjnej znowu wracam do pracy przez hr consulting , panie bardzo mocno mnie zaskoczyły stawkami jakie teraz mają w firmach, chyba żadna agencja w Poznaniu takich nie posiada:) a ofert tyle , że nie wiadomo co wybrać ! polecam

Lidia

@Barbara a w jakiej lokalizacji pracujesz? Wszystkie ostatnie komentarze są bardzo zachęcające - zarówno perspektywa dalszego zatrudnienia, jak i umowa o prace to gwarancja stabilnego zatrudnienia. W przypadku wyjazdu poza granice kraju to bardzo ważne. Jakie lokalizacje wchodzą w grę?

Zostaw opinię o HR Consulting - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR Consulting