HR Consulting

Poznań

HR Consulting

Opinie o HR Consulting

Lidia

@Alicja, oczywiście. Każdy powinien czytać umowę, którą ma zamiar podpisać niezależnie od tego, czy jest to umowa o pracę czy też na przykład umowa wzięcia na raty telewizora. Z tego, co piszesz wynika, że dość szybko można liczyć na kontakt ze strony agencji po zgłoszeniu się do niej - to dobrze! Od razu wiadomo, na czym się stoi. Jesteś zadowolona z ofert zaoferowanych Ci przez HR Consulting?

Lidia

@Obecny pracownik, trafny komentarz. Warto pilnować takich spraw, aby uniknąć późniejszych problemów czy niedomówień. Napisałeś, że pracujesz obecnie w lub za pośrednictwem HR Consulting. Możesz napisać jakieś szczegóły? W jakim czasie od zgłoszenia się do firmy można liczyć na oferty pracy? Może to pomoże osobom chcącym podjąć współpracę z HR Consulting.

Alicja
@Lidia 02.10.2018 21:38

Wystarczy przyjść do agencji lub wysłać swoje cv a ktoś w ciągu 1-2 dni zadzwoni i przedstawi aktualne oferty pracy. Agencja ma ich bardzo dużo wiec chyba każdy coś znajdzie:) Zgadzam się z osoba poniżej , trzeba czytać umowy i gdy coś jest niejasne , pytać konsultantów.

Kasia

Pracowalam przez trzy lata za posrednictwem tej agencji. Dzisiaj po raz kolejny miałam nieprzyjemna syguacje w tej agencji. Pisalam tydzien temu maila z prosba o wystawienie zaswiadczenia o wynagrodzeniu. Nie dostałam odpowiedzi wiec napisalam kilka dni pozniej kolejnego maila w ktorym napisalam ze dzisiaj sie zjawie po odbior. Gdy dotarlam do agencji oyrzymalam informacje ze ,,przeciez nie napisalam Pani ze bedzie gotowe zaświadczenie". Powiedziałam ze potrzebuje pilnie zaswiadczenia i poczekam, na co Pani odpowiedzial mi ze mam poczekac w salce obok. Czekalam 30 minut i nikt sie mna nie interesowal. Wiec poszlam sie dowiedziec o co chodzi. Wtedy inna Pani powiedziala mi ze musze jeszcze poczekac 30 minut i dopiero ona zadzwonila do ksiegowosci i zalatwila mi zaswiadczenie. Podobna sytuacja miala miejsce rowniez innym razem, gdzie na podobne zaświadczenie, czekalam ponad tydzień, az mi przesla na adres e-mail. Jesli chodzi natomiast o prace, prosze uwaznie przeczytac umowe, bo firma lubi dawac kary, nawet jesli ktos jest chory, ale noe zdazy w okreslonym terminie wyslac zwolnienia.

Obecny pracownik
@Kasia 26.09.2018 13:45

Każdy pracodawca oczekuje zwolnień lekarskich i jeśli jest to zawarte w regulaminie to sprawa jest "czysta". Masz na to 5 dni więc sporo czasu. Warto czytać umowy/regulamin i się do NICH STOSOWAĆ. Zero problemów z agencją.

Lidia

@Kasia, może ta sytuacja wynikała po prostu z jakiegoś zamieszania i "niedogadania" się. Możesz opisać, jak wygląda współpraca z HR Consulting krok po kroku od momentu zgłoszenia się do firmy? To będą na pewno ciekawe informacje dla osób zastanawiających się nad podjęciem współpracy.

Lidia

@Tymek, rozumiem, że podjąłeś pracę za pośrednictwem HR Consulting. Czy możesz opisać w kilku słowach, jak organizacyjnie wygląda współpraca z tą firmą? @Sylwia, dobrze, że wszystkie te istotne informacje podawane są od razu na spotkaniu rekrutacyjnym. Ty również dostałaś pracę poprzez HR Consulting?

Sylwia

Hr może pochwalić się tym , że nie oszukują przyszłego pracownika , jasno informują na spotkaniach rekrutacyjnych na czym polega praca , zakres obowiązków, stawki , rodzaj umowy itp. Jeśli coś dla ciebie jest niezrozumiałe a chciałbyś podjąć prace śmiało pytaj tych pań - odpowiedzą ci na wszystkie pytania. To dość ważne. Decydując się na pracę przez różne agencje nie wiesz co tak naprawę cie czeka- tu masz 100% pewności , że twoja praca będzie wyglądała tak jak zostało ci to przedstawione .

Kotuleqqq

Chciałem się dodzwonić i dopytać o ofertę pracy w hr... Nikt nie odbiera, zero kontaktu! Nawet sms nikt nie napisze. Dzwonię już od kilku dni i cisza. Rozumiem,że są ważniejsze sprawy,że nie zawsze da się odebrać, ale od kilku dni nikt nie odbiera co świadczy o małym profesjonalizmie. Agencja może jest i warta polecenia, lecz ja nie mogę jej sprawdzić bo nie dają mi możliwości pracy. Jeżeli tak samo podchodzą do pracownika jak do kandydata to ja chyba podziękuje. Jest wiele innych fajnych Agencji pracy, można skorzystać i pracować przez inną.

Tymek
@Kotuleqqq 05.09.2018 11:25

dziwne bo ja dodzwoniłem się bez problemu. Faktycznie może panie są czasem zajęte, ale trochę cierpliwości...:) Pozdrawiam hr i moją czekoladkową ekipę :)

Lidia

@IzKA, taka już jest domena Internetu i internatów, którzy chętniej napiszą coś złego, negatywnego o danej rzeczy/usłudzie/firmie niż coś dobrego, pozytywnego. Do każdej wypowiedzi należy więc podchodzić z należytym dystansem. Wracając do tematu - fajnie, że jesteś zadowolona ze współpracy z HR Consulting! Możesz napisać, jak wyglądają kwestie organizacyjne, jak przebiega rekrutacja? To dość istotne sprawy dla zainteresowanych pracą.

IzKA

Zanim zaczęłam prace w hr Consulting przeczytałam prawie wszystkie opinie na go work i innych stronach, bardzo dużo komentarzy tych pozytywnych i negatywnych , mimo wszystko zdecydowałam się na podjecie pracy. śmiało mogę powiedzieć , że te negatywne opinie w 99% sa zmyślone . Agencja zatrudnia pracowników na umowę o prace i umowę zlecenie. Bardzo dużo ofert pracy dopasowanych do twoich możliwości.Nikt niczego nie narzuca. Opieka konsultanta ( grafiki, urlopy, itd) bez problemu! Praca, na która się zdecydowała tez ok :) To już mój drugi rok w hr consulting , polecam.

Lidia

@pracownik, a długo współpracowałeś z HR Consulting? Rozumiem, że rola agencji kończy się w momencie przejęcia "pracownika" przez firmę, tak? Jak do tego czasu wygląda współpraca z HR Consulting pod względem formalnym? Jestem ciekawa, jak to wygląda w praktyce.

Współpraca z tą agencją nie jest godna polecenia. Kontakt z paniami jest ograniczony do minimum. Nikt nie odbiera telefonów, długi czas odpowiedzi na SMS, (próby dodzwonienia się w ich godzinach pracy ani razu się nie udały). Żadnych informacji na temat pierwszego dnia pracy, (szedłem na żywioł nie wiedząc nawet czy na pewno jestem wpisany w grafik, bo podając dyspozycyjność pani odpisała wyczerpującą wiadomość "ok".) Dodatkowo niezgodne informacje panują w agencji: Na spotkaniu rekrutacyjnym mówiono, że wypowiedzenie umowy można złożyć telefonicznie, natomiast jak się okazuje trzeba przyjechać osobiście z dokumentem.

Lidia

@Adam s, a możesz napisać nieco dokładniej, jak wygląda współpraca z tą firmą pod względem formalnym? Jestem ciekawa, na podstawie jakiej umowy współpracuje się z HR Consulting. @Asia, to prawda. To, że firma ma wiele ofert to przecież duża zaleta! Rozumiem, że współpracowałaś z HR Consulting i byłaś zadowolona z tej współpracy?

Asia

to , że proponują dużo ofert to akurat bardzo duży plus dla firmy. Możesz wybrać coś co pasuje ci pod względem dojazdu do pracy, stawki, elastyczności godzin czy rodzaju umowy. Hr to duża agencja i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Inne agencje mają 1 czy 2 oferty z marna stawką...

_

Po 15 minutach czekania aż ktoś się tobą zaproszono mnie do biura.Nie wiem co za ludzie tam pracują ale w kilku agencjach pracy byłem i takiego nieprofesjonalizmu jeszcze nie spotkałem.Pani na dzień dobry zaczyna zasypywać mnie ofertami pracy ZANIM wogóle zobaczyła moje c.v o które się nawet nie upomniała.Gdy dowiedziała się że jestem osobą nie uczącą się zaproponowała mi tylko TRZY oferty pracy(czułem sie prawie jak w urzędzie pracy) z czego większość cieszy się niestety złą renomą. Być może dla studenci coś mogą tam ugrać ale osobom nie uczącym się radzę omijać to miejsce - stracicie tylko wasz cenny czas.

Adam s
@_ 17.07.2018 11:47

rozumiem , że chodzisz po innych agencjach i jeśli znasz te oferty pracy to już tam pracowałeś , czyli często zmieniasz zatrudnienie....? Ja współpracuje z ta agencja już od dawna i nigdy nie miałem podobnych problemów.;)

Filip

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Tonik

Jaka umowę dostają nowi?

Witek

Słyszałem, że to bardzo dobra firma i na forum również dobrze piszecie. Potrzebują ludzi?

zuzia
@Witek 03.07.2018 11:40

w hr zawsze jest praca także śmiało możesz do nich jechać i zapytać albo dzwonić przez telefon panie również opowiadają o ofertach pracy.

Kasia

mogę tylko potwierdzić poniższe opinie, firma zapewnia stała pracę ( to ty wybierasz czy cały etat czy pół) , wynagrodzenie odpowiednie do wykonywanej pracy, zapewniają również dojazd dla pracowników! jasne warunki współpracy, miła atmosfera. Chyba niczego więcej nie trzeba :) Pozdrawiam, Katarzyna

Lidia

@ania, a jakie warunki zatrudnienia otrzymałaś? Jak oceniasz pośrednictwo firmy HR Consulting w poszukiwaniu pracy? Zachęcam również innych obecnych na forum do podzielenia się swoim doświadczeniem związanym ze współpracą z nią.

ania

Też pracuję przy roletach ! Bardzo fajna praca! Wiem ,że mają jeszcze dużo innych ofert pracy szczególnie teraz w sezonie wakacyjnym. Wszystkie dostępne oferty przedstawione są na facebooku jeśli ktoś nie wiem gdzie szukać.

Zainteresowany

Czy firma ma jakieś potrzeby pracownicze?

dawid

Ja bardzo chętnie sie podzielę opinią. Obecnie pracuję przy pakowani rolet, jestem zatrudniony przez hr cosulting- bardzo dobre warunki pracy, pozytywnie nastawieni ludzi, zawsze mila atmosfera. Agencja natomiast oferuje wysoką stawkę. Wcześniej pracowałem przy waflach, również polecam. Wynagrodzenie zawsze na czas. Duży wypór ofert pracy dla każdego. Agencja znajduje się w centrum wiec łatwo i szybko można trafić.Oferują pracę nawet od zaraz jeśli takiej poszukujesz. Pozdrawiam

Lidia

Na ten moment HR Consulting prowadzi kilka rekrutacji. Myślę, że poszukujących pracy powinno to zainteresować: http://hrconsulting.com.pl/dla-pracownikow/ogloszenia-o-prace/. Czy ktoś zamierza aplikować? A może jest na forum obecny ktoś kto posiada doświadczenie na podobnych stanowiskach?

Robert

a ja właśnie kończę prace w tej agencji ponieważ wyjeżdżam z Poznania. Bardzo miło było współpracować z paniami z biura.:) Polecam zainteresowanym

Kola

Ja również słyszałem, że agencja ma bardzo dobre notowania jako pracodawca i jak czytam opinie to jesteście zadowoleni, super

Natalka

super firma. to wlasnie oni staraja sie zapewnic ci prace. a ze czasem klenci kreca, no coż wysokie stawki rekempensuja krotkie przestoje

Basia

dobra praca dla pań przez agencje na Naramowicach w Poznaniu, mają najwyższą stawkę , wiem bo porównywałam z innymi agencjami , sama praca ok , lekka i z elastycznym grafikiem. Polecam i pozdrawiam koleżanki :)

Nick

Biuro może i ok ale atmosfera w pracy na produkcji fatalna odechciewa się pracy ,brygadzistki jakby rozumu pojadly. Fatalna sprawa tylko uciekać.

anonymous
@Nick 12.03.2018 09:48

Dodam że na czekoladkach produkcja . Powinny być kary za brak kultury u pań z czerwonymi beretami

...
@anonymous 12.03.2018 09:49

spróbuj pakowania czekolady na Szczepankowie. tam atmosfera jest super :)

Ania

Z pewnościa zadna agencja w poznaniu nie ma tyle ciekawych ofert pracy co hr consulting, dodam ze stawki sa najwyzsze z jakimi sie spotkalam!

Wiki

Myślę, że zawsze można znaleźć coś nieprawidłowego ale generalnie agencja jest bardzo dobra!!

Zostaw opinię o HR Consulting - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR Consulting