HR Consulting

Poznań

Opinie o HR Consulting

Justyna

Słyszałam o HR Consulting , że to bardzo dobry pracodawca. Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja i jakie mają wymagania?

Roman

Bardzo dobra agencja oferuje rowniez umowy o prace i to calkiem duzy wybor. Zdecydowanie nie ma w Poznaniu wyzszych stawek niz te, ktore zapewnia hr. Pracuje tam dopiero 2 miesiace , ale moge polecic innym szukajacym.

Pomorzanka

Jestem zatrudniona w Pomorzance liczylam ze dolozycie do wyplaty po 100 zl na Święta a tu nic totalna klapa Wesolych Spokojnych Świąt

Alex

również polecam agencje hr cosnulting Pozdrawiam wszystkich pracujących przy waflach ryżowych!

Monia

Polecam pracę przy słodyczach na szczepankowie. Bardzo fajna atmosfera. Praca lekka. Ogólnie wielki pozytyw

Dorota

Bardzo dobra agencja , wyróżnia się zdecydowanie stawkami , które chyba ma najwyższe w Poznaniu! Super podejście i obsługa pracownika, panie bardzo miłe i sympatyczne pomagają jak się da. Nie oszukają, mówią jak faktycznie będzie wyglądała praca. Zapewniają stała pracę ,a o to bardzo ciężko w agencjach. Zatrudniają na umowę o pracę , bezpłatny dowóz do zakładu pracy.

Eliasz

Co jak co... ale stawki najwyższe. 16,00 zł netto rzadko się spotyka

Hanna

Ja jestem zatrudniona przez tę agencję właśnie na umowę o pracę, praca bardzo fajna , lekka przy produkcji chrupek. Na umowę o pracę w agencji mają dużo ofert, ja wybrałam akurat ta ponieważ pracuje tam moja koleżanka. Pracuje już pół roku , nie ma żadnych zwolnień , czy redukcji etatów, praca jest cały czas. Wynagrodzenie bardzo dobre w porównaniu z innymi ofertami. Jeśli ktoś szuka stałej pracy to polecam.

Kacper

ja po przerwie wakacyjnej znowu wracam do pracy przez hr consulting , panie bardzo mocno mnie zaskoczyły stawkami jakie teraz mają w firmach, chyba żadna agencja w Poznaniu takich nie posiada:) a ofert tyle , że nie wiadomo co wybrać ! polecam

Lidia

@Barbara a w jakiej lokalizacji pracujesz? Wszystkie ostatnie komentarze są bardzo zachęcające - zarówno perspektywa dalszego zatrudnienia, jak i umowa o prace to gwarancja stabilnego zatrudnienia. W przypadku wyjazdu poza granice kraju to bardzo ważne. Jakie lokalizacje wchodzą w grę?

Barbara

Bardzo dobra agencja pracy, zatrudniają również na umowę o pracę. Gwarantują zatrudnienie na dłuższy okres z możliwością przejścia bezpośrednio do firmy. Ja pracuję razem z córką. Nie mają ograniczeń wiekowych co jest dużym plusem bo pracę mają dla wszystkich a nie tylko dla studentów. Poza tym wysokie stawki w porównaniu do innych agencji

Kamil

tydzień temu rozpocząłem swoją pierwsza pracę , ponieważ od października będę studentem pierwszego roku. Pracuję przy pakowaniu czekoladek, praca ekstra a wynagrodzenie jeszcze lepsze!!!! Osoby , które szukają pracy od zaraz zgłoście się do HR , szukają bardzo dużo osób. Z tego co zdążyłem się zorientować , można pracować przez cały sezon i jest możliwość przejścia do pracy bezpośrednio do firmy.

Lidia

Dobrze to słyszeć @Karolina s, w poprzednich postach pytałam o możliwość awansu i zatrudnienia, ale niestety nikt się do tego nie odniósł. Skoro Ty posiadasz o HR Consulting taką opinię to może mogłabyś coś napisać też w tym temacie dla innych zainteresowanych?

Karolina s

wbrew panującym negatywnym opiniom o agencjach ja również polecam hr consulting,- to jedna z niewielu agencji , która dba o swoich pracowników sama się o tym przekonałam , pracowałam przez ich agencje przez kilka lat moich studiów - bardzo dziękuję paniom z agencji , że nigdy nie postałam bez pracy;) dodam , że oferują elastyczny czas pracy, wysokie stawki a nawet bardzooo w porównaniu do innych agencji umowę zlecenie lub umowę o pracę , wynagrodzenie zawsze na czas. ps. Pozdrawiam koleżanki i kolegów z produkcji czekoladek!:)

Lidia

@Zuzanna czyli już po okresie pięciu miesięcy udało się zmienić swój status zatrudnienia? To bardzo dobre wieści. Czy znasz podobne przypadki w twojej firmie?

Zuzanna

moja firma również przejmuje pracowników, przez hr pracowałam 5 miesięcy i potem już podpisałam umowę bezpośrednio. Pracuję przy pakowaniu herbaty. Bardzo fajna praca z elastycznym grafikiem. Panie z hru bardzo miłe i pomocne , nigdy nie miałam z nimi problemu. Wypłata była na czas co dla mnie było najważniejsze. Wiem , że agencja nadal szuka pracowników do tej firmy , polecam zainteresowanym.

Ryszrad

nie wiem jak jest w innych firmach , ale moja przejmuje pracowników do siebie , także warto trochę popracować przez agencję

Lidia

Dziękuję za wypowiedź @Ryszard, miło słyszeć, że istnieją jeszcze agencje, na które pracownicy nie narzekają. Zapytam jeszcze w takim razie, jak jest ze szkoleniami i możliwościami rozwoju w firmach, w których HR Consulting pomógł wam znaleźć pracę?

ADAM

Zaczynając prace w agencji byłem nastawiony dość negatywnie na współpracę głownie ze względu na to, że większość agencji nie cieszy się dobrymi opiniami. W przypadku tej agencji było zupełnie inaczej;)! Na spotkaniu rekrutacyjnym pani przedstawiła mi kilka ofert - ja oczywiście wybrałem tą ,która jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania i najlepiej płatna. Pani rekruterka nie wciskała mi pierwszej lepszej pracy za co duży plus! Dostałem prace w firmie która produkuje zdrowe batony owocowe - polecam wszystkim ! super atmosfera pracy, można poznać ciekawych ludzi , kierownik ok. Bardzo proste i jasne zasady współpracy, agencja otwarta długo więc po pracy można coś załatwić jeśli jest taka potrzeba. Pracuje już tam 6 miesięcy i nie mogę na nic narzekać. Pozdrawiam panie dzięki którym mam pracę! Osoby , które wahają się nad współpraca - bez problemu możecie zgłosić się o nich. Tak powinna działać każda agencja :)

Lidia

@Ela czy stabilna praca oznacza dla Ciebie umowę i bezpośrednie zatrudnienie? Dla wielu osób zatrudnienie przez agencję wiąże się z nadziejami na kontrakt od pracodawcy. Czy w HR Consulting można na to liczyć?

Ryszard
@Lidia 12.08.2017 20:18

ja tez mam umowe o pracę w w jednej z firm w dodatki bezplatny dojazd i premie w kazdym miesiacu. Sama praca bardzo fajna , bardzo duzo miłych ludzi którzy pomagają nowym. Wiem tez ze to nie jedyna ich oferta z tak dobra umowa i warunkami pracy. Polecam

Zz
@Ryszard 16.08.2017 08:10

Jesli masz bezplatny dojazd i umowe o to chyba pracujemy w tej samej firmie ;) Ja juz od 2 lat! Pozdrawiam !

Ela

Agencja oferuje nie tylko praca dla studentów i uczniów, ja jestem zatrudniona na umowę o pracę przy pakowaniu chrupek -super praca, bardzo miła atmosfera! Poleciłam już pracę kilku znajomym. Teraz mam stałe zatrudnienie i spokojną pracę od poniedziałku do piątku. Jeśli ktoś jest zainteresowany to z pewnością nie będzie żałował swojego wyboru:)

Uczen

Jezeli ktos chce pracować i zależy mu na pracy to polecam hr consulting, dziewczyny znajdą ofertę dla kazdego , mozna dopasowac dni pracy i godziny pod szkole a teraz w wakacje praca na pelen etat jesli ktos chce. Poza tym mają dobre stawki.

kamila

w hr idealna praca na wakacje , zatrudniają dużo studentów , można też zostać po wakacjach, każdy ustala grafik według swoich możliwości, dobre stawki i oferty w porównaniu z innymi agencjami , polecam

Lidia

@sebastian możesz napisać o jakich stawkach jest mowa na rozmowie rekrutacyjnej i na jakich warunkach odbywa się zatrudnienie u nich?

Kama

Mają dużo ofert pracy dla studentów. Można pogodzic studiowanie z pracą, polecam

Damian

polecam, zwłaszcza współpracę z pania Lucyna

paula

jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą. czasami zdarzają telefony z odwołaniami, ale przecież to nie ich wina. Jak nie ma pracy to rozumiem, że czekam. Jak ktoś nie jest zadowolony niech nie pracuje. Jednak wiara nie myśli. nawet pracujać 3 dni przez hr zarabiam więcej niz przez 5 dni przez inną agencję.

sebastian

po co piszecie negatywne komentarze? bo nie podoba wam się praca? ja i kilku moich znajomych pracujemy od dawna przez hrc. Bardzo wysokie stawki w porównaniu z innymi agencjami, elastyczny grafik , na wakacje praca od poniedziałku do piątku- jednym słowem ustalasz sam czas pracy. Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów czy to z wynagrodzeniem , czy też np urlopami bądź dniami wolnymi .

Julia

nie jestem studentką i tez pracuje przez tą agencje, praca jak narazie ok to już mój 3 miesiąc. stawka tez jest dobra , agencja zatrudnia na umowę zlecenie - mi to pasuje, żadnych zarzutów wobec nich nie mam -wypłata na czas a to najważniejsze. ofert pracy bardzo dużo także jest w czym wybierać.

Marcin

Patrząc na ofert z innych agencji ( warunki pracy i stawki) HR wypada najlepiej. Nie rozumiem skąd te negatywne komentarze. Panie zatrudniające bardzo miłe, sama praca też ok , grafik dopasowany pod studia. W każdej sytuacji można się dogadać . Kaczy nie sądzę , że nagle poinformowali cie ze nie maja już miejsc i praca nieaktualna , bo jeśli nie ta oferta to maja tez inne - wystarczy chcieć pracować.

Kaczy

Nie polecam , obiecuja prace pozniej mowia ze nie ma miejsc , zwolnilismy specjalnie sie z pracy zeby jechac do roboty z HR a oni zrobili po prostu w konia omijac szerokim lukiem ta firme .

Robert x

Praca dla studentów idealna - teraz mają dużo ofert na wakacje w różnych częściach Poznania i co najważniejsze wysokie stawki! Inne agencie w porównaniu do HR oferują dużo mniej. Zainteresowanym polecam , praca nie jest ciężka. Ja trafiłem do firmy gdzie dodatkowo mogę układać sam grafik :)

anka.w.

Pracuję z hr od niedawna. Dopiero dwa miesiące za mną ale póki co współpraca układa się pomyślnie. Podaję swoją dyspozycyjność wcześniej, idę do pracy w te dni, w które mogę. Jeśli się coś zmienia wystarczy że poinformuję o tym odpowiednio wcześniej. Wypłaty są na czas. Wszystko określone jest w umowie więc warto ją dobrze przeczytać.

bartek-w

Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Pracuję już dwa lata z hr. Po zakończeniu jednej pracy panie z hr bardzo szybko znalazły mi drugą pracę w zupełnie innej firmie. Dla mnie zasady współpracy są jasne. Moi koledzy też pracują z hr i jesteśmy razem w jednej firmie. Nie mamy żadnych uwag krytycznych i myślę że nasza współpraca się dobrze układa.

Karolcia95

Pracuje z hr od niedawna i nie mam żadnych uwag. Miło mi się z nimi pracuje. Podaję swoją dyspozycyjność, idę do pracy w dni i na zmiany jakie mi odpowiadają. Mam pytania to dzwonię i uzyskuję szybką odpowiedź. Moja współpraca układa się pomyślnie więc polecam innym którzy szukają pracy. Mają sporo ofert.

magda-lena

Każdy ma swoje doświadczenia z hr, moje są pozytywne. Szybko znalazłam pracę. Mam fajną atmosferę w pracy. Wypłaty są na czas. Wszystko załatwiam bez problemu i jeśli potrzebuje wolne lub jestem chora też jest ok. Wszystko zależy od podejścia człowieka. Nie jest to moja pierwsza praca za pośrednictwem agencji więc mam porównanie i tu jest ok.

Izka..iza..

Polecam hr z czystym sumieniem. Jeśli ktoś ma problem ze znalezieniem pracy a chciałby pracować na studiach to panie z hr mają zawsze sporo ofert. Znalazłam z koleżanką pracę właśnie dzięki hr. Pracujemy razem. Mamy grafik dostosowany do naszych zajęć. Nigdy z niczym nie miałyśmy problemów. Pieniądze są na koncie w wyznaczonym terminie i wolne też można ze spokojem zaplanować.

Luk-88

Dla mnie ta agencja to jedna z lepszych w jakich pracowałem. Umowa była od początku jasna i czytelna. Warunki określone w umowie nie były dla mnie niezrozumiałe. Pracuje na pełen etat w bardzo fajnej firmie. Dobrze zarabiam i mam wypłatę zawsze na czas. Jeśli potrzebuje wolne , daję znać wcześniej żeby mogli znaleźć za mnie zastępstwo. Trzeba umieć ze sobą współpracować. Ja nie mam żadnych zarzutów wobec hr i pań, które tam pracują. Pozdrawiam.

Aga-z

dla mnie hr jest bardzo porządnym pośrednikiem pracy. Znalazłam dzięki nim szybko bardzo fajną pracę. Mam przelewy na koncie w terminie. Mogłam mieć wolne bez problemu i ze wszystkim się zawsze dogadywałam. Wiadomo, że każdy ma swoje zdanie. Moje jest pozytywne, nigdy nie miałam żadnych problemów z hr.

mateo97

Długo pracuję już za pośrednictwem hr. Jestem bardzo zadowolony z samej pracy jak i z zarobków. Wypłatę mam na czas. Panie z hr poleciły mi mnóstwo ofert, mogłem wybrać najlepszą dla siebie. Moi koledzy również pracują za pośrednictwem ich firmy i też sobie chwalą. Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Jak dla mnie duży plus dla nich.

maba

Chciałabym w agencji pracować przez miesiąc bo dłużej nie mogę, a Panie powiedziały mi, że umowa jest podpisywana na 6 miesięcy. Czy ktoś zrywał z nimi umowę ? Jak to wygląda ?

asiaaa

Moja opinia na temat współpracy z HR jest jak najbardziej pozytywna. Pracowałam już przez kilka agencji pracy ale chyba tylko ta podchodzi uczciwie i rzetelnie do tematu. Panie z agencji przedstawiły mi kilka ofert. Wybrałam tą która była dla mnie najbardziej interesująca i tak pracuję już kilka miesięcy z HR. Umowa jest jasna, czytelna, wypłaty na czas. Mam pytania to dzwonię do HR i wszystko jest zawsze wyjaśnione. Jak ktoś jest nie podchodzi do pracy uczciwie i nie wywiązuje się ze swoich obowiązków to nic dziwnego że dostaje kary.

agata

Do hr trafiłam przez koleżankę. Mieli dla mnie sporo ofert ponieważ byłam wtedy na studiach. Tak rozpoczęła się moja praca z tym pośrednikiem pracy. Miałam możliwość wyboru dni pracy oraz zmiany. Nigdy żadnej kary nie dostałam, ponieważ wystarczy odpowiednio wcześnie poinformować o tym, że się nie przyjdzie do pracy. Teraz pracuję w inne firmie. Mam umowę o pracę, wypłatę zawsze na czas. Ze wszystkim można się dogadać...trzeba tylko chcieć. Moja opinia jest pozytywna...konsultantki przedstawiają dużo ciekawych ofert pracy, odpowiedzą na wszystkie pytania i zawsze wszystko wyjaśnią.

pablo

Panie w biurze sa milutkie i nawet da sie je lubic. Do czasu... Jak cos idzie nie po ich mysli to daja kary. ZA WSZYSTTKO!!

Mario

Witam. Dostałem pracę przez hr 3 miesiące temu. Panie z hr przedstawiły mi dużo ofert i mogłem wybrać najlepszą dla siebie. Pracuje na zlecenie i grafik mam dostosowany do zajęć na uczelni. A sama praca też jest spoko. I zarobki są sensowne.

Beata

Ja pracuje przez hr na umowe o prace przy waflach ryzowych , jestem bardzo zadowolona , stala praca od poniedzialu do piatku , ta firma ma duzo ofert pracy do wyboru i nie tylko na zlecenie , mozna cos wybrac blisko swojego miejsca zamieszkania

Maugo

Dostałam pracę w firmie, która ma elastyczny grafik. Dzięki temu mogę studiować dziennie. Panie w agencji poleciły mi kilka ofert. Sama praca jest bardzo fajna i z miłą atmosferą. Polecam wszystkim tą agencję.

Kate

Dzięki tej agencji mam fajną i dobrze płatną pracę przy czekoladkach. Wypłata jest na czas i fajna atmosfera. Dziewczyny z agencji zawsze doradzą coś fajnego.

Miśka

Agencja HR znalazła dla mnie fajną ofertę pracy. Mam grafik dostosowany pod swoje zajęcia. Pieniądze mam zawsze na czas na koncie. Jestem zadowolona i polecam wszystkim.

Kriss

Agencja znalazła dla mnie fajną pracę, z elastycznym grafikiem. Zarobki są bardzo dobre a wypłaty są zawsze na czas. Ofert było bardzo dużo w różnych rejonach Poznania więc jest w czym wybierać.

Zostaw opinię o HR Consulting - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR Consulting