Opinie o HR Consulting w Poznań

Jesteśmy firmą Doradztwa Personalnego i Agencją Pracy Tymczasowej z centralą w Poznaniu. Działa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Consulting w Poznań

obecny pracownik

Rozpoczęłam współpracę z Agencją wraz z początkiem roku i po tym przepracowanym czasie mogę z czystym sumieniem polecić pracę. Podczas rozmowy telefonicznej zostały mi przedstawione oferty pracy, wybrałam jedną, która zainteresowała mnie najbardziej, umówiłam się na spotkanie, na którym poznałam zasady panujące w pracy, podpisałam umowę i tuż po odbytym szkoleniu bhp rozpoczęłam pracę. Grafik dostosowany do moich możliwości czasowych, wszelkie problemy które pojawiały się w między czasie były od razu rozwiązywane przez Panią opiekującą się moją firmą, nie było problemu z moim pobytem na kwarantannie, pełne zrozumienie. Polecam wszystkim niezdecydowanym

Była kandydatka

Odbyłam rozmowę z Prezeską oraz Prokurent, do pracy w agencji. Rozmowa bardzo nie profesjonalna, nigdy nie byłam na takiej rozmowie. Jako rekruter nigdy nie odważyłabym się zadawać pytań w taki oceniający sposób. Panie zadawały niestosowne pytania (chociażby o szczepienie). Cały ton rozmowy był bardzo nie przyjemny. Pani Prezes zadawała tendencyjne pytania, ton wypowiedzi był gardzący - delikatnie mówiąc. A na koniec rozmowy usłyszałam kilka "rad" jak mam dalej działać aby pracę uzyskać. Niestety nie był to konstruktywny feedback, który jest zawsze wartościowy. Rady były oceniające, jak cała rozmowa i spotkanie. Ewidentnie ktoś tutaj musi udowodnić swoją pozycję, dewaluując inne osoby. Bardzo smutna perspektywa pracy w tym miejscu.

Zatrudniona
@Była kandydatka

Chyba zajelam to stanowisko o ktore sie ubiegalas. Nie masz racji. Nigdy nie bylam na tak szczerej rozmowie, ktora bardzo dokladnie przedstawiala zarowno plusy jak i minusy tej pracy. Medal za odwage za taka postawe

Dominika
@Była kandydatka

a jakie pytania Ci zadawali? te prócz szczepienia. Może ktoś był ostatnio na rozmowie?

Zdegustowany

Nie polecam. Przy przyjęciu mówią że wypłata 10go. Po dziś dzień brak pieniędzy. Obiecali że do 18go a dziś mówią że może nawet po weekendzie. Brak szacunku do ludzi.

HRC
@Zdegustowany

Pana opinia wymaga reakcji z naszej strony, gdyż ten zarzut jest poważny i równie niezgodny z prawdą. Regulamin umowy cywilno-prawnej, którą zdecydował się Pan podsiać zatrudniając się przez naszą agencję jasno określa termin realizacji wypłaty i jest to termin 17ty dzień każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. O tym dodatkowo został Pan z pewnością poinformowany na spotkaniu rekrutacyjnym. Jeśli dzień wpłaty przypada w weekend lub święto przesuwamy się do najbliższego dnia roboczego (informacja ta jest również zawarta w umowie i jest to zgodnie z kodeksem cywilno prawnym). Proszę czytać uważnie umowy i nie wprowadzać innych w błąd.

rekruter

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko Rekrutera niestety na ogromnie niskim poziomie. Pytanie dotyczące szczepienia, na które brak podstawy prawnej było tylko początkiem. Późniejsza sugestia dot. tego, ze zmieniam prace bo pewnie nie umiem się odnaleźć w obecnej i informacja, ze okresy zatrudnienia tez są nie do przyjęcia dla Pani prowadzącej rozmowę - skoro tak, skąd zaproszenie na nią? W mojej opinii, jeśli tak wyglada już ten etap, co może być dalej? Niestety ogromny niesmak.

HRC
@rekruter

Sprostowanie: 1. Pytanie o szczepienie było potrzebne w celu zweryfikowania czy spotkanie będzie przebiegać w maseczkach czy też nie. O czym Pani została poinformowana. 2. Ogromnym niesmakiem było słuchanie przez 30 minut jak poprzedni pracodawcy nie spełniali oczekiwań kandydatki. Jak widać rozmowa kwalifikacyjna podzieliła równię ten sam scenariusz.

Olga
@HRC

O matko jedyna! Jednak czym innym jest, kiedy zestresowany kandydat po rozmowie wyrzuci tu frustrację, a zupełnie czym innym, gdy zrobi to firma pod własnym szyldem. I czemu oznaczacie się tu jako "klient"? :)

Pracownik Produkcji

Żart

Żadnych prawie

logo firmy Serwisant rowerowy
Ff

Ile na rękę daje ta agencja jak mam 19 brutto

Robi
@Ff

ja w tej chwili mam 24,00 brutto ale jestem studentem więc tyle samo mam na rękę

@Robi

A czym konkretnie się zajmujesz? I jak oceniasz kontakt z ludźmi z HR Consulting? Jest w porządku? Można się dogadać w przypadku ewentualnych zgrzytów i nieporozumień?

Czy HR Consulting oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Moniqa

Raczej zlecenie

Dawud
@Moniqa

Na olx teraz widziałem kilka ogłoszeń, z czego większość to umowa o pracę

Grażyna
@Dawud

Hmmm to w końcu jak to jest? Można liczyć na umowę o pracę w HR Consultingu czy jednak zlecenie? Interesuje mnie bardziej ta pierwsza opcja więc chciałabym się upewnić :)

nick
@Grażyna

z tego co wiem to mają oferty na umowę o pracę i zlecenie

Grażyna
@nick

Czyli jest to zależne od danego stanowiska? Jak widzę np. ofertę pracy na magazyn i jest wpisana umowa zlecenie to jest jakaś szansa, że po jakimś czasie będzie jednak to UoP? Czy już zostanie taka jaka jest? Przepraszam, że tak dopytuje ale wolę się zorientować :)

Joa545
@Grażyna

Bywa różnie, są oferty pracy od razu na umowę o pracę ale też możesz zacząć od zlecenia i po jakimś czasie przejść na umowę o pracę. Wiem, że były takie przypadki, rozmawiałam z osobami, które zaczęły na zleceniu i zostały później na umowę o pracę przejęte bezpośrednio do pracodawcy, nawet zostały brygadzistami.

Kubuś puchatek

Pisze poniewaz to najgorsza agencja pracy która łamie prawa człowieka zmuszając do dalszego chodzenia do pracy po wypowiedzeniu umowy zlecenia na dodatek kary dawają i mają wielce ale to ma byc agencja pracy, jedna z pracownic agencji pracy jest wredna fałszywa,jak by rozumy pozjadała siiedzi na stołu i zbija bąki za to jej płacą co to ma być zle odnosi sie do innych ludzi którzy zgłaszają się wsprawie pracy to ponizej godnosci człowieka i honoru a ona nie ma zadnych z tych rzeczy niech ją wyrzucą z tamtąd na dodatek co jakis czas i czesto wpływają na tą agencje pracy skargi co wyprawiają.

Gertruda
@Kubuś puchatek

hahaha.... zmusza do chodzenia do pracy?? Do podpisania umowy też Cię zmusili? Skoro podpisałaś/łeś umowę to chyba przeczytałaś/łeś regulamin. Jeśli w umowie/regulaminie jest okres wypowiedzenia i ten regulamin został przez Ciebie podpisany, to jest jednoznaczne z tym, że się z nim zgadzasz i deklarujesz do przestrzegania Ludzie ogarnijcie się.

kogut

Jesteście na gorszą agencja pod słońce przyczyn łamiąc kodekstu praw człowieka w lepiajac kary za zerwanie śmieć owej umowy nie dawajac umów o pracę jak tak można bo bo mając inna pracy to kara to dla mnie to śmieszne co wy sprawiacie maskara i bamba dla mnie to chore zapewnia że pismo będzie na pisanie do inpekcji pracy lub do sądu pracy za to co wy prawiacie tym że zakład w jareszkach nie ma przyjemnosci dzwonić w jaki kolwie sprawie i zakład ma swoje zdanie na opinie nie po lecam tej agencji bo to jest nagorsza agencja i rzeruja na ludziach

Z paniami z tej agencji mam same pozytywne doświadczenia. Są miłe, wszystko zawsze wyjaśnią i idzie się z nimi dogadać. Ale co z tego, skoro w umowie jest przewidzianych tysiąc kar pieniężnych. W dodatku to umowa zlecenia bez możliwości przejścia na umowę o pracę. W żadnej innej pracy nie miałem przewidzianych tylu kar co tu. Jeszcze trochę i to ja będę musiał płacić za to że pracuję...

Sebastian

Dobrze że odchodzę z tej agencji i wzięła mnie normalnie firma porażka żadnych odcinków.od wypłaty.niendaja nic prosić się o wszystko pracodawca przelewa im pieniądze 9 a oni 17 dopiero wypłaca czy to jest normalne nie sądzę

HR Consulting
@Sebastian

Pragniemy się ustosunkować o opinie Pana Sebastiana, gdyż te dwie kwestie wymagają naszej reakcji Tylko przy umowach o pracę istnieje obowiązek udostępniania pasków wynagrodzenia, niemniej jednak każdy Zleceniobiorca zatrudniony w Naszej firmie ma możliwość otrzymania swojego rozliczenia. Wystarczyć prośba mailowa lub kontakt ze swoim Konsultantem. Kwestie wynagrodzenia są oczywiście ścisłe powiązane z terminem płatności przez Klientów HRC, ale są to informację poufne (Pana stwierdzenie dotyczące terminowości takich przelewów jest nieprawdziwe). Pragnę Pana zapewnić, że 17ty dzień miesiąca jest najszybszym terminem, w który jesteśmy w stanie zagwarantować realizację przelewów. Dodam również, że wynagrodzenia są wypłacane terminowo (zgodnie z umową, którą podpisują Zleceniobiorcy)

Polecam pracę przez hr consulting. Jasno określone warunki, wypłata zawsze na czas. Rozpoczęcie pracy od razu po podpisaniu umowy! Bardzo fajna i lekka praca przy czekoladkach od poniedziałku do piątku. Łatwy dojazd z Rataj. Praca w klimatyzowanej hali. Generalnie wszystko na plus. Słyszałem, że szukają ostatnich osób do pracy. Ja, z mojej strony szczerze polecam. Wystarczy przyjść na spotkanie i można podpisać umowę od razu. Czasami ciężko się dodzwonić bo mają bardzo dużo chętnych, więc najlepiej przyjść bezpośrednio do biura, albo napisać sms. Do mnie oddzwoniła Pani w celu przedstawienia wszystkich szczegółów i zaprosiła na rozmowę do biura. Była to bardzo dobra decyzja

@Adam

Tylko, że mimo wystawionych ofert pracy potrafią powiedzieć Ci że to nieaktualne i masz do wyboru oferty w innych zakładach, gdzie nikt nie chce się zatrudnić albo do widzenia

@Elo-320

Ej ej kierownik powinien polecić osoby a jak mu zależy na ilości to spox

Polecam pracę przy czekoladkach w Przeźmierowie. Pracuję w parze z koleżanką na tych samych zmianach. Zawsze jest możliwość dopasowania zmian i dni według dostępności. Można nawet próbować wyrobów! Ogólnie praca w porządku.

@Kasia

Maciek

@Nie warto a za co np te kary? jakieś konkrety czy szukają po prostu haka?

@Maciek

Potrafią wpisać Cię na zmianę w święto mimo, że nie wskazałeś wtedy swojej dyspozycji pod groźbą kary w razie niestawiennictwa.

Toja12345

Serdecznie polecam omijać te agencję szerokim łukiem.

Nie warto
@Toja12345

Dobrze powiedziane..........też polecam omijać tą agencję z daleka. W umowie śmieciowej, którą oferują jest regulamin na 3 strony i w co drugim punkcie jest mowa o jakiś karach finansowych. Jak ktoś chcę zarobić na chleb to cóż..................godzi się na to, ale dla mnie to lipa. Ja na pewno umowy przedłużać nie będę. Panie w tej agencji niemiłe, nie pomocne i nie potrafią zorganizować pracy w należyty sposób co jest tym bardziej smutne bo tym powinny się właśnie zajmować. Nie można się z nimi skontaktować w razie ważnej sprawy bo nie odbierają telefonów i wiadomości, a gdy już uda się z kimś porozmawiać to i tak się nic nie załatwi z nimi bo próbują tylko zbyć jak najszybciej człowieka. Tak się nie powinny zachowywać osoby koordynujące pracowników.

Y
@Toja12345

Czemu

Krzysiek

Proszę o pomoc !!! Czy ktoś może mi napisać jak się mogę skontaktować z tą agencją HR Consulting bo dzwonię do nich całymi dniami i nikt nie odbiera telefonu. Co się z nimi dzieje ? Dlaczego nie można się z nimi skontaktować ? Przecież oni sami mi powiedzieli, żebym dzwonił jak będę miał sprawę.

Pomorzanka

Jestem zatrudniona w Pomorzance liczylam ze dolozycie do wyplaty po 100 zl na Święta a tu nic totalna klapa Wesolych Spokojnych Świąt

K040901
@Pomorzanka

O której są szkolenia BHP w Pomorzance?

@Pomorzanka

Sorki ale nie jest to ich wymogiem aby dodawlai

Pomorzanka slupsk
@K040901

Około godziny 7 rano,

Mietas

Jak się można skontaktować z tą agencją ?? Bo nie odpisują na wiadomości i nie odbierają telefonu. Czy tą agencję zlikwidowali ?

@Mietas

Trzeba dzwonić na nr konsultanta

Michal

Witam już 3 raz (praca na wakacje) pracuje przez HR consulting w Pomorzance w slupsku. Praca jest bardzo fajna, lekka i przyjemna. Ludzie są świetni. Kontakt z nasza konsultantka jest świetny. Jak prosze np o nocke bez problemu dostaje ją. Polecam każdemu pracę przez HR

Kamila

Przeźmierowo -„ pakowanie czekoladek „ (w rzeczywistości robisz wszystko a nie pakujesz) tragedia. atmosfera okropna każdy stały starszy pracownik patrzy tylko żeby dopiec nowemu, wszyscy uszczypliwi oczekują ze wszystko od początku będziesz umiał bo szkolenie polega na wrzuceniu cię na gleboka wodę po paru slajdach prezentacji, rynsztokowy jezyk każdy klnie i się drze a normalnego koordynatora który wytłumaczy bez pretensji to ze swieczka szukac. sam hr nie tak zły ale kontakt to tragedia a panie czasem maja humorki

Sylwia

Hr może pochwalić się tym , że nie oszukują przyszłego pracownika , jasno informują na spotkaniach rekrutacyjnych na czym polega praca , zakres obowiązków, stawki , rodzaj umowy itp. Jeśli coś dla ciebie jest niezrozumiałe a chciałbyś podjąć prace śmiało pytaj tych pań - odpowiedzą ci na wszystkie pytania. To dość ważne. Decydując się na pracę przez różne agencje nie wiesz co tak naprawę cie czeka- tu masz 100% pewności , że twoja praca będzie wyglądała tak jak zostało ci to przedstawione .

Nickinikt
@Sylwia

Tylko akurat w moim przypadku to zakres opisywanych obowiązków przez panią w HR nie pokrywał się wcale z tym co muszę robić :)

Zostaw merytoryczną opinię o HR Consulting - Poznań

• Jak się pracuje w HR Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy HR Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 37 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Consulting?

Kandydaci do pracy w HR Consulting napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Consulting