Opinie o HR Consulting w Poznań

Jesteśmy firmą Doradztwa Personalnego i Agencją Pracy Tymczasowej z centralą w Poznaniu. Działa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Consulting w Poznań

Kajket

Praca na produkcji 2,3 dni w tygodniu - widziałem ogłoszenie na FB, ktoś pracował, co to za firma? Trudne do ogarnięcia? Można pracować więcej dni? I jaki jest okres wypowiedzenia?

Olga

Kochani, spóźniłam się na nabór na Specjalistę ds. rekrutacji. Ktoś wie, czy będzie jeszcze raz w tym półroczu? Podane widełki 5 100–8 400 zł to podstawa plus premia, czy sama podstawa uzależniona od doświadczenia? Pytam na przyszłość :)

maja

dzwoniłam do kilku agencji w Poznaniu i w żadnej nie została mi przedstawiona oferta pracy ze względu na ich brak, HR Consulting jako jedyne dysponowało propozycją pracy dla mnie więc dla mnie duży plus! Polecam wszystkim poszukującym pracy :)

mateusz

Polecam współpracę z agencją, koordynatorka z którą podpisałem umowę bardzo w porządku zawsze służyła pomocą. Polecam dla wszystkich którzy chcą dorobić.

Pracownik Produkcji

Żart

Żadnych prawie

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Paula

Nie polecam agencji HR Consulting ponieważ nie potrafią wytłumaczyć nowemu pracownikowi z którego przystanku ma jechać do pracy, przystanki nie są oznakowane a autobusy mają brak informacji dla nowych pracowników nie mieszkających w danej miejscowości w której jest transport do pracy.

roksana

najmniej problemowa agencja w której do tej pory pracowałam

olga

korzystałam z usług agencji przez ostatni rok i jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim którzy stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy

Wypłaty nie wypłacne na czas chociaż godziny wysłane agencja nie ma żadnego kontaktu z pracodawcami u których zatrudnia więc jeśli zgubicie arkusz godzinowy to nic wam nie wypłaca zdecydowanie nie polecam

Natalia

Z tym arkuszem to tak serio? czemu w żaden sposób tego nie zabezpieczą? generalnie to na rozmowie jest już wiadome, że jest się w takiej sytuacji z tym? wszystko jasno omawiają?

wanda

agencja zaoferowała mi pracę weekendową abym mogła podreperować domowy budżet, jasne zasady, pracę rozpoczęłam dwa tygodnie temu, jestem zadowolona

@wanda

To ile można sobie dorobić w takiej pracy wekeendowej? I jaka umowa wtedy jest podpisywana? Zlecenie?

nicole

Wszystko bardzo ok. Proces rozmowy i załatwianie pracy przebiegł całkiem fajnie i sprawnie. Rozmowa miła. Sporo można się dowiedzieć na temat pracy. Czytelne i jasne zasady.

weronika

Ja jestem zadowolona z pracy poprzez agencję. Mam pracę z bezpłatnym dowozem, czytelne i jasne warunki przedstawione także na spotkaniu, jak nie odbiera telefonu konsultant, wysyłam sms i zawsze dostaję odpowiedź zwrotną. Dla mnie jest ok :)

nadia

dziwi mnie wiele negatywnych opinii, dla mnie jest ok

Natalia
@nadia

Bo widzisz to pewnie zależy od tego jak kogo obsłużyli, że tak to ujmę. Skoro u Ciebie jest ok to jak to wyglądało?

Nie polecam tej agencji... przepracowałem tam pół roku i żałuję.. bardzo słaby kontak z agencją nie odbierają telefonów, sam musiałem się wszystkiego dowiadywać od innych pracowników jak miałem jakieś pytanie. Totalna olewka człowieka. Po podpisaniu umowy stosunek do człowieka od razu się zmienił...

Jolanta

Przez pół pracowałeś dla tej samej firmy, czy agencja kierowała Cię do różnych pracodawców? W każdej chwili można zerwać umowę, czy są jakieś kary za zerwanie współpracy?

Bartek

Dokładnie....ja też nie mogłem się do nich dodzwonić w ogóle żeby wyjaśnić bieżące sprawy, totalnie mnie olewały te Panie co są tzw. koordynatorkami czy jak je można nazwać. Czasami dzwoniłem przez pół dnia i żadna nie odbierała telefonu a kiedy już odebrali to w rozmowie próbowali mnie jak najszybciej zbyć. Zero organizacji i szacunku dla człowieka, traktują ludzi jak problem. Zero przepływu informacji, wprowadzały mnie w błąd bo same nie wiedziały co się dzieje. Chyba najsłabsza agencja z jaką współpracowałem.

Obcy

Współpraca z tą agencją to była czysta nie przyjemność...........

vasyl

dla mnie ok

@vasyl

A o jakim stanowisku mówisz? :) Szukają włąsnie pakowacza, może wiesz coś na temat warunków na tym stanowisku? :D

wojciech

po wakacjach wróciłem na studia do Poznania i od razu znalazłem pracę którą mogę pogodzić z nauką

anka

podpisałam już trzecią umowę z agencją, dla mnie ok

@anka

Ale na plus zarobki z każdą kolejną umową?

ola

Drugi rok z rzędu znalazłam pracę na okres wakacyjny dzięki agencji, dla mnie rewelacja.

@ola

Znajdują w Polsce czy zagranicą prace na wakacje?

grzegorz

jak dla mnie wszystko ok

@grzegorz

Czyli z czym tak naprawdę?

wiktoria

znalazłam pracę z elastycznym grafikiem, idealna na okres wakacji i późniejsze połączenie studiów z pracą, polecam

jakub

Wczoraj podpisałem umowę o pracę przez pośrednictwo Hr Consulting. Sama rekrutacja szybka i bezproblemowa :)

Wanda
@jakub

A jakie były pytania na rozmowie? Dasz znać?

Jakub
@Wanda

pracuję w firmie dla której zatrudnia HR Consulting nie bezpośrednio u nich. Miałem spotkanie w firmie gdzie opowiedzieli na czym polega praca i pokazali samo miejsce pracy

Kamila
@jakub

Od pierwszego dnia pracy umowa o pracę ?

Zostaw merytoryczną opinię o HR Consulting - Poznań

• Jak się pracuje w HR Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy HR Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 35 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Consulting?

Kandydaci do pracy w HR Consulting napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042