Opinie o HR Navigator w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy HR Navigator, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w HR Navigator o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Navigator w Kraków

Praca w HR Navigator

Wyjeżdżałem dwukrotnie z Hr Navigator, 2 razy do Niemiec. Praca typowa fizyczna tyrawka, szło się namęczyć ostro, ale też nie ponad siły, no jak to zagranicą, kto był ten wie o czym mówię. kordynatorów miałem w porządku gości, dużo osób narzeka na kordo, ale ja kompletnie nie miałem powodu, naprawdę równe chłopaki, wyrozumiali i w ogóle. Kwatery, no hotel ekskluzywny to to nie był, raczej warunki jak w hostelu, ale jak się dbało o porządek to wyglądało to całkiem przyzwoicie, czasem trzeba było pogonić chłopaków, żeby po sobie sprzątali od razu, bo niezły (usunięte przez administratora) po sobie lesery potrafiły zostawić, ale przy mnie nie ma miejsca na takie rzeczy, ja jestem fanem czystości więc nie pozwalam sobie na syfienie i trzymam krótko, umiem się postawić jak trza. Jak się gości wzięło na rozmowę i powiedziało po koleżeńsku, że hola hola, ale tak się nie robi, raz drugi to się przemówiło i wtukło do łba. Szło zarobić spoko hajsy, na pewno w porównaniu do tego co skosiłbym w pl to różnica ogromna. Jak zdrowie pozwoli to pewnie się pokusze jeszcze kiedyś na wyjazd do robo jak będą mnie jeszcze chcieli. Pozdrówki.

classic

praca jak praca, można spoko zarobić ale trzeba coś dać od siebie, a nie tylko leżeć pachnieć i czekać aż samo wpadnie obibokom mówimy nie

Łuki
Kandydat

Siema wiecie po jakim czasie dostaje się feedback o zakwalifikowaniu na projekt? I czy dużo cackania się z tą całą rekrutacją? Podejrzewam, że wszystko załatwia się zdalnie, więc wysyłam papiery mailowo, potem jakaś rozmowa telefoniczna, obustronne wypytywanie itd, ale co dalej? Wyślą mi potem decyzję i dalsze instrukcje mailem, zadzwonią, czy w ogóle jeszcze w trakcie rozmowy dają odpowiedź zwrotną? Zależy mi, żeby dosyć szybko spiąć to w czasie więc im krócej tym lepiej dla mnie, ale no dostosuję się, procedur nie zmienie

LakiLuk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 minuty.
Kandydat

można wyjechać też bez znajomości języka?

Krisu Nowy wpis

Muszę pochwalić, że macie fajnych koordynatorów. Byłem na wakacjach w pracy i bardzo miło zostałem przyjęty na miejscu. Pani mnie zakwaterowała na miejscówkę, dopilnowała, żebym wiedział co mam robić i tak dalej. Pierwszy raz byłem za granicą ale nie czułem się zagubiony czego się bałem wcześniej.

Patric

Ja polecam ogólnie, fajną kasę można wyciągnąć, a warunki są okej

tiger
@Patric

po odliczeniu wszystkich kosztów faktycznie spoko kwota była, tak że się opłaca jechać bez obaw?

Zbychu
@tiger

możesz jechać, kasy takiej u nas nie zarobisz

Dino-oo
@Zbychu

Pracowałem na gls już dwa razy z nimi, koordynator ok, mozna z nim pogadać, mieszkania też spoko, wiadomo nikt nie spodziewa się standardu 4gwiazdek w hotelu, trzeba pilnowac porządku, każdy musi pilnowac siebie żeby (usunięte przez administratora) się nie zrobił, zarobki dobre, w Polsce na magazynie takich stawek nie wyrobisz, weekendy masz wolne można odpocząć

tiger Nowy wpis
@Zbychu

no to podejrzewam... niestety, jak się chce porządnie zarobić, to trzeba się gdzieś ruszyć za granicę

tiger Nowy wpis
@Dino-oo

dzięki

classic

Rob
@classic

właśnie fajne jest to że jak ktoś pracuje tak jak powinien to wszystko mozna załatwić. mnie nic nigdy nie zaskoczyło

Stach
@classic

Przede wszystkim, jak się czegoś nie wie, to się pyta do skutku i nie podpisuje w ciemno. Inaczej wychodzą takie kwiatki jak na go worku bo ktoś jest zaskoczony negatywnie. Ja przeczytałem w umowie wszystko, dopytałem o to co było nie jasne później pojechałem do pracy i nic mnie nie zdziwiło. Da się jak widać :) Kasa dobra, warunki znośne, jak to na wyjazdach także raczej na plus.

Vei
@Stach

dokladnie, jak ktoś nie czyta umowy albo nie potrafi zapytać tylko myśli już o samym zarabianiu kasy to szybko może sie obudzić, tylko wtedy tak troche za późno na pretensje

Maciej
@Vei

w umowie wszystko jest, praca spoko, napewno mozna wiecej zarobić niz w Polsce

Rach
@Maciej

ja żałowałem, że tak długo nie dawalem sie namowić az w koncu pojechałem z kumplem i różnica w wypłacie była solidna

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma HR Navigator w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Rekrutacji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

K_zik

byłem z nimi dwa razy na gls, kontakt z nimi ok, mieszkanie w porządku, robota jak robota można zarobic jak się chce

Tom
Kandydat

Gdzie można znaleźć jakieś aktualne oferty?

dr.who
@Tom

na stronie firmy...tam wszystko znajdziesz.

Bre
@Tom

zawsze jeszcze możesz poszukać na zwykłych stronach typowo z pracami pracuj.pl itp.

Jola
@Tom

Dzień dobry, proszę o kontakt pod numerem telefonu 573 006 965, 571 322 116 przedstawimy Panu oferty pracy. Aktualnie uruchomiliśmy nowy projekt, są jeszcze wolne miejsca.

Janek

Niedawno wróciłem i chciałbym się wypowiedzieć. Pracowałem na sortowni w Niemczech parę miesięcy. Trafiłem dobrze, warunki standardowe bym powiedział jak na wyjazd, nie było problemów z dogadywaniem się z koordynatorami więc to też duży plus że nie czułem się na lodzie za granicą. Wiadomo że praca do lekkich nie należy ale mi się podobała. Grafik był taki że na spokojnie mogłem sobie odpocząć po robocie ale i swoje zarobić, co nie jest oczywiste przy tych wszystkich agencjach. Ja mogę polecić od siebie.

Marek
@Janek

A polecasz to miejsce dla par, jakbym chciał wyjechać z narzeczoną?

Rafał
@Marek

Ja byłem z dziewczyną, ona skanowała paczki ja byłem na sortowni, spoko, można zarobić.

Kandydat

Czy ktoś bardziej doświadczony ode mnie jest w stanie mi powiedzieć, czy podczas wyjazdu jest zapewnione przez firme zakwaterowanie?

Tak

@bolt

W jakimś spoko stanie? żeby nie było, nie oczekuje cudów ani luksusów, ale żeby było tak przyzwoicie.

@Jak to jest

Nie wiem na jaki projekt jedziesz, więc nie mam pojęcia co zastaniesz ale u mnie było spoko, luksusów brak, ale spokojnie szło mieszkać

@bolt

Projekt najmniej istotny, a mieszkanie ma być po prostu do względne na niczym innym mi nie zalezy.

@bolt

No dobra, może u mnie tez nie bedzie źle

@Jak to jest

No to co ja ci mam powiedzieć więcej? Zero konkretów mogę podać w tej sytuacji.

123jps

Koordynator Maciej z Bebry jest niekulturalny, tworzy presję czasu podczas podpisywania umów, kłamie i manipuluje, traktuje ludzi jak psy. Kary finansowe nie pokrywaja się z tym co mówią w mailu a z tym co mówią w biurze i z tym co faktycznie zabierają. Odradzam hr navigator, szerokim łukiem.

camel
Kandydat

Wiecie do ilu kilo są ta paczki do dźwigania na sortowni?

@camel

zdarzają się serio ciężkie, ale nic pona dludzkie siły, o ile masz jakiekolwiek mięśnie i krzepe

@Moris

z tego co słyszałem to różne są gabaryty tych paczek ale skoro robią i da się no to nie jest chyba tak źle . fizyczna praca rządzi się swoimi prawami niestety

@Qw

no widzą gały co biorą, co tu dużo więcej mówić

@Qw

raczej wiadomo czego się można spodziewać

@Moris

ja to wiem ty to wiesz ale nie każdy wie szczególnie jeśli ktoś tak nie pracował wcześniej

@Moris

najlepiej sprawdzać samemu i oceniać. zajmować się sobą i tyle

Arek
@camel

troche ciezko tak określić, można sie jedynie domyslać, że lekkie nie są, ale jak silny z ciebie chłop na pewno dasz sobie radę

Demeter
Kandydat

Kojarzy ktoś jak wygląda sprawa z rekrutacjami do biura w Krk? Raczej stała ekipa i nie ma co liczyć na wakat, czy czasem coś wpadnie?

Mila
@Demeter

Wydaje mi się że kiedy widziałam ofertę więc najwidoczniej czasem coś wpada ;) pytanie tylko jak często

ćma

jest nawet teraz.

Mila
@ćma

O proszę to ja nie sprawdziłam bo nie interesuje mnie to w zasadzie, ale dobrze że mówisz pytającemu się przyda

Demeter
@Mila

Przyda się, przyda ;) Dzięki. I sorry za gapiostwo, po prostu jej nie zauważyłam.

Są oferty

Kandydat

Widzę sporo ofert na stanowiska około administracyjne na terenie Polski - czy to wszystko do HR Navigator?

@Inka

Czy rekrutuja też na terenie Polski i to moż ebyć do firm będących ich klientami?

może być*

@Inka

Jak oferta jest do HR Navi, to jest to wyszczególnione e w ofercie

@Inka

I tak, na terenie Polski też rekrutują

@Inka

W sensie nie tylko do siebie, tylko dla klientów, tak jak pisałaś

Kandydat

Zastanawiam się nad wyjechaniem za granicę z HRem

@Olo

Śmiało, nie ma się nad czym zastanawiać

Yuki
@Olo

Masz jakieś wątpliwości konkretne?

Muki

Gdzie planujesz wyjechać?

@Yuki

Już nie, bo dawno wyjechałem

@Yuki

No dobra, w sumie to niedawno, ale no, moje pytania już nieaktualne

Kandydat

Nie ukrywam że mam już kiepskie doświadczenia z jedną agencją i jeszcze się waham. możecie mi jakoś pomóc?

Jakie masz wątpliwości?

@xi

Ogolnie chodziło mi o to jakie mogą być warunki na lokalizacjach

@xi

Bo wiadomo że różnie to bywa i lepiej dmuchać na zimne. jakie masz doświadczenia?

@Olo

Ja pracuje aktualnie w Bromskirchen. pracuje już chwile i pracować będę więc to chyba najlepsza opinia.

@xi

Jaka to praca? Tzn jakie stanowisko?

Kandydat

Co lepiej wybrać - magazyn GLS czy DPD?

Ace
@wybór

charakter pracy taki sam tu i tu

@Ace

W charakter pracy akurat nie wątpię, ale o warunku, ludzi, ilość pracy warto zapytać

Ace
@wybór

warunki też podobne, jedź gdzie ci bliżej

@Ace

No w porządku czyli rozumiem że nie ma sensu się nad tym zastanawiać, ale jakby ktoś miał więcej info o jednym albo drugim to chętnie poczytam

info
@wybór

Z tego co widze jest jeszcze jakaś nowa firma kurierska nazywa się Hermes

heee
@info

Pierwsze słysze, więc wyguglałem i wooo 30 min na doreczenie paczki z drugiego koncza miasto, lol nei wiem co jest większym klestem magazyn i kurierka

wow
@heee

ale klienci na pewno zadowoleni z tak szybkiej dostawy

@info

A to od niedawna chyba, bo nie słyszalem o niej

@info

W jkakiej to lokalizacji?

jakiej*

Gość
Kandydat

Czy za jazdę swoim samochodem na neunstein jest jakiś dodatek? Bo przeglądając ogłoszenia wszędzie jest napisane 50€ np Monachium, Kassel itd a o neunstein nic nie ma

Gość
@Gość

Chodzi dokładnie o sam dodatek, nie w przypadku jak zabierasz kogoś do pracy i Ci płaci.

nick
@Gość

może skoro tam nic o tym nie pisze to po prostu tego nie ma. ale nie wiem tak tylko gdybam

Najlepiej zadzwonić do biura

Tam najlepiej rozwieją wątpliwości

Kandydat

Wyjeżdża ktoś jakoś teraz na początku sierpnia?

ja a co?

@feniks

A jedziesz może swoim autem? na jaką robotę?

@Mata

na GLS, okolice Hof jadę swoim, ale mam komplet ludzi w aucie, więc jeżeli chciałeś się podpiąć to niestety nie da rady

@feniks

No właśnie szukam kogoś z autem bo sam osobiście nie mam.. szkoda

@Mata

tak myślałem, że to o to chodzi

@Mata

Także niestety nie pomogę, no chyba, że ktoś się wykruszy

@Mata

Ale małe szanse, bo to już po tym weekendzie

@Mata

może podaj tu maila i ktoś się odezwie, czy cos?

Kru
Kandydat

Skoro HR zajmuje się też outsourcingiem to jest opcja wkręcic się do jakiejś pracy w miejscowości która mnie interesuje. Dobrze myśle?

Kru
@Kru

Albo inaczej skoro pozyskują pracowników dla firm czy są w stanie znależć firme dla pracownika?

@Kru

za pierwszym razem nie zrozumiałem ale dobrze że wyjaśniłeś o co ci chodzi

@Kru

Ogólnie jak rekrutują to wydaje mi się że szukają raczej złotego środka w tym wszystkim

@Kru

szukają i pracownika dla firmy i firmy dla pracownika zeby się to dobrze dopieło

iks

Tak.

Łuki

@Łuki

to w sumie zależy.. i wiele czynników może na to wpłynąć

@Łuki

ja np dostałem feedback od razu w trakcie rozmowy telefonicznej bo wszystko udało nam się dogadać

@Karol

a jak myślisz od czego to zależało że wtedy udało się tak od razu dogadać??

@Karol

mam tutaj na myśli czy startowałeś na jakąś konkretną oferte z konkretnymi umiejętnościami czy raczej na zasadzie co dadzą to biorę i jadę?

@Nius

na konkretną ofertę, ale nie wymagała zbyt wielu umiejętności, więc nie wiem na ile mogło to mieć wpływ. gdybym miał czekać, aż dopasują coś konkretnie pode mnie to pewnie trwałoby to o wiele dłużej, ale jako, że potrzebowali na szybko, a ja spełniałem wszystkie wymagania, to od razu stwierdzili, że się nadaję

@Karol

czyli wnioskuje z tego że lepiej sobie wcześniej coś wybrać i uderzać już z konkretami

@Nius

myślę, że tak jest najrozsądniej

@Karol

okej to w takim razie tak zrobię. bo myślałem że też zadzwonie do biura i oni mi coś zaproponują ale zalezy mi jednocześnie na czasie więc lepiej jak sam to sprawdzę

@Nius

witam. czy pojechałeś może z agencją?

@Olo

cześć, tak pojechałem (dobrze że mialem ustawione powiadomienia na maila)

@Nius

i jak pierwsze wrażenia?? ile już minęło?

Deer
@Nius

Jak się ustawia powiadomienia?

Kandydat

Witam wszystkich pracowników obecnych byłych i przyszłych

Zostaw merytoryczną opinię o HR Navigator - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

HR Navigator
4.4/5 Na podstawie 885 ocen.
HR Navigator