Opinie o HR Navigator w Kraków

HR Navigator
4 354 1370 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 godzin.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w HR Navigator?

Ona Nowy wpis

Gdzie najlepiej jechać, jaki jest najlepszy kierunek dla kobiet?

Daniel81

Witam czy wybiera sie kros w tyw tygodniu do pracy w Neuenstein jako pracownik sortowni kurierskiej

Piter
@Daniel81

Cześć, ja jade mój kumpel tam pracuje wiec mam sprawdzone miejsce

@Piter

A kiedy jedziesz bo ja jade wlasnym samochodem? To mozna jechac razem

@Daniel81

Witam, Ja się zastanawiam,czy podjąć tą pracę

@Daniel 81

Skąd jesteś? Zabralbym się z Tobą może?

@lucas

Ja Okolice Poznania

Jestem z okolic Busko Zdrój świętokrzyskie

Daniel 81 Nowy wpis
@Rambo

Jestem na sortowni kurierskiej GLS jak o ten magazyn ci chodzi to moge cos napisac

drzimiro

to jakieś żarty są :-D piszesz ze 1400 e masz , i dodajesz później ze cały miesiąc na nocki i ze 160h super płaca , nocki są płatne 25% więcej i masz mimo to 1400 , mega płaca :-O zapomnijcie ze będziecie mieli same nocki hahahahahahaha

@drzimiro

napisałem, że ponad 1400... czytanie ze zrozumieniem się kłania i dla mnie jak za taką prace to ok, nie wiem jakich ty kokosów za prostą pracę oczekujesz? pzdr

drzimiro
@robert

no tak napisałeś ze ponad 1400 , czyli 1499 , niech będzie , ale napisałeś ze chodziłeś codziennie do pracy , to ile tych godzin natrzaskales żeby dostać ta kasę ?? i ile tych godzin było nocnych , pisz proszę nie pisze tu o żadnych kokosach ale praca ok 150-160h tyle sie pracuje na etacie , i ile za to jest wynagrodzenia 1000 euro , a nadgodziny to inna sprawa , ale podstawowa stawka sześc euro z ogonkiem dramat , żeby zarobić 1400 e zapierdzielacie bez dnia wolnego , (usunięte przez administratora) . ile za godzinie tam jest pracy w dzień , policzcie sobie sami , DRAMAT

pralniaczka
@drzimiro

Chłop wyraźnie napisał, że robił około 160 godzin i dostał powyżej 1400 nie wiem czego ty nie rozumiesz :) Niezłe zarobki, jak na tyle godzin :)

@pralniaczka

tak napisał , 160h , same nocki =1400 nocki płatne +25% , tylko kto dostanie same nocki , tak dla kumatych tu nie jest problem z praca i płacą , bo to wiemy ile za godzinę , ale mieszkania w kilka osób w pokoju nie spełniającym żadnych standardów , nie da się obronić tego czytajcie opinie , wiele osób napisało jak jest

Hanna
@pracownik

Jestem ciekawa z jakich dodatkowych opłat należy się spodziewać rozpoczynając pracę w firmie HR Navigator. Czy mieszkanie jest opłacane przez pracodawcę, czy koszty ponosi pracownik?

Andrzej Nowy wpis
@Hanna

Koszty ponosi pracodawca lecz warunki mieszkaniowe nie spełniają żadnych norm. Najgorsze budynki z całego miasta jakie są, meble powywalane na korytarz, grzyb na ścianach i (usunięte przez administratora) prawie wszystko poniszczone. Jak ktoś chce naprawdę jechać to niech wynajmie sobie inny pokój u kogoś. Co do godziny, aż dziwne, nie zawsze jest praca w firmie. Często ludzie kilka godzin wcześniej wracają z pracy, a nadgodziny to jedynie po wyproszeniu koordynatora, to się zgodzi z wielką łaską.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
hr

W zakładce praca na str HR jest dużo ogłoszeń związanych z administracją biurową czy któreś jest bezpośrednio do biura w Krakowie

Rambo

Praca kassel magazyn proszę o opinie?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Ogłoszenie na Magazynier do HR Navigator pojawiało się w Nuzle.pl, czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

bezznaczenia

Witam mam małe pytanie zamierzam wyjechać z chłopakiem za granicę i myślimy o firmie HR, ale nasuwa się jedno pytanie, jak traktowane są pary? Zależy nam na pracy tak żebyśmy oboje mieli taką samą zmianę czy jest to możliwe w firmie HR?

Donna
@bezznaczenia

Jeździliśmy z Hr do pralni i zawsze mieliśmy na jedną zmianę :)

Frida

Nie wiecie, czy HR nie poszukuje może kogoś do swojego biura w Krakowie? Po przeprowadzce mam tam rzut beretem, mam doświadczenie w pracy w agencji, ale nie wiem, czy są jakieś oferty bezpośrednio do biura. Z góry dzięki za pomoc :)

Kinina
@Frida

gdzieś mi się chyba jakiś specjalista ds. rekrutacji wyświetlił, na pracuj.pl chyba, sprawdź sobie

@Kinina

Mam, znalazłam, dzięki śliczne :)

szoppracz
@Frida

bardzo ładne to biuro w krakowie

XXY

Jak wrażenia?

@XXY

Jeszcze nie miałam rozmowy, chwilę zajęło zanim aplikowałam. Jak będę po, to dam znać

XXY

Oki ;)

Daniel 81

Witam czy może mi ktoś napisać jak wygląda praca na sortowni kurierskiej w Neuenstein warunki atmosfera płaca i zakwaterowanie

xXx
@Daniel 81

tez chce tam jechac ale narazie zoro info

@xXx

Ja robie badania i jadę myślę że będzie spoko

Hajkerro

Nie radzę ;)

@Daniel 81

Byłem i po chwili zjazd do domu. Nie opłaca się, umowa lekko odbiega od tej podanej w emailu na Twoją niekorzyść oczywiście. Koordynatorzy to chamy którzy w niczym nie pomagają, masz chodzić jak robot i nic więcej. Mieszkania to żart, na 10 osób małe lokum, dodatkowo ludzie mogą chodzić przez Twój pokój bo akurat mają drzwi na korytarz u Ciebie. Tapeta przykrywająca grzyb na ścianach, pourywane drzwi od szafek itp to jest norma. Miejscowość Neuenstein.

widz
@Daniel 81

Można smiało jechać pieniądze zawsze na czas i suma też zadowalająca. Mieszkania szału nie robią ale co potrzeba wszystko jest, mając darmowe mieszkanie nie można liczyć na hotel 5 gwiazdkowy, mieszkałem w dużo gorszych warunkach. Biorąc pod uwagę że to agencja pracy tymczasowej to powiedział bym nawet że kwatery na wysokim poziomie w porównaniu do innych mieszkań z innych agencji. Miejsce zakwaterowanie też super bo Bebra to naprawde fajne miasteczko w którym wszystko jest!!!. Jedynym minusem tu jest sama praca która jest cieżka i wymaga kondycji fizycznej, ale naprawdę można się przyzwyczaić. Osobiście polecam ;)

@widz

Mam pytanie czy tam pracujesz obecnie

@Daniel 81

Ja pracuje od marca chodze na popołudnia, czasami nocki też wpadną. Mieszkamy w Bebrze w centrum dobra ekipa jest mieszkanie spoko. Jak masz jakies pytania to smiało pdzr

@Andrzej

mieszkamy w Bebrze nie Neuenstein, pewny jestes ze to z hrem pojechałes? Umowe mam taka samą jak w emailu ktory dostalem przed wyjazdem. Co miesiac kasa sie zgadza pzdr

@robert

Tak, mieszkanie w bebrze ale praca w neuenstein. Byłem i to jest kpina, a sprawdzałeś kwoty jakie potrącają ?

@Andrzej

nic mi jeszcze nie potrącili, bo dobrze sie z moich obowiazkow wywiązuje i chodze do pracy, a jak mam wolne to dogadane z panem Łukaszem! W umowie to jak byk masz napisane, ze potrącają tylko jak nie chodzisz do pracy, bo ci sie nie chce albo uciekniesz. I wcale się im nie dziwie!, bo to nie ośrodek wypoczynkowy. jak siedzisz na urlopie, albo masz nieobecnosc usprawiedliwioną to nic nie ściagaja z wynagrodzenia pzdr

@robert

Jak z wynagrodzeniem i z językiem używając tylko Polskiego da radę wszystko ogarnąć

@Daniel 81

pracujemy w polskiej ekipie wiec niemiecki nie jest ci potrzebny, na mieszkaniu tez sami Polacy. Wynagrodzenie jest takie jak piszą, w sumie zalezne ile masz godzin jak chodzisz codziennie to tak 1400-1500 spokojnie ci wyjdzie

Koala
@robert

Pracowałem tam kilka miesięcy. Nigdy nie zarobiłem 1400 euro na rękę, nawet gdy cały miesiąc był przepracowany bez żadnego wolnego i premia jakaś wpadła. Więc nie wiem skąd ci "na spokojnie" wyszło 1400-1500. Tyle to może lider zespołu albo brygadzista.

@robert

To dziwne że mimo zwolnienia lekarskiego nadal potrącali mi za wszystko, a nawet kazali iść do pracy mimo że jedynie bym tam zawadzał. 1400-1500? Nawet najlepsi co brali nadgodziny i nocki tyle nie zarabiali, takie 1300 to było max, na dniowkach czasami wypłata nie przekraczała 1000. Nie wiem skąd te sumy wziąłeś, można jakiś są z paska?

@Andrzej

ale w umowie masz wypunktowane za co ci potrącają to moze sie zapoznaj ponownie, pracujac tylko na nocki lekko ponad 160 godzin wychodzilo mi ponad 1400 oczywiscie premia tez wpadla i nie biorąc urlopu, bo wtedy placa za to dodatkowo pzdr

Mathew
Nazwa działu: Produkcja

Praca w pralni okolice Getengi, co możecie napisać ? Mamy z Dziewczyną wyjazd w poniedziałek. Pozdrawiam

Betina
@Mathew

Pracowalam u nich w pralni, ale okolice Bonn. Wyplata zawsze na czas byla, godzin bylo duzo wiec bylam zadowolona. Mieszkanie mielismy ładne.

kiki
@Mathew

Byłam ze 3 razy i za każdym razem było ok

qiqi
@kiki

ale w tej lokalizacji?

Hajkerro
Nazwa działu: Magazyn

Za takie pieniądze nie powinni wystawiać ogłoszeń, w umówię masz 30 minut przerwy z czego realnie wychodzi 10-15. Paczki nie schodzą poniżej 20kg. Zakwaterowanie to jakiś żart, na ściany naklejona tapeta i pomalowana żeby grzyba nie było widać. (usunięte przez administratora) jakiego jeszcze nie widziałem. Robiąc na nocnej zmianie koło godziny 5 idziemy spać i o godzinie 8 mamy określić się czy damy radę iść do pracy, po 3 godzinach snu przy takim zmęczeniu jest to nie realne. Nie polecam tej agencji.

@Hajkerro

dlatego ja zrezygnowałem wolę zarabiać w polsce :)

@Hajkerro

Mogę zapytać czy długo już tam pracujesz i jak z wynagrodzeniem

Ola
Nazwa działu: Produkcja

Dlaczego za pracę w pralni są takie rozbieżności płacowe 1200-1600 .??.

zey
@Ola

tak to z tymi widełkami bywa właśnie, ciężko stwierdzić czemu

praczka
@Ola

byłam na pralni z ta firma. zarobiłam więcej bo były nadgodziny. a tam jak sie przyjezdza to trzeba sie zgłosić do grupy podatkowej bo jak nie to ma sie najgorsza. tam w biurze mowili co jak gdzie trzeba załatwic. teraz czekam na kolejny wyjazd po wakacjach

@Ola

Ja mogę z Tobą jechać do pracy do pralni, tylko kontakt daj jakis

Rexi
@pawcio

Zastanawiam się skąd wywnioskowałeś, że @Ola chce jechać z kimś, po prostu zapytała o widełki...

@Rexi

@rexi Jak pyta to raczej chce jechać :)

mrs

Czy wyjazdy z HR są bezpieczne?

anka
@mrs

ja z mojego doswiadczenia moge powiedziec, ze tak

girl

śmiało

nick
@mrs

Tak, nie ma się o co przyczepić. Nie trzeba się o nic zamartwiać, to spory komfort psychiczny jednak

Spices

Cos sporo ogłoszeń do polski jest z zagranicznych są jakies pojedyncze do francji i niemiec ale raczej specjalistyczne zawody z uprawnieniami. Czy moze jednak sie myle, wakacje sie koncza pasuje jeszcze cos sobie dorobic

witolo

jest pracownik produkcji do Saksonii

Spices
@witolo

Dobra, tylko teraz pozostaje kwestia, że wakacje mi się kończą czy jest ściśle określony czas wyjazdu czy można wyjechać tylko na 2tygodnie na przykład?

Najos
@Spices

na stronie HR masz formularz kontaktowy, najlepiej zapytaj tam, albo zadzwoń, zawsze lepsze info z pierwszej ręki

Kazoo
@Najos

długo czeka się na jakąś odpowiedź?

Najos
@Kazoo

Kazoo, nie wiem, nie korzystałem. Zawsze możesz przedzwonić, wtedy masz pewność szybkiego uzyskania odp.

Antoni
@Spices

Kontaktowałaś się może z firmą HR Navigator w sprawie ewentualnej możliwości wyjazdu na krótki okres? Również ciekawi mnie ta kwestia, dlatego mam nadzieję, że coś ustaliłaś i będziesz mogła mi odpowiedzieć. Mam nadzieję, że istnieje szansa na krótkoterminowy wyjazd.

baloo
@Antoni

zawsze możesz sam zadzwonić, skoro tak cię to interesuje

Jager
@baloo

No najlepiej zadzwonić, tam się dowiesz tego co potrzebujesz, tutaj na odp możesz czekac tydzień o ile się w ogóle doczekasz?

@witolo

Jak wygląda praca w Saksonii może ktoś mi napisać

Andrej
Nazwa działu: Magazyn

Witam, ktoś pracuje lub ma zamiar jechać 2 września do pracy w Neuenstein (gls)?

Z 2 września
@Andrej

Ja z kolegą jedziemy 2 września do neuenstein

Andrej
@Z 2 września

Wszystkie formalności załatwiliście? A jak z transportem do Niemiec?

MalaMi

Witam. Gdzie konkretnie znajduje się pralnia poniewaz jest napisane okolice Bonn. A dokładnie?

doma

Jak z pracą w pralni? Jest teraz szansa sie załapac czy nie wysyłają póki co?

Amelkaa90
@doma

Wiesz co, nie ma ofert na stronie, więc obawiam się, że póki co nie

@Amelkaa90

No nic w takim razie. Dzięki.

marina
@doma

Jest pralnia w Bawarii! Na stronie jest oferta!

@marina

Faktycznie, dziękuję bardzo

Katt
Nazwa działu: Produkcja

Jaka jest realna płaca w pralni, bo widełki płacy są w ofercie bardzo szerokie?

Nazwa działu: Magazyn

Witam. A jak firma HR Navigator podchodzi do osób nie znających języka tzn. chodzi mi o takie rzeczy jak np. pomoc przy przyjeździe jak to jest rzeczywiście???

gienio
@mario

ogarniesz wszystko spokojnie bez języka, jeżeli ni jest wymagany w ogłoszeniu, tylko nie można się bać prosić o pomoc, jak czegoś nie wiesz to pytasz i po sprawie :)

@gienio

Dzięki. a Pracowałeś czy pracujesz może na sortowni??? Pewnie tak jak mówisz najgorzej to się zastanawiać co i jak:)

Mario92
Nazwa działu: Magazyn

Witam,wybieram sie do neunstein na magazyn do sortowni firma HP Navigator, czy ktos moglby napisac jak wyglada praca? Czy to co.pisza w mailu pokrywa sie z prawda?

mario

Wybieram się koniec sierpnia początek września na sortownię przynajmniej tak mam obiecane... chodzi o 30-to dniowe ubezpieczenie w kraju... czytam tyle różnych opinii i nie wiem co myśleć.. ale nie lubię też narzekania chyba takie zrównoważone opinię są prawdziwe.. fakt jadę zarobić a nie na wczasy.. nie znam języka i trochę się zastanawiam jak to będzie z dotarciem na kwaterę - czy np koordynator odbiera czy jak to wygląda??? może ktoś się podzielić??? niby Pani rekrutująca mówiła że wszystko mi wyjaśni co i jak..

BAD
 Rekomendacja

Praca na magazynie w okolicach Kassel - ktoś coś wie, ktoś był, może polecić?

@BAD

dniówka z tego co pamietam to było chyba 55e (przynajmniej ja tak miałem), warunki mieszkaniowe dobre (ale tez jak było jak ja byłem) z dojazdem nie było żadnego problemu

BAD
@Loro

Kiedy byłeś? :) I jak przedstawiała się wypłata miesięczna?

@BAD

w tamtym roku i zarobiłem klocka z hakiem

Ilona
@Loro

Wnioskuję, że jesteś zadowolony ze swoich zarobków, co oczywiście bardzo cieszy. Ja natomiast chciałabym skorzystać z twojej wiedzy o warunkach zatrudnienia, które oferuje agencja pracy HR Navigator. Podstawową rzeczą, jeśli chodzi o pracę "wyjazdową", jest niewątpliwie ubezpieczenie zdrowotne. Czy miałeś je zapewnione?

@Ilona

Tak, jeśli chodzi o formalności to w HRze nie ma problemu

Mico

Omijaj GLS szerokim łukiem

Tak1Nie1
Ilona
@Loro

W tak razie to świetnie. Mając dostęp do ubezpieczenia pracownik na pewno czuje się nieco bezpieczniej. Pozostaje nam jeszcze omówienie kwestii związanej z umowami. Czy HR Navigator oferuje pracownikom umowę o pracę czy też jakiś jej inny rodzaj? Mógłbyś jeszcze przybliżyć nam ten temat?

Smiechnasali

Nie polecam. Wszystkie dokumenty wypełnione, zrobione badania, auto zatankowane, a walizki spakowane. Dwa dni przed wyjazdem dzwoni Pani z biura i mówi, że wyjazd się opóźni. Koordynator zapewnił, że wyjazd opóźni się max tydzień. W następnym tygodniu telefony z biura nagle ucichly, musiałem dzwonic do biura i się dopytwyac jak w końcu z tym wyjazdem. Pani oczywiście zapewnia, że zrobi wszystko co w jej mocy itp itd. W czwartek 3 dni przed planowanym następnym wyjazdem pani nagle mówi, że nie ma pracy (mimo że wcześniej zapewniała cały czas ze jest) i że nie chce nas wstrzymywac. Zapytania w końcu czy mamy szukać innej oferty powiedziała, że tak, dalej mówiąc, że zrobi wszystko co w jej mocy żebyśmy pojechali. Tak to jest jak na kilka stanowisk pracy rekrutuje się kilkanaście osób a później kilka dni przed rzekomym wyjazdem robi się czystkę. Może to tylko pojedynczy przypadek takiej sytuacji, ale radziłbym się zastanowić przed wyborem pracy za pośrednictwem tego biura.

Tak4Nie1
boni
@Smiechnasali

obawiam sie ze jestem odosobnionym przypadkiem znam wielu ludzi z ktorymi zreszta regularnie sie spotykam na wyjazdach i nikt takich perypetii nie mial, przykro mi stary

Tak3Nie
Lolek
Nazwa działu: Magazyn

Witam czy jest tu ktoś kto miał już jakies doświadczenie pracy w GLS w Neuenstein i byłby w stanie udzielić jakiś informacji czy warto? Z góry dziękuję

Olaf.
@Lolek

Odpusc ta pracę to jest jest kpina.Za rok Nie bedziesz mial kregoslupa.Praca w DHL czy Hermesie ten sam typ pracy o wiele lepsza.

Chowder

Saksonio nadciągam! JEstem podekscytowany wyjazdem, mam nadzieje, że wszystko pójdzie gładko,postaram się coś napisać jak się zorientuje na miejscu co i jak.

@Chowder

A jest ta praca w Saksonii?

Raw
@Zainteresowany

jest ogłoszenie na pracownika produkcji w Saksonii

Można śmiało przyjeżdżać

Dużo osób z HR NAVIGATOR pracuje

Zainteresowana :)
@Zainteresowany

Dajcie znać jak tam jest, bo mysle czy by nie wybrać się tam tez :D

Zofia
@Chowder

Chowder, koniecznie podziel się na forum wrażeniami z pracy przez agencję HR Navigator. Z tego co na tym wątku można wyczytać firma ta posiada pozytywne opinie jednak nie często są one uzasadnione. Informacje z pierwszej ręki, od Ciebie bardzo się przydadzą.

@Zofia

po pierwsze mieszkanie szalu nie robi ale jest zupełnie ok, jest wszystko co potrzebne. dwa praca jest, godziny lecą. trzy ubezpieczenie i te inne formalne sprawy pozałatwiane jak się należy bo jeden chłopak się rozchorował tak dość konkretnie i normalnie poszedł do lekarza więc myśle, że to można uznać za regułę. poza tym na razie nie mam jakiś większych zastrzeżeń ale faktycznie trzeba być cokolwiek rozgarniętym żeby się odnaleźć.

@Chowder

Nie rozumiem mi mówią że nie ma tam pracy

dsfga\
Nazwa działu: Magazyn

Nie polecam tej firmy ponieważ ta firma nie sprawdza nie karalności chodzi o pracę w GLS w Bebra byłem tam to wiem co widziałem i słyszałem to była moja najgorsza firma w jakiej pracowałem i nikomu nie polecam chyba że ktoś bardzo chce tam jechać to bardzo proszę droga otwarta ale sami się przekonacie o co mi chodziło

Rino
@dsfga\

też byłem i co w związku z tym? Normalni ludzie, to znaczy tacy sami jak wszędzie...

fifik

byłem, widziałem, polecam dobra agencja

genek
@fifik

tak

Czikita

widzę tu spore zainteresowanie HR'em ;) ale to dobrze, ja od siebie mogę polecić zainteresowanym

szaman
@Czikita

chyba sa najlepsi w krakowie

TakNie2
Bobo
@szaman

Hahaha

Julia
@Bobo

Taki komentarz raczej nie wnosi nic wartościowego do bieżącej dyskusji.HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Stawia na partnerstwo i profesjonalizm. Chcielibyśmy jednak wiedzieć więcej na temat tego, jakie warunki zatrudniania zapewnia osobom, które decydują się na podjęcie pracy za ich pośrednictwem. Czy można z ich strony liczyć na dostęp do podstawowych świadczeń socjalnych?

Pojke
@Bobo

Śmiechy śmiechami, ale tak się składa, że szaman ma rację w tej kwestii wg mnie

Damian
@Pojke

Skoro uważasz, że ten użytkownik ma rację, to może uzasadniłbyś w jakiś sposób swoją opinię? Na pewno Twoja opinia nie wzięła się znikąd, dlatego myślę, że jesteś w stanie ją uzasadnić. Mam nadzieję, że to zrobisz i rozjaśnisz wszelkie wątpliwości.

Pojke
@Damian

No bez przesady, eseju pisał nie będę.... Po prostu, miałem porównanie i taki wysuwam wniosek.

Koala
@Julia

"Zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi"? Nie, to agencja, która, tak jak inne agencje, działa dla zysku. To firma a nie stowarzyszenie czy jakaś grupa wsparcia, w której pracują wolontariusze.

Movia
@Koala

Też uważam, że Pani moderator Julia trochę za bardzo poleciała z tym zdaniem Mimo, że HR szanuję i uważam za dobrą agencje, to ciężko mi się nie zgodzić z Tobą Koala

Monik

u mnie wszystko bezproblemowo, praca sama w sobie ok, pozdrawiam

@Monik

Jesteś juz w pracy w Saksonii

TakNie

Zostaw opinię o HR Navigator - Kraków

Chcę opublikować:

HR Navigator