HR Navigator

4.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HR Navigator

Braciak
Kandydat

W ogłoszeniach zwracają uwagę, że występuje "brak zeinkonta!" - czym jest to zeitkonto? rozumiem, że jego brak jest korzystniejszy dla pracowników, skoro to podkreślają?

Karollo Nowy wpis
@Braciak

Zeinkonto to tak ogólnie mówiąc "bank godzin pracy". Jak robisz nadgodziny to wpadają ci na to konto i później możesz sobie je w różny sposób odebrać. Tyle z mojej wiedzy na ten temat, jak chcesz coś więcej wiedzieć to doczytaj sobie w internecie na różnych stronach z pracą, bo aż tak się nie znam

Karollo Nowy wpis
@Karollo

Zeitkonto* sorry; bo zeit - czas, konto - no to wiadomo

Braciak Nowy wpis
@Karollo

Aaa czyli takie coś, dobrze wiedzieć, bo właśnie mnie zastanawiało co to, dzięki :)

Magda
Kandydat

na sortownie kurierską przyjmą również kobiety?

Magda
@Magda

ogólnie dużo kobiet z wami wyjeżdża? czy to raczej męskie zajęcia są?

Urszula Nowy wpis
@Magda

Czy jeśli chodziłoby o pracę dla kobiet to czy jest ona ciężka? Jak oceniacie warunki, można liczyć w razie czego na pomoc?

Ktoś aplikuje do firmy HR Navigator w mieście Kraków? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie HR Navigator na stanowisko Pracownik Fizyczny? Podziel się swoją opinią.

Nikoz
@Administrator

Dość normalnie w sumie, rozmowa telefoniczna, trochę pytali, trochę opowiadali o pracy, potem załatwianie formalności i jazda

leppo
@Nikoz

a o co pytali, jakieś konkrety czy ogółem bardziej?

lew
@leppo

no raczej ogólnie, coś tam o doświadczeniu, godzinach pracy, nic nadzwyczajnego

lew
@leppo

a wiem o to czy mam własny samochód i czy chcę nim pojechać na wyjazd, bo tam dostaje się jakiś dodatek paliwowy do wynagrodzenia chyba

alekson
@leppo

rekrutacja raczej standardowa, zawsze możesz dopytać o to, co cię tam interesuje, ale dość sprawnie to przebiega

kangur
@lew

dowiadywałeś się już coś z tym dodatkiem paliwowym??

Dariusz
@kangur

No właśnie bo to ważne. No jak z kwaterami? W miarę i jest internet? Ktoś wie ile płatne?

mater
@Dariusz

kwatery masz opłacone przez nich, trąbią o tym w każdym ogłoszeniu, wystarczy spojrzeć

mater
@Dariusz

internet jest, warunki no bez luksusów ale w miare spoko mi sie trafiło

frank
@mater

no widziałem, więc jedno z głowy, byle warunki jakie takie były to będzie ok

frank
@mater

net jest, ja tam luksusów nie potrzebuje akurat, może u mnie też będzie spoko, a ogólnie zabierałeś coś z domu z wyposażenia? bo nie wiem czy coś sobie dodatkowo brać?

daria
@frank

no pościel, ja biorę jakieś naczynia, w sumie rzeczy których używam i nie chce żeby mi ktoś z tego korzystał...

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma HR Navigator w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Rekrutacji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
nowy
Kandydat

Witam czy nie mając 18 lat jest szansa zostać wysłanym do pracy za granice? (na wiosnę 17 lat)

Ania

Nie

@nowy

a to w ogóle gdziekolwiek można wyjeżdżać do pracy przed osiemnastką bo mi sie wydawało że nie

@nowy

znaczy no mii akurat sie to info nie przyda, ale może komuś innemu bede mógł na przyszłość podpowiedzieć, to co ktoś wie?

@sup

z tego co kiedyś czytałem to pracować w europie można po skończeniu 15 lat i wtedy w granicach 15-18 lat jest się traktowanym jako pracownik młodociany i przysługują trochę inne prawa, aczkolwiek nie jestem ekspertem od europejskiego prawa pracy

silyyy
@gumi

o nie wiedziałam to tym, sprawdzę te informację bo jeśli to co mówisz jest prawdą, to mega

wiwar
@nowy

Wydaje mi się, że nie. Albo pewnie za pozwoleniem opiekunów- tak myśle. Ale to trzeba dopytać

Kandydat

czy jest jeszcze opcja wyjechać na miesiąc przed nowym rokiem gdzieś do pracy za granice? albo z kim się kontaktować w tej sprawie?

@pracowitypodróżnik

no a czemu miałoby nie być takiej opcji? jeśli znajdziesz taką ofertę to znaczy, że mona wyjechać

holt
@pracowitypodróżnik

kontaktować się to najlepiej z nimi osobiście a nie z ludźmi tutaj na gowork

@holt

spoko spoko dzięki, ale zanim bym dzwonił to chciałem się zorientować żeby bez sensu nie zawracać, ale dzięks

amor
@pracowitypodróżnik

po to są, żeby pytać, więc kontaktuj się, może bedą mieć jakąś ciekawą ofertę

Kandydat

ktoś wie czy jak się już wyjedzie to da się w razie czego zmienić kwatere jakby coś nie tak było?

@sup

w sumie to nie wiem tego, ale od tego masz koordynatora, żeby rozwiązywał jakieś ewentualne problemy, najlepiej podpytaj przy rekrutacji albo coś

jono
@gumi

ja akurat nie miałem takiej sytuacji, ale najlepiej to z koordynatorem faktycznie dogadać, co w razie w

holt
@sup

no ale z tego co czytałem to raczej dobrze się ludzie wypowiadają o kwaterach tutaj, więc też nie ma co z góry zakładać że coś będzie źle, co nie?

@sup

ja się jeszcze zastanawaim czy można się jakos dowiedzieć żeby być z konkretnymi osobami?

solny
@sup

kwestia dogadania i mysle ze powinno sie dac

Spyro
@pracowitypodróżnik

To wszystko to raczej są pytania, które powinno się kierować do rekrutacji

Spyro
@pracowitypodróżnik

Polecam sobie zadzwonić, w biurze są pomocni, więc pewnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Bo to może też od konkretnego projektu zależeć itd. więc ciężko tutaj odpowiedzieć

HR Navigator poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w mieście Warszawa. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

nick
@Administrator

a ten profil przypadkiem nie dotyczy Krakowa a nie Warszawy?

nick
@Administrator

bo przyszedłem tu poczytać opinie o pracy w biurze w Krakowie i nie wiem czy źle trafiłem czy co

kombi
@nick

a to jest w ogóle ich biuro w Warszawie? wydaje mi się, że dobrze trafiłeś

xxd
@nick

a no Krakowa dotyczy, w końcu nazwa tak wskazuje

xxd
@kombi

na stronie mają tylko krakowski adres podany

Pogo
@kombi

Nie, ale HR szuka też pracowników do różnych firm w polsce, jak to agencje zatrudnienia mają w zwyczaju.

bolo
@Administrator

kolega pomylil fora chyba- nie ten oddzial

lekons
Kandydat

zapewniają mieszkania i dojazd?

ee

zakwaterowanie wiem, że jest

lekons
@ee

a nie wiesz jakie warunki?

ee
@lekons

nie wiem, pewnie od lokajki zależy

pimpek
@lekons

zapewniają na pewno zakwaterowanie, a przejazd sam ogarniasz ale zwracają koszty

lillo
@pimpek

jakie to zakwaterowanie, w normach bez (usunięte przez administratora)

@pimpek

a zwracają cały koszt? w sensie bierze się np. paliwo na fakturę wtedy? czy mają jakoś to inaczej obliczone?

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Koordynator Pracowników. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

lillo
@Administrator

a to trzeba mieć jakieś doświadczenie na wyjazdach u nich czy tak ogólnie?

abcd
@lillo

Pewnie nie tyle konkretnie u nich, co po prostu na takim stanowisku

abcd
@lillo

Tak mi się w każdym razie wydaje

Agata
@abcd

Jak już jesteśmy w temacie to wiecie może jak na te stanowisko rekrutacja wygląda? Widzę że znajomość języka była wymagana, jak ją sprawdzają - to rozmowa czy jakiś test?

Koordynator HR
@Administrator

Niestety ciezko znalesc kandydata na to stanowisko.Wymagnia sa z wysokie.Trzeba miec opanowane na wysokim poziomie manipulownie ,oklamywnie prcownikow.Trzeba byc dodatkowo skonczonym (usunięte przez administratora)

jusst
Kandydat

Hej! Szukam informacji na temat pracy na stanowisku Recruitment manager, w jakich godzinach się pracuje? Czy doświadczenie jest wymagane? Jestem dopiero co po studiach, to byłaby moja pierwsza praca w branży, nie licząc praktyk studenckich i zastanawiam się czy warto aplikować czy raczej odpuścić sobie i zdobyć jakieś doświadczenie najpierw...

szynszyl
@jusst

wygląda na prace biurową, więc no pewnie poranek popołudnie, teoretycznie czemu by nie spróbować ale wydaje mi się że to doświadczenie może być brane pod uwagę patrząc oferują na stanowisku. daj znać jak poszło i jak dowiesz się godzin to się podziel informacja

rota
@jusst

nie no na takie stanowisko to wymagane będzie doświadczenie napewno... no chyba że robiłaś gdzieś super praktyki... ale no wątpię. powodzenia

HR Navigator poszukuje kandydatów na stanowiska Koordynator Sprzedaży. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

lbk
@Administrator

takiej oferty nie widzę, ale skoro ty widziałeś to przecież wypisują w swoich ofertach obowiązki, wystarczy przeczytać

win
@Administrator

gdzie jest to ogłoszenie?

win
@lbk

widzę, że nie tylko ja mam kłopot ze zlokalizowaniem go

Agata
@win

https://www.gowork.pl/oferta/koordynator-sprzedazy-rynek-niemiecki,4BBAzKoIf9BbcEOEiFFV2a,lublin O te ogłoszenie chodzi? Czemu w ogóle zainteresowaliście się właśnie tą firmą tak z ciekawości?

@Agata

a to ja nawet nie wiedziałem że na gowork też są ogłoszenia o prace

@Agata

ja się zainteresowałem wyjazdem za granice akurat

Gość
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
Kandydat

Witam czy ktoś wyjeżdża do dpd kolonia, w najbliższym czasie albo pracował tam lub pracuje? W tym miesiącu mam zaplanowany wyjazd i nie ukrywam że obawiam się o warunki mieszkaniowe.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy HR Navigator. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

patr
@Administrator

no a na jakie stanowisko się wybierasz?

patr
@Administrator

firma organizuje spoko wyjazdy, przynajmniej z mojej strony było okej

alan
@Administrator

dochodzą teraz jakieś nowe oferty?

@patr

u mnie też było wszystko spoko, organizacja w porządku, polecam

@alan

nie wiem, monitoruj sobie ich strone albo oferty na pracuj czy gdzie tam ci odpowiada

@alan

możesz się nawet na powiadomienia zapisać na tych stronkach z ofertami to ci będą na maila przychodzić nowe oferty

Jędrzej Wach

Pracowałem w DPD Hohenstein w Niemczech. Za miesiąc pracy wynagrodzenie miało wynosić +/- 1500 euro, wyszło 1200 euro za cały przepracowany miesiąc. Ludzie wyjeżdżają za granice do pracy by zarobić więcej niż u nas, po kosztach dojazdu itd. zarobiłem tyle co bym zarobił przez miesiąc w Polsce, stoi za tym brak meldunku co wiąże się z brakiem Steuer ID przez co dostaję się najgorszą grupę podatkową, nasza koordynatorka, to osoba, która nie powinna się znaleźć na tym stanowisku. O tym, że trzeba się zameldować żeby nie mieć 6 klasy podatkowej dowiedziałem się jakoś 2 tygodnie po rozpoczęciu pracy i to od reszty pracowników, dopiero gdy sam zadzwoniłem do Pani ... zaczęła coś działać w tym kierunku aby nas umówić do urzędu w sprawie meldunku, wcześniej nie było o tym żadnej informacji. To nie koniec sytuacji w których było widać, że Pani ... nie ma pojęcie co się dzieje u pracowników pod nią. Pokój w którym mieszkałem był na poddaszu i przy upałach 35 stopni, ciężko jest w dzień odespać zmianę nocną, klimatyzacja w pokojach była zamontowana lecz powiedziano nam, że nie działa. Po kilku dniach upałów spróbowaliśmy ją włączyć i wszystko działało jak powinno, wszystko by było fajnie lecz po jednym dniu użytkowania przyszedł właściciel mieszkania i kazał nam ją wyłączyć oraz napisał Pani ... że za dzień użytkowania klimatyzacji jest opłata 10 euro. Po kilku dniach dostajemy informacje, że właścicielka chce 140 euro za klimatyzacje co jest absurdem bo działała ona jeden dzień, najlepsze w tym wszystkim jest to, że Pani ... chcąc nam pomóc :) ustaliła, że zapłacimy 90 euro. I z zadowoleniem poinformowała nas o tym, że udało jej się trochę utargować. Ale czemu mamy płacić za coś czego nie używaliśmy przez 9 dni tylko przez jeden ? Minęły dwa miesiące a Steuer ID dalej do mnie nie przyszedł w formie listu przez co resztę pieniędzy których powinienem dostać za przepracowany czas mogę uzyskać przy rozliczeniu podatku na koniec roku :) Wyjazd totalnie na minus, bo po co jechać za granicę i wracać z pieniędzmi takimi samymi jak można było zrobić w Polsce ? Wszystko jest fajnie bo firma zarabia na pracownikach swoje a to co się dzieje z wypłatą pracowników, którzy poświęcili swój czas, nie jest dla nich istotne. Odradzam wyboru tej firmy jeśli nie chcesz się rozczarować tak jak ja. Polecam również przeczytać całą umowę przed podpisaniem bo chociażby to, że godziny nocne są od godziny 23:00 do 6:00, gdy pracujemy na zmianie nocnej od 2:00 do 9:30. Także na zmianie nocnej pracuje się łącznie 7 godzin lecz za 4 mamy płacone jako godziny nocne a 3 pozostałe jako godziny dzienne. Czyli po 6:00 to już nie jest zmiana nocna ? Mieszkanie to jedyne co mogę ocenić na plus bo było zadbane i warunki były okej.

Przemyslaw
@Jędrzej Wach

W moim przypadku bylo podobnie.Zamiast okolo(usunięte przez administratora) euro na reke placili okolo(usunięte przez administratora)bo to meldunku czy nr podatkowego nie ma.Sami przed wyjazdem wszystko gwarantowali a po przyjezdzie to oni nie maja obowiazku nic zrobic bo sa agencja tymczasowej pracy.Mieszkanie tragedia 5 chlopa na kawalerce 4 w pokoju jednoosobowym i jeden w kuchni.(usunięte przez administratora) ktorzy nie szanuja tego ze ktos przyjechal sie poswiecac aby robic na ten agencyjny (usunięte przez administratora)Do konca zycia bede kazdemu odradzal tego czegos co tylko zwie sie agencja.

Olka
Klient
@Jędrzej Wach

O pracy nocnej mówimy wtedy, gdy trwa ponad dwie godziny w czasie od 23:00 do 6:00, a w piekarniach i cukierniach od 22:00 do 5:00. Obowiązują wszędzie .

Dawid
Kandydat

dobry ,szukam pracy na magazynie przez firmę hr navigator (rozglądam sie za ofertami) i chciałbym sie dowiedzieć czy warto, pracowałem już kiedyś w warunkach gdzie musiałem nosić skrzynie z owocami do 20 kg co kilkanaście sekund i fizycznie dawałem radę, nie wiem jak to wygląda typowo na magazynie, czy jest aż tak źle i strasznie jak mówią inni ?jak jest ze stawkami i mieszkaniami , czy naprawdę ta firma robi jakieś problemy z wypłatami, mieszkania są takie straszne czy tylko jakieś (usunięte przez administratora) próbują oczernić dobrą firmę ? Byłbym wdzięczny jakby ktoś kto miał styczność z pracą na magazynie poprzez tą firmę udzielił mi odpowiedzi

Riki
@Dawid

dla mnie strasznie nie było, robota normalna. Wiadomo, że nie zawsze lekka, ale jak to na magazynie. Firma wypłacalna i w porządku do mnie byli.

Rysiek
@Dawid

Cześć i jak pojechales tam ? Jak z wypłatami jak z kwaterą i co o tej firmie sądzisz ?

@Rysiek

najlepiej jak sam pojedziesz i się przekonasz, opinie zawsze będą się różnić i nie wiadomo komu wierzyć

@Rysiek

dla mnie było ok, kwatera bez luksusów ale w miarę spoko. jak cie interesuje jakaś oferta to dawaj, najlepiej się na własnej skórze przekonać, bo ja mogę mówić że mi się podobało, a ktoś inny powie że nie i nie stwierdzisz co jest prawdą dopóki się sam nie przekonasz

giga
@rotfl

Czyli ogólnie warto aplikować?

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Project Manager prowadzona przez firmę HR Navigator. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

@Administrator

skoro znaleźli pracownika to już chyba nie będą szukać w najbliższym czasie

enel
@Administrator

pracowników potrzebować będą na pewno, ale czy na to stanowisko to nie wiem

enel
@Administrator

ale cv możesz wysłać jak będą coś mieli to pewnie zadzwonią

Kandydat

Czy pracował ktoś w pralni w Warburgu i mógł napisać opinię?

luis
@Kandydat

a jest tam teraz oferta może?

@luis

Najlepiej zadzwonic do nich i się zapytać.Na stronie była dostępna.

@Kandydat

i wszystko można tu załatwić telefonicznie?

tuto
@sej

wydaje mi się, że nie trzeba nigdzie jechać i dostarczać osobiście

tuto
@sej

bo biuro to chyba tylko w Krakowie mają

@tuto

czyli w sumie można i telefonicznie i mailowo ogarniać chyba

Lestat

Tak, można.

Lestat
@sej

Absolutnie nie trzeba się fatygować do siedziby.

@Lestat

mega wygodnie dla mnie, bo chcę wyjechać, a muszę domknąć u siebie jeszcze kilka spraw i nie miałbym czasu na takie jeżdżenie

zzz
@Lestat

to jak właściwie wygląda ten proces, jakieś papiery im się wysyła czy jak?

Nick
Kandydat

Jedzie ktoś do pralni w Malbergweich?

szyms

myślę nad tym

hola
@Nick

Co się konkretnie robi na pralni, jaki obowiązki??

K.
@hola

sortowanie, przygotowywanie do prasowania itp

hola
@K.

Ok, dzięki, nic trudnego rozumiem?

K.
@hola

no to już zależy jak dla kogo.

hm
@hola

mi się wydaje, że raczej nic trudnego

mejsa
@Nick

ja tam byłem i robota okej

Berni

Długo pracowałeś ?

mejsa
@Berni

kilka miesięcy, chyba z 5 wyszło jakoś, ale nie dam głowy

Berni
@mejsa

Zadowolony jesteś z wyjazdu?

@mejsa

a to można na tak krótko?

@sej

zależy od projektu na jaki się wybierasz

@Berni

bardzo

tuptak
@majsa

A planujesz jeszcze gdzieś jechać?

@tuptak

na ten moment nie

Kandydat

Witam mam zamiar jechać do pracy w DHL w Niemczech powie mi ktoś jak tam jest i jakie są warunki mieszkalne? Bo jadę sam i mam 20 Lat i trochę się stresuje tym co mnie tam czeka a pieniędzy też nie chce stracić bo nie mam ich za dużo

Jan

Nie zgadzam się. Pracowałem kilka miesięcy i numer podatkowy i meldunek był załatwiony po ok. dwóch tygodniach...Ile pracowałeś? Takich rzeczy nie dostaje się od razu, jak ktoś wyjeżdża na tydzień czy dwa to wiadomo, że nie dostaniesz od razu klasy podatkowej... Najwięcej narzekają osoby, które na miejscu są problematyczne i albo zostają wyrzucone za złe zachowanie, albo wszystko im przeszkadza. Zarobki są w porządku, mieszkania czyste, najwieksze pokoje jakie były dostępne to 3-osobowe, ale głownie dwójki.

lbn30
Kandydat

dzięki za takich ludzi przynajmniej błędu nie popełniłem a miałem jechac jutro

jatupracuje
@lbn30

nie ma to jak wierzyć we wszystko co znajdziesz w necie ;)

Pracuś
Klient
@anonim

Zależy gdzie trafisz

Garek
@anonim

Byłem na DHL Ludwigsau rok temu za nocki wychodziło mi 1700e do ręki ogólnie praca spoko tylko agencja (usunięte przez administratora) na każdym kroku pod górkę nic nie zgadzalo sie z obietnicami koordynatorzy do odstrzału na tym samym dhl byla druga polska agencja nie pamiętam nazwy ale mieli dużo lepsze warunki

Zostaw merytoryczną opinię o HR Navigator - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w HR Navigator?

Zobacz opinie na temat firmy HR Navigator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Navigator?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie HR Navigator?

Liczba opinii klientów firmy HR Navigator, to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Navigator
Przejdź do nowych opinii