HR Navigator

Opinie o HR Navigator

Szym

Witam chciałbym się zapytać czy ktoś może pracuje w pralni, albo na innym projekcie Zakwaterowanie mało wiele, czy słabo ?

Rychu
@Szym

jakie obowiązki by były na takiej pralni?

Witam mam pytanie odnośnie firmy?

odp

co chcesz wiedzieć?

vevo

słuchamy

vevo

co to za pytanie?

RAFAŁ
@odp

Jak wyglada praca w automotiv

J
@vevo

Czy agencja jest wporządku jak wyglądają zakwaterowanie jak z wypłatami wyglądać i jak ogólnie jest w agencji

colo
@J

w porządku, warunki zakwaterowania całkiem normalne, kasa na czas i taka na jaką było uzgodnione

Split

magazynier, Praca tymczasowa Niemcy ale nie ma napisane jaki region

rumcajs

ale jakie jest pytanie?

rumcajs
@Split

bo pewnie o konkretne lokalizacje to do nich bezpośrednio pasuje pisać

Otto
@Split

no to sie ich zapytaj gdzie wysyłają aktualnie.

Sylaba

Witam Ktoś w Fuldzie jest? Daleko z pracy do mieszkania? Można na maila jak coś :) sylaba@o2.pl dzięki i pozdrawiam

@Sylaba

a wybierasz się tam jakoś niedługo? bo też się zastanawiam..

@akita

W sumie mogę jechać w przyszłym tygodniu jeśli się zdecyduję...

@Sylaba

a to ja jeszcze nie tak szybko. ale jak już będziesz to się podzielisz wrażeniami jak jest?

@akita

Jasne... Nie ukrywam, że czekam, aż ktoś się podzieli wrażeniami zanim sama wyjadę...

no tak, zrozumiałe

Firma HR Navigator w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Komisjoner - magazyn z artykułami spożywczymi. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Witam wszystkich. Zainteresowałem się ofertą i chciałbym się czegoś dowiedzieć Czy można robić nadgodziny? Ile można zarobic? Czy mieszkania są blisko miejsca pracy? Polecacie tę firmę a jak tak to jakie stanowisko? Z góry dziękuję

Silly

Nadgodziny możliwe, ale to zależy od pracodawcy do którego jedziesz i nakładu pracy jaki aktualnie mają, jak jest praca w nocy to dodatek też jest za to. Zarobki masz podane w ogłoszeniach. Mieszkania to również zależy od lokalizacji gdzie się wybierasz, mi się bliziutko trafiło akurat.

Silly

No a czy polecam to generalnie tak, ale to tylko z mojego osobistego doświadczenia mogę powiedzieć. Jakie stanowisko to wybierz takie co najbardziej lubisz robić, żeby ci się dobrze pracowało i takie gdzie masz uprawnienia wszystkie potrzebne.

alex
@Silly

no dokładnie, każdy może to odbierać inaczej, więc decyduj sam, co wolisz robić

@Silly

a co do nadgodzin to jadąc w konkretne miejsce wiesz że takie się mogą zdarzyć czy dopiero po przyjeździe się okaże?

Anim
@Silly

Piszcie informacje to pomaga innym

Kraków Zawila ulica

@pracoholik Nie placa za przyjazd z Polski mieli oddac paliwo falszuja badania lekarskie on line Kaza rozwieszac ulotki szukac nowych werbowania fotki wysylac że się rozwiesilo zamian darmowe badania których nigdy nie bylo Nie placa nocki 22 6 rano dodatku nocnego Nie oddaja paliwo swoim jezdzisz 18km jedna stronę Nie melduja do 3 miesięcy zapomnij połowie wyplaty klasa podatkowa zla kordynator nie ma czasu nigdy meldunek Kary za nic (usunięte przez administratora)alkocholicy kovid hotelu na koniec sprawa prokuraturze czlowiek domaga swoje pieniądze zastraszanie polecam kazdemu kto chce to przezyc własnej skórze zero odbierania tel biora krakow podgorze gwaratuje sprawe prokuraturze ostrzegam kazdego kto chce tam pracowac stronie hr pisze szczerość zaufanie profesjonalizm do tego utrata zdrowia paczkach 10kg byly 50 kg pieniądz bogiem tej agecji uklad same panie psyholog rekrutacji krolowa socjologi czele koordynatorzy niemczech brudnej roboty opinia jedyna prawdziwa tym forum bylem przezylem nie polecam utrata zdrowia pieniądzy nerwow i sprawa sodzie o pieniądze werbuja stronie hr olx wszystkich portalach gdzie się da przeżyj to sam albo oszczedz sobie klopotow wybor nalezy do ciebie ostrzegalem Drezno Lipsk Kassel jechac nimi spodu! Pozdrawiam Kinge Ryniewicz ktora od samego poczatku kłamała telefonicznie zarobkach pozostale panie biora 700euro wyplata za miesiadz albo meldunek wymysla albo klasa podatkowa albo kovid przeciogaja czasie kradna wasze pieniądze poprostu kazdy kto chce nimi współpracować mowiac wprost wypierdolony kase swojego miasta tez robia ludzi mysla maja układ pieniądze prawnikow znajomosc prokuratorze moga wszystko so bogami znajduje ludzi calym forum (usunięte przez administratora) tak samo jak ja swiadkow mieli nimi do czynienia domagli swoje pieniądze zostali (usunięte przez administratora) do sprawy sadowej krakowie prokuraturze oszczedz sobie klopotow albo sam sie przekonaj Pozew zbiorowy

pracoholik

Cześć, chce wyjechac pracować w tej firmie, czy polecacie ją? Chcialbym chodzic na silownie po pracy i pytanie jest czy lokum jest daleko od miasta czy moze w samym jego centrum?

Asz
@pracoholik

pewnie zależy dokąd sie wybierasz, ale jak odpowiednią robotę załapiesz to siłka niepotrzebna

fitt
@pracoholik

słuchaj zawsze możesz ich poprosić o lokalizację, która będzie blisko, może się uda to ogarnąć

fitt
@Asz

my z kumplami jak było wolne, to akurat chodziliśmy po okolicy, coś ala małe wycieczki, a tak to po robocie średnio była siła, ale no jasne jak ci tego trzeba, to pytaj

@fitt

niegłupi pomysł, a w ilu pojechaliście?

dur
@grot

a jakie to ma znaczenie hahah

Anim
@Asz

????

Podgórze Krakow Prokuraturze
@pracoholik

Witam, czy jest ktoś w stanie w kilku zdaniach opowiedzieć o pracy na produkcji w Espelkamp, jak wygląda praca, i jak wygląda sytuacja z zakwaterowaniem, czy jest dość blisko/daleko, jakie warunki?

Artur

Wyjeżdżam do pracy w magazynie GLS w okolice Kassel. Mógł by ktoś napisać ogólnie jak tam jest? np jakie są warunki w zakwaterowaniu i jaka jest praca

Robson
@Artur

a kiedy jedziesz? już masz ogarnięte wszystko?

@Robson

Jak dobrze pójdzie to pojadę w ten weekend.

Gabro

Niech się na razie wdroży na spokojnie, zamiast na goworku przesiadywać ;)

@Gabro

Jesteś rekruterem HR Navigator?

Zrezygnowałem Firma niewiarygodna

Urszula
@Artur

A jest szansa na uzasadnienie dlaczego stwierdziłeś że są niewiarygodni? pytam bo nie łapię co tu się wydarzyło w tym wątku. kontaktu nie mogłeś załapać czy coś konkretnego powiedzieli?

Ktos
@Artur

Czemu? Może rozwiń, a nie takie coś zostawiasz

@Urszula

Cześć:) rozważasz wyjazd z tą agencja? Pytam, bo ja chce jechać do Fuldy

Witam jak ktoś planuje wyjazd za tydzień jakoś niech się odezwie audia4b5sound@gmail.com

@Kandydat

Szukasz kogoś do wyjazdu, czy jak?

@Kandydat

Na jaki projekt?

Sven

Piszecie wszyscy o wyjazdach za granicę, a czy ktoś się zatrudniał przez tę agencję do pracy w Polsce? Widziałem kiedyś kilka ofert ktorym pośredniczyli i zastanawiam się czy warto i czy dobrze ten cały proces poprowadzony

Astor
@Sven

jeśli prowadzą proces tak samo jak za granicę (a możliwe że tak bo czemu mieliby jakos inaczej?) to wszystko sprawnie i rzetelnie, nie ma co się martwić

Sven
@Astor

No w sumie racja, skoro piszecie, że z zagranicznymi jest wszystko ok, to w Polsce tym bardziej, bo to jednak mniej zachodu podejrzewam

remek
@Sven

a w jakich rejonach Polski są oferty pracy?

doremi
@remek

To nie działa tak, że to jakoś rejonowo działa, jak jakiś klient (firma szukająca pracownika) zwróci się do agencji o poprowadzenie procesu, to wtedy pojawia się oferta, wydaje mi się, że na tym to polega, a nie że wysyłają ludzi w konkretne, z góry określone lokalizacje.

Robson
@doremi

ma to sens, czyli jednym słowiem trzeba na bieżąco przeglądać oferty

Mateusz02

Witam Jest ktoś zainteresowany żeby wyjechać wspólnie w połowie lutego? zostawiam mail do kontaktu: mateusz127148@gmail.com

pavv
@Mateusz02

gdzieś konkretnie planujesz?

@Mateusz02

A gdzie jedziesz i skąd wyjeżdżasz?

Mam jechać do Fuldy czy jakoś tak . . .co powiecie o tym miejscu , jak zarobki na czysto , jak zamieszkanie i jak praca

Bolesław

Pozdrawiam Andrzeja Bolo- 2 dni i dla wszystkich pozdrowienia

hops

wyjeżdżam właśnie z nimi. póki co kwestie organizacyjne dobrze załatwione. jak będzie dalej to się okaże ale mam nadzieje że dobrze.

@hops

dlugo zajelo ogarniecie formalnosci?

@hops

i ogolnie to planowales wyjazd jakos duzo wczesniej? trzeba sobie zaklepac miejsce czy raczej bezproblemowo sie mozna dostac?

niedługo

@grot

nie, właśnie to dość spontaniczna decyzja była, po prostu zgłosiłem się z ogłoszenia na stronie, nic nie musiałem zaklepywać wcześniej

@grot

ale czy bezproblemowo, to nie wiem, tak było w moim przypadku, ale to pewnie może zależeć od osoby, czy danej miejscówki

@hops

u mnie też to szybko poszło i dostałem się tam, gdzie chciałem jak coś

@kapa

o to dobrze, ciekawe czy jak np. by nas czwórka była to daliby nas na jedną robotę, żeby też razem jechać i potem na mieszkaniu być czy średnio można na to liczyć??

@grot

no nie wiem, ja nie miałem takiej sytuacji

@grot

to już w biurze musisz pytać

Paw
@hops

Hej, a gdzie jedziesz?Do jakiej miejcowości?

Urszula
@kapa

w sumie ciekawa jestem o co mogłoby chodzić, gdyby jednak odmówili, im to raczej bez różnicy? a jakieś konkretne problemy to z czym mogą w razie czego być?

koral
@Urszula

jakby już odmówili to raczej nie po złości tylko z jakiegoś powodu, co nie...? też nie wszystko jest od nich zależne bo jendak pracodawcy też mają swoje wymagania jakieś. nikt ci specjalnie nie będzie robić pod górke jeśli o to pytasz

dur
@grot

słuchaj wiem, że w 3 znajomi jechali, no kwestia indywidualna serio, będą miejsca to i w 5 jedźcie, ale to serio pytać ich o zapotrzebowanie na dany czas i miejsce trzeba

Braciak

W ogłoszeniach zwracają uwagę, że występuje "brak zeinkonta!" - czym jest to zeitkonto? rozumiem, że jego brak jest korzystniejszy dla pracowników, skoro to podkreślają?

Karollo
@Braciak

Zeinkonto to tak ogólnie mówiąc "bank godzin pracy". Jak robisz nadgodziny to wpadają ci na to konto i później możesz sobie je w różny sposób odebrać. Tyle z mojej wiedzy na ten temat, jak chcesz coś więcej wiedzieć to doczytaj sobie w internecie na różnych stronach z pracą, bo aż tak się nie znam

Karollo
@Karollo

Zeitkonto* sorry; bo zeit - czas, konto - no to wiadomo

Braciak
@Karollo

Aaa czyli takie coś, dobrze wiedzieć, bo właśnie mnie zastanawiało co to, dzięki :)

BND
@Karollo

Jakie zeitkonto , jak to Polska umowa o pracę- dobry żart . Czyli syf-(bo żadnego zwrotu podatkowego nie dostaniesz ) Dodatkowo ani meldunku ani numerów podatkowych wam nie zrobią . Co za tym idzie 0 szans przejścia do pracy na firmie , 0 konta w banku nic , 0 szans na prywatne lokum- bo bez powyższych nikt wam nie wynajmie ( chyba że od Polaków ale wątpię , Nawet jesli od Polaków to nadal 0 szans na meldunek i 0 szans na numery socjalne ). Po prostu dla osoby która się zna jak ja to wie że nic dobrego tam nie ma . To żadna praca u Niemca tylko praca na smieciówie dla Polaków . Kolejna sprawa jeśli jest tam (usunięte przez administratora) i doszło by do jakiekolwiek awantury , bez meldunku od razu lecicie na anstalt na 3 monate ........... Kolejna sprawa kwestia ubezpiecznia .Przebywając w Niemczech czy w NL jesteście zobowiązania do jego posiadania . Karta ekuz to 1 miesiąc potem musisz mieć wykupione. Biewiem jak oni to rozwiązują bez numerów socjalnych...........................Śmierdzi to na starcie . Nie ma niemieckiej umowy chodżby z agencji to takiej roboty nie bierzcie . ( bo wasz pracodawca z gory zakłada że pisząc się na to jesteś totalnie zielony i mozna z tobą wszytko zrobić ) Bye, bye

alfred

jaką lokalizacje polecacie? ma ktoś jakieś porównanie z kilku miejsc?

@alfred

a w jakim zawodzie? albo coś?

arek

ja tam się nie boję kryminalistów alkoholików syfiarzy za kark chwycę i kopa w zad za drzwi i tak się robi z takimi najlepiej jechać z kolegą zaufanym

arek

ktoś coś poleca gdzie lepsza praca DPD GLS DHL

Lipka

Dzieląc się opinią o pracy a GLS za pośrednictwem Agencji HR Navigator muszę przede wszystkim poddać krytyce nie tyle pracy ile mieszkania i współlokatorów. Jeśli jesteś osobą, która jedzie do pracy za granicę pracować a po pracy mieć warunki do wypoczynku to odradzam. Sprowadzają na mieszkania "narkomanię" ewidentnie stawiając nie jakość lecz na ilość pracowników. Mieszkania darmowe, ale za cenę użerania się z hałaśliwą hołotą, która jedzie za granicę ćpać, imprezować i nie szanować ludzi, którzy nie mają takiego stylu życia. Wyjechałem sam i zaraz, po 2 tygodniach wróciłem do Polski. Nie z powodu pracy, którą da się przeżyć chociać ciężka lecz z powodu uciążliwych współlokatorów. Nie dziwcie się (w tym miejscu do Agencji), że Niemcy nie chcą dawać mieszkań do zamieszkania dla takich ludzi, bo są to osoby aspołeczne i nie do życia z nimi w tych samych blokach.

hey
@Lipka

jeśli byś chcial wyjechac jeszcze raz z kims kto nie cpa, nie pali i nie pije, nie jest konfliktowy to polecam sie, napisz pracapazdziernik@gmail.com

Lipka
@hey

Na razie jestem tak wykończony (nie pracą tylko tym towarzystwem) że chcę odpocząć psychicznie, ale dzięki za propozycje

qqqq
@hey

Witam,ja jestem chetny pojechac jak najszybciej to możliwe ale nie mam pojecia przez jaką agencje,jesli już pojechales to prosze podaj dana agencje czy polecasz czy nie,chcialbym pojechac jak najszybciej ale ciezka sprawa z tymi agencjami

Holy

Nie polecam przyjechałem na miejsce zastałem pensionat niczym stajnie jak stwierdziłem że nie na to się umawiałem i oznajmiłem że rano jadę gdzie indziej wyrzucili mnie na ulice

Paweł j
@Holy

A można wiedzieć gdzie byłes

Zostaw merytoryczną opinię o HR Navigator - Kraków

• Jak się pracuje w HR Navigator?

Zobacz opinie na temat firmy HR Navigator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Navigator?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Navigator