HR Navigator

Opinie o HR Navigator

Kaja

Ile miesięcy możemy być na danym projekcie ?

Nanas

Na jak długo się wyjeżdża?

Neon
@Nanas

Masz na stronie navigatora zakładke z informacjami i pytania i odpowiedzi to zajrzyj tak sobie.

ego
@Nanas

pewnie zależy, z nimi do ustalenia

Jakub

Zastanawiam się nad pracą na magazynie ale zastanawia mnie jak wyglądają mieszkania/pokoje na takich wyjazdach ?

Neon
@Jakub

Po ile osób i w jakim standardzie?

Emu

Czym się różni praca komisjonera od magazyniera? Ja jeszcze nie w temacie więc pytam

Emu

Czym się różni praca komisjonera od magazyniera? Nauka dekli - udanego współżycia z samym sobą

Firma HR Navigator w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Komisjoner - magazyn z artykułami spożywczymi. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
michal

witam, chcialbym sie podpytac, czy dzieki owej agencji, mozliwe bedzie zatrudnienie (+- od 27.06 do 27.07.br) jednej osoby pelnoletniej i 2 osob, ktore rocznikowo maja 18? czy raczej jednak ciezko o prace wtedy? interesowalyby nas praca na magazynie/produkcji, w okolicach polnocno-wschodnich niemczech. jak wyglada sprawa z zameldowaniem, wynagrodzeniem wtedy? bo jak wyczytalem zazwyczaj zameldowanie jest darmowe, wynagrodzenie niby z przedplata, ale jak to wyglada? jak wyglada zycie wtedy? z gory dzieki za odpowiedz ;)

Jacob
@michal

Nikt na miesiąc cie nie zamelduje. Nie ma możliwości zatrudnienia nieletnich A jak ma niby wyglądać przedpłata? Wykonujesz pracę i w określonym dniu dostajesz wypłatę, kiedyś to był 10

Lays
@Jacob

na ile podpisuje się umowy?

Jacob
@Lays

Pierwszą miałem na dwa miesiące.

miki

długo się czeka na odpowiedzi emailem?

liszka
@miki

strasznie trudno odpowiedzieć na takie pytania.. bo no ktoś mógł mieć odpowiedź po tygodniu, a czy ty też tak będziesz miał, no po prostu nie da się tego przewidzieć..

vamp
@miki

a ile czekasz że tak dopytujesz?

anonim808

Jakieś aktualne opinie na temat agencji?

@anonim808

przecież jest tu dużo aktualnych opinii

ufo
@clarkson

poczytaj trochę forum, patrz na daty dodatnia taka podpowiedź ode mnie, zresztą możesz sobie włączyć sortowanie i będziesz mieć najnowsze opinie ;)

vamp
@anonim808

a co chcesz konkretnie wiedzieć? z tego co słyszałem raczej w miarę agencja, bez jakichś przegięć

clarkson

co ile wrzucają nowe oferty?

Matys
@clarkson

trzeba sprawdzać, nie wiem czy jest jakaś zasada

RAFAŁ

Mam pytanie o najświeższą ofertę w Fulda, telefony nie odpowiadają, czy to nadal aktualne?

@RAFAŁ

tak ciężko się do nich dodzwonić? pewnie mają duże obłożenie kandydatów

@clarkson

z czego wynika sugestia, że faktycznie obłożenie może być spore? czy to oznacza, że jest problem z tym aby móc się dostać? trzeba się czymś wyróżnić lub wykazać, żeby być spokojnym o pracę?

An.

Szukam dziewczyny do wyjazdu do Niemiec koniec Kwietnia /Maj. Ja mam 20 lat i pracuje w Niemczech ponad dwa lata, teraz będę szukać nowej pracy niekoniecznie przez tą agencje może być inna. Mam samochód.

Oliwia
@An.

Hej byłabym zainteresowana, też szukam pracy w Niemczech

Mexy
@An.

dasz jakiś kontakt? chętnie pojadę z kimś doświadczonym

Klaudia

Ja mam doświadczenie w DE. I chętnie pojade :) misiak776@tlen.pl

Olivvka

Hej, mieszkam w Niemczech! Tez szukam pracy

liszka
@Olivvka

a jakie stanowisko cię by interesowało?

Cet

Polecam agencje!!! Fajny wyjazd, kasa jest można odpocząć i jechać znowu za jakiś czas

Praca
@Cet

To jest idealny uklad, wyjazd odpoczynek za te pieniadze i jak sie kasa zacznie konczyc to znowu wyjazd. Szkoda ze tak nie da się calego zycia przezyc

@Praca

słuchaj no możesz próbować ;D zawsze to jakiś pomysł na życie

@nowy

Poważnie za każdym razem można trafić na tak dogodne warunki? generalnie jest tu opcja, żeby zaklepać sobie pozycję z lokalizacją i na lata jeździć do tej samej kwatery? ktoś tak robił? ile lat za sobą ma osoba, która najdłużej już jeździ? wiecie?

Tom071

Witam. Czy ktoś pracuje/ował na magazynie w DPD np. w Chemnitz? Wiadomo jakie są warunki, zakwaterowanie itp? Zastanawiam się nad wyjazdem w tych stronach. Dziękuję.

@Tom071

wymagają jakichś uprawnień tam?

Pracuś
@nowy

Na sortowniach zazwyczaj wymagają tylko sprawności fizycznej;)

@Pracuś

a to się chyba nadam haha, a jak z godzinami? na jedną zmianę czy jak?

Pracuś
@nowy

Na sortowniach raczej nie ma nadgodzin,choć to zależy od lokalizacji,na projekcie Gls w Augsburgu było ich niewiele,praca na dwie zmiany,3 do 4 godzin rano i max 5 po poludniu jak jest sezon.

hrrrr

cisza spokój

henk

gdzie najlepsze kwatery?

Pako
@henk

trudne pytanie, nie wiem czy jest ktoś kto ma przekrój przez wszystkie miejsca a dwa to rok temu mogło być cacy a przyjechał jakiś palant w między czasie zrobił (usunięte przez administratora) i później problemy że kwatera taka śmiaka owaka

@Pako

no też mi się tak wydaje, że nie ma co się nastawiać tak czy siak, bo zależy dużo od ludzi

Rychu

Gdzie są spoko ludzie na jakich projektach aktualnie? Nie chce trafić na jakieś szemrane towarzystwo.

Lid
@Rychu

Na kogo trafisz to kwestia farta

Rychu
@Lid

ale może akurat ktoś podpowie gdzie i jak jest :D

Widelec
@Rychu

No ale że ktoś na jakiejś miejscówie trafił na spoko ludzi, to nie znaczy, że ty jadąc tam trafisz na tych samych.

Peja
@Rychu

jedź ze mną, będzie spoko, a przy czym chcesz pracować?

vevo

na jaki minimalny okres czasu trzeba wyjechać?

colo
@vevo

zależy od projektu chyba, ale to najlepiej ich pytać

@colo

Siedzisz w temacie? jakie projekty masz w razie czego za sobą i czy masz w związku z nimi jakieś ewentualne porady? Jeszcze nigdy nie byłam na takim wyjeździe, na jaki projekt w takiej sytuacji dobrze jest startować?

@Urszula

no zależy co chcesz robić nie, to już nikt ci nie powie jakie będzie dla ciebie najlepszy

@Urszula

zawsze możesz zadzwonić, pewnie w biurze będą w stanie doradzić

Mateusz

Jest to najgorsza agencja jaka może być (usunięte przez administratora) ładnie ludzi na pieniądze ( wypłaty się ciagle różnią ) a potem żeby coś odzyskać to zero odzewu nie polecam

@Mateusz

co ty gadasz, ja tak nigdy nie miałem, a byłem z nimi już 3 razy

Ilona

Który kierunek, praca jest najlepszy dla kobiety? tak żebym dała rade

Sylaba
@Ilona

Ilona, a dokąd chcesz jechać? Też myślę nad wyjazdem. Jeśli chcesz odezwij się na maila sylaba@o2.pl pozdrawiam

lamaa
@Ilona

a przy czym dotychczas robiłaś?

Daniel

jak wygląda kwestia zalatwienie numeru podatkowego czy agencja pomaga wiem że bez tego z 300 euro mniej się zarobi piszą 1700 1800 ale bez tego tyle nie wyjdzie

Otto

Brak zarzutów co do agencji. Pozdrawiam z wyjazdu. Otto.

@Otto

A jak wyglada twoje zakweterowanie

Urszula

A sądzisz przy tym, że jest jakakolwiek opcja na nagłe pogorszenie? Bo jeśli nie to przytoczysz warunki jakie Ty miałeś? Może obecnie jest prawie tak samo?

Zostaw merytoryczną opinię o HR Navigator - Kraków

• Jak się pracuje w HR Navigator?

Zobacz opinie na temat firmy HR Navigator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Navigator?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Navigator