LIga Plus Sp z o.o.
5 217 258 5 1

Opinie o LIga Plus Sp z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

PracownikDede

Bardzo stabilna praca, mi tam nic nie przeszkadza. Pieniądze mam na czas. Praca godna polecenia. Nie ma co narzekać. ^_^

Tak3Nie

Polecamy

Tak35Nie1

Były kurier
@Tram

A wiec tak jesli ktos zamierza przyjechac do pracy jako kurier odradzam... (usunięte przez administratora)trzeba przyjeżdzać na 5:30 a zdarza sie E wracamy na 20 21 do domu nie pracuje tutaj nikt dłużej niz 2 miesiące wszyscy uciekają po 1 wypłatach jesli wgl dostaną choć 100€ .. Jeżeli ktos zamierza przyjechac na kuriera albo do rozwożenia listów niech wcześniej sie zastanowi i odezwie sie pod ta opinia. (usunięte przez administratora) I wgl to moze sie zdarzyć tak ze przyjedziecie i nie bedzie gdzie spac takich sytuacji było mnóstwo zreszta pisali o tym w opiniach ale sam w to nie wierzyłem i przyjechałem tutaj bardzo tego żałuje odradzam wszystkim wyjazd z ligi plus

Tak12Nie27
KKK

Ja także z całego serca nie polecam pracy na stanowisku kuriera dpd. Po pracy przez 3 tygodnie po 70 godzin w tygodniu nie zarobiłem nic. (usunięte przez administratora) Dałem się nabrać i zostałem na lodzie bo siedzę tu już od dwóch tygodni bez grosza na życie i czekam aż dostanę zaliczkę o ile wgl dostanę.

Tak3Nie24

@Były kurier

Straszne, ale prawdziwe

TakNie18
nowy
@Były kurier

Czy możesz podać więcej informacji? Właśnie zastanawiam się czy podjąć u nich pracę jako kurier

Tak3Nie
Michałmarie

Pracuję z nimi od kilku miesięcy.W razie potrzeby można liczyć na pomoc biura będąc za granicą. Do tej pory wszystko przebiega dobrze ‘Pozdrawiam Michal’

HalinaK
 Rekomendacja

Ponad roku współpracy!5 Gwiazdek

Tak34Nie1
TadeuszK
@HalinaK

Potwierdzam

Były kurier

NIE POLECAM. !!!(usunięte przez administratora) RZADKOŚĆ ZEBY DOSTAC PEŁNA WYPŁATĘ, A JAK POSTANOWISZ ZREZYGNOWAĆ NIE WYPLACAJA WYNAGRODZENIA. NAWET PO PRZEPRACOWANIU ICH SMIESZNEGO 2TYG. WYPOWIEDZENIA.

Tak1Nie8
M1977

Byłam raz, wyjazd oceniam 9/10 Polecam:-)

You

Witam Jestem pracownikiem Liga Plus i nie narzekam, a nawet polecam! Praca w firmie jest dla ludzi ambitnych i chętnych pracować Tylko 1 Minus: poziom mieszkania u kurierow

Tak8Nie2
Markus

Tak13Nie
Elzbieta

Mija już drugi rok odkąd jeżdżę z tą firmą i jestem zadowolona. Ja pracowałam dla kilku agencji.Nie powiem Liga Plus nie jest idealne ale na tle pozostałych najgorsze nie jest Polecam!!!!!

Tak18Nie
K1982

Polecam Wszystko na czas

Tak20Nie
An

Z całą odpowiedzialnością nie polecam jeżeli chodzi o opiekę w Niemczech. Umowa w większości z kar dla opiekunki. Zupełnie inna umowa dla podopiecznych . Płacą dopiero 20tego następnego m-ca, gdzie większość firm tuż po zleceniu. Wysyłają na miny, bo nie sprawdzają miejsc pracy, a potem jeszcze chcą uciąć z wypłaty, bo rodzina, która źle traktowała opiekunkę ponoć nie chce wypłacić za coś tam, co jest nieprawdą.

TakNie17
Opiekunka

Pracuje jako opiekunka juz 4 miesiac Polecam Wszystko na czas,nie wiem jak inne dzialy,ale OPIEKA jest super

Tak42Nie

@Opiekunka

Co jest na czas? Kary na kilka stron?

Nazwa działu: Marketing

Jeśli ktoś chce wyjechać z tą firmą na kuriera to niech się lepiej dwa razy zastanowi. Praca fatalna, nikt się tobą nie interesuje,(usunięte przez administratora) Nie polecam wyjazdów z tą (usunięte przez administratora) firmą, chyba że kogoś interesuje wyjazd, stracenie własnych pieniędzy i powrót.

Tak5Nie25

@Pracownik

Dokładnie. Tak jest.

jaaa

Wg mnie to jedna z lepszych firm dla opiekunek w Niemczech. Mają dobre warunki dla pracowników, a do tego jasny i przejrzysty regulamin bez ukrytych kruczków.Polecam!!!Moj mąż pracował jako kurier przez 3 miesiaca,poleca ale ciężka praca i trzeba naprawdę pracować.

Tak34Nie

@jaaa

Dobra dla opiekunek? Dlaczego wprowadza Pani ludzi w błąd? Nie sprawdzają miejsc pracy, wysyłają na miny. Umowa z nimi porażka, same kary dla opiekunki, rodzina może robić co chce, nie ma dla nich kar. Nie zapewniają dnia wolnego. Płacą dopiero 20 następnego miesiąca, gdzie większość firm tuż po zleceniu.

Mvpkurier

Pracuje jako kurier miesiąc czasu to co mówią ludzie z ligi plus przed przyjazdem to kłamstwo na miejscu zupełnie inaczej to wygląda. (usunięte przez administratora) smród zamiast 100 stopów to 130-200 nie polecam sam czekam jeszcze chwile i wracam do pl

Tak5Nie24

Nowy
@Mvpkurier

Czemu siedzisz tak długo jak jest lipa

Andrzej
@Mvpkurier

Czy ty naprawdę pracujesz a nie z konkurencji? Pracuje 4 miesiąc już i mam po 90-100 stopów

Tak31Nie2

prosze
@Andrzej

panie(usunięte przez administratora) mozna do pana kontakt mailowy ?

TakNie7

@Mvpkurier

Dokładnie. Nie liczą się z pracownikiem. Czekam na załatwienie mojej sprawy przez tę firmę i wówczas wszędzie opiszę jak postępują.

TakNie15
ELZBIETAH123

Firma na Piątkę, W takim samym stopniu zapewniają dobre warunki podopiecznym jak i opiekunkom. Kompetentna kadra. Dobre warunki finansowe.

Tak30Nie1
@ELZBIETAH123

Opinia chyba pracownika tej firmy. Wsadzają na miny! Nie mają pojęcia o warunkach na miejscu, do tego płacą dopiero 20 następnego miesiąca, żadna firma dla opiekunek nie płaci tak późno! Do tego liczy się dla nich tylko klient, nie pracownik.

TakNie13
Marek

Polecam!

@Marek

Ludzie. Piszcie za co polecacie, takie opinie bez uzasadnienia powinny nie być brane pod uwagę.

TakNie14
Witam

Polecam 5 *****

Tak20Nie2
Antoni
@Witam

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w LIga Plus, może jednak rozwiniesz nieco swoją opinię aby ludzie odwiedzający ten wątek przekonali się, dlaczego naprawdę warto tu pracować? Co konkretnie Ci się podoba, chodzi o zarobki, godziny pracy, atmosferę w zespole, dodatki pozapłacowe? Napisz coś więcej, jestem ciekaw co Cię przekonało.

Tak10Nie1

Elzbietka

Dobrze mi się z Nimi współpracuje Polecam Juz rok razem i wszystko na czas, firma zawsze załatwia wszystkie pytania i problemy Pozdrawiam serdecznie

Tak22Nie2
Nick22

Ile zajmuje transport takiego 1 stopu ?

Tak8Nie1
Kurier123
@Nick22

Heyka Gdzies 5 minut

Tak5Nie
Nick

Firma w porzadku\\\\\\\\\\\\\\\ Wszystko na czas ////////////////////////////////////

Tak30Nie1
Krzysiek

Pracował ktoś jako kurier w Koln? Idzie zarobić? Mieszkanie spoko?

Martwem
@Krzysiek

Pracowałem Spoko,tylko mieszkanie nie bardzo’

Tak2Nie2
Jadwiga_123

Podjęłam współpracę z agencją i jestem bardzo zadowolona!!! Bardzo dobry kontakt z firmą, na każde pytanie szybka odpowiedz.

Tak31Nie2
Kar28
@Jadwiga_123

Potwierdzam’ Zawsze można liczyć na pomoc

FordKa
@Kar28

+ Firma super

Tak32Nie2
xxazz
Nazwa działu: Marketing

Pracował ktoś jako kurier w Koln ? Jakie opinie na temat pracy, wynagrodzenia, warunków zamieszkania ?

Tak13Nie2
Mark
@xxazz

Polecam Otrzymałem wynagrodzenie na czas’tylko mieszkanie średnio.Bede szukać inne z czasem’ Chce mieszkać sam

Afrodita

Tak30Nie2
Marcos71

Hejka jak wygląda praca na kurierce u nich? Wyjeżdżam na początku kwietnia do Stuttgartu, ktoś jeszcze? Pozderki

Tak5Nie1

Szach
@Renatka

Potwierdzam

Tak29Nie1

Zostaw opinię o LIga Plus Sp z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

LIga Plus Sp z o.o.