Liga Plus Sp. z o.o.

Opinie o Liga Plus Sp. z o.o.

Aktualność
Jesteśmy polską agencją zatrudnienia z centralą w Krakowie. Proponujemy nowoczesne rozwiązania kadrowo-płacowe i zajmujemy się rekrutacją specjalistyczną. Zatrudniamy w Polsce i w Niemczech.

Dlaczego My?

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści z zakresu rekrutowania, zatrudniania i delegowania  do pracy . Dobrze znamy zarówno polski, jak i niemiecki rynek usług. Doświadczenie zdobywaliśmy przez 5 ostatnich lat, każdego dnia poszerzając naszą wiedzę i umiejętności, dzięki czemu możemy dzisiaj zaoferować Ci najlepsze oferty pracy dla opiekunów osób starszych, kurierów i t.d.

Współpracując z Liga Plus wybierasz stabilnego pracodawcę, który sprawnie organizuje pracę  i zapewnia wsparcie na wszystkich etapach!

+48 662 199 385
+48 662 199 354
+48 784 453 720
Pon-Pt 8:00 - 17:00
info@ligaplus.com.pl
kontakt@ligaplus.com.pl
Niemcy

od 2 msc pracuje wiec moge sie troche wypowiedziec, co najwazniejsze pieniadze wyplacaja w terminie i wszystko sie zgadza. warunki zakwaterowanie ogolnie dobre, pokoj, lazienka, dostep do kuchni, w kazdym razie mi pasuje Czy polecam? Tak 4/5

Kuzyn
@Niemcy

A na czysto ile wychodzi na polskie po odliczeniu wszystkiego

Anne

Jeżdżę z ligą od początku roku, znalazłam ich zlecenie na fejsbuku, szukałam nowej agencji, bo w poprzedniej zaczęły się problemy z wypłatami. Pani zadzwoniła, przedstawiła zlecenie, wszytsko było w porządku więc podałam dane do formularza, szybko dostałam odpowiedź o akceptacji. Jeżdżę zawsze swoim przewoźnikiem, firma nie miała problemu żeby zamówić mi u niego przejazd. Nawet jak skoczyły ceny przejazdów firma pokrywała całość. Jak pojawiły się problemy na zleceniu biuro szybko reagowało, zawsze dzwonią zapytać czy dojechałam. We wrześniu wracam po urlopie na swoje zlecenie. Pozdrawiam Panią Marzenkę

Polecam Opieka

Pracuje dla Liga Plus od roku. Polecam ich jako agencję. Jak dla mnie są jedną z najlepszych na rynku pod względem warunków i współpracy. Pozdrawiam wszystkie Opiekunki pracujące dla tej agencji

Patka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Witam, zastanawiam się nad wyjazdem do pracy jako kurier, czy pracuje lub pracowała może jaka kobieta i może coś opowiedzieć jak to wyglada, jak sobie radzi ? I najważniejsze czy to bezpieczna praca dla kobiety ?

kurierrr

Czy ktoś może wybiera się w najbliższym czasie do pracy jako kurier w miejscowosci Neuss?

Błażej
@kurierrr

Ja chce jechać? Czy ktoś tam był? Jak wrażenia?

Madzialena Nowy wpis
@Błażej

Też widziałam to ogłoszenie i zadzwonię jutro dopytać jak to faktycznie jest ale oferta wydaje się ciekawa

Spoczko Nowy wpis

Dobra agencja, nie mam do czego się przyczepić. Praca taka jaką uzgodniliśmy, nie było żadnych niespodzianek po drodze. Polecam głównie ze względu na całą organizację, bo idzie sporo czasu zaoszczędzić (mam porównanie do innych agencji zatrudnienia)

lukasz

czy serio placą 2400 euro netto za prace od pon do soboty?

Gutek Nowy wpis
@lukasz

Stawka miesięczna, to 2150 euro netto za miesiąc, gdy pracuje się 5 dni w tygodniu, lub 2400 euro netto, gdy robi się do tego soboty plus premia. Takie wyjaśnienie znalazłem w ofercie dla kierowcy kat. B. Do tego koszty zakwaterowania - 350 euro miesięcznie. A po 6 mies pracy podwyżka stawki. Tak piszą. Ale może ktoś, kto już dla nich robi, napisze, czy to prawda z tą podwyżką, i ile jej wtedy może być?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Liga Plus Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży usług HR z j. niemieckim? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Nikodem
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Witam Pytanko na temat kurierki. Jeśli wyjeżdżam to gdzie jestem kurierem w dpd ?

A ja chętnie złożę cv do pracy na fabryce meblowej w Polsce. Trochę dziwne, bo całe ogłoszenie jest po ukraińsku i nie wiem czy jako Polak też mam szansę. Udało mi się zrozumieć, ze stawka wynosi 22zł na godzinę, ale czy po dłuższym czasie jakieś podwyżki wchodzą w grę?

Cześć, chętnie wyjadę z kimś na kurierkę. Im bliżej granicy tym lepiej. Mam 27lat, jestem osobą bez nałogów. Prawo jazdy od 8lat i 3 lata doświadczenia w prowadzeniu busa. Jestem z woj. Lubelskiego. Zapraszam do kontaktu.

@Piotr

Cześć i jak wyjechałeś? Jestem zainteresowany, również mam 27 lat i jestem chętny do wyjazdu w najbliższym czasie..

Pixel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Witam , jak wam się pracuje z Ligą Plus ? Jak wygląda praca na kurierce ?

Praca DE

Witam Znalazlem ogloszenie w internecie ze szukaja kuriera do pracy w roznych lokalizacjach w DE. Probowalem niejednokrotnie skontaktowac sie telefonicznie z agencja lecz bez skutecznie. Czy ktos mial podobny przypadek z trudnoscia kontaktu?

@Praca DE

Witam. Przykro nam, że nie udało się Panu z nami skontaktować. W naszych ogłoszeniach widnieją zawsze 2 lub 3 numery telefonu, pod które można się kontaktować oraz można zostawiać aplikacje abyśmy rozpatrzyli kandydaturę. Przez ilość zgłoszeń i wykonywanych telefonów mogą być czasem trudności z dodzwonieniem się. Zachęcamy do kontaktu pod każdy widoczny numer - jeżeli rekruter nie może odebrać zostawienie aplikacji przez formularz abyśmy nie ominęli Pana przy procesie rekrutacji. Serdecznie pozdrawiamy

Kurier DPD

Ogólnie spoko agencja. Kasa zawsze na czas i tyle ile ma być. Pracuje ponad rok i nie myślę na razie zmieniać roboty. Polecam.

@Kurier DPD

A termin wypłaty ustala się indywidualnie czy z góry narzucany jest dzień, w którym będą przelewać pensję? Chodzi mi o to, że mam kredyt i muszę go płacić w terminie. Na jakiś dłuższy czas idzie się załapać w kurierce czy trzeba robić sobie jakieś przerwy i zjeżdżać do kraju? No i prawko B wystarczy?

Może ktoś opowie mi jak wygląda praca w fabryce meblowej? Podobno nie trzeba mieć doświadczenia. Czy zakwaterowanie jest dodatkowo płatne? Jak długo trwa umowa?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Liga Plus Sp. z o.o.?

Kuba

Dla wszystkich co się wahają to moge smialo powiedziec ze nie ma sie nad czym zastanawiac, pracuje juz w GLS ponad pol roku i jestem bardzo zadowolony, praca luzna, wszystkuego cie naucza, jest staly kontakt z agencja i zawsze pomagaja jesli cos potrzeba. Fajnie ze organizuja zakwaterowanie i transport na terenie niemiec, bo wiadomo ze ciezko na poczatku znalezc cos na wlasna reke. Zarobki tez super i sadze ze bedzie to wspolpraca na lata, a tego szukalem :D

@Kuba

A obowiązki i godziny pracy jakie są? Weekend do regeneracji sił? Mógłbyś także podać koszty zamieszkania oraz określić stawkę?

Małgosia
@Kuba

Ile na początku trwa sama ta nauka, idzie ogarnąć wszystko? Czy przed wyjazdem firma załatwiła za Ciebie wszystkie formalności, ile to mniej więcej trwało? Za nocleg odciągają Ci z wypłaty czy jest to zakwaterowanie przez firmę?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Pit Piotr

19.12.2023 01:12

Pit Piotr ikona wywiad

Pracowałem dla tej agencji tydzień. W moim odczuciu warunki mieszkaniowe na mojej kwaterze były kiepskie. Widziałem mieszkania innych pracowników i wiem, że miały lepsze standardy. Ja musiałem kupić środki czystości za własne pieniądze i samodzielnie posprzątać w mieszkaniu, do którego dopiero co się wprowadziłem.

Pit Piotr ikona wywiad

Pracowałem na stanowisku kuriera. Do moich zadań należało: wykładanie paczek z taśmy, segregacja, skanowanie, pakowanie towaru do busa i dostarczanie do klientów.

Pit Piotr ikona wywiad

Sam zrezygnowałem ze współpracy, ponieważ warunki mieszkalne nie spełniały moich oczekiwań. Miałem mieć też możliwość wcześniejszego zakończenia szkolenia, jeśli będę sobie radzić w pracy. Wówczas miałbym korzystniejsze warunki finansowe. Jednak mimo radzenia sobie z zadaniami, miałem uczestniczyć w dwutygodniowym szkoleniu do końca.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Pit Piotr ikona wywiad

Widełki wynagrodzeń na tym stanowisku to na początku 200 euro netto za dzień w okresie dwutygodniowego szkolenia. Później stawka miała wzrosnąć. Godziny pracy były stałe, miałem wyrobić się ze wszystkim do godziny 14-tej. Niestety najczęściej było to niemożliwe i kończyłem pracę później, co nie wiązało się z dodatkowym wynagrodzeniem.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Pit Piotr ikona wywiad

Pracowałem w tej firmie pięć dni.

Pit Piotr ikona wywiad

Pozytywny aspekt pracy w tej firmie to pomoc i wsparcie od innych kierowców.

Pit Piotr ikona wywiad

Negatywne aspekty pracy w tej firmie to w moim przypadku kiepskie warunki mieszkaniowe oraz brak pomocy koordynatora w czasie szkolenia.

Pit Piotr ikona wywiad

Nie było żadnych możliwości rozwoju.

Pit Piotr ikona wywiad

Tak, na początku współpracy było dwutygodniowe szkolenie. Przy czym ja już po dwóch dniach szkoleń byłem zdolny samodzielnie wykonywać swoje obowiązki.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Pit Piotr ikona wywiad

Atmosferę pomiędzy pracownikami firmy w skali od 1 do 10 oceniłbym na 6. Część była pomocna, część osób uważała, że wdrażaniem nowego pracownika powinien zająć się koordynator.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Pit Piotr ikona wywiad

Atmosferę pomiędzy pracownikami a kadrą zarządzającą oceniam, jako napiętą.

Pit Piotr ikona wywiad

Firma nie załatwiła mi odzieży roboczej. Tak jak już wspominałem warunki mieszkaniowe na mojej kwaterze były kiepskie.

Ula

Wyjeżdżałam już z firmą parę razy do pracy w opiece nad seniorami. Za każdym razem byłam zadowolona. Bardzo dobry kontakt z koordynatorkami, które pomagają rozwiązywać wszystkie bieżące sprawy. Warunki zlecenia w rzeczywistości dokładnie takie same jak te, które zostały mi przedstawione przy rekrutacji. Gorąco polecam współpracę z firmą!

Inga

Na stronie firmy cały czas widnieje informacja dotycząca oferty pracy na stanowisku kuriera. W ogłoszeniu informują, że przez cały dzień trzeba rozwieźć około 100 stopów. A wiecie może na jakiej przestrzeni kilometrów są rozmieszczone punkty, do których trzeba je zawieźć? To bardzo istotne, aby oszacować, ile - mniej więcej - czasu potrzeba, aby zrealizować to zadanie. Poza tym, czy kobiety mają szansę, aby pracować na stanowisku kuriera?

Bielu123

Siema, jakie warunki trzeba spełniać aby dostać się na kuriera z ligą plus? Mam 19 lat prawo jazdy od roku, na nie dużym busie doświadczenie jakieś tam minimalne mam praca wydaje się być fajna i dobre zarobki proszę o odpowiedź

Wiecie, czy Liga Plus Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kalamburek_2008

Witam chciałbym podjąć pracę przez tą firmę może ktoś napisać jak wyglądają mieszkania po ile osób w pokojach

Pixel

Jak to wygląda z dojazdem do pracy ? Samochód zostawiam pod firmą czy można dojechać do miejsca zakwaterowania ?

Józia
@Pixel

O, no to ciekawe. Mnie tez interesuje, jak wygląda rozliczanie się za paliwo? Czy Trzeba samodzielnie kupić i potem się rozliczyć z firmą czy firma daje np. kartę do kupowania paliwa?

Zostaw merytoryczną opinię o Liga Plus Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Liga Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Liga Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Liga Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 43 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Liga Plus Sp. z o.o.