LIga Plus Sp z o.o.
5 257 342 5 1
C Nowy wpis

Kompletny chaos.

Elko Nowy wpis

zdecydowanie polecam! *_* Spoko warunki mieszkaniowe,stały grafik Dobrze,ze dodatkowo można pracować w sobotę i mieć za to kasę Polecam

Stef Nowy wpis
@Elko

Dają umowę zlecenie? (brak urlopu), a składki jakie płacą? Możesz coś napisać.

zainteresowany

Może ktoś napisać jak naprawdę wygląda praca? interesuje mnie to ile tak naprawdę trzeba pracować dziennie godzin? czy jest to powyżej 10h? jak praca dokładnie wygląda? jakim autem się jeździ? czy mieszkania zadbane, czy to hotel pracowniczy? z góry dzięki za informacje :)

PoloniawNiemczech
@zainteresowany

Da się spokojnie wyrobić w 10 godzin, wystarczy odrobina samodyscypliny. Jeździ się dostawczakiem, w zależności od tego jaki przydzielą. Praca zaczyna się od załadunku na magazynie, potem dostarczanie klientowi paczki. Mieszkania okej, nie jest to pięć gwiazdek, ale jak ktoś przyjechał popracować to bez problemu można pomieszkać. Pozdrawiam.

Tak10Nie
Monika
@PoloniawNiemczech

A po ile osob w pokoju i to hotel czy mieszkania?

Byly Nowy wpis
@Monika

Mieszkania 2-3 pokojowe Po 3 osoby

Polecam!!!!!

Tak7Nie
Pawel
Nazwa działu: Marketing
@Marek

Możesz coś więcej opisać bez języka da radę ogarniać

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Pawel

Witam. Powie mi ktoś coś o tej pracy jak to wygląda jaka kasa na czysto i czy trzeba wziąć nawigację lepiej żeby szybciej ogarniać trasę jakie warunki mieszkalne czy ludzie w porządku proszę o szybki odpis ????

markus
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

witam .mam pytanie bez jezyka da rade robote ogarnoć ile na czysto mozna zarobić juz po wysztkich od tronceniach i czy trasy te same cy sie zmieniajol i czy miec swojol navi

Iskra

Pracuję i jestem zadowolona z firmy. Pieniądze zawsze na czas, rzetelna obsługa. Polecam

Tak10Nie

dobra rzetelna firma

Tak15Nie
Lukasz

Jak wyglądają pewne kwestie? Wyjazd na własną rękę czy organizowany jest jakiś grupowy wyjazd? Jak wygląda sprawa mieszkań? Czy mieszka się z ludzmi z ekipy by dogadać się z dojazdami na miejsce pracy wspólnie chociaż na początku by zaznajomić się w terenie? I najważniejsze,co z meldunkiem i ubezpieczeniem?

Liga Plus
@Lukasz

Szanowny Panie Wyjazd jest na własną rękę, miejsce w mieszkaniu pracowniczym to koszt 300 euro mies odejmowane z wynagrodzenia, dojazd do miejsca pracy jest zapewniony,ubezpieczony jest Pan w Polsce i zagranicą, nie ma możliwości meldunku na mieszkaniu pracowniczym, w celu uzyskania szczegółów zachęcam do kontaktu tel, zapraszamy i pozdrawiamy

Tak13Nie
AnLas@

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą. Wszystko w umowie, wynagrodzenie na czas, pracownicy zawsze życzliwi i pomocni. Polecam !!!

Tak15Nie
Pilot

Firma w porzadku,wynagrodzenie na czas Pracuje pol roku I polecam

Tak14Nie

Tak2Nie2
Arek 20

Jaka kada miesiecznie ? I ile godzin

@Arek 20

kiedy pracujesz od pon do pt 1500 na rękę,zmuszają do pracy też w sobotę i płacą śmieszne 50 euro za jedną.Godziny:musisz być na 6.00 w pracy bo dostaniesz kary za spóźnianie się a pracujesz do kiedy nie rozwieziesz wszystkich paczek jednak na początku nie poznasz trasy będziesz musiał jeżdic do 19.00 osobiście raz skończyłem nawet po 19.00

Tak2Nie21
Michal
@były pracownik

Znasz mnie 100%,jeżeli pracowałeś na dpd;-) Mam 1,5 tura,a nie 1 I pracuje od 6 do 18! Jak możesz mieć 1 tur i do 19:-)

Tak20Nie
@Michal

na pewno mnie znasz a jazda wieczorem na Depot i z powrotem dobrze wiesz o której się wracało bo ty możesz sobie skończyć wcześniej ale ktoś skończy później i musisz czekać na niego a poza tym co ty masz do pisania jak masz niemiecką umowe

Tak1Nie13
KubaNiemcy

Witam jestesmy pracownikami ponad miesiąc uważamy że firma jest godna polecenia

Tak16Nie1
Kris27
 Rekomendacja

Jak to jest z językiem? Naprawdę nie trzeba?

KurierKoln
@Kris27

Język jest praktycznie niewymagany, dostajesz liste na której jest 10-15 podstawowych zwrotów, tam pracują sami Polacy i nikt nie ma problemu :) Jest opieka koordynatora, który mówi po polsku, także jest ok.

Tak19Nie1
Kurczak 1992
@KurierKoln

Mam pytanie jakie to sa SŁOWA te 15. Mozna wiedzieć jakie.

Wojtek

Dzień dobry pytanko ile punktów dziennie do rozwiezienia

Babka

Całkiem się opłaca,z Liga Plus robiłem w Niemczech. dobre warunki pracy i ekipa fajna

Tak18Nie
Markus

Heyka Polecam

Niemcy

od 2 msc pracuje wiec moge sie troche wypowiedziec, co najwazniejsze pieniadze wyplacaja w terminie i wszystko sie zgadza. warunki zakwaterowanie ogolnie dobre, pokoj, lazienka, dostep do kuchni, w kazdym razie mi pasuje Czy polecam? Tak 4/5

Tak26Nie1
Kris27
@Niemcy

A jak to się ma z językiem podczas pracy? Potrzebny,?

XxX

Witam w porównaniu do innych agencji z nimi pracowało sie o wiele lepiej. nie miałam na co narzekać.Wynagrodzenie na czas

Tak20Nie
Nazwa działu: Marketing

Jeśli ktoś chce wyjechać z tą firmą na kuriera to niech się lepiej dwa razy zastanowi. Praca fatalna, nikt się tobą nie interesuje,(usunięte przez administratora) Nie polecam wyjazdów z tą (usunięte przez administratora) firmą, chyba że kogoś interesuje wyjazd, stracenie własnych pieniędzy i powrót.

Tak8Nie33

An
@Pracownik

Dokładnie. Tak jest.

Tak2Nie31
Nowy ja
@An

Mogl bym do ciebie zadzwonic i zadac wiecej pytan ? Zalezalo by mi na odpowiedzi

Tak1Nie2
@Pracownik

dokładnie tak jest

Tak1Nie20
Anneczka

Witam dobre miejsce moim zdaniem, wyjeżdżałam wielokrotnie i jestem zadowolona, ogarnięta firma.

Nazwa działu: Finanse

Witam. Jedzie ktoś w najbliższym czasie do pracy do Kolonii jako kurier ???

Tigha
@Kacha

Tak,brat juz tam,jade do niego

@Tigha

kiedy jedziesz ?

arek 20

ja równiez jade

arek 20
@arek 20

11 zaczynam prace

@arek 20

Ja to ok 14 będę zaczynała :)

Arek20

Tomek

Wszystko dobrze polecam

kama
Nazwa działu: Produkcja

Dużo kobiet pracuje w Kolonii jako kurierki ???

Polecam

Tak25Nie
Tuk

Pracowałem w Kolonii jako kurier, spoko praca, kasa na czas i atmosfera spoko Praca poniedziałek-piątek po 11 godzin gdzies bylo

Tak27Nie
Kris1

Ogarnięta agencja, pomagają

Tak29Nie
wolski

///////mi się bardzo dobrze pracowało, fajna atmosfera, zarobki też spoko/////

Tak31Nie
MateuszMROz-z-z

Polecam

Tak32Nie
Wojciech
@MateuszMROz-z-z

Dzięki, że piszesz, ale to trochę mało. Jakie plusy pracy w Liga Plus sprawiają, że wg. Ciebie jest to pracodawca godny polecenia? Co sprawia, że warto aplikować? Dzięki.

kurierzypoland

Można przez pracuj w unii lub ogłoszenie na olxie, w ciągu 1-2 dni oddzwaniają i przedstawiają oferte, dalej wszystko mailowo, dojazd jest na własną rękę, pozdrawiam.

Tak29Nie

Zostaw opinię o LIga Plus Sp z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie