OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Seeker90 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Kandydat

Szukam współlokatorki do wyjazdu zagranicę ponieważ „formalnie” jako para ma się lepsze warunki. Nie żyje jak mnich ale mam wszystko odpowiednio zbalansowane. Wszystko jest dla ludzi ale też nie wszystkich .. Jeśli któraś jest zainteresowana to zapraszam na robertemnietenem90@icloud.com podam więcej szczegółów

Marciniak Robert Nowy wpis

Pracowałem przez Otto prawie 1,5 roku. Wypłata prawie zawsze na czas ponieważ zdarzały sie sporadyczne wpadki systemowe. Myślę , że działając na tak wielką skalę mogą im się zdarzać drobne błędy logistyczne. Współprace oceniam bardzo dobrze więc jak rzetelnie i sumiennie wykonujesz swoją pracę o wypłacalność nie masz co się obawiać .

Ona Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat

Ja też planuje wyjechać moge prosić opinie na temat pracy w Holandii, jakie są fajne oferty, czy ktoś teraz się wybiera ?. Podam maila izabela.bator@o2.pl . Jak by ktoś się wybieral w najbliższym czasie sam na jakiś magazyn to może się odezwac, ja też planuje sama jechać .

JP

Napisz rii.ful73@gmail.com

ONA
Inne

Hej ja się zastanawiam nad wyjazdem :) Z chęcią się poznam we dwie zawsze raźniej :)

ONA
Inne

Jeśli będziesz chciała się poznać i wyjechać razem napisz juli.glow767@gmail.com :)

Ona Nowy wpis

Brak

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Mirosław
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Kandydat

Wybiera sie ktos do Holandii do pracy? Zawsze lepiej w wiecej osób.

Patryk

Chciałem się zapytać ..jak mogę od Państwa otrzymać mój Jarograff.. bo nie ukrywam jest mi bardzo potrzebny ...

Wienco
@Patryk

Napisz na helpdesku lub zadzwoń bezpośrednio na service center

Goha
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Będzie ktoś w marcu jechał do Ulm?

Wiktoria
Inne

Witam. Czy pracuje ktoś w Otto w Niemczech na magazynach? Bardzo prosiłabym o informacje o pracy, realnej stawce, jak wychodzi miesięcznie, jak z mieszkaniami. Pozdrawiam!

X
@Wiktoria

Hej ja się tam wybieram daj maila to razem pojedziemy

JP
@Wiktoria

Napisz do mnie to ci wszystko opowiem rii.ful73@gmail.com

Kandydat

Witam pracuje może ktoś w W.Heemskerk.BV w Rijsburg można więcej informacji będę się tam wybierał do pracy wybieram się w tym tygodniu

GB
@Luki

Widziałem w poprzedniej opinii, że zaczynasz od poniedziałku. Powiesz o której miałeś mniej więcej zjazd na kwaterę i po jakim czasie musiałeś już udać się na robotę? jak daleko jest do pracy, czy te odległości są ustalane jeszcze przed wyjazdem?

@GB

Meldunek na kwaterę miałem w niedzielę a w wtorek miałem szkolenie i od środy już do pracy a odległość do pracy to mam niestety 50km w 1 stronę

Mario
Kandydat

I jakie maja tam mieszkania

Mario
Kandydat

Witam ja tez sie wybieram 4 marca do Heemskerk.BV w Rijsburg moje pytanie jak to tam wyglada

Marco77
Kandydat

Ja właśnie zamierzam do Holandii jakos w ciągu miesiąca wyjechać na kilka lat. Pewnie na laminaty na katamarany lub jakis magazyn. Ty jaki masz pomysł?

xyz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.
Kandydat

Hej wyjeżdża ktoś do DHL Dordrecht 26.01 ?

Jumbo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.
Kandydat

Hejka ktoś pracuje , albo pracował tutaj w Jumbo ??? Adres: Jumbo Omnichannel B.V. (Raalte) Almelosestraat 52 8102 HD Raalte Wybieram się na rozpoczęcie pracy od 19 lutego.

JU
Inne

Wczoraj dodali ofertę na zimowy program praktyk, czy macie o nim jakieś zdanie może? we wszystkich trzech przypadkach wymagają znajomości ukraińskiego. Jak oceniacie działy? Administracja vs marketing vs personalny?

Katarzyna

Hej, zaczynam prace na magazynie w Almere od października, czy ktoś tutaj tez pracuje bądź zaczyna w tym samym mieście? Fajnie byłoby kogoś poznać przed rozpoczęciem pracy:)

Taki owaki
@Katarzyna

Albert ? Jak tak to też lecę tam na początku msc.

Monika30
@Katarzyna

Hej jestem zainteresowana praca od zaraz. Czy nie wiesz czasami czy do tego magazynu potrzebuja więcej ludzi. Fajnie byłoby być z kimś ;)

@taki owaki
@Taki owaki

Tak tak do Alberta

@Monika30
@Monika30

Zadzwon do nich i zapytaj konkretnie o magazyn Alberta w Almere możliwe ze potrzebują więcej osób i rekrutują dalej

@taki owaki
@Taki owaki

Zaczynasz od poniedziałku?

Ania
@Katarzyna

Hej, podejrzewam że pracujesz tam już jakiś czas. Powiesz jak tam? Praca, zarobki, kwatera? Dostałam ofertę do Alberta w Almere ale opinie o OTTO są mieszane i nie wiem…

Gość
Kandydat

Pracuje ktoś na magazynie w miejscowości Haps.Dziękuję za jakąkolwiek opinię

P
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.
Inne

Czy ktoś pracuje w miejscowości Ulm i pracuje na komisjonowaniu? Jak praca jak zakwaterowanie?

Azzie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.
Kandydat

Czy aby otrzymać dodatek ET w Holandii trzeba składać wniosek czy agencja robi to za nas?

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1629.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 450, z czego 169 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 205 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii