OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Boniek

Witam, jedzie ktos 5 listopada z rybnika do Eindhoven na Heeren Groeten & Fruit B.V.

kamil_wilk

ja nie narzekalem przeciez otto zapewnia prace i zakwaterowanie, do tego pieniadze są na czas i stawki maja dobre. niestety samemu ciezko bylo mi znalexc tak dobrze platna prace, zdecydowalem sie na wyjazd z otto i to byla dobra decyzja!!

Kamillo
użytkownik zarejestrowany

Ile osób tyle zdań albo więcej. Ja nie narzekam na agencję OTTO Work Force Polska, pracowałem cały czas i mam niezłą kasę za to. Wydaje mi się, że nie wszyscy powinni wyjeżdżać ponieważ nie Adana się do pracy!!

seba

Lista propozycji jaką oferuje Otto jest na tyle długa, że jest w czym wybierać. Opłacalne wersje wyjazdowe . Odwagi i wychodzimy na swoje.

notoelo

nie można zapominać że to bardzo duza agencja -tysiace osob tu pracuje lub pracowalo. Wiadomix w każdej agencji jest podobnie - możesz lepiej lub gorzej trafić. ja przez dwa lata dobrze trafiałem, by w trzecim roku kiepsko trafić. Jednak byłem na tyle ogarnięty, że po dwóch tygodniach juz szukałem innego zajęcia i udało się zmienić na lepsze. Do odważnych świat należy! Jeżeli ktoś się waha to trzeba spróbować i dopiero potem oceniać

kkk

i diotki z otto same sobie piszą komentarze na tym forum

kkk

idiotki z otto same sobie piszą komentarze na tym forum

John z Koping

Dno i metr mułu. Nie znam gorszej agencji pseudo pracy :/

ila

Pracowałem już drugi rok w MyToys i jest ekstra. fajna ekipa jedzie z Polski, roboty dość, ale kasa super i pewna.

ela

hahahah
@ela tydzień temu
Ja tam jestem zadowolony, było spoko. fajna ekipa, dobre miejsce. Wakacje, nowa ekipa - głownie polacy i kasiura wpada...

Nie wiedzialem że Ela to imie mąskie :)

rambo

otto jak dla mnie firma dobra. kase zarobiłem na ok, wiec nie narzekam. bylo spoko

dawid

OTTO jasno definiuje swoje cele i warto to przesledzić, mają ciekawe oferty.Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. to j lider w branży doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponuje pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Xxoo

Pracował ktos w Hannover w Niemczech jako magazynier/komisjoner? Jak to wyglada?

mariusz

dla mnie dobre jest to ze masz podpisana umowe z liczba godzin, wiec jak by pracy nie bylo w jednym miejscu to szukaja dla ciebie w innym. dobre roziwazanie bo w koncu jak sie jedzie do pracy to nie po to by siedziec a zeby rpacowac. otto dla mnie ok, z pieniedzy tez jestem zadowolony

Henry
użytkownik zarejestrowany

Też jestem tego zdania, że jak mieszkanie jest nie do przyjęcia to trzeba szukać wspólników i wynająć we własnym zakresie. Ogólnie dobrze się pracuje przez OTTO Work Force, robota jest i kasa zgodnie z umową. Starają się żeby wszystko grało i o to chodzi.

Niezadowolony
@Henry tydzień temu

Przereklamowane komentarze powinny być usuwane a nie usuwacie te co mowią prawde. Kolega dostawal po 50 euro tygodniowo to chyba jakieś żarty a z umowy wynikało ze powinien mieć najmiej 300 po odliczeniu wszystkiego

Uff
@Niezadowolony tydzień temu

Przecież to widać, że komentarz za komentarzem pisane są tym samym stylem przez te same osoby. Nie wspomnę już o tekstach niczym z reklamy telewizyjnej. Przynajmniej można się pośmiać z kreatywności.

ostap

Co do warunków mieszkaniowych ,bo ten wątek się dośc często pojawia, to wiadomo ze nie są to pięciogwiazdkowe hiltony, ale zawsze mozna się z kimś ustawić na wspólny wynajem kwatery jak firma nie daje gwarancji mieszkaniowych, opłaci się wszystko przekalkulować żeby wyjść na swoje.

stach

Rozrzut opinii jak zawsze; najlepiej jakoś wypośrodkować; co do zakwaterowań to najkorzystniej Skrzyknąc się w parę osób jeśli warunki zabezpieczone przez Otto nie sa adekwatne do oczekiwań, ale trzeba to kalkulować na spokojnie żeby wyciągnąc z pracy jak najwięcej hajsu.

lamila

Jak oceniacie prace przy kwiatach w Holandii? Planujemy wyjazd z partnerem przez Otto

Dashka

Zdecydowanie nie polecam! Firma w moim przypadku nie wywiązała się z umowy. Naobiecywali, naobiecywali a na miejscu okazało się zupełnie co innego. Praca i zakwaterowanie miało być w Venlo, a niestety realia są inne. Wylądowałam w parku w Weeze gdzie nie ma kompletnie nic! Nawet internetu... Ani przeniesienie do Venlo ani zmiana pracy nie wchodzi w grę bo podobno nie ma miejsc. (usunięte przez administratora)

ad
@Dashka tydzień temu

a do jakiej pracy pojechałaś ?

Monisia

Sama pozytywne opinie bo negatywne są usuwane a pewnie było by ich tyle samo . Niestety niekopetetna załoga od trzech tygodni wyjezamy i za każdym razem gdy my "kontrolnie" dzień przed wyjazdem dzwonimy o informacje słyszymy że jednak nie jedziemy oferta anulowana nie mogą nic na to poradzić ze za tydzień jak chcemy ? What? To jest ta kompetecja a człowiek co się ma zacząć paś czy czekać aż manna z nieba spadnie .brak słów.

mad
@Monisia 2 tygodnie temu

jakie oferty wam niby odwołują ?

artek
@Monisia 2 tygodnie temu

pracy jest sporo generalnie jest cos takiego jak gwarancja pracy, jak nie ma w jednym miejscu szukaja w innym, ale jak ja pracowalem zawsze godziny byly wiec z tym nie ma co narzekac. pracy duzo i dzieki temu wiadomo idzie zarobic, wiadomo ze jak ktos wyjezdza to o to wlasnie chodzi

Karol1916

jade do Geldermalsen w Holandi z Otto na magazyn sklepu albert. Jakies opinie o zakwaterowaniu w geldermalsen z otto ?

indyk

dobra agencja, pracowalem, zarobilem, a jak slysze jakies narzekania to zawsze sie dziwie, jedzie sie do pracy a nie na wakacje ludzie. waidomo ze chce sie miec dobre warunki ale w otto takie wlasnie sa. jade za jakis czas znowu i kolege namawiam bo warto

Bysiek
użytkownik zarejestrowany

Przy wyjeździe do pracy za granicę trzeba mieć podstawy języka i nie byłoby kłopotów. A tak w ogóle to każdy jest dorosły i trochę inwencji nie zaszkodzi nikomu. Może ktoś coś nie dogadał, wszystko jest możliwe i trzeba brać to pod uwagę i radzić sobie!

Ala

Szukam opinie na temat pracy w pralni w Utrechcie.

karol

Praca przez pośrednika jest sensowna bo nie ma potrzeby uganiania się za formalnosciami; ale ma też swoje minusy zwykle związane z dojazdami; kto może sobie na to pozwolić ten wygrywa, z OTTO wato.

Ala

Jak wygląda praca w pralni w Utrechcie?

olka

Hej jak z pracą w Niemczech ? Jak mieszkania, zarobki, dojazdy itp ? Ktoś pracuje/pracował przez tą agencje w Niemczech ? Same opinie na temat Holandii tylko są.

czarna1997

Hej. Szukam opinii na temat pracy w my toys w gernsheim czy opłaca się jechac? I czy mieszkania są ladnie urządzone?

domiś12

Witam pracuje może ktoś z was na magazynie (Guess) w Venlo. Opłaca się jechać są godziny pracy?? Normy są do wyrobienia? domis

robcik

z otto pracowalem 2x wiec moge sie wypowiedziec. raz jako order picker raz w Gipmans. i tu i tu ok, godziny byly zapewnione, wiec o kase nie ma sie co martwic. i dojazd i zakwaterowanie ok. a jak czytam ze byl syf, no coz to nie wina otto, to ludzie nie sprzataja. akurat ja dobrze trafilem ze takich problemow nie bylo.

ad
@robcik 2 tygodnie temu

gdzie miałeś zakwaterowanie jak w gipmans pracowałeś ?

Janusz
użytkownik zarejestrowany

Fajnie się z nimi pracuje za granicą. Zastanawia mnie jednak fakt, że maja tak długa listę ofert pracy a nie ma ludzi. Czyżby problemy braku rąk zaczęły dotykać agencje?

Tiffanny

Potwierdzam, dogadać się jest bardzo ciężko. Przetestowalysmy to z koleżanką. Jak nie masz godzin to jedyną drogą zmiany pracy jest dac się zwolnić, bo z koordynatorem ani z nikim z biura tego nie załatwisz. Ośrodek na Weeze pozostawia wiele do życzenia. Jak ktoś na to narzeka to zaraz usuwane są opinie albo pojawiają się kpiny, że trzeba po sobie sprzątać. Problem w tym, że to jest wieloletni brud i tego od tak się nie wyczysci. Sprzątać jak najbardziej trzeba, czego wiele osób tam mieszkających nie rozumie. Na szczęście zdarzają się normalni ludzie, którzy dbają o porządek. Niemniej zgadzam się, że większość domków wymaga malowania,zaklejenia tego, co odpadło, wymiany wykładzin, mebli itd. Dobrze by było, żeby ktoś sprawdzał porządek. Nie jestem zwolenniczką karania za 1 łyżeczkę w zlewie, ale za stos cuchnacych naczyń, które moczą się od kilku dni to już tak. Ludzie niestety robią straszny syf.

Tiffanny

stan

no jak dla mnie to ok firma. kase zarobiem, a o to chdzilo przeciez

bozek

warunki były spoko, kasa dobra i ludzie mega. ogólna moja ocena to dobry

ala

Jak jest w Gipmans w Venlo? gdzie jest zakwaterowanie ? był ktoś

marika
@ala 3 tygodnie temu
Jak jest w Gipmans w Venlo? gdzie jest zakwaterowanie ? był ktoś

pracujesz z ziołami, pakujesz, dbasz o porzadek itd, no nic trudnego. troche polakow pracuje dla mnie to bylo na plus, bo mozna sie dogadac. zakwaterowanie ok na moje normale warunki zeby po pracy odpoczac. znajomi zaczeli pracowac dla otto, potem ja tez wiec dla mnie to sprawdzona agencja

marek
@marika 3 tygodnie temu

A gdzie mieliście to zakwaterowanie. Na venlo gdzieś czy na niemczech w weeze ??

adela

Warunki w dużej mierze to kwestia "jak sobie pościelesz..."nie oszukujmy się z ta naszą dbałoscią o nie swoje miejsce bywa różnie. Wpływ OTTO na temperament i zachowania są co tu duzo mówić żadnen.

Natalia

Z otto jechałam jako świeżynka dawno temu i gdyby coś było nie tak, więcej bym z nimi nie pojechała. a pojechałam jeszcze parę razy, jeśli znów będę potrzebować kasy to też z otto.

aldona

u mnie praca z otto wygladala tak: znalazlam oferte, skontaktowalam sie, podali mi warunki, bardzo przyzwoite wiec sie zdecydowalam i poejchalam z nimi do holandii. na miejscu wszytsko bylo tak jak w umowie, kasa+warunki mieszkaniowe ok, praca byla, bez przestojow. czasem sie slyszy ze jest jakis balagan w mieszakniu czy cos, ale to robia ludzie ktorzy tam mieszkaja, a nie otto wiec naprawde bez przesady....moim zdaniem są dobra agencja, duzo ludzi z nimi pracuje to o czyms swiadczy.

Zon

Pracował ktoś w bakker lisse ? Jak ta praca wygląda

goro

hajs się zgadza i to najwazniejsze. praca jest ok i mieszkanie spoko

Xoo

Jak wyglada praca na zbieraniu zamówień ciężka ? Ile godzin tygodniowo jaka stawka ?

wronek

Na wyjazd do pracy z otto namowil mnie kolega, ktory bardzo chwalil biuro. zorganizowali dojazd, mieszkanie, prace, warunki zakwaterowanie byly dobre, pokoje 2-3 osoby, łazienka, kuchnia wszystko było. Robiłem w Gipmans , praca w porzadku, fajnie ze zarobilem, po to w koncu jechalem

marek
@wronek 19.09.2017, 12:00

a gdzie miałeś zakwaterowanie?

edyta

napiszcie jakie mieliście pytania na rozmowie ;) pozdrawiam

azan

Pracowałam w AH Geldermalsen więc napiszę co nie co jak to naprawdę wygląda. Zakwaterowanie, cóż ... zależy gdzie trafisz. W Wageningen jest tzn. kurnik, jeżeli tam trafisz przygotuj się na chodzenie do baraku na zewnatrz ''hotelu'' by skorzystać z ''kuchni''. W hotelu 3 pralki na ponad 200 ludzi na skrzydle, nie musze chyba mowic jakim szczesciem jest trafienie na wolna by zrobic pranie ;). Brak internetu to norma. Musisz kupic wszystko: od talerzy po czajnik, suszarkę. Wchodzą do pokojów kiedy chcą, np. sprawdzić czy czasem nie masz odkurzacza. Do wszystkich po kolei. Nie rozumiem dlaczego za takie warunki płaci się tyle samo co na bungalach gdzie mają właśną pralkę, wyposażona kuchnie i internet. Biuro na zgłaszanie problemów milczy. Kolejna sprawa, przyjezdzasz z dziewczyna/chłopakiem, w biurze jest to odnotowane i co? Macie inne zmiany, inne dni wolne wskutek czego, nic nie zwiedzicie nic nie zobaczycie. Nie wspominam nawet o tym, że przeważnie dają wolne w niedziele, gdzie wtedy wszystko jest pozamykane. Godziny faktycznie są, robi się po 6 dni w tyg, bywa że 10-13 dni bez przerwy. Jak cyborg, nadgodzinny, przedgodzinny, gdyby jeszcze chociaz za to placili. A właściwie co wypłata-godziny ucięte a to poltorej h a to pietnascie minut. (usunięte przez administratora) [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Biora cie na przedgodzinny, wyjazd: 4:30, pierwsza przerwa o 9. (usunięte przez administratora) ! Grafik dostajesz z dnia na dzien, wiec nic sobie wczesniej zaplanowac nie mozesz ! (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) !

FooFighter

Witam. Wybiera się ktoś do pracy na magazyn MyToys w Gernsheim?

Hej

Wybiera sie ktoś w ten weekend do Holandi okolice Venlo na magazyn z elektroniką?

Radziu
@Hej 15.09.2017, 16:39

siema ja sie wybieram. jak praca na magazynie Flextronics Logistics?

sziszi
@Radziu 20.09.2017, 15:04
siema ja sie wybieram. jak praca na magazynie Flextronics Logistics?

jak to na magazynie....praca z wózkiem widłowym, pakujesz, wyładowujesz towar. mi odpowiada taka praca. otto ma dobre warunki, daja zakwaterwoanie i dojazd do pracy tez jest.

marian

Agencja Ottojak każdy inny pośrednik robi nabór i to z nią dogadujemy warunki pracy. Praktykapotwierdzi wiarygodnosc. Zobacze dopiero zaczynam.

Nowa

tea
@Nowa 12.09.2017, 21:00
Szkoda, że tak mało jest wpisów od pracowników OTTO Work Force. Szukający pracy chcieliby coś wiedzieć od pracujących już!...

Niestety poznasz wyłącznie opinię jedynie słuszną. Opinie niezadowolonych i średnio zadowolonych osób są regularnie kasowane albo są oni obrażani na forum. Regulamin w odniesieniu do tych osób jest często łamany a co zabawne nikt z tym nic nie robi. Z kolei jak pojawi się jakiś niewygodny komentarz dla OTTO to bardzo szybko znika z forum, mimo że nie łamie żadnych paragrafów. Dla mnie agencja jest średnia. Są ludzie, którzy trafili bardzo dobrze- to fakt, ale są też inni. No ale im nie wolno wypowiadać się na forum.

ares
@Nowa 12.09.2017, 21:00

Wszelkie informacje o warunkach pracy i cała reszta na stronach ofertowych OTTO, nie trzeba wyważąc drzwi bo te dane sa czytelne.

krzychu

to teram moja opinia, powiem tak pare miesiecy z nimi pracowalem i wrocilem calkiem niedawno. po pierwsze co najwazniejsze bo mnie o to duzo osob pytalo czy sa godziny, to tak godziny byly raczej nie bylo przestojow, praca byla i mozliwosc zarobkow. po drugie zakwaterowanie, jest ok!! jak slysze ze ktos na to narzekal to naprawde nie wiem o co chodzi bo warunki byly normalne. tak sie sklada ze widzialem oferty z otto na dluzszy czas i mysle ze pojade bo warto.

orina

Ciągle atrakcyjny jest pakiet informacji gdzie można poszukać ciekawej roboty; pod względem marketingowym OTTO otwiera okno dla poszukiwaczy.

Zostaw opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.