OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Oshed
Kandydat

Czy ktoś pracuje NA MAGAZYNIE Z ZABAWKAMI I KSIĄŻKAMI w miejscowości Gütersloh, przez tą agencje, jak tak to dajcie opinie. Jeśli jest jakaś miła dziewczyna która chce wyjechać do pracy do Niemiec (niekoniecznie ta oferta pracy) i chce się poznać żeby było raźniej w nowym miejscu niech zostawi w komentarzu swojego @. Pozdrawiam

Emilia Nowy wpis
@Oshed

Hejka. Jesteś może na tym magazynie? Wybieram się tam. Mój email emila.gr@interia.eu

Kaja
Kandydat

Hej dziewczyny mam 21 lat i od września chce wyjechać za granicę ale wiadomo że razem raźniej czy któraś wybiera się od września i chciałaby się skontaktować i pojechać razem?

@Kaja

Hej. Ja też szukam pracy i też szukam osoby, którą mogłabym pojechać.

Blondyna95

Ja jestem chętna im szybciej tym lepiej :) izabela.stolarczyk@o2.pl

Gosia
@Kaja

Hej, ja też szukam czegoś, jestem jak najbardziej chętna :)

ann

Też jestem chętna

Martyna
@Kaja

Hej, też byłabym chętna wyjechać:)

Nats
@Kaja

Hej . Ja wróciłam niedawno z Belgii I też planuje wyjazd we wrześniu max za tydzień:)

Paskal
@Kaja

Jestem chętny też sam jade

@Martyna

Hej, wyjechałaś już? Pytam bo szukam osoby która byłaby chętna na wyjazd niedługo ^^

Patrycja
@Natalia

Hej, ja wybieram się w październiku. Wyjechałaś już może macie jakieś wskazówki?

Patrycja Nowy wpis
@Patrycja

Hej kiedy w październiku konkretnie planujesz wyjechać? Ja też się zbieram, ale samej ciężko

Benjix
Kandydat

Siemanko, szukam ekipy 2-3 osobowej lub przynajmniej jednej osoby chętnej na wyjazd do Holandii, docelowo dłużej niż 2-3 miesiące :) W grupie raźniej i bezpieczniej. Zwracam się tylko i wyłącznie do normalnych i ogarniętych ludzi, więc jeśli jesteś ćpunem, alkoholikiem, nierobem i szukasz przygód a nie okazji do zmiany swojego położenia to odpuść sobie kontakt ze mną. Wiek nie gra w zasadzie tak dużej roli, sam mam 27 lat więc 5 w tą lub w tamtą nie robi mi różnicy ale fajnie gdyby był zbliżony. Planuję wyjazd własnym autem więc jeśli nie mieszkasz w jakichś skrajnych miejscach polski to jest duża szansa że mógłbym Cię zgarnąć, ewentualnie z jakiegoś dworca w większym mieście, które akurat masz najbliżej, kwestia dogadania. Przed wyjazdem chciałbym się chociaż trochę poznać, preferowana konfa na whatsappie, żeby przynajmniej cokolwiek o sobie wiedzieć i sprawdzić czy nadajemy na podobnych falach. Agencji i pracy możemy poszukać wspólnie, jestem otwarty na propozycję, Preferowana data wyjazdu to koniec sierpnia/początek września. Daj znać jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, mój mail: benjixonthabeat@gmail.com Byłem w już w paru miejscach, znam komunikatywnie angielski więc jakoś sobie poradzimy! :)

Sokol90
@Benjix

Witam Wybieram się właśnie 13.08. Białystok ale to nie problem dojechać gdzieś daj znać kiedy Ty jedziesz i gdzie adrian.sokol@poczta.onet.pl

Agaa
@Benjix

Cześć chcemy wyjechać w 2 ????wyjechałeś już ?

Kaja
@Agaa

Hej ja się wybieram może ja bym mogła dołączyć do was?

Zoz
@Kaja

Hejka napisz do mnie, też się wybieram może się dogadamy zozpraca@op.pl

piotr Nowy wpis
@Benjix

Jestem zainteresowany wyjazem w pazdzierniku daj znac kiedy

Patrycja Nowy wpis
@piotr

Również jestem zainteresowana wyjazdem ale pod koniec października,

Cevanczyk

Siemka, Może głupie pytanie, ale jak wygląda kwestia pokojów, są jakieś jedynki również? Miałem sytuacje w poprzedniej agencji, że mnie wrzucili do pokoju z jakimś starym gejem po 30 i agencja poprzednia nie chciała nic z tym zrobić, bo nie miała miejsc no i równouprawnienia itp.. Sytuacja zryta na maksa, bo do gejów no nic nie mam, no ale typol się ciągle gapił na mnie albo na moje nogi, ch wie czy jakiś zdjęć nie zrobił, a nie mogłem nic zrobić. Czy tutaj w razie czego mogę prosić o zmianę pokoju czy też z tym lipa jest?

palermo
@Cevanczyk

no zależy od lokalizacji ale nawet jeśli nie ma jedynek to możesz poprosić o zmiane i nie robią z tym problemu

Kamila
@Cevanczyk

Niby można, ale zależy gdzie jesteś. Jest mnóstwo lokacji przepełnionych no i przeniesienie odpada, bo nie ma miejsc. A na inną lokację często nie wrzucą, bo transport masz akurat tam gdzie jesteś. Ale trochę creepy jak się gość na nogi gapi hahaha. Ja takich akcji nie miałam XD

Pablo
@Cevanczyk

Jak są miejsca to pozwolą, jak nie to przecież nic nie zrobią. Sam miałem kiedyś podobne akcje i polecam jedno - rób zdjęcia ubrań, butów i szczoteczki do zebow (o tym się dowiedziałem na Fejsie) przed wyjściem do pracy oraz po powrocie. Jak każdego dnia będziesz widział że są nieco w innym miejscu to pisz do agencji, bo to pod sąd podchodzi.

HAHAHA
@Pablo

Pod sad podchodzi hahahaha, a co w tym karalnego jezeli ktos wacha ubrania czy nawet sobie na nich wiadomo co. Zes dowalil. Moze jak sie ktos o tym dowie to nic przyjemnego, ale na pewno nie jest to karalne. Czy ty sadzisz, ze jak w jednym domu mieszkaja chlopacy z dziewczynami to nigdy nikt sobie nie uzywal butow dziewczyn, zyjesz w jakiejs bance odrealnionej od rzeczywistosci.

lukas
@HAHAHA

no myślę że jednak normalne osoby tego nie robią i nie tykają rzeczy innych, może jest parę takich ewenementów jak Ty, ale raczej nie za dużo

HAHAHA
@lukas

Moralista się znalazł. Co innego jak się komuś coś kradnie z pokoju czy lodówki, a co innego jak się pożycza na kilka minuty buty albo bielizne dziewczyn co i tak jest w koszu do prania. Mówię jak jest, mam dosyć politycznej poprawności wszędzie. A to że chłopak trafił na takiego w swoim pokoju to trochę pech, ale krzywda przecież mu się nie stała. Nawet jak mu się ten tegował do butów to i tak karalne to nie jest. A Ci gwarantuje że takich akcji pełno jest, przecież większość agencji oferuje dwuosobowe pokoje. I co, sądzisz że ludzie lubią takie rzeczy, są zamykani z osobami po liceum albo na studiach i nie korzystają? No proszę Cię. Lepiej się oszukiwać cały czas, serio?

Bzdura
@HAHAHA

Mi się wydaje że jak ktoś zabiera komuś bieliznę, robi mu zdjęcia w pokoju i sobie widomo co do jego butów to jest to karalne. To nawet w Polsce się chyba okresla mianem innych czynności seksualnych. Sorry ale taka akcja potrafi komuś zrypać psyche i dlaczego ma to być bezkarne? Ale fakt teraz chyba najgorszy okres bo mnóstwo osób po szkole przyjeżdża na chwile i lądują w pokojach z niewiadomo kim. Problem w tym że agencje nie łączą ludzi chłopak i dziewczyna w jednym pokoju z wiadomo jakiego powodu. Ale dwóch chłopaków z czego jeden ma jakieś fetysze to już problemu nie ma. Tylko ciężko to rozwiązać.

Tererefere
@Bzdura

Popieram. Nie Twoje nie tykaj i juz

Andrei
@Tererefere

Nie kradnij to się zgodze, ale nie oczekuj za wiele jak komuś małolata dają do pokoju. Sam korzystałem czterokrotnie, a jestem tutaj ponad 10 lat i nie widzę w tym problemu. To tak jakby do gościa hetero dać 19-latkę i oczekiwać cudu.

Inboundowy

Niestety ale trzeba uważać, jako przestroga mogę powiedzieć że sam trafilem rok temu na jakiegoś zboka w innej agencji co mnie trochę upił i potem niby dla beki pojebane akcje z MMA robił bo trenował ppjeb i graliśmy w UFC na pleju. Potem skumalem ze to po to aby pewnie sobie podotykać na ciele czy coś ale ch.. da się zrobić. A to przed końcem wakacji jak mialem wracać to już akcji nie chcialem dzień po robić ale no wkrowiony jestem do dzisiaj. A teraz w Otto jestem i normalny domek mam.

Martuś
@Inboundowy

Ale to mega pechowo trafiłeś. A jakie akcje robił

Elia
@Martuś

Sama jestem ciekawa, może chodziło mu że go bił podczas tego MMA hahaha wiesz jak był pijany i słabszy to dobra okazja i może powiedzieć że go zaczepiał po pijaku to się tylko bronił hahah

@Elia

To debil jakiś, albo ręcę blokował i wykręcał albo nogi blokował i łaskotał w chuj długo, myślałem że tam zwariuje, a potem mówił że sam po pijaku prowokuje i żebym znowu nie pyskował.

Elia
@Inboundowy

No właśnie mówiłam że będzie że prowokujesz po pijaku hahaha, a na nogach jak gilgotał chłopaka to na pewno coś nie tego, no jakieś MMA to jeszcze rozumiem ale nie coś takiego, gruba akcja hahaha I w sumie to mocno przewalone, nie dość że ktoś gilgota to jeszcze przerwać nie można hahaha, wykitować można.

Alicja nie ta z krainy czarow
@Elia

Hahaha pojechal w wakacje do pracy a skonczyl na walce z jakims starym cepem. A laskotania to bym nie wyrobila, nie wiem ile go meczyl ale bez kitu oszalec idzie jak nogi nie ma jak ruszyc

Alice

Nawet jak sam zacząl to nie powód aby mu coś robić, a takie akcje jak ktoś nie może uciec to pod torturowanie trochę podchodzi.

@Inboundowy

Cześć i jaka praca i warunki , zarobki ? Dużo negatywnych opinii na Otto work????

@Aga

@ Aga No właśnie w otto spoko, dobry domek i normalna ekipa. Ale różnie pewnie mozna trafic. Tygodniowki mam 360 po odjeciu juz mieszkania. @Alicja no właśnie mu odwaliło wtedy i chyba z minute mnie łaskotał to myślałem że padne tam. To się może wydaje zabawne ale nogi nie mogłem ruszyć i to serio wytrzymać się nie da

Alicja

Mieszkanie z ciepłymi to jedno, ale jak komuś po liceum robią MMA i łaskoczą przez minute to już totalna (usunięte przez administratora) ciepłych hahaha. Czaisz jakiś (usunięte przez administratora) Ciebie trzyma za noge i po girach dotyka a nic zrobić nie możesz i jeszcze wstawiony hahahah. Tylko w Holandii takie akcje

Estainer
@Alicja

A nie mamy wplywu na to kogo dostaniemy do pokoju? Sam teraz mysle czy studia czy wyjechac jednak, ale nie chce mieszkac z jakimis duzo starszymi osobami, szczegolnie jak takie akcje sie dzieja.

Karol
@Cevanczyk

ta, jedynki XD. Przez telefon sie dowiesz, że super mają lokacje dla ciebie a potem cie wyrzucą do ćpunów i patologi. Lepiej sie ratuj i skorzystaj z usług innej agencji

Kamil hahhhaha

Otto to (usunięte przez administratora) .250 e na tydzień i nie zmienia pravy nie potrafią odebrać telefonów.Kierowca otto poniszczył bagaże a otto nie potrafiło przez 2 miesiące nic z tym zrobic zadnego zwrotu .maile dzownienie na nic .nie polecam tej agencjii nikomu

Kto trzeba

Czy ktoś posiada wiedzę jakie są dokładnie warunki zakwaterowania do oferty z magazynem w Eisenach, Horseglau.Cena pobytu wysoka a czy odpowiadająca do ich standardu

Wiktor
Kandydat

Hej, zastanawiam się nad wyjazdem i szukam kogoś kto też by był chętny i nie ma z kim wyjechać. Jestem z dolnegośląska, 21 lat nie palący, nie pijący i nie ćpię. Jak coś pisz na discordzie: Rivs#5838

Benia

Hej ja chcę wyjechać z Katowic początkiem października od 1 mogę jeśli ktoś jest i jedzie sam to weź napisz może nadajemy podobnie bo nie szukam miłego imprezowego wszystko z umiarem bardziej kogoś kto jedzie bo musi zmienić swoją sytuację mam po 30 nie robi mi różnica wieku wiele ważne żeby się dogadać i jechać razem napisz jak coś meliana.mela@interia.pl

deiwid
@Benia

Ja też się wybieram też pewno z Katowic bo z Sosnowca jestem też 30l napisz to meila dam

xyzqer

Czy ktoś pracuje na magazynie z odzieżą z Tommy Hilfiger w Bierick? Jak wygląda robota i może ktoś mieszka w hotelu w Venlo, dajcie znać

@xyzqer

Hej, ja pracowałem w PVH (Tommy) i mieszkałem na LH GreenPort - wpisz sobie w google. Praca spoczko wystarcza by odłożyć hajs, duży plus, że praca od 8-17 xdd czasami nudno ale jest luz.

Xyz
@xyzqer

Hej, wyjechałeś już może? Będę tez jechać do hotelu w venlo i chciałam spytac jak warunki :)

Kuba
@Pracownik

Cześć ,Moglibyśmy się połączyć na fb ? I popisać o tej pracy ?

kompan
Kandydat

Szukam kompana do wyjazdu przez tą lub inną agencje w pazdzierniku bez nałogów najlepiej, moj mail pracapazdziernik@gmail.com

lol
Kandydat

hejj wraz z kolega mamy niedługo zamiar wyjechać do holandii, jeśli ktos byłby zainteresowany wspólnym wyjazdem pisac na ig szaxxus

Blonqmex
Kandydat

Hej, jest ktoś chętny na wyjazd do Holandii? Chcemy wyjechać ze znajomym a wiadomo w grupie raźniej

Andi
@Blonqmex

Siemka, ja byłbym chętny i może ziomek tez. Tylko potrzebował bym informacji. Skontaktuj się ze mną: ariko99@o2.0pl

Ares
@Blonqmex

A do jakiej roboty? Bo też mam w planach w najbliższym czasie wyjechać

Zoz
@Blonqmex

Jeśli nadal aktualne to skontaktuj się ze mną zozpraca@op.pl

Łukasz
Kandydat

Cześć mam 21 lat i pierwszy raz chcę wyjechać do pracy za granicą na 3 miesiące, przez co jest delikatny stresik jeżeli ktos jest chetny do pracy na magazynie najlepiej Holandia napisz komentarz

Siema
@Łukasz

Napisz ariko99@o2.pl

Sompedro
@Siema

Siema ja również planuje wyjechać do Holandii i obawiam się na kogo trafię w pokoju możemy się skumać i coś razem pokminić

Łukasz
@Sompedro

Napisz na email luk898@interia.pl

Wyjazd Holandia
Kandydat

Cześć, szukam kogoś na wspólny wyjazd do pracy w Holandii. Wyjazd najlepiej 1 października na dłuższy okres czasu i po to żeby zarobić a nie imprezować :) Szukam osoby ogarniętej i zdecydowanej która wie czego chce. Jak ktoś jest zainteresowany i ma ochotę wyjechać razem piszcie tu: Wyjazdh@gmail.com

Benia

Hej ja chcę wyjechać z Katowic szukam pracy Niemcy Holandia ale to nie priorytet z tego co wiem najwięcej jest tam ofert pracy.Jeśli ktoś szuka pracy też jedzie sam to weź napisz może nadajemy podobnie nie szukam osób pijących czy imprezowiczów wszystko z umiarem bardziej kogoś kto jedzie bo musi zmienić swoją sytuację mam po 30 nie robi mi różnica wieku wiele ważne żeby się dogadać mieć chociaż trochę podobne myślenie w temacie pracy i po co się tam jedzie jeśli chcesz napisz jak coś na mój mail meliana.mela@interia.pl

FaithHealer
Kandydat

Witam. Planuję wyjazd we wrześniu po raz pierwszy do pracy za granicę, myślę o Niemczech i niekoniecznie przez tę agencję, bo z tego co widzę, ukierunkowani są na Holandię. Mam 42 lata, jestem rozsądny, brak nałogów; posiadam prawo jazdy oraz samochód, wyższe wykształcenie ale to akurat tam nie jest istotne. Język angielski znam w stopniu komunikatywnym. Podstawy niemieckiego. Jeżeli ktoś chciałby wyjechać wspólnie, zawsze to raźniej, to zapraszam do kontaktu. Jestem z woj. śląskiego. faithhealer1980@gmail.com

karol
@FaithHealer

taka rada, minimum sensowności to 2400-2500 euro na ręke w Niemczech lub Holandii. Poniżej to(usunięte przez administratora)się ruszać nie opłaca

Dawid
@karol

Nikt Ci tyle nie da,jeśli nie masz fachu i języka, jak zarobisz 1600e to i tak lepiej niż 3000zl w Polsce,pozdro.

Wodzu

Ja mogę jechać jestem z DOlnego Śląska

Agaa

Cześć wyjechałeś już ? Chcemy wyjechać we 2 z koleżanką

Klaudia 28

Witam. Szukam kierowcy by był ze mną w parze do Holandii lub Niemiec (może byc wiecej osob - ostatnio byłam z dwójką ludzi). Jeżdżę do DE od 2 lat i przez agencje, ale znam biegle angielski dlatego może być Holandia :-) Jestem osobą porzadną na poziomie i fajną ( pochodzę z miasta). Ładna, miła, towarzyska odważna dziewczyna. Sprzątam po sobie, nie blokuję łazienki, szanuję innych i tego również oczekuję. Nie slucham disco polo, nie palę i wkurza mnie jak ktoś to robi przy mnie. Niech się dusi sam jak jest chamem w dodatku. Nie wiem dlaczego ludzie, którzy jadą nie potrafią się zachować, ale takich niestety przerabiałam ich masę i byli w różnym wieku.  Mówię, a nie przekrzykuję - kulturę osobistą mam na wysokim poziomie i zawsze jestem gotowa do pracy, pomimo, że jestem atrakcyjna i mi panie zazdroszczą i bywają agresywne bo jadą niezadbane, to zawsze jestem gotowa do wyjazdu, a wręcz inne osoby były tzw. "śpiącymi królewnami", na które trzeba było czekać i ryzykować spóźnienie do pracy, jazda szybko w stresie, bo takiej królewnie, która nawet nie wyglądała jak królewna nie chciało się wstawać do pracy i nie szanowała innych, że wstali i tylko na nią czekają, ale nawet nigdy tego nie zrozumiała... Ogólnie starsze panie nie powinny jeździć, bo kipią zazdrością do młodych kobiet, które w dużej mierze tam jeżdżą i potem te stare dinozaury w okresie około menopauzalnym robią patologię na domku oraz w życiu codziennym. Jedna kobieta 50+ zapraszała sobie panów w celu dorobienia, do nas do młodych do domku... Szkoda tyle pisać, ja dobrze wiem jacy ludzie jeżdżą i szukam kulturalnych co jadą do pracy i się szanować, nie żreć nieswojego jedzenia, używać swój papier toaletowy i swoje mydło, nie syfić a wystarczy po sobie tylko sprzątać, nie szukam starego dziadostwa patologicznego, co harczy, kaszle, krzyczy jakies stare małżeństwo między sobą i trzeba tego wciąż słuchać, starych bab, które po nocach za głośno rozmawiają przez tel. Zawsze się rozliczam za paliwo itd Tylko normalnych ludzi zapraszam do kontaktu, patologi nie pisac do mnie. Natomiast wiem, że ze mną się żyje bardzo dobrze. misiak776@o2.pl

Wieśniak
Klient
@Klaudia 28

Dobrze, że zaznaczyłaś iż jesteś z miasta, bo k ..w do auta nie zabieram.

Klaudia 28
@Klaudia 28

Casting zakończony, gdyz odezwalo sie sporo fajnych ludzi. Juz wybrałam najlepsze osoby i juz nie szukam. Selekcja zostala przeprowadzona. Do zobaczenia zagranicą! ;))

Sylvia
Kandydat

Hej dziewczyny .Czy któraś chciałaby wyjechać od września? Niemcy, Holandia? Razem raźniej:)

Jestem chętna. natalcia89xd@gmail.com

Pati

Ja z chęcią :)

Alice
@Sylvia

Ja się wybieram do Dortmundu przez Otto 10 września jadę samochodem z Gdańska jak coś zapraszam do kontaktu alicjalipinska99@gmail.com

Blondyna95

Ja jestem chętna :) izabela.stolarczyk@o2.pl

Maria
@Sylvia

Chętnie do NL bym się wybrała! Masz jakąś konkretn ofertę?

ann81
@Sylvia

Też jestem chętna ale raczej Niemcy bo trochę bliżej apo2@wp.pl wyjechałabym jeszcze w tym miesiącu

Ja też jestem chętna

@Sylvia

Cześć chcemy we 2 z kolezanką wyjechać jak najszybciej ????wyjechałaś już ?

Pablo
Kandydat

Wybiera się ktoś do Hamburga do FIEGE, ja mam już wszystko załatwione, zaczynam 02 marca, prawdopodobnie jadę swoim autem, Ktoś może tam pracował, jakieś opinie?

Natka
@Pablo

I jak na tym magazynie Fiege?

K jak praca ? Wszystko ok ??? Dzięki jak odpiszesz

Martita

Czy ktoś się wybiera do Hamburga na magazyn odzieżowy w najbliższym czasie?

Kama

Ja i chłopak

Martita

Super ja mam jechać od 14 lipca

Karolina K
@Kama

Jak długo musieliście czekać na ofertę pracy?

@Martita

Ja tez jadę i 14 zaczynam, zgadamy sie na fb? Mam parę pytań????

Ja się wybieram, e-mail loszka2000@gmail.com

Natka
@Kama

Dajcie znać jak praca I napiszcie na jakim magazynie robicie

Paskal Wrona
@Natalia

Napisz na Fb

Ja
@Martita

Tak, jadę z koleżanką niedługo

@Martita

Witam zamierzamy w najbliższym czasie właśnie tam wyjechać , praca skanowanie paczek , pakowanie itp , czy już wyjechałaś? I możesz coś więcej powiedzieć o pracy ??

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1283.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 357, z czego 130 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 158 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o., to 32, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.