OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Pracownik a

@emma jak długo pracujesz czy firma cię zameldowała i wyrobiła numer podatkowy , bo my jak na razie z pracy jesteśmy zadowoleni bo nie jest ciężko ale koordynator zostawia wiele do życzenia , nic nie idzie z nim załatwić

Dawidek Nowy wpis
@Pracownik a

to taki protip z którego ja skorzystałem - jak jest problem z koordynatorem to skontaktuj się bezpośrednio z biurem i opisz sytuacje, powinni pomóc

Jednoserce
Kandydat

Po jakim czasie dostaliście wiadomość o lokacji i dostaliście do podpisania umowy ? Sytuacja wygląda tak że pracuje tu w Polsce ale zrobiłam już rekrutację do Otto swoją oferte wyjazdu dałam od 1 października ponieważ mam umowę w Polsce do końca września chciałabym żeby w ostatnim tygodniu rekruter wysłał nam z chłopakiem umowy bo mam możliwość przedłużenia umowy w Polsce jednak chciałabym wyjechać do Holandii veghel jumbo nie chciałabym mieć sytuacji że zostane bez pracy

darek
@Jednoserce

czemu nie skontaktowała się z biurem? Tam Ci pomogą sytuację wyjaśnić

Jednoserce
@darek

Kontaktowałam się wyjazd niby zaplanowany na 2 października ale jeszcze nie mam umów Mam nadzieję że wszystko wyjdzie pomyślnie

Olkaa Nowy wpis
@Jednoserce

Nie przejmuj się, wszystko powinno tak wyjść. Ja z tego co pamiętam też dostałam dość późno, ale przed wyjazdem.

Martyna Nowy wpis
Kandydat

Hej, czy ktoś z Was pracuje w Amsterdamie przy ubraniach? Możecie napisać jak praca i warunki mieszkaniowe? Zastanawiam się nad wyjazdem za tydzień lub dwa. Pozdrawiam!

Ciekawy Nowy wpis
@Martyna

Podpinam się pod pytanie.

kasia
Kandydat

Hej, szukam jakiegoś wporządku człowieka do wyjazdu najlepiej 25.09 wyjazd. Jestem z lubelskiego mam 27 lat. Mój znajomy jestem na order picker w bredzie i w sumie chciałabym dojechać do niego. Peć do mieszkania jest mi obojętna, abyś był normalny/a i nie robił syfu;) wiek 25-30 Pozdrawiam/ moj email- kacha.vendie@gmail.com

Pakowacz – pracownik magazynu
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Szybka rozmowa i nieskomplikowana w miłej atmosferze. Typowo to test językowy, ale nie jest on wymogiem do podjęcia pracy.

Pytania

Test językowy i o doświadczenie

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Jakub
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Kandydat

Witam czy pracował ktoś jako pakowacz ciuchów w Amsterdamie? Interesują mnie warunki jakie tam panują ,godziny ,zakwaterowanie itp

Blaz
Kandydat

Hejka. Jak się pracuje w Hilton Food Holland w Zaandam? I jak z zakwaterowaniem, blisko? Znośnie?

Dingo
@Blaz

Z kolegą tam pracowaliśmy kilka miesięcy temu, ogólnie w porządku

konor
@Blaz

pokoje są czyste i to najważniejsze

@Nikola
Klient

Hej. Co sądzicie o tej agencji ?? Bo ja planuje wyjazd w sobotę 11 września sama i trochę się martwię ;( Jak to jest z zakwaterowaniem i zarobki jak to wygląda ??? Bo trochę jest tutaj złych opini :(

Bylem 2 razy
@@Nikola

Ja bylem dwa razy dla tej firmy. Wszyatko zalezy gdzie trafisz. Mialem wczoraj wyjechac jednakze zaplanowali mnie na kwatere tymczasowa 80km od pracy i w niemczech. Na zdjeciach satelitarnych sa tam same magazyny i wysypiska. Kazda kwatera kosztuje tyle samo, wiec ja odmowilem wyjazdu na Bedburg. Przez telefon dostalem info ze jest wiele studentow i nie ma miejsca. Nie jest to moj problem a chciwosc otto. Jednakze sama praca jest wporzadku.

Klaudia
@@Nikola

Tez wyjechałam sama. Właśnie dzisiaj dojechałam na miejsce jak chcesz jakieś informacje to pisz tutaj klaudia.furgal@o2.pl

Sylwek
@@Nikola

Nikola a na co się wybierasz?

Krecik
@@Nikola

Dowiedziałaś się czegoś??? Bo też planuje wyjazd 11 września I nie wiem czego się mogę spodziewać

Ania
@@Nikola

@Nikola nadal jesteś pewna wyjazdu? Także zastanawiam się nad wyjazdem alee muszę to przemyśleć. Pisz miszc.anna@gmail.com

@@ewa
@Klaudia

Też chcę jechać sama ale trochę się boję bo nie znam języka jak tam jest

misza
@@@ewa

spoczko nie przejmuj się osobiście bez języka przepracowałem około 2 lat także luzik

Anonim
@@@ewa

Chętnie pomogę rozwiać wszelkie wątpliwości, proszę o adres e-mail to będzie łatwiej się skontaktować. Pozdrawiam

Miro
@@@ewa

Wgl znajomość języka nie jest Ci tam potrzebna, również jeśli chodzisz do sklepów itd to nie przeszkadza w niczym i idzie się dogadać bez tego

Olaf

Witam Moja przygoda z Otto zaczeła sie rok temu gdy trafiłem do pracy w Venlo. Kwatere dostalismy w Arcen na bungalowach. Kwatera bardzo dobra z dostepem do darmowego basenu. Jednakże z pozytywów tutaj musismy skończyć, to co sie działo na kwaterach przechodzi istne pojecie. (usunięte przez administratora) Oczywiście logistycy i planerzy potrafili o 5 rano usuwać Ci zmianę jak miałeś na 6 do pracy(usunięte przez administratora) Przez telefon gadaja takie rzeczy że sie nie chce wierzyć. Nastepnie gdy sie nie zgodzisz na ich wymagania to przestaja Cie planować do pracy oraz wyrzucaja Cie na inne prace i inne kwatery. (usunięte przez administratora) Bardzo nie polecam tej firmy gdyż poprosy będziecie żałować. (usunięte przez administratora) Zastanowcie sie czy warto, pomimo całkiem niezłej strony technicznej która jest ich aplikacja, brak jakiej kolwiek pomocy ze strony osob w biurze. Gdy zgłaszasz nieprawidłowości słyszysz - mnie to nie interesuje nie chce prowadzić tej rozmowy * sick* - biuro venrey. Wiec jak widzicie zwiedziłem kilka kwater i kilka prac. Odnośnie pracy trzeba powiedzieć jedno - byłą bardzo w porządku ale z tym nie ma nic wspolnego OTTO bo pracujesz dla ich klientów i trzeba to rozróżnić bo w 1 magazynie jest kilka agencji np. EA , tempo team i addeco. Więc jeśli macie opcje nie wybierajcie tej agencji. Nie pozdrawiam

Anas
@Olaf

Masz rację tydzień siedzę i nie ma pracy bo inspektor od bhp jest na urlopie wracam do Polski, koordynatorzy to dupki którzy ręce mają zajęte palcami

Daniel
Kandydat

Hey. Czy pracowal ktos jako Pracownik produkcji rowerów w Holandii ? Mozecie cos napisac o tej pracy

halina
@Daniel

praca dobra, nie ciężka i można zarobić :)

olga
@Daniel

praca jak wszędzie.. ja sobie spoko radziłam

Xx

(usunięte przez administratora) To co robią to jest zwyczajny hit, najpierw kwateruja ludzi na miesiąc w miejscu gdzie nie ma dostępu do kuchni ani żadnych lodówek, a gdy już zmieniają lokazlizacjs to ponad godzinę w jedna stronę do pracy. Po za tym ludzie w biurze pracowników mają za nic. Gdy dzwonisz na infolinie z informacja, że się źle czujesz i nie dasz rady przyjść słyszysz jakieś wyrzuty, że to nie jest powód i masz się pojawić w robocie po czym nawet nie dasz rady nic na to odpowiedzieć i rzucają słuchawka. Nigdy więcej nie z Otto!!!!

alisa
@Xx

ahahha to co piszesz jest hejt, a otto bardzo wspierają i dbają o swoich pracowników!

Nick27
@alisa

Zwykły hejt? Przecież to prawda, a pracownikom agencji, którzy piszą nierzetelne i nieprawdziwe informacje podziękujemy, pachnie takimi na kilometr! Otto prowadzi rekrutację 24/7 przez 365 dni w roku, bo na każdego uciekającego muszą znaleźć przynajmniej dwóch chętnych, żeby mieć co najmniej 50% szans, że choćby jedna osoba popracuje dłużej niż miesiąc i wytrzyma panujący na lokacji standard. Oczywiście nie przewiduje sytuacji, kiedy to trafi się dwóch twardzieli i wtedy muszą się dzielić godzinami w firmie.

Przemek

Witam. Jest ktoś z gotha , jakie są warunki mieszkaniowe , a praca w hörselgau

emeks
@Przemek

miejsce zdecydowanie godne polecenia

emma
@Przemek

dobre zarobki i dość łatwa praca

Mario71

Witam mam pytanie jakie warunki mieszkaniowe są w miejscowości Erlensee I jak wygląda sprawa godzin w Niederaula pozdrawiam

asis
@Mario71

praca są, godziny również, zachęcam do skontaktowania się z otto :)

mike
@Mario71

ja też dobrze oceniam, i polecam serdecznie

patka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Witam, czy pobierał ktoś pieniądze ze STIPPA? Jeżeli tak to czy mogę prosić o informacje jak?

Dominioo
Kandydat

@paula wyjeżdżasz na wrzesień i zgłosiłaś się może na produkcję?

anna
@Dominioo

tak, w tej sprawie skontaktowałam się z biurem otto i udało się dogadać :)

Olaa
Kandydat

Witam. Można prosić o opinie na temat pracy w Vetipak, Veghel B.V, pakowanie słodyczy? Pozdrawiam

oliwia
@Olaa

piękna praca i bardzo dobre warunki, śmiało jedz!

Pytanko

Witam czy ktos z was slyszal o lokacji Bedburg Werener von siemens? Jade tam 1 raz i widze na goodle maps ze same magazyny dookola.prosilbym o jakie kolwiek i fo. Dziekuje

dobex
@Pytanko

a czym konkretnie jesteś zainteresowany? Bo ja właśnie teraz też będę wyjeżdżał w tym kierunku

Adamo83

Witam wybieram się do pracy przez Otto w magazynie odzieżowym w miejscowości Kamen koło Dortmundu czy ktoś posiada informacje na temat tego magazynu i warunków mieszkaniowych. Mój e-mail kamcio856@wp.pl.

emil
@Adamo83

nie ma o co się martwić, warunki spoko, bardzo fajna lokalizacja jest ogólnie

Raizen
Kandydat

Witam wybieram się sam do pracy przez otto do Albert Heijn Geldermalsen jakies opinie :) ?

opinia
@Raizen

rozmawiałem z paroma osobami, które tam były, każdy polecał. Ponoć nigdy godzin nie brakuje.

mark
@opinia

potwierdzam informację, pracy sporo - śmiało :)

Viola
Kandydat

Witam wybieram do Coesfeld do pracy w 4 sierpnia sobotę w nocy czy jedzie ktoś tam ,czy warto jechać?? Bo są różne opinie proszę o kontakt

marta
@Viola

śmiało! Fajne miejsce, ja poznałam tam swoją przyjaciółkę i ogólnie bardzo dobrze zarobiłam :)

@Viola

Nie polecam. Nie ma godzin, o nic nie można się doprosić, warunki fatalna

Elizabet
@Viola

i jak tam Ci się pracuje? Bo od koleżanki słyszałam, że jest tam spoko

ewa
@DŻULIA

przez otto pracowałaś? na pewno? Bo ja teraz jestem w Jumbo i akurat i godziny są i miejsce bardzo spoko, nie wiem o czym gadasz...

@ewa

Tak przez Otto, ale w każdym miejscu może być inaczej. Więc Ewa to, że Ty masz dużo godzin w Jumbo to nie znaczy, że ja mam w Coesfeld.

ann.
@DŻULIA

a nie możesz zmienić lokalizacji na innej skoro jest problem z godzinami? u mnie tak sie udało, skontaktowałam sie z biurem i poprosiłam o inne miejsce

Sylwek
@ewa

Ewa pracujesz tam jeszcze?

@ann.

Nie ma innej pracy w okolicy

Olaf

Witam Moja przygoda z Otto zaczeła sie rok temu gdy trafiłem do pracy w Venlo. Kwatere dostalismy w Arcen na bungalowach. Kwatera bardzo dobra z dostepem do darmowego basenu. Jednakże z pozytywów tutaj musismy skończyć, to co sie działo na kwaterach przechodzi istne pojecie. Były sytuacje że ludzie sie nagminie bili oraz latali z nożami ( to nie żart). Oczywiście takie osoby zostały dosyć szybko usunięte jednakże można było poczuć strach. Oczywiście logistycy i planerzy potrafili o 5 rano usuwać Ci zmianę jak miałeś na 6 do pracy, oraz gdy nie chcesz jeździć busem za 1e dziennie strasza Cie ze dostaniesz warninga *planer Paweł*. Przez telefon gadaja takie rzeczy że sie nie chce wierzyć. Nastepnie gdy sie nie zgodzisz na ich wymagania to przestaja Cie planować do pracy oraz wyrzucaja Cie na inne prace i inne kwatery. I tutaj sie zaczyna przygoda przez która straciłem pieniądze czyli zostałęm (usunięte przez administratora) Trafilismy z moja dziewczyna na ośrodek CAMPING T&S ( sprawdzcie w google oraz YT sa filmiki), pleśń bród chołota brak prądu i ciepłej wody. - nie żart sam to przeżyłem. Bardzo nie polecam tej firmy gdyż poprosy będziecie żałować. Dodatkowo dodam że OTTO konsekwentnie usuwa moją opinie bo jest dla nich nie wygodna. Firma zakłamana ściągająca po 120 osob do Holandii na 1 weekend a nastepnie nie ma pracy albo sa z nia problemy. Zastanowcie sie czy warto, pomimo całkiem niezłej strony technicznej która jest ich aplikacja, brak jakiej kolwiek pomocy ze strony osob w biurze. Gdy zgłaszasz nieprawidłowości słyszysz - mnie to nie interesuje nie chce prowadzić tej rozmowy * sick* - biuro venrey. Wiec jak widzicie zwiedziłem kilka kwater i kilka prac. Odnośnie pracy trzeba powiedzieć jedno - byłą bardzo w porządku ale z tym nie ma nic wspolnego OTTO bo pracujesz dla ich klientów i trzeba to rozróżnić bo w 1 magazynie jest kilka agencji np. EA , tempo team i addeco. Więc jeśli macie opcje nie wybierajcie tej agencji. Nie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.