opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(83)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(83)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Gryh

    15.08.2024 21:10

    Kandydat

    Jakie zarobki na początku z tygodniówki wychodzi w ah w blejswik opłaca się ??? I po ile godzin pracy
    ReviewUserIcon
    Wghh

    14.08.2024 19:04

    Kandydat

    Hej, jak zarobki na order pikerce w Albert heijn w blejswjik? Po ile godzin się pracuje?Są jakieś dodatkowe godziny?
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    13.06.2024 15:17

    Kandydat

    Pracuje ktoś może na sortowni paczek w DHL Zaltbommel? Jak wygląda tam praca, opłaca się tam pracować, można zarobić wystarczająco żeby coś odłożyć?
    ReviewUserIcon
    Brutto

    25.07.2024 01:04

    Były pracownik

    13 Euro brutto, po potraceniu mieszkania, podatku, ubezpieczenia masz okolo 7 euro netto, - koszty jedzenia, jedzenie jest tutaj bardzo drogie w niemczech jest taniej. W holandii najtansze maslo kosztuje 2,25 €, ser 150 gram w plastrach 2,5 €, 1kg filet z kurczaka 10 €, i wiele innych rzeczy. Otto szuka ludzi do pracy, bo w calej fabryce nie pracuje fizycznie ani jeden holender, tylko sami polacy.
    ReviewUserIcon
    ....

    10.08.2024 11:25

    Kandydat

    7 euro netto po kosztach z 13 brutto. To tak jak 5 lat temu :) A wielkie podwyżki niby najniższej xd
    ReviewUserIcon
    Nnn

    30.07.2024 23:33

    Kandydat

    Hejka, czy oni naprawdę sprawdzają i czy trzeba im dostarczyć zaświadczenie o niekaralności?
    ReviewUserIcon
    Nnn

    04.08.2024 20:27

    Kandydat

    Czyli jak im tego niedostarcze to nikt nie będzie pytał ani nie będzie żadnego problemu?
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.07.2024 21:38

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ola

    03.08.2024 00:00

    Były pracownik

    Mozna wiedzieć gdzie byłaś i jaka lokacja???
    ReviewUserIcon
    OLI

    02.08.2024 15:58

    Inne

    3 razy wyjeżdżałam, 3 razy porażka. Podczas półrocznego projektu przeprowadzka 3 razy, zmiany koordynatorów, jeden gorszy od drugiego. Dają zepsute samochody, (usunięte przez administratora), ograniczony jest kontakt z koordynatorami. UWAGA mój 3 wyjazd skończył się pobytem w szpitalu, jeżdżeniem po lekarzach i wydawaniem kupy kasy na leki. A przez co? PLUSKWY. PROSZE SPRAWDZAJCIE DOKLADNIE SWOJE LOKACJE. Najpierw myślałam że to alergia dopóki robaki nie wyszły na ściany. Oczywiście totalne 0 pomocy ze strony otto. Nawet nie pozwolili do szpitala jechać autem służbowym gdzie tu już doszło do utraty zdrowia i było skierowanie na cito do szpitala. Uważajcie na siebie. Koordynatorzy to naprawdę jakaś pomyłka, zawsze słyszę odpowiedź "nie mam pojęcia, muszę zadzwonić wyżej " "muszę się dopytać ".
    ReviewUserIcon
    Tragedia

    02.08.2024 14:13

    Były pracownik

    Agencja warta śmiechu, po pierwsze tragiczne zakwaterowanie, UWAGA jeśli zepsuje wam się rower w drodze do pracy to musicie do domku wracać z buta, wydzwaniałam od 06:00 że jade na pękniętym kole, kazano mi przyjść na przerwie???? pani która tam była stwierdziła że da mi pompkę i spróbuje dojechać do domu, oczywiście miałam pompować pęknięte koło???? zakwaterowanie to jedna wielka tragedia domek nie był sprzątany od bardzo długiego czasu, pogryzienia przez pluskwy które były tam jak się wprowadziliśmy, kolega spożywający alkohol awanturował się mimo próśb o przeniesienie wspaniałe OTTO nie reagowało. Dostałam również maila w którym mam za 2 tygodnie pracy uregulować kwotę prawie 500€, kontaktowałam się z biurem które nawet nie potrafi mi wytłumaczyć z czego wzięła się ta kwota, nie polecam tej agencji bo to totalna porażka, wstyd nawet powiedzieć że pracowało się przez te agencje ????
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    31.07.2024 15:58

    Były pracownik

    Widzę, że ludzie dużo już narzekało na te same rzeczy, na które i ja chciałam ponarzekać, więc wspomnę o innym względzie. Pracowałam jako order picker, na początku w Almere, potem w Utrechcie i jeszcze potem zostałam przeniesiona kilka razy do małych miast, których nazw już nie pamiętam. Jak rozmawiałam z innymi pracownikami, to też narzekali na relokacje, najczęściej do miejscowości, w których nawet z zasięgiem był problem i nie mogli się połączyć z rodziną, która została w Polsce. Miałam o tyle szczęścia, że trafiłam na w miarę ludzkich koordynatorów, ale tylko w Almere dostałam pokój jednoosobowy. Później już tylko współlokatorki, które jedynie interesowała kasa na inhalację magicznym krzaczkiem. Ale oprócz obietnic i wypłat w miarę na czas, nie dostałam nic. Nawet w CV zastąpiłam pracę czymś zupełnie innym, bo jest mi wstyd się przyznać, że pracowałam przez OTTO.
    ReviewUserIcon
    Jakie.motto?j***ć.otto

    02.07.2024 12:33

    Pracownik

    Nie polecam nic od tych ludzi. Powinni to zamknąć i tyle. Ludzie są traktowani jak (usunięte przez administratora) Płacą nie powyżej 1000€. Warunki mieszkanie srednie i pełno (usunięte przez administratora) Nie popełniajcie tego błędu proszę, naprawdę nie opłaci się wam, nawet nie ma co gadać o tym jak bardzo jest źle bo tego jest za dużo
    ReviewUserIcon
    Jarek

    25.07.2024 01:13

    Były pracownik

    1000 Euro miesiecznie - koszty jedzenia
    ReviewUserIcon
    Jarek

    25.07.2024 01:33

    Były pracownik

    1000 Euro miesiecznie
    ReviewUserIcon
    Maciej

    18.07.2024 20:49

    Kandydat

    Pracuje ktoś w Venlo w Lidlu na magazynie? Jak opinie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.07.2024 22:00

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    NieMaLepszegoŻycia

    18.07.2024 09:45

    Były pracownik

    Wypowiedź jednego z koordynatorów "Na początku mnie to ruszyło jak są traktowani ludzie. Jak mi pokazali na czym to polega to przestałem mieć wyrzuty sumienia" Wszystkie dokumenty związane z ubezpieczeniem, urzędowe, uprawnieniami na wózki widłowe trafiają na adres firmy a nie bezpośrednio na adres domowy pracownika gdzie w innych agencjach tak jest. Firma tych dokumentów nie wydaje tylko trzyma je u siebie. Uprawnienia na wózki widłowe są wydawane większości bez zdjęcia. Jak zakończysz z nimi współpracę, to ktoś inny dostaje uprawnienia z twoimi danymi, wystarczy tylko zdjęcie inne wkleić. Dane na uprawnieniach i innych dokumentach są przez nich spreparowane na innych niemieckich adresach meldunkowych. Większość tych agencji w Niemczech jest dla przestępców, zrobili selekcję, tak samo jest w Polsce. Zwykły uczciwie zarabiający człowiek jest traktowany przez nich gorzej jak (usunięte przez administratora) Polska stała się bardzo okrutnym i mściwym narodem.
    ReviewUserIcon
    Wkurzeni33

    05.07.2024 12:07

    Pracownik

    Witam, nie polecam tej agencji ani projektu na firmie muller w Ulm. Zacznę od najgorszego : agencja przez telefon pięknie obiecuje wszystko a jak przyjdzie co do czego to niestety pierwszym i największym złem są koordynatorzy o ile można tak ich nazwać. Chcieliśmy napisać pan Paweł oraz pan Patryk ale na takie miano pana to ta dwójka nie zasługuje. To są zwykli ( możecie sje domyślić ) i (usunięte przez administratora) , którzy żyją z waszej premii za ponadnorme. Nie odbierają telefonów oraz nie pomagają w absolutnie niczym. Zajechaliśmy na lokacje i nasz pokój okazuje się pomieszczeniem , które kiedyś w mieszkaniu było spiżarką . W pokoju nie ma nawet kaloryfera i przez 2 miesiące bo przyjechaliśmy w lutym śpisz w zimnym a szanowny Pawełek przywozi elektryczny kaloryfer dopiero jak na dworze piękna wiosna j cieplutko . Patryk to z kolei bezczelny młody …. Praca wcale nie wyglada lepiej każdy uczy swoją metoda , brak standaryzacji i później dużo błędów oraz dużo afer z biurem. Nie wspominając o pewnej kierowniczce z biura , która mówi do ciebie jak do psa . Pracowaliśmy już w paru firmach w Niemczech i przez inne agencje i z takim czymś się jeszcze nie spotkaliśmy. To trzeba by było nagłośnić, żeby ludzie nie musieli przez to przechodzić co my. Wypłata 800 euro w pracy godzin nie ma , ludzie są przerzucani jak (usunięte przez administratora) na tzw centrale lub inne magazyny okoliczne mullera. Nigdy więcej współpracy z otto nie podejmiemy. A koordynatorzy niech się nie „ wypróżnią „tym pączkiem i kawą za nasze premie i zaliczki która nie przychodzą w całości tylko są ,, opodatkowane „ bo jednak codzienne ciasteczko i kawa kosztuje .
    ReviewUserIcon
    Robert

    07.07.2024 22:30

    Inne

    Witam a polecasz jakieś inne firmy ?
    ReviewUserIcon
    ndjsjs

    11.07.2024 18:22

    Kandydat

    Hm, to moja zapasowa oferta pracy, jak mi nie wyjdzie tu, gdzie teraz jadę, wybieram się do nich, właśnie do Ulm. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    10.07.2024 12:03

    Kandydat

    Cześć Znam komunikatywnie niemiecki i mam doświadczenie jako Team Leader Prośba do osób pracujących na tym stanowisku w Otto (najlepiej w Niemczech) o informację o tym jak wam się pracuje, jakie warunki zakwaterowania (ile płaci team leader i czy na swój pokój) i ogólnie czy polecacie Dzięki
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Klara

    09.07.2024 15:58

    Kandydat

    Czy pracował ktoś w Jumbo - Nieuwegein przez Otto i poleca?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    26.06.2024 14:29

    Kandydat

    Dużo negatywnych opinii. Czy polecacie tę firmę na pierwszą pracę?
    ReviewUserIcon
    Serio?

    05.07.2024 12:50

    Pracownik

    Jeśli jesteś niepoważni i nie z pełna rozumu to możesz ale jeśli nie masz komornika i problemy z prawem w Polsce to po ci jest pchać się w "równo" napisane przez g ? Jeśli jednak warunki spełniasz te to se jedź nadasz się tam. Może Ci się poszczęści i trafisz gdzieś gdzie nie jest źle ale z tego co wiem to ta agencja dosłownie wyrzuca dobrych koordynatorów i dobrych ludzi żeby same *oink oinky* tam pracowali jakby to nie miała być agencja tylko maszyna mięsna z jakimś nefarycznym celem. W 1 dzień mojego przyjazdu dowiedziałem się że jedyna spoko koordynatorka zostanie zwolniona parę dni po naszym przyjeżdżie pogłoski są takie że to dlatego że była "zbyt dla ludzi" Śmieszne dosyć co?
    ReviewUserIcon
    Kuba1971

    04.07.2024 10:50

    Pracownik

    Czy ktoś brał l4 będąc w Polsce ? Bądź orientuje się czy to przechodzi
    ReviewUserIcon
    Wkurzeni33

    05.07.2024 12:11

    Pracownik

    Tak można dostać L4 z Polski jeśli zapłacisz online lekarzowi z pl żeby wysłał do pracy w DE. Z drugiej strony takie agencje jak te to przekręty i mogą ci wmówić że nie można, po prostu nie dawać się zrobić w konia trzeba wtedy
    ReviewUserIcon
    Wojt

    04.07.2024 10:23

    Kandydat

    Czy ktoś pracował w Cloppenburg? Znam niemiecki, widzę fajna stawka 20€ i darmowe mieszkanie Zastanawiam się nad ofertą. Jeśli ktoś tam pracował, pracuje prośba o opinie
    ReviewUserIcon
    Mleczu

    02.07.2024 14:39

    Były pracownik

    Witam serdecznie firma Otto Work Office to była pomyłka w moim życiu. W tej firmie wszystko trzeba sobie wywalczyć od miejsca pracy bo rekruterzy sami nie wiedzą gdzie mają wolne miejsca pracy po godziny, które się pracuje inaczej zrobią Cię za przeproszeniem w (usunięte przez administratora) i powiedzą, że nie pracowałeś. Przyjechałem do kolegii od którego wiedziałem, iż na PostNL zawsze są wolne miejsca bo nikt nie chce tam pracować ciężka praca. Ale to nie jest ważne. Nie dostałem całych pieniędzy a team leader (usunięte przez administratora) że to przez to że mało chodziłem do pracy jak przepracowałem całe 12 dni z jednym dniem wolnym na wyrobienie BSN. Na hotelu smród, grzyb i ciężkie warunki mieszkaniowe ludzie jedynie byli spoko. (usunięte przez administratora) Jedyne sensowne podejście do tego miejsca pracy. Mój kolega brał zwolnienie lekarskie to dostał (usunięte przez administratora), że zostanie wyrzucony. Musiał pojechać pokazać się koordynatorce. Pani Iwecie. Zmarnowany czas, podejście jak do zwierzęcia i co najgorsze w tym wszystkim brak pełnych wypłat bo lecą w (usunięte przez administratora) Tak podsumuje współprace z tą Pato firma. Nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ;/

    03.07.2024 17:09

    Kandydat

    bardzo dobrze że to opisałeś, zastanawiałem sie nad praca tutaj, świetnie że wszystko wyciągnąłeś na jaw, bede teraz sie kilkukrotnie zastanawiał przed podjeciem tutaj pracy! :/
    ReviewUserIcon
    Wojtek27

    02.07.2024 12:45

    Były pracownik

    Ta agencja nie ma żadnego szacunku do ludzi, nie płacą prawie nic, kroją z zaliczek na "podatek" koordynatorzy są jakimiś fake koordynatorami którzy po prostu karmią się waszą wypłatą myślę bo nic nie robią absolutnie, raz dzwoniłem 7 razy i jak już odpowiadają to zbywają wszystkie sprawy i tyle masz do gadania, wymagają żeby mieć własne auto na wyjazd a jak już jesteś na miejscu to podsuwają ci firmówkę i "zmuszają" cię do wożenia ludzi bo już masz firmówkę pod chatą w dzień przyjazdu to jakiś żart cn? Płacą nigdy nie przekoroczyla 1200€ nawet po uzupełnieniu zeitkonta, mieszkanie pracownicze najdroższe jakie widziałem, premii nie dostajecie bo idzie na kawkę i paczka dla koordynatorów z agencji. Praca to nawet taka luźna, aż za bardzo bym powiedział bo można dostać szału bo czas nie leci wogule. Mieszkanie ładne ale drogie (na wiosce, 5km do najbliższego sklepu no chyba że chcesz kupić jajka w automacie) no i śmierdzi "trochę" od krów i świń ale tylko ""trochę""
    ReviewUserIcon
    Kuku1190

    27.06.2024 22:56

    Kandydat

    Dostałam namiar na agencję Otto Work rorce do pracy w jednym z zakładów w moim mieście , czy warto przez tą agencje podjąć się pracy ? Czy ktoś współpracował już z tą agencja ? Prosiłabym o informacje z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Dnojaknic

    02.07.2024 12:27

    Pracownik

    Jeśli to w holandii to szluszalem ze w co niektórych miejscach nawet jest spoko całkiem ale jeśli w niemczech to uciekaj jak najdalej, pytałem różnych ludzi i prawie nikt nie ma dobrego doświadczenia z tą agencją, jedyny plus to taki że nie jesteś na najniższej klasie podatkowej (jeśli w niemczech) to trzeba im przyznać, kasa jak w Polsce ani grosza więcej, mieszkanie pracownicze to 390€ z wypłaty co porównując agencje jest drogo jak nie wiem (co niektóre mają bezpłatne nawet serio mówię) Ale jeśli w holandii to słyszałem od ludzi co pracowali że w niektórych miejscach jest nawet całkiem nie źle
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Dnojaknic

    02.07.2024 12:18

    Były pracownik

    Nie polecam pracy w mullerze (Ulm) Koordynatorzy mają wszystko gdzieś, płacą tyle co w Polsce albo mniej jeśli ma się dobrą w Polsce. Byłą sytuacją na domku gdzie jedna osoba rozwaliła czaszkę drugiej osobie i gdy ta osoba dzwoniła o to to koordynator powiedział żeby "nie przesadzać" Paweł i Patryk to po prostu ludzkie (wiecie co) a gdy ta osoba w końcu, bez pomocy od koordynatorów poszła do lekarza to powiedzieli wyraźnie: trzeba coś z tym zrobić bo gość może umrzeć nawet. Wyobraźcie sobie sytuacje: Wyjeżdżacie za granice zarobić i prawie umieracie i nie możecie isc do pracy i wam nie dawaja kart z ubezpieczenia bo zamiast dać do ręki wysyłają do polski (w której oczywiście nie jestescie obecnie) żebyście nie mogli iść na chorobowe ani usprawiedliwiać nieobecności z pracy za co was kroją z kasy z banku godzin bo to (usunięte przez administratora) agencja. Pamietacjje jesteście tylko robolem i (wiecie czym) i macie (wiecie co) bo nikogo nie obchodzicie i macie tylko (usunięte przez administratora) dla Niemców i tyle. Napewno nigdy ani ja ani moja dziewczyna ani żadna jedna z 14 osób (2 piętra) osób nigdy się nie zatrudnimy przez Otto nigdy więcej. Nikt nie został tam, ogłoszenia parę miesięcy szukali ludzi nadaremnie i się im nie dziwię bo nikt by tan nie wrócił. Mieszkanie nawet spoko. Co do pracy to jeśli umiecie udawać że pracujecie i krążycie po zakładzie dobrze udawajac że pracujecie to spoko, ale jeśli nie umiecie udawać to nie polecam bo roboty brak a jeśli nic nie robisz to mogą ci powiedzieć że masz wracać do polski sobie polaczku cebulaczku. Nasze
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.06.2024 15:12

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kuturutu

    27.06.2024 18:17

    Inne

    Agencje powinny płacić ciężkie kary za umieszczanie ludzi w takich warunkach.
    ReviewUserIcon
    Rozczarowana93

    26.06.2024 15:06

    Były pracownik

    Wiem, że agencje pracy jak ich lokacje mają zazwyczaj swoje wady, ale zazwyczaj są do przełknięcia. To, czego doświadczyliśmy na lokacji agencyjnej w Velddriel musi w mojej opinii odbić się szerszym echem w sieci aby ostrzec potencjalnych pracowników wysłanych na w.w. lokację. Zaczynając od początku, transport autokarem Sindbad do miejsca docelowego Waalwijk, z którego miał nas odebrać koordynator Otto. Czekaliśmy ponad dwie godziny, kierowca ktory mial nas odebrac i zawieść na lokacje docelowa a do ktorego dostalismy namiar w smsie od agencji po kilku probach kontaktu w koncu odpowiedzial ze nie jest juz naszym kierowca i nie wie co mamy teraz zrobic. Agencja zapomniala o nas i nie zorganizowala nam samochodu zastepczego, pomogl dopiero kierowca ktory mial odwiesc inna grupe i zadzwonil do swojej znajomej aby ta nas zawiozla na miejsce, kontakt z biurem glownym byl niemozliwy poniewaz w niedziele jak sie okazalo nie pracuja i trzeba radzic sobie samemu. Po przyjezdzie na sama lokacje, okropnie zmeczeni probowalismy wyprosic od zarzadcy lokacji aby zakwaterowal nas szybciej niz jego wyznaczone godziny meldowania ludzi (13:00-18:00), niestety w odpowiedzi uslyszelismy ze on pracuje od 13 i ze musimy czekac. Stanelismy wiec pod domkiem i czekalismy na jego przyjazd, jakiez bylo nasze zdziwienie kiedy o godzinie 13:00 wspomniany wczesniej zarzadca sie nie pojawil, zrobil to dopiero chwile przed godzina 14:00. Po jego przyjezdzie i zebraniu od nas informacji kto z kim jest para zapalila sie nam pierwsza lampka ostrzegawcza, mianowicie zarzadca po wejsciu na domek nie wpuscil nas ze soba a zaczal pospiesznie odkurzac pokoje w ktorych mielismy byc zakwaterowani. Jak sie okazalo zrobil to bardzo niechlujnie - pokoje byly w odrazajacym stanie. Gdy weszlismy na domek przezylismy szok. Byl on niesamowicie zaniedbany, brudny i zniszczony ale po kolei: -pierwsze co wyczulismy to smrod papierosowy podbity stechlizna unoszacy sie w calym domku, jak sie okazalo zapach papierosow ma swoje zrodlo obok pokoju ktory zostal nam przydzielony - para Bułgarskich pracownikow palila sobie papierosy lezac na lozkach czego Pan zarzadca byl swiadomy poniewaz zaraz po pokazaniu nam pokoju poprosil abysmy zglaszali mu podobne incydenty bo robia to czesto i planuje sie ich pozbyc, zarzadca byl swiadkiem tego jak Pani Bułgarka paliła papierosa lezac na lozku, i jedyna jego reakcja to upomnienie jej slowami "dont smoke, ventilate the room" a w regulaminie jasno napisane jest ze taka osoba powinna zostac usunieta natychmiastowo z lokacji. -wszechobecny brud, poczynajac od kuchni, poprzez pokoje i podworko a konczac na lazienkach: 1. w kuchni nieumyte naczynia, oblepione blaty oraz stolik, mokre krzeslo, w lodowce rozlany, rozkladajacy sie jogurt, resztki jedzenia oraz wszechobecne okruchy 2. w drugiej kuchni na pietrze podobny balagan, porozrzucane reklamowki, pozostawiane artykuly spozyczwcze, palniki okropnie brudne, szyba w oknie rozbita i sklejona KLEJEM NA GORĄCO 3. toaleta zepsuta, ciagle leciala z niej woda a na podlodze jak i sedesie m(usunięte przez administratora) 4. lazienka byla chyba najczystszym z miejsc na tej lokacji chociaz i tam w umywalce mozna bylo znaleźć zuzyte maszynki do golenia oraz resztki jedzenia 5. obok drugiej kuchni na pietrze w pomieszczeniu ktore mialo byc chyba czyms w rodzaju suszalni na poreczy byly porozrzucane BRUDNE ciuchy oraz buty, sama porecz wrecz czarna od brudu 6. pokoj moj i partnerki o minimalnym metrazu bez opcji zlaczenia lozek i bez podstawowego wypozazenia, jedynym meblem oprocz dwoch lozek byla szafa ktora nie miala ani jednej polki i polamane plecy, wykladziny brudne, klejace sie i poplamione blizej niesprecyzowanymi substancjami, na polkach slady prawdopodobnie dzemu w ktorym zatopione byly martwe owady, dziura w scianie na wylot, materace w pokrowcach ktore mialy na sobie slady tlustego filmu 7. pokoj szwagra (jak to powiedzial zarzadca pokoj jednoosobowy na ktory czeka sie ponad rok) z podloga w dokladnie takim samym stanie, jesli nie gorszym co w naszym pokoju, materac z jednej strony plesc a z drugiej wielka mokra plama o zapachu moczu, slady starego jedzenia na scianach, oraz cos co przypominalo wydzieliny z nosa. Zarzadca obiecal nam dostarczenie brakujacych oraz wymiane starych i zniszczonych mebli na nowe ktore jak twierdzil ma juz w magazynie ale nie ma jak ich przewiezc, na moja propozycje pomocy odparl ze dzisiaj nie ma juz czasu. Kolejnym zaskoczeniem bylo brak mozliwosci zamkniecia pokojow na klucz co wiazaloby sie z koniecznoscia zabierania wszystkich cennych rzeczy ze soba do pracy. Po zameldowaniu sie probowalismy zglosic niedogodnosci Otto, udalo sie nam dodzwonic na numer emergency, Pan po drugiej stronie stwierdzil ze mamy to posprzatac sami. Postanowilismy nastepnego dnia zglosic ten problem w pracy, do ktorej udalismy sie po spedzeniu nocy w samochodzie na co koordynator odpowiedzial ze Velddriel to dobra lokacja i nowej nam nie wybuduje a na innych nie ma miejs
    ReviewUserIcon
    Natalka

    26.06.2024 09:52

    Kandydat

    Załatwiał ktoś w Otto dokument S1? Były problemy z wydaniem?
    ReviewUserIcon
    Filip

    25.06.2024 13:38

    Kandydat

    Witam Serdecznie Szukam opinie o magazynie lidl w Anzing
    ReviewUserIcon
    @anonim5577

    25.06.2024 12:54

    Były pracownik

    Witam stanowczo nie polecam agencji Otto wszyscy na początku dużo ci obiecują a później wychodzi jeden wielki… Agencja obiecała nam rowery elektryczne bądź normalne lecz gdy zajechaliśmy na lokacje ludzie nigdy nie słyszeli o rowerach, zakwaterowania mają okropne w lesie bez żadnego kontaktu ze światem do centrum 15 km jeszcze z wielką laską ktoś zawiezie cię na zakupy firmowym busem, lekarza również trzeba sobie załatwić na własną rękę a ubezpiecznie nie wiem po co jest bo otto wcale ci w niczym nie pomoże, również odradzam siedzieć na ziku bo za 4 dni zika dostajesz karę gdzie nie chodzisz do pracy przez nawet 2 tygodnie. Co do godzin pracy również zostaliśmy (usunięte przez administratora) rekruter powiedział nam że zmiany trwają od 6-15, 15-23 i 23-6 a na planie cały czas były godziny nocne

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Osoba

    05.06.2024 14:02

    Kandydat

    Czy ktoś pracuje w miejscowości Ulm na komisjonowaniu orzy artukulach drogeryjnych? Jak praca jak zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    Gosia

    22.06.2024 23:28

    Były pracownik

    Witaj, pracowałam w Ulm,komisjonowanie art drogeryjnych- praca jest nawet spoko,wiadomo trzeba zasuwać,ale.....za miesiąc pracy w Otto dostałam 509 euro będąc w pracy 6 dni w tygodniu po 7.5 godziny ( przerwy nie są wliczane). Otto to banda (usunięte przez administratora) -moja sprawa poszła już do sądu,bo okradać się nie pozwolę ani obrażać,co potrafią koordynatorzy. Koordynator na Ulm,ten, którego miałam ja,to dramat- zero kultury osobistej,dodzwonić się do niego nie można,a jak już oddzwoni to pieprzy bez sensu. Od niedawna był koordynatorem,więc próbował się wykazać ???? Napiszę wprost - szukajcie innej agencji, ta to banda (usunięte przez administratora) i złodziei.
    ReviewUserIcon
    Natalka

    21.06.2024 09:53

    Pracownik

    Ile czeka się na odpowiedź od rekruterow po złożeniu CV? Ile czekaliście?
    ReviewUserIcon
    Natalka

    21.06.2024 09:51

    Kandydat

    Czy długo trzeba czekać na odpowiedź rekruterow po złożeniu CV? Ile czekaliście ?
    ReviewUserIcon
    ego

    18.06.2024 17:23

    Kandydat

    jaki projekt aktualnie polecacie?
    ReviewUserIcon
    Nigdy więcej bol Ceva logistyk

    14.06.2024 22:01

    Były pracownik

    Dają po 3 dni w tygodniu, po odciągnięciu za mieszkanie zostaje tylko 180 euro na jedzenie, i papierosy uciekamy z tego miejsca.
    ReviewUserIcon
    To wszystko wina otto

    16.06.2024 21:26

    Były pracownik

    Ludzie jak przyjadą to maja szukać fantów po koszach żeby sobie dorobić. Widziałem dużo ludzi zaglada do śmietników i szuka pustych butelek i puszek, lub śpią na ulicy wszystko przez takie agencje jak otto.
    ReviewUserIcon
    W Holandii dają tylko 3 dni.

    14.06.2024 22:06

    Były pracownik

    Nie ma gwarancji godzin pracy tak jak jest to w Polsce. Umowa o prace w holandii wyglada tak jak u nas umowa zlecenie.
    ReviewUserIcon
    xo

    16.11.2023 00:42

    Kandydat

    Hej, ja tez z pytaniem jak wyglada praca w Kerpen, Lidl. Jak wyglądają warunki mieszkalne? Jak praca?
    ReviewUserIcon
    Tasia

    14.06.2024 11:19

    Kandydat

    Hej, możesz coś więcej powiedzieć na temat pracy tam ? Widzę, że komentarz jest z zeszłego roku a ja wybieram się w czerwcu i szukam opinii. Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje ☺️
    ReviewUserIcon
    Tasia

    14.06.2024 11:12

    Kandydat

    Hej, pracował ktoś może przy komisjonowaniu w lidlu w Kerpen przez Otto i może coś więcej powiedzieć ? Jak wygląda zakwaterowanie, jak praca, na jakie zarobki mniej więcej można liczyć na rękę itd. Będę bardzo wdzięczna za informacje ☺️
    ReviewUserIcon
    Roman12

    11.06.2024 22:03

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) podałem do związków zawodowych w Holandii oraz zgłosiłem sprawę do adwokata 375 euro dali mi odprawy z tego mi ukradli podatku 135 euro
    ReviewUserIcon
    Pracowniczka

    06.06.2024 18:35

    Były pracownik

    Hej nie polecam Otto za pierwszy tydzień zarobiłem 250euro z zwrotem et za mieszkanie , za 5 dni pracy po 7h śmiech na sali , gdyby nie to że et zwraca za zakwaterowanie i ubezpieczenie to wielki kij można zarobić chyba że robisz jak ludzie z magazynu że się chowają(usunięte przez administratora)i palą przed zakładem gdzie nie można ale zakład ma wywalone . Zakwaterowanie wygląda jak dla (usunięte przez administratora)myszy biegają ferajnami , grzyb , porozwalane pół sprzętu AGD na lokacji boskoop . Ogólnie pracowałem na magazynie albert hein w bleizwajku (jakoś tak ) omijajcie tą agencje szerokim łukiem , i administracja biura oraz zamieszkania sami siebie nie ogarniają ludzie transportów do pracy nie mają na rowery nie ma co liczyć a obiecają że odrazu jak przyjedziesz będziesz go miał , dzwonisz po rower to ziomek przyćpany odbiera nie da się dogadać . Wypłaty dostajesz dopiero w 3 tygodniu za 1 tydzień pracy xD , idziesz do biura w biurze nic ci nie pomogą ani nie przeniosą ani pracy nie znajdą innej mają wywalone na ciebie . Ludzie tam pracujący cieszą się że dostają po 350e z zwrotem et gdzie tyle powinieneś normalne na luzie dostawać bez et
    ReviewUserIcon
    Piotr

    07.06.2024 16:30

    Były pracownik

    Dziękuję za opinie w końcu ktoś potwierdził moje zdanie , że więcej jak 260 euro na tydzień nikt nie zarobi , a tak mi ludziska nie wierzyli , mam nadzieję że tam już nie pracujesz , gdzie ludzie mieszkają gorzej jak (usunięte przez administratora) :)
    ReviewUserIcon
    Nowy

    06.06.2024 11:41

    Kandydat

    Czy ktoś zaczyna w poniedziałek tj 10.06 pracę w Heerlen w GXO?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    27.05.2024 08:51

    Kandydat

    Czy ktoś planuje wyjazd w najbliższym czasie, z kim mogłabym pojechać na wyjazd. Sama mam dużą obawę.
    ReviewUserIcon
    Ania

    03.06.2024 17:25

    Kandydat

    Witam czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat pracy w Holandii jako pracownik produkcyjny w lokalizacji Vorstengrafdonk Vetipak Personal Care B.V. VGD. Proszę o informację i z góry dziękuję(to mój pierwszy wyjazd)
    ReviewUserIcon
    Nick

    05.06.2024 17:17

    Były pracownik

    Każdy Vetipak to tzw.orka na ugorze, jesteś tylko numerkiem, który ma (usunięte przez administratora) na Pana, nie mieć pytań, broń Boże dąsów, że coś Ci się nie podoba, robisz jak muł i dziękujesz Panu, że jesteś zaplanowany bo jeśli sobie nie radzisz, jesteś za wolna to możesz mieć planing na dwa dni a resztę siedzisz na lokacji w której to do pokoju nie posiadasz nawet klucza na własność, zawsze otwarty jak (usunięte przez administratora) zależy z kim jeszcze jestes. (usunięte przez administratora) i w robocie i na domku. Jak trafi ci się lokacja (usunięte przez administratora) To dojeżdżasz rowerem np. 12km i za ten rower potrącają ci kasę.. Bez konkretnego wyuczonego zawodu, języka, auta i pieniędzy w razie w. Na powrót jesteś własnością i (usunięte przez administratora) biura. Tyle
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    29.05.2024 19:12

    Były pracownik

    Absolutny żart a nie firma. Rekrutacja wszystko szło gładko, nawet kontakt był do pewnego momentu a od pewnego zaczęli mnie ignorować ale nie robiłem o to afery AŻ przyszło co do czego. Miejsce pracy i moje wymogi to było ciepłe miejsce i to by było na tyle. Podpisuję umowę, załatwiam telefon, zaświadczenie o niekaralności, urzędy i tak dalej, nawet bilet już mam. Nawet umowę odręcznie podpisaną wysłałem. Wszystko zajęło 3 tygodnie i mnie kosztowało. W ostatnim momencie(2 dni przed wyjazdem) dzwonią że kontrakt anulowany i pytają czy mają dalej szukać mówię że tak na ten sam termin albo za niedługo . Dodzwonić się po tym graniczyło z cudem, pani z biura wysyła mi uwaga oferty na sałatki i tego typu sprawy. Zakładając że to chłodnia pytam co tam wymagają a ona do mnie wycedza ,,to nie chłodnia tylko mroźnia -35 stopni", oczywiście w ofercie nie ma o tym słowa. Kiedy mówię że takiego czegoś nie chcę ona wręcz ze mnie zakpiła sobie że wogóle śmiem mieć wymogi dotyczące tego że nie chcę pracować w temperaturze prawie - 40 stopni. Oczywiście ,,zastępstwo" na magazynie DHL nie doszło do skutku bo akceptując ofertę którą sami mi wysyłają jako dostępną okazało się ze uwaga - nie jest dostępna. Próbowano mi wmówić że za wolno ją zaakceptowałem, a zaakceptowałem ją w maksymalnie 1 minutę po wysłaniu. Po tym zmarnowaniu moich pieniędzy i 3 tygodnii jedyne co mogli zaproponować to -40 stopni. Kpina i brak szacunku. Zarobki w tych warunkach radykalnie śmieszne bo każdy wie że w mroźni zarabia się dużo więcej niż 12.33 netto .Oczywiście ,,zastępstwa" brak. Z prawie wyjazdu przeszedłem na 0. Omijać szerokim łukiem naciągaczy i dziadostwo tego pokroju które marnuje i nie szanuje waszego czasu.

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.