OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Jumbo

Hejka ktoś pracuje , albo pracował tutaj w Jumbo ??? Adres: Jumbo Omnichannel B.V. (Raalte) Almelosestraat 52 8102 HD Raalte Wybieram się na rozpoczęcie pracy od 19 lutego.

Wczoraj dodali ofertę na zimowy program praktyk, czy macie o nim jakieś zdanie może? we wszystkich trzech przypadkach wymagają znajomości ukraińskiego. Jak oceniacie działy? Administracja vs marketing vs personalny?

Katarzyna

Hej, zaczynam prace na magazynie w Almere od października, czy ktoś tutaj tez pracuje bądź zaczyna w tym samym mieście? Fajnie byłoby kogoś poznać przed rozpoczęciem pracy:)

Taki owaki
@Katarzyna

Albert ? Jak tak to też lecę tam na początku msc.

Monika30
@Katarzyna

Hej jestem zainteresowana praca od zaraz. Czy nie wiesz czasami czy do tego magazynu potrzebuja więcej ludzi. Fajnie byłoby być z kimś ;)

@taki owaki
@Taki owaki

Tak tak do Alberta

@Monika30
@Monika30

Zadzwon do nich i zapytaj konkretnie o magazyn Alberta w Almere możliwe ze potrzebują więcej osób i rekrutują dalej

@taki owaki
@Taki owaki

Zaczynasz od poniedziałku?

@Katarzyna

Hej, podejrzewam że pracujesz tam już jakiś czas. Powiesz jak tam? Praca, zarobki, kwatera? Dostałam ofertę do Alberta w Almere ale opinie o OTTO są mieszane i nie wiem…

Pracuje ktoś na magazynie w miejscowości Haps.Dziękuję za jakąkolwiek opinię

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

P

Czy ktoś pracuje w miejscowości Ulm i pracuje na komisjonowaniu? Jak praca jak zakwaterowanie?

Azzie

Czy aby otrzymać dodatek ET w Holandii trzeba składać wniosek czy agencja robi to za nas?

Ta oferta dla Team Leadera już wygasła? : ( nie mogę jej odszukać a widziałam, że jedna Pani się o nią jeszcze w listopadzie pytała. Wiecie co tam w treści pisali na temat pracy? w ogóle warto się nią interesować jakby wznowili? Nie wiem jeszcze czy spełniam wszystkie wymogi

Oferta na team leader

Wpisz sobie nazwę firmy + ogłoszenia o pracę i pojawią się oferty pracy. Ja nie zdecydowałam się jeszcze na współpracę z tą firmą, wolę, zdecydowanie poczekać raczej na opinie.

Hdusuauq

Hej czy ktoś mi powie jakie są warunki mieszkalne dla pokoi 2 osobowych?

A w kadrach jaka jest teraz sytuacja? Omówicie ją? Szukają teraz młodszego specjalisty od nich, tylko chyba jednak dla klienta skoro w opisie jest jakaś firma z branży chemicznej? A gdyby ktoś chciał bezpośrednio pracować, to warto się zgłosić?

Wyjazd grudzien

Hej szukam chętnej osoby by razem wyjechać do pracy zagranicę do Francji lub holandia. Wiadono, razem raźniejj, pokoje są dwuosobowe. Jestem normalnym fajnym facetem bez nałogów alkoholowych. Nie pale! Uczciwy i normalny! Proszę o Poważne zgłoszenia! Wyjazd w ciągu tygodnia do dwóch. Napis priv a odezwę się do Ciebie! Mercherst@gmail.com

Haha
@Wyjazd grudzien

Haha taa. Facet i nie pije ani nie pali. Już

Xardas

Jest jakaś praca w NL na Order Pickerce bez wiekówki?

Polecacie w ogóle żeby zacząć najpierw od ofert na Polskę skoro jeszcze nie mam doświadczenia? po prostu teraz na magazyn do Adamowa na sklep internetowy szukają, są jeszcze 2 dni by się zgłosić i tak kminie, chyba ze finansowo raczej mi się to nie oplaci? Ktoś był i się wypowie? ewentualnie jaka ofertę na dzień dzisiejszy byście mi podrzucili?

Pracował ktoś jako koordynator, team leader w Niemczech?

Natalia

Hej, serio nikt nie pracował na tym stanowisku jak Team leader/tłumacz z językiem niemieckim??

Gregor

Cześć. Mam pytanie. Jest jakaś w miarę dobra praca w okolicach mönchengladbach? Wiadomo coś komuś na ten temat? Pytam, bo wynajmuje tu mieszkanie. Póki co pracę mam, ale rozglądam się za inną. Pozdrawiam major1025@o2.pl

Paula

Witam, Mam pytanie jak wyglądają wypłaty? Wiem, że są tygodniowe tylko chciałam się dowiedzieć czy to jest określona kwota czy dostaje się tyle ile się zarobiło po wszystkich potrąceniach? Dziękuję z góry za informacje

Hejka, był ktoś może albo jest w Kerpen na Lidlu? Jak warunki mieszkalne i praca ?

@Anna

Jeśli przez Pawła Winnickiego to lepiej w Polsce zostań to więcej zarobisz . Wypłaty z rzędu 900euro.

Maciej
@Anna

Nie wiem jak warunki mieszkaniowe, z tej agencji nie korzystałem, natomiast mogę napisać o pracy w Lidlu jeżeli chodzi o magazyn żywnościowy. Sama żywnościowowka jak wiadomo do lekkich nie należy, ale ja mam pozytywne wrażenia jeżeli chodzi o magazyn Lidl, jest tam spokój, przerwy możesz wybierać według własnego upodobania, i co do godziny jaki i co do ilości (albo 2×15 minut, albo 1×30) Targety są, ale to zależy jakie mają na danym magazynie. Magazyn masz podzielony na dwie części, trocken(suchy +20*C albo mopro,5 *C) Ogólnie pracowałem i w Polsce i w Niemczech to zazwyczaj kadra menagerska jest w porządku.

Halcia

Hej co myślicie o pracy w Holandii magazyn Jumbo bleiswijk? I j jakie warunki mieszkaniowe?

Wyjazd Artur

Gabii

Hejka , wraz z chłopakiem szukamy pary która wspólnie chciałaby wyjechać z nami do pracy , jeżeli ktoś jest zainteresowany to odpowiedz na komentarz. Jesteśmy parą bez nałogów , szukająca pracy do marca minimum. Najlepiej ze swoim prywatnym mieszkaniem.

Ola
@Gabii

Hej odezwij się do mnie 514656699

Arek

Hej, chce wyjechać do Holandii i szukam kogoś kto tak jak ja chce wyjechać. Szukam kogoś do wspólnego mieszkania. Pisać arek9630@gmail.com Planuję wyjechać 25.11.2023 do Order Picker w Albert Heijn.

Pabl000
@Arek

Ja również planuję wyjechać w tę sobotę. Jaka lokalizacja?

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1649.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 455, z czego 170 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 205 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.