opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(83)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(83)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    17.02.2024 11:11

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wienco

    18.02.2024 16:45

    Były pracownik

    Napisz na helpdesku lub zadzwoń bezpośrednio na service center
    ReviewUserIcon
    Luki

    05.02.2024 11:43

    Kandydat

    Witam pracuje może ktoś w W.Heemskerk.BV w Rijsburg można więcej informacji będę się tam wybierał do pracy wybieram się w tym tygodniu
    ReviewUserIcon
    Luki

    13.02.2024 15:17

    Pracownik

    Meldunek na kwaterę miałem w niedzielę a w wtorek miałem szkolenie i od środy już do pracy a odległość do pracy to mam niestety 50km w 1 stronę
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    12.02.2024 13:42

    Inne

    Witam. Czy pracuje ktoś w Otto w Niemczech na magazynach? Bardzo prosiłabym o informacje o pracy, realnej stawce, jak wychodzi miesięcznie, jak z mieszkaniami. Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Mario

    11.02.2024 08:40

    Kandydat

    I jakie maja tam mieszkania
    ReviewUserIcon
    Mario

    08.02.2024 07:39

    Kandydat

    Witam ja tez sie wybieram 4 marca do Heemskerk.BV w Rijsburg moje pytanie jak to tam wyglada
    ReviewUserIcon
    Luki

    02.02.2024 09:21

    Kandydat

    Witam pracuje może ktoś w W.Heemskerk.BV w Rijsburg można więcej informacji będę się tam wybierał do pracy
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.01.2024 07:30

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marco77

    31.01.2024 15:57

    Kandydat

    Ja właśnie zamierzam do Holandii jakos w ciągu miesiąca wyjechać na kilka lat. Pewnie na laminaty na katamarany lub jakis magazyn. Ty jaki masz pomysł?
    ReviewUserIcon
    xyz

    31.01.2024 14:47

    Kandydat

    Hej wyjeżdża ktoś do DHL Dordrecht 26.01 ?
    ReviewUserIcon
    Jumbo

    29.01.2024 21:41

    Kandydat

    Hejka ktoś pracuje , albo pracował tutaj w Jumbo ??? Adres: Jumbo Omnichannel B.V. (Raalte) Almelosestraat 52 8102 HD Raalte Wybieram się na rozpoczęcie pracy od 19 lutego.
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    25.09.2023 11:54

    Pracownik

    Hej, zaczynam prace na magazynie w Almere od października, czy ktoś tutaj tez pracuje bądź zaczyna w tym samym mieście? Fajnie byłoby kogoś poznać przed rozpoczęciem pracy:)
    ReviewUserIcon
    @taki owaki

    27.09.2023 18:19

    Pracownik

    Zaczynasz od poniedziałku?
    ReviewUserIcon
    Ania

    29.11.2023 16:22

    Kandydat

    Hej, podejrzewam że pracujesz tam już jakiś czas. Powiesz jak tam? Praca, zarobki, kwatera? Dostałam ofertę do Alberta w Almere ale opinie o OTTO są mieszane i nie wiem…
    ReviewUserIcon
    Gość

    24.01.2024 22:12

    Kandydat

    Pracuje ktoś na magazynie w miejscowości Haps.Dziękuję za jakąkolwiek opinię
    ReviewUserIcon
    P

    24.01.2024 17:18

    Inne

    Czy ktoś pracuje w miejscowości Ulm i pracuje na komisjonowaniu? Jak praca jak zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    Azzie

    22.01.2024 16:23

    Kandydat

    Czy aby otrzymać dodatek ET w Holandii trzeba składać wniosek czy agencja robi to za nas?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.12.2023 09:27

    Inne

    Ta oferta dla Team Leadera już wygasła? : ( nie mogę jej odszukać a widziałam, że jedna Pani się o nią jeszcze w listopadzie pytała. Wiecie co tam w treści pisali na temat pracy? w ogóle warto się nią interesować jakby wznowili? Nie wiem jeszcze czy spełniam wszystkie wymogi
    ReviewUserIcon
    Oferta na team leader

    30.12.2023 21:14

    Kandydat

    Wpisz sobie nazwę firmy + ogłoszenia o pracę i pojawią się oferty pracy. Ja nie zdecydowałam się jeszcze na współpracę z tą firmą, wolę, zdecydowanie poczekać raczej na opinie.
    ReviewUserIcon
    Hdusuauq

    08.01.2024 17:31

    Pracownik

    Hej czy ktoś mi powie jakie są warunki mieszkalne dla pokoi 2 osobowych?
    ReviewUserIcon
    Xardas

    14.12.2023 13:36

    Były pracownik

    Jest jakaś praca w NL na Order Pickerce bez wiekówki?
    ReviewUserIcon
    Wyjazd grudzien

    03.12.2023 21:17

    Kandydat

    Hej szukam chętnej osoby by razem wyjechać do pracy zagranicę do Francji lub holandia. Wiadono, razem raźniejj, pokoje są dwuosobowe. Jestem normalnym fajnym facetem bez nałogów alkoholowych. Nie pale! Uczciwy i normalny! Proszę o Poważne zgłoszenia! Wyjazd w ciągu tygodnia do dwóch. Napis priv a odezwę się do Ciebie! [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nick

    10.11.2023 15:50

    Kandydat

    Pracował ktoś jako koordynator, team leader w Niemczech?
    ReviewUserIcon
    Natalia

    27.11.2023 18:11

    Kandydat

    Hej, serio nikt nie pracował na tym stanowisku jak Team leader/tłumacz z językiem niemieckim??
    ReviewUserIcon
    Gregor

    27.11.2023 10:44

    Inne

    Cześć. Mam pytanie. Jest jakaś w miarę dobra praca w okolicach mönchengladbach? Wiadomo coś komuś na ten temat? Pytam, bo wynajmuje tu mieszkanie. Póki co pracę mam, ale rozglądam się za inną. Pozdrawiam [email protected]
    ReviewUserIcon
    Paula

    26.11.2023 21:55

    Kandydat

    Witam, Mam pytanie jak wyglądają wypłaty? Wiem, że są tygodniowe tylko chciałam się dowiedzieć czy to jest określona kwota czy dostaje się tyle ile się zarobiło po wszystkich potrąceniach? Dziękuję z góry za informacje
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Anna

    14.11.2023 19:03

    Kandydat

    Hejka, był ktoś może albo jest w Kerpen na Lidlu? Jak warunki mieszkalne i praca ?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    15.11.2023 16:44

    Były pracownik

    Jeśli przez Pawła Winnickiego to lepiej w Polsce zostań to więcej zarobisz . Wypłaty z rzędu 900euro.
    ReviewUserIcon
    Maciej

    25.11.2023 22:09

    Pracownik

    Nie wiem jak warunki mieszkaniowe, z tej agencji nie korzystałem, natomiast mogę napisać o pracy w Lidlu jeżeli chodzi o magazyn żywnościowy. Sama żywnościowowka jak wiadomo do lekkich nie należy, ale ja mam pozytywne wrażenia jeżeli chodzi o magazyn Lidl, jest tam spokój, przerwy możesz wybierać według własnego upodobania, i co do godziny jaki i co do ilości (albo 2×15 minut, albo 1×30) Targety są, ale to zależy jakie mają na danym magazynie. Magazyn masz podzielony na dwie części, trocken(suchy +20*C albo mopro,5 *C) Ogólnie pracowałem i w Polsce i w Niemczech to zazwyczaj kadra menagerska jest w porządku.
    ReviewUserIcon
    Halcia

    24.11.2023 15:34

    Kandydat

    Hej co myślicie o pracy w Holandii magazyn Jumbo bleiswijk? I j jakie warunki mieszkaniowe?
    ReviewUserIcon
    Wyjazd Artur

    22.11.2023 14:33

    Kandydat

    Hej szukam chętnej osoby by razem wyjechać do pracy zagranicę do Francji lub holandia. Wiadono, razem raźniejj, pokoje są dwuosobowe. Jestem normalnym fajnym facetem bez nałogów alkoholowych. Nie pale! Uczciwy i normalny! Proszę o Poważne zgłoszenia! Wyjazd w ciągu tygodnia do dwóch. Napis priv a odezwę się do Ciebie! [email protected]
    ReviewUserIcon
    Gabii

    05.11.2023 10:57

    Inne

    Hejka , wraz z chłopakiem szukamy pary która wspólnie chciałaby wyjechać z nami do pracy , jeżeli ktoś jest zainteresowany to odpowiedz na komentarz. Jesteśmy parą bez nałogów , szukająca pracy do marca minimum. Najlepiej ze swoim prywatnym mieszkaniem.
    ReviewUserIcon
    Ola

    22.11.2023 11:24

    Kandydat

    Hej odezwij się do mnie 514656699
    ReviewUserIcon
    Arek

    16.11.2023 19:35

    Kandydat

    Hej, chce wyjechać do Holandii i szukam kogoś kto tak jak ja chce wyjechać. Szukam kogoś do wspólnego mieszkania. Pisać [email protected] Planuję wyjechać 25.11.2023 do Order Picker w Albert Heijn.
    ReviewUserIcon
    Pabl000

    21.11.2023 19:28

    Kandydat

    Ja również planuję wyjechać w tę sobotę. Jaka lokalizacja?
    ReviewUserIcon
    Artur

    09.11.2023 14:53

    Kandydat

    Hej szukam chętnej osoby by razem wyjechać do pracy zagranicę. Wiadono, razem raźniejj, pokoje są dwuosobowe.8Jestem normalnym fajnym facetem bez nałogów alkoholowych. Nie pale! Uczciwy i normalny! Proszę o Poważne zgłoszenia! Wyjazd w ciągu tygodnia! Napis priv a odezwę się do Ciebie! Pozdrawiam 665 515 519

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ana

    20.11.2023 15:46

    Inne

    Witam, czy tylko mi nie chcą wysłać zdjęć zakwaterowania? Czy firma naprawdę dopiero dowiaduje się o miejscu zamieszkania w dniu wyjazdu??
    ReviewUserIcon
    L.

    16.11.2023 18:26

    Kandydat

    Cześć, szuka ktoś pracy i ma zamiar wyjeżdżać w najbliższym czasie, najlepiej w przyszłym tygodniu? Szukam osoby do wyjazdu/pokoju. Mam 26 lat, jestem normalnym gościem, woj. lubelskie. Kontakt: [email protected].
    ReviewUserIcon
    K

    16.11.2023 10:09

    Kandydat

    Hejka, czy ktoś jedzie w ten weekend (18.11.2023) do pracy w GXO w Heerlen? :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.11.2023 18:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Patryk

    15.11.2023 12:54

    Kandydat

    W sumie nie wiem dlaczego został usunięty. Wiem że trochę ciężej jest bez prawka. Ogólnie magazyn czy produkcja , dosyć na szybko potrzebuje pracy i nie robi mi to większej różnicy co dokładnie bym robił na miejscu
    ReviewUserIcon
    Monika

    14.11.2023 11:16

    Kandydat

    Hej, szukam chętnej osoby do wyjazdu, która tak jak ja nie ma z kim wyjechać. Mam 30 lat i jestem z małopolski. Mój mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Adam

    14.11.2023 14:09

    Pracownik

    Cześć mam 29 lat również chcę wyjechać.
    ReviewUserIcon
    Seba

    12.11.2023 10:42

    Kandydat

    Czesc z tej strony Sebastian mam 23lata prowadze zdrowy tryb życia,jestem sportowcem .Byłem w Holandii ostatnio w 2018roku na wakacjach i pracy teraz chce wyjechać do pracy na dłuższy okres Chętnie poznam dziewczynę lub chłopaka ogarniętego która by chciała zorganizować ze mna wyjazd. Myślę o pracy na produkcji Znam podstawy jezyka ang. Mam prawo jazdy czynne 5lat. Jestem osoba zmobilizowana i pracowita bez uzależnień. Chętnie poznam się przed wyjazdem czy to z dziewczyna czy z chłopakiem ,Jestem osoba wesoła i bardzo pozytywna ,szukam również takiej osoby z podejściem optymistycznym ,chce wyjechać z kims kto ma po prostu zdrowy rozsądek . Pozdrowieniam mozna napisac na e-mail do mnie . numeru nie podaje tutaj ,poddam w odpowiedzi na wiadomość osób chętnych do zorganizowania wyjazdu , [email protected] <----Mój email
    ReviewUserIcon
    Paula

    11.11.2023 08:07

    Kandydat

    Hej. Jest może jakaś dziewczyna / chłopak z Lubelskiego chcący podjąć razem pracę w Holandii i wynająć mieszkanie ? Proszę pruv [email protected]
    ReviewUserIcon
    Bartek

    30.09.2023 16:14

    Kandydat

    Cześć, myślę o tym aby wyjechać do Holandii jakoś w połowie października jest ktoś chętny aby nie jechać samemu ? Gdzie najlepiej jechać ??
    ReviewUserIcon
    Jasiu

    09.11.2023 10:20

    Kandydat

    hejka i jak tam pojechaliście już do pracy? możecie coś polecić bo zamierzam wyjechać i szukam jakieś normalnej agencji pracy.
    ReviewUserIcon
    Arek

    09.11.2023 14:51

    Kandydat

    Jeśli chciałbyś możemy razem jechać, zawsze raźniej odezwij się [email protected]
    ReviewUserIcon
    Koordynator

    08.11.2023 15:49

    Kandydat

    Hej! Pracował/pracuje ktoś może jako koordynator/team leader w Niemczech?
    ReviewUserIcon
    Strus

    06.11.2023 09:43

    Kandydat

    jedzie ktos moze do tilburga pod koniec roku? slyszalem dobre opinie o gxo w tilburgu chcialbym sie tam zatrudnic polecacie czy raczej odradzacie ?
    ReviewUserIcon
    Poszukiwacz

    08.11.2023 14:18

    Kandydat

    Sprawdziłem z ciekawości na ich stronie. Praca przy -24 stopniach za minimalną stawkę? Tą ofertę masz na myśli?
    ReviewUserIcon
    kla

    07.11.2023 19:35

    Kandydat

    Hej, wyjeżdża ktoś na magazyn Tommiego Hilfigera w Venlo początek pracy 20 listopada? Dajcie znać to może się zgadamy, razem raźniej wiadomo ;) plus - Czy ktoś może się wypowiedzieć jak tam aktualnie wygląda?
    ReviewUserIcon
    Paula

    07.11.2023 10:53

    Kandydat

    Hej, pytanie odnośnie pracy w vernay gxo ubrania. Czytałam jeden komentarz, że nie jest za ciekawie, ale to jest jeden komentarz... Czy jest więcej osób, które mogły by coś powiedzieć na ten temat?
    ReviewUserIcon
    Pracownik Holandia

    05.10.2023 01:54

    Były pracownik

    Byłem w Holandii na magazynach. Praca nie była ciężka. Atmosfera w zakładach pracy dużo lepsza jak w Polsce (dobrze trafiłem). Z tego co się orientuję to tylko w Venray w jakimś jednym GXO (nie chodzi o Havaianas) z ubraniami: tragedia, ze względu na Polaków liderów. Odradzam. Jak dostaniecie tam ofertę to nawet nie próbujcie. Bardzo złe traktowanie. Reszta GXO w porządku (Guess w Sevenum/Venlo każdy chwali). O DSV też słyszałem same dobre opinie. Uprawnienia na wózki, można wyrobić, w jednym magazynie po 2 miesiącach innym po roku. Lepiej już mieć doświadczenie, wózkowi zarabiają około 1-2 euro więcej: zależy ile uprawnień i jaki magazyn. Rekrutacja 10/10, wszystko załatwiłem on-line. Trafiłem na super rekruterów z Bielan Wrocławskich. Lokacje: średnio (duże spożycie alkoholu i wszędzie dym papierosowy (ocena subiektywna- mi zawsze mocno przeszkadza)), chociaż adekwatne do ceny. Zarobki. Przez rok pracy można odłożyć ok. 50 tys. zł. Z nadgodzin przepracowałem dodatkowo, dobrowolnie ok. 15 sobót. Holandia Dobre drogi. Czysto. Mniej słoneczna jak Polska. Zima łagodna. Szyby w aucie skrobałem niejednokrotnie. Dwa razy sypneło delikatnie śniegiem, w południe już się roztopił. Świetnie zoorganizowane ścieżki rowerowe. W mniejszych miastach, wieczorami mało ludzi. Mieszkania drogie, nie jest tak łatwo coś znaleźć. Onsite na miejscu różnie. Byli i bardzo dobrzy i tacy co jedną sprawę załatwiali po 5 telefonach/mailach/wizytach co było bardzo irytujące. Każdy z przełożonych z otto prezentował wysoką kulturę osobistą. Rady: Czytać umowę, czegoś nie wiecie- dopytajcie. Polecam jechać z kimś zaufanym z kim jest się w stanie dzielić pokój. Warto poszukać własnego mieszkania. Bardzo ważna rada: jak macie możliwość to jechać autem. Nie dajcie się wciągnąć w używki. Bądźcie dla ludzi mili i w porządku to odwdzięczą się tym samym. Na pomoc polaków mogłem zawsze liczyć. Mieszkałem po jakimś czasie na wsi prywatnie. Holendrów w miejscowości miałem miłych i pomocnych. Angielski: bardzo, bardzo dużo pomaga, wszędzie się dogadałem. Można przeżyć bez języka, ale wtedy obracacie się tylko wśród Polaków i w pracy nie dostaniecie nic lepszego. Holenderskiego nauczyłem się tylko podstawowych słów jak: dziękuję, proszę, paragon itp., co też mi mocno pomogło. Jeżeli planujecie ułożyć sobie życie w Holandii to nie będzie ciężko, wtedy szukajcie pracy nie przez agencje. Dużo osób narzeka na agencje, nie słyszałem o takiej, którą każdy poleca. Agencja bardzo dobry sposób, aby się zaczepić. Zakupy najtaniej mi wychodziło w Lidlu. Otto nie jest idealne, ale wiem że jest wiele agencji dużo gorszych. Gdybym jechał kolejny raz to też przez Otto.
    ReviewUserIcon
    eb

    19.10.2023 21:29

    Pracownik

    prawda
    ReviewUserIcon
    Kasia

    03.11.2023 09:25

    Pracownik

    Naprawdę świetna opinia, super rozpisana, mnóstwo detali i informacji, dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Magazynierka

    02.11.2023 10:10

    Kandydat

    Witam , wybiera się ktoś na projekt LIDL Waldenburg niemcy ? Lub może ktoś był i podzieli się opinią o pracy , zakwaterowaniu itp Pozdrawiam

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.