opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(85)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(85)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    O.

    26.10.2023 21:34

    Kandydat

    Czy ktoś pracował na magazynie Erno's w Amsterdamie? Ktoś może coś na ten temat napisać?
    ReviewUserIcon
    Watka

    30.10.2023 15:59

    Były pracownik

    Pracowałam i polecam :)
    ReviewUserIcon
    Ja

    26.10.2023 12:12

    Pracownik

    Cześć czy wybiera się jakaś dziewczyna do Unna na 9 listopada ?
    ReviewUserIcon
    Artur

    18.10.2023 17:28

    Pracownik

    Hej szukam chętnej osoby by razem wyjechać do pracy zagranicę. Wiadono, razem raźniejj, pokoje są dwuosobowe. Mam 39lat. Jestem normalnym fajnym facetem bez nałogów alkoholowych. Nie pale! Uczciwy i normalny! Proszę o Poważne zgłoszenia! Wyjazd w ciągu tygodnia! Napis priv a odezwę się do Ciebie! Pozdrawiam 665 515 519
    ReviewUserIcon
    MMm

    25.10.2023 18:18

    Kandydat

    Z jakiego miasta jesteś i w jaki kraj celujesz? Holandia czy Niemcy? Też planuję wyjazd (najlepiej listopad/grudzień) I u mnie podobnie. Lubię keto, czasem poćwiczyć, pobiegać itp. Nie chcę się męczyć mieszkając z ciężkim elementem. @Artur jeśli jeszcze nie wyjechałeś podaj @ Albo może ktoś inny z czytajacych
    ReviewUserIcon
    Kondzio

    18.10.2023 16:31

    Kandydat

    Witam chciałbym się dowiedzieć czy umowy są polskie przez tą firmę czy np niemieckie czy holenderskie??
    ReviewUserIcon
    Ja

    05.10.2023 12:41

    Kandydat

    Cześć Czy jest tu jakaś chętna dziewczyna na wyjazd do Ulm ? Pazdziernik
    ReviewUserIcon
    @Ja

    13.10.2023 11:30

    Kandydat

    Jestem dziewczyną, chętnie wyjadę od zaraz. Szukam drugiej dziewczyny do wyjazdu, we dwie zawsze raźniej
    ReviewUserIcon
    Arek

    14.10.2023 20:01

    Kandydat

    Hej szukam chętnej osoby by razem wyjechać do pracy zagranicę. Wiadono, razem raźniejj, pokoje są dwuosobowe. Mam 39lat. Jestem normalnym fajnym facetem bez nałogów alkoholowych. Nie pale! Uczciwy i normalny! Proszę o Poważne zgłoszenia! Wyjazd w ciągu tygodnia! Napis priv a odezwę się do Ciebie! Pozdrawiam 665 515 519
    ReviewUserIcon
    Pytaniee

    06.10.2023 14:32

    Kandydat

    Czy na lokacjach jest zakaz palenia? Przeszkadza mi dym papierosowy, nie chciałbym trafić na takiego współlokatora.
    ReviewUserIcon
    Odpowiedzz

    09.10.2023 20:20

    Były pracownik

    Na lokacjach jakich byłem był zakaz palenia we wewnątrz. W pomieszczeniach były pomontowane czujki. Palić można było przed mieszkaniem/ domkiem co i tak sprawiało, że czuło się smród w pokoju. Raz trafiłem na domku na parę która popalała u siebie w pokoju, kilka razy zwróciłem uwagę. Bezskutecznie. Nie toczyłem wojny, bo wiedziałem, że zaraz się wyprowadzam.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    05.10.2023 19:45

    Kandydat

    Cześć, myślę o tym aby wyjechać do Holandii jakoś w połowie października jest ktoś chętny aby nie jechać samemu ? Gdzie najlepiej jechać ?? Jeżeli ktoś jest chętny poproszę o e-mail: [email protected] lub SMS 504170090. Najchętniej bym pojechał z kimś bo myślę że w grupie zawsze raźniej.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    09.10.2023 20:24

    Były pracownik

    Najlepiej poszukaj wśród znajomych/rodziny taką osobę która znasz i z którą dasz radę dzielić (często mały) pokój.
    ReviewUserIcon
    Ewelcia

    06.10.2023 07:51

    Kandydat

    Jaka prace polecacie
    ReviewUserIcon
    K.

    26.09.2023 14:11

    Kandydat

    Powiedzcie mi jak wygląda sytuacja na zakwaterowaniach przez tę agencję? Można się wyspać czy jest wieczny melanż? Raczej wolelibyśmy uniknąć patologii. Czy agencja reaguje w przypadku takich zachowań na zakwaterowaniu?
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    05.10.2023 02:03

    Były pracownik

    Zależy jak trafisz. 50/50. Jak źle to spróbuj sie dogadać z lokatorami jak nie pomoże to zgłoś do opiekuna lokacji. Na pewno będzie mocna reakcja ze strony opiekuna.
    ReviewUserIcon
    Hondzia

    04.10.2023 20:22

    Kandydat

    Cześć czy ktoś był na komisjonowaniu w Unna w Niemczech ? Lub czy się wybiera ?
    ReviewUserIcon
    K.

    04.10.2023 15:09

    Pracownik

    Czy ktoś również wybiera się w ten weekend na magazyn Lidl w Anzing? Jadę z narzeczonym, mamy 24-25 lat i fajnie byłoby wiedzieć, czy ktoś też będzie tam nowy :]
    ReviewUserIcon
    x

    02.10.2023 17:31

    Kandydat

    hej, czt ktoś pracował na komisjowaniu w Ulm i może sie podzielic opinia na temat pracy?
    ReviewUserIcon
    K.

    02.10.2023 13:41

    Kandydat

    Proszę o opinie na temat pracy w magazynie LIDL w Anzing (k. Monachium). Czy jeśli trafi się na chłodnię to dostaje się chociażby jakąś kurtkę/polar? I jak warunki na zakwaterowaniu?
    ReviewUserIcon
    calix

    27.09.2023 02:01

    Kandydat

    Hej, czy ktoś pracował w AH w Geldermalsen? Potrzebuję wiedzieć czy kwatery są w porzadku oraz czy wypłaty się zgadzają
    ReviewUserIcon
    Adik123

    04.10.2023 15:15

    Pracownik

    Kasa jest dobra w otto na orderpicker nigdzie tyle nie zarobisz , obiady za darmo . chcislbym tam wrocic ale mnie nie przyjma bo zapomnialwm naklejki na 2 papierosy gdy wychodzilem
    ReviewUserIcon
    Tripaloski00

    21.09.2023 14:11

    Kandydat

    Planuje z początkiem października jechać 4 raz przez otto, życie nauczyło, że 2-3 osoby dostają najlepsze lokum, ktoś leci w tym terminie i chce się zgadać ?
    ReviewUserIcon
    Ja

    22.09.2023 14:30

    Pracownik

    Gdzie jedziesz jaka praca
    ReviewUserIcon
    Tripaloski00

    21.09.2023 14:18

    Kandydat

    Wybiera się ktoś z początku października do NL ? Jadę 4 raz i życie nauczyło ze 2-3 osoby dostają najlepsze lokum, ktoś jedzie i chce się zgadać ?
    ReviewUserIcon
    TenArek

    21.09.2023 14:15

    Kandydat

    Jak obecnie z godzinami ?
    ReviewUserIcon
    Megi

    20.09.2023 17:13

    Kandydat

    Czy ktos moze napisac cos o warunkach w magazynach w Coesfeld oraz Hermes Ohrdruf?
    ReviewUserIcon
    Luki

    18.09.2023 12:36

    Kandydat

    Witam czy do firmy Otto jest potrzebne zaświadczenie o niekaralności? jeżeli chodzi o wyjazd na teren Holandii ?
    ReviewUserIcon
    Ana

    20.09.2023 10:46

    Pracownik

    Mówią że tak ,do jakiegos tam czasu trzeba im donieść(doslac),ja im nie dałam,pracuje 4 miesiące i się nie upominają .
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.08.2023 20:21

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    01.09.2023 16:36

    Kandydat

    Hejka, jakby jakas dziewczyna jeszcze szukała kogoś do wyjazdu od zaraz to jestem chętna! [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ana

    20.09.2023 10:39

    Pracownik

    Są zmiany nocne od 23:00-07:00 ,pracujesz tydzień na rano ,tydzień ba nocki,,albo pół na pół tragedia, jest hala ciepła I zimna.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    20.07.2023 10:50

    Kandydat

    Hej. Zastanawiam się nad wyjazdem do pracy z Otto Work po 16 sierpnia. Czy ktoś może również chciałby się wybrać? Może ktoś ma miejsce w samochodzie? Mieszkam we Wrocławiu, chętnie się spotkam żeby pogadać i się poznać i razem pojechać. Płeć bez znaczenia. Byle osoba bez nałogów. :)
    ReviewUserIcon
    Robbie

    05.09.2023 19:40

    Były pracownik

    hej, też rozważam wyjazd, daj jakiś namiar na siebie
    ReviewUserIcon
    J. P

    20.09.2023 09:21

    Kandydat

    Jestem chętny jak chcesz to możemy pojechać razem
    ReviewUserIcon
    Ewa

    15.09.2023 15:09

    Kandydat

    Hej. Mam jechać przez Otto 21 do Ulm Müller,jedzie też ktoś ? Na magazyn
    ReviewUserIcon
    Ona

    18.09.2023 12:42

    Kandydat

    cześć napisz do mnie na email [email protected] ja jestem wstepnie zainteresowana, jedziesz sama?
    ReviewUserIcon
    JOANNA

    18.09.2023 21:37

    Kandydat

    Kiedy się wybierasz.?
    ReviewUserIcon
    Antek

    15.09.2023 12:01

    Kandydat

    Cześć mam 20 lat, szukam osoby na wspólny wyjazd od października na ok. 6 miesięcy. Jadę pierwszy raz do pracy za granicę, więc wiadomo razem zawsze jest raźniej. Jeśli jesteś pozytywnie spokojną osobą bez nałogów i też chciałbyś zarobić na swoje zachcianki to możesz napisać :) Pozdrawiam i zapraszam zainteresowanych do kontaktu przez mój e-mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Rafi

    13.09.2023 21:23

    Inne

    Ile sie czeka na rower
    ReviewUserIcon
    Last

    14.08.2023 14:34

    Inne

    Czy Otto Niemcy wysyła sms z prośbą o kliknięcie w data checker i przesłania skanu dowodu? Czy to scam
    ReviewUserIcon
    Xd

    16.08.2023 09:27

    Pracownik

    No właśnie mi i koleżance tez to przyszło i w sumie to nie wiem czy to prawda czy nie żaden skam
    ReviewUserIcon
    Ari

    13.09.2023 20:18

    Pracownik

    Tak teraz robia. Wszystko elektronicznie
    ReviewUserIcon
    Zosia

    11.09.2023 20:18

    Kandydat

    Witam, w następnym tygodniu planuje jechać z firmą Otto na magazyn w Ulm. Czy ktoś ma jakieś opinie na temat tej firmy i pracy? To mój e-mail [email protected]

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Magda

    07.09.2023 13:05

    Kandydat

    Hej, szukam dziewczyny (najlepiej z prawem jazdy), która jest chętna na wspólny wyjazd na koniec września/początek października. Sama mam 21 lat, to juz bedzie moj 3 wyjazd do NL, pierwszy raz z Otto.
    ReviewUserIcon
    Angela

    10.09.2023 16:23

    Kandydat

    Jeśli chciałabyś do Niemiec na dłużej to jestem chętna
    ReviewUserIcon
    Megi

    07.09.2023 11:37

    Kandydat

    Ktos sie wybiera do Ulm autem od pazdziernika? Bo ja niestety nie mam samochodu. Oczywiscie bede partycypowac w kosztach paliwa. Prosze o informacje.
    ReviewUserIcon
    Megi

    07.09.2023 13:44

    Kandydat

    Dostalam informacje od Otto oraz HR.
    ReviewUserIcon
    Megi

    07.09.2023 13:45

    Kandydat

    A czemu pytasz?
    ReviewUserIcon
    Dziewczyna21

    24.08.2023 00:18

    Kandydat

    Czy jest chętna dziewczyna do wspólnego wyjazdu jak najszybciej najlepiej, max 28lat
    ReviewUserIcon
    Laska chętna

    06.09.2023 13:10

    Inne

    sfs odezwij się
    ReviewUserIcon
    Roman11

    07.09.2023 03:33

    Pracownik

    Laska chetna na wyjazd zapraszam
    ReviewUserIcon
    Ania

    03.09.2023 09:54

    Inne

    Hej, mam 23l i na początku października chciałabym pojechać do pracy i szukam do tego drugiej osoby. https://instagram.com/aa.aniaa?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA== Można pisać na ig (aa.aniaa)
    ReviewUserIcon
    Bartek

    05.09.2023 17:18

    Kandydat

    Jak byś była zainteresowana wyjazdem zapraszam do kontaktu 570645434
    ReviewUserIcon
    Shilon

    05.09.2023 15:09

    Pracownik

    Część chce się dowiedzieć czy warto pracować w Otto w Niemczech jak wyglądają pensje miesięczne z umową niemiecka przez Otto?.... Przeczytałam bardzo dużo negatywnych opinii o co chodzi z karami które narzuca firma ?
    ReviewUserIcon
    Para

    27.08.2023 22:57

    Pracownik

    Cześć, jest jakaś para która by chciała wyjechać do pracy za granicę np Niemcy? Było by raźniej.
    ReviewUserIcon
    Kuba

    26.08.2023 17:05

    Kandydat

    W ciągu 2-3 tygodni chce wyjechać na dłużej do Holandii. Jeżeli ktoś chciałby się przyłączyć to byłoby spoko. 31 lat, bez nałogów, z własnym autem. Chciałby uniknąć jakiejś farmy czy chłodni. (usunięte przez administratora) 724955178. Proszę nie dzwonić. Tylko sms lub (usunięte przez administratora) Ja oddzwonię ;)
    ReviewUserIcon
    Dziewczyna

    17.08.2023 11:58

    Pracownik

    Hej, szukam dziewczyny do wyjazdu do pracy w Niemczech, start 29 sierpnia
    ReviewUserIcon
    Edyś

    25.08.2023 21:18

    Pracownik

    Ja też bym była chętna. Mam 30 lat. Moj email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dziewczyna

    26.08.2023 13:12

    Kandydat

    Napisałam do ciebie
    ReviewUserIcon
    Dziewczyna

    31.07.2023 14:15

    Kandydat

    Szukam koleżanki do wyjazdu w wieku 18-28 lat najlepiej żebyśmy nie miały problemu z do dogadaniem się. Wyjazd na dłużej
    ReviewUserIcon
    Sandra

    17.08.2023 10:01

    Pracownik

    Też chciałabym wyjechać. Mam 25 lat. Mój email [email protected] tam mogę podać dane do insta lub messengera :)
    ReviewUserIcon
    facet

    25.08.2023 12:10

    Kandydat

    a co faceta nie chcecie na wyjazd ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.08.2023 08:03

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Misiek

    21.08.2023 09:15

    Inne

    Gdzie do Niemiec chcesz jechac? Mój email:[email protected]
    ReviewUserIcon
    Misiek

    21.08.2023 09:12

    Inne

    Hejka jest ktos chetny do wyjazdu za granice, razem razniej?
    ReviewUserIcon
    Dawid

    17.08.2023 10:33

    Kandydat

    W sobotę 26.08 wyjeżdżam do Holandii swoim autem,jakby ktoś chciał się zabrać to zapraszam do kontaktu [email protected]
    ReviewUserIcon
    Wiktor

    17.08.2023 10:23

    Pracownik

    Jakies opinie na temat komisjonerki w edece w Rastatt?
    ReviewUserIcon
    Dziewczyna123

    16.08.2023 20:48

    Kandydat

    Hej Czy ktoś pracował przez agencje otto w ulm w Mullerze ? Jakie macie opinie ?

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon