opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(85)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(85)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Dziewczyna

    16.08.2023 13:33

    Kandydat

    Szukam dziewczyny do wyjazdu start pracy 29 sierpnia
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    08.08.2023 14:57

    Kandydat

    Witam . Wraz z partnerką poszukujemy pracy w Holandii . Jest ktoś kto może śmiało polecić firmę która jest godna polecenia ?
    ReviewUserIcon
    Roman

    08.08.2023 17:27

    Pracownik

    Klaudia mogę cię doradzić coś fajnego odezwij się
    ReviewUserIcon
    Daniel_098

    10.08.2023 13:38

    Kandydat

    @Roman hej, aktualne?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    10.08.2023 13:15

    Kandydat

    Szukam dziewczyny do wyjazdu do Niemiec po 20 sierpnia... Mam auto najlepiej żeby druga osoba miała prawko
    ReviewUserIcon
    Karolina

    07.08.2023 17:06

    Inne

    Witam wraz z Narzeczonym szukamy pracy za granicą Holandia / Niemcy. Chcemy jak najszybciej wyjechać. Czy Ktoś może nam pomóc?
    ReviewUserIcon
    Roman11

    08.08.2023 13:04

    Pracownik

    Cześć Roman z tej strony Jak szukasz narzeczonym pracy zadzwoń 730 304 876 pomogę wam
    ReviewUserIcon
    milenaaa_

    08.08.2023 11:20

    Były pracownik

    Hej,poszukuje chętnej osoby do wyjazdu za granice. Najlepiej praca na magazynie. Mam 22 lata. Jestem z okolic Zielonej Góry. Odezwij się,razem raźniej???? piszcie SMS: 667875830 nie dzwonić!
    ReviewUserIcon
    Dziewczyna

    07.08.2023 12:28

    Kandydat

    Szukam dziewczyny do wyjazdu do Niemiec pod koniec sierpnia
    ReviewUserIcon
    Gpuik

    06.08.2023 17:31

    Pracownik

    Nie podejmujcie jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. (usunięte przez administratora) na każdym kroku, wypłaty są marne , większość ofert pracy to niewolnicze magazyny i chłodnie za śmieszne 300 euro. Nigdy w życiu nie spotkałem się z tak żałosnym i prześmiewczym podejściem do pracownika bo pamiętaj że idealny pracownik to taki który nie posiada własnej woli a tym bardziej własnego zdania , nie zadaje pytań i robi to co mu każą . Jedyne co ich interesuje to twoje godziny , pamiętaj że im więcej pracujesz tym więcej firma ma z ciebie zysku co wcale nie przekłada się na twoje zarobki :) . Co do lokacji oferowanych przez tą firmę tu również nie jest kolorowo... opisze to najkrócej jak możliwe bo na lokacjach byłem wielu. W 99% jest to stary hotel tzw pracowniczy.. o których tak naprawdę nawet sam Bóg zapomniał. Stare , brudne poplamione dywany , wiecie na to jeszcze jakkolwiek można przymknąć oko. Ale wszechobecny Grzyb na ścianach jest poprostu chory i odrażający , no tak ale ktoś napisze "Hej, dlaczego tego nie zgłosisz?" , wielokrotnie podejmowane próby kończyły się zlewaniem tematu , krótko mówiąc mieli to po prostu w (usunięte przez administratora) , ty masz pracować a nie odpoczywać :D . Od jednego menadżera usłyszałem że mam sobie jak to ujął "Lekko nawilżoną gąbeczką ścierać delikatnie i zejdzie" . Kwestia metrażu no to wiecie wszyscy jak jest , ilość nie jakość więc upychają jak najwięcej osób na jeden pokój (W zależności od lokacji) po 3/4 osoby na metraże nie nadające się do użytku nawet przez 2 osoby, często nie ma nawet gdzie ułożyc swoich rzeczy ponieważ w pokoju jedyne co zastaniesz to łóżko i nic poza tym.W najlepszym wypadku będzie jeszcze szafa. To na kogo traficie też jest kwestią przypadku , może to być stary alkoholik i (usunięte przez administratora)który ucieka przed komornikiem lub normalny człowiek który przyjechał za lepszym życiem wszystko kwestią szczęścia . Może poruszę jeszcze kwestie rekruterów bo to też jest ciekawa sfera tej firmy , wiadomo że ich zadaniem jest zwabianie potencjalnych (usunięte przez administratora) więc jeśli króteś z was będzie chciało się zmierzyć z tytm wyzwaniem to przestrzegam NIGDY NIE WIERZCIE W TO CO MÓWIĄ , zawsze będą próbowali pokazać jak to nie jest super , otulając swoje zdania ciepłymi wstawkami , typu jak to praca nie jest opłacalna i tu również ciekawa kwestia bgo im więcej pytań zadajesz tym masz corasz mniejszą szansę na podpisanie kontraktu bo tak jak wspomniałem na początku , najlepszy pracownik to taki który nie zadaje pytań i w momeńcie w którym zorientują się że masz większy iloraz inteligencji niż kibel na orlenie zaczynają byćniemili i zaczyna się gra psychologiczna "Czy pan w ogóle chce podjąć współprace" "Mamy wielu kandydatów na to miejsce" itd . Jedna wielka żenada a kontakt urywa się odrazu w momeńcie podpisania kontraktu bo to robisz jeszcze przed wyjazdem (wiesz żebyś już nie mógł się wycofać, co to za (usunięte przez administratora) który ma własną wolę) ich odpowiedzi okraszone są również kłamstwami ponieważ naopowiadają ci same bajki o lokacjach i miejscach pracy ale nikt się pod tym nie podpiszę . Nie ufajcie zdjęcią poglądowym bo nigdy nie oddają rzeczywistego stanu który zastaniecie na miejscu. Co do osób w biurach , wiadomo jeden jest fajny a drugi nie fajny , od czego to zależy ? . Od tego kto jaką role odgrywa w tym w tym buirze . Jeden jest ciepły , miły i pomocny a drugi totalnym przeciwieństwem ale wszyscy razem mają taką samą naturę . Wystarczy że zaczynają się małe problemy , mozesz byc chory przez 2 dni i przez nastepny miesiąc masz ucinane godziny , jesteś odsyłany do domu przed samą zmianą (Nie zawsze jest to spowodowane tym, czasami poprostu nie ma tyle pracy) . Nikt w tej firmie nie okaże ci jakiegokolwiek szacunku nie ważne jak długi staż tam masz , no chyba że jesteś pupilkiem to inna sprawa , takich też poznałem. Zasada spychologii jest tam na porządku dziennym bo nikt nigdy ci nic nie wytłumaczy a każdy będzie cię odsyłał do innej osoby i tak w kółko . Kończąc ten elaborat wypunktuje kilka plusów i minusów tej smutnej szarej firmy. Plusy: Pomagają zorganizować przejazd (99% Autobus GTV) Pomagają z cała dokumentacją , numerem BSN i wszystkimi sprawami formalnymi żebyś mógł legalnie pracować i to tak naprawdę tyle Minusy: Niekompetentne , absurdalne i prześmiewcze podejście do pracownika z brakiem szacunku włącznie. Omijanie niewygodnych pytań Ciągła Spychologia Nakładanie kar finansowych nie mających odniesienia do niczego a jedynie podbudowanie finansów firmy Brudne lokacje , szczurze warunki Brak profesjonalizmu Brak empatii Brak wzorców ludzkich zachowań ,(na każde twoje pytanie jest z góry przygotowana odpowiedz powtarzana od linijki do linijki) dlatego uważam że to roboty. Kolesiostwo Nie równe traktowanie pracowników Rozbieżność wypłat, (wasze wypłaty mogą się różnić nawet o 50 euro, pomimo tych samych godzin) Może nie jest to aż tak spójne i merytoryczne jak chciałem żeby było ale liczę że komuś się to przyda. Bądzcie świadomi tego co podpisujecie i nie dajcie się zastraszać
    ReviewUserIcon
    KrzysztofK

    06.08.2023 08:04

    Inne

    Witam. Szukam Pracy w Niemczech na 2-3 tygodnie . Rozpoczęcie pracy pod koniec Sierpnia. Jestem mobilny . Mężczyzna 55 lat.
    ReviewUserIcon
    chce_wyjechac_stont

    03.08.2023 19:24

    Inne

    Hejka zastanawiam się nad wyjazdem i generalnie chciałabym ale nie sama więc jakby była jakaś dziewczyna chętna to byłoby trochę raźniej. Ja mam 29lat jeśli to dla kogoś istotne Mój e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Helno

    03.08.2023 10:12

    Inne

    Ktoś chętny na wyjazd ? Jeżeli tak to pisać na email [email protected] Mam 20 lat
    ReviewUserIcon
    Helno

    03.08.2023 15:58

    Pracownik

    To co napisz na email tam se ig podamy coś wybierzemy w Niemczech czy tam Holandii i załatwiamy ????
    ReviewUserIcon
    Nnn

    03.08.2023 18:49

    Kandydat

    Napisałem jak coś ;)
    ReviewUserIcon
    Patryk

    28.07.2023 12:27

    Kandydat

    czesc, chcialbym w sierpniu wyjechac do Holandii busem (okolo 450zl) czy bylby ktos chetny pojechac ze mna? albo ma auto ktorym by mogl po mnie przyjechac i pojechac razem? (mam prawko ale bez auta) najlepiej osoba bez nalogow :) https://www.ottoworkforce.eu/home/jobs/8065?lang=pl-pl mam 23lata
    ReviewUserIcon
    Patryk

    28.07.2023 12:29

    Pracownik

    jak cos jestem z chojnowa obok legnicy (dolnyslask)
    ReviewUserIcon
    Arek

    01.08.2023 13:22

    Kandydat

    siema. zastanawiam sie nad wyjazdem do holandii Miejsce pracy: Holandia, Haarlem PRACOWNIK PRODUKCJI ŻYWNOŚCI pracował może ktoś, albo pracuje? to byłby mój pierwszy wyjazd.
    ReviewUserIcon
    Ulka

    31.07.2023 15:46

    Pracownik

    Byłam z otto w Holandi na magazynie i było okej. Zakwaterowanie i szefostwo w porzadku. Wruce za rok.
    ReviewUserIcon
    Ortografia

    01.08.2023 08:59

    Kandydat

    wrócę*
    ReviewUserIcon
    dłuto

    31.07.2023 01:40

    Były pracownik

    Chora agencja, zmuszają ludzi do dojeżdżania do pracy rowerem nawet powyżej 10 kilometrów w jedną stronę! Nie dość, że praca ciężka, to jeszcze trzeba pedałować, nie ważne czy pada czy jest burza.
    ReviewUserIcon
    Xxbsbsb

    30.07.2023 22:48

    Pracownik

    Cześć wyjeżdża ktoś może z początkiem września na magazyn Muller który znajduje się w Ulm ? A może ktoś pracował tam i wyrazi opinię
    ReviewUserIcon
    Anna

    28.07.2023 21:22

    Były pracownik

    Nie warto korzystać z tej agencji. Nie Zapewniają wszystkich godzin pracy, głodowe pensje. Noclegi dla pracowników w nisko budżetowych budynkach, koordynator nie przychodzi na wynajmowany budynek ma w poważaniu w jakich warunkach się mieszka. O dokupieniu wyposażenia niema mowy . Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Jack

    28.07.2023 20:38

    Inne

    Jedzie ktoś do Wunstorfu 2sierpnia?
    ReviewUserIcon
    Niki01

    28.07.2023 16:18

    Kandydat

    Chciałby ktoś jechać ze mną do Niemiec do pracy? Jestem dziewczyną i mam 22 lata. Odezwij się [email protected]
    ReviewUserIcon
    Angelika

    27.07.2023 16:53

    Kandydat

    Hej. Planuje wyjazd do Holandii czy jest tu jakaś chętna dziewczyna która chciałaby jechać? :) Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Vema

    27.07.2023 21:11

    Kandydat

    Ja jestem chętna napisz do mnie [email protected]
    ReviewUserIcon
    A.

    20.07.2023 19:02

    Kandydat

    Cześć,szukam dziewczyny która chciałaby może wyjechać do pracy do Niemiec w połowie/koniec Sierpnia. Mam 21 lat jestem z woj. świętokrzyskiego i pracuję w Niemczech już od trzech lat. Najlepiej w podobnym wieku żebyśmy nie miały problemu z dogadaniem się i najlepiej z prawem jazdy. Samochód nie musi być ponieważ ja posiadam.
    ReviewUserIcon
    Angelika

    26.07.2023 11:41

    Kandydat

    Mozesz podać e-mail postaram się napisać jak najszybciej☺
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.07.2023 12:35

    Kandydat

    Witam planuje wyjazd do pracy do Niemiec po okresie wypowiedzenia w obecnej w Polsce, jak już pracowałaś to poproszę o opinie i może akurat się dogadamy bo fajnie byłyby z kimś jechać ;)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    27.07.2023 10:06

    Były pracownik

    Cześć,szukam osoby która chciała by wyjechać do pracy do Holandii.Mam 24 lata i jestem z województwa lubelskiego,najlepiej w podobnym wieku żebyśmy mogli spokojnie się dogadać.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.07.2023 07:05

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    @Magda

    24.07.2023 11:50

    Kandydat

    Ja chce wyjechac do pracy do Holandii jestem z lubelskiego i szukam właśnie pracy w Holandii mój e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    @Xxx

    24.07.2023 12:19

    Kandydat

    Jestem z lubelskiego i chcę wyjechać do Holandii mój mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Martyna

    20.07.2023 19:14

    Kandydat

    Hejka, jedzie ktoś 29.07 do Bleiswijk?
    ReviewUserIcon
    Roma12

    20.07.2023 11:49

    Pracownik

    Witam dziewczyny kobiety na wyjazd do Holandii do pracy zapraszam do kontaktu jestem normalny spokojny niepijący Szukam kobiety dziewczyny na wyjazd do wspólnego zamieszkania koleżanki to nie jest (usunięte przez administratora) oferta więcej na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Był pracownik

    20.07.2023 11:42

    Były pracownik

    Bardzo polecam
    ReviewUserIcon
    KLIENT

    20.07.2023 11:37

    Pracownik

    Bardzo polecam

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    27.06.2023 23:37

    Pracownik

    Hej szukam jakiejś dziewczyny chętnej na wyjazd w sierpniu , nie chce jechać sama i szukam jakiejś dobrej duszy :)
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    19.07.2023 18:54

    Pracownik

    A ty może wyjeżdzasz ?
    ReviewUserIcon
    Karolina

    20.07.2023 10:47

    Kandydat

    Hej dziewczyny. Ja też myślę o wyjeździe w sierpniu. Jestem z Wrocławia. Jak coś to piszcie [email protected]
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    19.07.2023 16:41

    Pracownik

    Hej . Jedzie ktoś 29.07 Sindbadem do pracy na magazynie Jumbo ?
    ReviewUserIcon
    Martyna

    19.07.2023 22:19

    Kandydat

    Ja najprawdopodobniej jadę
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    20.07.2023 07:46

    Pracownik

    [email protected] odezwij się :)
    ReviewUserIcon
    Bibi

    19.07.2023 22:03

    Kandydat

    Cześć,szukam dziewczyny która chciałaby może wyjechać do pracy do Niemiec w połowie/koniec Sierpnia. Mam 21 lat jestem z woj. świętokrzyskiego i pracuję w Niemczech już od trzech lat. Najlepiej w podobnym wieku żebyśmy nie miały problemu z dogadaniem się i najlepiej z prawem jazdy. Samochód nie musi być ponieważ ja posiadam.
    ReviewUserIcon
    Adam

    14.07.2023 13:10

    Pracownik

    Witam. W jaki sposób Otto załatwia sprawy związane ze świadectwem pracy? Od jakiego czasu może je wystawić i czy jeśli złożyłem wypowiedzenie należy mi się? To moja pierwsza legalna praca i w sumie nie mam doświadczenia.
    ReviewUserIcon
    Xardas

    19.07.2023 10:54

    Były pracownik

    Będziesz je miał automatycznie w aplikacji myotto
    ReviewUserIcon
    .

    19.07.2023 06:06

    Były pracownik

    Pracowałam przez otto pół roku i naprawdę złego zdania powiedzieć nie mogę , praca jako order picker prosta ,wiadomo jeśli chodzi o zakwaterowanie wygląd na samym początku zniechęcał ale jak sie urządziło po swojemu to nie chciało aż sie wyjeżdżać jeśli chodzi o wypłaty to 350-400 € było (bywało i tak ze się zarabiało powyżej 400 ale to już narodziny) kordynatorzy bardzo mili i pomocni zawsze także ja jak najbardziej polecam tą agencje
    ReviewUserIcon
    Dajkl

    18.07.2023 18:41

    Pracownik

    Witam ,jedzie może ktoś w sobotę sinbadem z Podkarpacia do Holandii ? Na magazyn Albert hejn Jak tak to proszę o kontakt zawsze razem raźniej ,pozdro [email protected]
    ReviewUserIcon
    Angelika

    27.06.2023 16:12

    Pracownik

    Cześć, 8 lipca wraz z chłopakiem jedziemy z OTTO Work do pracy na Magazyny XPO w miejscowości Roermond lub Wessem z odzieżą marki Farfetch oraz Reebok. Ktoś może pracował i może się wypowiedzieć na ten temat? (usunięte przez administratora) Jestem w Podkarpacia
    ReviewUserIcon
    Halooooo

    18.07.2023 13:41

    Były pracownik

    Pracowałam w Venray, praca nie jest zła, zależy jaki dział.
    ReviewUserIcon
    Malson

    12.07.2023 20:41

    Pracownik

    Czy @Pracodawca wysyła świadectwo pracy do Polski?
    ReviewUserIcon
    X

    07.07.2023 15:00

    Kandydat

    Wybiera się ktoś na koniec lipca do Ulm?
    ReviewUserIcon
    Malwina

    08.06.2022 09:13

    Kandydat

    Hej. Jakaś dziewczyna wybiera się do Holandii w lipcu? Planuje wyjechać sama, ale wiadomo, że z kimś raźniej :)
    ReviewUserIcon
    Ania

    01.07.2022 23:55

    Kandydat

    Też jadę z chłopakiem 9 lipca
    ReviewUserIcon
    Ola

    06.07.2023 22:15

    Kandydat

    Hej, ja się wybieram
    ReviewUserIcon
    Ola

    06.07.2023 22:13

    Kandydat

    Witam, zamierzam wybrać się do Holandii jeszcze w lipcu, minimum dwa miesiące. Mam 27 lat, jestem z woj śląskiego. Szukam kogoś, kto jest zdecydowany na i nie wystawi mnie do wiatru dzień przed wyjazdem.???? Zainteresowanych proszę o kontakt na Gmail: [email protected] Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Piotr

    05.07.2023 19:30

    Kandydat

    Jadę do Amsterdamu w ten weekend do pracy Trochę się boje o zakwaterowanie . Magazyn chyba Jumbo online Jeśli jedzue ktoś to [email protected]
    ReviewUserIcon
    ilona

    06.07.2023 17:37

    Pracownik

    hej czy to ta oferta pakowanie odzieży ? napisz jak wygląda rzeczywistość
    ReviewUserIcon
    Adam

    05.07.2023 12:41

    Kandydat

    jakie warunki w gxo Tilburg na mrozni chodzi mi o godziny i ile można wyciągnąć na rękę a dwa zakwaterowanie i atmosfera na hotelu
    ReviewUserIcon
    Kamil

    04.07.2023 22:40

    Kandydat

    Cześć, będę wyjeżdżał teraz w weekend z tą agencją czy ktoś z was może też się wybiera? Z kimś zawsze raźniej :)

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon