opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(85)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(85)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Hubert

    04.07.2023 18:19

    Kandydat

    Witam szukam u nich pracy ktoś coś może polecić? Znalazłem ofertę w Holandii która przykuła moją uwagę. Proszę o kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ania9760

    25.06.2023 02:05

    Kandydat

    Cześć szukam kogoś spokojnego na pokój. Planuje wyjazd w lipcu pisz na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Etunia

    04.07.2023 16:47

    Pracownik

    [email protected] odezwij się również szuakm
    ReviewUserIcon
    basia

    04.07.2023 13:25

    Kandydat

    Witam szukam u nich pracy ktoś coś może polecić?jakas pracę Niemcy Holandia,możemy jechać razem bez znaczenia płeć ważny charakter.Osoby zainteresowane proszę o kontakt na meila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Roman11

    04.07.2023 14:11

    Pracownik

    Napisalem do Ciebie Basia E-mail
    ReviewUserIcon
    beny

    26.06.2023 10:52

    Inne

    Siemka, jedziemy z dziewczyną do pracy na początku lipca, ktoś chetny z Podkarpackiego?
    ReviewUserIcon
    RZEPATOKOCUR

    30.06.2023 05:28

    Inne

    Heja ja też podkarpackie zaplanowany wyjazd na 8 lipca do pracy w Oss. w GXO
    ReviewUserIcon
    Magda

    03.07.2023 19:10

    Pracownik

    Ja szukam pracy z narzeczonym
    ReviewUserIcon
    ika

    03.07.2023 12:46

    Kandydat

    Hejka Jakie macie opinie na temat pracy na magazynie odzieżowym w Coesfeld ?.
    ReviewUserIcon
    RZEPATOKOCUR

    30.06.2023 05:34

    Inne

    Siemka wybiera się ktoś 8lipca na wyjazd do pracy w Oss na Magazyn GXO Supply ? Rozpoczęcie pracy 10 lipca.
    ReviewUserIcon
    @ewela

    26.06.2023 17:07

    Kandydat

    Hejka, jedzie ktoś początkiem lipca do pracy do drogerii Muller?
    ReviewUserIcon
    Roman 11

    27.06.2023 17:22

    Pracownik

    Jesteś chętny na wspólny wyjazd
    ReviewUserIcon
    @Karola28

    29.05.2023 13:51

    Kandydat

    Hej. Ja jadę w sobotę na Action do Holandii. Był ktoś może i wypowie się na temat? Jak z pracą i jakie mają warunki mieszkaniowe? Z góry dziękuję:*
    ReviewUserIcon
    Roman11

    30.05.2023 09:12

    Pracownik

    Siema Karola zależy na Jaką lokalizację trafisz gdzie wiesz gdzie będziesz mieszkała wtedy można się wypowiedzieć
    ReviewUserIcon
    @Roman11

    26.06.2023 12:46

    Kandydat

    Powiesz coś więcej o robocie w action? Jak kasa i jak w robocie dużo Polaków?
    ReviewUserIcon
    newww

    26.06.2023 11:55

    Kandydat

    jest ktoś teraz w albert heijn w bleiswijk?? skąd dojeżdżacie?
    ReviewUserIcon
    Codi

    25.06.2023 21:34

    Kandydat

    Pracował ktoś w Arvato Hannover przez otto? Jak jest? Jakie są lokacje
    ReviewUserIcon
    Ona

    12.05.2023 02:35

    Kandydat

    Ma ktoś wiedzę na temat tego jak wygląda praca w Tommy Hilfiger w Venlo i jak wyglądają lokacje do których agencja kieruje ludzi pracujących w tym magazynie? Daleko do sklepów itd?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    15.05.2023 21:59

    Pracownik

    Jeśli chodzi o osoby mieszkające na lokacjach to nie wiem dokładnie jak to wygląda. W tym roku jakoś więcej wychodzi za mieszkania agencyjne. Ja nigdy nie mieszkałam u nich. Z tego co słyszałam wiele osób nie było zadowolonych z wypłat, bo dużo odtrącają za pokój. Słyszałam nawet o wypłatach po 350 € na lokacji, ale jest to po prostu wiadomość usłyszana od kogoś, ale musi coś w tym być, bo wiele osób zrezygnowało z wynajmu u nich i poszło na prywatne mieszkania, bo bardziej się opłacało. Tym bardziej jeśli ma się samochód(zwracaja za koszt benzyny w dwie strony) i mieszka po stronie niemieckiej.
    ReviewUserIcon
    Ivlis

    21.06.2023 22:01

    Były pracownik

    Godziny razy stawka, odlicz mieskanie, ubezpieczenie, podatek (z 500€ okolo 70€). To widzę ze godziny razy stawka muszę być okolo 600€ żeby naczysto bylo 400
    ReviewUserIcon
    Martyna

    05.04.2023 17:12

    Kandydat

    Zastanawiam się nad wyjazdem do pracy przez Otto, ale kilka lat temu pracowałam już przez inną agencję i nie mam stamtąd dobrych wspomnień. Ktoś jest w stanie powiedzieć jak wygląda praca przez agencję Otto? Ile zapewniają godzin i czy faktycznie się ich trzymają? Jak z zarobkami? Jak wyglądają mieszkania czy domy w których umieszczają swoich pracowników? I najważniejsze, jak to wygląda z ludźmi? Tam gdzie pracowałam wcześniej byli praktycznie sami narkomani, alkoholicy, niechluje, zboczeńcy albo wszystko razem wzięte. Jak to wygląda w Otto?
    ReviewUserIcon
    Beata

    29.05.2023 12:21

    Kandydat

    Czy ktoś pracuję w Hannoverze? Stanowisko Magazynier w konkretnie Komisjinowanie. Jak atmosfera? Godziny pracy?
    ReviewUserIcon
    Ivlis

    21.06.2023 21:45

    Były pracownik

    Wszystko zaleze gdzie chceś pracować. W OTTO bardzo dobri lokacji w hotelach KAFRA w Waalwijk i Zaandam. Byla na domku, też bylo nie zle. Kafra pylnuje pożądek. Odrazu reaguję, jakbyś byl sygnał. Na domkach trzeba domowiać sie o pozadek. Ogulnie OTTO zaraz staje bardzo liepsza agencja niż roky temu.
    ReviewUserIcon
    Takijaki

    05.06.2023 11:34

    Kandydat

    Witam jak wygląda rekrutacja? Jakie dokumenty są potrzebne przy wyjeździe do Holandii?@Pracodawca
    ReviewUserIcon
    Ivlis

    21.06.2023 21:29

    Były pracownik

    Dowód, BSN (jak masz), prawa jazdy (jak masz), certyfikaty (jak masz), zaświadczenie o niekaralności, sertyfikat rezydenta Polski (może być potrzebnym dla zwrotu ET). Chiba to wszystki
    ReviewUserIcon
    Nikola

    21.06.2023 11:10

    Kandydat

    Mam pytanko, rozmawiałam z panią z rekrutacji 06.06 i mówiła, że będziemy się kontaktować jak znajdzie ofertę pracy dla mnie i mojego chłopaka, wysłaliśmy formularze i cisza do dziś a w statusie aplikacji pisze że jest procesowana w innej ofercie pracy. co zrobić i ile wy czkaliście na ofertę? bo chcemy wyjechać na początku lipca @Pracodawca
    ReviewUserIcon
    Roman11

    21.06.2023 11:56

    Były pracownik

    Cześć Nicola ja 3 dni i jechalem do pracy.Szukacie kogoś by jechac razem
    ReviewUserIcon
    gałgan

    21.06.2023 17:10

    Były pracownik

    Nie oglądaj się na rekruterów Otto. W mało której agencji panuje podobne lekceważenie kandydatów i pracowników. Kiedy trzeba coś załatwić to kontakt z nimi jest niemal niemożliwy. Szukajcie czegoś w agencjach które mają trochę więcej szacunku dla ludzi.
    ReviewUserIcon
    Kuba123

    20.06.2023 22:26

    Kandydat

    Cześć, szukam kogoś spokojnego na pokój , planuję wykaz w sierpniu a nie chce trafić na kogoś losowego , pisz na [email protected] :D
    ReviewUserIcon
    Kuba123

    20.06.2023 22:23

    Kandydat

    Witam , poszukuje kogoś z kujawsko pomorskiego kto w sierpniu wybiera się do Holandii, kogoś normalnego spokojnego na pokój :D nie ważne czy kobieta czy mężczyzna, po prostu musi być to ktoś spokojny i bez nałogów żeby można było sobie spokojnie mieszkać, piszcie na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dawna pracownica

    19.06.2023 22:29

    Były pracownik

    Polecam Otto a szczególnie pracę na order picker w jumbo nieuwegein praca w porządku lekka na 3 zmiany idzie ładnie zarobić . Szczególnie zakwaterowanie Amsterdam bardzo dobre warunki , kordynatorzy lokacji mają podejście do człowieka i nie ma problemów, jeżeli chodzi o biuro znajduje się w Jumbo zawsze można podejść idzie wszystko na spokojnie załatwić ,pracowałam rok i żałuję że odeszłam , jedyny minus to urlop który trzeba było załatwiać z bardzo dużym wyprzedzeniem . Z godzinami nie było problem często nadgodziny były . Polecam jak ktoś jedzie pracować a nie żeby popracować trochę i siedzieć na wolnym .
    ReviewUserIcon
    Nikola

    19.06.2023 19:17

    Kandydat

    Cześć,może mi ktoś napisać jakie mniej więcej jest wynagrodzenie miesięczne w DHL Hamburg jako komisjoner i jak wyglada zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    LikeaBoss

    18.06.2023 11:29

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Dojazd do pracy 20km zepsutym rowerem. Gdy jesteś chory/chora nie możesz wziąć sobie chorobowego nawet na dzień bo straszą cię wyrzuceniem. Totalne dno, odradzam ps. Uczcie się na błędach innych
    ReviewUserIcon
    Koziel

    14.06.2023 14:05

    Kandydat

    Mają opcje kredytowanego przejazdu? Jak tak, to może się wybiera ktoś teraz na weekendzie? :) #śląsk
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Jefferson Kanoute

    14.06.2023 06:27

    Inne

    ktoś z Olsztyna chętny jechać teraz do Holandi/Niemiec do pracy?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    13.06.2023 19:17

    Kandydat

    Cześć! Miło będzie kogoś poznać i zabrać się z nim do pracy, z racji że jadę sam...Mam 19lat, nazywam się Łukasz i liczę na miłą atmosferę:) Jakieś propozycje? Chcę się zabrać jeszcze w czerwcu/pod koniec czerwca, fajnie było by się z kimś zgadać. Mail: [email protected] Tutaj też będę zaglądał, mam na oku jeszcze kilka innych agencji i ofert, może ktoś kto tutaj zawitał jest z tego samego powodu :)
    ReviewUserIcon
    Lea

    09.06.2023 12:58

    Kandydat

    Hej! Szukam osób towarzyszących do pracy za granicą od poł. czerwca / od lipca. Mam 21 lat i chcę zarobić na studia, ale stresuje mnie perspektywa samotnego wyjazdu. Znam angielski na poziomie b1, nie mam uzależnień. Najchętniej pojadę z innymi dziewczynami ;) W grupie raźniej, napisz do mnie [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ola

    12.06.2023 10:20

    Kandydat

    Hejka. Wraz z chłopakiem wyjeżdżamy 27 czerwca do Stuttgart własnym autem. Mamy 22 lata jesteśmy z Lubelskiego może się dogadamy? Jesteśmy normalni jedziemy aby zarobić a nie uprzykrzać życie innym :D
    ReviewUserIcon
    Ola

    12.06.2023 15:32

    Pracownik

    hejka, ja również wyjeżdżam z chłopakiem do pracy ja mam 25 lat a chłopak 23 lata i jak zobaczyłam twój komentarz to pomyślałam ze odpisze. Pierwszy raz wyjeżdżamy przez ta agencje, dziś aplikowaliśmy do pracy i czekamy na oferty :) jedziemy swoim autem i jesteśmy z Lubelskiego to może by tak połączyć siły i może uda się trafić na jedna lokacje ;p a może i nawet prace :) jak coś podaje swój adres e-mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Karola

    02.06.2023 14:57

    Kandydat

    Może ktoś powiedzieć jakie są zarobki po odciągnięciu mieszkania ? Ile miesięcznie można wyciągnąć ? Praca w Unna JD
    ReviewUserIcon
    Ja

    30.05.2023 14:17

    Kandydat

    Hej, znacie lepsze oferty niż oferta z zarobkiem 300/400 Eu tygodniowo? Bez języka angielskiego.
    ReviewUserIcon
    Ja

    29.05.2023 17:49

    Kandydat

    Czy można pracować na magazynie, ale tylko na pierwszą zmianę? Nie pasują mi inen

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ja

    29.05.2023 13:46

    Kandydat

    Witam. Czy ktoś posiada informacje na temat pracy w magazynie Zara lub Zalando koło Amsterdamu? Warto czy nie warto?
    ReviewUserIcon
    Karolina

    28.05.2023 23:23

    Kandydat

    Czy wymagany jest meldunek? Czy umowa jest na zasadzie pracownika transgranicznego?
    ReviewUserIcon
    30latka

    25.05.2023 16:36

    Kandydat

    Może jedzie jakaś dziewczyna do Holandii w najbliższych 2 miesiącach ? Chciałabym jechać na magazyn coś typu ciuchy, akcesoria może spożywka . warzywka i mroźnie odpadają . Wymagany będzie angielski podstawy . Mam już za sobą kilka wyjazdów przez agencje pracy. Jesli nie lubisz konfliktów jesteś ugodową osobą i jedziesz zarobić ale boisz się sama to napisz izabell23lmałpainteria.pl
    ReviewUserIcon
    K.k.gdynia

    04.05.2022 18:28

    Kandydat

    Hej ludziska jadę na pakowanie kosmetyków z tej firmy pierwszy raz ...może ktoś też się wybiera ...może ktoś doradzi czy dobrze robię czy nie wyjdzie mi na to że zarobie mniej niż w Polsce bo takie rzeczy słyszalam...pozdrawiam...
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    25.05.2023 11:54

    Kandydat

    Hejka i jak z pracą bo zamierzam jechać
    ReviewUserIcon
    Cevanczyk

    30.07.2021 23:37

    Pracownik

    Siemka, Może głupie pytanie, ale jak wygląda kwestia pokojów, są jakieś jedynki również? Miałem sytuacje w poprzedniej agencji, że mnie wrzucili do pokoju z jakimś starym gejem po 30 i agencja poprzednia nie chciała nic z tym zrobić, bo nie miała miejsc no i równouprawnienia itp.. Sytuacja zryta na maksa, bo do gejów no nic nie mam, no ale typol się ciągle gapił na mnie albo na moje nogi, ch wie czy jakiś zdjęć nie zrobił, a nie mogłem nic zrobić. Czy tutaj w razie czego mogę prosić o zmianę pokoju czy też z tym lipa jest?
    ReviewUserIcon
    Felipe

    19.04.2023 20:23

    Pracownik

    Hardcore na pewno spory ale i tak głupie to troche nawet jak go wkurzyl ostro.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    18.05.2023 11:47

    Pracownik

    W sumie to sama nie wiem czy takie głupie, może krzywdy mu nie chciał zrobić aby pracy nie stracić, a jak faktycznie nogi nie mógł uwolnić to kilka minut łaskotania to przecież nie do wytrzymania jest.
    ReviewUserIcon
    Bordol88

    15.05.2023 23:43

    Kandydat

    Siemka,wybiera się ktoś może na magazyn GXO w Lelystad? Ktoś wie jak tam z zakwaterowaniem i jak daleko do pracy?
    ReviewUserIcon
    Karolina

    11.05.2023 23:17

    Kandydat

    Czy muszę dokonać meldunku pracując przez OTTO? Czy jestem zatrudniona jako pracownik transgraniczny?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    12.05.2023 14:19

    Były pracownik

    W Niemczech działa to tak, że ma się meldunek agencyjny i do 180 dni można być na takim meldunku bez konieczności zdobycia meldunku urzędowego. Oni tak kombinują że i tak pewnie cię przerzucą po lokacjach po kilka razy i tym sposobem ten termin rozciągną :) Oczywiście można się zameldować urzędowo wedle życzenia po "dogadaniu" z koordynatorami.
    ReviewUserIcon
    Kociara

    10.05.2023 19:30

    Inne

    Hej czy ktos wie czy moge do pracy za granica na zakwaterowanie agencji zabrac moja kotke nie chce jej nikomu oddawac a chce wyjezdzac do pracy za granice. Badz ktos zna jakas anencje ktora akceptuje kota w zakwaterowaniu
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    12.05.2023 14:16

    Były pracownik

    Wątpię, raczej zwierzęta nie są akceptowane na agencyjnych. Przynajmniej w Otto. Lepiej wynająć w takim wypadku własne mieszkanie gdzie będą bardziej szli na rękę. Myślę, że łagodniej podchodzi do tego Randstad, ponoć pozwalają na zwierzęta w lokacjach, chociaż to też zależy od kraju i lokalizacji. Ja wiem jak jest z tym w Niemczech i słyszałem o takich przypadkach, także to mogę potwierdzić :)
    ReviewUserIcon
    Karolina

    09.05.2023 20:50

    Kandydat

    Ktoś może jedzie do Zalthommel na DHL? Może ktoś już pracował i podzieli się informacją o lokacji i ogólnej współpracy?
    ReviewUserIcon
    Dominika 78903

    10.05.2023 14:56

    Były pracownik

    Hej Pracowałam dwa lata przez otto i było ok. Stałe godziny i zakwaterowanie też blisko miejsca pracy. Chcę jechać znowu od 22 maja na magazyn odzieżowy . Jeśli jakas dziewczyna byłaby chętna dołączyć to ja bardzo chętnie :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ania

    19.04.2023 21:20

    Kandydat

    Hej wybieram się z chłopakiem do pracy w najbliższym czasie czy chciałby ktoś może wybrać się z nami, w grupie raźniej
    ReviewUserIcon
    Ola

    08.05.2023 14:31

    Kandydat

    Hej!! Mamy plan razem z bratem wyjechać na początku czerwca. Obije jesteśmy młodzi i chcemy zarobić dodatkowo nie bojąc się o to z kim będziemy w domu. Szukamy pracy na stanowiskach w magazynach ale coś ciężko to idzie. Możecie się do mnie odezwać [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kamyk

    08.05.2023 20:38

    Pracownik

    Hej, chętnie się dołączę z chłopakiem. W 4 razniej
    ReviewUserIcon
    Dzeona

    08.05.2023 10:36

    Kandydat

    Dzien dobry, chciałabym sie dowiedzieć czy w umowach są jakieś kary? od osob ktore juz pracowały przez agencje.
    ReviewUserIcon
    Ola96

    07.05.2023 11:33

    Kandydat

    Hej, poszukuję koleżanki/ koleżanek z województwa śląskiego do wspólnego wyjazdu za granicę do pracy. Chętnych proszę o kontakt: [email protected] Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Wyjazd

    06.05.2023 23:04

    Pracownik

    Cześć, Szukam kompanów na wyjazd do pracy w Holandii. Mam 25 lat,bez nałogów. Chętni piszcie na maila [email protected]

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon