opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(85)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(85)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    [email protected]

    06.05.2023 18:01

    Były pracownik

    Dzień dobry. Nazywam się Ewa Madej. Chciałabym podjąć pracę na terenie Holandii najlepiej na magazynie odzieżowym chociaż niekoniecznie. Pracowałam już przez waszą agencje. Nie miałam zastrzeń. Nie przedłużyliście mi umowy ale pewnie musiały być jakieś powody. Teraz bym chciała dołożyć wszelkich starań żeby być w miarę dobrym pracownikiem. Proszę o jakieś oferty. Mój nr tel +48511109730
    ReviewUserIcon
    Gucio

    04.05.2023 16:50

    Kandydat

    Co możecie powiedzieć o centrum dystrybucyjnym AH w Zwolle? Idzie zarobić? Są godziny? Ile za ile? Ludzie w pracy znośni? I czy trzeba być turbosiłaczem, żeby podołać fizycznie, czy taki zwyklak fizyczny na spokojnie da radę?? Z góry dzięki za odpowiedź :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.05.2023 12:45

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    04.05.2023 13:35

    Kandydat

    Własnie aplikowałem, mam pytanie czy lepiej samemu poszukać noclegów czy korzystać z tych z oferty otto bo opinie mają srednie ?
    ReviewUserIcon
    Mile

    29.04.2023 22:33

    Pracownik

    Wiele osób przestrzegało mnie przed otto i zawsze słyszałam złe opinie. W końcu trafiło i na mnie że musiałam pójść do pracy przez tą agencje. Jak wrażenia? Naprawdę dobra agencja. Rozmowa rekrutacyjna przebiegła sprawnie i szybko. Wypłaty na czas bez żadnego dziwnego odciągania pieniędzy. Mieszkam na swoim i mam swój tranpsort więc zarobki są trochę większe. Biuro w porządku - idzie się fajnie dogadać z koordynatorem. Dział chorobowy katastrofa - jak zresztą w każdej agencji - pretensje że dzwonisz i jesteś chory. Minusy: niewypłacanie pieniędzy za dni świąteczne, niska stawka co do zwrotu pieniędzy za transport.
    ReviewUserIcon
    Martyna

    27.04.2023 18:23

    Inne

    Odpowie mi ktoś tak na szybko czy agencja Otto oferuje może wyjazd kredytowany? (Najpierw agnecja opłaca przejazd a potem za niego odciąga z wypłaty).
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.04.2023 22:23

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    22.04.2023 09:50

    Były pracownik

    Czasem kwaterują w domkach/bungalow...2,3 sypialnie-1 lub 2 osobowe,kuchnia,łazienka,tarasik.Fajnie,choć wiadomo,że standardy różne i często daleko od sklepów,ale jak się ma auto to jest ok...Próbujcie okolice Venlo,Venray...Ja byłam zadowolona ze współpracy z OTTO. Z samej pracy lokacji i wspoltowarzyszy...Wu jak jesteście w grupie to jeszcze lepiej.Powodzenia
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    21.03.2023 14:23

    Kandydat

    Czołem, zastanawiam się nad wyjazdem, chciałbym wyruszyć w kwietniu. W związku z tym powstaje pytanie czy ktoś najlepiej z Łodzi lub Warszawy ma podobne plany ? Jak czytam te wszystkie internety to chyba faktycznie lepiej pojechać drużynowo :)
    ReviewUserIcon
    Dan

    03.04.2023 13:24

    Pracownik

    Ja planuje teraz w kwietniu ruszyć, jakiś kontakt do Ciebie?
    ReviewUserIcon
    Para

    12.04.2023 09:45

    Kandydat

    Część, razem z narzeczonym planujemy wyjazd kwiecień/maj. Masz coś konkretnego na oku?
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    10.04.2023 23:06

    Kandydat

    Jakiś spawacz wypowie się na temat pracy przez tą agencje , czy są pokoje 1 osobowe jak ze stawkami?
    ReviewUserIcon
    annonymous

    10.04.2023 20:18

    Kandydat

    Witam. Czy jest jakiś spawacz który opowie mi o pracy przez ta agencje ? jak ze stawkami i czy daja zakwaterowania z 1 osobowym pokojem.
    ReviewUserIcon
    Czarek

    10.04.2023 03:43

    Były pracownik

    Planuję na początku maja wrócić do Holandii, dokładnie do Venlo do firmy, w której pracowałem.Będę jechał samochodem chętnie kogoś zabiorę.Kontakt e-mail [email protected] Chętnie mogę też odpowiedzieć na jakieś pytania związane z otto i pracą w Holandii
    ReviewUserIcon
    Czarek

    10.04.2023 03:41

    Były pracownik

    Planuję na początku maja wrócić do Holandii, dokładnie do Venlo do firmy, w której pracowałem.Będę jechał samochodem chętnie kogoś zabiorę.
    ReviewUserIcon
    Thedog

    09.04.2023 00:33

    Kandydat

    Witam, czy ktoś pracował ostatnio w DHL w Holandii? Jakie są warunki pracy, jacy są współpracownicy i kierownicy, jak z godzinami? Jak ktoś ma jakieś przygody związane z tym rodzajem pracy, proszę o odzew.
    ReviewUserIcon
    Nick

    07.04.2023 11:28

    Pracownik

    Ktoś może się coś wypowiedzieć o tej lokacji : Meindert Hobbemastraat 77, 1318 PB Almere?
    ReviewUserIcon
    Maja

    31.03.2023 12:29

    Pracownik

    Szukam chlopaka do pary na wyjazd. [email protected] bo wole mieszkac z facetem. Pzdr;)
    ReviewUserIcon
    Kamo

    06.04.2023 20:53

    Kandydat

    Chętny...
    ReviewUserIcon
    Kamo

    06.04.2023 20:54

    Kandydat

    Daj FB
    ReviewUserIcon
    Garfield

    05.04.2023 18:36

    Były pracownik

    Witam, nie pozdrawiam pań z infolinii w otto, są strasznie nieuprzejme, nie potrafią nic wytłumaczyć a jedyne co to zbywają ludzi, milion numerów na które rzeba dzwonić a każdy każe dzwonić na inne. Do przyjęcia jest wszystko fajnie pięknie a później wszystko mozesz Piotrusiu o kant **** rozbić.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.03.2023 17:27

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bakłażan

    30.03.2023 17:18

    Były pracownik

    Obecna minimalna krajowa w Holandii bez wiekówki to około 1800 euro netto. Nie wiem zatem skąd te wyliczenia.
    ReviewUserIcon
    Ana

    05.04.2023 16:55

    Inne

    Człowieku gdzie ty w dzisiejszych czasach dostaniesz w Polsce za 1000 zł mieszkanie na wynajem? Chyba (usunięte przez administratora) i mogiłę bez okien. Widziałxś ceny najmu nawet jedno czy dwupokojowego mieszkania? 2 tysiące to minimum plus czynsz 600+ zł i rachunki ????‍♀️
    ReviewUserIcon
    Kamil

    03.04.2023 19:58

    Kandydat

    Witam, czy pracował ktoś na magazynie DHL w Tiel ? Jak wygląda praca, atmosfera ?
    ReviewUserIcon
    Monika

    10.03.2023 03:06

    Kandydat

    Czy na zakwaterowaniu mieszkają kobiety i mężczyźni razem czy domki/mieszkania są przeznaczone dla jednej płci?
    ReviewUserIcon
    amelia

    24.03.2023 14:19

    Były pracownik

    trzeba gadać z koordynatorami bezpośrednio, czasami da się dogadać
    ReviewUserIcon
    Xd

    02.04.2023 05:32

    Pracownik

    Ludzie skąd wy się urwaliscie ? Jedziesz do pracy zagranice na mieszkanie agencyjne to chyba logiczne jest ze są to mieszkania / domki koedukacyjne . Jeżeli nie pasuje to wynajmij prywate
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    30.03.2023 11:47

    Kandydat

    Halo, czy jest tu jakiś moderator? Szukam opinii na temat agencji pracy, a trafiam na stronkę, gdzie żeby cokolwiek znaleźć muszę się przekopać przez dziesiątki postów, gdzie ludzie się umawiają na wyjazd. Chyba nie temu ma służyć ta strona???
    ReviewUserIcon
    Raven

    15.03.2023 12:21

    Kandydat

    Hej, jedzie ktoś 18.03 na magazyn Albert hejin w Roosendaal? Albo był ktoś i może się wypowiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Alez

    29.03.2023 18:46

    Kandydat

    Hej i jak tam? Mam jechać za parę dni wlasnie tam. Możesz powiedzieć coś więcej?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Elsi

    29.03.2023 12:22

    Kandydat

    Czołem, byłby ktoś chętny na wyjazd za granicę z Wielkopolski? Chciałabym wyjechać, a w zasadzie w większej grupie raźniej, można pisać na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kotzi2023

    22.03.2023 13:11

    Pracownik

    Cześć. Chciałem wyjechać jeszcze jakoś w marcu, bądź z początkiem kwietnia. Jeśli ktoś normalny, ogarnięty - niestosujący żadnych używek też myśli o wyjeździe i nie chce jechać sam, to piszcie najlepiej snapchat kotzi2023 Mam 27 lat.
    ReviewUserIcon
    Rob

    28.03.2023 16:50

    Kandydat

    Chętny na już
    ReviewUserIcon
    Pete

    24.03.2023 19:30

    Kandydat

    Czy jedzie ktoś z Zachodniego Pomorza do pracy przez Otto??? Albo może ktoś się wybrał i mógłby coś opowiedzieć... Ja cały czas się waham, a czas leci. Tilburg, magazyn z elektroniką, dostałem wstępną ofertę, ktoś coś wie?? Thanks!
    ReviewUserIcon
    Praca na produkcji

    26.02.2023 12:29

    Kandydat

    Siemka! Jest ktoś z Małopolskiego kto chciałby wspólnie wyjechać do pracy na produkcji? Jeszcze nie wysłałam formularza zgłoszeniowego, bo póki co szukam osoby z którą mogłabym zamieszkać za granicą, żeby nie trafić na "podejrzane" osoby.
    ReviewUserIcon
    Anakonda

    10.03.2023 12:30

    Kandydat

    Cześć.. również planuje wyjazd.. zawsze razem raźniej. Jak jest jakas chętna dziewczyna w podobnej sytuacji i wieku (20-30) to pisz na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    24.03.2023 14:30

    Kandydat

    Cześć Jak wygląda sprawa poszukiwań ekipy i pracy ? :) Udało się coś zorganizować ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.03.2023 09:51

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sylaba

    20.03.2023 08:24

    Kandydat

    Cześć Monika, tylko nie wiem, która to Ty na Fb... Napisz do mnie na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Sylaba

    21.03.2023 13:46

    Kandydat

    Monika napisałam do Ciebie na messengerze... Odezwij się :) może masz w spamie wiadomość ode mnie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.03.2023 11:50

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sylaba

    19.03.2023 18:05

    Pracownik

    Hej... Odezwij się do mnie ok?... [email protected]

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Monika Matczak

    17.03.2023 12:54

    Kandydat

    Witam czy ktoś może wybiera się do pracy z tej firmy ja aktualnie poszukuje pracy i kogoś z kim mogłabym się wybrać wiadomo we 2 raźniej. Można pisać na instagramie Monvviixx
    ReviewUserIcon
    Saaman

    19.03.2023 12:23

    Kandydat

    Hej tez poszukuje pracy i osoby z którą można by sie było wybrac
    ReviewUserIcon
    Xyloo

    15.03.2023 01:41

    Pracownik

    Mogę was trochę zaskoczyć, ale poza pieniędzmi nie mam (znajomi też) na co narzekać. Dostaliśmy dobry samochód, mieszkanie z całkiem spoko standardem i praca też była okej, jedynym problemem okazały się być pieniądze, z obliczeń wychodzi 45 euro na dzień po odjęciu wszystkiego, ale generalnie wszystko zależy od machiny losującej wypłaty, raz może być tak a raz tak. Praca na magazynie Rewe, lokacja w Germering
    ReviewUserIcon
    Lukass

    20.03.2023 00:40

    Kandydat

    200 zl na dzien za 8 h pracy ????
    ReviewUserIcon
    Lee

    13.03.2023 18:41

    Pracownik

    Jak wyglądają warunki pracy i zakwaterowania w niemczech,?
    ReviewUserIcon
    Panda

    04.03.2023 00:18

    Kandydat

    Małopolska ktoś coś wyjazd? Tak samo jak wszyscy 1.04? Mam samochód możemy zebrać więcej osób żeby to się opłacało.w kupie raźniej byłem parę razy ale samemu już powiedziałem NIE dlatego najlepiej małopolska gdzie można się przed wyjazdem jeszcze ustawić
    ReviewUserIcon
    Dawid

    12.03.2023 15:28

    Kandydat

    [email protected] napisz
    ReviewUserIcon
    Nikodem

    09.03.2023 13:34

    Kandydat

    Witam, wybiera się ktoś do pracy za granicą? Myślałem o ofercie zbierania zamówień w Holandii ale mogą być też inne oferty. Samemu trochę słabo jechać bo można różnie trafić. Ktoś coś planuje?
    ReviewUserIcon
    Nikodem

    09.03.2023 15:46

    Kandydat

    Jak coś możesz się odezwać na: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Karolina

    09.03.2023 21:58

    Kandydat

    Wysłałam do Ciebie wiadomość :)
    ReviewUserIcon
    Lecru27

    05.03.2023 19:47

    Pracownik

    Jak ktoś normalny i ogarnięty się wybiera teraz jakoś - marzec/kwiecień, to piszcie najlepiej na snapie; stasjas21 Mogę też się ewentualnie podłączyć pod jakieś większe grono. Jadę pierwszy raz :D
    ReviewUserIcon
    Barrba

    05.03.2023 15:44

    Były pracownik

    Witam , gdzie znaleźć kontakt do pracownika Otto z którym mógłbym porozmawiać w języku polskim o ewentualnym przywróceniu do pracy przez tą agencje. Proszę o jakiś kontakt.
    ReviewUserIcon
    Maxmmko

    02.03.2023 17:37

    Kandydat

    Wyjeżdżam niedługo do pracy, z tego co wiem to pierwszą wypłatę dostaje się po 2 tygodniach, tak wiec za 1 tydzień mieszkania muszę zapłacić od razu czy można po tych 2 tygodniach?
    ReviewUserIcon
    kinga

    02.03.2023 11:28

    Kandydat

    Hej, 3 osoby chętne żeby wyjechać , ale prace możemy zacząć od 1 maja. Czy istnieje jakaś realna szansa, ze to się uda ? Proszę was o wszelkie opinie. Oraz chętnych żeby doradzić. Zapraszam na snapa: kynyga
    ReviewUserIcon
    Misia

    01.03.2023 14:38

    Były pracownik

    Witam mam pytanie może ktoś z was wie co zrobić .zgubiłam login i hasło do wynagrodzenia a tam jest pit ,czy Otto wysyła też poczta
    Company logo
    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    02.03.2023 08:11

    Pracodawca

    Proszę, napisz na skrzynkę: [email protected]. Tam pomogą Ci dostać się na Twoje konto w Myotto
    ReviewUserIcon
    Lecru

    01.03.2023 13:04

    Pracownik

    Witam, Szukam kogoś normalnego, kto zamierza teraz jakoś wyjechać, jeśli chodzi o mnie to 27 lat, nie ćpie i jestem ogarnięty. Chcę sobie coś tam dorobić na spokojnie i zapewne zjechać przed wakacjami, chyba, że warunki będą dobre to zostać dłużej. Trochę naczytałem się o (usunięte przez administratora) co tam jeździ, więc zawsze chyba lepiej z kimś, bo nie wiadomo jak się trafi. :D Piszcie najlepiej snap Stasjas21
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.02.2023 16:22

    Kandydat

    Siemka, szukam kogoś z kim mogę wyjechać na dowolną ofertę jak ktoś chętny pisać 22lata
    ReviewUserIcon
    Bogatynczyk

    23.02.2023 11:48

    Kandydat

    Czy w otto przyjmują osoby niepełnoletnie? W tym przepadku osobę 17 letnią.
    ReviewUserIcon
    XD

    27.02.2023 18:29

    Inne

    Istnieje takie coś jak paszport
    ReviewUserIcon
    Kk

    28.02.2023 14:24

    Kandydat

    Dowód maja także niepełnoletni ;)
    ReviewUserIcon
    Kiki

    23.02.2023 12:34

    Kandydat

    Cześć, jedzie ktoś może do pracy Feldkirchen?
    ReviewUserIcon
    Bartek

    28.02.2023 13:57

    Kandydat

    Ja bym chciał, a podeślesz tu link na ofertę?

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon