opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(89)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(89)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mistrz

    21.02.2023 19:12

    Kandydat

    W otto trzeba byc mistrzem by zaczac prace: Ogloszenie z olx:: Mistrzu, żyj po swojemu! Potrzebujesz na to kasy? Totalnie rozumiemy! Dlatego mamy dla Ciebie ofertę taką, że WOW! Praca za granicą i zarobki w EURO – brzmi cool, co nie? [Nie pobieramy opłat za zorganizowanie pracy!] Miejsce pracy: Holandia, różne lokalizacje Twoje wynagrodzenie: 11-14 €/h Każdy lubi znane marki, a Ty możesz dołączyć do teamu jednej z nich! Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Albert Heijn, Jumbo, SodaStream i inne czekają na Ciebie. Zaufaj nam – będzie się, czym chwalić! Pewnie chcesz też wiedzieć, czym będziesz się zajmować. Jak to się mówi? Do wyboru do koloru! Wśród naszych ofert znajdziesz pracę przy produkcji rowerów, żywności i innych, pracę w centrach logistycznych wypełnionych modnymi ciuchami i akcesoriami elektronicznymi, a także pracę z sadzonkami i ziołami.
    ReviewUserIcon
    amilia

    23.02.2023 12:44

    Kandydat

    no i ok jest to ogłoszenie :)
    ReviewUserIcon
    Kamil

    28.02.2023 13:45

    Były pracownik

    Przecież jak wszędzie na podobnych stanowiskach
    ReviewUserIcon
    Nowy

    10.01.2023 04:40

    Kandydat

    Siema jest tu ktoś z lubelskiego kto chce wyjechać do pracy a sie boji samemu,szukam takiej osoby.
    ReviewUserIcon
    aneta78903

    26.02.2023 12:58

    Pracownik

    hej odezwij się [email protected] byłam przez otto dwa lata i chętnie wrócę :) czekam na email
    ReviewUserIcon
    Justyna

    27.02.2023 12:26

    Kandydat

    Odezwij się proszę. Chcę wyjechać. Dzwonili że 01.O4 wyjazd. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pete

    22.02.2023 18:00

    Kandydat

    Hej, szukam kogoś ze Szczecina lub okolic, kto pracuje lub wybiera się do pracy przez agencję Otto. Ja bym chciał się coś dowiedzieć, i ewentualnie jak zdecyduję się na wyjazd, i jeśli będą tylko dwójki, żeby mieszkać z kimś normalnym. Już nie musi Pogoni kibicować jak woli żużel, ale przynajmniej żeby prysznic brał i był herero, bo z pedziem mieszkać nie chcę. z alkoholikiem co lubi dotykać cudzych rzeczy tym bardziej nie.
    ReviewUserIcon
    On

    22.02.2023 07:59

    Kandydat

    Jedzie ktoś w kwietniu do Almere? Jestem z Wrocławia i fajnie by było bratnią duszyczkę
    ReviewUserIcon
    ;)

    13.02.2023 18:59

    Kandydat

    Cześć, jedzie ktoś do pracy na magazynie w Unna i zaczyna prace 22.02? ;)
    ReviewUserIcon
    Marek

    21.02.2023 13:59

    Kandydat

    I jak zacząłeś pracę?
    ReviewUserIcon
    Christopher

    19.02.2023 19:27

    Pracownik

    Witam czy w Otto istnieje możliwość transportu kredytowanego?
    ReviewUserIcon
    Olgierd

    19.02.2023 13:52

    Kandydat

    siema . 20 marzec DHL Parcel (amsterdam) coś ktoś? szukam punktu zaczepienia, ludzi, opinii.. cokolwiek pozytywnego ;)
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    19.02.2023 07:01

    Kandydat

    Hej, czy jest tu może jakaś osoba która, ma zamiar badz pracowała juz na magazynie Lidla w Waldenburgu? Ciekaw jestem jak to wszystko tam wygląda, jak cos mozna pisac: (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Klementyna

    13.02.2023 11:28

    Kandydat

    Hejka, czy ktoś przez tą agencje wyjeżdża do pracy do Niemiec?
    ReviewUserIcon
    ;)

    18.02.2023 11:01

    Pracownik

    Ja będę z 20 na 21 w nocy a Ty? Odezwij się może na E-mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    ;)

    18.02.2023 14:13

    Kandydat

    Ja będę z 20 na 21 w nocy, a Ty?
    ReviewUserIcon
    .

    16.02.2023 19:51

    Kandydat

    Cześć, ktoś może się orientuje jakie są warunki na lokacji Maarseen?
    ReviewUserIcon
    Patryk

    16.02.2023 17:28

    Kandydat

    Gdyby ktoś chciał gdzieś wspólnie pojechać w tym tygodniu to zapraszam. Ja 26 lat, może jakaś koleżanka albo kolega. Lubiących alkohol lub inne używki od razu podziękuję. Jak ktoś ma whatsappa to może wysłać numer na e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    16.02.2023 15:34

    Kandydat

    Cześć jedzie ktoś może od kwietnia do pracy przez tą agencję? Szukam chętnej osoby do mieszkania razem ????
    ReviewUserIcon
    Patryk

    16.02.2023 17:08

    Kandydat

    Gdyby to było w tym tygodniu ????
    ReviewUserIcon
    Patryk

    16.02.2023 17:09

    Kandydat

    Samo dało znaki zapytania :c
    ReviewUserIcon
    kasia

    01.02.2023 14:43

    Kandydat

    hejaa, chciałby ktoś wyjechać do pracki razem? za bardzo nie mam kogoś ogarniętego kto byłby chetny. ja mam 29 lat i najlepiej jesli ktoś bedzie w podobnym wieku.
    ReviewUserIcon
    Angelika

    14.02.2023 12:31

    Kandydat

    Podaję @ [email protected] Odezwij się do mnie na maila to porozmawiamy
    ReviewUserIcon
    Justyna

    15.02.2023 08:07

    Kandydat

    Przez jakiego pośrednika jeśli wolno wiedzieć i na jakie prace..?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Nati

    12.02.2023 21:44

    Inne

    Hejka, czy ktoś pracuje w Niemczech z otto, jak warunki. I czy są godziny?
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.02.2023 22:50

    Pracownik

    otto ogólnie spoko, ale podejście do pracownika zerowe;)
    ReviewUserIcon
    Malina

    13.01.2023 13:43

    Kandydat

    Cześć witajcie :) Rozważam wyjazd z Otto do pracy na magazyn z odzieżą w miejscowości Unna. Może ktoś z Was też jedzie i szuka towarzystwa? Byłoby fajnie jechać z kimś :) jestem z okolic Katowic ale mogę dojechać do Opola lub Wrocławia. Termin wyjazdu do dogadania.
    ReviewUserIcon
    ;)

    14.02.2023 10:35

    Kandydat

    Witam, ja jadę i zaczynam prace od 22.02 ;)
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    14.02.2023 15:35

    Kandydat

    Napisz do mnie na maila [email protected] , tez chce wyjechać , ale podobno na razie nie maja ofert , a interesuje mnie magazyn :)
    ReviewUserIcon
    Katarzynka

    13.02.2023 14:02

    Kandydat

    Cześć planuje ktoś wyjazd w marcu do pracki w Niemczech?
    ReviewUserIcon
    Justyna

    13.02.2023 08:53

    Kandydat

    Ktoś ma wyjazd przez tą firmę 01.O4....?
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    13.02.2023 08:00

    Kandydat

    Witam czy wybiera się ktoś z okolic małopolski ?
    ReviewUserIcon
    Justyna

    12.02.2023 14:16

    Pracownik

    Czy ktoś z lubelskiego wybiera się na magazyny do Holandii w kwietniu...? Proszę o kontakt na maila (usunięte przez administratora). Jadę pierwszy raz i mam kilka pytań.
    ReviewUserIcon
    Izula14523

    10.02.2023 20:11

    Kandydat

    Czy ktoś chce wyjechać do Holandii od marca?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    :D

    03.02.2023 14:02

    Pracownik

    Jedzie ktoś na 15 lutego do magazynu w Unnie?
    ReviewUserIcon
    Tomek

    09.02.2023 13:52

    Kandydat

    I jak? Też się tam wybieram
    ReviewUserIcon
    ;)

    10.02.2023 15:48

    Kandydat

    Od kiedy zaczynasz?
    ReviewUserIcon
    Kamil

    07.02.2023 12:30

    Kandydat

    Cześć, Czy ktoś pracuje na magazynie odzieżowym w Unna? Potrzebuje informacji jak tam jest Dzięki z góry
    ReviewUserIcon
    Kamil

    10.02.2023 13:53

    Inne

    A te zarobki to są już z nockami?
    ReviewUserIcon
    Goldi

    10.02.2023 14:51

    Pracownik

    No tam masz zmiany poranne i popołudniowe. Nocki nie bardzo
    ReviewUserIcon
    Życzępowodzenia

    08.02.2023 03:24

    Kandydat

    Witam serdecznie mam na imię Adrian i chciał bym się dowiedzieć czy ktoś jest chętny się poznać i wyjechać zemną do holandi? -Mam 22 lata -Potrafię szybko i sprawnie porozumieć się w języku angielskim -Jestem z Małopolski
    ReviewUserIcon
    MarcinU1982

    10.02.2023 10:04

    Kandydat

    Ja właśnie szukam czegoś na szybko, planuję wyjazd w ciągu tygodnia, Jadę własnym autem, chętnie kogoś zabiorę i nawiąże nowy kontakt.
    ReviewUserIcon
    Luna14523

    10.02.2023 00:06

    Kandydat

    Hej:) Czy ktoś z Was planuje pracę z otto ? Ja, 30 latka z poczuciem humoru, spokojna, konkretna. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Edyta

    08.02.2023 16:37

    Kandydat

    Szukam pracy .Mam 35l Może są jakieś kobietki, które planują wyjazd ? [email protected] Zależy mi by wyjechać jak najszybciej
    ReviewUserIcon
    edytka

    07.02.2023 19:24

    Kandydat

    Pracuje ktoś na magazynie DHL Greven ? Jak z pracą i zakwaterowaniem i zarobkami ?

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kasiula

    07.02.2023 00:01

    Kandydat

    Cześć czy wyjechał ktoś do pracy w Anzing, jak warunki? Polecacie?
    ReviewUserIcon
    Ewa Żukowska

    06.02.2023 18:03

    Pracownik

    Witam poszukuje pilnie pracy na stanowisko pakowacz mieszkam w Schijndel mam do dyspozycji rower mam 33latq nr sofi
    ReviewUserIcon
    Mati187

    06.02.2023 17:07

    Pracownik

    Siemanko wszystkim rozglądam się za pracą w niemczech chciałbym zasięgnąć po prostu opinii w temacie Otto, bedzie to mój pierwszy wyjazd tak wiec prosiłbym o powiedzenie prosto z mostu czy owa agencja jest warta uwagi a może lepiej sobie darować i poszukać gdzieś indziej czegoś.
    ReviewUserIcon
    Ona95

    03.02.2023 11:44

    Kandydat

    Czy pracuje może ktoś z Was w Albert Hejin w miejscowości Almere i mógł by powiedzieć czy warto? I jak zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    06.02.2023 16:08

    Kandydat

    To jest jakaś agencja ? Szukamy pracy ze znajoma , ale na razie wszędzie lipa …
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    06.02.2023 16:12

    Kandydat

    Masz może numer aby tam zadzwonić ? I jest ktoś z kim można po polsku się porozumieć ?
    ReviewUserIcon
    Lukas

    06.02.2023 13:25

    Kandydat

    Witam Czy ktoś możevnapisać czy umowa pracy w Albert Hejn to umowa niderlandzka czy polska na niderlandzkich warunkach.
    ReviewUserIcon
    Andziaa

    05.02.2023 20:02

    Kandydat

    Witam, czy ktoś wyjeżdża z was do pracy w połowie lutego do Oostrum Venray do pracy w firmie Flextronics ?
    ReviewUserIcon
    Pawel

    01.02.2023 14:37

    Kandydat

    Siemka wszystkim my wyjeżdżamy we dwójkę Ja i mój szwagier do pracy w xpo wlelisztad w Holandii przez Otto praca na magazynie wynagrodzenia rzekomo 350 do 400 euro tygodniowo na rękę po odciągnięciu kosztów wyjeżdżamy 4 marca 2023 roku zobaczymy jak to wszystko pójdzie jeśli wszystko będzie dobrze to dodam kolejną opinię jeśli natomiast będzie źle to osobiście udam się do sądu pracy na miejscu w Holandii oraz w Polsce dla mnie to problemem nie będzie, jeśli tylko coś się zgadzać nie będzie to od razu uderzamy razem z Pawłem do wszystkich możliwych instytucji kropka wyjeżdżamy prywatnym autem także mobilność przede wszystkim musi być pozdrawiam wszystkich banitów i życzę powodzonka pomimo tych opinii jechać się nie boimy bo co nas nie zabije to nas wzmocni pozdro
    ReviewUserIcon
    Karolina

    04.02.2023 15:07

    Pracownik

    Tak tak już to widzę jak idziesz do sądu, każdy tam mówi i nikt nie chodzi. 450 tygodniowo masz przy stawce 14.5€ naliczonym ET u prywatnym ubezpieczeniu, wiec jak idziesz do biura to możliwe, ale jak na magazyn to wiadomo ze nie.
    ReviewUserIcon
    xdddd

    04.02.2023 01:10

    Kandydat

    siema byl ktos moze na magazynie w holandii?
    ReviewUserIcon
    Dawid

    02.02.2023 13:31

    Kandydat

    Cześć szukam towarzysza lub towarzyszki do wspólnego wyjazdu na długi okres czasu od marca Piszcie tu : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Waldemar 643372

    31.01.2023 18:10

    Były pracownik

    Uważam że Otto jest to jedna z najlepszych agencji pośrednictwa pracy jakie można znalezć ,wypłaty zawsze na czas,koordynatorzy mimo wielu zatrudnionych pracowników zawsze mają czas by pomóc rozwiązać problemy indywidualne, narzekają ci którzy nie mają poruwnania i oczekują bóg wie czego.Nie pracuje już dla tej agencji,bo miałem problemy rodzinne do rozwiązania,ale gdybym tylko mógł wróciłbym do nich bez wachania
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    02.02.2023 08:16

    Kandydat

    A można prosić namiary na tą agencje ?
    ReviewUserIcon
    Andzia

    25.01.2023 21:13

    Kandydat

    Hej, jest ktoś tu z okolic z Legnicy/ Wrocławia kto chciałby wspólnie wyjechać do pracy? Najlepiej dziewczyna, ja jestem dyspozycyjna od zaraz.
    ReviewUserIcon
    Glinczu

    31.01.2023 10:31

    Kandydat

    My jedziemy z dziewczyną tylko auto już full zapakowane [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kacha

    01.02.2023 19:42

    Kandydat

    A w jakim wieku jesteś? :-)
    ReviewUserIcon
    Milosz

    01.02.2023 12:31

    Kandydat

    Witam. Czy jedzie ktoś z Państwa w połowie lutego na magazyn z odzieżą do miejscowości Tilburg?
    ReviewUserIcon
    A

    01.02.2023 09:46

    Kandydat

    Myśle o wyjeździe na wakacje, chciałabym cos lekkiego jak pakowanie ubrań albo słodyczy. Ktos był na czymś takim, polecacie?
    ReviewUserIcon
    D

    30.01.2023 14:45

    Kandydat

    Cześć . Możecie ktoś pomóc i powiedzieć jakie rzeczy najpotrzebniejsze zabrać ze sobą na lokalizację ? Jeszcze nie wiem gdzie dokładnie bo dopiero w sobotę się dowiem a chciałbym zacząć się powoli pakować. Z góry dziękuję ????
    ReviewUserIcon
    Annajaa

    31.01.2023 20:18

    Pracownik

    Ja osobiście jeździłam przez inna agencje, ale zawsze zabieram swoją pościel, kołdrę, poduszkę, garnki do gotowania, kubki, miski, sztućce, czajnik.. przeważnie mieszkania są totalnie puste. Swoją droga właśnie jadę tym razem z Otto i tez nie bardzo wiem czego się spodziewać

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.