opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(89)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(89)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Paweł

    31.01.2023 15:13

    Kandydat

    Witam. Myślałem o wyjeździe do Niemiec czy Holandii, życie mi się trochę popaprało i myślałem, że to będzie dobre rozwiązanie, ale jak zobaczyłem ilu jest tu młodych ludzi to trochę zwątpiłem bo musiałbym mieć ksywę dziadek chyba. Jesteście zadowoleni z tej agencji, warunków? Jakie są Wasze odczucia, warto wyjeżdżać?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    24.01.2023 13:58

    Inne

    Mam 25 lat i planuje wyjechać na początku lutego. Rozglądam się za różnymi ofertami. Jestem z Warszawy i mam możliwość wyjechania samochodem. Czy jest ktoś z okolic i chciałby jechać ?
    ReviewUserIcon
    Iza

    25.01.2023 18:53

    Inne

    Ja planuje z partnerem i koleżanką, mamy też własny transport. Ale póki co okazuje się że jest problem ze znalezieniem pracy.
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    27.01.2023 14:24

    Pracownik

    Napisz proszę do mnie na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    rep

    27.01.2023 10:26

    Kandydat

    Cześć, mam pytanie do ciebie czy już wyjechałaś z ta agencja, jeżeli tak to jak tam jest na miejscu, czy wszystko w porządku, jeśli chodzi o prace, bo tez myślę wyjechać do Holandii z ta agencja do Deurne.
    ReviewUserIcon
    Gosc

    27.01.2023 10:20

    Pracownik

    Nie jest źle , ale nie jest też tak jak obiecuje agencja Otto
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.01.2023 18:12

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lukas83

    27.01.2023 08:21

    Pracownik

    Znacie języki obce
    ReviewUserIcon
    Gość

    26.01.2023 17:47

    Kandydat

    Jedzie ktoś jakoś w lutym? Najlepiej na Albert Heijn bo ludzie se chwalą. Jestem z pomorza
    ReviewUserIcon
    Jula

    03.01.2023 00:47

    Pracownik

    hejka, czy któraś planuje pracę pod koniec stycznia??? miło byłoby mieć koleżankę do wyjazdu:) jeśli was to interesuje, to w tym roku kończę 19 lat, to byłaby moja pierwsza praca i jak coś nie mam prawka...
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    23.01.2023 15:00

    Kandydat

    Hej, też chciałabym pojechać najlepiej od lutego. Fajnie byłoby poznać się z kimś wcześniej. Podaje maila: [email protected]
    ReviewUserIcon
    @Aneczka

    25.01.2023 20:04

    Kandydat

    Hejo :) I jak tam, zdecydowałaś się na jakąś ofertę? :)
    ReviewUserIcon
    mrgrt

    25.01.2023 11:58

    Kandydat

    Jedzie ktoś Sindbadem do Utrechtu w sobotę? Fajnie by było z kimś pojechać, mam 23 lata i jestem dziewczyna. Zostawiam kontakt do siebie [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ela

    18.01.2023 17:37

    Kandydat

    Hey czy ktoś planuje wyjazd w lutym przez tą agencję? Z kimś zawsze raźniej. :)
    ReviewUserIcon
    janek

    19.01.2023 22:40

    Kandydat

    a masz jakąś dobrą ofertę?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    24.01.2023 14:02

    Inne

    Ja rownież się rozglądam za osobami wiec możemy się zgadac. Jeśli chciałabyś ustalić więcej szczegółów to napisz do mnie na meila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Xzckc

    16.01.2023 11:47

    Inne

    Hejka. Czy ktoś pracował przez tą agencije w Niemczech ? I może powiedzieć mi jak mieszkania wyglądają i czy Wszystko jest legalnie? Podbno są jakieś kary inp pytam ponieważ chcę wyjeżdżać z chłopakiem do pracy na magazyn. Ale strasznie złych rzeczy ostanio słyszę o tej agencji i się zastanawiam ????
    ReviewUserIcon
    tomek

    23.01.2023 12:09

    Pracownik

    jeden raz wyjezdzalem z nimi do niemiec - bylo ok, warunki niczym sie prawie nie roznia od tych holendersik. agencja jak kazda inna, ludzie zawsze beda na cos narzekac, ale najwazniejsze jest pracowac i zarabiac a nie czekac luksusow
    ReviewUserIcon
    Szust

    23.01.2023 16:07

    Były pracownik

    Byłem 2 razy przez nich szczerze płaca dogadać idzie sie mniej więcej jak walczysz o swoje najgorszy minus to lokacje nie wiesz na co trafisz albo (usunięte przez administratora) lub normalnie jak pracujesz da sie coś zarobić poza tym przygoda haha może jeszcze przez nich wróce a co do kar 2 razy umowe rozwiązałem przed czasem nie było problemu raz nawet przez telefon w polsce
    ReviewUserIcon
    Justyna1234

    18.01.2023 15:12

    Kandydat

    Witam. Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tej agencji ? Jak wypłaty, czy się zgadzają,jakie mniej więcej zarobki i jak z mieszkaniami . Dzięki z góry
    ReviewUserIcon
    patryk

    23.01.2023 12:07

    Pracownik

    jest na 100% w porządku, pieniądze na czas, godziny się zgadzają, kordynator i rekruterzy w porządku
    ReviewUserIcon
    Nowy

    20.01.2023 16:31

    Były pracownik

    Witam potrzebuję numer do biura otto w oddziale w miejscowości Geldermalsen.
    ReviewUserIcon
    Adam

    19.01.2023 19:03

    Kandydat

    Czesc, jedzie ktos do Holki w najbliższym czasie? Chcę wyjechać na magazyn jako order picker w Niewegeun. 21 lat, nie jaram, nie cpam, bezkonfliktowy. Mysle tez nad magazynem w Anzig w Niemczech. Jak ktos chcialby jechac to zapraszam do kontaktu na mailu: [email protected] Lub instagram: kopurek (profil ustawiony jako prywatny)
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    vivi

    17.01.2023 17:29

    Inne

    Hej, czy pracował/pracuje ktoś może na magazynie w Amsterdamie? Albo wybiera się ktoś?
    ReviewUserIcon
    anon

    18.01.2023 14:27

    Kandydat

    hej właśnie do mnie dzwonili w tej sprawie wczoraj i się zastanawiam tutaj maja nawet ok opinie ale na googlach i innych stronach maskara i się boje pojechać bo nie chce zostać bez wypłaty i to jeszcze za granica
    ReviewUserIcon
    vivi

    18.01.2023 17:25

    Inne

    napisz do mnie na maila jeśli możesz @[email protected]
    ReviewUserIcon
    Marta

    14.01.2023 21:29

    Kandydat

    Hej! Czy planuje ktoś wyjechać w najbliższym czasie do pracy do miejscowości Anzing?
    ReviewUserIcon
    Marlen

    18.01.2023 14:39

    Kandydat

    Hej. Planuje wyjazd do magazynu w Anzing w lutym, złożyłam już aplikacje jednak nikt jeszcze się do mnie nie odezwał.
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    18.01.2023 00:54

    Kandydat

    Nie wie ktoś może jakie warunki panują na hotelu Nordwijkerhout?
    ReviewUserIcon
    Karolina

    17.01.2023 21:09

    Kandydat

    Hej. Mam 19 lat i planuje w styczniu/lutym jechać z Otto do Niemiec na magazyn. Jestem spokojna, bezkonfliktowa. Wiadomo z kimś byłoby razniej. Możecie pisać na maila: [email protected] lub instagram: _l_o_l_c_i_a_
    ReviewUserIcon
    krzysztof

    16.01.2023 19:42

    Kandydat

    Heej Mam ofertu pracy w magazynie z odzieza w miescie Unna. Czy ktoś tam pracowal i moglby wyrazic opinie na temat tej pracy? Z góry dziekuje
    ReviewUserIcon
    Bartek123

    16.01.2023 19:04

    Kandydat

    Czy ktoś pracował przez Otto na magazynie z odzieżą w Unnie ? Jak wygląda tam praca? Czy jest dużo godzin? Jak wygląda zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    anon

    16.01.2023 15:03

    Kandydat

    hej jedzie ktoś może w ten weekend do holandii na jakieś zlecenie? fajnie by było mieć jakaś koleżankę w podobnym wieku i poznać się chociaż przez internet kilka dni przed wtedy zawsze można ogarnąć żeby być razem w pokoju(nie mam żadnych nałogów, a w domu siedzę cicho i nie przeszkadzam innym), będę na 100% jechać w tym tygodniu tylko muszę wybrać konkretna ofertę, wiec tez jak jesteś nie jest zdecydowana to można coś wybrać razem(mysle ze jak by ktos chciał dojechać tydzień później i byc razem w pokoju to dałoby się to ogarnąć z otto), kończę w marcu 21 lat i nie mam prawa jazdy, jak któraś jest chętna to piszcie śmiało na maila:) [email protected]
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Krystian

    15.01.2023 12:02

    Pracownik

    Cześć, czy znajdzie się ktoś chętny na wspólny wyjazd poza granice naszego kraju? Mam 18 lat, posiadam prawo jazdy i od jakiegoś czasu wyjeżdżam do Holandii ???? jednakże fajnie by było nie zwiedzać jej samotnie . W razie potrzeby uderzajcie! ????
    ReviewUserIcon
    Tomek

    16.01.2023 13:11

    Kandydat

    Cześć, napisz na [email protected] może uda nam się razem wyjechać :) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Patryk

    16.01.2023 11:59

    Inne

    Hejka mam 25lat Chciałbym wyjechac do pracy w niemczech/holandii ale z kimś nie samemu jestem cichy i spokojny bez (usunięte przez administratora) zadnej itp jestem z śląska jeśli by ktoś był zainteresowany to pisz na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dominik

    16.01.2023 11:45

    Kandydat

    Hejka jestem z Rzeszowa i wybieram się pod koniec stycznia, początek lutego do pracy w Holandii bądź Niemczech jednak denerwujące są te pokoje 2 osobowe a nie chciałbym trafić na jakąś "patologie" bo wiadomo jak to jest na agencyjnych. Ja 24 lata, pracowałem już i w Holandii i Niemczech, jak ktoś tak jak ja chcę wyjechać a nie ma z kim to śmiało piszcie na maila, zawsze to raźniej z kimś ;p [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ali96

    16.01.2023 11:15

    Kandydat

    Cześć szukam kogoś z prawem jazdy do wspólnego wyjazdu z początkiem lutego nie mam jescze upatrzonej oferty ale preferował bym Niemcy we 2 osoby zawsze raźniej bo z tego co wiem pokoje są 2osobowe a lepiej nie trafić na jakiegoś ćpuna mam 26 lat jak ktoś zainteresowany to piszcie tu czy na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Szymon

    14.01.2023 20:57

    Pracownik

    Witam chciałbym wyjechać do Niemiec na magazyn ma ktoś jakiś kontakt do dobrej i sprawdzonej roboty proszę pisać na E-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dawwww

    14.01.2023 20:36

    Kandydat

    Siemka,planuje jechać do Holandii w lutym lub marcu,szukam jakiejś pozytywnej osoby mniej więcej w moim wieku do wyjazdu i dzielenia pokoju z małopolskiego lub podkarpackiego. Ja mam 22 lata,jestem ułożony i niekonfliktowy :D

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Przemeg

    13.01.2023 17:19

    Pracownik

    Ktoś jutro do Nijmegen?
    ReviewUserIcon
    Olii

    13.01.2023 12:14

    Pracownik

    Hejka wraz z chłopakiem chcemy wyjechać do pracy do Niemiec na magazyn. Mamy 21 lat jesteśmy z lubelskiego. Fajnie było by poznać się z kimś i pojechać jesCze z kimś
    ReviewUserIcon
    Ona95

    12.01.2023 22:29

    Kandydat

    Hej, hej chciałabym na dniach wyjechać z koleżanką i chłopakiem do Holandii, może ktoś też jedzie i ma jakąś pracę ogarniętą? W parę osób zawszę łatwiej, żeby się wesprzeć.
    ReviewUserIcon
    D

    13.01.2023 05:49

    Pracownik

    Do jakiej miejscowości się wybieracie ? [email protected] odezwij się.
    ReviewUserIcon
    idk

    12.01.2023 03:37

    Kandydat

    jak wyglada rekrutacja w otto?
    ReviewUserIcon
    wik

    12.01.2023 19:40

    Pracownik

    Wysyłasz cv na ich maila, oni oddzwaniają pytają o prawo jazdy, czy było się karanemu itp. Tłumaczysz 3 zdania z polskiego na angielski (nie musisz umieć) i tyle w sumie. Na maila wysyłają żeby zatwierdzić rodo i już potem dogadujesz się od kiedy zaczynasz i gdzie. W moim wypadku tak to wyglądało, całkiem szybko i sprawnie.
    ReviewUserIcon
    Karolka

    01.12.2022 12:29

    Pracownik

    hejka , czy ktoś planuje jeszcze wyjechać w grudniu?
    ReviewUserIcon
    Ila

    11.01.2023 08:22

    Kandydat

    Hej i jak wyjechałeś ?
    ReviewUserIcon
    Ana

    12.01.2023 19:16

    Kandydat

    Z jakiego województwa jesteś?
    ReviewUserIcon
    nia

    11.01.2023 16:49

    Kandydat

    hej chce pojechać do niemiec jeszcze w tym miesiącu z najnowszej oferty chce się tez któraś z was wybrać? wiadomo lepiej z kimś niż samemu, w marcu kończe 21 i fajnie by było mieć jakaś koleżankę ze względu ze jechałabym sama zostawiam maila do kontaktu w razie jakby któraś chciała się odezwać i zgrać :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Patryk

    11.01.2023 13:41

    Kandydat

    Siemka jest tu ktos z Gdańska kto chce wyjechać pierwszy raz a sie boji i szuka towarzysza? Ja jestem w takiej sytuacji mam 24 lata i planuje wyjazd a z kims zawsze raźniej.
    ReviewUserIcon
    Ania

    25.11.2022 15:03

    Kandydat

    Witam.Jakie warunki mieszkalne zapewnia ta agencja?
    ReviewUserIcon
    Ania

    05.01.2023 12:36

    Pracownik

    Mieszkamy sami, to są mieszkania dwuosobowe ale już miejsc nie ma. Wcześniej byliśmy tez na spoko lokacji tylko mieszkaliśmy w 3 osoby. No nie mówią, my też nie wiedzieliśmy gdzie trafimy za pierwszym razem
    ReviewUserIcon
    Barbara

    11.01.2023 08:24

    Kandydat

    Czesc to super a gdzie pracujecie w jakiej firmie?
    ReviewUserIcon
    Marysia

    10.01.2023 14:03

    Kandydat

    Heej, szukam pracy w Niemczech, ewentualnie Holandii i planuję pojechać nawet jeszcze w styczniu, jednak jestem z tymi planami sama, czy ktoś może chciałby się przyłączyć? Z kimś zawsze raźniej :D Mazowieckie, 19 lat
    ReviewUserIcon
    jula

    10.01.2023 23:06

    Kandydat

    jewelanka @ gmail . com
    ReviewUserIcon
    Julia

    10.01.2023 23:12

    Kandydat

    nie chca mi wstawic odpowiedzi z emailem ????
    ReviewUserIcon
    sus

    10.01.2023 23:04

    Kandydat

    lepiej do niemiec czy holandii?
    ReviewUserIcon
    Jac

    10.01.2023 22:25

    Kandydat

    Jeżeli ktoś zabiera się w styczniu to można skleić ekipę. Ja jestem z dolnego śląska, interesują mnie magazyny i produkcje, ale nie chłodnie. Wcześniej już pracowałem w Holandii. Zainteresowani dajcie znać pod tym wpisem. Piona.
    ReviewUserIcon
    Jac

    10.01.2023 22:19

    Kandydat

    Hej, planuję jechać jeszcze w styczniu. Mogę jechać busem lub z kimś kto ma auto. Normalny chłop, sportowy tryb życia bez nałogów i nie karany. Interesują mnie pracę na magazynie lub produkcji, ale żadne chłodnie. Chętni piszczcie jacekcoach @gmail com, pozdrowienia
    ReviewUserIcon
    lol

    10.01.2023 18:04

    Pracownik

    Pytanie do ludzi, którzy pracowali w Niemczech przez Otto. Jakie dostawaliście wypłaty miesięczne na 1 progu podatkowym? Za 160h te prawie 1400 euro netto będzie?
    ReviewUserIcon
    Voixx

    10.01.2023 16:31

    Kandydat

    Ktos pracuje lub pracowal w DSV Solutions (new balance, itp)w Venlo? Jak praca i zakwaterowanie?

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.