opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(89)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(89)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Dawid

    10.01.2023 15:40

    Pracownik

    Jeśli ktoś jest sam , i chciałby pojechać z kimś to zapraszam . Jadę sam wiec z kimś było by łatwiej . Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam do kontaktu [email protected]. Jadę samochodem więc śmiało mógłbym kogoś zabrać
    ReviewUserIcon
    Nikola_M

    06.01.2023 20:58

    Kandydat

    Hej,chciałabym wyjechać do pracy w połowie stycznia bądź w lutym,preferowałabym jednak wyjazd z kimś,niż samodzielnie,jeśli ktoś jest również chętny żeby wyjechać może napisać w odpowiedzi i dogadamy się, mam 20 lat :)
    ReviewUserIcon
    Martinez

    10.01.2023 11:31

    Kandydat

    Heej , mam 19 lat i jestem chętna :) z kims razniej a sama to sie trochę cykam
    ReviewUserIcon
    Marysia

    10.01.2023 13:55

    Kandydat

    Hej, mam identyczną sytuację, mozemy sie zgadać i jechac razem :D
    ReviewUserIcon
    Dawid

    03.01.2023 12:20

    Pracownik

    Witam , czy jest jakaś osoba chętna do wyjechania do Holandii (Tilburg) koniec stycznia , początek lutego. Chciałbym pojechać ale jestem sam i trochę się boje bo to byłby mój pierwszy taki wyjazd.
    ReviewUserIcon
    Kalkos

    09.01.2023 19:36

    Kandydat

    Trochę słabo podawac swoje dane na stronie publicznej o to chodzi.
    ReviewUserIcon
    Dawid

    10.01.2023 04:38

    Pracownik

    To napisz na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nicole

    05.01.2023 19:29

    Inne

    Witam czy ktoś wybiera się do pracy przez tą agencje i nie ma z kim jechać ? Ja z koleżanką chętnie byśmy się do kogoś przyłączyli.
    ReviewUserIcon
    X

    06.01.2023 21:15

    Pracownik

    Napisz na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    10.01.2023 00:16

    Kandydat

    Dawajcie do nordwijkhout.ja jadę z bratem.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    09.01.2023 23:40

    Kandydat

    Cześć, Razem z chłopakiem szukamy chętnych osób na wyjazd do Holandii/Niemiec przełom luty/marzec. Jeśli ktoś byłby chętny zapraszam do kontaktu mail: [email protected] Kraków, 22 lata
    ReviewUserIcon
    Mateo

    09.01.2023 12:05

    Pracownik

    Jedzie ktoś teraz na cegielnie ?
    ReviewUserIcon
    Sidronek

    09.01.2023 15:25

    Kandydat

    Panowie, dalej taka sama sytuacja jak wy. Piszcie na [email protected], a potem się można wymienić różnymi komunikatorami żeby szybciej było. Interesuje mnie podobnie jak was, magazyn lub jakaś produkacja.
    ReviewUserIcon
    Kalkos

    09.01.2023 14:26

    Kandydat

    Siema jest tu ktoś z Gdańska kto chce wyjechać do pracy pierwszy raz a sie boji samemu i szuka towarzysza? Ponieważ ja js szukam takiej osóbki ????
    ReviewUserIcon
    Dawid

    09.01.2023 14:51

    Pracownik

    Wyślij mi swój email
    ReviewUserIcon
    mm

    06.01.2023 11:52

    Kandydat

    Ktoś chciałby jechać w przyszłym tygodniu ze mną? Wyjazdy w soboty są, jade sam.
    ReviewUserIcon
    Eman

    06.01.2023 21:05

    Pracownik

    [email protected] napisz też chcemy jechać w sobotę dwóch chłopaków 22 lata
    ReviewUserIcon
    Ada

    09.01.2023 11:38

    Kandydat

    Z chłopakiem szukamy osób, z którymi można wyjechać. Mamy 22 i 23l. Można kontaktować się poprzez mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Praca w Kanadzie

    09.01.2023 11:05

    Były pracownik

    Dzień dobry! Bardzo interesuję mnie praca w Kanadzie. Czy istnieję możliwość pracować od waszej firmy bezpośrednio tam. Jesteśmy razem z mężem z Ukrainy. Dziękuję za informację. Pozdrawiam Viktoriia Yermolaieva.
    ReviewUserIcon
    Kac

    08.01.2023 11:41

    Kandydat

    Jest ktoś na magazynie w Unnie praca z ubraniami? Jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    Kasper

    08.01.2023 21:45

    Kandydat

    Dołączam się do pytania
    ReviewUserIcon
    aaa2

    07.01.2023 01:49

    Kandydat

    Jadę sam pierwszy raz jakoś pod koniec miesiąca chętnie dołączę się do kogoś email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Bartek

    05.01.2023 06:55

    Pracownik

    Czy ktoś jedzie do venlo w sobotę ?
    ReviewUserIcon
    Bartek

    06.01.2023 15:52

    Pracownik

    Z krakowa
    ReviewUserIcon
    Eman

    06.01.2023 21:06

    Pracownik

    [email protected] napisz dwóch chłopaków 22 lata
    ReviewUserIcon
    Werka

    02.01.2023 14:51

    Kandydat

    Hejka! Czy jest ktoś chętny na wyjazd już w połowie/pod koniec stycznia do Holandii, a dokładniej do Venlo na magazyn? Jeszcze nie pisałam do firmy, bo cały czas mam obawy, że trafie z kimś "niebezpiecznym" do pokoju i może któraś z was ma podobnie ;) Mam 25 lat rocznikowo jak coś ???? Proszę o kontakt e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    karola

    06.01.2023 20:58

    Były pracownik

    Hejo :) Ja planuję wyjazd w pierwszym tygodniu lutego (jeśli się uda, wyjazd 4, żeby od 6 zacząć pracę). Też się zastanawiam nad Venlo - magazyn Tommiego H. albo coś innego, bardziej opłacalnego (aplikowałam tu: https://www.ottoworkforce.eu/home/jobs/7927?lang=pl-pl, bo 15 Euro/h to spoko stawka i wychodzi najs suma za tydzień). Jak chcesz, to się odezwij, jestem Twoją rówieśniczką, tzn. za 2 mies. 26 :)
    ReviewUserIcon
    Dominika 78903

    15.02.2023 17:55

    Pracownik

    Hej Chętnie wyjadę w lutym na magazyn tommiego. Byłam 2 lata i było spoko. Chciałabym wrocic ale z kimś fajnym bo pokoje dwuosobowe i razem razniej. [email protected] piszcie:)
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Góral

    05.01.2023 12:33

    Kandydat

    Holandia Amsterdam,magazyn G-Star ktoś jedzie albo był i wie jak tam jest?Szukam kogoś z kim mógłbym się tam zabrać.
    ReviewUserIcon
    Eman

    06.01.2023 20:30

    Kandydat

    Siema. Też szukamy ludzi do wyjazdu dwóch chłopaków 22 lata napisz na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.01.2023 10:46

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nikola_M

    06.01.2023 17:09

    Kandydat

    Ja również, może założymy grupę/czat?
    ReviewUserIcon
    Gaster

    05.01.2023 21:19

    Kandydat

    Czy wie ktoś, coś o otto.life. Mówią ze oni od firmy otto, i szukają ludzi do pracy internetowej do pomocy z zamówieniami
    ReviewUserIcon
    Marcin

    05.01.2023 00:03

    Kandydat

    Ja miałem wyjazd w Ten piątek i zacząć pracę od 09.01.2023 jako osoba fleksyjna powiem tak wycofuje wyjazd . Spokojnie ja przez inne biuro NIE otto . Wcześniej pracowałem już w Holandi. Ale ten wyjazd postanowiłem nie Pchac się na (MINE) czyli siedzieć Bez pracy bo na przykład w danym momecie nie ma lub 2 dni pracujesz i 3 dni siedzisz lub tak zwane REZERWY itd. Szkoda pieniędzy na taki wyjazd i się martwić i denerwować. Może kiedy indziej wznowie wyjazdy .pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Dawid

    04.01.2023 19:20

    Pracownik

    Gdyby ktoś chciał się wybrać do Tilburga pod koniec stycznia początek lutego to piszcie na [email protected].
    ReviewUserIcon
    :)

    04.01.2023 12:06

    Kandydat

    ktoś chętny w następnym tyg na wyjazd PRACOWNIK MAGAZYNU Z UBRANIAMI ZNANYCH MAREK Unna ? piszcie mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Jabuszkowy

    04.01.2023 09:05

    Kandydat

    Cześć,ktoś z śląskiego w tym roku jedzie do Holandii do Amsterdamu na magazyn G-Star?:)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Mask Maksymalny

    03.01.2023 14:32

    Pracownik

    Witam. Mam zamiar jechać przez ta agencje do pracy do Holandii. Wyjazd planuje na polowe stycznia. Byłem już w Holandii na szklarniach o wiadomo ze robota jak robota, bardzie chodzi mi o zakwaterowania, jadę na dłużej i nie mam zamiaru męczyć się z patolnią a ze mam krótki zapalnik to konflikty murowane, wiec stad moje pytanie czy jest jakaś możliwość żeby nie trafić na hotele pełne idiotów tylko prosić w biurze o domki/ mieszkania w mniejszej liczbie niż to co sie dzieje na hotelach?
    ReviewUserIcon
    Dawid

    03.01.2023 15:17

    Pracownik

    Do jakiej miejscowości będziesz chciał się wybierać ?
    ReviewUserIcon
    Wika

    03.01.2023 12:54

    Pracownik

    Hej dostaliśmy z chłopkaiem oferte pracy w Magazynach hipermarketów holenderskich u Alberta . Wypowie się ktoś na temat tej oferty.
    ReviewUserIcon
    Lumbago

    29.12.2022 12:37

    Kandydat

    Czy ktoś się wybiera do pracy w Unna w Niemczech po Nowym Roku? A jak ktoś tam pracuje to niech napisze coś o warunkach pracy tzn. czy są jakieś normy do wyrobienia, jakie warunki są na kwaterach oraz jak daleko są one od miejsca pracy.
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    30.12.2022 06:14

    Kandydat

    Niestety nie pomogę ale właśnie chciałam jechać na ten magazyn w Unna od stycznia ale agencja nie odbierała telefonu.Jakbyś był/była zainteresowana kontaktem to podaj e-mail. Pozdrawiam .
    ReviewUserIcon
    Lumbago

    02.01.2023 13:59

    Kandydat

    jak coś to pisz na: lumbagopiotrek (małpka) proton.me
    ReviewUserIcon
    Dominika 78903

    22.12.2022 15:56

    Pracownik

    Hej Szukam kolezanki na wyjazd do Holandii po nowym roku. Byłam półtorej roku w otto na magazynie odzieżowym stałe godziny wypłaty i chciałabym wrocic . Najgorzej jest z kim się trafi zakwaterowanie, niestety ćpunów itd nie brakuje . Lokacje spoko wszystko co potrzebne było. Jeśli ktoś byłby chętny to piszcie [email protected] Mam 25 lat jak cos:)
    ReviewUserIcon
    Anna

    01.01.2023 21:10

    Kandydat

    Jestem kilka lat po operacji i nie mogę dźwigać powyżej 8 kg, czy taka (magazyn odzieżowy) praca jest również odpowiednia dla takich osób jak ja? I w jakiej walucie płacą?
    ReviewUserIcon
    Anna

    01.01.2023 20:38

    Kandydat

    Witam. Pragnę dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej firmy. Czy są uczciwi i płacą tyle ile piszą na czas? Czy praca w Holandii przy sałatkach jest lekka? Nie wolno mi dźwigać powyżej 8 kg. Jestem po operacji 7 lat
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.12.2022 15:30

    Pracownik

    Witam, W Otto dobrze się pracuje jest miła atmosfera w biurze, ludzie pomocni, wypłaty na czas. Z wad to kwestie organizacyjne, częste problemy z transportem, często trzeba czekać godzinę na kierowcę. Są też okresy gdzie jest mała liczba godzin i często ludzie dostają przymusowe wolne. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    damian

    29.12.2022 11:54

    Kandydat

    a w jakiej to jest miejsocowści problemy z transportem?

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ass

    28.12.2022 16:12

    Kandydat

    Slyszalem ze daja umowy na pol roku. Co jesli zrezygnuje wczesniej. Np stwierdze ze warunki pracy albo zakwaterowania mi nie pasuja?. Kara jakas? Potna cos na wyplacie?
    ReviewUserIcon
    olga

    29.12.2022 11:53

    Były pracownik

    wszystko do dogadania, ale z doświadczenia (wyjeżdżam z otto od lat) nie trafiłam jeszcze na jakieś złe warunki
    ReviewUserIcon
    Bartt

    25.10.2022 14:06

    Kandydat

    Zostałem prawomocnie skazany na karę grzywny. Czy z takim wyorkiem mogę pracować w otto?
    ReviewUserIcon
    Logik

    25.10.2022 20:50

    Były pracownik

    Kara grzywny to nie wyrok karny a wykroczenie nie słuchaj głupot i bierz zaświadczenie o niekaralności .Dostaniesz bez obaw .
    ReviewUserIcon
    Xardas

    27.12.2022 12:55

    Były pracownik

    Ja znam osoby które były karane a i tak pracowały w Jumbo. Jeszcze lepiej nawet bo nie musza płacić za oświadczenie o niekaralności.
    ReviewUserIcon
    Dawid

    30.11.2022 23:13

    Kandydat

    Jest ktoś chętny z Krakowa żeby pojechać razem po nowym roku? Mam 22 lata,prawko z autem,dogaduje się z ludźmi bez problemu. Zależy mi na tym żeby przed wyjazdem dobrze się poznać, preferowane osoby zbliżone do mojego wieku :D
    ReviewUserIcon
    tak

    16.12.2022 01:22

    Kandydat

    napisz [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mateo

    26.12.2022 13:09

    Kandydat

    Siema , jestem z Mazowsza tez 22 lata brak prawka , udt polskie byłbym chętny , jak coś pisz na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Amelia

    11.11.2022 08:41

    Kandydat

    Hej! czy jakaś dziewczyna wybiera się może po nowym roku do pracy w Niemczech/Holandii? Wiadomo, że wspólnie było by raźniej :)
    ReviewUserIcon
    Kev

    11.11.2022 15:59

    Kandydat

    Jeśli nie przeszkadza ci bardzo płeć to jestem chętny :)
    ReviewUserIcon
    Dominika 78903

    22.12.2022 15:51

    Pracownik

    Hej Ja bardzo chętnie. Byłam już półtorej roku w otto na magazynie odzieżowym pvh pewne godziny stałe zawsze polecam. Praca dość lekka:) mam 25 lat Jeśli ktoś chętny po nowym roku to piszcie [email protected]
    ReviewUserIcon
    Lukas

    21.12.2022 23:46

    Kandydat

    Witam mam pytanie czy są pokoje dla 1 osoby ? Czy jak pojadę sam dostanę jakaś losowa osobę do pokoju ? Gdzie lepiej Niemcy czy Holandia ? Mój mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    15.12.2022 08:15

    Były pracownik

    Odradzam wyjazd do pracy w Albert hejn mało godzin obiecują że będziesz robił 6 dni w tyg pracowałem tam 5 tyg raz się zdarzyło że przepracowałem 6 dni w tygodniu. 3 razy się przeprowadzałem pierwszy tydzień mieszkałem w hotelu bez lodówki czy kuchnii.potem przeprowadzka na hotel w lystad tragedia jeden salon mała kuchnia na 8 osób... Co do wypłaty największą miałem 410 e a tak to przeciętnie po 350 e nie polecam chyba że komuś odpowiadają takie warunki i takie wynagrodzenie to życzę powodzenia
    ReviewUserIcon
    kiks

    19.12.2022 17:25

    Pracownik

    a pracowałes tam przez otto? dużo agencji bierze do AH :/ ja byłem zadowolony, jak nie mieli dla nas godzin w albercie to dawali nas gdzie indziej, coś mi się nie chce wierzyć w to co piszesz...otto akurat jest spoko jeśli idzie o ilość godzin i hajs
    ReviewUserIcon
    Karolka

    13.12.2022 11:13

    Pracownik

    kochani [email protected] piszcie tam a się dogadamy dokładnie co z wyjazdem!
    ReviewUserIcon
    Xxx

    03.06.2022 23:01

    Kandydat

    Hej, wraz z dziewczyną wyjeżdżamy do Holandii 11.06 do pracy na magazyn w Geldermalsen. Może ktoś tez jedzie w tym terminie i chciałby się wspólnie zabrać albo poznać. W razie jakichkolwiek pytań można do mnie pisać na maila lub na instagrama. Mail: [email protected] Insta: darczix3
    ReviewUserIcon
    Darka666

    17.06.2022 17:40

    Kandydat

    A przez jaka firme?? Czy ktoś tu jest w stanie polecić coś okej, nie wymagam niewiadomo czego, ale przyzwoitych i adwekantych wyplat a także braku problemu z nimi..
    ReviewUserIcon
    CattyS

    11.12.2022 07:36

    Pracownik

    Jak to możliwe ze wypłata 200 euro? Chyba jak pracujecie 20h tygodniowo
    ReviewUserIcon
    Cyprian

    22.06.2022 16:51

    Kandydat

    Hej, ma ktoś może informacje na temat pracy i zakwaterowania w Venlo? Praca w magazynie Tommy Hilfiger/Calvin Klein, z góry dziękuje :)
    ReviewUserIcon
    CattyS

    11.12.2022 07:34

    Pracownik

    Pewnie kafra, ogólnie same spoko lokalizacje w Venlo
    ReviewUserIcon
    Anubis

    20.10.2022 15:37

    Pracownik

    Witam, czy byłby ktoś chętny na wspólny wyjazd na początku Listopada (od 02.11 najwcześniej) do pracy do Niemiec na okres (startowo) 6 miesięcy? Praca (około 350km od polskiej granicy) byłaby przez tą agencję do pracy w centrum logistycznym (jako orderpicker) w którym są głównie płyty/książki/gry komputerowe. Mam 31 lat, nie palę, żadnych używek. Piję bardzo mało, jeśli o to chodzi. Lubię zwiedzać okolice, jeśli jest taka możliwość w wolnym czasie. Nie mam nastawienia na melanże itp. Chcę w tym czasie jak najwięcej zarobić po prostu. Jestem raczej towarzyski i nie mam problemu ze współlokatorami, o ile szanują przestrzeń osobistą i czas drugiej osoby. Preferuje Niemcy, bo koszty życia są niższe. A po 3-krotnym wyjeździe do Holandii jestem już trochę zmęczony, tym, że do NL wyjeżdżają głównie osoby, które chcą przysłowiowo "zarajać". Jeśli masz podobne nastawienie to zapraszam do kontaktu na adres email: [email protected]. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    KAMYK

    08.12.2022 12:48

    Kandydat

    hej czy byś mógł powiedzieć jak wygląda tam praca jak zarobki i zakwaterowanie z góry dziękuje
    ReviewUserIcon
    SSJ

    18.11.2022 12:51

    Kandydat

    Siema, pracuje ktoś na magazynie muller Ulm, jak warunki czy praca w porządku ?
    ReviewUserIcon
    Ewa

    30.11.2022 21:44

    Pracownik

    Odpowiedź jako Nick ona
    ReviewUserIcon
    on

    06.12.2022 15:17

    Kandydat

    na tym magazynie w Ulmie jest w rzeczywistości jak to przedstawiono przez koordynatorki że około 200 godzin m-c czyli około 48 h/tydzień jest do wypracowania bo tyle zamowień jest faktycznie czy to przeszacowane było i jest połowa mniej od obiecanych ?
    ReviewUserIcon
    Kamila

    11.11.2022 21:24

    Kandydat

    Hej czy ktoś pracował w ulm na magazynie Muller zatrudniony przez firmę Otto.jak wyglądaja wypłaty ,warto jechać
    ReviewUserIcon
    Ona

    30.11.2022 21:42

    Pracownik

    Weryfikacja ogólnie To tak dzwonią najpierw do ciebie bo aplikowałes na daną ofertę zadaja ci tam pytania związane z pracą twoja wcześniejszą czy byles zagranicą i bla bla jak wszystko jest ok to wysyłają ci dokumenty online ktore musisz wypelnic i na tej podstawie dostajesz umowę ja wiem stąd ze ten projekt na którym jestem kończy sie 27 grudnia dokładnie więc po tym okresie to chyba lepiej na inna firmę niz ten Muller i Uwaga to jei tylko chemia jest ale tez slodycze i alkohol zalezy na jaka hale sie trafi tak dla pewności bo otto polska ma słaba komunikację z otto Niemcy...wyplaty do 15 każdego miesiąca no to tyle :) mam nadzieję ze pomogłam
    ReviewUserIcon
    Kasi@

    01.12.2022 18:08

    Były pracownik

    A wypowiedzenie tez samemu trzeba było napisać?
    ReviewUserIcon
    .

    25.11.2022 14:55

    Pracownik

    Hej, jedzie ktoś jutro sindbadem do Ah? 26.11
    ReviewUserIcon
    Marlena

    25.11.2022 01:03

    Kandydat

    Cześć, czy Otto ma jakieś dodatki do paliwa jeśli mieszka się na agencyjnym?

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.