opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(91)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(91)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 12
    • 13
    • 14
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kuba

    23.11.2022 03:38

    Kandydat

    Czesc, czy wiecie gdzie jest zakwaterowanie gdy sie jedzie na prace w Amsterdamie? Nie chodzi mi o to gdzie dokladnie bedzie sie ono znajdywac tylko bardziej czy bedzie blisko pracy, i do Amsterdamu. Codziennie po pracy chce jezdzic do Amsterdamu stad moje zapytanie dziekuje
    ReviewUserIcon
    Karola

    21.11.2022 17:08

    Kandydat

    Siemanko, jaki jest teraz koszt zakwaterowania w Holandii?
    ReviewUserIcon
    Jar

    22.11.2022 08:04

    Pracownik

    106 euro tygodnio
    ReviewUserIcon
    Olllaaa

    20.11.2022 07:29

    Pracownik

    Hejka szukam chętnej dziewczyny do wyjazdu. Wyjazd w styczniu po nowym roku [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ta

    19.11.2022 09:13

    Pracownik

    Godzin nikt ci nigdy nie zagwarantuje. Na magazynach jest tak, że dziś masz prace a jutro nie. Tak to działa, są zamówienia i nie ma zamówień.
    ReviewUserIcon
    Oskar

    15.11.2022 22:44

    Pracownik

    polecam firme oto.warto jeszcze przed wyjazdem poprosić o umowę,oraz czy otrzymasz gwarancję godzin (np 40 godz w tygodniu).I zapytajcie jeszcze w Polsce jaka bedzie lokacja i poproście o fotki hotelu.to tyle ja zapytałem i pracuje gdzie chciałem.Bo nic mnie zaskoczyło.I wazne jaka stawka na godzinę brutto.pytajcie to nie boli. oskar
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    15.11.2022 17:11

    Kandydat

    Hej wyjeżdża ktoś 19.11 do Venlo z Warszawy?
    ReviewUserIcon
    Mag

    15.11.2022 09:56

    Kandydat

    Cześć, czy ktoś wyjeżdża może w tą sobotę do Ulm w Niemczech ? :)
    ReviewUserIcon
    Wera

    14.11.2022 12:08

    Pracownik

    Hej! Szukam kogoś kto wyjeżdża 19.11 w okolice Roosendaal. Wyjeżdżam z Warszawy autokarem. Może znajdzie się ktoś kto tez sam wyjeżdża w tym dniu.
    ReviewUserIcon
    Kaja

    31.08.2022 13:56

    Kandydat

    Hej dziewczyny mam 21 lat i od września chce wyjechać za granicę ale wiadomo że razem raźniej czy któraś wybiera się od września i chciałaby się skontaktować i pojechać razem?
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    09.11.2022 13:08

    Kandydat

    którego jedziesz? ja 22.11 wyjeżdzam, właśnie się zapisałam na magazyn do Horselgau
    ReviewUserIcon
    Wera

    14.11.2022 12:07

    Kandydat

    Ja wyjeżdżam już w tę sobotę do Roosendaal na magazyn. Już podpisałam kontrakt .
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    14.11.2022 11:53

    Pracownik

    Moja rada dla nowych. Wystarczy zapytać w Otto przed wyjazdem czy masz gwarancję godzin i jaka praca będzie konkretnie dla ciebie.Oraz ile będzie stawka na godzinę brutto i netto na solarsie. Wystarczy poprosić o fotki lokacji jakie warunki. Wszystko to poprosiłem jeszcze w Polsce i tak mam na umowie. Jestem zadowolony.pracuje już 2 miesiące
    ReviewUserIcon
    Ola

    12.11.2022 22:12

    Pracownik

    Hejka szukam dziewczyny chętnej do wyjazdu po nowym roku może jaka chętna ? [email protected]
    ReviewUserIcon
    Olala

    12.11.2022 20:43

    Kandydat

    Hejka jak jakaś dziewczyna chętna na wyjazd po nowym roku do holandi do pracy podaje meila :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    M

    11.11.2022 18:19

    Kandydat

    Cześć, szukam osób które jadą do Niemczech 17.11 na magazyn odzieżowy, okolice Monachium. Chętnie się dołączę i dołożę do paliwa. Zapraszam do kontaktu [email protected]
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Mati

    01.11.2022 17:42

    Kandydat

    Witam przygotowuje się do wyjazdu 19 listopada prawdopodobnie z Krakowa autobusem do Roterrdamu praca jako kompletowanie zamówień mam 26 lat może ktoś był by chętny
    ReviewUserIcon
    Kev

    11.11.2022 16:24

    Kandydat

    Dalej kogos szukasz? Jeśli tak to odzywaj się na e-mail. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kev

    11.11.2022 15:57

    Kandydat

    Szukam kogos kto jedzie w grudniu do Niemiec/Holandii ( magazyny). Najlepiej ktoś 18-25 lat, płeć obojętna. Pisać na @ [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dariusz

    10.11.2022 22:25

    Inne

    Hej . Jadę w sobotę wieczorem z Elbląga do Tilburga mogę zabrać cztery osoby + bagaż. 607080326
    ReviewUserIcon
    Rafinerii

    09.11.2022 17:11

    Kandydat

    Siemanko , chciałbym się dowiedzieć o waszych opiniach na temat pracy w magazynie przy zbieraniu zamówień . Na jaką średnia wypłatę można liczyć za tydzień pracy Oraz jak wyglądają zakwaterowania Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Rafinerii

    09.11.2022 17:13

    Kandydat

    Chodzi o pracę w Niemczech Dla jasności
    ReviewUserIcon
    Gerd

    08.11.2022 15:13

    Pracownik

    Cześć mam mianowicie pytanie jak wygladają wyplaty tutaj w otto po ilu dniach jest pierwsza tygodniówka w jakim dniu sa wyplacane wypłaty czy jest możliwosc uzgodnienia z biurem przed wyjazdem nt pokoju jednoosobowego czy nie ma z tym problemu oraz ile tak na czysto idzie zarobic po odjeciu oplat agencyjnych oraz gdzie obecniej jest duzo godzin i mozliwosc normalnego zarobku
    ReviewUserIcon
    Ilo

    07.11.2022 18:41

    Kandydat

    Czy mogły ktoś wyrazić swoją opinię jak wygląda z płacą. Co jeśli chce rozwiązać umowę wcześniej?
    ReviewUserIcon
    h

    08.11.2022 11:27

    Pracownik

    W ciągu 4 pierwszych tygodni możesz rozwiązać z dnia na dzień umowę. Potem masz okres wypowiedzenia 4 tygodnie, a jeśli tego nie przestrzegasz to 500 euro kary.
    ReviewUserIcon
    1337

    06.11.2022 10:11

    Kandydat

    Ile można zarobić na czysto za cały przepracowany miesiąc ? Jakiś pracownik odpowie ?
    ReviewUserIcon
    Xk

    07.11.2022 11:34

    Pracownik

    Potrafiło być 2 tysiące zł tygodniowo, ale od kilku tygodni 1400zł bo dają wolne dni, nie konsultując tego i nie ma się nic do gadania.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    07.11.2022 11:15

    Kandydat

    Gdy zacząłem szukać pracy w Holandii przeszukałem wszystkie agencje i OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. okazało się najrozsądniejszą ,profesjonalną mającą swoje siedziby ,obsługę konsultantów ,stronę internetową ,jak i zlecenia od dużych firm Holenderskich. Oferta była w miarę przejrzysta dlatego zapikowałem ,po zakończeniu ogłoszenia skontaktowała się zemną pani z Otto zadając mi kilka pytań ,oraz przedstawiając ogólny zarys pracy w Otto i przekazała moją aplikację dalej do Pani rekrutującej. Po niedługim czasie otrzymałem telefon od pani rekrutującej która sprawdziła mój poziom angielskiego kilkoma prostymi pytaniami i przedstawiła oferowane warunki a ja potwierdziłem zainteresowanie ofertą. Po otrzymaniu e-mail/a musiałem jedynie wypełnić formularz ,odpowiedzieć na pytania a wyjazd był planowany w kolejnym tygodniu ,jednak po zadaniu pytań odnośnie miejsca zamieszkania w Holandii i pytań o pokój dwuosobowy (w cenie 109.75 €/tyg) ,pytań o sprawy ważne dla mnie i dla wyjazdu nie otrzymałem odpowiedzi i mimo kilku prób kontaktu telefonicznego nie otrzymałem odpowiedzi na pytania. Problem w tym ,że pani rekrutera ma prawo do rezygnacji z mojej kandydatury na aplikowaną pozycję ale sposób w jaki to zrobiła jest tragiczny szczególnie dlatego że musiałem stracić czas ,pieniądze na przed-przygotowania jak i niepotrzebnie się łudzić czekając na wyjazd zamiast usłyszeć że nie mogę otrzymać pracy.
    ReviewUserIcon
    Onm

    03.11.2022 21:00

    Kandydat

    Jedzie ktoś 8.11 do Unna?
    ReviewUserIcon
    Piotr

    04.11.2022 10:34

    Kandydat

    Tak
    ReviewUserIcon
    Onm

    04.11.2022 17:08

    Kandydat

    Podasz mi email?
    ReviewUserIcon
    ChętnydoPracy

    03.11.2022 18:08

    Kandydat

    Kto jedzie w listopadzie Sindbadem?z okolic Wrocka? co zabrać oprócz pościeli i kasiury?Jakieś garnki,patelnie?I jak z praniem ciuchów na lokacji?Czy jest jakaś praca bez nocek?
    ReviewUserIcon
    Siemandero

    02.11.2022 20:49

    Kandydat

    Siemandero ✌️ posiada ktoś może informacje na temat pracy w De Meern w magazynie Albert Heijn głównie chodzi mi o godziny pracy zarobki i lokację
    ReviewUserIcon
    paulina

    28.10.2022 15:45

    Kandydat

    Witam planuje wyjechać na magazyn drogeryjny 7.11 może ktoś już pracuje i opowiedziałby coś o pracy?
    ReviewUserIcon
    Gosia

    01.11.2022 23:37

    Kandydat

    Ja też jadę, na 9.11
    ReviewUserIcon
    Darek911

    02.11.2022 12:20

    Kandydat

    Jedziesz sama ? Ja też się wybieram do Holandii i rozglądam się za osoba towarzyszącą. Jeśli też kogoś szukasz zostaw email ????
    ReviewUserIcon
    Artur

    01.11.2022 22:10

    Były pracownik

    Każdy chce coś zarobić. A jadąc do pracy jedzie się pracować. A nie zarobić. Warunki mieszkaniowe różne. Otto i tak się poprawiło. Lepsze lokacje. Gwarancje godzin. Bonusy. Kiedyś lokacja to materace w baraku były. Sami Polacy sobie szkodzą. Zachowaniem i żebraniem o pracę. Pijaństwem i donoszeniem z 5 centów. Szacunek do ludzi w pracy prawie żaden. Bo to my przyjeżdżamy do tego kraju. Zarobki na rękę 150 max 350 euro na agencyjnym. 300 - 550 na prywacie. Pracy od stycznia do maja brak. Godzin nie ma. I tyle. Taka prawda. Przed świętami trochę więcej pracy. Dużo zależy od pracodawcy. Od ludzi w pracy. Wyjazd na chwilę się nie opłaca. Taka jest prawda. Chyba że na czysto 500 euro po 2 miesiącach ktoś chce do Polski zabrać ☺️

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ilaa

    01.11.2022 21:24

    Kandydat

    Jest ktoś chętny na wspólny wyjazd? Mam 22 lata docelowo chciałabym się udać do Tilburga lub okolic jeszcze najlepiej w tym tygodniu a razem zawsze raźniej :) Mój e-mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Seb4

    01.11.2022 21:21

    Kandydat

    Czy agencja zapewnia godziny pracy? Nie chciałbym trafić jak w konkurencyjnej agencji na brak godzin i np. 1 dzień pracy w tygodniu.
    ReviewUserIcon
    janek

    01.11.2022 15:26

    Kandydat

    Czy agencja zapewnia godziny pracy czy więcej siedzi się na zakwaterowaniu jak w pracy? Wyjeżdżam w ten weekend, trochę się obawiam.
    ReviewUserIcon
    MW:)

    25.10.2022 16:08

    Kandydat

    Witam. Proszę o szczerą opinie na temat tej agencji. Jak wyglądają zakwaterowania? Czy jest dobry kontakt z agencją? Czy są wypłacalni na czas? I czy warto jechać? Czy szkoda nerwów. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    hubi

    31.10.2022 11:36

    Były pracownik

    ja tam nie miałem problemów z ontaktem, zawsze odbierali telefon jak dzwoniłem. zakwaterowanie tez zawsze było w porządku a wyjeżdzam z otto od 2 lat, także wiem trochę o czym mówię
    ReviewUserIcon
    Marta

    01.11.2022 07:38

    Pracownik

    Rowniez pracowalem dla Otto przez kilka miesiecy i nie mialem z tym problemu
    ReviewUserIcon
    Nikode

    28.10.2022 02:04

    Kandydat

    Co powiedzie o dhl? Praca w sortowni.
    ReviewUserIcon
    gość

    31.10.2022 11:30

    Kandydat

    też właśnie szukam info, bo dostłem ofertę
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    24.10.2022 11:57

    Kandydat

    Czy ktoś może powiedzieć jak się pracuje z Zeit kontem? I ile można zarobić w Otto na komisjowaniu?
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    22.10.2022 20:29

    Pracownik

    Czy ktoś wie jak wyglądają warunki mieszkalne w laag zuthem?
    ReviewUserIcon
    Oskar

    21.10.2022 11:14

    Kandydat

    Chciałby ktoś z lubelskiego wyjechać razem? [email protected]
    ReviewUserIcon
    Sandra

    20.10.2022 15:30

    Inne

    Hej co możecie powiedzieć k firmie otto?
    ReviewUserIcon
    Kriss

    20.10.2022 16:03

    Kandydat

    Rozwiń wątek
    ReviewUserIcon
    Michał

    17.10.2022 18:05

    Kandydat

    Część Mam zamiar wyjechać pod koniec października. Jest ktoś chętny na wyjazd?
    ReviewUserIcon
    CREST

    18.10.2022 14:28

    Kandydat

    A skąd jesteś ? I chcesz jechać przez OTTO?
    ReviewUserIcon
    Kriss

    20.10.2022 15:40

    Kandydat

    Juz zaplanowałeś czy dopiero masz zamiar ?
    ReviewUserIcon
    Kriss

    20.10.2022 15:27

    Kandydat

    Pytanie, kto pracuje w Avato.w Hanowerze, albo kto ma w planach tam zacząć ? Chcę pogadać, mam kilka pytań
    ReviewUserIcon
    CREST

    17.10.2022 17:05

    Kandydat

    Witam, czy może ktoś mi napisać jakie są warunki pracy jako Komisjoner w Hannover w Firmie Arvato oraz jak to wyglada z zakwaterowaniem jakie warunki ???
    ReviewUserIcon
    Roma

    16.10.2022 17:14

    Kandydat

    Jest ktoś kto chce jechać razem napewno łatwiej mazowieckie mój email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kuba

    12.10.2022 13:12

    Pracownik

    Witam szukam Pracy jestem z Lubelskiego może ktoś ma coś pewnego i chciał by razem wyjechać ? czekam na propozycje :) Kuba 27 lat

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.