opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(91)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(91)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Incognito

    12.10.2022 08:51

    Kandydat

    Ludzie ta wiadomość jest do tych którzy chcą jechać,ale nawet wszystkich zasad nie sprawdza .Od kiedy zwierzęta można brać jak się pracuje przed agencję?!Nigdy tak nie było,a jak czytam takie pytania to ogarnia mnie śmiech
    ReviewUserIcon
    Łukasz96

    12.10.2022 07:54

    Kandydat

    Ktoś chętny zapoznać się i jechać razem? Termin do ustalenia pierw dobrze było by się poznać. Razem zawsze raźniej Zostawiam e-mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Aga

    07.10.2022 12:33

    Kandydat

    Hej, czy jest ktoś chętny na wyjazd 18.10 do Gütersloh? Będę jechała sama, a wiadomo razem raźniej?
    ReviewUserIcon
    Paulina

    10.10.2022 18:35

    Pracownik

    Jestem chętna, mam 22 lata i jestem gotowa już teraz wyjechać. Odezwij się do mnie, mój adres mailowy to [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dawid

    10.10.2022 11:34

    Kandydat

    Jest ktoś chętny z podkarpackiego na wspólny wyjazd? Chłopak 22 lat
    ReviewUserIcon
    Mati

    10.10.2022 12:12

    Kandydat

    Napisz [email protected]
    ReviewUserIcon
    Paulina

    10.10.2022 18:29

    Pracownik

    Hej, jestem z Przemyśla i tez mam 22 lata. Chcę wyjechać do pracy za granice na dłuższy okres. Odezwij się do mnie [email protected].
    ReviewUserIcon
    123456

    10.10.2022 10:44

    Kandydat

    Cześć. Czy wie ktoś może czy jest szansa na zabranie ze sobą kota przez tą agencje? Zależy mi na pracy a pupila niestety nie mam gdzie zostawić.
    ReviewUserIcon
    Olczi

    07.10.2022 23:52

    Kandydat

    Cześć, czy jest ktoś zdecydowany na wyjazd do Holandii po świętach i sylwestrze, czyli nowym nadchodzącym 2023? ☺️ do pracy na dłużej? razem raźniej, zależy mi na kimś "normalnym".. jeśli rozważasz taką opcję zostawiam e-mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Benjix

    04.08.2022 19:46

    Kandydat

    Siemanko, szukam ekipy 2-3 osobowej lub przynajmniej jednej osoby chętnej na wyjazd do Holandii, docelowo dłużej niż 2-3 miesiące :) W grupie raźniej i bezpieczniej. Zwracam się tylko i wyłącznie do normalnych i ogarniętych ludzi, więc jeśli jesteś ćpunem, alkoholikiem, nierobem i szukasz przygód a nie okazji do zmiany swojego położenia to odpuść sobie kontakt ze mną. Wiek nie gra w zasadzie tak dużej roli, sam mam 27 lat więc 5 w tą lub w tamtą nie robi mi różnicy ale fajnie gdyby był zbliżony. Planuję wyjazd własnym autem więc jeśli nie mieszkasz w jakichś skrajnych miejscach polski to jest duża szansa że mógłbym Cię zgarnąć, ewentualnie z jakiegoś dworca w większym mieście, które akurat masz najbliżej, kwestia dogadania. Przed wyjazdem chciałbym się chociaż trochę poznać, preferowana konfa na whatsappie, żeby przynajmniej cokolwiek o sobie wiedzieć i sprawdzić czy nadajemy na podobnych falach. Agencji i pracy możemy poszukać wspólnie, jestem otwarty na propozycję, Preferowana data wyjazdu to koniec sierpnia/początek września. Daj znać jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, mój mail: [email protected] Byłem w już w paru miejscach, znam komunikatywnie angielski więc jakoś sobie poradzimy! :)
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    27.09.2022 19:15

    Kandydat

    Również jestem zainteresowana wyjazdem ale pod koniec października,
    ReviewUserIcon
    Anic

    05.10.2022 07:42

    Kandydat

    Hej jeśli jedziecie to ja też bym była chętna, jeśli jeszcze można dołączyć.
    ReviewUserIcon
    Martyna

    04.10.2022 00:13

    Pracownik

    Cześć, orientuje się ktoś czy Otto ma obowiązek zameldować mnie tymczasowo w Niemczech?
    ReviewUserIcon
    Darkos

    03.10.2022 23:32

    Pracownik

    Siemka mam 21 lat i mam zamiar jeszcze w tym miesiącu wyjechać do pracy za granicę. Szukam kogoś kto też by chciał się zabrać I jest dość spokojny i poukładany płeć obojętna byle by było blisko mojego przedziału wiekowego
    ReviewUserIcon
    Darkos

    03.10.2022 23:46

    Pracownik

    Kontakt : [email protected] lub Disc: Darkosxxd4#4942
    ReviewUserIcon
    Janusz

    03.10.2022 14:36

    Kandydat

    Hej, mam 21 i chce jak najszybciej wyjechać do pracy za granicę. Z racji tego że będzie to mój pierwszy wyjazd szukam towarzystwa, razem zawsze raźniej :) Zależy mi na normalnych osobach, nie imprezujących, sam prowadzę głównie sportowy tryb życia. Jeżeli jest ktoś chętny to pisz śmiało na maila :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Darkos

    03.10.2022 23:05

    Kandydat

    Gdzie polecasz szukać ofert?
    ReviewUserIcon
    Boska

    03.10.2022 19:17

    Kandydat

    Cześć Szukam osoby (dziewczyny, ewentualnie dziewczyny z chłopakiem ) na wspólny wyjazd do pracy w Niemczech z autem. Jestem spokojna 25 letnia dziewczyna.
    ReviewUserIcon
    Xddd

    02.10.2022 22:58

    Kandydat

    Dzień dobry proszę o opinie magazynu Hunkemöller ?
    ReviewUserIcon
    Kuba

    02.10.2022 18:23

    Kandydat

    Cześć chciałbym w tym miesiącu Październik wyjechać do Niemiec na : Komisjoner/kompletacja zamówień Kompletuj i skanuj książki i artykuły zoologiczne! Czy jest osoba obeznana lub chętna by wspólnie się zabrać. Mam 21 lat, nie palę, nie piję i nie imprezuję. Jestem osobą rzetelną i raczej spokojną. Pisać na dc: Nejusss#6599 lub mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.09.2022 08:42

    Kandydat

    Witam czy pracuję ktoś w DHL w Amsterdamie przez otto i może i powiedzieć jak tam jest i jakie zakwaterowanie? Bo właśnie mam jechać 15 października i nwm na co się piszę
    ReviewUserIcon
    Oshed

    02.08.2022 22:39

    Kandydat

    Czy ktoś pracuje NA MAGAZYNIE Z ZABAWKAMI I KSIĄŻKAMI w miejscowości Gütersloh, przez tą agencje, jak tak to dajcie opinie. Jeśli jest jakaś miła dziewczyna która chce wyjechać do pracy do Niemiec (niekoniecznie ta oferta pracy) i chce się poznać żeby było raźniej w nowym miejscu niech zostawi w komentarzu swojego @. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Emilia

    27.09.2022 21:15

    Kandydat

    Hejka. Jesteś może na tym magazynie? Wybieram się tam. Mój email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kto trzeba

    27.09.2022 09:26

    Pracownik

    Czy ktoś posiada wiedzę jakie są dokładnie warunki zakwaterowania do oferty z magazynem w Eisenach, Horseglau.Cena pobytu wysoka a czy odpowiadająca do ich standardu
    ReviewUserIcon
    Wiktor

    25.09.2022 21:10

    Kandydat

    Hej, zastanawiam się nad wyjazdem i szukam kogoś kto też by był chętny i nie ma z kim wyjechać. Jestem z dolnegośląska, 21 lat nie palący, nie pijący i nie ćpię. Jak coś pisz na discordzie: Rivs#5838
    ReviewUserIcon
    Benia

    16.09.2022 10:44

    Pracownik

    Hej ja chcę wyjechać z Katowic początkiem października od 1 mogę jeśli ktoś jest i jedzie sam to weź napisz może nadajemy podobnie bo nie szukam miłego imprezowego wszystko z umiarem bardziej kogoś kto jedzie bo musi zmienić swoją sytuację mam po 30 nie robi mi różnica wieku wiele ważne żeby się dogadać i jechać razem napisz jak coś [email protected]
    ReviewUserIcon
    deiwid

    25.09.2022 16:56

    Kandydat

    Ja też się wybieram też pewno z Katowic bo z Sosnowca jestem też 30l napisz to meila dam
    ReviewUserIcon
    xyzqer

    31.08.2022 12:38

    Pracownik

    Czy ktoś pracuje na magazynie z odzieżą z Tommy Hilfiger w Bierick? Jak wygląda robota i może ktoś mieszka w hotelu w Venlo, dajcie znać
    ReviewUserIcon
    Xyz

    23.09.2022 17:54

    Pracownik

    Hej, wyjechałeś już może? Będę tez jechać do hotelu w venlo i chciałam spytac jak warunki :)
    ReviewUserIcon
    Kuba

    25.09.2022 14:17

    Pracownik

    Cześć ,Moglibyśmy się połączyć na fb ? I popisać o tej pracy ?
    ReviewUserIcon
    kompan

    24.09.2022 23:54

    Kandydat

    Szukam kompana do wyjazdu przez tą lub inną agencje w pazdzierniku bez nałogów najlepiej, moj mail [email protected]
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    lol

    24.09.2022 02:34

    Kandydat

    hejj wraz z kolega mamy niedługo zamiar wyjechać do holandii, jeśli ktos byłby zainteresowany wspólnym wyjazdem pisac na ig szaxxus
    ReviewUserIcon
    Blonqmex

    19.09.2022 13:17

    Kandydat

    Hej, jest ktoś chętny na wyjazd do Holandii? Chcemy wyjechać ze znajomym a wiadomo w grupie raźniej
    ReviewUserIcon
    Ares

    19.09.2022 23:49

    Kandydat

    A do jakiej roboty? Bo też mam w planach w najbliższym czasie wyjechać
    ReviewUserIcon
    Zoz

    22.09.2022 19:19

    Kandydat

    Jeśli nadal aktualne to skontaktuj się ze mną [email protected]
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    21.09.2022 05:25

    Kandydat

    Cześć mam 21 lat i pierwszy raz chcę wyjechać do pracy za granicą na 3 miesiące, przez co jest delikatny stresik jeżeli ktos jest chetny do pracy na magazynie najlepiej Holandia napisz komentarz
    ReviewUserIcon
    Sompedro

    21.09.2022 22:17

    Kandydat

    Siema ja również planuje wyjechać do Holandii i obawiam się na kogo trafię w pokoju możemy się skumać i coś razem pokminić
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    22.09.2022 17:34

    Kandydat

    Napisz na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Wyjazd Holandia

    21.09.2022 11:09

    Kandydat

    Cześć, szukam kogoś na wspólny wyjazd do pracy w Holandii. Wyjazd najlepiej 1 października na dłuższy okres czasu i po to żeby zarobić a nie imprezować :) Szukam osoby ogarniętej i zdecydowanej która wie czego chce. Jak ktoś jest zainteresowany i ma ochotę wyjechać razem piszcie tu: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Benia

    20.09.2022 00:27

    Pracownik

    Hej ja chcę wyjechać z Katowic szukam pracy Niemcy Holandia ale to nie priorytet z tego co wiem najwięcej jest tam ofert pracy.Jeśli ktoś szuka pracy też jedzie sam to weź napisz może nadajemy podobnie nie szukam osób pijących czy imprezowiczów wszystko z umiarem bardziej kogoś kto jedzie bo musi zmienić swoją sytuację mam po 30 nie robi mi różnica wieku wiele ważne żeby się dogadać mieć chociaż trochę podobne myślenie w temacie pracy i po co się tam jedzie jeśli chcesz napisz jak coś na mój mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    FaithHealer

    19.08.2022 12:21

    Kandydat

    Witam. Planuję wyjazd we wrześniu po raz pierwszy do pracy za granicę, myślę o Niemczech i niekoniecznie przez tę agencję, bo z tego co widzę, ukierunkowani są na Holandię. Mam 42 lata, jestem rozsądny, brak nałogów; posiadam prawo jazdy oraz samochód, wyższe wykształcenie ale to akurat tam nie jest istotne. Język angielski znam w stopniu komunikatywnym. Podstawy niemieckiego. Jeżeli ktoś chciałby wyjechać wspólnie, zawsze to raźniej, to zapraszam do kontaktu. Jestem z woj. śląskiego. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Wodzu

    23.08.2022 19:47

    Pracownik

    Ja mogę jechać jestem z DOlnego Śląska
    ReviewUserIcon
    Agaa

    14.09.2022 23:02

    Pracownik

    Cześć wyjechałeś już ? Chcemy wyjechać we 2 z koleżanką

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Sylvia

    23.08.2022 12:49

    Kandydat

    Hej dziewczyny .Czy któraś chciałaby wyjechać od września? Niemcy, Holandia? Razem raźniej:)
    ReviewUserIcon
    Aga

    01.09.2022 10:02

    Kandydat

    Ja też jestem chętna
    ReviewUserIcon
    Aga

    14.09.2022 22:53

    Kandydat

    Cześć chcemy we 2 z kolezanką wyjechać jak najszybciej ????wyjechałaś już ?
    ReviewUserIcon
    Pablo

    17.02.2022 16:24

    Kandydat

    Wybiera się ktoś do Hamburga do FIEGE, ja mam już wszystko załatwione, zaczynam 02 marca, prawdopodobnie jadę swoim autem, Ktoś może tam pracował, jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    Natka

    08.09.2022 12:11

    Były pracownik

    I jak na tym magazynie Fiege?
    ReviewUserIcon
    Aga

    14.09.2022 22:44

    Kandydat

    K jak praca ? Wszystko ok ??? Dzięki jak odpiszesz
    ReviewUserIcon
    Martita

    04.07.2022 04:07

    Pracownik

    Czy ktoś się wybiera do Hamburga na magazyn odzieżowy w najbliższym czasie?
    ReviewUserIcon
    Ja

    12.09.2022 17:28

    Kandydat

    Tak, jadę z koleżanką niedługo
    ReviewUserIcon
    Aga

    14.09.2022 22:41

    Kandydat

    Witam zamierzamy w najbliższym czasie właśnie tam wyjechać , praca skanowanie paczek , pakowanie itp , czy już wyjechałaś? I możesz coś więcej powiedzieć o pracy ??
    ReviewUserIcon
    NOWY

    14.09.2022 22:20

    Kandydat

    Witam, proszę o kontakt osoby, które pracowały lub ciągle pracują w Holandii w Venray. Planuję wyjazd i potrzebuję porad, podstawowych informacji.
    ReviewUserIcon
    Marzanna

    14.09.2022 12:53

    Kandydat

    Czy ktoś pracował przez agencję w firmie Dekker olifanta na magazynie? Proszę o opinię
    ReviewUserIcon
    Sverige

    13.09.2022 20:15

    Kandydat

    Witam, zastanawiam sie nad zmiana pracy, obecnie pracuje w Szwecji i takie pytanie czy w Otto jest osiagalne zarobic rownowartosc 30k sek netto (ok 2800e) posiadam prawo jazdy, uprawnienia vca,sky lifts,hotwork etc, j.angielski komunikatywny/sredniozaawansowany, bogate doswiadczenie budowlane,glownie skandynawia,uk oraz De. Jakie sa koszty utrzymania zakladajac iz to firma oplaca transport na terenie Holandii, zakwaterowanie oraz bilety lotnicze?
    ReviewUserIcon
    karol

    22.08.2022 21:21

    Kandydat

    no i jak opłaca się do Holandii wyjechać zarabiając w POlsce 4300 - 5000 na ręke ? za 160h
    ReviewUserIcon
    Rafał

    23.08.2022 15:48

    Kandydat

    Ciekawie gdzie tyle zarobisz xd
    ReviewUserIcon
    Mason

    13.09.2022 20:05

    Pracownik

    W amazonie bez podatku ponizej 26r.ż? Sam tasujesz sie do 800e oszczednosci miesiecznie
    ReviewUserIcon
    Just

    12.09.2022 11:37

    Kandydat

    Hejka. Chcę wyjechać do Holandii na magazyn artykułów szkolnych ktoś coś może powiedzieć czy może jakaś pani byłaby chętna,dwie raźniej
    ReviewUserIcon
    Dominika

    13.09.2022 09:13

    Kandydat

    Tez nie, a dopiero rozglądam się za jakaś praca i zaufana agencja ponieważ chciałam wyjechać sama
    ReviewUserIcon
    Just

    13.09.2022 11:26

    Kandydat

    Hej,ja to samo. Jak coś będziesz miała na oku daj znać moj email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ewkaaa

    12.09.2022 12:06

    Kandydat

    Możecie mi powiedzieć ile się czeka na jakiś odzew z ich strony ? Wczoraj wysłałam zgłoszenie i zastanawiam się kiedy się odezwa
    ReviewUserIcon
    Praca

    12.09.2022 11:50

    Kandydat

    Cześć. Wybiera się ktoś do pracy za granicę i tak jak ja szuka kogoś żeby nie jechać samemu? Kiedy wyjazd? - Jak najszybciej. Na ile? - Jak najdłużej żeby swoje zarobić. Gdzie? - Holandia. Kogo szukam? - Tylko zdecydowane osoby. Chętni piszcie na email, na pewno się dogadamy :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Artos

    11.09.2022 11:54

    Kandydat

    Czy ktoś pracował w Niemczech w miejscowości Duren na magazynie wysokiego składowania jako operator wózków?? Proszę o jakieś info, czy warto itp.
    ReviewUserIcon
    Ok

    09.09.2022 02:17

    Kandydat

    Witam czy pracował ktoś kiedyś przez Otto w DAFIE w Eindhoven lub w Voestalpine Bunschoten? Jeżeli jest ktoś taki prosiłbym o opinię na temat tej pracy
    ReviewUserIcon
    Boska

    31.08.2022 13:30

    Kandydat

    Cześć. Czy pracował ktoś ma magazynie ubrań w Niemczech. Chcę jechać z siostrą,ale fajnie by było coś wiedzieć na ten temat. Jak zarobki. Czy są możliwe nadgodziny itp. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Natka

    08.09.2022 11:51

    Były pracownik

    A gdzie dokładnie na magazynie ubrań?
    ReviewUserIcon
    Nats

    06.09.2022 12:22

    Pracownik

    Hej . Planuje za około tydzień wyjazd zza granicę. Koleżanka z którą miałam jechać zrezygnowała przez problemy rodzinne . Byłaby któraś chętna wyjechac? Wiadome że we dwie razniej jest:) . Piszcie jak coś na maila [email protected]

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon