OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

xdddd

siema byl ktos moze na magazynie w holandii?

Dawid

Cześć szukam towarzysza lub towarzyszki do wspólnego wyjazdu na długi okres czasu od marca Piszcie tu : pawliszakdawid58@gmail.com

Waldemar 643372

Uważam że Otto jest to jedna z najlepszych agencji pośrednictwa pracy jakie można znalezć ,wypłaty zawsze na czas,koordynatorzy mimo wielu zatrudnionych pracowników zawsze mają czas by pomóc rozwiązać problemy indywidualne, narzekają ci którzy nie mają poruwnania i oczekują bóg wie czego.Nie pracuje już dla tej agencji,bo miałem problemy rodzinne do rozwiązania,ale gdybym tylko mógł wróciłbym do nich bez wachania

Sylwia
@Waldemar 643372

A można prosić namiary na tą agencje ?

Andzia

Hej, jest ktoś tu z okolic z Legnicy/ Wrocławia kto chciałby wspólnie wyjechać do pracy? Najlepiej dziewczyna, ja jestem dyspozycyjna od zaraz.

Glinczu
@Andzia

My jedziemy z dziewczyną tylko auto już full zapakowane glinczerbr@gmail.com

Kacha
@Andzia

A w jakim wieku jesteś? :-)

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

Milosz

Witam. Czy jedzie ktoś z Państwa w połowie lutego na magazyn z odzieżą do miejscowości Tilburg?

A

Myśle o wyjeździe na wakacje, chciałabym cos lekkiego jak pakowanie ubrań albo słodyczy. Ktos był na czymś takim, polecacie?

D

Cześć . Możecie ktoś pomóc i powiedzieć jakie rzeczy najpotrzebniejsze zabrać ze sobą na lokalizację ? Jeszcze nie wiem gdzie dokładnie bo dopiero w sobotę się dowiem a chciałbym zacząć się powoli pakować. Z góry dziękuję ????

Annajaa
@D

Ja osobiście jeździłam przez inna agencje, ale zawsze zabieram swoją pościel, kołdrę, poduszkę, garnki do gotowania, kubki, miski, sztućce, czajnik.. przeważnie mieszkania są totalnie puste. Swoją droga właśnie jadę tym razem z Otto i tez nie bardzo wiem czego się spodziewać

Witam. Myślałem o wyjeździe do Niemiec czy Holandii, życie mi się trochę popaprało i myślałem, że to będzie dobre rozwiązanie, ale jak zobaczyłem ilu jest tu młodych ludzi to trochę zwątpiłem bo musiałbym mieć ksywę dziadek chyba. Jesteście zadowoleni z tej agencji, warunków? Jakie są Wasze odczucia, warto wyjeżdżać?

Łukasz

Mam 25 lat i planuje wyjechać na początku lutego. Rozglądam się za różnymi ofertami. Jestem z Warszawy i mam możliwość wyjechania samochodem. Czy jest ktoś z okolic i chciałby jechać ?

Adam Małysz
@Łukasz

Mam 20 lat, jestem z łódzkiego i też chciałbym w lutym wyjechać. Jak nadal szukasz kogoś chętnego to możemy się jakoś zgadać.

Iza
@Łukasz

Ja planuje z partnerem i koleżanką, mamy też własny transport. Ale póki co okazuje się że jest problem ze znalezieniem pracy.

Paulina
@Adam Małysz

Dalej planujecie wyjazd czy coś się zmieniło? Może i ja bym spróbowała swoich sił.. Byliście już tam? Macie jakieś porównanie do innych agencji jeśli chodzi o stawki?

@Paulina

Napisz proszę do mnie na maila lukasz.Gospodarczyk@outlook.com

rep

Cześć, mam pytanie do ciebie czy już wyjechałaś z ta agencja, jeżeli tak to jak tam jest na miejscu, czy wszystko w porządku, jeśli chodzi o prace, bo tez myślę wyjechać do Holandii z ta agencja do Deurne.

Gosc

Nie jest źle , ale nie jest też tak jak obiecuje agencja Otto

Lukas83

Znacie języki obce

Jedzie ktoś jakoś w lutym? Najlepiej na Albert Heijn bo ludzie se chwalą. Jestem z pomorza

Jula

hejka, czy któraś planuje pracę pod koniec stycznia??? miło byłoby mieć koleżankę do wyjazdu:) jeśli was to interesuje, to w tym roku kończę 19 lat, to byłaby moja pierwsza praca i jak coś nie mam prawka...

kiki
@Jula

Hejka, jest tutaj ktoś z Rzeszowa, kto planuje w pierwszym tygodniu lutego jechać do Holandii? :) (organizacja transportu przez Otto - Sinbad) Jeśli tak, to dokąd uderzacie? Jakie miasto/praca? Tak jak napisało tu już milion osób i z czym w pełni się zgadzam - wspólnie byłoby raźniej :)

hej;) podasz email?

Betii 79
@Jula

Witam, Jestem z koleżanką w tej samej sytuacji chcemy jechać na 1 lutego do magazynu w Unnie

@przemek
@kiki

Jade samochodem

Marysia
@Jula

Ja planuję pracę pod koniec stycznia i planuję jechać swoim autem, konczę 20 lat w tym roku :) możemy razem jechać

Marysia
@Jula

jeśli byś chciała, to możesz napisać swoj e-mail, odezwę się od razu

hej email to jewelanka@gmail.com

Aneczka
@kiki

Hej, ja z okolic Rzeszowa;) Planuje do Niemiec niedługo

Malina
@Betii 79

Hej ja też rozważam wyjazd do Unny na magazyn. Dajcie namiary na siebie

Malina
@Marysia

Hej gdzie planujesz jechać?

An
@Jula

Ja chce wyjechać w połowie stycznia

Klaudia
@Jula

Hej, ja planuję wyjechać. Mam 20 lat. Aktualnie szukam pracy, nie tylko przez Otto, ale przez inne agencje, gdzie nie wymagają prawa jazdy i super znajomości języka. Podaj e-mail, czy coś to się odezwę ;)

Dominik
@Marysia

Hej czy faktycznie jedziecie bo też chce jechać pierwszy raz i nie mam z kim

Dominik
@Marysia

@Jula czy mogę twój e-mail też się wybieram końcem stycznia ale nie mam z kim a jechać samemu słabo

@Klaudia

hejka email to jewelanka@gmail.com jakby ktos jeszcze chcial to smialo piszcie

julka

hejka ja planuje jechać można by się było zgadac, tez mam 19 lat

Bart
@Malina

Kiedy zamierzasz jechac?

@julka

Hej. @julka Ja tez mam 19 lat. I planuje jechać. Mogłybyśmy się zgadać na mailu: karolina.rasinska@vip.onet.pl

olka
@Jula

hej ja bym też chciała się dołączyć do wyjazdu! :)) mój mail: aleksandraola.kot93@gmail.com

Klaudia
@olka

Hej, też chciałabym pojechać najlepiej od lutego. Fajnie byłoby poznać się z kimś wcześniej. Podaje maila: klaudiia9702@wp.pl

@Aneczka
@Aneczka

Hejo :) I jak tam, zdecydowałaś się na jakąś ofertę? :)

mrgrt

Jedzie ktoś Sindbadem do Utrechtu w sobotę? Fajnie by było z kimś pojechać, mam 23 lata i jestem dziewczyna. Zostawiam kontakt do siebie lwiamrgrt@gmail.com

Ela

Hey czy ktoś planuje wyjazd w lutym przez tą agencję? Z kimś zawsze raźniej. :)

janek
@Ela

a masz jakąś dobrą ofertę?

@Ela

Ja rownież się rozglądam za osobami wiec możemy się zgadac. Jeśli chciałabyś ustalić więcej szczegółów to napisz do mnie na meila dunioofficial@icloud.com

Xzckc

Hejka. Czy ktoś pracował przez tą agencije w Niemczech ? I może powiedzieć mi jak mieszkania wyglądają i czy Wszystko jest legalnie? Podbno są jakieś kary inp pytam ponieważ chcę wyjeżdżać z chłopakiem do pracy na magazyn. Ale strasznie złych rzeczy ostanio słyszę o tej agencji i się zastanawiam ????

Janek
@Xzckc

Cześć, też jestem zainteresowany pracą przez tą agencj.Możesz coś napisać o tych karach i ogolnie złych opiniach? Z góry dzięki

tomek
@Xzckc

jeden raz wyjezdzalem z nimi do niemiec - bylo ok, warunki niczym sie prawie nie roznia od tych holendersik. agencja jak kazda inna, ludzie zawsze beda na cos narzekac, ale najwazniejsze jest pracowac i zarabiac a nie czekac luksusow

Szust
@Xzckc

Byłem 2 razy przez nich szczerze płaca dogadać idzie sie mniej więcej jak walczysz o swoje najgorszy minus to lokacje nie wiesz na co trafisz albo (usunięte przez administratora) lub normalnie jak pracujesz da sie coś zarobić poza tym przygoda haha może jeszcze przez nich wróce a co do kar 2 razy umowe rozwiązałem przed czasem nie było problemu raz nawet przez telefon w polsce

Justyna1234

Witam. Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tej agencji ? Jak wypłaty, czy się zgadzają,jakie mniej więcej zarobki i jak z mieszkaniami . Dzięki z góry

patryk
@Justyna1234

jest na 100% w porządku, pieniądze na czas, godziny się zgadzają, kordynator i rekruterzy w porządku

Witam potrzebuję numer do biura otto w oddziale w miejscowości Geldermalsen.

Czesc, jedzie ktos do Holki w najbliższym czasie? Chcę wyjechać na magazyn jako order picker w Niewegeun. 21 lat, nie jaram, nie cpam, bezkonfliktowy. Mysle tez nad magazynem w Anzig w Niemczech. Jak ktos chcialby jechac to zapraszam do kontaktu na mailu: adamkopec183@gmail.com Lub instagram: kopurek (profil ustawiony jako prywatny)

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1655.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 458, z czego 170 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 205 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.