opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(89)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(89)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    HL

    05.09.2022 15:01

    Kandydat

    Ile można zarobić na magazynie w otto na czysto? Odejmując już koszty zakwaterowania,
    ReviewUserIcon
    Gwiazdeczka

    04.09.2022 10:07

    Kandydat

    Czy pracował ktoś przez OTTO w Niemczech? Podobno są mieszkania 4-6 osobowe? Powie ktoś coś więcej, jak to wygląda? Jak z lodówką, pralką? Trzeba mieć własną pościel? Jak z łazienką?
    ReviewUserIcon
    Remco

    02.09.2022 16:07

    Były pracownik

    Witam, czy pracuje ktoś w Edelman i czy jest warto tam się zatrudnić? Gdzie macie zakwaterowanie jak pracujecie w tym miejscu? Jakie prace ma Otto w Waalwijk? Pracowałem kiedyś w Otto i chcę wrócić ale nie wiem na jaką ofertę się zdecydować żeby się nie zawieść. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Qwrty

    02.09.2022 15:13

    Pracownik

    PVH (Tommy) pracował ktoś i może powiedzieć czy w tej pracy jest wymagany język angielski? Czy więcej Polaków pracuje, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    HDX

    02.09.2022 15:12

    Kandydat

    Czy ktoś pracował jako Pakowacz elektroniki? Jaka atmosfera w pracy? Jakie średnie zarobki? Jak dojazd z zakwaterowania do pracy?
    ReviewUserIcon
    Adek

    01.09.2022 15:53

    Pracownik

    Wymagany jest angielski? W ofercie pracy napisane jest , że nie jest wymagany, a jak naprawdę to wygląda?
    ReviewUserIcon
    Adriano94

    30.08.2022 19:43

    Kandydat

    Witam. Czy ktoś z forumowiczów jest Może na DHL Express Schiphol, lub może w niedawnym czasie pracował tam ? W raz z partnerką wybieramy się w ten weekend przez agencję OTTO. Być może ktoś z was ma jakaś opinie na temat tej pracy ? Pozdro
    ReviewUserIcon
    Ryś

    31.08.2022 11:24

    Były pracownik

    Cześć, pracowałem tam jeszcze w Maju. Praca spoko, dla pary będzie dobrym wyborem. Jedźcie śmiało
    ReviewUserIcon
    Adrian3655

    01.09.2022 11:25

    Pracownik

    Hej wybieram się w parze do pracy DHL Amsterdam ,jak warunki zakwaterowania ? Znośne ?
    ReviewUserIcon
    MlodyDee69

    31.08.2022 14:51

    Pracownik

    Siemka wszystkim czy ktoś wie coś na temat wypłacalności i godzin chce wyjechać z kobietą i potrzebna mi ta informacja jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy jest wypłacalna tą firma? Na czas
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.08.2022 16:53

    Pracownik

    Hej, są wypłacalni. Oni są prawie w całej europie :D Polecam pracuje w Holandii
    ReviewUserIcon
    ann88

    31.08.2022 09:38

    Kandydat

    Hej, Jak wygląda kwestia wcześniejszego powrotu do Polski jeśli zajdzie taka potrzeba? Podczas rozmowy z konsultantem pytał czy jestem gotowa do 6 miesięcznego wyjazdu, ale przecież wiadomo , że zdarzają się różne sytuacje losowe czy nie robią problemów ?
    ReviewUserIcon
    Eryk

    31.08.2022 11:22

    Były pracownik

    Nie ma żadnego problemu żeby się dogadać bezpośrednio z otto, oni idą na rękę i są wyrozumiali
    ReviewUserIcon
    Klaudia 28

    16.08.2022 13:00

    Pracownik

    Witam. Szukam kierowcy by był ze mną w parze do Holandii lub Niemiec (może byc wiecej osob - ostatnio byłam z dwójką ludzi). Jeżdżę do DE od 2 lat i przez agencje, ale znam biegle angielski dlatego może być Holandia :-) Jestem osobą porzadną na poziomie i fajną ( pochodzę z miasta). Ładna, miła, towarzyska odważna dziewczyna. Sprzątam po sobie, nie blokuję łazienki, szanuję innych i tego również oczekuję. Nie slucham disco polo, nie palę i wkurza mnie jak ktoś to robi przy mnie. Niech się dusi sam jak jest chamem w dodatku. Nie wiem dlaczego ludzie, którzy jadą nie potrafią się zachować, ale takich niestety przerabiałam ich masę i byli w różnym wieku.  Mówię, a nie przekrzykuję - kulturę osobistą mam na wysokim poziomie i zawsze jestem gotowa do pracy, pomimo, że jestem atrakcyjna i mi panie zazdroszczą i bywają agresywne bo jadą niezadbane, to zawsze jestem gotowa do wyjazdu, a wręcz inne osoby były tzw. "śpiącymi królewnami", na które trzeba było czekać i ryzykować spóźnienie do pracy, jazda szybko w stresie, bo takiej królewnie, która nawet nie wyglądała jak królewna nie chciało się wstawać do pracy i nie szanowała innych, że wstali i tylko na nią czekają, ale nawet nigdy tego nie zrozumiała... Ogólnie starsze panie nie powinny jeździć, bo kipią zazdrością do młodych kobiet, które w dużej mierze tam jeżdżą i potem te stare dinozaury w okresie około menopauzalnym robią patologię na domku oraz w życiu codziennym. Jedna kobieta 50+ zapraszała sobie panów w celu dorobienia, do nas do młodych do domku... Szkoda tyle pisać, ja dobrze wiem jacy ludzie jeżdżą i szukam kulturalnych co jadą do pracy i się szanować, nie żreć nieswojego jedzenia, używać swój papier toaletowy i swoje mydło, nie syfić a wystarczy po sobie tylko sprzątać, nie szukam starego dziadostwa patologicznego, co harczy, kaszle, krzyczy jakies stare małżeństwo między sobą i trzeba tego wciąż słuchać, starych bab, które po nocach za głośno rozmawiają przez tel. Zawsze się rozliczam za paliwo itd Tylko normalnych ludzi zapraszam do kontaktu, patologi nie pisac do mnie. Natomiast wiem, że ze mną się żyje bardzo dobrze. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Wieśniak

    23.08.2022 20:07

    Inne

    Dobrze, że zaznaczyłaś iż jesteś z miasta, bo k ..w do auta nie zabieram.
    ReviewUserIcon
    Klaudia 28

    30.08.2022 21:18

    Pracownik

    Casting zakończony, gdyz odezwalo sie sporo fajnych ludzi. Juz wybrałam najlepsze osoby i juz nie szukam. Selekcja zostala przeprowadzona. Do zobaczenia zagranicą! ;))
    ReviewUserIcon
    VaBene

    30.08.2022 19:49

    Kandydat

    Cześć, szukam kogoś do wspólnego wyjazdu do Holandii, we dwie osoby zawsze raźniej. Szukam osoby ogarniętej która chce wyjechać na dłużej nie na chwilę. Chce wyjechać najpóźniej za 2 tygodnie, jeżeli jest ktoś zainteresowany piszcie tu: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Praca

    30.08.2022 18:05

    Kandydat

    Czy pracuje ktoś na magazynie DHL w Amsterdamie ?Jakie zarobki jak z mieszkaniami
    ReviewUserIcon
    Marta

    31.08.2022 11:33

    Pracownik

    Mieszkanie ok
    ReviewUserIcon
    Oliwia

    29.08.2022 23:54

    Kandydat

    Hej, na początku października wybieramy się razem chłopakiem do Niemiec a dokładnie do ULM na magazyn z rzeczami drogeryjnymi, zabawkami itp. Mam pytanie czy ktoś już tam pracuje? Albo słyszał jakieś opinie? Z góry dziękuje
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Dawid

    29.08.2022 19:42

    Kandydat

    Czy pracował ktoś w Niemczech przez Otto? Jak to wygląda pod względem finansowym?
    ReviewUserIcon
    Hanna

    31.08.2022 11:28

    Były pracownik

    Da sie dobrze wyciagnac ale tez zalezy od godzin, w sumie polecam nawet przy pracy 4dni\tyg
    ReviewUserIcon
    xboix

    29.08.2022 19:15

    Kandydat

    Czy jest ktoś aktualnie gdzieś na robocie z tej agencji i może sie wypowiedzieć jak poszło z wszystkimi formalnościami przed wyjazdem i ogólnie czy to co obiecywali jest rzeczywiste?
    ReviewUserIcon
    marrro

    31.08.2022 11:29

    Pracownik

    wyjechałem do Zaandam. wszystko ok i zgodnie z umową. wyjazd organizowali szybki
    ReviewUserIcon
    kuba

    29.08.2022 18:21

    Kandydat

    Szukam kogoś chętnego na wyjazd do pracy, mam 29 lat mieszkam w okolicy Bydgoszczy, interesuję mnie praca w Niemczech, pisać na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    xyzqer

    29.08.2022 13:52

    Inne

    Jak wygląda praca w miejscowości Utreht na magazynie, wie ktoś może?
    ReviewUserIcon
    1233

    28.08.2022 12:58

    Kandydat

    Hej, pracuje ktoś na magazynie drogeryjnym w Ulm? Jak wygląda praca? Jakie warunki mieszkaniowe? I czy trzeba mieć koniecznie samochód do dojazdów np do sklepu itp? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Praca

    27.08.2022 10:35

    Kandydat

    Witam, szukam kompana/ki na wspólny wyjazd do pracy w Holandii. Wyjazd na dłuższy okres czasu. Szukam osoby zdecydowanej, która chce zarobić pieniądze a nie balować, wyjazd jak najszybciej. E-mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    BABA HASAN

    27.08.2022 17:40

    Pracownik

    Cześć ja właśnie wraz z znajomym szukamy oferty :)
    ReviewUserIcon
    Jarmol

    27.08.2022 16:14

    Kandydat

    Czy ktoś napisze cos o pracy w Düren.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Rafał

    15.08.2022 21:48

    Kandydat

    Czy agencja otto ogarnia busa do Holandii?
    ReviewUserIcon
    Xdxs

    23.08.2022 22:44

    Inne

    Chyba 290 zł
    ReviewUserIcon
    Kinia

    27.08.2022 15:24

    Kandydat

    Ja wyjeżdżając 3 tyg temu do Holandi płaciłam 540 za busa GTV
    ReviewUserIcon
    Dodo

    26.08.2022 13:57

    Kandydat

    Czy może ktoś się wypowiedzieć się na temat mieszkań ?Jakie warunki
    ReviewUserIcon
    Alina

    25.08.2022 17:44

    Kandydat

    Czy pracuje ktoś na magazynie w Ulm-Jungingen i mógłby się wypowiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Witam

    25.08.2022 11:58

    Kandydat

    Hej, czy ktoś wybiera się do pracy przy pakowaniu konsoli do gier? A może jest tutaj taka osoba która już pracuje bądź pracowała na tym stanowisku? Rozważam podjęcie pracy, czy pośrednik otto z Wrocławia będzie dobrym wyborem?
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    22.08.2022 19:42

    Kandydat

    Dzień dobry czy ktoś pracował w ośrodku wypoczynkowym przez tą agencję? Miejscowość America w Holandii, proszę o opinie
    ReviewUserIcon
    Pati

    24.08.2022 20:03

    Pracownik

    Tez jestem ciekawa bo mam zamiar jechać od października
    ReviewUserIcon
    xyzqer

    23.08.2022 16:39

    Kandydat

    Długo czeka się aż agencja raczy wysłać formularz na email?
    ReviewUserIcon
    Xdxs

    23.08.2022 22:40

    Pracownik

    Ja w ciągu dwóch dni wszystko załatwiłam

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Tiabeanie

    04.08.2022 16:35

    Kandydat

    Hej czy wybiera się ktoś do pracy do holandii na sierpień/wrzesień? jeśli chcesz wybrać się razem to napisz na maila [email protected] kobieta 20lat
    ReviewUserIcon
    bravado

    22.08.2022 21:27

    Kandydat

    po co chcesz w wieku 20 lat pchać się do Holandii ? W Polsce lepiej zostać
    ReviewUserIcon
    Adam

    22.08.2022 10:07

    Kandydat

    Ktoś pracuje na magazynie spożywczym w Unna? Złożyłem aplikację, może ktoś tu jest akurat. Mój email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Xxx

    19.08.2022 10:53

    Kandydat

    Na jakie tygodniówki można liczyć w Otto po odciągnięciu kosztów?
    ReviewUserIcon
    byly pracownik

    19.08.2022 08:56

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora). 3 slowa, ktore opisuja ta agencje. nie polecilbym nawet wrogowi. Nie wyplacaja nadgodzin, godzin nocnych, urlopu, zakwaterowanie odbija od tego co pokazuja na zdjeciach. Na l4 dostaniesz 50% wyplaty. Pracowalem tam ponad pol roku temu a pisza, ze mam im za cos zaplacic... Przeciesz poszedlem tam zarobic a nie w celu zwiekszenia dlugow... NIE POLECAM!!!
    ReviewUserIcon
    Dawid

    13.08.2022 22:19

    Kandydat

    Szukam chętnej osoby do wspólnego wyjazdu. Najlepiej z Podkarpacia między 18 a 25 lat. ????
    ReviewUserIcon
    Dawid

    18.08.2022 17:10

    Kandydat

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dawid

    18.08.2022 20:36

    Kandydat

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Klajne

    18.08.2022 13:27

    Kandydat

    Hej moze ktoś powiedziec jakich zarobków mozna się spodziewać po oplaceniu wszystkiego? Wiadomo indywidualna sprawa ale chodzi chiciaz o średnia
    ReviewUserIcon
    Marian

    18.08.2022 00:06

    Pracownik

    Dzień dobry, wybiera się ktoś do pracy na magazyn Hunkemoller w Hilversun od 22.08?
    ReviewUserIcon
    Kamil

    17.08.2022 13:47

    Kandydat

    Cześć ktoś ma informacje na temat standardów mieszkaniowych w miejscowości Gouda?
    ReviewUserIcon
    Grzesdzwonkwski@gmail

    13.08.2022 18:56

    Pracownik

    Jak mam wypełnić formularz jak nie dostałem go na meila
    ReviewUserIcon
    Rafał

    17.08.2022 10:22

    Kandydat

    Może zadzwon i się zapytaj czemu jeszcze jego nie dostałeś
    ReviewUserIcon
    jula

    21.07.2022 14:49

    Kandydat

    Cześć, pracuje ktoś przez OTTO w UNNA lub BONEN? Jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    Leszek

    31.07.2022 18:34

    Były pracownik

    Praca jak praca. Atmosfera w porządku, wypłaty na czas.
    ReviewUserIcon
    Długi Adam

    17.08.2022 09:56

    Kandydat

    Kolego a jak z koordynatorami i pokojami pracowniczymi ?? Warunki do mieszkania w porządku?? Koordynatorzy normalnie czy robią pod górkę?
    ReviewUserIcon
    Lukas

    16.08.2022 19:47

    Kandydat

    @Dawid @Klaudia 28 Tak jak pisałem wcześniej planuję jechać do Holandii w Sobotę 20.08. Możemy się zdzwonić i przegadać temat. Zostawiam numer telefonu 609 482 643
    ReviewUserIcon
    Lukas

    16.08.2022 00:47

    Kandydat

    Cześć, 20.08 planuję wyjechać do pracy w Albert Heijn w Pijanacjer w Holandii, za pośrednictwem firmy Otto. Chciałbym pojechać własnym samochodem. Czy jest ktoś, kto również planuje wyjechać w tym czasie? Jadę z Dolnego Śląska z okolic Wrocławia. Z kimś zawsze raźniej, i wiadomo, niższe koszty dojazdu.
    ReviewUserIcon
    Tosia

    15.08.2022 09:28

    Pracownik

    Witam jakie opinie o zakładzie pakowania slodyczy w Oss?
    ReviewUserIcon
    MATEUSZ

    14.08.2022 19:57

    Kandydat

    Planuje pod koniec tygodnia 19-20 sierpnia pojechać do Niemiec do pracy przez tą agencje, czy jest jakaś osoba chętna by razem wybrać się do pracy, będzie raźniej a transport taniej wyjdzie niż samemu jechać. Jestem z Torunia. Jak ktoś chętny to niech pisze na @, [email protected]

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.