opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(91)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(91)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 15
    • 16
    • 17
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Amelia

    06.08.2022 20:19

    Kandydat

    Hejka, mam pytanie odnośnie zakwaterowania jakie oferuje ta agencja pracy. Warunki “ludzkie” czy scisk ludzi na jednym pokoju :) dziekuje za odpowiedzj
    ReviewUserIcon
    Ania

    13.08.2022 12:17

    Pracownik

    Hej. Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to np ja z chłopakiem trafiliśmy mega dobrze. Mamy mieszkanie 3 osobowe. My mamy swój pokój jako para i z nami mieszka jeszcze jedna osoba. Mieszkanie jest dość spore ????
    ReviewUserIcon
    p-k

    12.08.2022 13:26

    Kandydat

    Czy ktoś wybiera się do Tilburga 22.08?
    ReviewUserIcon
    Nick0

    11.08.2022 21:56

    Kandydat

    Jakieś opinie o pracy w Niemczech przez otto? Wszystko ok z wypłatami?
    ReviewUserIcon
    On23

    11.08.2022 19:54

    Kandydat

    Hej! =) Szukam koleżanki na wyjazd przez agencje pracy do Holandii. Wybierzemy prace jaka nam pasuje i agencje z zakwaterowaniem, załatwimy formalności. O MNIE: Nie pije, nie pale, jestem bezkonfliktowy, dbam o porządek, umiem się dogadać, jestem słowny i uczciwy, dotrzymuje towarzystwa, służę wsparciem i pomocą, znam angielski A2/B1 i posiadam prawo jazdy B. Napisz do mnie: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Rafał

    11.08.2022 19:36

    Kandydat

    Cześć jedzie ktoś 10 września do pracy w jumbo w den dosch?:) Ogólnie mam ktoś jakieś informacje jak tam się pracuje i wgl i ile można zarobić i jak wygląda mieszkanie? Ja jadę z siostrą ale fajnie by było żeby ktoś jeszcze się złapał ja 25 ona 24:) E-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dominika

    09.08.2022 16:34

    Kandydat

    Witam wraz z chłopakiem planuje prace od poniedziałku w Albert Heijn czy ktoś może mi napisać czy polecacie tą prace?
    ReviewUserIcon
    Ania

    10.08.2022 09:39

    Pracownik

    A w jakim mieście? Ja pracuje w bleiswijk i jest okej
    ReviewUserIcon
    Dominika

    10.08.2022 13:48

    Pracownik

    W miejscowości Pijnacker.
    ReviewUserIcon
    Sofia123

    06.08.2022 17:22

    Kandydat

    Hej czy może mi ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy w Albert Heijn Online w miejscowości Bleiswijk . Ile zarabia się tam tygodniowo ? I ile się tam zarabia z wiekówką? I ile godzin można tak zrobić miesięcznie?
    ReviewUserIcon
    Ania

    10.08.2022 09:41

    Pracownik

    Hej. Wszystko zależy od tego ile jest zamówień, niestety nie można tego przewidzieć. Ja na razie krótko pracuje ale ogólnie jestem zadowolona
    ReviewUserIcon
    Ziomek

    09.08.2022 12:43

    Pracownik

    Cześć, wybiera się ktoś może do pracy w następny weekend tzn 19-20 sierpnia? Szukam kogoś do wspólnego wyjazdu w grupie zawsze raźniej. Mam 24 lata jestem z centralnej Polski, umiem się dogadać, alkoholu praktycznie w ogóle nie pije, szukam normalnej osoby która chce wyjechać na dłuższy okres czasu i coś więcej zarobić, jeśli ktoś jest chętny to piszcie na email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Marco

    05.08.2022 22:39

    Kandydat

    Witam, ktoś może powiedzieć więcej o tej firmie Veghel, Holandia ponieważ planuję wyjechać właśnie tam ale się trochę obawiam i jak możecie powiedzieć coś więcej o tej ofercie ktoś w was był?? jest to praca "PAKOWACZ – ŁATWA PRACA NA MAGAZYNIE" tak piszę w ogłoszeniu
    ReviewUserIcon
    Felipe

    08.08.2022 13:15

    Kandydat

    podpinam się do pytania
    ReviewUserIcon
    Ll

    06.08.2022 13:22

    Kandydat

    Hej czy może ktoś wypowiedzieć się na temat tej pracy? Zastanawiam się nad aplikacją a widzę że zarobki są też nawet dobre :) ,,Sprzątanie w centrum wypoczynkowym – bez języka!Holandia,Venray" Pozdrawiam:)
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.08.2022 10:48

    Pracownik

    Kto wyjeżdża 06.08 do Holandii ?
    ReviewUserIcon
    Pawel

    05.08.2022 03:32

    Pracownik

    Ja z Iławy
    ReviewUserIcon
    Xyz

    06.08.2022 10:25

    Pracownik

    Albert Heijn Oosterhout, lokacja to jakiś klasztor przerobiony na warunki mieszkaniowe
    ReviewUserIcon
    wikkkza

    14.07.2022 16:19

    Kandydat

    Jedziemy z chłopakiem w ten weekend do Amsterdamu na magazyn z odzieżą, wybiera się też ktoś może? :)
    ReviewUserIcon
    Ona30

    26.07.2022 23:14

    Inne

    Hej odezwij się do mnie też bym chciał wyjehsc z kimś
    ReviewUserIcon
    Aga

    05.08.2022 11:40

    Kandydat

    Hejka i jak wrażenia? Bo też się zastanawiałam nad tą ofertą i wyjazdem mniej więcej w połowie sierpnia :D jak ktoś ma jakieś opinie, dajcie znać:)
    ReviewUserIcon
    Sofia123

    04.08.2022 20:10

    Kandydat

    Hej czy może mi ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy w Albert Heijn Online w miejscowości Bleiswijk . Ile zarabia się tam tygodniowo ? I ile się tam zarabia z wiekówką?
    ReviewUserIcon
    Sofia123

    04.08.2022 20:11

    Kandydat

    I ile godzin można tak zrobić miesięcznie?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    OLA

    02.08.2022 19:32

    Pracownik

    Co powiecie o pracy w jumbo w miejscowości s-Hertogenbosch? Zainteresowała mnie ta oferta i czekam na odpowiedź z biura czy są wolne miejsca.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.08.2022 19:28

    Były pracownik

    Hej, praca nie najgorsza jak lubisz chodzić ale przed wyjazdem staraj się ugrać gwarancję godzin bo ja przez 2 miesiące co tydzień dostawałem tylko po 20-30h tygodniowo więc wyobraź sobie jak wyglądały paski wypłat :)
    ReviewUserIcon
    Aga

    03.08.2022 21:50

    Pracownik

    Hej jedzie ktoś może od września do pracy? Jest nas chętnych 4 osoby ale nie wiemy czy warto uderzać w otto i jaka prace. Pracowaliśmy już w Holandii, fajnie byłoby jakaś grupka byc, raźniej. Jak ktoś ma jakieś info niech pisze : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Iga

    03.08.2022 19:51

    Pracownik

    Jak wypłaty w Jumbo w Bredzie?
    ReviewUserIcon
    NickM

    02.08.2022 13:54

    Pracownik

    Witam. Jakie opinie na temat pracy w Albert Heijn Oosterhout?
    ReviewUserIcon
    krasnw

    31.07.2022 21:50

    Pracownik

    hej. Jest moze ktos chetny na wyjazd do Belgii na zbior cukinii na pare tygodni? Duzo Polakow pracuje tam ,atmosfera jest na luzie z tego co wiem :)
    ReviewUserIcon
    Krasnw

    01.08.2022 13:52

    Pracownik

    Podam Ci swojego maila na którym możemy dogadać się:) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Gg

    01.08.2022 23:19

    Pracownik

    Na parę tygodni tzn?
    ReviewUserIcon
    Milka

    22.07.2022 18:48

    Inne

    Szczerze prosze mi powiedziec czy polecacie zeby jechac do pracy przez agencje otto work force czy nie ? jak traktuja tam ludzi ,ile jest na miesiac maxymalnie nie obchodza mnie opinie zbedne od ludzi ktorzy jada tam bawic sie i licza na co kolwiek lecz licze na prawde szczera zeby człowiek nie wdep w mine a to będzie bardzo pomocne i powtarzam pytanie pojechałby ktos ze mna w sierpniu do pracy lub ma cos na oku ja mam 19 lat max 20 moze ze mna jechac
    ReviewUserIcon
    Werka

    01.08.2022 08:54

    Kandydat

    Podpinam się dziewczyny chętnie pojadę z Wami :)
    ReviewUserIcon
    Kuba

    01.08.2022 23:18

    Kandydat

    Pisz na 508145596 dogadamy się napewno :D
    ReviewUserIcon
    Karo

    01.08.2022 13:48

    Kandydat

    Hej, jest ktoś chętny na wyjazd do Niemiec od sierpnia? Chciałabym pojechać, ale samej troszkę lipa :/
    ReviewUserIcon
    Ck

    01.08.2022 18:28

    Inne

    Takk, pisz na moj email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kuba

    01.08.2022 23:16

    Kandydat

    Hej a z jakich okolic jesteś generalnie też mam plany z tym że brak kompana mam 23 lata raczej kompromisowy chłopak zemnie napisz do mnie 508145596
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Nick

    01.08.2022 23:11

    Kandydat

    Cześć może ktoś udzielić opinii na temat Vetipak miejscowość Veghel ?
    ReviewUserIcon
    Nick

    01.08.2022 22:53

    Kandydat

    Cześć może ktoś udzielić opinii na temat Vetipak miejscowość Veghel ?
    ReviewUserIcon
    WyjazdNL

    01.08.2022 21:48

    Kandydat

    Czesc, szukam osoby do wspolnego wyjazdu do pracy w przyszly weekend tzn 12/13 sierpnia. Wyjazd planuje na dluzszy okres czasu, umiem sie dogadac, jestem bezkonfliktowy, nie pije alko. Jesli jest ktos zainteresowany to prosze pisac na email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    ArtVicE

    01.08.2022 12:24

    Kandydat

    Witam ????????‍♂️ Wybiera się ktoś może do Holandii od 15 sierpnia? Szukam zainteresowanych osób do podjęcia wspólnego wyjazdu. Był by to mój pierwszy wyjazd do pracy za granice i fajnie było by jechać z kimś. Więcej szczegółów udziele na email. Kontakt: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nieee

    23.07.2022 13:26

    Kandydat

    Chciałabym wyjechać na koniec sierpnia bądź początek września do Holandii na komisjoniwanie. Czy jest tu jakaś osoba która by chciała ze mną pojechać? Razem raźniej będzie, A samej nie chce jechać. Mam 21 lat, więc fajnie by było jakby ktoś w podobnym wieku był. Mój email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    31.07.2022 18:33

    Kandydat

    Super ja jestem chętna! Napisałam! :)
    ReviewUserIcon
    Kami111

    20.07.2022 11:50

    Kandydat

    Hej, jedzie ktoś może od sierpnia do pracy do Holandii, dział z artykułami szkolnymi, może jest ktoś kto jedzie i chce się poznać ?
    ReviewUserIcon
    Ona30

    26.07.2022 23:12

    Inne

    Hej odezwij się na e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    cez

    31.07.2022 18:32

    Pracownik

    jestem chętny!

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Iwona

    26.07.2022 11:41

    Kandydat

    Hej, jest ktoś może chętny na wyjazd do Holandii w tą sobotę :) A praca rozpoczynac na początku sierpnia ?
    ReviewUserIcon
    Ela

    29.07.2022 17:06

    Kandydat

    Hej, czy udało wam się wyjechać 30.07? Jeśli tak, ile czekaliście na ofertę? :)
    ReviewUserIcon
    Radko

    31.07.2022 18:26

    Kandydat

    A jaką ofertę dostałaś?
    ReviewUserIcon
    Teena

    22.07.2022 14:30

    Kandydat

    Hej, wybiera się ktoś do pracy w miejscowości BLEISWIJK? Praca w magazynie hipermarketu
    ReviewUserIcon
    Ania

    31.07.2022 10:40

    Pracownik

    No na razie miałam pierwsza wypłatę więc nie jestem w stanie powiedzieć bo pierwszy tydzień zawsze jest słabszy bo szkolenie itp. Zakwaterowanie mam od firmy i jestem zadowolona z warunków mieszkaniowych
    ReviewUserIcon
    Majka

    31.07.2022 18:22

    Pracownik

    To trzymaj na bieząco, bo też planuję wyjazd i zbieram teraz wszystkie opinie :)
    ReviewUserIcon
    Ashe

    30.07.2022 17:47

    Pracownik

    Czy jeśli praca w danym zakładzie się kończy to pomagają na miejscu znaleźć drugą? Bo nie chce się znowu naciąć i wracać do Polski...
    ReviewUserIcon
    Ania

    31.07.2022 10:41

    Pracownik

    Raczej pomagają
    ReviewUserIcon
    Beata

    31.07.2022 18:14

    Pracownik

    Kontaktuj się bezpośrednio z firmą, może jest taka szansa, żeby nie wyjeżdżać
    ReviewUserIcon
    natasz12

    31.07.2022 18:02

    Kandydat

    HEJ. Planuje wyjazd zza granice do pracy na poczatku sierpnia . Szukam kogos kto tez chce wyjechac ale szuka jakies osoby zeby bylo razniej w nowym miejscu. Jesli ma ktos podobnie jak ja to pisz na [email protected]
    ReviewUserIcon
    ZiP

    31.07.2022 14:01

    Kandydat

    Cześć, chciałbym wyjechać do Holandii najlepiej w tym tygodniu, wyjazd planuje na dłuższy okres czasu, jest ktoś chętny na wspólny wyjazd? [email protected]
    ReviewUserIcon
    Tenaa

    21.07.2022 19:48

    Kandydat

    Cześć, czy ktoś z was jedzie, bądź pracował na ofercie: JUMBO OMNICHANNEL B.V. (BLEISWIJK), magazyny hipermarketów? Jeśli tak to proszę o opinie dotyczącą tego miejsca, zastanawiam się czy tam jechsc
    ReviewUserIcon
    Tenaa

    22.07.2022 17:34

    Kandydat

    Dziękuję bardzo za odpowiedź Mam jeszcze pytanie, jak wygląda sprawa z transportem tam? Bo z tego co widzę trzeba jeździć rowerem do 10km,a ok. 20km do miejsca pracy jest bus który zawozi pracowników. Jak to wygląda na miejscu wraz z kaucja na rower? Od razu trzeba im ją wpłacić czy jak to wygląda?
    ReviewUserIcon
    Ania

    30.07.2022 10:29

    Pracownik

    Kaucję pobierają ci przez 3 wypłaty po 30 euro czyli w sumie wychodzi 90 euro za rower
    ReviewUserIcon
    Blondyna95

    09.07.2022 17:40

    Kandydat

    Czy wybiera się ktoś do pracy z województwa łódzkiego w najbliższym czasie???
    ReviewUserIcon
    Ala

    24.07.2022 11:39

    Kandydat

    Na jak długo wyjeżdżasz?
    ReviewUserIcon
    Ona30

    26.07.2022 23:09

    Inne

    Odezwij się na e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Norbert

    25.07.2022 10:26

    Kandydat

    Witam jedzie ktoś na początku sierpnia do Holandii szukam kogoś żeby sam nie jechać i przede wszystkim ktoś poleca jakąś pracę jeśli ktoś jedzie i chcę polecić jakąś pracę to proszę pisać na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ona30

    26.07.2022 23:08

    Inne

    Odezwij się na e-mail. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kuba

    26.07.2022 20:32

    Pracownik

    Siema.jedzie ktoś na Holandię w sobotę okolice Tarnobrzega.szukam 2 miejsc.
    ReviewUserIcon
    Kapuszka

    24.07.2022 03:24

    Kandydat

    Ktos ma w planach jechac do pracy w holandii? jak tak to w jakim terminie jedziecie? bo mysle zeby jechac ale z kims by bylo raźniej Piszcie na mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Cytra90

    26.07.2022 00:22

    Kandydat

    Planuje jechać na początku września.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    26.07.2022 11:22

    Inne

    Hej, ja jade do Holandii, napisałam ci e-mail
    ReviewUserIcon
    ArtVicE

    26.07.2022 11:17

    Kandydat

    Wybiera się ktoś może do Holandii na początku sierpnia? Był by to mój pierwszy wyjazd do pracy za granice i fajnie było by jechać z kimś. Kontakt: [email protected]
    ReviewUserIcon
    xxaa

    25.07.2022 22:15

    Kandydat

    Witam czy mógłby mi ktoś napisać coś więcej na temat pracy w Tommy Hilfiger w Venlo, warunki, stawki, czy serio dojeżdża się te 10km na rowerze?????
    ReviewUserIcon
    Przemek

    25.07.2022 19:17

    Kandydat

    Witam planuje wyjazd do pracy do Holandii niestety sam może chciałbym się ktoś poznać i jechać razem ??? Jak coś kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    skskl

    25.07.2022 17:47

    Kandydat

    Czy jechal ktos juz albo sie wybiera do Ede firma Iddink, jak zarobki i zakwaterowanie?

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.