opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(95)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(95)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ala

    24.07.2022 11:46

    Kandydat

    Szukam pracy, ale na max 3 tygodnie, jest w ogóle szansa znaleźć coś takiego?
    ReviewUserIcon
    Nana

    24.07.2022 18:26

    Pracownik

    Raczej nie, podczas rekrutacji możesz poprosić o umowę na 3 mc, a w między czasie możesz zrezygnować
    ReviewUserIcon
    Blondyna95

    07.07.2022 20:03

    Kandydat

    A czy ktoś z was jest tutaj z województwa łódzkiego? I się wybiera do Holandii albo do Niemiec w sierpniu albo we wrześniu?
    ReviewUserIcon
    Kapuszka

    24.07.2022 03:30

    Kandydat

    Czesc ja bym chcial wyjechac predzej we wrzesniu pisz na mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Bartek 111

    20.07.2022 08:08

    Kandydat

    Czy jest ktoś kto jedzie do Niemczech do pracy od 9 sierpnia w unnie do firmy JD UNNA?
    ReviewUserIcon
    Bartek 111

    23.07.2022 20:11

    Pracownik

    Odezwij się
    ReviewUserIcon
    Milka

    22.07.2022 12:46

    Kandydat

    Jade nie długo do pracy przez agencje otto pojechałby ktoś ze mną żeby było raźniej mam 19 lat a wiek który mi pasuje to max 20 lepiej z w swoim wieku lub lekko starszym lepiej sie jest zgranym praca obojętnie jaka ważne żeby była z zakwaterowaniem i bez języka w razie chęci podaje swoj email i prosze pisac to nawiążemy kontakt milkowskiadrian19@gmail,com
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    14.03.2022 12:02

    Kandydat

    Witam wybiera się ktoś autokarem teraz w sobotę do Roosendall Albert Heijn?
    ReviewUserIcon
    Patrick

    03.06.2022 21:51

    Inne

    Hej :) co mozecie powiedziec o pracy w Jumbo przez OTTO? Maja sporo niefajnych opini, a planuje wyjazd w przyszla sobote i chcialem sie dowiedziec jak to teraz wyglada
    ReviewUserIcon
    Teena

    21.07.2022 20:07

    Kandydat

    Hej, mogę się dowiedzieć o szczegółach pracy już na miejscu? Jak warunki i wgl wszystko się okazało?
    ReviewUserIcon
    Justyna

    20.07.2022 23:13

    Kandydat

    Hej szukam osoby chętne na wyjazd w spieraniu. Mam 23 lata. Ktoś chętny adres [email protected] szukam osoby zdecydowanej.
    ReviewUserIcon
    RD

    19.07.2022 16:10

    Były pracownik

    Otto jest wypłacalne może nie zarobisz kokosów ale jakiś pieniądz zobaczysz.
    ReviewUserIcon
    Sandra

    19.07.2022 10:53

    Kandydat

    Witam chcę wyjechać z chłopakiem do pracy do Holandii .
    ReviewUserIcon
    Kili

    12.07.2022 17:58

    Kandydat

    Czy ktoś w sobotę wybiera się z okolic Tarnowa do Holandi - magzyn w Parcel Beringe ?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    14.07.2022 18:25

    Kandydat

    Ja sie wybieram do tego magazynj. Proszę o szybki kontakt na [email protected]
    ReviewUserIcon
    ViolaGrace

    14.07.2022 16:37

    Kandydat

    Cześć, jestem ze Śląska, mam 32lata. Może jest ktoś też z pobliska i chciałby wspólnie się trochę wcześniej poznać i wyjechać razem do Holandii od początku Sierpnia? Jestem z Częstochowy. Mail : [email protected] Gadu gadu : 95625
    ReviewUserIcon
    Blondyna95

    14.07.2022 16:58

    Kandydat

    Ja się przymierzam również do wyjazdu w sierpniu, jak byś się chciała zapoznać to napisz e-maila: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Marcin

    14.07.2022 18:12

    Kandydat

    Siema. Napisalem!
    ReviewUserIcon
    John Locke

    14.07.2022 05:50

    Kandydat

    Przestańcie tu pisać czy ktoś wspólnie jedzie z wami za granicę, załóżcie sobie od tego grupę na Facebooku albo gdzieś indziej. Wchodzisz na stronę żeby poczytać jakieś rzeczowe opinie na temat pracodawcy, a tu (usunięte przez administratora) bo na każdej stronie zasrane jakimiś pytaniami w stylu "heej ktoś chętny na wspólny wyjazd? :)" Jeżeli jest tu jakiś moderator to powinien te wszystkie, nie dotyczące opinii wpisy pokasować.
    ReviewUserIcon
    pati

    13.07.2022 23:05

    Kandydat

    hej, czy jest możliwość wyjazdu na okres 6 tygodni?
    ReviewUserIcon
    Michał

    12.07.2022 18:56

    Pracownik

    Siema, ktoś planuje może gdzieś wyjazd w najbliższym czasie? Bo ja też planuje, jestem z Zachodniopomorskiego.. Jak coś pisać email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Magda

    13.07.2022 10:53

    Pracownik

    Hej też się wybieram do Holandii do pracy. Ja jestem z Wrocławia i też jadę sama. Jak coś to napisz na mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Wero

    12.07.2022 17:50

    Kandydat

    Hej, czy jest ktoś z łódzkiego (lub niekoniecznie) planujący wyjazd do pracy w okolice Venlo, Sevenum, Venray? Chętnie się zapoznam, mail: [email protected].
    ReviewUserIcon
    suzi

    30.05.2022 17:34

    Kandydat

    Hej, chcemy pracowac z chłopakiem na magazynie otto work force od lipca w amsterdamie, ktoś jeszcze sie wybiera? najlepiej woj lubelskie:)
    ReviewUserIcon
    Magda

    07.07.2022 13:05

    Kandydat

    Hej ja też chcę jechać do pracy do Holandii masz coś ciekawego jakie biuro? Ja sama jadę ale wiadomo raźniej z kimś
    ReviewUserIcon
    Madzia

    09.07.2022 12:27

    Pracownik

    Hej też się wybieram sama tylko nie wiem z jakiego biura i gdzie chce jechać w lipcu po połowie . Jak by co to pisz na maila [email protected]. pozdrawiam:)
    ReviewUserIcon
    Ania

    07.07.2022 18:50

    Kandydat

    Hej. Wybieram się 9 lipca do Holandi do albert hejin w bleiswijk, na order pickera. Jadę z chłopakiem ale jeśli są osoby które też jadą i chciałyby się poznać to piszcie na maila: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mała.

    08.07.2022 17:39

    Kandydat

    Super ???? a wiecie już gdzie będziecie mieszkać? Dojazd do pracy macie zapewniony już jakos?
    ReviewUserIcon
    Ania

    08.07.2022 21:10

    Kandydat

    Jeśli chodzi o miejsce zamieszkania to jeszcze nie mamy informacji, mamy je dostać dzisiaj albo jutro. Ma być bus albo rowery elektryczne lub zwykle
    ReviewUserIcon
    Beata

    08.07.2022 16:51

    Kandydat

    Hej, szukam kogoś kto chciałby razem wyjechać do Holandii do pracy na początku sierpnia. Najlepiej dziewczyny, jadę pierwszy raz i cały czas szukam oferty. Piszcie [email protected] to się zgadamy
    ReviewUserIcon
    Anna

    08.07.2022 16:21

    Kandydat

    Rekruterka poinformowała mnie o tym ze zostałam przyjęta do pracy i ze szkolenie odbędzie się w następującym tygodniu, przesłałam podpisana umowę i przeszłam badania u lekarza medycyny pracy. Po czym poinformowano mnie ze jednak nie będę mogła rozpocząć pracy gdyż firma zrezygnowała nagle z rekrutowania pracowników. Porażka i strata czasu.
    ReviewUserIcon
    Madzik

    07.07.2022 13:15

    Pracownik

    Hej wybieram się do holandi w połowie lipca w doj. Dolnośląskiego jakoś sama . Planuje jakaś dziewczyna też jechać do pracy żeby było raźniej ? Nie wiem jaką firmę wybrać polecieć coś? Będę wdzięczna . Jak coś to mój mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Użytkownik

    07.07.2022 01:21

    Pracownik

    Witam, czy pracował ktoś lub jedzie do Venlo DHL Beringe? Wyjazd 9.07
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Bartek 111

    06.07.2022 21:06

    Kandydat

    Witam, ile czeka się na wyjazd tak mniej więcej?
    ReviewUserIcon
    Nana

    06.07.2022 13:05

    Pracownik

    Witam, czy ktoś pracuje/ pracował w magazynie odzieży G-Star RAW , miejscowość Erno's -Casablancaweg? Za wszelkie info będę wdzięczna. Wyjazd mam 09.07. 22r.
    ReviewUserIcon
    Lucjan

    06.07.2022 12:03

    Kandydat

    Czy ktoś pracował już w Holandii na magazynie DPD? Niestety nie widzę zbyt wielu opinii o tej pracy w internecie, a jeśli są to rozstrzał jest od tragedii po fanatyzm. Czy mógłby ktoś wyrazić swoją opinię, bo w sobotę mam wyjazd i chciałbym wiedzieć czego się spodziewać? :)
    ReviewUserIcon
    Blondyna95

    06.07.2022 09:22

    Kandydat

    Hej i jak pracuje ktoś z was w Holandia albo w Niemczech i mógł by coś polecić???
    ReviewUserIcon
    Użytkownik

    04.07.2022 12:18

    Kandydat

    Jak dotąd oceniam słabo, ze względu na fakt, że kontaktowałem się już na początku czerwca z planowanym wyjazdem na 01.07. Miałem dostać ofertę bliżej daty wyjazdu. Jest już 04.07 i nie mogę się doprosić o kontakt rekrutera, który mógłby mi przedstawić oferty, mimo, że tydzień temu dostałem informację, że skontaktuje się w najbliższym czasie. Kontakt też jest mocno ograniczony
    ReviewUserIcon
    Blondyna95

    04.07.2022 17:17

    Kandydat

    Kurcze słabo ???? Ale mam nadzieję że mimo wszystko, ktoś się w końcu odezwie z ofertami.
    ReviewUserIcon
    greg

    05.07.2022 21:45

    Kandydat

    tez czekam
    ReviewUserIcon
    Xxx

    05.07.2022 15:04

    Były pracownik

    Hej czy był ktoś z was w Amsterdamie na pakowaniu odziezy i wie jak wygląda zakwaterowanie jade sam początkiem sierpnia

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Tama

    04.07.2022 07:19

    Pracownik

    Wyjazd do Holandii wspominam super:)
    ReviewUserIcon
    Kamil

    05.07.2022 09:20

    Kandydat

    gdzie pracowales/as?
    ReviewUserIcon
    Weronika

    04.07.2022 15:20

    Kandydat

    Hejka, jade teraz 9 lipca za granice do Holandii miejscowość Bleswijk i szukam kogoś kto również będzie jechać bo wiadomo z kimś raźniej. Moj e-mail proszę się odzywać: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Blondyna95

    04.07.2022 10:52

    Kandydat

    Hej kochani! Od jakiegoś czasu przymierzam się do wyjazdu za granicę, był by to mój pierwszy taki wyjazd dlatego cały czas rozkminiam, więc może mógł by ktoś polecić coś naprawdę godnego polecenia? Z góry będę ogromnie wdzięczna za każde polecanko :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.07.2022 11:01

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Miutibuti

    03.07.2022 19:09

    Były pracownik

    Też słyszałem o lokacji w Gouda. Zależy na kogo trafisz. Lepiej już na zaandam tam są 2os mini mieszkania, ale pierwsze co trzeba je sobie posprzątać bo ja trafiłem na taki chlew. Gdzie to jest hotel pracowniczy,a właściciel obiektu(którym nie jest Otto) ma to w pompce i sprzatasz sam po brudasach co mieszkali. No i kuźwa lodoweczka na dwie rzeczy to jakaś jeb.....kpina. Plus zaduch w pokojach tragiczny bo to budynek robiony z "kontenerów" taki na szybko. Ogólnie gdyby właściciel pilnował i egzekwował czystość w pokoju było by spoko, a tak jest średnio.
    ReviewUserIcon
    Poze

    03.07.2022 15:02

    Pracownik

    Najlepsza agencja pracy. Dzieki Wam mam robote w Polsce:)
    ReviewUserIcon
    Gaga

    13.06.2022 09:35

    Kandydat

    Hej czy jakaś dziewczyna wybiera się w lipcu do Holandii? Chcę jechać sama a wiadomo że w dwójkę zawsze razniej .Może macie jakąś konkretną ofertę a może już ktoś tam jest i ma opinie na temat pracy czy zakwaterowanie Piszcie jak toś coś Będę wdzięczna [email protected]
    ReviewUserIcon
    Darka666

    17.06.2022 17:38

    Kandydat

    ja również, prawdopodobnie z chłopakiem.
    ReviewUserIcon
    Ania

    02.07.2022 00:03

    Kandydat

    Ja również z chłopakiem
    ReviewUserIcon
    Ania

    02.07.2022 00:01

    Kandydat

    Wybieram się z chłopakiem pierwszy raz do Holandii 9 lipca i szukam jakiejś pary albo osób które też jadą w razie gdyby był domek kilkuosobowy czy coś ????
    ReviewUserIcon
    XXX

    23.06.2022 10:04

    Kandydat

    Hej wybiera się ktoś może teraz 25.06 do pracy w Albert Heijn ?
    ReviewUserIcon
    Ania

    01.07.2022 23:57

    Kandydat

    Ja się wybieram w lipcu
    ReviewUserIcon
    Maja

    19.06.2022 17:28

    Kandydat

    Hej wybieram się w lipcu do Holandii , Jadę sama więc fajnie byłoby pojechać z kimś. Zawsze to razniej niż samemu.Moze jest jakaś dziewczyna, która też wybiera się sama?
    ReviewUserIcon
    Ania

    01.07.2022 23:52

    Kandydat

    Też się wybieram, 9 lipca wyjeżdżam. W zasadzie czekam tylko aż wygeneruja mi umowę
    ReviewUserIcon
    Ania

    01.07.2022 23:53

    Kandydat

    Też jadę wtedy
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    01.07.2022 23:13

    Były pracownik

    Witam Serdecznie odradzam Wszystko co gwarantowali okazało się inne Począwszy od zarobków , ilości pracy , noclegów , terminu pracy , dojazdów do pracy Wszystko ale to poprostu wszystko się nie zgadzało
    ReviewUserIcon
    Joterski Joter

    01.07.2022 20:42

    Pracownik

    Witam, jutrzejszego dnia wyjeżdżamy wspólnie z dziewczyna podjąć prace w Albert Heijn Zwolle. Są tutaj sympatyczne duszyczki, które pracują tam, albo również podejmują prace?
    ReviewUserIcon
    Rapa89

    01.07.2022 18:54

    Pracownik

    Witam, Ktoś z was mieszkał bądź mieszka w Maarssen, gageldijk 71? Pracę mam mieć w Geldermalsen a zakwaterowanie właśnie w tym miejscu.
    ReviewUserIcon
    Lolek

    01.07.2022 14:43

    Pracownik

    Jedzie ktoś z Podkarpacia w najbliższym czasie? Chłopak dziewczyna obojętne ważne że swój:p
    ReviewUserIcon
    Nana

    30.06.2022 02:17

    Pracownik

    Witam, na początk uczerwca zostałam zrejstrowa w firmie OTTO i złożyłam deklaracje chęci podjęcia pracy wraz z początkiem lipca, po dzień dzisiejszy nikt się nie odezwal, dzwoniłam do jednego z oddziałów to panią którą mnie obsługiwała zatkało że rzaden koordynator jeszcze się nie odezwał. Czy ktoś też ma takie problemy z wyjazdem za granicę z tą firmą? Na ile dni przed wyjazdem odzywa sie koordynator w sprawie pracy? Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Milena

    30.06.2022 23:59

    Pracownik

    Hm dziwna sprawa, ja ani moji znajomi nie mieliśmy takich problemów. Do mnie dzwonili za tydzień dwa

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon