opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(96)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(96)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ania

    29.06.2022 15:53

    Kandydat

    Hej jadę na początku lipca do Holandii. Jest może jakaś dziewczyna, która również jedzie sama i chciałaby ze mną jechać?
    ReviewUserIcon
    Aga

    30.06.2022 23:57

    Pracownik

    Ja też planowałam wyjeżdżąć. Powiesz jaką ofertę dostałaś i gdzie?
    ReviewUserIcon
    Rafał

    27.06.2022 13:52

    Kandydat

    Witam ma ktoś informacje jak się pracuje w jumbo na magazynie? Jak wygląda zakwaterowanie wypłaty i wgl z góry dziękuje:) E-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    maggy

    28.06.2022 15:52

    Pracownik

    zakwaterowanie przez otto ogólnie spoko, można się dogadać o 2os oddzielny pokój jęsli potrzeba
    ReviewUserIcon
    Madzik

    22.06.2022 11:01

    Kandydat

    Hejo, widziałam ofertę z Otto do magazynu w Greven. Czy ktoś już tam pracował i może coś napisać. Chciałabym wyjechać w lipcu, jeżeli ktoś szuka kompanki piszcie :))
    ReviewUserIcon
    Madzik

    27.06.2022 22:08

    Kandydat

    Hej daj kontakt do Ciebie :)
    ReviewUserIcon
    Przyjaciel

    28.06.2022 06:22

    Kandydat

    Hej, możemy pojechać razem.
    ReviewUserIcon
    Yoseif

    19.06.2022 01:06

    Kandydat

    Witam. Ma ktoś wiedzę na temat pracy na magazynie Edco w miejscowości Deurne lub magazyn ACTION w Echt. Chętnie dowiem się jak wyglądają tam warunki mieszkalne. Dziękuję za merytoryczne odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Yoseif

    24.06.2022 17:02

    Kandydat

    Wybrałem inną lokacje z Otto. W Pon zaczynam pracę. W Ndz dowiem się jak kwatera.
    ReviewUserIcon
    Gerko

    26.06.2022 23:30

    Kandydat

    Koniecznie daj znać jak Ci tam jest.! Pozdro
    ReviewUserIcon
    Martita

    24.06.2022 21:12

    Kandydat

    Hej, czy ktoś pracował na magazynie odzieżowym w Hamburgu? I może się podzielić opinią? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Called

    23.06.2022 14:38

    Kandydat

    Czesc, szukam jakiejś ogarniętej osoby do wyjazdu do Holandii. Mam 24 lata, można pogadać ze mną na różne tematy, jestem spokojny i zawsze się dogadam. Chciałbym wyjechać w przeciągu tygodnia. Jak jest ktoś chętny na wspólny wyjazd to piszcie na: [email protected]
    ReviewUserIcon
    017Rzeszów

    23.06.2022 10:04

    Pracownik

    Wybiera się ktoś może z Rzeszowa do Holandii ? początkiem lipca ?
    ReviewUserIcon
    Antoni

    22.06.2022 23:11

    Pracownik

    Hej. Wyjezamy do Holandii w Geleen 26 go czerwca jeśli ktosz jest chętni może dołączyć się . Pisz na e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kris

    22.06.2022 16:34

    Pracownik

    Cześć wybiera się ktoś 2 lipca do NL? Jadę samemu i przydał by się jakiś kompan do pogadania 731210771
    ReviewUserIcon
    Jerry

    22.06.2022 22:58

    Pracownik

    Odezwij się [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nana

    21.06.2022 18:09

    Pracownik

    Hej , ja chcę jechać 2 lipca, a ty kiedy chcesz jechać?
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    22.06.2022 16:16

    Kandydat

    Cześć ja tez wyjeżdżam samemu 2 lipca i szukam kogoś do pogadania. Jak chcesz to napisz [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dominika

    22.06.2022 00:04

    Kandydat

    Hej,czy jest ktoś z województwa wielkopolskiego ,kto myśli nad wyjazdem do Holandii albo do Niemiec w lipcu? Bo planuje jechać ale sama ,raźniej byłoby jechać z kimś. Mój @ to [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dr to vvvf

    21.06.2022 21:09

    Inne

    Xd GB czas s ty g gr
    ReviewUserIcon
    Piter

    21.06.2022 20:31

    Kandydat

    Czesc, szukam kogos do wspolnego wyjazdu, jest ktos chetny? Zawsze we dwojke razniej.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Pistahh

    21.06.2022 17:36

    Kandydat

    Czesc, szukam chętnej osoby na wspólny wyjazd do Holandii. 25 lat, umiem się dogadać, jestem bezkonfliktowy. Jak ktoś jest zainteresowany to proszę pisać na email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pistah

    21.06.2022 16:50

    Kandydat

    Cześć, szukam kogoś do wspólnego wyjazdu do pracy w Holandii. Mam 25 lat z Mazowieckiego, umiem się dogadać, jestem bezkonfliktowy. Nie chce jechać samemu i trafić na jakąś (usunięte przez administratora) Jak ktoś jest zainteresowany to piszcie na email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Konrad

    17.06.2022 14:52

    Kandydat

    Hejka, w okoliach 27 czerwca mam w planach z kolegą wyjechać na magazyny*order picker* 19 lat, kto też planuje wyjazd w tym terminie pisac ig : kondziosejmi
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    20.06.2022 09:50

    Kandydat

    Ja jadę 11 Lipca i nawet chyba w to samo miejsce co ty
    ReviewUserIcon
    Marcin

    20.06.2022 12:29

    Kandydat

    30 czerwca by pasowało
    ReviewUserIcon
    11Pati

    20.06.2022 04:29

    Były pracownik

    Polecam agencje Otto.Wszystko było zgodne z informacjami i ustaleniami które dostałam w biurze w Krakowie.Zakwaterowanie i jego standard bardzo dobre.Praca fajna i godzin poddostatkiem.Wypłaty i inne świadczenia się zgadzały.Pieniądze w terminie na koncie.Jedynym minusem okazała się panienka on-site w firmie w której pracowałam .Kompletny brak kompetencji i kontaktu.Nieczęsto bywała na miejscu a telefonów nie odbierała bo po co.Przypuszczam że nie tylko w mojej firmie tak jest.Na to trzeba uważać bo można wylecieć z fajnej pracy za nie swoje błędy .Reszta spraw bez zarzutu .Polecam
    ReviewUserIcon
    Rori

    18.06.2022 21:00

    Pracownik

    Polecam! Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z otto. Także zachęcam do zadawania pytań, chętnie odpowiem
    ReviewUserIcon
    Lobo

    19.06.2022 05:23

    Kandydat

    Jak kwestia zakwaterowania? Godziny są? Gdzie pracujesz/wałaś?
    ReviewUserIcon
    Ola

    18.06.2022 08:13

    Kandydat

    Czesc.Jestem ze Szczecina.Chcialabym w lipcu wyjechac do Holandii.Jade sama,fajnie by bylo jakby ktos tez jechal.We dwoje razniej,tym bardziej ze to bylby moj pierwszy wyjazd. Jesli ktos chetny prosze o wiadomosc na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Justyna

    10.06.2022 20:08

    Kandydat

    Szukam osoby lub osób które byłyby chętne wyjechać pod koniec czerwca lub w połowie. Mam 22 lata fajnie byłoby jakby ktoś się trafił w podobnym wieku. E-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Darka666

    17.06.2022 17:44

    Kandydat

    Ja mam 22 i szukam czegoś. Masz juz coś konkretnego? Mój mail: [email protected] Osoby które pracowały poprzez OTTO tez prosiłabym o jakaś krótka opinie, ci co chcą jechać zapraszam na maila:-) ja prawdopodobnie wybieram się z chłopakiem
    ReviewUserIcon
    Kornel

    18.06.2022 07:04

    Kandydat

    Cześć. Również planuję się wybrać. Mam 25 lat generalnie spokojny i bez nałogów także jakbyś chciała wyjechać wspólnie to zapraszam do kontaktu. [email protected] Pozdrawiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Wawruu

    15.06.2022 20:19

    Pracownik

    Elo, jadę do Deurne w ten weekend, jest ktoś tam na miejscu bądź wybiera się teraz i chce się złapać? We dwoje zawsze raźniej ;]
    ReviewUserIcon
    Wawruu

    15.06.2022 20:20

    Pracownik

    Będę pracować w EDCO, zapomniałem dodać
    ReviewUserIcon
    Wybiera się ktoś?

    11.06.2022 16:48

    Kandydat

    Czy wybiera się ktoś do pracy vetipak Veghel na19 czerwca 2022r? I czy mógłby ktoś napisać jakąś opinie o tej pracy?
    ReviewUserIcon
    An

    15.06.2022 18:57

    Kandydat

    Hej! Ja tam jadę w sobotę i w poniedziałek do pracy.Jestem pełna obaw
    ReviewUserIcon
    An

    15.06.2022 19:23

    Kandydat

    Jak chcesz to odezwij się na e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Anetka2000

    13.06.2022 17:40

    Kandydat

    Cześć chciałam wyjechać w tą sobotę do holandi czy ktoś jedzie i chce się poznać
    ReviewUserIcon
    L

    14.06.2022 07:56

    Pracownik

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    An

    15.06.2022 18:54

    Kandydat

    Hej! A do jakiej pracy jedziesz? Ja jadę w sobotę 18.06
    ReviewUserIcon
    riri

    13.06.2022 22:45

    Kandydat

    Hej, wybieram się niedługo na prace w magazynach DHL w miejscowości Oud Gastel na sortowanie paczek. Mógłby mi ktoś opowiedzieć jak wygląda praca oraz firma. Również mamy dostać mieszkanie na domkach 4-6 os. w okolicach Bredy, niestety jeszcze nie znam adresu, wiem jedynie, że to park. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda zakwaterowanie i czego po prostu oczekiwać.
    ReviewUserIcon
    riri

    14.06.2022 18:28

    Kandydat

    Mam nadzieje, że w pracy będzie w porządku, a odnośnie zamieszkania, jak wygląda tam sprawa łazienek na domkach? Wspólna czy osoba dla danego pokoju? Również mam pytanie jaki jest adres tego :) Lepiej się upewnić wcześniej na co się idzie
    ReviewUserIcon
    Riri

    14.06.2022 23:26

    Kandydat

    Z tego co wiem mamy mieć Ok. 9 km do pracy, chciałam zobaczyć mniej więcej jak to wyglada by przygotować się na to co mogę zastać.
    ReviewUserIcon
    Nana

    26.05.2022 17:00

    Kandydat

    Hej, czy może ktoś napisać jak wygląda współpraca z firmą OTTO, czy warunki ustalenia pracy się potwierdzają , jak płacą? Mój e-mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    14.06.2022 09:00

    Pracownik

    Koledzy z pracy nie są ustalani przez agencję, trafiło ci się akurat
    ReviewUserIcon
    Irmina

    14.06.2022 19:32

    Były pracownik

    Pracowałam tam 6 miesięcy. Nie ma czegoś takiego jak sprawiedliwości czy wdzięczność w tej firmie i rządzi się tak zwanym kolesiostwem. NIE POLECAM BARDZO MOCNO
    ReviewUserIcon
    Ada

    13.06.2022 19:50

    Kandydat

    Cześć! Szukam u nich pracy na magazynie w Holandii, jak oceniacie firmę i zakwaterowania??

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Patiiix02

    13.06.2022 15:27

    Kandydat

    Wie ktoś może czy można tam jechac na np miesiąc tylko czy poszukują osób na dłużej tylko? Szukam również osób które tam pracują (proszę odezwijcie się) Instagram: Patiiix02
    ReviewUserIcon
    Gaga

    13.06.2022 09:36

    Kandydat

    Hej czy jakaś dziewczyna wybiera się w lipcu do Holandii? Chcę jechać sama a wiadomo że w dwójkę zawsze razniej .Może macie jakąś konkretną ofertę a może już ktoś tam jest i ma opinie na temat pracy czy zakwaterowania Piszcie jak ktoś coś Będę wdzięczna [email protected]
    ReviewUserIcon
    Paweł

    12.06.2022 21:53

    Pracownik

    Czy hotel transport jest darmowy czy płacą jakieś pieniądze co tydzień czy trzeba czekać cały miesiąc ile godzin się tam pracuję czy zarobki są dobre
    ReviewUserIcon
    Mart

    07.06.2022 20:37

    Kandydat

    Witam wybieram się do Holandii do Rijnsburga (produkcja sałatek) Czy ktoś się orientuje jak to wyglada? I czy warto?
    ReviewUserIcon
    bella

    12.06.2022 08:49

    Pracownik

    słyszałam od znajomej że bardzo spoko jest, sama zastanawiam się nad tą pracą
    ReviewUserIcon
    Nowy77

    06.06.2022 15:01

    Inne

    Hej, mam pytanie odnośnie pracy na magazynie DHL w Eindhoven, jak wyglądają warunki pracy i mieszkania?
    ReviewUserIcon
    kmaja

    08.06.2022 23:11

    Kandydat

    Hejka, podpinam się do pytania :) Jadę tam w sobotę i od poniedziałku start pracy, a Ty ostatecznie się zdecydowałeś?
    ReviewUserIcon
    mary

    12.06.2022 08:47

    Pracownik

    ja jestem zadowolona, wiadomo nie są to luksusy ale nie nastawiałam się na nic takiego
    ReviewUserIcon
    zuberak

    09.06.2022 03:32

    Kandydat

    Witam. Pracuje ktoś lub pracował przez OTTO w Eindhoven? Głównie chodzi mi o kwestie zakwaterowania. Gdzie zostaliście przydzieleni? I co ewentualnie możecie powiedzieć o ,,standardzie życia". Jak z z dojazdami i godzinami w pracy? Mieszkania są w porządku? Wyjeżdżam w ten weekend . Gdyby ktoś także wybierał się przez OTTO do Eindhoven/Venlo/Venray to proszę o kontakt, zawsze razem byłoby raźniej na początku :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    kmaja

    09.06.2022 23:48

    Kandydat

    Hej, ja też jadę w ten weekend - do Eindhoven, a Ty? :) Skąd wyjeżdżasz?
    ReviewUserIcon
    zuberak

    10.06.2022 13:30

    Pracownik

    Napisz proszę na e-mail. Tam porozmawiamy :)
    ReviewUserIcon
    Jacek

    21.04.2022 17:33

    Pracownik

    Cześć, Planuje na dniach (raczej nie wyrobie się na przyszyły weekend) wyjechać z OTTO, do pracy CEVA Eindhoven. Jest ktoś w tym momencie, w tej lokalizacji? Jest w stanie podzielić się opiniami na temat zakwaterowania?
    ReviewUserIcon
    Eaglasty

    08.06.2022 17:23

    Kandydat

    Cześć Jacku, chciałbym zapytać czy ostatecznie udało Ci się wyjechać z Otto do pracy w CEVA Eindhoven? Bardzo mocno się teraz też nad tym zastanawiam i chciałem zapytać o opinie kogoś z tej konkretnej lokacji. Gdyby ktoś mógł coś powiedzieć byłbym wdzięczny. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kuba

    02.06.2022 08:24

    Kandydat

    Czy ktoś jeszcze jedzie 4 czerwca do Holandii?
    ReviewUserIcon
    Aga

    05.06.2022 20:12

    Kandydat

    A gdzie dokładnie jedziesz
    ReviewUserIcon
    Lobo

    06.06.2022 11:27

    Kandydat

    Jak mają pewnie po 22 czy ciut więcej lat to co mają narzekać. Łatwa kasa, koledzy w weekendy zyjac. Żyć nie umierać w NL. W NL nawet zarabiając najniższą żyje się lepiej niż w PL za średnią.
    ReviewUserIcon
    Ilde Fons

    02.06.2022 19:29

    Kandydat

    Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy dostając umowę na 6 miesięcy, można pojechac z powrotem po 2 przepracowanych miesiącach? Trzeba zglaszac jakies wypowiedzenia czy cos? Lub kary płacić? dziekuje
    ReviewUserIcon
    xxxx

    05.06.2022 01:40

    Pracownik

    Pierwszy urlop mozesz wziac po przepracowaniu 3 msc... aktualnie wolne terminy na urlop sa na wrzesień ???? wiec słabo troche z urlopami
    ReviewUserIcon
    Kar tak

    06.06.2022 00:41

    Były pracownik

    Masz okres próbny 4 tyg w tym czasie zarówno ty jak i pracodawca możecie zakończyć umowę beż podania przyczyny, później mogą naliczyć Ci karę w wysokości 500e ale to już zależy id biura czy się z nimi dogadasz czy nie
    ReviewUserIcon
    Pytos

    03.06.2022 17:31

    Kandydat

    Pracował ktoś na magazynach dhl w zaltbommel Jak to wygląda i jak oceniacie?
    ReviewUserIcon
    Pszczelarz

    02.06.2022 13:55

    Kandydat

    Cześć Pracuje ktoś może na magazynie HM bądź pracował w ostatnim czasie i może się wypowiedzieć na temat zakwaterowania i samej pracy? ;)
    ReviewUserIcon
    A.

    03.06.2022 16:09

    Pracownik

    Praca bardzo spoko, a co do zakwaterowania to zależy jak trafisz. Równie dobrze możesz wylądować w Belgii i dojeżdżać 100 km do pracy
    ReviewUserIcon
    .

    03.06.2022 17:05

    Kandydat

    Jedziemy?? ja na wtorek mam tam być [email protected]
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    02.06.2022 21:35

    Pracownik

    Hejo Czy jest jakas chetna dziewczyna na wspolny wyjazd do Holandii albo ewentualnie Niemcy? Wyjeżdzam od kilku lat sama ale w sumie we dwojkę lub pare osob raźniej wiadomo. Interesuje mnie wyjazd max od konca przyszlego tygodnia. mam kilka ofert upatrzonych ale jestem otwarta na rozne opcje jesli jestes zainteresowana odezwij się na maila: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Areq

    02.06.2022 21:17

    Pracownik

    Hejka Szukam pracy na magazynie gdzie nie ma mega duzego nacisku na normę, jakies propozycje? Wiadomo swoje trzeba zrobic ale nis za cenę zdrowia a niestety idzie się nabawić chorób od tego zap**** na większości magazynów, hurtowni etc ( wiem bo sam mialem przez order pickerke operacje kolana)
    ReviewUserIcon
    Bartek poznań

    02.06.2022 10:54

    Kandydat

    Jak wygląda praca i zarobki na magazynie Tommy Hilfiger w Holandii??
    ReviewUserIcon
    Tomek

    02.06.2022 14:41

    Pracownik

    Mój kolega tam robił, mówił że po potrąceniu kosztów max na tydz 300 euro na rękę.
    ReviewUserIcon
    odwodniony

    02.06.2022 15:30

    Pracownik

    Podbijam

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.