opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(97)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(97)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Robson

    02.06.2022 10:10

    Kandydat

    Cześć wybiera się ktoś do pracy w Hanburgu w czerwcu
    ReviewUserIcon
    bart22445

    01.06.2022 20:04

    Kandydat

    aplikowałem do magazynu elektroniki, wymagany język angielski mial ktos juz rozmowe mozecie dac znac o co pytaja? czy jest test wiedzy?
    ReviewUserIcon
    Marliena

    02.06.2022 09:47

    Pracownik

    Na tą pracę akurat nie aplikowalam ale do innej gdzie jest tez potrzebny angielski, Pani pytala mnie czy moge przetłumaczyć jak zapytac o droge do lazienki/ biura. Oraz o to jak powiedziec że idę na przerwe na śniadanie. Następnie przesłano mi test jezykowy na emaila ktory trzeba rozwiazac i przesłać. Nic w sumie więcej.
    ReviewUserIcon
    Kuba

    26.05.2022 14:08

    Kandydat

    Hej. Jedzie ktoś w czerwcu do Holandii? Planuje wyjeżdżać ale wiadomo, w grupie raźniej dlatego szukam kogoś chętnego. Mam 23 lata i jadę z nastawieniem na zarobek i odłożenie trochę pieniędzy. Jestem z okolic Lublina. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, dajcie znać : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Krisch

    30.05.2022 14:20

    Były pracownik

    O czym ty piszesz jakie Zwroty za chatę??? Mi to grosza nie dali za paliwo przez kilka miesięcy swoim jeździłem do roboty, nie bądźcie naiwni ludzie,!!!! A co to za robota by rower opłacać i jechać po 12 km w jedną stronę, holandia to deszczowy kraj wstań i jedz o 5 rano 12 km w deszczu. Potem wszystko mokre a ty ładuj do pracy, choroba pewna po tygodniu. Szanujcie się ludzie nic za wszelką cenę! Po 2 tyg dostaniesz 250 euro czyli tysiąc PLN to tyle masz w Polsce i żyjesz u rodziców więcej oszczędzisz a nie po zapleśniałych łóżkach itp????
    ReviewUserIcon
    Kuba

    02.06.2022 08:34

    Kandydat

    To odezwijcie się na maila
    ReviewUserIcon
    fortomy

    31.05.2022 15:05

    Kandydat

    Hej, jadę z dziewczyną 4 czerwca, jest ktoś chętny się dołączyć jako grupa tak żeby jakiś domek wspólnie mieć?
    ReviewUserIcon
    Kinga

    01.06.2022 19:24

    Pracownik

    Hej Dokąd jedziecie dokladnie ?
    ReviewUserIcon
    Kuba

    02.06.2022 08:28

    Kandydat

    Ja jadę, odezwij się na maila: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kkk

    01.06.2022 23:23

    Kandydat

    Jadę pod koniec czerwca do pracy w firmie Erno's B.V. z markową odzieżą jeśli jakaś dziewczyna również się zabiera to fajnie byłoby pojechać razem. Jestem z woj. małopolskiego.
    ReviewUserIcon
    Kinga

    01.06.2022 19:39

    Kandydat

    Cześć, Szukam zdecydowanych na wspólny wyjazd osoby/ osób do Holandii. Im szybciej tym lepiej. Wstępnie na magazyn ale gdzie dokladnie i kiedy to kwestia dogadania się. Chętne osoby prosze pisac na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kinga

    29.05.2022 22:14

    Kandydat

    Hejka, planuje wyjechać do Holandii w celach zarobku i jadę sama swoim samochodem, czy jest ktoś chętny by zacząć razem pracę jak się uda, wiadomo we dwójkę lepiej :) Prace bym chciała podjąć we wrześniu mam 24 lata i jestem z Łodzi :)
    ReviewUserIcon
    Chris

    31.05.2022 16:59

    Były pracownik

    "Zwracając za paliwo, ' nie kumam o co chodzi?
    ReviewUserIcon
    Ola

    31.05.2022 22:40

    Kandydat

    Ja również, odezwij się alex12134o2.pl
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    11.02.2022 15:03

    Kandydat

    Wybiera się ktoś do pracy do Holandii w czerwcu?
    ReviewUserIcon
    Susan

    28.05.2022 12:29

    Kandydat

    Hej, macie juz jakas grupe? Chętnie pojedziemy z chłopakiem i sie dołączymy zeby na jedynym domku byc. Dajcie znac [email protected]
    ReviewUserIcon
    Wika00

    30.05.2022 12:07

    Kandydat

    Ja się wybieram
    ReviewUserIcon
    Hipnotajz

    25.05.2022 10:47

    Kandydat

    Witajcie, czy gdy aplikowaliście do pracy na magazyn, była wymagana znajomość j. ang?
    ReviewUserIcon
    Kuba

    26.05.2022 13:57

    Kandydat

    Jak ze stawką i zakwaterowaniem?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    30.05.2022 11:57

    Kandydat

    I jak ? Wybieram się na te sama posadę ? Jak wyglada praca mieszkania ?
    ReviewUserIcon
    Susan

    28.05.2022 11:30

    Kandydat

    Chce jechac do Holandii do pracy pierwszy raz sama, czy ktos chciałby sie dołączyć jako grupa? Zawsze raźniej. Mam 21 lat i jestem z wielkopolski
    ReviewUserIcon
    Kuba

    29.05.2022 17:59

    Pracownik

    Ty tak i inne się nie ogłaszajcie bo możecie na dzień dobry trafić na (usunięte przez administratora) czy oszustkę, holandia jest pełna Polaków którzy tylko wyłapują takie ofiary!!! Słyszałem że tu też jest polowanie różnych pseudo pracownic, które wywożą potem do (usunięte przez administratora) czy domu publicznego zamiast do pracy, otwierajcie mózgi to nie fb ale real!!! więc nie ogłaszajcie się jak głupie i naiwne nastolatki, a co zrobicie to wasze :)
    ReviewUserIcon
    .

    29.05.2022 20:57

    Kandydat

    Jadę z Łódzkiego 04.06, wielkopolska będzie po drodze. 21lat [email protected]
    ReviewUserIcon
    Karoo

    11.05.2022 20:11

    Kandydat

    Cześć. Mam 21 lat i szukam zdecydowanej osoby, która by chciała wspólnie wyjechać do pracy. To będzie mój pierwszy wyjazd więc wolałabym z kimś pojechać
    ReviewUserIcon
    Maciek

    26.05.2022 12:59

    Kandydat

    Cześć odezwij się, mój pierwszy raz też, właśnie aplikuje,, numer 510489202, email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Susan

    28.05.2022 12:36

    Kandydat

    Chcemy z chłopakiem wyjechać chętnie pojedziemy z kims. Daj znac [email protected]
    ReviewUserIcon
    Remek

    20.05.2022 20:12

    Kandydat

    Hej, planuję jechać do pracy organizowanej przez tą agencję, mógłby ktoś mi przesłać dokładną opinię na jej temat na mail: [email protected] ? Z góry bardzo dziękuję.
    ReviewUserIcon
    wik

    26.05.2022 15:12

    Pracownik

    zależy o co pytasz konkretnie, ale ogólnie agencja godna zaufania. byłem parę razy i mieszkania są ok, chyba że trafisz na kogoś kto sie nie spieszy do sprzątania, wiadomo luidzie bywają różni ;) kasa zawsze na czas, nie ma opóźnień, jeśli w danym miejscu nie ma pracy to idziesz w inne miejsce tak żeby godizny ci się zgadzały i zebys nie był stratny
    ReviewUserIcon
    Maja

    28.05.2022 12:29

    Pracownik

    Powiedz w jakim miejscu chciałbyś pracować to wtedy da się powiedzieć coś więcej :)
    ReviewUserIcon
    Jakub

    26.05.2022 21:43

    Kandydat

    Cześć, wiecie może czy jest wymagane ukończone 18 lat?
    ReviewUserIcon
    Tom

    28.05.2022 12:13

    Pracownik

    z tego co się orientuje to tak
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Michal

    19.05.2022 17:15

    Kandydat

    Hejka Mam na imię Michał Będę szykowal się do wyjazdu do Holandii (początek Czerwca) za pośrednictwem agencji. Poszukuję osób do wynajęcia mieszkania na własną rękę max 2-3 osoby. Mam 27 lat , najbardziej zależy mi na ludziach, którzy potrafią zadbać o mieszkanie oraz siebie :))). Napisz do mnie \/ IG : _shut_yourmouth Mail :[email protected]
    ReviewUserIcon
    Susan

    28.05.2022 12:00

    Kandydat

    Aktualne?
    ReviewUserIcon
    Ja

    28.05.2022 11:24

    Kandydat

    Czy pracował ktos w magazynie z zabawkami? Prosze o jakies informacje
    ReviewUserIcon
    Gosia

    28.05.2022 10:07

    Kandydat

    Cześć, Mam pytanie odnoście pracy przy sortowaniu ubrań w Amsterdamie, czy opłaca się jechać, ile tyg można zarobić?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    27.05.2022 19:13

    Kandydat

    Cześć, poprawiam poprzednie info, 04.06! z woj. Łódzkiego wyjeżdżam do sortowania ubrań w Tillburg, ktoś chętny się złapać po drodzę albo ktoś jest z okolic? pisać na mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Plugss

    27.05.2022 18:22

    Kandydat

    Cześć, jadę w czerwcu do pracy samemu i szukam kogoś do wyjazdu. 25 lat z Mazowieckiego, byłem już w Holandii. Jak ktoś był by chętny to piszcie na email. [email protected]
    ReviewUserIcon
    .

    27.05.2022 17:01

    Kandydat

    Cześć, 04.05 z woj. Łódzkiego wyjeżdżam do sortowania ubrań w Tillburg, ktoś chętny się złapać albo ktoś jest z okolic? [email protected]
    ReviewUserIcon
    Justyna

    23.05.2022 19:14

    Kandydat

    Jestem z Podkarpacia może ktoś jedzie 28 maja pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    maciek

    26.05.2022 16:53

    Kandydat

    siema ja chyba bede jechal 4 czerwca na dhl magazyn pierwszy raz z ta firma i nie wiem czego sie spodziewac
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Alex

    24.05.2022 00:16

    Kandydat

    Hej wszystkim, Czy ktoś z Was jedzie/leci na początku czerwca 4, albo 11? Zostawiam namiarami jeśli ktoś chce się dołączyć ;) INsta: na_zawsze_usmiechnieta Mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Stanisław

    25.05.2022 14:41

    Inne

    Ja właśnie z kolegą będę jechał 11 czerwca
    ReviewUserIcon
    Maciek

    26.05.2022 12:55

    Kandydat

    Hej tak będę dzwonił chce wyjechać w czerwcu, mam na imię Maciek :) jeszcze nie pracowalem dla Otto, mój pierwszy raz :)
    ReviewUserIcon
    Mała mi

    22.04.2022 13:14

    Kandydat

    Co powiecie o firmie Otto work jakieś opinie na temat pracy... Może ktoś pracuje w Holandii dla tej firmy bo chce też wyjechać ale niewiem czy mogę zaufać..
    ReviewUserIcon
    karl

    30.04.2022 10:12

    Pracownik

    moje wrażenia również pozytywne, pojedziesz i nie pożalujesz
    ReviewUserIcon
    kokos

    26.05.2022 12:11

    Były pracownik

    ja pracowałem w AH w Holandii i było dobrze. zakwaterowanie też w porządku. polecam ;)
    ReviewUserIcon
    Kris

    25.05.2022 10:47

    Kandydat

    Witam Wybieram do Holandii do pracy gdzieś na początku czerwca czy ktoś byłby chętny? Jestem z okolic Elbląga [email protected] We dwójkę raźniej
    ReviewUserIcon
    Kacper

    25.05.2022 06:26

    Kandydat

    Zbieracz zamówień w Wermelskirchen. Witam czy ktoś pracował na tej lokacji bo mam kilka pytań miłego dnia życzę
    ReviewUserIcon
    Alfred

    09.05.2022 13:33

    Pracownik

    Hej czy pracował ktoś w DSV (Holandia) ? I ma jakieś zdanie co do tego magazynu, bo od jutra pracujemy z kolegą
    ReviewUserIcon
    Paula

    24.05.2022 20:06

    Kandydat

    I jak praca? Możesz napisać coś więcej?
    ReviewUserIcon
    Michał

    18.05.2022 23:28

    Kandydat

    Hej chciałbym w tym roku pojechać po raz pierwszy na pracę sezonową jakoś na początku lipca najlepiej na 2 miesiące. Jak ktoś by mógł coś poradzić albo po prostu się odezwać to byłbym wdzięczny :D Mój mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Odp

    20.05.2022 11:17

    Były pracownik

    Wydaję mi się że na dwa miesiące nie za bardzo się opłaca.
    ReviewUserIcon
    Kajo

    24.05.2022 11:49

    Inne

    Jakies bajki opowiadasz.a te pare euro co piszesz to nie pare a sporo wiecej. Zwlaszcza jak trzaskasz godziny a w otto nigdy nie schodsi sie ponizej tego co ustalasz i ile masz miec zrobione. Takze jesli chodzi k temat kasy to nie ma zadnych problemow, opoznien ani nic.

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Bartek 111

    24.05.2022 10:00

    Pracownik

    Witam, mam pytanko jak jest z urlopami? Jak chce wrócić do Polski na urlop to płatny? Czy nie płatny?
    ReviewUserIcon
    Dominik Dominik

    24.04.2022 17:39

    Kandydat

    Cześć Cześć :) planuje wyjechać w drugiej połowie maja do NL do pracy przez agencje otto, jeszcze dokładnie nie wiem gdzie. Będę szukał bliżej tego terminu. Ktoś chętny ? W więcej osób wiadomo raźniej ???? mieszkam aktualnie we Wrocławiu.
    ReviewUserIcon
    Vinc

    09.05.2022 16:21

    Kandydat

    Dominik to mój email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Lukvi

    21.05.2022 16:24

    Kandydat

    Hej, ja jade 28.05 z Wrocławia ;) a w grupie raźniej
    ReviewUserIcon
    Dawid

    19.05.2022 11:30

    Kandydat

    Witam, planuje wyjechać na przełomie czerwca/lipca. Tylko mam pytanie odnośnie firmy. Ogólnie o pracy w Holandii słyszałem różne opinie i chce dowiedzieć się jak naprawdę jest. Po ile się robi przeważnie, jakie warunki mieszkalne itd. Zapraszam osoby chętne udzielenia paru pytań na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ala

    17.05.2022 20:20

    Kandydat

    Cześć mam pytanie odnośnie pracy przez agencje czy jesteście zadowoleni?czy można dobrze zarobić? Jak wygląda praca.Proszę napiszcie coś bo myślę jechać za granicę z chłopakiem bo w tej Polsce nigdy nie odłożę na mieszkanie
    ReviewUserIcon
    ewela

    27.04.2022 11:49

    Kandydat

    Szukam chętnej zdecydowanej osoby na wspólny wyjazd, mam 30 lat mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    ewela

    01.05.2022 13:30

    Kandydat

    Chodziło mi o towarzyszkę, najlepiej w podobnym wieku ;) ale dziękuję
    ReviewUserIcon
    justyna

    17.05.2022 18:58

    Kandydat

    Wysłałam Ci maila :)
    ReviewUserIcon
    DarTH

    17.05.2022 16:40

    Kandydat

    Cześć wszystkim. Na początku lipca planuję wyjazd do Holandii po raz pierwszy przez Otto. Jestem z Trójmiasta. Jeżeli ktoś również rozważa/planuje wyjechać w tym okresie proszę pisać na adres mailowy: [email protected] Możemy wymienić się informacją oraz omówić różne inne szczegóły wyjazdu. Serdecznie zapraszam do kontaktu.
    ReviewUserIcon
    Domeni

    17.05.2022 16:12

    Kandydat

    Cześć! W czerwcu planuje wraz ze znajomym wyjechać do Holandii. Jedziemy autem . Będziemy mogli zabrać jedną osobę. W grupie zawsze raźniej . Najlepiej osoba z Podkarpacia. I żebyśmy starali się uderzyć do jednej firmy . Osoby zainteresowane piszcie w komentarzach . Potem można przejść na mail.
    ReviewUserIcon
    Karoo

    11.05.2022 20:11

    Kandydat

    Cześć. Mam 21 lat i szukam zdecydowanej osoby, która by chciała wspólnie wyjechać do pracy. To będzie mój pierwszy wyjazd więc wolałabym z kimś pojechać Zapomniałam napisać e-maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    kinderka

    16.05.2022 23:21

    Pracownik

    Cześć jestem kinga planuje jechać początek lipca szukam jakiejś dobrej duszyczki we 2 rażniej zawsze odezwij się na instagramie to się dogadamy kinderka1098 pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    anonka

    06.05.2022 17:00

    Kandydat

    Hej, planuje wyjechać przez Otto na sałatki. Czy ktoś też się wybiera? Miło by mieć tam jakąś znajoma twarz.
    ReviewUserIcon
    Justyna.K

    16.05.2022 21:01

    Pracownik

    Znajoma polecała mi właśnie pracę przy sałatkach i właśnie zastanawiam się nad terminem, kiedy chciałabyś jechac?
    ReviewUserIcon
    Vinc

    09.05.2022 16:08

    Pracownik

    Mam zamiar wyjechać z OTTO w tym miesiącu chciałbym na magazyn do Hagi. Jakie są warunki mieszkaniowe czy są OK,może też ktoś tam będzie jechał to można się spotkać, ja bede jechał z Katowic
    ReviewUserIcon
    tom

    16.05.2022 20:58

    Pracownik

    jak dla mnie było spoko, trafiła mi się miejscówka po remoncie także nie mogę narzekać, zależy tez jakie masz oczekiwania i czy nastawiasz się na luksusy
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    11.05.2022 16:58

    Kandydat

    Witam pracował ktoś może w pralni w Elsloo i może napisać jakie są warunki zakwaterowania, dojazd, czy ciężko jest.
    ReviewUserIcon
    maria

    16.05.2022 20:53

    Pracownik

    ja byłam zadowolona, wiadomo że wszystko zależ od indywidualnych wymagań, ale mi warunki odpowiadały. po prostu jechałam z nastawieniem na pracę a nie odpoczynek
    ReviewUserIcon
    Paulito

    11.05.2022 19:30

    Kandydat

    Witam.Ponad 10 lat temu pracowałem przez tą agencje kilka tygodni.Tylko kilka z powodu olewania pracowników przez koordynatora,czysty wyzysk,słabe zarobki za katorżniczą pracę i katastrofalne warunki mieszkalne. Nie wiem ile w tym prawdy ale podobno zwolniono parę miesięcypo po moim odejściu cały menegment bo za dużo ludzi uciekało z tego biura I byla jakąś afera.Nie wiem dlatego pytam bo słyszałem takie newsy od wielu osób. Może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda dzisiaj? Szukam pracy dla pary na magazynie w okolicach Rotterdamu. Proszę o info
    ReviewUserIcon
    oro

    12.05.2022 20:46

    Były pracownik

    mieszkania poprawili i to już jakiś czas temu. ogólnie mam wrażenie, że w otto sporo się zmieniło. w każdym razie ja w zeszłym roku byłem i było ok
    ReviewUserIcon
    ada

    16.05.2022 20:49

    Pracownik

    no właśnie słyszalam że ostatnio wyremontowali bardzo dużą część zakwaterowań, w czerwcu się wybieram to sprawdzę
    ReviewUserIcon
    Mutaf

    13.05.2022 15:32

    Kandydat

    Witam szukam kontaktu , opinii na temat agencji pracy OTTO w regionie Emmerich Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kasiaxx

    12.05.2022 16:28

    Kandydat

    Hej , jest tu ktoś kto pracuje bądź pracował na projekcie w Welmerskirchen i mógłby trochę więcej powiedzieć na temat pracy ? :)

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.