OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Mag

Cześć, czy ktoś wyjeżdża może w tą sobotę do Ulm w Niemczech ? :)

Wera

Hej! Szukam kogoś kto wyjeżdża 19.11 w okolice Roosendaal. Wyjeżdżam z Warszawy autokarem. Może znajdzie się ktoś kto tez sam wyjeżdża w tym dniu.

Kaja

Hej dziewczyny mam 21 lat i od września chce wyjechać za granicę ale wiadomo że razem raźniej czy któraś wybiera się od września i chciałaby się skontaktować i pojechać razem?

Aga
@Kaja

Hej. Ja też szukam pracy i też szukam osoby, którą mogłabym pojechać.

Blondyna95

Ja jestem chętna im szybciej tym lepiej :) izabela.stolarczyk@o2.pl

Gosia
@Kaja

Hej, ja też szukam czegoś, jestem jak najbardziej chętna :)

ann

Też jestem chętna

Martyna
@Kaja

Hej, też byłabym chętna wyjechać:)

Nats
@Kaja

Hej . Ja wróciłam niedawno z Belgii I też planuje wyjazd we wrześniu max za tydzień:)

Paskal
@Kaja

Jestem chętny też sam jade

Natalia
@Martyna

Hej, wyjechałaś już? Pytam bo szukam osoby która byłaby chętna na wyjazd niedługo ^^

Patrycja
@Natalia

Hej, ja wybieram się w październiku. Wyjechałaś już może macie jakieś wskazówki?

Patrycja
@Patrycja

Hej kiedy w październiku konkretnie planujesz wyjechać? Ja też się zbieram, ale samej ciężko

Daria
@Patrycja

Hej, poszukuje kogoś do wspólnego wyjazdu. Jeśli chodzi o projekt jest mi bez różnicy. daria.adamowicz.26@gmail.com

Bożena
@Natalia

Wyjechałaś już?

Bożena
@Patrycja

Cześć. Wyjechałas już bo chce wyjechać a razem raźniej . Jestem spokojną miła osobą.:)

Kinga
@Bożena

Hej. A gdzie konkretnie chcesz wyjechać. Ja wyjeżdżam w sobotę do Jubmo Raalte. ????

@Kinga

ja z siostra jade w sobotę do jumbo nieuwegein. insta: rebel.kkg

Ilaa
@Karolina

Jest tutaj ktoś jeszcze chętny na wspólny wyjazd? Ja chce się udać docelowo do Tilburga lub okolic

Klaudia
@Ilaa

Hej, ja jestem chętna (;

Darek
@Klaudia

Hej, ja też jestem chetny wyjechać z kimś. Jeśli jeszcze szukasz, zostaw kontakt ;)

Sylwia
@Kaja

Jest jakaś dziewczyna chętna na wspólny wyjazd? Chce wyjechać po 20.11.22 ok.22-35 Bez uzależnień, nie imprezowiczka i spokojna. mój mail: asahi9494@wp.pl

@Sylwia

Hej. Ja wyjeżdżam w tym miesiącu jeszcze. :)

Sylwia
@Wera

którego jedziesz? ja 22.11 wyjeżdzam, właśnie się zapisałam na magazyn do Horselgau

@Sylwia

Ja wyjeżdżam już w tę sobotę do Roosendaal na magazyn. Już podpisałam kontrakt .

Moja rada dla nowych. Wystarczy zapytać w Otto przed wyjazdem czy masz gwarancję godzin i jaka praca będzie konkretnie dla ciebie.Oraz ile będzie stawka na godzinę brutto i netto na solarsie. Wystarczy poprosić o fotki lokacji jakie warunki. Wszystko to poprosiłem jeszcze w Polsce i tak mam na umowie. Jestem zadowolony.pracuje już 2 miesiące

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

Ola

Hejka szukam dziewczyny chętnej do wyjazdu po nowym roku może jaka chętna ? misiadalecka@icloud.com

Olala

Hejka jak jakaś dziewczyna chętna na wyjazd po nowym roku do holandi do pracy podaje meila :) misiadalecka@icloud.com

M

Cześć, szukam osób które jadą do Niemczech 17.11 na magazyn odzieżowy, okolice Monachium. Chętnie się dołączę i dołożę do paliwa. Zapraszam do kontaktu jarzynska.praca@gmail.com

Mati

Witam przygotowuje się do wyjazdu 19 listopada prawdopodobnie z Krakowa autobusem do Roterrdamu praca jako kompletowanie zamówień mam 26 lat może ktoś był by chętny

Kev
@Mati

Dalej kogos szukasz? Jeśli tak to odzywaj się na e-mail. kewin707@wp.pl

Kev

Szukam kogos kto jedzie w grudniu do Niemiec/Holandii ( magazyny). Najlepiej ktoś 18-25 lat, płeć obojętna. Pisać na @ kewin707@wp.pl

Dariusz

Hej . Jadę w sobotę wieczorem z Elbląga do Tilburga mogę zabrać cztery osoby + bagaż. 607080326

Rafinerii

Siemanko , chciałbym się dowiedzieć o waszych opiniach na temat pracy w magazynie przy zbieraniu zamówień . Na jaką średnia wypłatę można liczyć za tydzień pracy Oraz jak wyglądają zakwaterowania Pozdrawiam

Rafinerii
@Rafinerii

Chodzi o pracę w Niemczech Dla jasności

Gerd

Cześć mam mianowicie pytanie jak wygladają wyplaty tutaj w otto po ilu dniach jest pierwsza tygodniówka w jakim dniu sa wyplacane wypłaty czy jest możliwosc uzgodnienia z biurem przed wyjazdem nt pokoju jednoosobowego czy nie ma z tym problemu oraz ile tak na czysto idzie zarobic po odjeciu oplat agencyjnych oraz gdzie obecniej jest duzo godzin i mozliwosc normalnego zarobku

Ilo

Czy mogły ktoś wyrazić swoją opinię jak wygląda z płacą. Co jeśli chce rozwiązać umowę wcześniej?

h
@Ilo

W ciągu 4 pierwszych tygodni możesz rozwiązać z dnia na dzień umowę. Potem masz okres wypowiedzenia 4 tygodnie, a jeśli tego nie przestrzegasz to 500 euro kary.

Ile można zarobić na czysto za cały przepracowany miesiąc ? Jakiś pracownik odpowie ?

Xk
@1337

Potrafiło być 2 tysiące zł tygodniowo, ale od kilku tygodni 1400zł bo dają wolne dni, nie konsultując tego i nie ma się nic do gadania.

Kamil

Gdy zacząłem szukać pracy w Holandii przeszukałem wszystkie agencje i OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. okazało się najrozsądniejszą ,profesjonalną mającą swoje siedziby ,obsługę konsultantów ,stronę internetową ,jak i zlecenia od dużych firm Holenderskich. Oferta była w miarę przejrzysta dlatego zapikowałem ,po zakończeniu ogłoszenia skontaktowała się zemną pani z Otto zadając mi kilka pytań ,oraz przedstawiając ogólny zarys pracy w Otto i przekazała moją aplikację dalej do Pani rekrutującej. Po niedługim czasie otrzymałem telefon od pani rekrutującej która sprawdziła mój poziom angielskiego kilkoma prostymi pytaniami i przedstawiła oferowane warunki a ja potwierdziłem zainteresowanie ofertą. Po otrzymaniu e-mail/a musiałem jedynie wypełnić formularz ,odpowiedzieć na pytania a wyjazd był planowany w kolejnym tygodniu ,jednak po zadaniu pytań odnośnie miejsca zamieszkania w Holandii i pytań o pokój dwuosobowy (w cenie 109.75 €/tyg) ,pytań o sprawy ważne dla mnie i dla wyjazdu nie otrzymałem odpowiedzi i mimo kilku prób kontaktu telefonicznego nie otrzymałem odpowiedzi na pytania. Problem w tym ,że pani rekrutera ma prawo do rezygnacji z mojej kandydatury na aplikowaną pozycję ale sposób w jaki to zrobiła jest tragiczny szczególnie dlatego że musiałem stracić czas ,pieniądze na przed-przygotowania jak i niepotrzebnie się łudzić czekając na wyjazd zamiast usłyszeć że nie mogę otrzymać pracy.

Onm

Jedzie ktoś 8.11 do Unna?

@Onm

Tak

Onm
@Piotr

Podasz mi email?

ChętnydoPracy

Kto jedzie w listopadzie Sindbadem?z okolic Wrocka? co zabrać oprócz pościeli i kasiury?Jakieś garnki,patelnie?I jak z praniem ciuchów na lokacji?Czy jest jakaś praca bez nocek?

Siemandero

Siemandero ✌️ posiada ktoś może informacje na temat pracy w De Meern w magazynie Albert Heijn głównie chodzi mi o godziny pracy zarobki i lokację

paulina

Witam planuje wyjechać na magazyn drogeryjny 7.11 może ktoś już pracuje i opowiedziałby coś o pracy?

marek
@paulina

jedź śmiało, na moim doświadczeniu to była jedna z najspokojniejszych prac

Ona

Hej ja też wyjeżdżam 7.11 w ro samo miejsce

Gosia
@Ona

Ja też jadę, na 9.11

Darek911
@paulina

Jedziesz sama ? Ja też się wybieram do Holandii i rozglądam się za osoba towarzyszącą. Jeśli też kogoś szukasz zostaw email ????

Artur

Każdy chce coś zarobić. A jadąc do pracy jedzie się pracować. A nie zarobić. Warunki mieszkaniowe różne. Otto i tak się poprawiło. Lepsze lokacje. Gwarancje godzin. Bonusy. Kiedyś lokacja to materace w baraku były. Sami Polacy sobie szkodzą. Zachowaniem i żebraniem o pracę. Pijaństwem i donoszeniem z 5 centów. Szacunek do ludzi w pracy prawie żaden. Bo to my przyjeżdżamy do tego kraju. Zarobki na rękę 150 max 350 euro na agencyjnym. 300 - 550 na prywacie. Pracy od stycznia do maja brak. Godzin nie ma. I tyle. Taka prawda. Przed świętami trochę więcej pracy. Dużo zależy od pracodawcy. Od ludzi w pracy. Wyjazd na chwilę się nie opłaca. Taka jest prawda. Chyba że na czysto 500 euro po 2 miesiącach ktoś chce do Polski zabrać ☺️

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1662.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 462, z czego 170 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 205 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.