opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(97)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(97)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    A.

    11.05.2022 20:01

    Kandydat

    czy ktoś pracował w XPO Tilburg? Jakie są wasze opinie ?
    ReviewUserIcon
    Arek79

    10.05.2022 21:36

    Pracownik

    Dominik dominik zabrał bym się z Tobą, mieszkam 17 km od Katowic
    ReviewUserIcon
    Anna

    25.04.2022 06:22

    Kandydat

    Czy ktoś chętny do wyjazdu do pracy z Bydgoszczy
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    08.05.2022 16:38

    Kandydat

    Jeśli jesteście chętne mogę się z wami zabrać podaje swój email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Aga

    10.05.2022 09:52

    Kandydat

    Ja też jestem chętna ale jestem z Opola
    ReviewUserIcon
    Jacek

    30.04.2022 02:35

    Pracownik

    ( BEST IBC WEG 2 ) I.B.C.-WEG 2 Ktoś zamieszkiwał tą lokalizacje? Jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    Królik

    30.04.2022 10:39

    Pracownik

    Chodzi o wioskę pod Venray? Blitterswijck lub Bliteswajjk?
    ReviewUserIcon
    Patka

    07.05.2022 11:02

    Były pracownik

    Hej. Mieszkałam tam 8 miesięcy. Domki letniskowe, fajnie wyposażone, pokoje raczej małe ale mieszkałam w gorszych warunkach:) Jak masz fajnych ludzi na domku to mieszka sie całkiem przyjemnie:) W Otto spędziłam 3 lata i za tydzień jade spowrotem po rocznej przerwie. Nigdy problemów z wypłatami, komunikacją z koordynatorami;) Polecam
    ReviewUserIcon
    Pablo

    02.05.2022 11:32

    Kandydat

    Konto bankowe Czy mogę podać numer konta siostry , ponieważ nie zdąży przyjść karta walutowa ? I czy w NL można założyć konto bez meldunku?
    ReviewUserIcon
    Problematyczny

    04.05.2022 15:26

    Pracownik

    1Możesz mieć inne ale podpisujesz papier że się zgadzasz że twój hajs płynie na inne konto. Tyle . 2Konta nie zrobisz w NL jeśli nie masz meldunku. 3 możesz zrobić konto i zmienić w późniejszym czasie
    ReviewUserIcon
    Pablo

    06.05.2022 15:47

    Pracownik

    Dzięki za info
    ReviewUserIcon
    A.

    05.05.2022 14:43

    Kandydat

    Czy ktoś korzystał z zarezerwowanego przez nich transportu z Sindbada? Czy dowożą do miejsca docelowego? Czy trzeba się tułać na własną rękę?
    ReviewUserIcon
    A.

    06.05.2022 10:40

    Kandydat

    W takim razie jak to funkcjonuje? Wysiadasz i sam musisz dotrzeć do miejsca docelowego ?
    ReviewUserIcon
    Pablo

    06.05.2022 15:45

    Pracownik

    Nie, odbiera cię bus Otto i wiezie na lokację
    ReviewUserIcon
    Aa

    26.04.2022 22:20

    Kandydat

    Ktoś pracował,lub wybiera się z OTTO do pracy w Hessing,w miejscowości Helmond??Jakie są tam warunki pracy i lokacji?
    ReviewUserIcon
    Gregor

    05.05.2022 09:52

    Były pracownik

    Otto to najgorsza agencja w Niemczech. Pojechaliśmy do firmy BLG logistyk koło miasta Gotha. Miało być sortowanie ubrań, a było wyjmowanie zwrotów z Zalando z woreczków, kontrola jakości i mozolne, składanie wg ustalonego wzoru spowrotem do opakowań. 43 sztuki na minutę. (usunięte przez administratora)Koordynatorzy mili do czasu podpisania umowy, potem aroganccy i lekceważący pracowników. Najgorszemu wrogowi ich nie polecam!!!!!!! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    VerrooNikaa

    01.05.2022 12:33

    Kandydat

    Planuje wyjechać do Holandii pod koniec maja ale sama się cykam. Więc może jest tu jakas osoba która by chciała pojechać ze mną? Nazywam się Weronika i mam 21 lat więc fajnie by było jakby ktoś się znalazł w podobnym wieku. Podaje email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Łukasssss

    02.05.2022 21:31

    Były pracownik

    Ale ona właśnie jest od tego, aby naganiać samotne osoby, dlatego podaje wiek i dane do kontaktu. Szukają naiwne dziewczyny, podając fałszywe info, że nie mają z kim jechać. Niestety świat jest okrutny.
    ReviewUserIcon
    Problematyczny

    04.05.2022 15:27

    Pracownik

    Przyjedź .znajdziesz ludzi na miejscu na bank nie jest tak źle ;)
    ReviewUserIcon
    Kuba

    27.04.2022 19:05

    Kandydat

    Planuję wyjazd z OTTO w pierwszym tygodniu maja. Ktoś chce się dołączyć? Jadę tam PRACOWAĆ, nie się bawić, dlatego też fajnie jakby podobne osoby się znalazły :)
    ReviewUserIcon
    Pawel

    30.04.2022 09:26

    Inne

    Witam mam ochotę pojechać do Lipska z Otto ale czytam opinie i są nie miłe jak uważasz
    ReviewUserIcon
    Pawel

    02.05.2022 12:24

    Inne

    Hey a nie boisz się tych opinii
    ReviewUserIcon
    Marcin

    30.04.2022 19:41

    Kandydat

    Witam czy ktoś wybiera się do Holandii do miasta Hoogeven lub tam jest? Ze znajomym będziemy tam jutro a w grupie razniej.
    ReviewUserIcon
    Mała Mi

    09.04.2022 13:28

    Pracownik

    Ja polecam. Pracuję i jestem zadowolona
    ReviewUserIcon
    Beti

    28.04.2022 21:34

    Kandydat

    A mogę wiedzieć jakie warunki w zakwaterowaniu. Jest bezpłatny inernet bo w większości agencjach tak piszą a dla mnie to jest bardzo ważne
    ReviewUserIcon
    Kibic

    30.04.2022 10:36

    Pracownik

    Potwierdzam widziałem wypłaty również po 80 e na tydz
    ReviewUserIcon
    @Domi

    26.04.2022 22:19

    Kandydat

    Hej. Ja wybieram się w Lipcu trochę się boję bo sama :( jaką pracę polecacie? I jak z zarobkami? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Beti

    28.04.2022 21:27

    Kandydat

    A skąd jesteś, bo ja z Pomorza, też mam zamiar się wybrać do Holandii. Może to będzie lipiec. Jeszcze się zastanawiam Kontakt do mnie przez messenger Beata Toporek
    ReviewUserIcon
    Beata

    30.04.2022 09:28

    Pracownik

    Będzie dobrze, wszystko jest zorganizowane także, nawet mało ogarniając nie powinnaś dać sobie radę. Wdg mnie zarobki naprawdę spoko, pracowałam przez inne agencje i zarabiałam o wiele mniej
    ReviewUserIcon
    Doris

    29.04.2022 20:32

    Kandydat

    Witam . Planuję wyjazd 9 maja do Holandi na pakowanie też z tej agencji. Mam 30 lat i fajnie by było jakbym poznała kogos No z kimś razniej . Pisac . [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nick

    29.04.2022 07:17

    Inne

    Wysyłaliście im zdjęcia dowodu osobistego?
    ReviewUserIcon
    Anik

    29.04.2022 17:32

    Pracownik

    Ja akurat wysyłałam paszport :)
    ReviewUserIcon
    Marian

    29.04.2022 14:44

    Pracownik

    Siemka ktoś rusza jutro z Torunia do Zaltbommel. Ja jadę pierwszy raz sam, chętnie się zintegruje :)
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    28.01.2022 22:23

    Pracownik

    Hejka, w lutym wyruszam na Holandię do pakowania słodyczy niestety jadę sama a samemu to tak nie bardzo ????może ktoś się znajdzie żeby jechać razem ????
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    09.02.2022 19:48

    Pracownik

    Jadę z kolegą czekamy na podpisanie umowy
    ReviewUserIcon
    Beti

    28.04.2022 21:50

    Kandydat

    No i jak? Jesteś zadowolona z wyjazdu. Daj znać proszę
    ReviewUserIcon
    Marcin

    28.04.2022 09:30

    Kandydat

    Co powieci o tym miejscu Kraats Kaas 21 - Hoogeveen produkcja serów... ktoś był wie jak to wygląda?
    ReviewUserIcon
    Anna

    24.04.2022 15:34

    Kandydat

    Czy jest ktoś chętny z Bydgoszczy wyjechać do pracy w lipcu
    ReviewUserIcon
    Kasia

    25.04.2022 19:48

    Kandydat

    Witam, mam plan pojechać na cały lipiec. Jestem z okolic Leszna. Pierwszy wyjazd, szukam różnych możliwości. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kotek

    13.04.2022 20:25

    Kandydat

    Hej planuje wyjechać z chłopakiem do EDCO Eindhoven pracuje ktos? Chce się zapytać jak jest
    ReviewUserIcon
    Tomeeek

    25.04.2022 16:34

    Kandydat

    i pojechaliście ? Też planuje tam pojechać
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Zrezygnowalem z pracy w Otto

    24.04.2022 23:08

    Były pracownik

    Są problemy z otrzymaniem pieniędzy za nadgodziny
    ReviewUserIcon
    D

    24.04.2022 17:21

    Kandydat

    Cześć, jedzie ktoś z Otto 30.04 do pracy w Tillburgu H&m ?? Może ktoś pracował i jest wstanie rzetelnie opisać czego się spodziewać.
    ReviewUserIcon
    Ollka

    27.04.2022 23:09

    Były pracownik

    Ja pracowałam z chłopakiem, byliśmy zadowoleni z pracy, dość lekka robota, stawki też fajne. Tylko koordynatorzy niektórzy powinni być wymienieni. A szczególnie jeden polak, mówię o biurze. Potrzeba znać komunikatywnie angielski bo w biurze bez tego nic nie załatwisz, a polak ci nie pomoże pomimo że siedzi obok. Na pakingu kordynatorzy też raczej okej, jeśli pracujesz nie czepiają się ;) na pickingu tak samo, masz normę to nie ma problemu.
    ReviewUserIcon
    Przemo

    22.04.2022 16:48

    Kandydat

    Witam pracuje ktoś lub pracował na GXO w Lelystad chce tam wyjechać w przyszłym tygodniu ale nie jestem pewny co do wypłat i zakwaterowania
    ReviewUserIcon
    gene

    23.04.2022 12:25

    Pracownik

    czesc ja tam pracowalem polecam jechac zero problemow z wyplatami i zakwaterowanie tez w porzadku
    ReviewUserIcon
    Przemo

    23.04.2022 18:58

    Kandydat

    Dzięki za pomoc :)
    ReviewUserIcon
    Monika

    20.04.2022 07:41

    Kandydat

    Witam! Szukam chętnej i zdecydowanej osoby na wyjazd z Otto do NL do pracy. Mam 22 lata i podaje tu mój mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Arkles

    21.04.2022 11:21

    Inne

    Też chce wyjechać, pisz na email. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Jacek

    21.04.2022 20:57

    Pracownik

    Podpinam się ;) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mac

    13.04.2022 15:27

    Pracownik

    Cześć, Wybiera się może ktoś 23 kwietnia przez OTTO do Holandii?
    ReviewUserIcon
    Karnel

    19.04.2022 04:02

    Kandydat

    Siemka ja z dziewczyną jedziemy teraz w sobotę magazyn DHL sprzęt komputerowy
    ReviewUserIcon
    G

    21.04.2022 18:23

    Pracownik

    Jaa
    ReviewUserIcon
    Kacper

    21.04.2022 11:13

    Kandydat

    Witam był ktoś ja magazynie w Niemczech i może coś powiedzieć o pracy i wgl ?

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Michal98

    20.04.2022 18:35

    Kandydat

    Witam, może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy na produkcji przy rowerach. Czy są godziny i jak z.lokacja ? Z góry dzięki
    ReviewUserIcon
    Witam

    12.04.2022 12:22

    Kandydat

    Siema planuje ktoś wyjazd do Niemiec początek maja a koniec kwietnia z tej agencji
    ReviewUserIcon
    Monika

    20.04.2022 07:32

    Kandydat

    Hej Ja planuje jakoś w połowie maja. Jestem z podlaskiego. Tutaj mój mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Tomixxi

    15.04.2022 08:56

    Były pracownik

    Witam ja chce to tu tylko zostawić i dać ludziom do myślenia. Do otto wyjechałem pod koniec marca dokładnie 28, miałem pracować w Jumbo Veghel. I tak tez się stało praca fakt była dobra aczkolwiek moje zastrzeżenia są tylko i wyłącznie do lokacji oraz pan z biura. Dokładniej umieścili mnie w starym ledwo stojącym klasztorze i wtedy się zaczęła przygoda. Ludzie tam nie chodzili spac w większości imprezowali. Gdy w pierwszy dzień poprosiłem ich o zmianę lokacji to powiedzieli mi ze max 2 dni. Kordynator się boi pijaczków i cpunkow. Po 2 nie przespanych nockach i pójściu ledwo żywym do pracy odechciało mi się już otto stwierdziłem ze wole wrocic do starej agencji gdzie troche mniej tylko płacili. Co najlepsze byłem tam aż 3 dni a ściągnęli mi pieniądze za cały tydzień za zakwaterowanie i kazali dopłacić 80 euro. Tu wrzucam swoją opinie całkiem możliwe ze inni ludzie mogą trafić lepiej ale ja zostałem tak potraktowany.
    ReviewUserIcon
    Monika

    20.04.2022 07:30

    Kandydat

    Hej A gdzie ta lokacja się znajdowała?
    ReviewUserIcon
    Karnel

    19.04.2022 04:22

    Kandydat

    Siemka wybiera się ktoś teraz w sobotę do Holandii DHL Parcel Beringe kompletowanie zamówień ze skanerem ,sprzęt komputerowy. ?
    ReviewUserIcon
    Order picker od 1 maja

    07.04.2022 18:51

    Kandydat

    Szukam pracy od 1 mają, polecacie otto?
    ReviewUserIcon
    Mario

    15.04.2022 12:39

    Pracownik

    Dac i namiary w niemczech ?
    ReviewUserIcon
    Paula.99

    18.04.2022 20:21

    Kandydat

    Ja też dzisiaj przyjechalam do Holandii przez Otto. Mam domek holenderski uważam że warunki podstawowe ok. Szkoda tylko że koordynator lokacji nie czekał na nas tylko czekaliśmy za nim 3 godziny... A jak z pracą nie wiem. Okaże się.
    ReviewUserIcon
    tomeczek

    16.04.2022 08:21

    Pracownik

    Czy ta firma oferuje darmowy transport z Polski do Holandii, czy trzeba dojechac na wlasna rękę?
    ReviewUserIcon
    Paula.99

    18.04.2022 20:17

    Kandydat

    Firma oferuje transport odpłatnie około 300 złotych ale możesz też dojechać prywatnie i więcej spakujesz na pewno.
    ReviewUserIcon
    Answpol29

    18.04.2022 14:41

    Kandydat

    Witam, chciałabym jak najszybciej ( do końca kwietnia) wyjechać do pracy. Zastanawiam się nad Holandią i Niemcami. Mówię po angielsku, po niemiecku nie. Czy ktoś może podzielić się swoją opinią np. na temat lepszych zarobków czy gwarancji dojazdów z i do miejsca pracy? W Holandii wiem mniej więcej jak wygląda sprawa dojazdów. I w ogóle chciałabym poznać Wasze zdanie na temac pracy w DE i NL.
    ReviewUserIcon
    Chłopak24

    14.04.2022 13:10

    Pracownik

    Hej, chce wyjechać do Holandii do jakiejś pracy i szukam chętnej osoby, która pojedzie ze mną okolice końca kwietnia, mam 24 lata i jestem z zachodniopomorskiego. Mój e-mail to: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Chłopak24

    14.04.2022 13:00

    Kandydat

    Hej, chce wyjechać do Holandii do jakiejś pracy i szukam chętnej osoby, która pojedzie ze mną okolice końca kwietnia, mam 24 lata i jestem z zachodniopomorskiego. Mój e-mail to: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    13.04.2022 22:30

    Pracownik

    Bardzo mile Panie w biurze Otto, a zwłaszcza Pani Agata z którą zawsze moża wszystko obgadać, zawsze pomoże i jako jedna z nielicznych tam osób, traktuje pracowników, jak ludzi. Jak rozmawiać z pracownikami Otto, to tylko z Panią Agatą :D
    ReviewUserIcon
    Fajfus

    13.04.2022 13:17

    Kandydat

    Ktoś jechał przez tą agencje do niemiec do pracy? Polecacie jakieś lokacje?
    ReviewUserIcon
    Karolina

    04.04.2022 17:51

    Kandydat

    Hej, czy ktoś pracuje/ pracował w magazynie Tommiego Hilfigera lub na pakowaniu słodyczy i mógłby wyrazić swoją opinię? Byłabym bardzo wdzięczna :)
    ReviewUserIcon
    Karolina

    07.04.2022 23:44

    Kandydat

    Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Marta

    09.04.2022 10:35

    Pracownik

    A ja z kolei byłam zadowolona pracując tam, więc ile osób tyle opinii
    ReviewUserIcon
    Aga

    07.04.2022 09:22

    Kandydat

    Słyszał ktoś o magazynie Oliver-Tolas Healthcare Packaging B.V.? Jakieś opnie?
    ReviewUserIcon
    Zetor

    06.04.2022 13:11

    Kandydat

    Hej, czy ktoś pracował ,pracuje w Lipsku jako operator wózka? Jakieś opinie?

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon