opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(81)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(81)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kotzi2023

    01.04.2025 15:54

    Kandydat

    Witam, Chciałby może ktoś wyjechać na fajną ofertę od soboty? 04.04, znajomy mi się wykruszył i szukam kogoś normalnego na jego miejsce. Piszcie snap Kotzi2023 lub e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Tomek

    30.03.2025 23:02

    Były pracownik

    Dla Ostatniej Pani Menager!
    ReviewUserIcon
    Uwaga

    15.03.2025 13:24

    Pracownik

    Jeśli szukasz pary do pracy to nie na tym forum
    ReviewUserIcon
    edi

    11.12.2024 19:18

    Kandydat

    Witam, czy pracuje ktoś w miejscowości Hamm ? lub wyjechał już i jest w stanie podzielić się obecna sytuacją
    ReviewUserIcon
    pspspsps

    11.03.2025 21:05

    Kandydat

    I jak? Wiesz coś?
    ReviewUserIcon
    Dawid7777

    26.02.2025 10:43

    Kandydat

    Wybiera się ktoś może 6 marca do Hamm Niemcy jako komisjoner w firmie Picnic?
    ReviewUserIcon
    Pspsps

    10.03.2025 11:02

    Kandydat

    A ty wyjechałeś? Bo zastanawiam się nad tym komisjonowaniem
    ReviewUserIcon
    Z.

    04.03.2025 23:02

    Kandydat

    Hey! Ktoś pracowal/pracuje w langenfeld w niemczech na magazynie spożywczym?
    ReviewUserIcon
    Szukam kompanki

    04.03.2025 19:01

    Kandydat

    Hejka, jestem dziewczyną, mam 28 lat i szukam kompanki do wspólnego wyjazdu za granicę. Pracuję w Holandii od kilku lat i mam sprawdzoną ofertę, ale jak będziesz miała coś sprawdzonego, to jestem gotowa na zmianę. Bardzo, bardzo fajnie jakbyś miała samochód na wyjazd, bo to wiele ułatwi, a ja jestem w trakcie robienia prawka o czuję, że do wyjazdu nie wyrobię się ze wszystkim. Jeżeli jesteś zainteresowana, to odezwij się ☺️ na mejla [email protected]
    ReviewUserIcon
    Paweł

    02.03.2025 12:30

    Były pracownik

    Jakieś 3 lata temu albo dalej nie wiem nie pamiętam teraz . Pracowałem w venlo w xpo na magazynie . W klasztorze mieszkałem i k..a do dziś nie mam od nich (usunięte przez administratora) świadectwa pracy tylko Jarograf . Łóżka piętrowe w pokoju 2 osobowym tylko 2 łóżka piętrowe się mieściły i biurko . Porażka a pieniądze ha ha ha ha to jest hit 1200 euro
    ReviewUserIcon
    kek

    02.03.2025 22:50

    Kandydat

    te 1200 euro to po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia?
    ReviewUserIcon
    PaMi

    24.02.2025 10:01

    Kandydat

    Cześć, czy ktoś może planuje wyjazd w marcu? Wyjeżdżam sama a z kimś zawsze raźniej;)
    ReviewUserIcon
    Martyna

    26.02.2025 11:27

    Pracownik

    Gdzie będziesz pracować?
    ReviewUserIcon
    paula

    01.03.2025 14:16

    Pracownik

    Ja wyjeżdzam , czekam na odzew z agencji.
    ReviewUserIcon
    Martyna

    26.02.2025 11:26

    Inne

    Zna ktoś jaką prace która zapewni zakwaterowanie i transport?
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.02.2025 20:01

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lolek

    21.02.2025 09:13

    Pracownik

    Opowiedz więcej
    ReviewUserIcon
    pati

    12.02.2025 20:14

    Inne

    Hej wybieram się 3.03 razem z partnerem do pracy w GXO logistic Venray czy coś takiego. Jakie są wypłaty, jest tam praca ? Oraz jak wygląda zakwaterowanie.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    14.02.2025 14:00

    Pracownik

    Witam , ja pracowałam tydzień i nie mam złych emocji , było ok , wypłata spoko , po odliczeniu kosztów . Punk widzenia zależy od siedzenia
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.01.2025 14:52

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jacek

    31.01.2025 22:25

    Pracownik

    W calej holandii nie moga zapewnic 5 dni w tygodniu. Nie oplaca sie teraz jechac przykladowo bilet na pociag w Polsce kosztuje 15 zl, a w holandii kosztuje 40 zl. Lepiej jechac do Niemiec
    ReviewUserIcon
    Olka

    13.02.2025 16:59

    Pracownik

    Cześć.Ja wyjeżdżam 22 lutego a Ty którego jedziesz?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Rolowololo

    30.01.2025 12:08

    Kandydat

    Poleca ktoś jakąś lokacje gdzie zarobię te 500 euro tygodniówki ?
    ReviewUserIcon
    Jacek

    31.01.2025 22:20

    Były pracownik

    Teraz jest malo pracy 3 dni w tygodniu, i dalej szukaja ludzi do pracy. Jedni przyjada i za dwa tygodnie jak zobacza wyplate to jada do domu. Wyplata po odciagnieciu mieszkania okolo 140 Euro od osoby - jedzenie okolo 20 Euro za 1 dzien raten za 7 dni okolo 140 euro zostaje na czysto okolo 30-50 euro na papierosy. Odlozone wychodzi 0 lub na minusie. Otto na Umowie o prace zapewnia tylko 3 dni w tygodniu. W Calej holandii szukaja ludzi do pracy i nie moga zapewnic 5 dni w tygodniu.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    04.02.2025 18:49

    Były pracownik

    Zarobisz zählt 2 tygodniu pracy 500 euro
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.01.2025 19:43

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jacek

    31.01.2025 22:28

    Pracownik

    W innych agencjach jest to samo W niemczech ceny sa 30 % nizsze niz w holandii. Najlepiej jechać przed świetami w listopadzie, lub w grudniu wtedy pracy jest więcej
    ReviewUserIcon
    Julia

    29.01.2025 20:09

    Były pracownik

    Nie polecam całym sercem pracy przez otto, a szczególnie a Albercie w Oosterhout. Odliczają z paska wypłat za wszystko co się da. Pomimo oddania butów roboczych i tak odejmują za nie pieniądze, gdzie było mówione, że to tylko depozyt i po oddaniu butów pieniądze do nas wrócą. Oprócz tego w pracy nierealna norma. Zadowalająca to taka 380 produktów na godzinę. Jeśli tego nie spełniasz to chodzą i na ciebie narzekają. A jak już widzą, że wyrabiasz to cisną jeszcze bardziej, żeby więcej robił. ????
    ReviewUserIcon
    Pawlo69

    30.01.2025 06:09

    Kandydat

    Jaka kasą ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.01.2025 23:06

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Luks

    28.01.2025 12:11

    Pracownik

    Witam tak popieram i myślę nad odejściem , bo żyć z pedantami, uważają kogoś za cpunow , pijaków , a sami tak robią , praca ok nie narzekam , ale osoby na mieszkaniu i hausmajster nie do pojęcia , (usunięte przez administratora), karani …. Czy ktoś to sprawdza przed przyjazdem takich osób??? I dont know !!!!
    ReviewUserIcon
    czekamdalej

    22.01.2025 15:25

    Kandydat

    Chcielismy wyjechac w 4 do pracy w holandi wyslane cv wszystko a Panstwo nie odbieraja telefonow Super podejscie do przyszlego Pracownika mowili ze jak wyslemy cv to odrazu beda dzwonic a kontaktu brak od paru dni Nie pozdrawiqm
    ReviewUserIcon
    AgnieszkaCzeka

    23.01.2025 02:58

    Kandydat

    Ostatnio mówili że nie ma szans na 4 osoby jak dzwoniłam
    ReviewUserIcon
    Gxo Tilburg

    18.01.2025 12:04

    Pracownik

    Nie polecam Agencji pracy. Wyjechałem do pracy w tilburgu (Holandia) na magazynie z ciuchami, robota lekka. 1. Co rzuca sie w oczy jako podejrzane to już proces rekrutacji i zakwaterowania. Masz być na lokacji w niedzielę, umowę podpisałeś już w tygodniu ale adres lokacji dostajesz dopiero w sobotę, czyli dzień kiedy nie ma kontaktu z biurem. I weź zamów busa z dnia na dzień, żenada. Podsyłają w mailu swoich zaprzyjaźnionych przewoźników xd 2. Obiecywali lokacje w waalwijk 20km od roboty, tłumacząc, że w tilburgu ( prosiłem o zakwaterowani właśnie tam) nie mają żadnych lokacji. ( Na miejscu okazało się, że sporo pracowników z firmy mieszka właśnie w tilburgu, mało tego nawet niektórzy w tygodniu mojej pracy przenosili się z lokacji w której ja mieszkałem do tilburga o który prosiłem przed wyjazdem.) 3. Adres dostałem w sobotę, nie Holandia a Belgia. 1h20min od roboty autem. Budynek w środku lasu, co prawda ładne apartamenty natomiast 8 km pieszo do najbliższego sklepu. A kierowcy co cię wożą nie chcą się zatrzymać na zakupy bo "nikt im za to nie płaci" ale sami dla siebie po robocie jadą. Dla mnie jako studenta to porażka i strata cennego prywatnego czasu, który wolę poświęcać na naukę niż 3h spaceru do sklepu. 4. Planning w aplikacji spoko, ale lipa bo codziennie inny kierowca, zero takiej stabilności dla człowieka, 5. Codziennie musisz sprawdzać planning bo mogą cię zmienić w środku tygodnia z pierwszej zmiany na drugą, co dla mnie to są jakieś jaja, jak tu mieć stabilne życie jak nawet nie wiesz czy jutro będziesz może na innej zmianie a nie na tej co powinieneś 6. Zastrzeglem przed wyjazdem, że mam epilepsję i nie mogę robić na stanowiskach przy taśmie gdzie skanuje ciągle bo mogę dostać ataku, zastrzeglem, że wolę pracę fizyczną typu zbieranie zamówień lub kontenery lub cokolwiek fizycznego z jak najmniejszą ilością skanerów, mimo to wrzucili mnie w trzecim dniu na inny dział niż ten na którym miałem trening NA STANOWISKO GDZIE STOISZ I SKANUJESZ PRODUKT CO 5 SEKUND, wyciągasz ciuch z kubla, skan, wrzucasz do drugiego kubła. Jak napisałem do koordynatora z agencji OTTO, do kogo mam się udać jeśli się czuje źle i mam objawy aury padaczkowej odpisał " przyjdź do biura na przerwie" do której było jeszcze 2h. Oczywiście poszedłem od razu, na co usłyszałem odpowiedź, że moje objawy to nic takiego XDDDD (aura padaczkowe to stan przed atakiem, mdłości, odrętwienie, zagubienie myślowe, silna migrena, słyszenie dźwięków nieistniejących) Powiedziałem, że to koniec mojej pracy na dziś a w odpowiedzi na zapytanie czy ktoś mnie odwiezie do domu powiedzieli, że nikt specjalnie po mnie nie będzie jechał i jak che to mogę czekać do końca zmiany na kierowcę albo jechać transportem publicznym (4h podróż z pięcioma przesiadkami) 8. Dostaje w piątek SMS o 12.00 że na sobotę jest zmiana planingu i nie idę na pierwszą zmianę tylko na drugą. Sobota 10.00 dzwoni telefon dlaczego nie jestem w pracy. Wysłałem screenshot że zmiana planingu do osoby która do mnie dzwoniła, na co ona odpowiada że u nich jestem na pierwszą zmianę. To zapytałem czy mogę przyjechać na te drugą zmianę a on mi odpisał że nie da rady bo nie ma wolnych miejsc w autach żeby mnie do pracy ktoś dowiózł. Kpina i brak poszanowania do człowieka i jego zasobów osobistych. 9. Robota ogólnie łatwa ale widać, że typowy wyścig szczurów. Jakieś normy z (usunięte przez administratora) które są prawnie zakazane mimo to stosowane. Ogólnie nie polecam tej agencji, traktują człowieka jak trybik w maszynce do robienia hajsu zamiast naprawdę ogarniać co powinni to mają cię głęboko w tyle. Masz na nich yebac i nie zadawać pytań. Co do wypłaty to się nie wypowiem bo jeszcze nie dostałem, ale nawet na to nie liczę. To Pierwsza agencja pracy z której rezygnuje w pierwszym tygodniu współpracy, a w Holandii pracuje i studiuje od 4 lat. Totalnie negatywne doświadczenie.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    16.01.2025 22:09

    Pracownik

    Nie polecam! Płatne mieszkanie a w mieszkaniu wszystko co dotkne to odpada.Praca sama w sobie nie jest zła.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    El

    16.01.2025 15:04

    Kandydat

    Witam, jakieś opinie na temat pracy przy produkcji bekonu w Harleem?
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    15.01.2025 23:14

    Były pracownik

    Najgorsze biuro pracy... Omijać szerokim łukiem!!! Wypłaty się nie zgadzają, mieszkanie drogie. A jak ktoś odchodzi to strasznie robią pod górkę!
    ReviewUserIcon
    Nowa

    07.08.2023 11:51

    Inne

    Chciałabym wyjechać do pracy do Niemiec. Szukam osoby, która by chciała też wyjechać, wiadomo razem raźniej. Mam 26 lat i jestem z Podkarpacia.
    ReviewUserIcon
    Karollll

    09.01.2025 15:56

    Kandydat

    Cześć. Ja się wybieram do Holandii. Jakoś bardziej za mną ten kierunek przemawia. Czekam na oferty z Otto. Jadę sam. Jeżeli byś się wybierał w tym kierunku to zawsze milej i raźniej we 2. Ja jestem ze świętokrzyskiego
    ReviewUserIcon
    Rafal

    10.01.2025 12:43

    Pracownik

    [email protected] też świętokrzyskie jak ktoś coś proszę pisać
    ReviewUserIcon
    Marios

    16.09.2024 08:52

    Kandydat

    Witam jeśli np ktoś się przyjmie teraz , a chciałby zjechać na urlop w Grudniu, jak wyglądałaby sytuacjach urlopem przykładem na święta od 22 grudnia do 4 stycznia np?
    ReviewUserIcon
    @pracownik

    30.09.2024 19:22

    Pracownik

    Może być tak że nie dostaniesz urlopu bo potrzebują ludzi w pracy na święta i a nawet jak dostaniesz w aplikacji to wywalą ci urlop z (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tra lla

    01.01.2025 15:49

    Pracownik

    Zwykle w grudniu ciężko o urlop dostają weterani i zasłużeni xd xd
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    29.10.2024 22:04

    Pracownik

    Cześć, pracuje w firmie w Niemczech w Miller poprzez otto w miejscowości ULM i dowiedziałam się ze inne podfirmy dostają premie świąteczna o wysokości 450/500 euro w grudniu. Chciałabym się dowiedzieć czy u nas jest ponieważ ponoć jest to obowiązkowe i każdy dostaje
    ReviewUserIcon
    Iwona

    14.11.2024 13:24

    Kandydat

    Witam, A ogólnie warunki dobre są? I w pracy i na lokacji ?
    ReviewUserIcon
    Tra lla

    01.01.2025 15:46

    Pracownik

    Ty o prawda są bonusy ale nie po 500 oiro xd xd
    ReviewUserIcon
    Ziomek

    31.12.2024 14:12

    Były pracownik

    Po 2 tygodniach od zakończenia pracy wysyłają kwoty do uregulowania za jakieś szkody których nie było w mieszkaniu sprawdzają pokoje po innych lokatorach jak chcą nie polecam tej agencji (usunięte przez administratora)

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    ziomal

    25.12.2024 09:10

    Pracownik

    Jednego dnia zadzwoniłem, tydzień potem chyba byłem już w autokarze. Trafiłem do chyba jednej z najnowszych lokacji, jest dokładnie wszystko tak jak powinno być. W pracy starajcie się pytać jak czegoś nie wiecie obcokrajowców. I po też. Ja jak bym jechał drugi raz to bym zabrał dużo więcej witaminy C. I ćwiczcie angielski (najlepiej na newsach angielskojęzycznych, słuchajcie piosenek angielskojęzycznych patrząc na lyrics-tekst), wtedy bez problemu się zaaklimatyzujecie.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    21.12.2024 18:01

    Kandydat

    Witam zostałem zablokowany w Otto z powodu nie przyjazdu.Czy jest jakaś możliwość odblokowania?
    ReviewUserIcon
    klaudyn

    13.11.2024 17:09

    Pracownik

    jak sie wam teraz tutaj pracuje? Ile można dostac na ręke, bez jakiegoś specjalistycznego wykształcenia?
    ReviewUserIcon
    tomek

    07.10.2024 08:56

    Kandydat

    Czy firma organizuje wyjazdy i zapewnia noclegi?
    ReviewUserIcon
    NL

    02.10.2024 18:41

    Kandydat

    Hejka, czy pracuje ktoś w GXO w Heerlen / DHL w Beringe / DSV w Venlo i mógłby się podzielić info o wypłatach i opinią? :)
    ReviewUserIcon
    cxxxx

    02.10.2024 09:05

    Były pracownik

    Otto nie polecam, po przyjeździe 12 godzin z Polski do Holandii na lokacji otrzymaliśmy domek 6 osobowy koordynatorzy którzy nas oprowadzili po domku okazali nam zapełnioną śmierdzącą lodówkę w której jak wspomnieli jest zgniły pomidor nawet nie było tam miejsca na nasze rzeczy, wraz z kuchnią był połączony salon mała sofa oraz zepsuty telewizor z karteczką że nie działa oraz rozłożona suszarka na środku następnie pokazano nam łazienkę, toaletę itp wchodząc po schodach zastaliśmy 3 pokoje na środku korytarzyka oczywiście zaznaliśmy szufelkę z zmiotką oraz porozwalany piasek dookoła wchodząc do „naszego pokoju” zaznaliśmy poszarpane podłogi pajęczyny materac z jakimiś czarnymi plamami oraz okruchami nie zamykającym się oknem pokazując nam ten cały (usunięte przez administratora) kordynatorzy dodali że „jeżeli będzie tutaj brudno to możemy dostać karę” następnie powiedzieli że może później przywiozą nam kluczyk od pokoju abyśmy mogli się zamknąć i tyle zwinęli się, brak informacji na temat transportu do pracy na następny dzień ,brak jakichkolwiek informacji prócz pokazania „domku” natychmiast z chłopakiem się stamtąd zabraliśmy prosto do Polski nie sądziłam że ktoś naprawdę może tam mieszkać i że ktoś naprawdę może jakiemukolwiek człowiekowi dawać takie lokum oczywiście nie oczekiwaliśmy pałacu ale lokacji w której da się jakoś funkcjonować Otto zmarnowało nasz prywatny czas oraz pieniądze totalne dno i porażka.
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    15.09.2024 22:35

    Kandydat

    Witam, jakie stawki mają Project Managerzy/Leaderzy? Znam niemiecki i angielski na poziomie b2, pracowałem już rok w biurze z pracownikami tymczasowymi wysyłanymi za granicę, organizowałem kwatery, przejazdy, prowadziłem dokumentacje w excelu itp., jak to wygląda? Bo widzę bardzo dużo wakatów po całym DE :) @Pracodawca
    ReviewUserIcon
    @Kate

    13.09.2024 10:58

    Kandydat

    Witam czy ktoś wie może pracował lub pracuje w Żernikach w Zalando i czy jest to praca ciężka? Pakowanie czy zbieranie i czy trzeba szybko chodzić zbierać i pakować czy normalnie i jakie relacje z Brygadzista będę wdzięczna za każdą opinie
    ReviewUserIcon
    Hjjk

    01.09.2024 21:40

    Inne

    Prawdopodobnie nie ma zjazdów w pracy na święta, jest zakaz. Umowę mam do marca, jak będę chciał się zwolnić w grudniu przed świętami zapłacę jakąś karę? Czy jest jakiś okres wypowiedzenia?
    Company logo
    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    02.09.2024 17:24

    Pracodawca

    Nie ma zakazu ani kary dotyczącej wniosków urlopowych na Boże Narodzenie. Pracownicy zawsze mogą składać swoje wnioski. Jednak zatwierdzenie będzie zależało od kilku czynników, takich jak liczba osób, które złożyły wnioski o urlop, oraz którzy koledzy mieli wolne w zeszłym roku podczas Bożego Narodzenia. Okres wypowiedzenia z pracy wynosi jeden miesiąc z możliwością skrócenia.
    ReviewUserIcon
    Uhn

    18.08.2024 21:06

    Pracownik

    Hejka, czy jest możliwość przeniesienia się z jednego Alberta do innego?? Jak to wygląda? Z kim o tym rozmawiać?
    ReviewUserIcon
    Jj

    01.09.2024 21:38

    Inne

    A jak koordynator nie chce się zgodzić
    ReviewUserIcon
    Xddd

    27.08.2024 17:43

    Były pracownik

    Nie polecam pracy dla tego biura mają straszny bałagan wszystkie niedociągnięcia tłumacz awaria systemu, nie można się z nimi dogadać w żadnej sprawie ciągle nikt nic nie wie. Zmieniają plan pracy z godziny na godzinę nie informując o tym pracowników. Z całego serca odradzam.
    ReviewUserIcon
    Aga

    01.05.2024 20:55

    Kandydat

    A jeśli przeczytałam dużo złych opinii o danym miejscu pracy w Holandii,to lepiej zrezygnować z wyjazdu czy pojechać i przekonać się na własnej skórze,jak tam jest?
    ReviewUserIcon
    nikola

    25.06.2024 19:29

    Były pracownik

    akurat to prawda nigdy nie miałam więcej niż 300€ za przepracowane godziny jednym słowem nie polecam ????
    ReviewUserIcon
    @praca

    25.08.2024 20:54

    Pracownik

    Słyszałem od innych współpracowników że mieszkają na pokoju w 6 i warunki słabe ja z dziewczyną trafiliśmy nawet ok zero grzyba czysto i schludnie mieszkanie z 2 osobami jedyne co jest do kitu to pieniądze robota całkiem ok jako order picker druga sprawa jak traficie dobrze na lokacje w sensie dobre warunki i chcecie pracować dalej to rezerwujcie pokoje bo będą sie chcieli wpierdzielić inni współpracownicy z pracy. Wiele osób ma ból (usunięte przez administratora) o to że ktoś inny ma lepszą lokacje niż ty ,, pracuje tutaj dłużej od innych i mi sie (usunięte przez administratora)należy ,,i będą próbowali sie wpierdzielić na wasze miejsce. << Rezerwujcie swoje lokacje jak będziecie chcieli wyjechać na jakiś czas bo traficie na coś gorszego .>>
    ReviewUserIcon
    Bart

    24.08.2024 10:30

    Kandydat

    Pracuje ktoś na wózkach widłowych w falkensee? Prosiłbym o informacje ile można wyciągnąć po odciągnięciu wszystkich oplat, jak z warunkami mieszkaniowymi?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.08.2024 15:09

    Pracownik

    Czy ktoś przenosił się z jednego projektu na inny na swoją prośbę? Czy jest taka możliwość czy był problem?

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.